Jak umýt své portfolio v pračce

Mohu umýt batoh v pračce?

Plubovatelná taška není v přístroji vymazána v následujících případech:

 • Pokud má rámec výrobku prvky dřeva. Při mytí budou stříkány, deformované. Pouze batohy s vodotěsnými prvky z plastu nebo nerezovým kovem podléhají čištění ve stroji. Musí být odstraněny celé rámové konstrukce, jinak poškodí buben, budou deformovat sami nebo se nevejdou do auta.
 • Pokud je tkáň impregnována vodou odpuzujícími látkami. Chcete-li pochopit, zda je možné vymazat rozmazaný sáček, musíte strávit ruku přes jeho povrch. Pokud je povlak hladký, a vnější. hrubý, není možné jej umýt. Plechovky pro detergenty Ochranné.

Většina moderních batohů je vyrobena z Oxfordských tkanin. Existuje několik jejich odrůd v závislosti na tloušťce závitu. Tkanina má polyuretanový povlak výrobný materiál s vodotěsným, odolným proti mrazu, imunitními s organickými rozpouštědly. CORDURA. další odolná nylonová tkanina pro batohy s povlakem. Curdura Cordhouse tašky jsou odolné vůči větrům, propustným parám, ale vyhoří pod vlivem ultrafialového. Mytí takových produktů z Oxfordu a Cordury v pračce je možné pouze v jemném režimu, ale když se prášek dostane do a bělící prvky, impregnace bude poškozena. Promývací režim. jemný a sušení. v dobře větraném místě od přímého slunečního světla.

Mohu umýt batoh v pračce?

Ve většině případů jsou tyto informace uvedeny na štítku s pokyny pro péči uvnitř batohu. Pokud není takový štítek, nedoporučujeme mytí batohy v autě, na kterém existují:

 • Rámce selhání
 • Ochranný kryt
 • Dekorace z kamínky
 • Podrobnosti o železu
 • Přeloženy obrázky nebo pruhy
 • (Neodnímatelné) detaily nebo kožené dekorace

Při výběru způsobu mytí by měl batoh zohlednit také materiál, ze kterého je vyroben. Vždy zkontrolujte s popisek s pokyny o péči. Ale pokud není takový štítek, pak je zde krátký seznam obecných pokynů týkajících se mytí batohů z různých materiálů.

Jak umýt batoh?

Většina batohů činí nylon. Mohou být klidně promyty v pračce, kromě těch batohů, které mají vodotěsnou vrstvu nebo impregnaci. Otevření materiálu, ze kterého je váš chodník vyroben, můžete určit přítomnost takové vrstvy. Pokud je jedna strana (obvykle interní) hladká, a druhá není. to znamená, že váš batoh s vodotěsnou vrstvou. Vodotěsné potažené batohy by měly být vymazány ručně, podle níže uvedených pokynů nelze sušit pomocí zahřívání.

Jaké produkty nelze podléhat mytí stroje

Logicky, jakýkoliv látkový settray lze stáhnout do myčky. Všechno však není tak jednoduché. Než budete umýt batoh, doporučuje se věnovat pozornost některým faktorům:

V návrhu školního portfolia je zpravidla poskytnuta pevná vložka. Je pokryta hadříkem a není vždy možné. Pokud je z plastu, pak byste se neměli starat. můžete odvážně umýt batoh. Pokud se jedná o kus překližky nebo dřevotřískové desky, pak po mytí je vložka stříkající, uspokojení ztratí formulář.

Počet armatur také hraje poslední roli. Často tlačítka, zámky a další části rzi, a tato koroze platí pro tkaninu, takže můžete prát batoh v psacím stroji, když je příslušenství vyrobeno z nerezové oceli.

T Kany, impregnované speciální vodou repelentovou kompozicí bude postupně ztrácet své vlastnosti po několika promytích. Takové produkty lze čistit suchými kompozicemi nebo pěnou, ale nemůžete umýt a umýt.

Boeketer nemůže být vařen nebo promyt v horké vodě. Ať už hustá a odolná tkanina, mohou takové manipulace nepříznivě ovlivnit jeho kvalitu a zkazit tvar výrobku.

Začněte s plným vyprazdňovacím batohem. Surchase všechny rohy kapes a kanceláří. vytáhněte vše, co v nich najdete. Pokud existuje spousta prachu a odpadků v kapsách. utratí je. Podívejte se dovnitř (v hlavní jednotce nebo v kapsách) štítku s doporučeními pro mytí batohu.

Jak umýt batoh v pračce

 • Šíření všech zipů na batohu, protože mohou být poškozeny při mytí v upevněném stavu.
 • Zkontrolujte, zda jsou všechny přezky a pásy pevné.
 • Pokud máte pračku s horním zatížením, vložte batoh do sáčku pro prádlo nebo polštář. uloží pásy z zmatku.
 • Pokud má chodník vnitřní rám, vytáhněte ho. Rám může ohýbat nebo poškozený v pračce, a může také rozbít hadřík.
 • Pečlivě si prohlédněte batoh, zkontrolovat to pro všechny skvrny, přestávky nebo látky. Pokud najdete zmačkaný místo, použijte ruční mytí pokynů pro batoh, protože pračka bude dále nosit materiál na poškozené oblasti.
 • Odstranit nebo předběžný proces všechny špinavé skvrny.
 • Dejte batoh pomocí studené vody a delikátní mycí program. Pokud je batoh velmi velký, rozdejte se do prádla (je zde velká pračka) nebo ručně pochopit ve vaně.
 • Pověsit batoh přes koupelnu, aby voda vyčerpala, a on by mohl zaschnout.

Jak se mytí batohu ručně

 • Naplňte kbelík nebo koupel s vodou tak, abyste plně zakryli batoh.
 • Přidejte detergent pro mytí do vody a intenzivně smíchejte ruku.
 • Pokud má váš batoh vnitřní rám, je lepší jej vytáhnout. Navzdory skutečnosti, že ruční mytí. docela pečlivý proces a rámová trubka nebude trhat tkanina, kov může začít razit z nadměrného vystavení vodě.
 • Dejte batoh do vody a opatrně ho chatujte na všech stranách.
 • Pokud jsou všechny obzvláště špinavé oblasti, vyčistěte je starým zubním nebo oděvním kartáčem.
 • Dobrá jízda na batohu ve sprše.
 • Pověsit batoh přes koupelnu, aby voda vyčerpala, a on by mohl zaschnout.
READ  Co znamená hvězdičku na pračce

Pozornost! Pro mytí vyberte kapalný detergent. Bude účinný při nízkých teplotách a dobře se vyčerpal z tkaniny

Jak umýt batoh v myčce

Navzdory tomu, že myčka nádobí mohou být použity pro mytí obuvi, baseballových čepic a dalších předmětů pro domácnost, umýt batoh v myčce se nedoporučuje. Teplota v myčce je podstatně vyšší než v praní. může poškodit materiál nebo způsobit vazbu barvy. Kromě toho mají nádobí otočné postřikovače v pracovním oddělení, které mohou lpět na popruhy, poškozené jak batohem a myčkou nádobí. Pokud si stále chcete umýt batoh v psacím stroji, vložte ji do polštáře nebo sáčku pro mytí bez vazeb. Pokud se vaše sáčka procházky vejde na horní polici, lépe to tam dát. Použijte detergent bez bělení a zatáhněte batoh před spuštěním cyklu sušení. Pověsit batoh přes koupelnu, aby voda vyčerpala, a on by mohl zaschnout.

Jak umýt batoh z polyesteru

Polyester. velmi univerzální hadřík, zpravidla, je trvanlivý a namáhavý, bez ohledu na to, zda je tlustý nebo ne. Pokud váš batoh nemá žádné speciální šperky, jako jsou čepy, nýty nebo kožený povrch, lze je bezpečně promynout v pračce pomocí studené vody a režim „Delikátní praní“. Nicméně, polyester je také známý tím, že dobře absorbuje a ukládá pachy těla, takže cítíte svůj pachy s pytlem a v případě potřeby zpracovávat jeho záda a pásy pomocí metody popsané níže „Jak prát batohový pás“.

Jak umýt tarpaulin batoh

Tarpaulter. odolný materiál, který vydrží mytí v pračce. Může dokonce vydržet teplou vodu, i když barva může být leštěná kvůli tomu. Brozentové batohy mohou dokonce stlačit v psacím stroji při nízkých rychlostech, a pak stisknout Outnoer.

umýt, portfolio, pračce

Jak správně v pračce automatické, v jakém režimu?

Než si stáhnete batoh do pračky, musíte ji připravit. Tato fáze zahrnuje následující činnosti:

 • Extrahovat všechny věci z produktu, zkontrolujte kapsy a sekce. Vlevo uvnitř malých věcí může způsobit poškození jako batoh sám a pračku.
 • Odstranit prach. K tomu je povrch produktu stírán vlhkým hadříkem nebo navlhčeným ve vodě s měkkým štětinou.
 • Závěrka. Spousta prachu a malého odpadu se v nich hromadí. Pokud nemůžete odstranit hadřík nečistot, můžete použít vysavač.
 • Odstraňte prvky výzdoby s batohem, jako jsou klíčenky.

Po připravení přípravku se musíte rozhodnout o režimu praní. Doporučuje se zastavit výběr na programu nazvaný „Delikátní“ nebo „jemný“.

Schump by měl být zakázán, přihlásit se k odběru minimální rychlosti. Optimální teplota prádla je 30-40 stupňů.

Po dokončení můžete povolit další oplachování. To vám umožní zbavit se zbytků detergentu. Jeho částice jsou špatně vyplaveny z hustých tkání.

Proto by měly být upřednostňovány kapalné kompozice, například gelové kapsle. Účinně odstraňují znečištění, pracují i ​​při nízkých teplotách.

Pokyny pro mytí batohu v strojním stroji:

Připravená věc je umístěna v sáčku. Taková zařízení se používají k mytí věcí, které je chránit před třením o bubnu pračky. I když je v procesu čištění batohu existuje nějaký prvek, zůstane uvnitř sáčku a neublíží spotřebiče pro domácnost. Pokud nejsou žádné mřížky, může být nahrazen starým polštářem.

Dokonce i ty nejodolnější produkty mohou být zkaženy, pokud je umýváte v intenzivním režimu.

Mycí metody

Existují pouze 2 typy mytí: ruční a stroj. Je důležité pochopit, že druhá možnost je delikátní a vrstevníci. Strojní mytí vykazuje agresivnější dopad na materiál. Ale je důležité si pamatovat o kombinovanou verzi, kterou lze říci jeden z nejoblíbenějších. S touto formou mytí, komplexní znečištění, tukové skvrny a odlivy jsou odstraněny ručně. V nepřítomnosti zákazu mytí v automatickém režimu je možné, že je to možné v tašce již v psacím stroji. Ale o všem v pořádku.

Jak umýt batoh v pračce

Začněme čištěním v automatickém režimu, protože v tomto případě riziko smrtelné chyby a nakonec zkazit drahou věc se zvyšuje. Několik opatrností najednou. Nejvíce profesionální batohy z Cordura, membrán a polyethylen špatně tolerovat mytí stroje. První materiál je velmi tvrdý a hustý. Zpočátku není odolná proti vlhkosti, ale v kombinaci s polyethylenem zevnitř je model schopen vydržet dostatečně hustou vodní pilíř. Membrána a je vůbec nejvíce rozmarný materiál. Takové produkty potřebují velmi čisté a jemné mytí. Nejčastěji se uchýlují k automatickému zpracování, není prostě potřeba, t.na. Membrána je velmi dobře čistící s ručním způsobem ve studené vodě. Polyethylen a může jednoduše otevřít v bubnu, takže v pračce je nejlepší mazat běžné modely školních batohů.

Základní pravidla:

 • Proveďte všechny přípravné práce. Už jsme je podrobně popsali. Mezi ně patří: Studium materiálu a analýzu krutých konstrukcí. Nezapomeňte extrahovat osobní věci a vylepšte batoh.
 • Mýdlo, prací prášek nebo gel, namočte nejtěžší znečištění. V bubnu se auta zbaví mastných skvrn, opcí a dalších komplexních míst nebude fungovat, takže tyto problémy budou muset být předem řešeny ručně.
 • Namontujte režim Teplota. Nezapomeňte, že teplota Celsia by neměla překročit 30-40 stupňů. Pokud má pračka funkci jemného mytí. vyberte ji. Nezapomeňte odpojit režim tlaku. je schopen poškodit strukturu tkaniny a materiálu.
 • Nepřipíchejte, abyste umístili hardware šatníku do bubnu pračky. Takové věci se přednostně umyjí ve speciálním sáčku. Pokud to není k dispozici, můžete jednoduše zabalit listy uvnitř listu a kravatu.
 • Zbývá vybrat příslušný režim praní, zvolte čisticí prostředek a mytí spuštění. Chemický čisticí prostředek by měl být zvolen na základě doporučení v kapitole: Výběr čištění. Pokud jste vynechali, zkuste použít nejvíce měkkých chemických přípravků na gelu. Jsou univerzální. Promývací režim může být delikátní (nebo analog, v závislosti na modelu pračky).

Pokud se po prvním pokusu zbavit všech kontaminantů nefungovalo, pak opakujte postup nebo dosáhne ručně. Ujistěte se, že pečlivě studujte štítek na batohu. Pokud se ikona mytí stroje otočí, nestojí za lákavé osudu. Batoh. věc, která je dobře promyta rukama. Máte-li zájem o otázku, je možné umýt batoh v pračce? Odpověď je jednoznačná: můžete. A faktory, které by měly být zohledněny, jsme již byly uvedeny.

READ  Lze koženou bundu prát v pračce?

Jak se mytí batohu ručně

A přesto většina lidí dokonale dobře rozumí, že školní batohy mohou vystřelit v pračce. To je pochopitelné pro čistě intuitivní úrovni a stupeň znečištění není obvykle tak významný, ve srovnání s turistikou profesionální protějšky. Mnohem nižší a riziko, t.na. Cena profesionálního vybavení překročila několik set dolarů a funkční účel je opravdu velmi široký. Modely z membrány, Cordura, batohy s tuhým rámem pro distribuci zátěže, analogy s velkým počtem upevňovacích prvků, sáčků s velkým počtem tuhých vložek, s velkými a silnými zipy nebo karabinami budou muset prát pouze ručně.

Ale nestojí za vnímání jako chyba. Můžete například minout nejjednodušší přípravný okamžik ve formě výběru rámu a dalších rozvíjejících prvků. A přesto ruční mytí nevylučuje různé omezení. Vzhledem k tomu, předpokládané všechny materiály a typy tkanin budou obtížné, budeme mít membránový turistický batoh jako základ s tuhým rámem a několika odnímatelnými kapsami. Tato volba má většinu omezení mytí. A již zbytek materiálů zvážíme níže. Zde jsou některé důležité pravidla:

 • Zkontrolujte kapsy a získejte všechny své osobní věci.
 • Odstraňte nevyhrazené vnější kapsy. Není nutné, ale bude to lépe vyčistit předmět šatníku.
 • Otřete vlhký hadřík. To pomůže lépe zvážit špinavé a tučné skvrny, pochopení, které z nich budou umýt po kontaktu s lehkým kartáčem, a který bude muset nasáknout. Je obzvláště dobré projít kantýkem.
 • Častý problém batohů před mytí. přítomnost silného zápachu uvnitř. V tomto případě můžete nalít uvnitř dostatečně velké množství sody nebo bramborového škrobu. Pokud upevňujete zámky a pečlivě protřepejte batoh, tyto materiály budou působit jako absorbenty, doslova absorbují všechny pachy.
 • Těsnicí vložky jsou lepší, pokud je to možné. Skutečnost je, že mohou také absorbovat špatné pachy. A bude obtížné je umýt na vnější straně, takže se musíte vyrovnat odděleně.
 • Mokrý batohový sprchu nebo z kohoutku v misce. Je důležité zvolit správnou teplotu: nemělo by být horké. Pokud otevřete kohoutky s teplou vodou na maximum, struktura tkaniny může být přerušena. V případě membrány a je lepší se pokusit o mírně vychladnout vodu, aby nedošlo k poškození jemného materiálu.
 • Keyed batoh Kontrola znovu: Pokud existují velmi tlusté skvrny a silná kontaminace, používáme odstraňovač skvrn. Pouze vy nejprve se musíte naučit štítku, ujistěte se, že lze chemikálie aplikovat. Jinak může membrána absorbovat chemické sloučeniny. Blokují póry membrány a tkanina se změní na běžný polyethylen.
 • Štětec si umyjte čisticím prostředkem. Někdy dost běžných domácích mýdel. Vyberte si nejjemnější nástroj od všeho možné.
 • Měkké štětce Maximální důkladně umyjte povrch, neustále přidáváme malé množství teplé vody, aby se dopadal účinný. Po mytí celého povrchu nechte batoh po dobu 15-20 minut po reakci, poté znovu pěnění čisticího prostředku.

Způsoby, jak čistit pásy a popruhy batoh

Známky a pásy Batoh jsou v neustálém kontaktu s rukama. To je důvod, proč sbírají spoustu nečistot a pot. Čas od času mohou být vymazány samostatně. To snižuje celkové opotřebení tkaniny batohu a rozšiřuje načasování jeho provozu.

Co dělat? Musíte míchat trochu mírně kapalina pro mytí nádobí nebo vodního šamponu. A pak důkladně promíchejte vodu. Tak, že se pěnová objeví. Vyzbrojený kartáčem zubního nebo oblečení, aplikujeme výslednou pěnu na pásech a docela tři.

Opláchněte pásy pod jeřábem nebo je otřete v malém množství kapaliny. V případě, že pásy uvnitř mají plnivo, nemusíte je zcela mokrovat. Jinak budou vyschnout mnohem déle. Popruhy budou sušit rychleji, pokud visíte batoh na čerstvém vzduchu.

Mycí kožené tašky

Než začnete umýt koženou tašku, je nutné určit typ materiálu, ze kterého je vyrobeno.

Pokud je to hladká a brilantní originální kůže, je dobře tolerující kontakt s vlhkostí a méně než jiné jsou vystaveny znečištěním. Je přípustné umýt, i když to není žádoucí. Nejlepším způsobem je aplikovat mýdlovou pěnu na znečištění a otřít houbou, poté odstraňte zbytky detergentu vlhkým hadříkem z mikrovlákna. Po úplném sušení, které mají být ošetřeny vozíkem pro originální kůži.

A pokud je kůže přirozená, ale matná, znamená to, že nemá ochranný nátěr. Bohužel je na povrchu takových produktů, že nečistoty a vlhkost proniká na povrch, takže se nedoporučuje je umýt.

Pokud má kůže hromadu, pak je produkt s největší pravděpodobností nubuk, semiš nebo velur. Kožené tašky z těchto materiálů jsou nejcitlivější na vodu a je nežádoucí, aby se dostal i pod jemným deštěm. Můžete je čistit pouze suchým způsobem, protože jejich povrch absorbuje vlhkost dobře, a dokonce i nevýznamný kontakt s materiálem deformace vody.

Funkce pro produkty různých typů

Některé batohy značky vyžadují zvláštní podmínky mytí. Existují také pravidla pro zpracování produktů s USB, s ortopedickou zadní stranou. Existují určité vlastnosti kožené péče a semišové batohy.

Beckman

Beckmann batoh výrobci nedoporučují vymazat je v automatickém režimu. Většina uživatelů načíst modely v psacím stroji, protože ručně se zbavit znečištění bude obtížné.

Extrahovat tvrdou kovovou vložku. Plastové prvky jsou neodnímatelné, takže jsou ponechány uvnitř. Nezapomeňte odšroubovat žárovku s bateriemi, jsou připojeny k bilaterálnímu skotskému, takže je snadno odstranit. Není smysl změnit pláštěnku a dekorace na suchém zipu v psacím stroji, takže jsou demontovány před mytí.

S menším znečištěním můžete ručně zvládnout, což způsobuje řešení mýdla. Po 15 minutách se bod odstraní čistým vlhkým hadříkem.

S kabelem USB

Pokud je batoh vybaven portem USB nebo sluchátky, lze jej po vypnutí vymazat. Nejčastěji jsou tato zařízení odnímatelná, takže neexistují žádné problémy s péčí o výrobek.

READ  Chyba H2 v pračce Indesit

Taška s vypouštěním kabelu USB i jiné podobné produkty. Je třeba vzít v úvahu typ tkanin a obecných doporučení výrobce. To bude záviset na metodě čištění: ruční, stroj nebo suchý.

Pokud USB není odstraněna, pak namočte takové batohy jsou přísně zakázány. Kontakt s vodou povede k výstupu zařízení.

Swissgear

Swissgear značkové švýcarské batohy vymažou obě ručně, tak automaticky.

Výjimky jsou produkty vybavené pevným neodstranitelným rámem a impregnovaným vodou repelentovou kompozicí. Jejich pračka není načtena do bubnu.

Pro odstranění kontaminování z nich se používá mýdlo roztok, ve kterém se smáčila houbou a jemně odstraňujte skvrny. Produkt můžete také uložit, abyste ho uložili z prachu.

Pokud bylo zvoleno promývání stroje, použijí se pouze kapalné detergenty. Teplota vody by neměla překročit 30 stupňů. Odstrašení odstředění.

umýt, portfolio, pračce

Po promytí, produkt není stisknuto a ne zkroucený a nechá se uschnout in vivo.

Kůže

Kožený batoh chráněn před dlouhodobým kontaktem s vodou a z mytí stroje. Je zakázáno umýt psacím strojem. Pro péči o příslušenství je vhodné pouze suché nebo mokré čištění.

Pokud byla obložení obarvena, pak je vytržena mýdlovou vodou a kartáčovaným, odběhl tkaniny ven. Nedovolte, aby kapalina vstoupila do kůže a na švech. Zvláště opatrně chrání lepené, ne šité povrchy.

Pro odstranění prachu z kůže použijte mokrý měkký hadřík. Slabé alkoholové roztok nebo mýdlová voda se používá k boji proti odolným skvrnám.

Více informací o mycích kožené batohy zde.

Kanken

Původní batoh Kanken je šitý z jedinečné tkaniny. Vinylon, takže je nemožné umýt v psacím stroji. To povede k poškození výrobku, vzhled šancí a zbarvených skvrn.

Tašky z této společnosti vyžadují pečlivou péči. Kanken batohy jsou zpracovávány ručně, vyhýbání se přebytku.

Vzhledem k tomu, že detergent používá jemné formulace obsahující minimální počet chemických prvků, například gel pro nádobí „Eared Channy“.

V přítomnosti silných kontaminantů je produkt namočený v roztoku s nízkým mýdlem po dobu 15 minut. Pak je batoh zlý pod proudem chladné vody.

Ještě více informací o zpracování rozsahů tohoto typu zde.

Škola

Informace o pravidlech péče o školeFolds jsou uvedeny na štítku výrobku. Pokud výrobce umožňuje mytí stroje, je nutné jej provádět podle obecných doporučení. Z produktu Odstraňte tvrdý záda, odstraňte všechny věci.

Jak trackovat své portfolio? Návod na Portfolio Performance

Režim stroje by měl být „delikátní“, s teplotou vody není vyšší než 30 stupňů. Preference dává kapalný detergent.

Chcete-li odstranit jednotlivé skvrny, můžete zpracovat školní portfolio ručně. Použité mýdlo řešení a štětce nebo profesionální odstraňovač skvrn. Ujistěte se, že zohlednit typ tkaniny a zbarvení výrobku.

Přečtěte si více o mytí školního batohu se můžete dozvědět.

Semiš

Semišový backpack vymazat pouze ručně. Kontakt s vodou by měl být minimální. Pokud je to možné, produkt je vystaven suchému čištění se speciálním kartáčem.

PRAVNÍ PRAVIDLA:

 • Připravte si mýdlo, musí být v pohodě;
 • Naneste čisticí prostředek na batoh s houbou;
 • Ponechat po dobu 5 minut;
 • Odstraňte čistým vlhkým hadříkem;
 • Sušte produkt in vivo.

Nemůžete otírat semišový batoh s kartáčem s pevnými štětinami, nebo zpracovávat agresivní detergenty. Péče o něj by mělo být nejvíce opatrnější.

S ortopedickou zadní stranou

Ortopedický batoh batoh před mytí. Pokud je pevné, pak zatížení takový výrobek v pračce by nemělo být.

Je třeba věnovat pozornost materiálu, ze kterého je proveden tvrdý rámec:

 • Kovová záda je vyčištěna nebo ze stroje praní odmítne.
 • Plastové vložky mohou být ponechány, ale produkt je zapotřebí v sáčku, s použitím protizávaží. Chcete-li to udělat, buben zatížení froté ručník nebo listy.
 • Pěnové pěny Ortopedické zády jsou dobře přeneseny jak manuální, tak stroji.
 • Lepenkové zády netolerují kontakt s vodou, takže takové batohy jsou vystaveny buď suchému nebo povrchovému čištění.

Bodové skvrny se odstraní pomocí specializovaných prostředků, například ammonálního alkoholu nebo peroxidu vodíku.

Výběr detergentu

V závislosti na tom, zda je možné prát batoh v pračce, stejně jako další faktory, je vybrán detergent. Používají se tři látky:

 • Prací prášek. skvělé pro tkaniny batohy. Během mytí je spousta pěny, mikrogranule účinně čistí povrch. Je vhodný pro ruční mytí.
 • Liquid Gel je dobrou volbou pro syntetické materiály. Detergent se snadno promyje vodou z tkaniny, takže produkt nemusí být dodatečně opraven po promytí. Zpravidla se používá pro mytí v automatické pračce.
 • Kapsle. určené pro výrobky z přírodních materiálů. V těchto prostředků nejsou žádné agresivní čistící prvky, jako jsou fosfáty. Udržují strukturu a barvu tkaniny.

Prázdná kufřík v pračce může být kapalné, tak suché detergenty. Ale chemikálie pro domácnost na tekutém základě stále se přehoze se znečištěním. Takové produkty jsou hluboce proniknuty do materiálu, čisticí tkaniny zevnitř. Nelze používat prášky s bělicí vlastnosti. Nakonec může být získán produkt s vlnitými kuřecími skvrnami.

Promývací kapsle pracují na stejném principu jako kapalné prostředky. Výrobcové prášků jsou vhodný pro čištění batohů: vizir, Ariel, Bon, Dash.

Cenová kategorie detergentů různorodý. Pro přírodní tkaniny vyberte jemné čističe. Jejich průměru pro balení. Možnost rozpočtu je považována za kapalné řešení pro membránové výrobky, pro balení. Toto je nejpohodlnější volba, nemusíte vypočítat dávkování látky. Prací prášek pro batohy bude stát 700-1000.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS