Jak utěsnit trhlinu na varnou desku

Jak zavřít trhlinu na vaření panelu. Vzdělávání a eliminace kotlů. Krok za krokem: Jak provést vaření Panel sami, na kterém se prasklina objevila

Rozhodl jsem se o tom napsat, takže se to stane s mnoha a řešeními na internetu. nebo ne, nebo jsem nenašel.

Řeknu hned, nejvíce správně změní skleněnou nebo povrchovou sestavu, ale pokud některé z vás nebude vyhovovat tomuto rozhodnutí (jako já), pak tento příspěvek pro vás. Umístěte povrch originálního stavu a přestrojte s největší pravděpodobností, že nebude fungovat, ale „opustit“ v řadách. Úplný.

Mám špičkový model indukce Bosch s infračervenými senzory regulace teploty, takže jsem opravdu chtěl udržet tento konkrétní panel (zejména v prodeji nyní již nejsou). Diller požádal o sklo 25 tisíc, že ​​několik. drahý. Pro tyto peníze si můžete koupit celý panel. Tak jsem se rozhodl pokusit se lepit.

Některé informace o skleněné keramiky: Není to sklo, nebo spíše ne obvyklé křemičitanové sklo a křemenné sklo. A vlastnosti křemenných sklenic ostatní. Například může být umístěna lokálně na velké teploty a okamžitě vychladnout (i kalen sklo bude prasknout) a může být zpracována sklo-keramika. Z toho proudí způsob špiček křemenného skla. Například nalil křemičitan (obyčejný) sklo. Vzhledem k tomu, že Quartz odolává teplotu na 1200 stupňů a silikát se roztaví již při 600 stupňů. Neprotil jsem se, protože s suchým náplní trhliny, plamen hořáku jednoduše fouká tlačí sklo a při použití kapalné báze. Použil jsem silikátové lepidlo, pak silikátové lepidlo právě vařilo plamen, to bylo zpěnit spolu s bušením a znovu, hroty nefungovaly. Informace, které jsem vám dal. Kdo chce, odvážte se.

Lepidla s uspokojivou adhezí se sklem: 1) kyanakrylát (superchalter). Nebude vhodný pro nás, protože maximální využití 80 stupňů 2) epoxidová pryskyřice. Lze použít kromě topných zón. Teplota do 280 stupňů, ale při zahřátí, toxické látky 3) silikátové lepidlo (papírnictví, kapalné sklo). Všechny slavné lepidlo od dětství. Téměř ideální pro naše potřeby! a budeme používat 4) silikonový tmel. Teplota do 200 stupňů. Existují teplotně odolné možnosti s teplotou až 300 stupňů, ale mají jen hnědou

Řeknu hned, použil jsem všechny tři vhodné možnosti.

Začal jsem s křemičitým lepidlem. Počáteční výsledek mě potěšil, ale. Zkouška zátěže švu nestál. V důsledku toho jsem to udělal: nejprve jsem použil silikátové lepidlo po celé délce trhliny, pak posílil na třech místech (kde nejsou žádné zóny hořáků) tuhost v důsledku vložek do silikonových kusů konvenčního skla, a pak jsem obnovil Chybějící epoxidový fragment, jen záliv jeho epoxidu (podél cesty, vkládat další malou plochu hliníku, protože na tomto místě tam byl pavučina trhlin). Používám téměř týden: Všechno je v pořádku, kromě estetiky. Souběžně se dívám přes avito v naději na nalezení podobného (podobného) panelu.

11 Důsledky opravy ve vašem apartmánu: 1. Očistíte nohy bez před vstupem do bytu, a před tím, než z toho dostanete.2. Bílé švábi se objevili ve vašem domě.3. Vaše kočka přešla z Valerianů na OLIF.4. Otočíte kotlet s špachtlí.5. Jít na toaletu, zapomenete na počáteční cíl návštěvy a začněte se pozorně studovat spojení toalety a zkontrolovat přítomnost slotů mezi dlaždice dlaždice.6. Uveďte své oblíbené širokoúhnutí pohybu nahoru a dolů.7. Otočte, že oblíbené nahrazuje žebřík místo kartáče.osm. Kdekoli jste, jste vůně malování všude.devět. Konečně jste rádi, že máte malý byt.deset. Květiny, které dáváte své milované, silně cítit aceton.jedenáct. Před vařením Spaghetti mluvíte o nich, snaží se vyčistit izolaci a udělat zaplavat

Proč sklo trhlin na vaření panelu

Výrobci prohlašují: skleněný keramický panel je schopen odolat zatížení do 25 kg na každého cm2. To však neznamená, že při manipulaci se nemusí být postaráno. Podmínky použití těchto zařízení jsou uvedeny v pokynech. Jejich nedodržení vede k členění. Aby nedošlo k praskání povrchu vaření skleněné keramiky, je nemožné:

 • Těžké předměty k poklesu na povrchu, pánev (někdy nůž, který spadl vertikálně mraky dolů);
 • Zahrnout více hořáků pro veškerý výkon současně;
 • udržovat vytápění po dlouhou dobu;
 • nalévání studené vody na horké desce (malé šplouchání se netýká);
 • Cukr, který se na něm rychle roztaví. po vyčištění povrchu se v materiálu objeví malé poškození, snadno způsobují trhliny;
 • Umístěte pánev na surový povrch, pokud se drží, rozpadne se částí skleněného panelu;
 • Nechte vařící cukrový sirup bez dozoru, a ještě více tak. Jam, pokud jsou spuštěny přes okraj, odstraňte je bez mikrotrázy panel je nemožný;
 • Vaření potravin v hliníkové nádobí, ploché nebo konkávní, ale ne konvexní dno;
 • Použití brusných materiálů pro péči, poškrábání povrchu, mikrockory jsou vytvořeny. příčina vážného poškození;
 • Použijte tvrdé čištění. potřebují škrabky a houby pro skleněnou keramiku.

Ale i když to všechno neudělá, praskliny jsou nevyhnutelné, když je vaření povrchu skleněné keramiky zpočátku instalován nesprávně: upravitelné na okraje. Během expanze ohřevu v materiálu je vytvořeno napětí, jehož důsledkem je trhlina.

Pokud sklo prasknutí povrchu vaření, v povaze poškození můžete nastavit důvod:

 • Když je trhlina rozvětvená, s propojkami;
 • S přehřátí se objevují v pracovním prostoru, jdou do okrajů;
 • Z nesprávné instalace středové trhliny.

Poškození panelů se liší: malý cholester v rohu nebo trhliny přes celý povrch s větvemi paprsky. Ale bez ohledu na jejich velikost je na něm nebezpečné:

 • Práce desky je porušena;
 • Teplo prochází štěrbinami;
 • zvyšuje se velikost trhlin;
 • Existuje nebezpečí úrazu elektrickým proudem, zejména pokud se dotknete mokrého hrnce.

Bez ohledu na množství škody na použití desky nemůže.

Pokud se povrch vaření havaroval, co dělat v tomto případě? Možnosti pro další akce Celkem 2: Výměna nové, poškození opravy. Volba je určena velikostí trhlin a vlastníkových dovedností. Existuje třetí možnost. jemná: výměna panelu a někdy talíře ve středu služby na úkor výrobce, pokud je záruka stále platná. To je možné, když je důvodem továrny. Pokud skleněný keramický povrch vaření popraskané kvůli nesprávnému fungování talířů, bude muset zaplatit za jeho náhradu.

Eliminace čipka

Dokonce i malé škrábance mohou růst do obrovského problému: skleněný keramický povrch pokrývá trhliny. Chcete-li odstranit nejmenší škody dvěma způsoby:

 • Hloupá směs sody a vody pokrývá měkký ubrousek, pohyb v kruhu jsou leštěny povrchem nástroje, vše, co zůstane očištěno suchým ručníkem;
 • Kompozice určená pro leštění povrchů z kovu pokrývá bavlněný tampon a otřete horní část desky, odstraňte zbytky s papírovými ubrousky.
READ  Rozptylovač plamene pro plynovou varnou desku Indesit

Před použitím nástroje musíte zažít na malé oblasti. Pokud je vše v pořádku, přejděte k odstranění mikro.

A co lze provést, pokud je prasklý povrch vaření, ovlivňují pracovní plochu? Nejlepší volba. volání pomoci od specialisty. Pokud existují dovednosti pracovat se sklem a lepidlem, můžete odstranit poškození sami. Základní požadavek na použité materiály. odolnost vůči vysoké teplotě. Budete potřebovat:

 • Lepidlo. křemičitan, Cosmofen (pokud místo poškození nezahřívá o 50 stupňů) nebo kyanakrylátu;
 • silikon;
 • Plátky skla měří 4-5×9 cm;
 • epoxidová pryskyřice;
 • hliníková deska ve velikosti trhlin;
 • Gumová špachtle;
 • alkohol, benzín nebo aceton pro odmašťování.
 • Vypněte sporák z napájení.
 • Panel Remove.
 • Oprava začínají opatrným odmaštěním.
 • Namažte trhlinu lepidla.
 • Posílit povrchy kolem obvodu (ale ne pod hořáků) plátky skla, výsadba na silikonu.
 • Pokud prvky skleněné keramiky nestačí, prázdná místa jsou naplněna epoxidovou pryskyřicí.
 • Čtverec je zvýšen připravenou deskou hliníku, lepí ji pod trhlinou.

Když se pryskyřice chytí a lepidlo zmrazit, panel zavedl.

Jak odstranit škrábance z povrchu desky

Technika se skleněným vařením povrchu potřebuje zvláštní péči. Pokud nedodržíte pravidla pro provoz zařízení, se mohou vyskytnout škrábance na sporáku.

V takových způsobech je možné odstranit škrábance s rovinou:

 • Sodová roztok s vodou, aplikovanými na měkký textilní ubrousek, by měl být zaměňován kruhovými pohyby. Pak se zbytky otřete papírovým ručníkem. Směs by neměla být suchá, jinak způsob odstraňování poškrábání povede k vzniku dodatečných vad na povrchu. Před postupem postupu musíte přístroj vypnout ze sítě.

Eliminace škrábanců z varné desky

Pokud vznikne závažnější vady, lépe se poraďte s kvalifikovaným průvodcem. Doporučuje se zkontrolovat záruční dobu, pokud ještě nevypršela, musíte pořídit snímky poškození a zavolat servisní centrum:

 • Bude nutné zavolat specialistou pro opravu domů, aby se zkontroloval a dospěl k závěru, zda je povrch podléhá obnově.
 • Pokud se záruční lhůta ještě nevyjde, je povrch povinen učinit zkoušku, která určí příčinu destruktivního dopadu.
 • Pokud se manželství ukázalo, že je továrna, výrobce musí vyměnit skleněný keramický prvek nebo celý sporák.
 • Když je záruka již neplatná, měli byste navštívit servisní středisko nebo opravny.

Výměna skla na vaření panelu: Jak produkovat

Šťastníci skleněných keramických desek jsou obvykle velmi potěšeni, protože zařízení šetří elektřinu. A také jak přesně a rychle řídí teplotu hořáku.

Tento typ kuchyňských spotřebičů však má jedno zranitelné místo. povrch vaření. Je to vrstva speciálního tepelného zdvihu skla, která za určitých podmínek může prasknout.

Trhliny na povrchu vaření. jedna z nejčastějších poruch ve skleněných keramických deskách.

Příčiny výskytu vad

Hlavním důvodem vzhledu poškození je pád na varné desce těžkých předmětů. Obvykle se to stane, že vypadl z rukou pánve nebo pánve.

Stává se však jinak: Indukční panel po dlouhou dobu odolnou toleruje všechny dětství osudu. A pak náhle praskly bez viditelného důvodu. To je způsobeno tím, že destruktivní zatížení v minulosti vedly k vzhledu mikrokarktů, které nejsou viditelné pro oko. A v určitém okamžiku se to stalo nevyhnutelné, po kterém by se sklo-keramický povrch nemohl stát.

Důležité! Další zdroj rizika pro jízda na vaření je použití nesprávných detergentů při jejich čištění.

To se děje při používání abrazivních materiálů, které poškrábat povrch. Navzdory tomu, že poškození očí může být neviditelná, ale nakonec jim dají vědět.

Pokud skleněný panel prasknou, musí být vyměněn. Zjistíme, jak je sklo nahrazeno varnou deskou.

Nahrazení varné desky

Lidé, kteří se srazili s takovou nutností, často vznikají řadu otázek. Připravili jsme na ně odpovědi.

Kde se otočit nahradit varnou desku

Zjistil jsi, že sklo prasklo nebo na svém povrchu byly praskliny? A nevíte, co dělat? Chcete-li změnit panel, měli byste se obrátit na specialisty!

Pro opravu domácích spotřebičů jsou speciální servisní centra.

Ty mohou být reprezentace těch firem, které učinily váš sporák. Velké značky, jako je Hotpoint, Bosh, Maunfeld, nutně mají větve ve všech velkých městech.

Můžete také kontaktovat střediska pro opravy spotřebičů pro domácnost. Pracují s širokou škálou poruch výrobků různých firem.

Důležité! Před kontaktováním pomoci některých služeb se ujistěte, že má přímý přístup k výrobci elektrického sporáku.

Koneckonců, nahradit povrch vaření, musíte použít značkový sklo-keramický panel. Ve volném přístupu se tedy neprodávají, můžete si je jen koupit od výrobce.

Jak nahradit sklo

Instalace nového vařícího panelu namísto toho, že prasklý, nastane podle následujícího algoritmu.

aplikace

Zanechat požadavek v servisním centru může obvykle dálkově. Například telefonicky, operátor. Určitě řekne, když čeká na pán.

Diagnostika

Před zahájením práce je poškození vždy. I když se vše zdá, že je vše zřejmé, lze nalézt některé skryté úskalí. Je lepší důvěřovat v této otázce odborníkem.

Koordinace nadcházející práce

Po diagnóze, Mistr vypráví klientovi o tom, co přesně musí být nahrazeno. A také objasňuje, které postupy dělají, kolik to bude stát.

Dalším krokem se začíná pouze poté, co se naučíte všechny podrobnosti a souhlasíte s plánem nadcházející opravy.

Opravit

Pokud to opravdu jde jen o nahrazení skla, který prasklý, proces bude trvat několik hodin. Ze strany vypadá docela jen. Vyžaduje však využití speciálního vybavení, značkových náhradních dílů a dobrých dovedností.

Přijetí práce

Závěrečná část celého procesu je zkontrolovat, jak povrchová práce.

Důležité! Mějte na paměti, že servisní centra obvykle poskytují záruku za svou práci po dobu 1-2 roky v závislosti na konkrétní společnosti.

Obrázek se skládá z několika hlavních komponent: cena nezbytných částí, náklady na práci. Může být také přítomen další příplatek pro naléhavost opravy. Diagnostika servisních center je však obvykle volná.

Za prvé, je zohledněna za druhé, odhaduje se komplexnost provedené práce. Bezprostřední

Tak, náklady na výměnu povrchu vaření je přibližně 50-60% ceny nové desky.

Je možné vyměnit panel sami

Tato otázka se obvykle objevila ihned po seznámení s náklady na práci. Je opravdu skvělá. Nicméně, to je přesně případ, kdy se mister zaplatí dvakrát. Pokus o uložení a nezávisle nainstalovat nový skleněný povrch na desku může být velmi drahý, aby z několika důvodů.

Obtíže s vyhledáváním a nákupem nového skla povrchu

Volný přístup není k prodeji. Vyzvednout analog je obtížný. obvyklé tvrzené sklo není vhodné zde. Koneckonců, není určen pro konkrétní bod tepelné zatížení, které charakterizují provoz sklokeramické desky. Proto může náhle prasknout nebo dokonce pracovat na různých malých fragmentech. Je nutné použít značkový povrch vaření.

Někdy prodáván ve formě náhradních dílů starých panelů ze zařízení takového typu. Jejich použití pro opravy je méně nebezpečné.

Nicméně, neexistují žádné záruky, že použitý dnes použil panel, nebude zítra nepoužitelný. Koneckonců, ona pravděpodobně v procesu provozu byl podroben různé zátěže. Nejpravděpodobněji se trhliny na takovém povrchu vypadají velmi rychle. Takže se znovu ocitnete před potřebou jeho výměny.

Výměna vyžaduje speciální dovednosti a vybavení

Tento proces trvá poměrně málo času, a proto se zdá jednoduché. Ale to není případ, vyžaduje mnoho kvalifikací. Ve spravedlnosti může být rozbitá deska. Nebo nesprávné posoudit podstatu a příčiny rozbití.

Postup pro nahrazení varné desky

Uživatel, který se srazil s problémem popraskané sklenice na vaření, existuje mnoho otázek, na které jsme připraveni odpovědět:

Kde se obrátit na výměnu povrchu vaření

Viděl jste praskliny nebo jiné poškození na skleněné keramickém povrchu? Nevím, kde se otočit? Potřebujete pomoci specialistům!

Každé město má speciální servisní centra, která provádějí opravu velkých i malých domácích spotřebičů. Ty mohou být oba specializované body od výrobců, například „bosh“, „hansa“, „mbs“ a univerzální opravy jakékoli techniky a práci s širokou škálou poruch.

READ  Péče o oblast bikin po depilaci voskem

Před kontaktováním společnosti se ujistěte, že je zapojen do opravy nástrojů tohoto výrobce a mají možnost poskytnout originální náhradní díly.

Skleněný keramický povrch pro značkové vaření panel nelze zakoupit v obchodě. Lze objednat pouze od výrobce.

Jak nahradit sklo

Výměna popraskané plochy je vyrobeno v několika fázích:

 • Registrace aplikace pro opravu varné desky. Můžete zanechat aplikaci pro volání specialisty a telefonicky. Dispečer bude vyvolán přesné datum a čas uspořádání masteru.
 • Diagnostika. Před zahájením výměny skla by měl Mistr mít vizuální kontrolu technologií a vyhodnotit míru škody. Věřte specialistovi v této věci, protože se často stává, že během diagnostiky existují také skryté poškození.
 • Koordinace opravy. Po kontrole se specialista vyslovuje klienta, který část panelu podléhá náhradnímu, objasňuje seznam nadcházejících prací a vyjadřuje se o jejich náklady. Do další fáze je přechod možný pouze tehdy, pokud souhlasíte se seznamem prací a oznámenou cenou.
 • Oprava práce. Pokud je příčina poruchy skutečně v popraskaném skle, pak práce na jeho výměně bude trvat 2-3 hodiny. Na první pohled se může zdát, že ve skutečnosti je vše jednoduché, odborník bude mít pečlivé práce na výběr a nahrazení značkových náhradních dílů pomocí speciálních nástrojů. Nevlastní znalosti a dovednosti v této oblasti, aby se vyrovnala s opravou nebude snadné.
 • Testování a dodání. Konečná fáze opravy je zkontrolovat výkon indukčního povrchu a dodání svého klienta.

Nezapomeňte, že kvalifikovaná servisní centra vždy zajišťují svou pracovní záruku, jehož načasování je 1-2 roky.

Konečné náklady na opravu práce na výměně skla povrchu vaření závisí na takových faktorech jako náklady na komponenty a náklady na služby specialisty. Diagnóza je nejčastěji provedena zdarma, ale pro naléhavost klient bude muset zaplatit navíc.

.

Lze konstatovat, že nahrazení sklenice na vaření bude stát asi polovinu své hodnoty.

Krok za krokem: Jak provést vaření Panel sami, na kterém se prasklina objevila.

 • Silikátový lepidlo.
 • Silikon.
 • Obdélníkové skleněné segmenty, přibližně 4×9 cm.
 • Epoxidová pryskyřice.
 • Gumová špachtle.
 • Hliníková deska, velikost je vybrán podle rozměrů trhliny.
 • Panel je třeba odstranit a otřít odmašťovací činidlo.
 • Trhlina po celé délce by měla být mazána silikátovým lepidlem.

Hliníková deska umístěná pod šarlatem

Technika se skleněným vařením povrchu potřebuje zvláštní péči. Pokud nedodržíte pravidla pro provoz zařízení, se mohou vyskytnout škrábance na sporáku.

 • Sodová roztok s vodou, aplikovanými na měkký textilní ubrousek, by měl být zaměňován kruhovými pohyby. Pak se zbytky otřete papírovým ručníkem. Směs by neměla být suchá, jinak způsob odstraňování poškrábání povede k vzniku dodatečných vad na povrchu. Před postupem postupu musíte přístroj vypnout ze sítě.

Pokud vznikne závažnější vady, lépe se poraďte s kvalifikovaným průvodcem. Doporučuje se zkontrolovat záruční dobu, pokud ještě nevypršela, musíte pořídit snímky poškození a zavolat servisní centrum:

 • Bude nutné zavolat specialistou pro opravu domů, aby se zkontroloval a dospěl k závěru, zda je povrch podléhá obnově.
 • Pokud se záruční lhůta ještě nevyjde, je povrch povinen učinit zkoušku, která určí příčinu destruktivního dopadu.
 • Pokud se manželství ukázalo, že je továrna, výrobce musí vyměnit skleněný keramický prvek nebo celý sporák.
 • Když je záruka již neplatná, měli byste navštívit servisní středisko nebo opravny.

koupil varný panel (indukce s smyslovou kontrolou Siemens EH645FE17E / 01) z náhodného úderu do šálku. sklo se rozbilo v oficiálních službách, které mají být připraveny k prodeji pouze průkopníkovi (příchozí), ukazuje se téměř jako nový panel

Kde si můžete objednat podobné sklo (nahradit sám)

trhlinu, varnou, desku

P.S. Na sklo samotné označování „Schott Ceran 9000782808“

Problémy: 1.Kdo je v maloobchodní skle bude prodávat? Je to sotva skleněná továrna, takže je to jednodušší služby 2.Dovednosti pro nahrazení OG. A ve službě, ačkoli drahé, ale obdržíte záruku.

Matan napsal: Kde si mohu objednat takové sklo

Nighde. Politika společnosti je prodávat náhradní díl, jejichž náhrada vyžaduje otevření zařízení, pouze s prací. Žádná práce nemůže prodat například police pro chladničku. Nelegálně, ukládat placenou službu, ale zatím nikdo k soudu podal, takže bude pokračovat.

Pysy: Služba nezapomněla zahrnout a diagnostikovat, správně?

Matan napsal: Kde si mohu objednat takové sklo (nahradích sebe)

Pokud je jednoduše obvyklé obdélníkové sklo bez vložek, pak objednejte kanazné sklo na vzorku skla, zkosení, leštění hran.

Černá termo barva (pro krby) zdola nakreslete vše, co by mělo, okna pro senzory a tak. Colelet utáhněte místo, kde senzor. Střapec stěr pár vrstev. CPP-8 Pasta pro tepelné senzory. Na nativní panelu se dostaneme mimo všechny „žlázy“. Je tu šance obnovit. Nápisy mohou dělat všechny bílé termokracii, i když stát. Kolektivní farma samozřejmě, ale pokud je touha ušetřit. Skleněná Kopika.

How to fix a cracked glass hob with epoxy putty

Šálek padl na talíř. Kde oni sami jsou palačinky kulaté vložky kalenického skla a víko sám je z obyčejného skla. A tyto vložky jsou orámovány nerezovým ventolem, kňučení přemýšlel, je tu zub. Brýle TTT jsou příjem.

Pyd napsal: Pokud existuje jen obvyklé obdélníkové sklo bez vložek, objednat sklo, zkosení, zkosení, zkosení, zkosení.

Hloupost radit. Už jsem dal referenci, než se sklo liší od skleněné keramiky na povrchu vaření. Zaručujeme, že tvrzené sklo nebude rozbít do malých kostek z tepelného topení na pánvi? Pokud se musíte změnit, potřebujete tepelně odolné křemenné sklo.

Imho. Nový panel. Nebo koupit na Avito, panel s dávkovacím výškovým nádobím „na části“. Ale podívat se.

Nějak je to opravdu děsivé, tady brýle explodují a položí sklo, které učiní továrnu, protože pro mě není možnost.

BV napsal: hloupost radit. Už jsem dal referenci, než se sklo liší od skleněné keramiky na povrchu vaření. Zaručujeme, že tvrzené sklo nebude rozbít do malých kostek z tepelného topení na pánvi? Pokud se musíte změnit, potřebujete tepelně odolné křemenné sklo.

Popraskané sklo na panelu na vaření Co dělat?

Desky se skleněnými keramickými povrchy vaření jsou populární: Mají světelné indikátory, snadno ovladatelné, snadno se stará o ně. Ale často díky silnému mechanickému poškození nebo v důsledku prodloužené žárovky jsou vady, jako jsou trhliny a poškrábání. Množství poškození může být odlišné. od malé trhliny k prasklinám, zabírat celou plochu povrchu.

Tyto vady jsou nebezpečné, a to:

 • vést k poruchám v zařízení;
 • Stoupá žárovka;
 • Externí data techniky jsou zkaženy;
 • Chyby se mohou zvýšit, což má za následek úplné zničení skleněné keramické vrstvy;
 • Sporák může přeskočit elektrický proud a zasáhnout osobu.

Crack panel popraskané: Co dělat, pokud prasknete, můžete flick a

Trh spotřebičů pro domácnost představuje velký rozsah skleněných vaření panelů. Podle specifikací nejsou nižší než elektrický a plynový sporák. Povolit racionální použití prostoru, snadno spravovat. Hladký a hladký povrch se snadno čistí nečistotami, ale liší se křehkost. Škrábance a trhliny jsou tvořeny mechanickými účinky.

Chápeme, co způsobuje poškození a co dělat, pokud praskne povrch vaření.

Co když jsou praskliny a škrábance na varné desce

Je-li prasklý panel vaření, doporučuje se dodržovat bezpečnostní opatření:

 • Nepoužívejte stroje pro vaření;
 • nedotýkat se mokrým ramenem kovových pokrmů. existuje možnost získání úrazu elektrickým proudem;
 • Nesnažte se přístroj opravit sami, abyste nezpůsobili zkrat.

Chcete-li odstranit problém způsobit kvalifikovaný specialista.

Rada. Pokud domácí spotřebiče nemají žádnou záruční dobu, poté kontaktujte servisní středisko.

Když je záruční případ, mistr přichází do domu, který provádí vizuální kontrolu poškozeného povrchu. Určuje, zda je oprava možná. Pak se vařící panel bere k vyšetření, aby se určilo příčinu poruchy. Když je nalezeno tovární manželství nebo členění, které nezávislo na vašich akcích, přístroj se změní na nový.

READ  Uloží teplo zvlhčovač

Pokud záruka již není platná, pak specialista společnosti Centrum společnosti nebo soukromou společnost. Určují, zda poškozený povrch podléhá opravu a eliminovat problém.

Škrábance na varné desce

Skleněné vaření panel vyžaduje zvláštní péči. S nesprávnou operací na jeho povrchu jsou vytvořeny poškrábání. Poškození spánku odstraněno doma.

Důležité! Před odstraněním nesrovnalostí je pec odpojen od elektrické sítě a umožňuje vychladnout, aby se zabránilo popáleninám.

Použijte následující způsoby:

 • Před tvorbou Cashitz promíchejte sodu s vodou. Používá se na měkký tkáňový ubrousek a otřete poškozený povrch kruhovými pohyby. Sodové zbytky se čistí papírovým ručníkem, panel je napojen na suchý ubrousek.
 • Obchod získává kovový lešticí krém (goi krémová pasta, kovový polský, doktor vosk a dr.). Nástroj se aplikuje na bavlněný disk nebo měkký ubrousek. Otřete celý povrch malými pohyby. Zůstane odstranit papírový ručník. Pokud poškrábání nezmizí, použijte kartáč s měkkou štětinou.

Před použitím nástroje na celém povrchu se aplikuje na malou plochu a zkontrolujte reakci materiálu.

Krok za krokem průvodce s popisy a schématy: Jak udělat na vaření

Pokud byla na vařícím panelu vytvořena trhlina, v průběhu času se zvýší a promění v rozlití. To je nebezpečné pro uživatele. existuje riziko šoku. Nejspolehlivější způsob, jak opravit situaci, je nahradit poškozený povrch k novému. Cena této služby, s přihlédnutím k náhradním dílům, je asi 50% nákladů na novou domovskou spotřebič.

Chcete-li uložit, někteří uživatelé jsou vyřešeni k opravě vaření na vlastní pěst. Pro tento materiál použitelný materiál schopný udržet skleněné keramické, nedává trhliny ke zvýšení, odolné vůči vysokým teplotám.

Nejčastějším možností je počítáno křemičitan (papírnictví) lepidlo. Používá se po celé délce trhliny, přidávání kusů obyčejného skla. Pod čipem, když není dostatek fragmentu, použije se epoxidová pryskyřice. Design je spolehlivý, ale vypadá to neeteticky.

Pro opravu panelu jsou požadovány následující nástroje a materiály:

Popraskané skleněné keramiky selhání panelu v záruční opravě

Dnes budeme pozorovat pozornost článku na toto téma: „Popraskané skleněné keramiky poruchového panelu v záruční opravě“. Snažili jsme se plně odhalit téma a náš specialista Sergei Shevtsov bude sdílet důležitou práci.

Ahoj. Spálený plynový panel (plyn na sklo) v malé drobky (možná před přehřátím). Žádné účinky vnějšího charakteru na něj nebyly aplikovány (fouká nebo studená voda pro horké). Servisní středisko uvedlo, že to nebylo záruční případ (v záruční listině uvedeno: poškození skla povrchu není záručním případem) je možné vrátit peníze na zboží. Záruční doba dosud nevypršela (24 měsíců), uvedla jen před 6 měsíci. Co lze přijmout?

Odeslat náhradu prodávajícímu s požadavkem na nahrazení výrobků nebo zpětných prostředků. Pokud do 10 dnů ode dne obdržení pohledávky neodpovídáte nebo neodpovídáte, obraťte se na soudu s tvrzením na vymáhání výši zboží, náhradu morálního poškození, sankce za zpoždění na vrácení finančních prostředků, \ t stejně jako pokuta 50% výše nároku na.6 St.13 FZ O. Nárok je krmen podle ST.131-132 GPK, státní povinnost na 1 milion nepodléhá. Hodně štěstí!

Díky za odpověď. Nárok na prodejce nebo v servisním středisku (prodávající odkazuje). Pokud je v záruční listině uvedeno, že na sklo není záruka, je to v rozporu se zákonem o ochraně práv spotřebitelů?

Prodejce. Další vztah prodávajícího s SC byste se neměli starat. Poslat zboží do SC by mělo být prodávající.

Pokud je v záruční listině uvedeno, že na sklo není záruka, je to v rozporu se zákonem o ochraně práv spotřebitelů? Vyacheslav

Neexistuje žádná taková věc jako žádná záruka. Pokud je záruka k dispozici, použije se na všechny komponenty výrobku.

Chladničky, mrazničky, mytí a myčky nádobí, kávovary, elektrické a kombinované desky, elektrická a kombinovaná okna, klimatizace, elektrické ohřívače vody s elektromotorem a (nebo) automatizace mikroprocesorů.

Máme plynový panel. To odkazuje na tyto typy zařízení?

Na základě toho, jaký článek musí prodávající přijmout zboží ode mne (a ne odkazovat na SC) a pak v SC?

Nárok Prodávající je zkompilován v libovolné formě?

Koupil vybavení spolu s kolegou na jejím jménem, ​​jménem kupujícího by měl být nárok?

Prodávající, připojením jiné společnosti, byl přejmenován (data z rejstříku), nárok na staré společnosti, aby předložila, jako ve smlouvě?

Na základě toho, jaký článek musí prodávající přijmout zboží ode mne (a ne odkazovat na SC) a pak v SC? Vyacheslav

Nárok Prodávající je zkompilován v libovolné formě? Vyacheslav

Koupil vybavení spolu s kolegou na jejím jménem, ​​jménem kupujícího by měl být nárok? Vyacheslav

Prodávající, připojením jiné společnosti, byl přejmenován (data z rejstříku), nárok na staré společnosti, aby předložila, jako ve smlouvě? Vyacheslav

Zeptejte se na naše právníky. je to mnohem rychlejší než hledat rozhodnutí.

Sklo-keramický elektrický sporák. záruční otázky

2 týdny po nákupu vloženého elektrického sporáku praskla na vaření sklo-keramický povrch (praskliny mezi kruhy vaření

Je možné změnit sklo sami

S tímto problémem se uživatelé zeptají poměrně často, zejména po představování nákladů na opravu. Cena je opravdu skvělá, ale je to přesně případ, kdy byste neměli ušetřit a lépe uchovávat na pomoc odborníka, aby se zabránilo dodatečným výdajům. Pokus o samostatně opravit povrch vaření může být pro několik důvodů obtížný:

 • Nalezení značkového skla vhodného pro vaření panelu bez přístupu k výrobci domácích spotřebičů je nemožné. Obvyklé tepelně odolné sklo pro vařící panel nebude vyhovovat, protože není určen pro rozložení teploty bodu, který je charakterizován indukčním deskou. V průběhu provozu může tvrzené sklo nejen trhliny, ale také pracovat na různých fragmentech. Pro varný panel je přípustné použití výjimečně původního skleněného keramického povrchu. Někdy na stránkách s reklamami najdete vhodné sklo, používané při použití. Jeho použití je mnohem levnější a méně nebezpečné, ale kde je záruka, že nebude brzy prasknout, stejně jako předchozí? Panely vřetena prodávané na částech byly s největší pravděpodobností vystaveny množinám různých nákladů a mají mikro-poškození, které brzy vedou k nahrazení brýlí.
 • Chcete-li nahradit sklo-keramický povrch, jsou vyžadovány speciální dovednosti, dovednosti a nástroje. Bez speciálního vzdělávání, kvalifikací a zkušeností můžete rozbít podrobnosti o panelu, když demontáže, navzdory skutečnosti, že seznam prací se může zdát jednoduchý. Při poškození na sklo indukčního panelu optimálně kontaktujte servisního střediska na zkušený a spolehlivý mistr. Pouze profesionalita průvodce poskytne nejvyšší kvalitu práce a nejkratší možný čas pro jejich realizaci.

Výhody kvalifikované opravy vaření panelů:

 • Schopnost vzdálené volání průvodce, provozní reakci a diagnostiku a opravit ve vhodném čase pro vás.
 • Bohaté zkušenosti mistři, dostupnost speciálních nástrojů, vybavení a dovedností.
 • Poskytování výhradně originálních, značkových náhradních dílů a komponentů přímo od výrobce.
 • Dlouhá záruční doba pro náhradní díly a práce. V případě členění náhradní části instalovaného velitelem bude v průběhu záruční doby nahrazen zcela zdarma.

Desky se skleněnými keramickými povrchy vaření jsou populární: Mají světelné indikátory, snadno ovladatelné, snadno se stará o ně. Ale často díky silnému mechanickému poškození nebo v důsledku prodloužené žárovky jsou vady, jako jsou trhliny a poškrábání. Množství poškození může být odlišné. od malé trhliny k prasklinám, zabírat celou plochu povrchu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS