Jak vyměnit ohřívač v pračce

Jak změnit deset v pračce LG

Rozbité rozbití. topné těleso. poměrně běžná porucha v pračkách. Zalévání vody často obsahuje velké množství minerálních solí, v důsledku konstantního ohřevu vody, prvek je pokryt křikem, který významně snižuje svůj život. Výsledkem je, že stroj přestane ohřívat vodu.

Pokud se neuspělo deset pračky LG, doporučujeme vám kontaktovat firemní službu LG, opouštět aplikaci telefonicky 8-499-677-76-76 (pro hovory z Moskvy a Moskevské oblasti) nebo voláním 8- 800-200-76- 76 (pro hovory v Rusku). Specialisté společnosti LG rychle a efektivně opravují jakoukoliv složitost. Ale pokud se cítíte sami mistra všech rukou a chcete si vzít rozpadu sami, připravili jsme pro vás krok za krokem, jak nahradit deset v pračce LG.

Výměna deseti v pračce LG: Instrukce krok za krokem

Změňte vadný deset v pračce LG a bez uchylu o službu Master. Drtivá většina modelů LG má přímý pohon, což znamená, že absence hnacího pásu, který by mohl interferovat s nahrazením deseti.

 • Než začnete nahrazení deseti, ujistěte se, že je pračka vypnuta ze sítě. Vybíjte vodu a odpojte objemové a odtokové hadice.
 • V pračkách LG je topný prvek pod nádrží, což usnadňuje změnu deseti.
 • Vyjměte zadní panel pračky (obvykle je připojen šrouby nebo šrouby).
 • Uvidíte vnější část deseti s venkovním kontaktem v dolní části zdi nádrže.
 • Odstraňte s deseti drátem. Před vámi můžete fotografovat jejich umístění na smartphonu, takže při instalaci položky na místě, ne mylný.
 • Uvolněte matici, která se nachází v centru deseti, takže udržuje na konci závitu. Dejte ho do vlásenky.
 • Nyní můžete získat deset. Bude to jednodušší, pokud pečlivě představujete položku šroubovákem nebo nožem. Nezapomeňte, že povrch prvku, kontaktů a přistávací plochy je velmi zranitelný k mechanickému poškození, takže musíte jednat pomalu a opatrně.

Jak nainstalovat deset v pračce LG

 • Před zahájením výměny položky připravte přistávací místo, zúčtování z měřítko a nečistot.
 • Mažte sedadlo, těsnění a prvek samotným mazivem pro technické detaily.
 • Pečlivě umístěte nový deset na místo.
 • Utáhněte matici a utáhněte ji klíčem.
 • Připojte svorky a vodiče.
 • Sestavte tělo stroje, po které stroj vypnete bez spodního prádla na režimu vysokého teploty. Ujistěte se, zda je nový deset funguje ve vaší pračce LG, můžete se dotýkat po 15 minutách mytí sklenice nakládacího poklopu: Mělo by být teplé.

Takže nová deset bude sloužit po dlouhou dobu, musíte vybrat položku správně. Pečlivě se naučte SMU Master a určete sílu prvku. Pro pračky LG je indikátor obvykle 1900-1950 wattů, ale pro některé modely může být výkon 2kW.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete vidět data v technické službě, můžete zjistit informace a na samotném topném tělesu: Označení lze aplikovat na něj. Jsou to tyto hodnoty, které nepomohou nemýlit při nákupu a výběru této části, která bude vyhovovat vašemu pračce LG.

Koupit deset může být v servisním středisku LG, ve specializovaném obchodě náhradních dílů nebo internetového obchodu. Odborníci doporučují získat podrobnosti z rukou a dalších ex-použitých.

Příčiny členění

Před řešením, jak změnit topný prvek v přístroji, je třeba pochopit, co přesně vede k výstupu opálení. Příčiny rozbití mohou být následující:

 • Přírodní stroje topení. Tento prvek, stejně jako mnoho jiných komponent, má určitou životnost. Časté teplotní rozdíly negativně ovlivňují provozní charakteristiky kdokoliv vyrobené moderní technologie a deset není výjimkou.
 • Pomalu kapky napětí. V některých případech způsobují zkrat v síti, což vede k statečnému kontaktům a útesu ohřívače.
 • Vzdělávací stupnice. Vodní voda obsahuje ve svém složení solí, které se usadí na povrchu opálení, když se zahřeje. V procesu služby, vrstva měřítka, pokrývající předmět, zesílky, tedy vysílá teplo a zvyšuje teplotu vody mechanismus se stává tvrdším. To vede k tomu, že topné těleso přehřátí a popáleniny.

Tvorba měřítka je jedním z nejčastějších příčin rozpadu topného prvku v pračkách

Aby se snížila tvorba stupnice na prvku, odborníci doporučují instalovat speciální filtr pro vodu a užívat si změkčovacích prostředků během mytí.

Pokyny pro výměnu ohřívače

Změnit deset s vlastními rukama může dokonce „začátečník“. Práce bude trvat asi 15-20 minut. Je velmi důležité dodržovat bezpečnostní předpisy. před pokračováním do demontáže stroje, nezapomeňte jej odepět, zablokujte vodovodní baterie. Pračka musí být přesunuta od stěny pro přístup k zadní části pouzdra. Další akční algoritmus bude takový:

 • Zkontrolujte zadní stěnu stroje, najděte technické dveře (trvá většinu panelu);
 • Vezměte elektrický šroubovák nebo šroubovák, odšroubujte šrouby umístěné kolem obvodu servisního poklopu, odstraňte jej na stranu;
 • Najít deset. Je umístěn níže, pod nádrží, na levé straně;
 • Odpojte napájecí terminál od topného prvku. Je lepší fotografovat schéma připojení drátu tak, aby se nemýlil v reverzní sestavě;
 • Sundejte kontakty teplotního čidla;
 • Vezměte hlavu na 10 a odšroubujte matici ústředního ohřívače;
 • Odebrat deset z „hnízda“.
READ  Jak odšroubovat filtr v pračce

Stojí za zmínku, že teplotní senzor z pálení „Hayersky“ není odstraněn. Proto při výměně budete muset koupit nebo značkové ohřívače okamžitě s termistorem, nebo získat podobný prvek jiné značky a přijít s tím, jak odpojit termistor ze standardní části. Dále můžete přistoupit k instalaci dobré topení trubek. Nainstalujte nový deset v hnízdě, zajistěte jej v pouzdru s maticí.

Při instalaci nového ohřívače je důležité ne přetáhnout upevňovací matici, jinak povede k deformaci opáleného těsnění a netěsností v budoucnu.

Upevnění trubkového topení, všechny svorky by měly být vráceny na místo. Je důležité, aby se nemýlil s umístěním vodičů, takže je lepší se zaměřit na fotografii provedenou dříve. Dále bude zůstat zajistit dveře technického poklopu, přišroubujte všechny šrouby. Pokud si nejste jisti, že je to v ohřívači. testujte s multimetrem. Dobrý deset, s kapacitou 1800 W by mělo produkují odolnost 25-28 ohmů.

Přeložit tester do režimu měření odporu, připojte sondu do kontaktů ohřívače. Pokud se obrazovka zobrazí hodnotu v blízkosti normativního. deset. Jednotka na multimetrové srovnávací tabulce řekne o útesu uvnitř prvku, nulu. o podrobnostech zkratu.

Kromě toho je deset zkontrolován na členění. Multimetr je přeložen do režimu bzučáku, jedna testerová sonda je aplikována na terminál ohřívače, druhý k případu. Pokud je zařízení spalování, pak je trubkový prvek vadný. To se provádí nahrazením opálení vlastním rukama. Po dokončení opravy byste měli zkontrolovat stroj. Spusťte vysokoteplotní promytí prázdným bubnem, ujistěte se, že je provedeno ohřev vody. Také zjistit, zda jsou v oblasti tubulárního prvku netěsnosti. Pokud je vše v pořádku, můžete použít mytí ženy bez obav.

Jak nahradit podrobnosti?

Před výměnou nahrazení opálení, určitě de-Energized strojový stroj, přerušte jeřáb, který je zodpovědný za přívod vody. Dále můžete předat podložku do středu místnosti tak, aby je s ním vhodná pracovat. Poté, co potřebujete odpojit boční stěnu pouzdra. stačí odšroubovat několik šroubů umístěných podél jeho obvodu. Další akční algoritmus bude takový:

Pokud opálení není přístupná, zkuste jej přesunout z otvoru se šroubovákem, na základě hran.

Topný prvek musí být vytažen těsnicí manžetou. Pokud se guma „opila“ a ne „jdou“, zacházet s mytí nádobí. Nástroj pomůže zmírnit těsnění. Po demontáži ohřívače je lepší okamžitě vyčistit místo přistání od nečistot, odpadků, krájení. Může být přes otvory okna auditu. Po skončení „čištění“, to stojí za spuštění instalace nového, dobrého přátelství.

Pokud byl termostat v ohřívači, dostat ho z starého detailu a přesuňte ji do díry nového deseti. Poté můžete vložit položku do zásuvky a utáhnout středovou matici. Připojit všechny kontakty, zemní drát a teplotní čidlo čip. Takže můžete změnit topení „vertikální“. Bude to být pouze pro sestavení případu a běhat test s vysokou teplotou. To se ujistil, že topení je.

Nákupní topení

Zpravidla je oprava opálení v pračce Samsung nemožné, takže je třeba ji změnit.

Před odstraněním starých deseti, koupit nový. Ale být nesmírně zaměřen na nákup, nový prvek musí plně přizpůsobit vašemu modelu a markmě. Pokud pochybujete, pak nejprve potřebujete dostat tuto položku a vzít si s sebou do obchodu.

Prvek můžete také objednat v internetovém obchodě, může často najít levnější. Ale buďte opatrní. nekupujte příliš levné náhradní díly. V průměru se cena deseti pro CM Samsung v tomto rozsahu liší: 500-1500

Vědět, jaký druh Samsung pračka je instalována o deset, musíte si vybrat podobný. nejen ve vzhledu, ale také moci.

Důležité! Výkon ohřívače v modelech Samsung je obvykle 1850 nebo 1900 wattů.

Pro přístup k ohřívači v pračce LG, bude také nutné demontovat zadní panel. Proces odstraňování je následující:

 • Odpojte elektrické vodiče z topné části.
 • Klávesa pro odšroubování matice umístěné mezi kontakty.
 • Mírně zasáhl kladivo nebo klíč na šroub, na kterém byla matice přišroubována, aby se v tomto případě selhala.
 • Vyzvednout pečeť.
 • Jemně vytáhněte ohřívač z nádrže takovým způsobem, aby ho zničil, stejně jako umístění sedadla umístěného na těle nádrže.
READ  Hraje kotel Parapete se silným větrem

Po extrakci si můžete vybrat nový produkt na vadném ohřívači a nastavit jej v opačném pořadí.

Postup pro nahrazení opálení v pračce

Vypnutí podložky ze výživy a komunikací, musíte ho zatlačit ze zdi. Dále to dělají:

 • V SMA s umístěním opálení zezadu odšroubujte šrouby kolem obvodu zadního panelu. Nahradit ji. V dolní části nádrže uvidíte ohřívač.
 • Chcete-li se dostat na přední prvek, musíte vytáhnout odpadní zásobník. Odšroubujte šrouby ovládacího panelu a spojí západku. Nyní vyjměte basebar a vypusťte vodu z vypouštěcího filtru. Otevření dveří poklopu, vyjměte drápovou dráhu a naplňte jej uvnitř nádrže. Odhalením šroubů nahoře a dole vyjměte panel na stranu. Deset je pod nádrží.

Před změnou ohřívače je třeba jej zkontrolovat. Můžete to udělat bez odstranění prvku z místa. Budete potřebovat testovač nakonfigurovaný v režimu ohmmetrů. Udělej tohle:

Chcete-li odstranit ohřívač ze zařízení, uvolněte matici na centrální šroub a prodejte ji uvnitř nádrže. Lezení na okraji s šroubovákem, vytáhněte prvek.

Nyní o tom, jak vložit a připojit deset v pračce: vezměte nový ohřívač, vložte do slotu, utáhněte matici a připojte kabeláž.

Zůstane sbírat auto a spustit jej k ověření.

Vědět, jak nahradit a nainstalovat deset v pračce, můžete se snadno vyrovnat s opravou sami. Video vám pomůže:

Blok: 3/3 | Počet znaků: 1506

Opatrně zkontrolujte topný prvek

Změna topného prvku bude mít čas začít kontrolovat položku. Pro diagnózu opálení bude vyžadován multimetr. Tester by měl být přeložen do režimu měření odporu. Po tubulárním ohřevu musíte držet všechny kabely. Je důležité jednat jemně, abyste nepoškodili kontakty. Po dokončení můžete pokračovat přímo na diagnózu:

Pokud se na obrazovce multimetru objeví číslo 25-30 ohmů, znamená to, že trubkový ohřívač pracuje. Pokud se zobrazí 0 nebo 1, můžete hovořit o výstupu opálení v pořádku. Bude muset koupit novou část a instalovat místo zkreslené. Ve skutečnosti není ohřívač nejdražší náhradní díl vozidla VESTEL. Nový detail můžete zakoupit pro 10-15 dolarů.

Síla opálení bylo obvykle 1800 watt.

Získat topení následuje, se zaměřit na model a sériový stroj stroj. Na různých Westelových vodních tokech jsou instalovány se svou modifikací deseti, takže při nákupu musí být pozorné. Perfektní možností je převzít selhání opálení s vámi do obchodu. Konzultant se zaměřením na detaily označování, vyberte odpovídající ohřívač.

Co vede k členění opálení

Částečná pro pračku je elektrický topný prvek, topná voda během mytí. Vypadá to jako spirálová trubka uvnitř. Mezi sebou jsou izolovány s vrstvou dielektrika. Obvykle se deset nezdaří kvůli spirálovému útesu. Časem, od neustálého vytápění a chlazení, spirála ztrácí své vlastnosti, ztrácí výkon.

Hlavní věc, která vede k situaci, kdy je nutná výměna opálení v pračce, takže je vodní voda. Nečistoty obsažené v takové vodě jsou živitelné na horkém opálení, které na něm vytvoří měřítko. Postupem času roste vrstva stupnice, protože je to deset přehřátí a rychlejší selhání. Chcete-li přesně určit příčinu rozpadu a změňte tubulární ohřívač, nejprve je nutné se dostat.

Nahrazení deseti v pračce s vlastními rukama

Odstraňte rozbité deset a místo a bez zapojení master ze servisní organizace. Chcete-li to udělat, budete potřebovat minimální sadu nástrojů, nový topný prvek a asi hodinu volného času. Nedostatek zkušeností s těmito prací by neměl být strach, v této věci je důležitá přesnost a posloupnost provádění všech fází.

Plánování nahradit deset v pračce, je nutné dobře připravit a dodržovat základní bezpečnostní předpisy, v současné době skutečné pro práci s domácími spotřebiči.

 • Zakažte přístroj z napájecího zdroje pomocí zástrčky z výstupu.
 • Odpojte psací stroj z přívodu vody, vyjměte vypouštěcí potrubí. Tato položka je relevantní pro modely, kde deset je umístěn v zadní části.
 • Použijte vysoce kvalitní pracovní nástroj s rukojetí s ochranným gumovým povlakem.
 • Připravit plastovou nádobu. Například kbelík nebo pánev. Bude v výhodné sloučení vody zbývajícího v interní komunikaci.

Koneckonců nad uvedenými akcemi můžete pokračovat přímo na demontáž stroje a poté k odstranění zkaženého opálení.

Nahradit opálení, žádné konkrétní a drahé vybavení nebude potřebovat. Všechno, co je potřeba, je v arzenálu každého domácího mistra, ani nemá mnoho zkušeností s výkonem opravy takového plánu.

READ  Kde sloučit kondenzát z kondenzačního kotle

Seznam takových věcí obsahuje šroubováky různých konfigurací. Místo toho můžete použít elektrický šroubovák se základovou sadou bitů, včetně šestiúhelníku a hvězdiček potřebných k otočení „mazaných“ šroubů.

Chcete-li správně připojit vodiče do topného tělesa, na demontážní fázi, to stojí za fotografovat celý proces do telefonu. V budoucnu to pomůže rychle a správně sestavit stroj

Kromě toho použijte klíč k deseti nebo jednoduchým kleji. Tyto nástroje budou schopny správně odstranit upevnění z topného prvku.

vyměnit, ohřívač, pračce

Chcete-li vyzvánět deset a pochopit jeho stav, budete potřebovat multimetr pro transvers.

Před zahájením práce je lepší rozkládat tyto položky vedle nich, aby byly po ruce a Mistr nepotřeboval každého, aby hodil a ztrácet čas vyhledávání požadovaného nástroje.

Výměna topného tělesa přes čelní panel. časově náročný a bolestivý proces. Nejprve musíte odstranit horní vnější kryt.

vyměnit, ohřívač, pračce

Chcete-li to provést, budete muset odšroubovat šrouby umístěné v zadní části podložky, pečlivě vytáhněte kryt při prvním místě trochu na sebe a pak nahoru. Je nutné jednat velmi jemně, aby nedošlo k vytažení a nepoškozování zámků z plastu, bez kterého je fyzicky nemožné vrátit kryt na předchozí místo.

Dále pomalu zatáhněte nádobu prášku trochu dopředu, klikněte na tlačítko Uvnitř v zámku a jemně vytáhněte kapacitu zcela.

U modelů, které nemají fixační tlačítka, musí nádoba zvednout a táhnout. Když jsou upevňovací šrouby jasně viditelné, použijte šroubovák a odšroubujte je a po vyjmutí kontejneru.

Po řízení zásobníku pro prášek z pračky, aby se dobře umyl, smaže možnou sraženinu a stopy usazenin, velmi dobré, aby se suché a vracejí na předchozí místo na konci práce na nahrazení deseti

Poté odšroubujte šrouby, které drží ovládací panel, vyjměte jej a bez uchylu se uchýlit k odpojení vodičů, umístěných na pračku shora.

Otevřete dvířka nakládacích poklopů umístěných v přední části jednotky. S pomocí šroubováku k prymu pružinu dutého typu, který drží těsnicí manžetu, a opatrně jej odstraní, pomalu táhne do kruhu. Poté jednoduše odstraňte pryž z pouzdra a odložit.

Najít na šroubích šroubů blokovacího zámku, odšroubujte je pomocí šroubováku vhodné konfigurace. Osvobozeno od upevňovacího hradu push uvnitř.

Poté odšroubujte externí šrouby, zespodu a na horní straně upevňovacího předního panelu. Někdy jsou umístěny pod dekorativní deskou na dně buď po stranách nebo v blízkosti vypouštěcího filtru.

Na konci jemně vyjměte panel a složte další. Otevření přístupu k opálení, tiše začít nahrazení.

Bez ohledu na to, kde je deset, vpředu nebo vzadu, je nahrazen pouze jedním způsobem. Za prvé, všechny vodiče jsou odpojeny od kontaktů starého toaletního zařízení. Obvykle jsou vysazeny velmi tvrdě a pro odstranění bude nutné pomoci při šroubováku.

Všechny akce musí být prováděny pomalu a pečlivě, aby nedošlo k poškození křehké oblasti terminálu.

How To Replace A Heater Element on a Bosch Washing Machine

Pokud je termistor umístěn na boosátu, je termistor, musíte nejprve pečlivě zmizet, stisknutím zámku na držáku, a pak jej opatrně odstraňte

Teprve poté, co tyto akce mohou odstranit samotný ohřívač

V další fázi budete muset odšroubovat šroub, držet ohřívač na svém místě, a pak pomalu odstraňte deset. Jasná místa z používání výrobků tam a vložte nový plně pracovník agregát.

Pak stroj sbírejte a testujte výkon. Pokud praní přechází ve standardním režimu, znamená to vše správně.

Deset je tubulární elektrický ohřívač potřebný pro ohřev vody během provozu automatického pračky. S dlouhodobým provozem deseti pro pračku je pokryta bahnem a měřítkem, což vede k vyhoření vnitřního topení spirály. Tato položka může mít různé tvary, značky a výrobce.

Rozpoznat okamžik, kdy je nutné vyměnit topný prvek v typu praní, snadno. První znamení. voda přestane ohřívat. Důvodem je to tvrdá voda.

V tomto případě v místě, kde je instalována opálení pračky, jsou vytvořeny vápno. Položka, na kterou se stupnice objevila, přestane generovat potřebný přenos tepla, dojde k přehřátí, a proto selže.

Protože modely moderních praček nejsou k dispozici pro výměnu prvku tepelného stehu, je nutné měnit celou část zcela.

Rozdělení opálení lze určit takovými znaky:

Na moderních vozech pro mytí, deset se může lišit:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS