Jak vyměnit přepravní šrouby pračky

Jak vyměnit přepravní šrouby pračky

Jak bude pračka dodána kupujícímu, bude to muset nainstalovat a připojit se k dodávce vody a odpadních vod. Po kterém bude možné spustit svou operaci.

V procesu instalace není nutné, aby se odstranily přepravní šrouby, které budou zasahovat do promývacích a spřádacích procesů. Zavedení praček s ne extrahovanými dopravními šrouby není povoleno! V nepříjemném případě jsou pravděpodobné vážné členění, které nespadají podle podmínek záruky. Dopravní šrouby nejsou vůbec obtížné. nejčastější klíč příslušné velikosti bude užitečná. Můžete také použít univerzální klíč s nastavitelnou velikostí. Pokud nebyly žádné klíče od domu, můžete použít kleště. není to moc pohodlné, ale velmi vynikající.

Odstraněné přepravní šrouby není lepší vyhodit, ale dát do sáčku s technickým pasem a záruční kartou. Pokud se náhle stroje přestane, bude muset být přijato do služby. A přeprava praček bez dopravních šroubů je zakázána.

Kde jsou přepravní šrouby na pračce

Všechny pračky jsou uspořádány idiory. A přepravní šrouby ve všech modelech jsou na jednom místě. na zadní stěně případu.

Výjimka je pouze některé modely s vertikálním zatížením. V takových strojích mohou být dopravní šrouby umístěny nahoře, ale to je jedinečnost. Ale v případě strojů s předním zatížením žádné oscilace. šrouby jsou umístěny na zadní stěně. Najít je v některých místech na jiném místě je bezcenné.

Co vypadají dopravní šrouby jako pračka

Dopravní šrouby v pračce vypadají jako nejobvyklejší šrouby, na nejvyšší části, z nichž plastové vložky speciálního tvaru jsou plánovány. pomáhají šroubům zpoždění bubnu v pohybu. Pevný buben nereaguje na kymácející se a vibrace vytvořené během přepravy. V závislosti na modelu a výrobci mohou mít transportní šrouby jiný vzhled. Ale celková podstata návrhu je, že šroub byl zašroubován do bubnu, který by měl tlačit buben na zadní stěnu, aniž by ho nechal pohybovat. Počet šroubů. od tří až 6 kusů.

READ  Výměna ložiska vertikálního zatížení pračky

Jak přepravovat pračku: pravidla

Jakákoli technika bude konat dlouhou životnost, pokud řídí pravidla provozu a dopravy. Je nutné se seznámit s instrukcí, která je součástí zařízení s vybavením. Při přepravě zařízení musíte dodržovat základní doporučení:

How To Remove Shipping Bolts from a Samsung Washing Machine

  • Odpojovací zařízení z komunikačních sítí. napájení, odpadních vod a vodovodu. Je důležité odpojit odtokovou hadici a síťový vodič, jinak mohou být důsledky negativní;
  • Vypusťte všechny kapaliny uvnitř stroje s vypouštěcím poklopem. Odhalením zástrčky je pračka zapotřebí k naklání skříně. Po dokončení procedury není třeba znovu zavřít víko, je lepší čekat, když se vlhkost vypařuje. Je tedy možné poskytnout vodu od vstupu do poplatku a zabránit zkratu s dalším použitím;
  • Upevňovací hadice a vodiče na povrchu pouzdra tak, aby tyto položky neinterferovali s přenosovou jednotkou;
  • Vyčnívající prvky a úhly jsou lepší držet se skotské v několika vrstvách, pro osobní bezpečnost;
  • Upevnění bubnové části se vyskytuje se speciálními spojovacími prvky, pevně drží pohyblivý základ.

Je možné a jak přepravovat pračku bez dopravních šroubů

V případě, že upevňovací prvky nejsou zachovány, mohou být zakoupeny v každém obchodě, kde jsou prodávána domácí spotřebiče. Pokud taková možnost neexistuje taková možnost, stojí za to odpovědnost za dopravní prostředky bez šroubů. Taková manipulace je docela možné, ale budete muset opravit válcování na léky.

Vyžaduje odšroubování zadního panelu svítidel, vložen do mezery mezi nádrží a stěnami materiály vhodnými pro zmírnění vibrací. Optimální volba bude pěna, hadry z měkkých tkání, pěny. Po manipulaci s panelem je připojeno k místu.

Zdravý! Je třeba si pamatovat, pohyblivá část musí být upevněna takovým způsobem, že nebude bojovat s stěnami případu a vnitřní části návrhu.

Jak nosit pračku jeden

Teoreticky je to docela realistické pro přepravu jedné pračky. Je nepravděpodobné, že byste ho přetáhli do auta. Ale při přípravě na stěhování nebudete potřebovat pomoc. Pokud blokujete buben správně, vezměte v úvahu všechny funkce zařízení, bude proces dopravy úspěšně. Můžete se s tím vyrovnat sami, i když používáte osobní auto.

READ  Režim vlny pračky Samsung

Takže jsme si přišli, jak překládat pračku. Správná doprava a odpovědný přístup. záruka vysoce kvalitního pohybu zařízení. Existují některé nuance, které by neměly ignorovat. Pokud budete postupovat podle pravidel, nebudete potřebovat další pomoc. Je docela realistické vyrovnat se s tím, jak přepravovat pračku bez transportních šroubů k jednomu.

Vyberte si Premium Solutions z ASKO

Společnost ASKO. Jeden z vůdců mezi evropskými výrobci vysoce kvalitních domácích spotřebičů, která je známá svou spolehlivostí a miliony uživatelů po celém světě. V první řadě, Asko techniku. To je švédská kvalita a pozornost k detailu. Pračka jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dílů a spolehlivých materiálů, což umožňuje výrazně zvýšit životnost zařízení. Kromě vysoké spolehlivosti, ASKO technika poskytuje svým vlastníkům působivý seznam různých režimů provozu a užitečných funkcí, které jsou k dispozici prostřednictvím instalace inovativních elektronických řídicích modulů.

Nejčastější škody po přepravě

Jakékoli členění lze eliminovat, s výjimkou rozbitého těla nebo úplného selhání elektroniky. Připojte podložku může pouze po úplném rozbalení a zabavení obalového materiálu zevnitř. Pokud je buben stále upevněn šrouby, musí být odstraněny.

Je možné znovu použít šrouby, takže je lepší dát je do spolehlivého místa nebo, pokud to umožňuje místo, upevněte v alkoholu v těsnosti na tělese zadní části. Před instalací stroje do stacionárního místa musíte se ujistit o podlahu.

Psací stroj je kategoricky kontraindikován na nerovném semi. Její pohyb s praní, zejména při žíhání na velkých rychlostech, může přístroj vynutit, aby se pohyboval na podlaze, což vede k odpojení hadic a „nehody“ s úniku.

Nestřídané šrouby: možné důsledky

Odebrání blokovacích šroubů musí být uvedeny do provozu. Jinak, s časem, ložiska a systém jara se nezdaří a za nimi tyto a další části zařízení. To je patrné v první mytí:

READ  Jak vyměnit napájecí kabel v pračce

Pokud byly upevňovací prvky zjištěny po zahájení provozu pračky, je nutné je extrahovat a zavolat průvodce, aby posoudili integritu a funkčnost vnitřních částí. Specialista po inspekci řekne, zda stroj může pracovat dále.

Pokyny pro přepravu dopravy

Pračka, pro kterou byly zachovány přepravní zámky, přepravu snadno. Stačí odstranit zástrčky a upevnit spojovací prvky. Kvůli tomu nebude vracet během pohybu a dotkněte se sousedních detailů. Ale svorky jsou ztraceny a stroj musí být přepravován. Odborníci doporučují následovat jednoduchá pravidla:

  • Pračka pro přepravu musí být položen na boku dolů kyvetu. Horizontální poloha je povolena. Není možné dát techniku ​​vertikálně, protože nádrž se zlomí, poškozuje sousední mechanismy.
  • Buben musí být vložen na pěnové gumy, hustou hadřík nebo pěnu.
  • Psací stroj by měl být zcela bez vody, aby nedošlo k poškození elektrických jednotek.

Koupit Fixátory odděleně buď od ostatních výrobců se nedoporučuje. Rozměry šroubů se mohou lišit i v rámci jednoho modelového rozsahu stejné značky. Proto je důležité udržet „relativní“ svorky, takže v budoucnu neporušují hlavu, jak bezpečně a bez následků mají pračku bez transportních šroubů.

Fixační systém bubnu provádí nejdůležitější ochrannou funkci ve fázi přepravy pračky. Šrouby chrání vnitřní mechanismus od předčasných poruch a prodlouží životnost zařízení. Extrahované upevňovací prvky jsou snadno instalovány s vlastními rukama, takže se doporučuje ukládat je až do dalšího pohybu.

Jak vypadají?

Podrobnosti jsou docela snadné určit na první pohled. Jsou velké a snadno vystupují mezi ostatními šrouby a detaily zadní stěny. Vypadají jako obyčejné šrouby s nití a tlustým šestihranným plastovým kloboukem a kovovou podložkou. Připojují pouzdro a buben a zabraňují jeho deformaci. V tomto případě je mezi pouzdrem a vnitřními částmi každého šroubu, který poskytuje tuhou fixaci dílů.

vyměnit, přepravní, šrouby, pračky
| Denial of responsibility | Contacts |RSS