Jak vytvořit malý kartonový stroj

Naučte se, jak vytvořit lepenkový stroj? Malá a velká vozidla.

Pro různé výstavy, řemesla a jen pro hry s dětmi, můžete udělat auta z lepenky. To může být malé stolní hračky, stejně jako velký venkovní, ve kterém dítě bude fit a sebe. Děti rádi pomohou při výrobě a barvě, vynalézat cíl pro řemesla. Může to být sanitka, oheň nebo kreslená postavička „auta“.

V článku zvažte, jak vytvořit lepenkový stroj s vlastními rukama z jiného materiálu.

Pohybující se doprava

Udělejte auto z papíru, který jezdí je zcela snadná, a dítě může být zajímavější hrát s ní než s obyčejným papírem. Takže stroj jede, budete muset dát ho na rovný povrch a nalít ho na něj. Použití vzduchu, stroj začne posouvat, čímž se vytvoří dojem tohoto pohybu. Chcete-li tuto myšlenku implementovat, je nutné připravit list papíru A4 a postupovat podle pokynů:

  List musí být složen spolu.

 • Všimněte si rybářské linky pro zastřihovač záhybu, zatímco beating levý levý roh papíru.
 • Po tom musíte ohnout horní část listu s vnitřními trojúhelníky uprostřed.
 • Opět se vycentrují trojúhelníky, které již existují.
 • Prsa strana uvnitř centra, zatímco tvoří strany auta.
 • Sklopte spodní část listu s trojúhelníky shora a přejděte na obrázku na polovinu.
 • Poté musíte opravit úhly v kapse.

Stroj je připraven, nyní by jí dítě mělo nabídnout k ozdobení.

Stroj na papír: Origami

Chcete-li takové auto, potřebujete trpělivost a spoustu listů papíru. Zřídka, který má origami od prvního času. Pokud však budete pečlivě sledovat schéma, a pak jednou nebo dvěma.

Zvažte dva nejoblíbenější možnosti origami. Pro kterékoli z nich budete potřebovat čtvercový tvar. Lze jej získat z listu A4 nebo barevného papíru. Také nůžky.

Podívejte se na diagram a opakujte všechny položky důsledně:

 • Papír přeložte na polovinu a poloviny. znovu na polovinu.
 • V obdélníkech, dostat rozích nahoru, a pak podkopat vnitřek.
 • Složit obrobek na polovinu.
 • Udělejte zadní stranu auta: Sklopte trojúhelník a vysokoškolák.
 • Aby se přední část auta, snížit kus papíru, napodobování kapoty a čelního skla.
 • Na hotovém vozu, jak si přejete, čerpat okna a další podrobnosti.
READ  Šicí stroj pro patchwork a quiltování

Volumetric 3D papírové stroje

Když je statická loďstvo zapotřebí ve formě sbírky modelů, je dobré vyrobit stroje z papíru pomocí hotového. Na stránkách najdete spoustu sbírky podobných vrstev a zůstane stahovat obrázky a tisknout je na barevné tiskárně. Je výhodné použít laserové tiskové zařízení, protože nátěr je „svařena“ pevně. Po inkoustové tiskárně může inkoust proudit v případě náhodné vody.

Když je auto vyrobeno z papíru, nezapomeňte na připojovací ventily, pro které je jedna položka nalepena na jinou. Velkou šanci umýt papír dovnitř, když musíte tlačit mazaný lepidlo na ventil. Je lepší dát libovolnou položku předem, kdybyste řekni, rovný úhel a stiskněte je. Například guma. Malé zaoblené části se rozsvítí stisknout boční povrch tužky nebo rukojeť.

Papírové díly se často doporučují připojit PVA lepidlo, ale často papír z této adheze získává vlnitou formu, která bude okamžitě ovlivnit vzhled vozu. Je lepší použít silikátové lepidlo, jinak nazývané tekuté sklo. Pokud nemůžete lepit papír z papíru úhledně, je lepší si vybrat gumové lepidlo: jeho přebytek může být válcován, jízdy s prsty. Výsledné Katátory jsou snadno odděleny od papíru. Kartonová „technologie“ je vhodnější sbírat na superclauses.

Vytvoření hasičského vozíku

Hasičský vůz je milován mnoha dětmi, ale není snadné ho najít na obchodech. Chcete-li to udělat sami, budete potřebovat výše uvedené materiály, trpělivost a přesnost.

Princip operace je stejný jako u hromadných strojů, takže zde není nic nového. Ale tip bude stále. Snažte se ohnout obrysy tupé položky tak snadnější. Je lepší použít karton pro kreslení. Když je vše vloženo, můžete začít schodiště. Nejvyšší třída, pokud lze schodiště zvednout a šířit.

Kartonové řemesla: Hlavní výhody

Maketa vyrobené z primárních materiálů se často používají jako vizuální průvodce ve škole mateřských škol a základní školy. Takže uspořádání vozidel mohou být vyrobeny z zápasů, kostek, přírodních materiálů. Další vhodné materiály. lepenkové krabice různých velikostí a tvarů. Před vytvořením auta z krabice musíte rozhodnout o druhu dopravy: hasičský vůz, policejní auto nebo sanitka. Možnosti mohou být nastaveny. Lepenkové řemesla milují jak dospělé, tak děti, protože:

vytvořit, kartonový, stroj
 • Je velmi jednoduché, aby se je: Za tímto způsobem budou potřebné pouze listy barevné husté lepenky, nůžky nebo šablonové řezačky nebo pluhové lepidlo. Pokud se dítě může pečlivě snížit, bude klidně vyrovnat s prací s dospělými.
 • Koupit karton volitelný. Materiál můžete použít z libovolných krabic: od pod botami, bonbóny, domácích spotřebičů, čaj. Pak je nutné jen namalovat kvaš nebo akrylové barvy, letadlo fólie nebo barevný papír, šití plsti nebo jakékoli jiné hadřík. Výroba takového řemesla proto nevyžaduje výlet do obchodu.
 • Výrobky z tohoto materiálu se vyznačují objemem a pečlivým odvoláním, které budou trvat dlouho. Papírové řemesla jsou krátkodobé a rozlišeny křehkostí, takže jsou obvykle připravovány pouze pro výstavy. Lepenkové produkty, naopak, lze použít jako hračku, a ne jen na polici pro krásu.
 • Taková domácí může být aktivně používána v tréninku. Lepenko a papier masha jsou obvykle vyrobeny různé rozvržení a vizuální příručky pro použití v lekcích a třídách ve školce. To může být rozložení planet solárního systému, jednotek zeleniny a ovoce, stejně jako různé modely vody, země, letecké dopravy.
READ  Jak šít na šicí stroj

Obvykle pracují s kartonovými dětmi začínají v první sekci základní škole, protože pro úspěšnou práci je nutné jemně zvládnout nůžky. Dělat různé hračky mohou být doma a ve škole. Jedná se o skvělou verzi společného hobby dětí a rodičů, zejména ve dnech dlouhé podzimní a zimní dovolené, když je ulice tmavé a často chladné počasí.

Dívky ochotně masky kartonové panenky a oblečení pro ně a chlapci s radostí, aby cestující a kamiony. Taková práce nezabírá mnoho času, v přítomnosti fantazie a zručných rukou, můžete se vyrovnat s řemeslem za třicetimimátých minut (pokud máte vše, co potřebujete po ruce).

Příprava na výrobu řemesel

Tyto hry se doporučují nejen pro jednotlivé třídy s dítětem. Workshopy starších dětí mohou provádět učitele ve školce. Pro řemesla nevyžaduje tolik materiálů. Ve většině případů bude možné provést následující seznam:

  lepenkové krabice různých velikostí;

 • Barevný papír;
 • Fólie;
 • lepidlo nebo oboustranná adheze;
 • markery;
 • Polystyrenu;
 • plastelíny.

Automat na rozměnění mincí z kartonu

Můžete také potřebovat některé malé věci, ale vše, co potřebujete, je vždy snadné najít a pro řemesla nebudou potřebovat velké náklady. Můžete použít vše, co je v ruce. Například použijte kartonový vozík pro vejce nebo boty. Kola pro auta snadno vyrábět ze starých CD nebo přizpůsobit cívek z Scotch.

vytvořit, kartonový, stroj

Můžete si vzít vlnitý papír. Pokud si přejete, můžete použít velkou lepenkové krabici, vytváření auta z ní, ve kterém se dítě může zcela zapadnout. Takové cvičení přinese dětem radost dlouho a učinit hru zajímavější.

Výroba řemesel s vlastními rukama má pozitivní účinek nejen na tvorbu určitých dovedností, jako je Appliqué, držení nůžek, prostorového myšlení a podobně. Společná tvořivost rozděluje dětský tým, učí děti k jednání, jednat společně.

Výrobní dálnice

Pro hry se stroji musíte vybudovat závodní dráhu. Budete také potřebovat barvy, lepidlo, papírnictví nůž, svorky, nůžky a velmi husté lepenky. Vyzvednout náčrt vhodné cesty, nést její obrysy na papíře. Podle původního obrázku je pokryta kvašem nebo akrylovými barvami v několika vrstvách. Trasa by měla vypadat tak jasně, že dítě nemůže rozlišit z obchodu obchodu.

READ  Kde se nachází relé ventilátoru na nákladním vozidle Kamaz?

Na samostatném listu lepenky jsou spojovací prvky kreslení. Jejich velikost by se měla shodovat s částí dálnice, která bude odříznuta na křižovatce. Po sušení je produkt řezán obrysy, řez podél křižovatky a ponořte spojovací část. Spoje kloubu jsou upevněny clothespins, takže papír lepí lépe.

Jakmile je design zcela vysušen, je ohnutý přes příslušné linie. Pokud je to nutné, upevněte na silniční značky, po stranách a další prvky. Dejte dálnici na kartonových regálech, nechte ji na rovném povrchu. Pokud vytvoříte rovnou stopu, můžete připojit magnety na zadní povrch a zavěsit produkt na speciální desce.

Je nutné se pokusit udělat papírový závod co nejvíce, pak se dítě projde dlouho. Můžete vytvořit několik různých skladeb a kombinovat je v jednom designu. Hračka přispěje k rozvoji motility a analytického myšlení.

Autobusy (tiskové schémata)

Na konci článku, zajímavé video pro inspiraci:

Pokud chcete vytvořit tak složitější „penny“, pak stahovat vzory.

Viz také další články o papírových strojích:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS