Jak získat ponožky z pračky

Kde jsou ponožky zmizely v pračce? Otevřete všechna skrytá místa

Ucpávání pračky zahraničními objekty. poměrně společná situace. Uvnitř může „odejít a nevrátit“ jakékoli malé položky. ať už se jedná o náhodně roztrhané tlačítko, zapomenutý kapesník nebo něco jiného. Nejčastěji „zmizí“ v něm je to ponožky. každý z nás alespoň jednou v mém životě položil pár v psacím stroji, ale mám jen jeden. Tak jak dostat ponožky z pračky sami a zároveň ne poškodit, každý by měl vědět.

Ucpávání domácích spotřebičů Alien Položka neznamená nic dobrého. Velmi často takové blokování provokují obstrukci zásobní trubky a vedou k tomu, že by se byt zaplavil. Kromě toho mohou individuální detaily trpět například bubnem. pokud je ponožka zabrání fungování normálně.

I když si nejste jisti, že jste to začali umýt, je to 2 ponožky. je lepší přestavět a ujistit se, že není uvízl dovnitř. Pozor vám pomůže zachovat integritu a efektivitu nákladných technik.

Co se stane, pokud se ponožky nedostanou

Požití cizích předmětů uvnitř podložky není nic dobrého. Minimum, které mohou provokovat přilepená ponožka. zkazit barvu ložního prádla. Pokud je barva nestabilní, připravte se na to, že zabalené věci budou s rozvody. Ale je to polbie. Mnohem horší, pokud produkt vytrhne odtoky a činí povodeň.

Kromě toho mohou ponožky navinuty na pohyblivých částech: hřídel nebo čerpadlo. V důsledku toho se práce podložky zpomaluje a bude blokována vůbec. Bít cizí předměty na deset buď neuspají nic dobrého, protože může způsobit poškození.

Tedy pochybnosti, zda je nutné získat ztrátu, by nemělo být. To je nutné, pokud nechcete, aby se součástí s technikou nebo platit pro opravu sousedů.

získat, ponožky, pračky

Jak zastavit stroj

Pokud máte podezření, že se něco pokazilo, vytáhne šňůru ze zásuvky. to není nejlepší řešení. Taková akce může vyvolat selhání řídicího modulu nebo co počítač zapamatuje, že postup byl proveden a vrátí se k ní, jakmile je připojen k síti.

získat, ponožky, pračky

Pro nouzové ukončení pračky musíte stisknout tlačítko „Start / Pause“, potom znovu stiskněte a podržte přibližně 5 sekund. Po tomto procesu zastavení práce stroje začne. Pokud čerpadlo nevypouští vodu, je nutné to udělat sami. přes „nouzový“ odtok (je to malá hadice, která se nachází vedle filtru) nebo skrz samotný filtr. Vyžaduje se odtok vody, protože jinak nebudete stroj vypracovat.

READ  Do bubnu pračky nepřitéká voda

Vyjměte deset

Pokud kost projde bubnem, často padá a uvízne v opálení nebo pod ní. Bude nutné extrahovat topný prvek, aby se dostal. Můžete to udělat v případě, kdy je deset umístěn v dolní části stroje. Postup vypadá takto:

 • Odstraňte zadní povrch pouzdra.
 • Odpojte potraviny. Elektřina k tankování prochází třízlovým kabelem. V tomto případě jsou fáze a nula obvykle upevněna svorkami a uzemňovací drát je často upevněn upínací maticí.
 • Odpojení uzemnění z centrální paty lze vidět montážní matici. Oslabte matici bez odšroubování na konec. Kolík, aby se do něj stiskl.
 • Přesunout tang. Pochopit to. Obvykle vyžaduje značné úsilí, ale použít šroubovák nebo jiné nástroje, aby se zabránilo poškození. Také nemožné vytáhnout topný prvek pro dráty.
 • Častěji je kost uvízl mezi topnými trubkami, takže je s tím odstraněna. Pokud chybí, stojí za to hledat hnízdo instalace opálení. Může spadnout pod ním a ležet v den.
 • Zkontrolujte deset pro poškození. Někdy kovová kost může nejen poškrábat, ale také zlomit se do částí.
 • Po odstranění problému je nutné stisknout čep, stisknutím montážní části zevnitř. Vložte opálení v hnízdě, jemně stiskněte manžuce.
 • Rozdělit upevňovací matici. Pokud ji přetáhnete, může porušit těsnění, což povede k úniku. Uzavřené těsnicí nádrže, takže matice nemůže mírně dosáhnout. Po zkušebním promývání může být vždy utaženo, pokud je na něj kapka vody.
 • Připojte napájení topení.
 • Spusťte rychlé mytí zkontrolujte stroj. Nelze se dotknout detailů, dokud se zařízení nezastaví vymazat.

Rada:

Aby práčka „nežrala“ ponožky

Pokud jsou po kontrole poškrábání a poškození, je lepší vyměnit tuto položku. Během provozu může takový ohřívač způsobit uzavření, vést k členění vozidla a další nepříjemné následky.

Co dělat, pokud kosti podprsenky není viditelná v díře z opálení?

Pokud je položka uvíznuta mezi nádrží a bubnem pračky v blízkosti hřídele v horní části nádrže, nemusí být viditelné skrz otvor pro topný prvek. V tomto případě musíte provést řadu akcí.

 • Blokovat dřevěný bar. To se děje, takže buben se nezmění na další akce.
 • Odšroubujte upevňovací šroub kladky.
 • Odstraňte řemenici a zkroutte šroub (otočte se na zastávku).
 • Proveďte několik ostrých úderů s kladivem na šroubu. Aby nedošlo k poškození vlákna, musí být stávky aplikovány tím, že uvedení pre-Dřevěná prkno.
 • Po stávkách by strom s bubnem by měl posunout dopředu a zahraniční objekt. pád.
 • Dejte kladku na místě, utahujte šroub s maximálně.
 • Umístěte zadní stěnu a zakryjte a odstraňte všechny upevňovací prvky.
READ  Kolik pracího prostředku dát do pračky

Doporučujeme: Mazání a opravy pračky s vlastními rukama: od tlumiče nárazů na ložisko

Kontrola dna nádrže

Pokud nejjednodušší vyhledávací metody nepřinese očekávaný výsledek, budete muset vypnout pračku z výkonové mřížky a domovní komunikace, začátek obtížnější. Přesuňte domácí spotřebiče ze zdi tak, abyste mohli udělat bez překážek.

Zkontrolujte do deseti

Spodní část nádrže je místo, kde jsou ponožky z pračky velmi často zmizely. První znamení, že se to stalo, je vzhled vrozujícího zvuku v procesu práce.

Chcete-li najít produkt, musíte udělat hodně úsilí. Bude nutné provést demontáž jednoho z nejdůležitějších částí stroje. ohřívače. S TANN, je nutné být co nejratnější, jinak může ovlivnit další provoz zařízení.

Zjistěte, kde má vaše vybavení deset. V různých modelech je jeho umístění jiné: v některých za zadní stěnou a v některých za přední víko. Demontujte šrouby stěny skříně k otevření přístupu k ohřívači. Aby se zabránilo problémům v budoucnu, ujistěte se, že pořídíte obrázek umístění vodičů. Vyjměte položku a zkontrolujte výsledný otvor.

Svítí se s baterkou opatrně zvážit dno pro přítomnost vnějšího předmětu. Pokud jste si to všimli. podívejte se na drát nebo něco jiného, ​​než můžete hák a vytáhnout ponožku (tenký hák je perfektní).

Odstraňte předmět

Pro přístup do vnitřku pračky, nejprve, musíte otevřít nižší plochu struktury, kde je deset. V některých modelech je topný prvek v zadní oblasti stroje. Chcete-li to provést, musíte odšroubovat šrouby na zadní stěně a opatrně vyjměte panel. Před provedením všech manipulací se však musíte přístroj vypnout ze sítě. Pak potřebujete velmi pečlivě odstranit deset, odhalení matice. To musí být provedeno s cílem v procesu hledání cizího subjektu, uživatel náhodně nenarušil integritu topného tělesa. Máte přístup k díře, můžete snadno získat kost z pračky podprsenky.

READ  Jak vytáhnout zásobník pračky Indie

Jak najít ztrátu

Shromáždil jsem seznam cache, to pomůže tvrdě vyhledat uprchlíků.

 • Pryžový manžetový zatížení. To je užitečná věc, která poskytuje těsnost, ale je stále natažená nedostatečná elasticita a skrývá malou velikost. Bude to problematické, bude muset demontovat část jednotky z topného tělesa. Natáhnutí se často vyskytuje, když je psací stroj přetížen, takže si pamatuji maximální zatížení a stroj díky na dlouhou službu.
 • Uprchlík může být detekován v švestkách. Pokud je ponožka uvízla v odtokovém filtru, bude proces uvolnění jednoduchý: je nutné propagovat filtr a odstranit jej. Pokud mluvíme o vypouštěcí potrubí, budete muset hledat profesionál pro kompletní analýzu pračky.
 • Ale stále nejčastěji (naštěstí!) Ztráta je detekována někde v rohu krytu peřiny nebo polštáře. Velké věci často skrývají mladšího chlapcem v odlehlých rohách.

Nezapomeňte vypnout pračku z sítě během vyhledávání!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS