Jak změnit jehlu v šicím stroji

Jak vložit jehlu v šicím stroji: Jak je jehla uspořádána, typy jehly, důsledky nesprávné instalace jehly.

Otázka správné instalace jehly v šicím stroji se znepokojuje většinu začínajících jehličnanů. A to je docela srozumitelné, protože důsledky chyby budou roztržené nitě, zkažený materiál a v marném strávit čas. Takže to nevzniká, a práce pro psací stroj přinesl potěšení, musíte znát několik jednoduchých pravidel pro práci s jehlou a jeho designem. Pomůže nahradit rychle a efektivně nahradit a pokračovat v angažování do lásky.

Šicí stroje mohou být domovem a průmyslovým. Kromě jména se vyznačují rozměry, počtem funkcí a struktury. Pro každé zařízení je nutné vybrat správnou jehlu, jinak bude stroj pracovat špatně nebo nebude šít. Výběr jehly by měl být proveden v závislosti na zařízení, tloušťce tkaniny a nití, které budou použity. Navzdory rozdílům je struktura jehel pro šicí stroje stejné, a to:

  • USHO, díra, ve které se nit provádí. může pokračovat do drážky různých délek: krátký a dlouhý;
  • Rod je hlavní částí jehly;
  • Horní část jehly, mající plochou část na jedné straně. lysk.

Zařízení domácí šicí stroje může také lišit v závislosti na modelu. Chcete-li změnit jehlu na konkrétním vybavení, musíte vědět, jak dát novou část místo staré. Pomocník v tomto případě může být typ zařízení zařízení a modelu stroje. Pro zařízení s přímkou ​​linií musí být vlákno vlevo dole pro doprava, pro zařízení, které šije klikatý vpředu, což pomáhá určit, kde přesně hladká strana je na základně jehly. Chcete-li vložit jehlu do ručního psacího stroje „Podolsk“, musíte zvýšit jehličkový produkt v nejvyšší poloze a nainstalovat novou položku tak, aby jeho plochá část je vpravo.

Při výměně jehel je důležité je vložit, dokud se nezastaví tak, že se během provozu nevypadne a nikdy se nerozbil. Pro plnou fixaci poskytuje jehlou speciální šroub, který ji spolehlivě upevňuje na svém místě. Pokud bylo vše správně nainstalováno, pak bude během provozu typu švu rychle a krásné.

změnit, jehlu, šicím, stroji

Někteří výrobci vyvinuly jejich techniky náhrad jehly. Společnost Brother tedy dokončí své vybavení se speciálním šroubovákem, což vám umožní odšroubovat staré a dát novou jehlu, jeho plochá část bude umístěna sama o sobě.

READ  Jaké nitě používat se šicím strojem

Chcete-li zpřísnit nový detail, stojí za to použít šroubovák, který bude dobře hodit. Pokud po opravě práce existují selhání v práci šicího zařízení, stojí za to znovu přečíst instrukce a zkontrolovat správnou instalaci nové jehly.

Jak vložit jehlu v Podolsku?

Instalace jehly v typu „Podolsk“ typ v horní poloze jehlového produktu a plochá část zesílené baňky musí být otočena doprava. Světelná drážka v tomto případě se získá k základně objímky. Jehla je vložena až do zastavení a ručně upevňuje se speciálním šroubem.

Jak vložit jehlu v šicím stroji „Seagull 132 m“. Jehla instalovaná v držáku jehly. Současně musí být jehlový produkt v horní poloze. Jehla je vložena podél trajektorie nahoru tak, že vstupuje do otvoru držáku jehly, dokud se nezastaví.

Jak udělat šicí stroj pro steh?

Jehly propíchne tkaninu a nitě, přicházející z cívky, se táhne pro okraj a spadne do dlouhé drážky. Díky dlouhé jehly drážky se závitem prochází materiál velmi snadno.

Ale jehla se začala pohybovat nahoru: Závit ležící v dlouhé drážce, volně vychází. Závit ze strany krátké drážky je přilepené kvůli tření v tkanině. Proto, když jehla zcela vychází z materiálu, smyčka je tvořena níže. Shule ji zachytí, tvoří steh.

Na obrázku z knihy.Pearl „příběh o autu“ Role raketoplánu vykonává zlomyslný chlapec))))

Krok za krokem pro instalaci jehly strojů

Po provedení všech těchto manipulací vložte vlákno do jehly a udělejte několik stehů. Pokud se stehy ukázaly být hladké, pak jste dokonale vyrovnávali s úkolem a můžete bezpečně vytvořit velké oblečení. Pokud stehy vyšly šikmou nebo vyříznutou závitu, zkuste upravit polohu jehly, otočením trochu na druhé straně. Otočte jehlu a jednou zkontrolujte správnost své polohy, dokud se testovací stehy nevydávají perfektní. A co je nejdůležitější. nezapomeňte, že trpělivost je hodně ducha, a nervové buňky nejsou obnoveny!

Kde koupit Vysoce kvalitní jehly pro šicí zařízení

Stav jehly ovlivňuje výkon zařízení. Tak, že auto slouží déle, doporučuje se zvolit vysoce kvalitní nástroj a v závislosti na typu tloušťky tkaniny a závitu, ke změně stráveného času.

READ  Jak vložit jehlu v šicím stroji

Pro jakoukoli operaci při šití a práci s tkáněmi jsou nezbytné jehly pro šicí stroje lepší nákup na osvědčené obchodní platformě. Kde si můžete zakoupit nástroje slavných značek za rozumné ceny, stejně jako profesionální poradenství. Specialista vám pomůže vybrat nástroj pro vaše vybavení, řekne, jak zabránit, nebo vyřešit problém v práci, aby šití pohodlnější a rychle.

změnit, jehlu, šicím, stroji

Je možné poznamenat, že příslušenství se objevily, že pomáhají významně uložit čas švadlen. To zejména se týká dvoulůžkových a trojitých jehel. Staré šicí stroje s nohou a ručním pohonem pro použití takového nástroje nejsou vhodné. Proto v internetovém obchodě můžete také získat poradenství při výběru moderních a spolehlivých zařízení.

Orel tloušťka

Dále, v konstrukčním systému, existují nesrovnalosti, protože jehly se liší v tloušťce a vzhled ostrova. Správná tloušťka jehly závisí jak z vybraných závitů, tak z ošetřené tkaniny. Hustota a typ tkáně určují tloušťku závitu a jehel, stejně jako forma ostrova.

Vlákna se také ovlivňují volbu jehly. Pro tlusté nitě si důkladně vyberou jehlu, takže závit volně naskládaný v drážce podél tyče a nezmizel při šití. Složení vlákno by mělo být zohledněn. Pro metalizované a snadno vybledlé nebo křehké nitě potřebují jehlu s prodlouženým uchem.

Existují dvě symboly tloušťky jehly:

  • Evropská. od 55 do 130, tloušťka se měří v setinách milimetru. Například tloušťka jehly 0. 0,6 mm, 00. 1 mm
  • Američan. od 6 do 21.

Výrobci často označují počet na obou systémech. Na dvojitých a trojnásobných jehlicích, kromě tloušťky, je také vzdálenost mezi tyčemi v milimetrech také indikuje.

Technické vlastnosti Šicí stroj Podolsk

Stroje podolsk třídy 2m nebo 1m, navzdory pevnému věku, silné a spolehlivé. Technika, zpravidla má ruční nebo nožní pohonu a produkuje pouze přímku. Šicí stroj Podolsk má řadu nepříjemností, ale stále relevantní. Pracuje s tlustými a hustými tkáními, bunda bleskem a kůže.

Rada. Starý přístroj Podolsk dnes lze koupit za symbolickou cenu z rukou. Plně krvavá oprava s přitažlivostí průvodce bude stát více. Proto, pokud nemůžete odstranit poruchu sami, je lepší koupit další psací stroj.

Náhradní díly pro přímářské zařízení lze nalézt také na bleším trhu. Dokonce i podrobnosti jsou vhodné z podobných zařízení jiných výroby. Nejčastějšími členění domovního šicího stroje podolsk třídy 1m a 2m:

  • Jehla je nesprávně instalována a horní závit je naplněn;
  • Byly problémy s mazáním;
  • Obarvené uzly spojovacích prvků;
  • Nosím uzel pro houbu závitu;
  • rozdal ruční pohon.
READ  Panel na vaření plynu s vypínacím časovačem

Oprava mechanismu

Oprava je nejlepší svěřit profesionály, ale některé drobné problémy se švadleny mohou opravit sami, používat vedení.

Jak nainstalovat jehlový šicí stroj

S pravým uspořádáním, dlouhá drážka jehly pro sklouznutí závitu by mělo být umístěno na pravé straně, kde vlákno náplně v Ucho.

Jehla musí být vložena do držáku jehly, dokud se nezastaví, pak upevněte šroub hlavy.

Důležité! Na některých šicí stroje „Podolsk“ umístění jiná. před zahájením práce je lepší objasnit v pokynech.

Jak zkontrolovat opravy, připojení uzlů

Fixace se provádí samočisticí maticí, takže šroubovák bude muset pracovat. Je nutné stroj zkontrolovat, když je detekován, útek uvolněte matici a vytáhněte rukáv. Napětí ve stejnou dobu by nemělo být hustý, musíte opustit malou mezeru.

Jehla je důležitá pro opravu doprava

Kontrola ruční jednotky

Nejčastějšími problémy jsou slabé uzly, volný knoflík a mazání. Musíte utáhnout šrouby „m“ a „na“ šroubovák a mazat celý olej, zejména šrouby.

Nejslabší uzel je zařízení pro navíjení závitu. Nejčastěji nosí gumový rám, který musí být nahrazen.

SilverCrest SNM 33 C1 | Výměna jehly

Jak odstranit sušené mazání

To se provádí se speciálním kartáčem s elastickými a odolnými štětinami. Po analýze detailů se mazivo považuje za s nimi.

Jak nastavit vyšíručení

To se provádí pomocí speciálního šroubu, který je umístěn uvnitř pouzdra. Protože šroub je zcela skrytý, může být zkroucený pouze plochým šroubovákem.

Šroub vně upevňuje jehlu

Je nutné provést tah s kolečkovým setrvačníkem, přiveďte kyvadlovou dopravu do jehly a utáhněte šroub.

Vaše dotazy. naše odpovědi

Jak opravit dvojitou jehlu?

Vložte dvojitou jehlu v počítači potřebovat jako jeden. Ale musíte mít na paměti: do každé jehly se vkládá samostatný závit.

Jak vložit jehlu v ručním šicím stroji?

Mnozí mají své maminky a babičky. Jedná se o ruční automobily továrny Podolsk nebo starý „Zinger“. V jejich jehlí se vlákno vloží zleva doprava. Proto jehla se otočí tak, že její uši nejsou viditelné. Zejména je nutné zkontrolovat kvalitu fixace jehly pomocí šroubu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS