Jak změnit ohřívač v Aikosu

How to replace the heating blade for iqos 2.4 plus in 5 minutes

Topný kotouč v IQOS zlomil. Oprava nebo výměna?

IQOS. Elektrický topný systém tabáku. Je založen na inovačním technologii Postent Innovation GeetControl. Jedinečnost technologie je, že ohřívá tabák a udržuje teplotu v ne vyšší než 350, ale nedovoluje, aby se tabák rozsvítil.

Aikos se skládá ze dvou částí: držák a nabíječky (kromě IQOS 3 multi, postavené na principu dvou v jednom). Uvnitř držáku je speciální keramická ložisková lopatka. Platinum. pro citlivou topnou elektroniku a keramickou základnu umožňuje vydržet mechanické zatížení a tepelnou expanzi.

Je možné vyměnit ve skutečnosti?

Navrhuje, aby nahrazení IQOS v záruce. realita. Ale pokud považujete za zamyšleně zamyšleně, nebo se objeví od manažera, ukazuje se, že taková operace není prováděna ne více než.

Všimněte si, že při poruše zařízení je povolena jedna výměna, a pak není zařízení, ale pouze prvek selhal.

Náhradní proces nezpůsobuje potíže. Bude muset odpovědět na některé otázky, které mají provokativní charakter. Zaměstnanec společnosti zavádí potřebné informace do seznamu, provádí výměnu rozbitého prvku, vystupuje podrobný popis pro hlášení, poskytuje potvrzení o podpisu ve dvou kopiích, z nichž jeden zůstane v obchodě, druhý je vydán.

Jak změnit IQOS na nový

IQOS Elektronická cigareta je stejná technika jako mobilní telefony, počítače a tablety. Jak každý ví, technika se může zlomit, a když se nestane v závadě uživatele, musí jasně vědět, jak změnit Aikos do nového, neplatí.

Výměna elektronické cigarety je možná pouze v případě, že došlo k poruše vaší chyby, záruční doba ještě nebyla vydána a jste přinesli bezpečné zařízení a uchováváte. Stojí za zmínku, že záruční případ zahrnuje nejen náhlé neschopnosti nepochopitelných důvodů. Například náhodné členění držáku je také důvodem pro kontaktování servisního střediska.

Zaměstnanci vás mohou zpočátku odmítnout nahradit, s odkazem na skutečnost, že jste na vině. Ale musíte pochopit, že gadget sám je velmi křehký, a proto nikdo není imunní od rozbití. Pokud jste to specificky hodil do zdi a neporušil na něj, můžete počítat s volnou náhradou za záruku. Jak je postup náhrady:

 • Přístup k nejbližšímu servisním středisku s pasem a rozbitým zařízením;
 • Zeptáte se na několik otázek o rozbití;
 • Změníte přístroj;
 • Podepíšete, že nemáte stížnosti.
READ  Teplá voda nefunguje v kotli

Také nezapomeňte, že postup náhrady záruky je možné pouze 1 čas. Ve všech následujících případech budete muset zaplatit z kapsy.

Algoritmus demontáže nabíječky

Některé modely se liší vnitřními pravidly a demontáží. Před prací s IQOS 3 Multi, IQOS 2.4 plus nebo jiné zařízení Prozkoumejte návod k použití.

Chcete-li začít, ujistěte se, že kouřové zařízení je ovládáno bez poruch, stiskněte klávesy, zkontrolujte dostupnost nabíjení. Zní to Trite, ale nikdo nezahrnuje takovou chybu.

Existuje šance na poruchu elektronické cigarety nebo přehřátí. V takových případech zařízení restartuje. Pokud to nepracoval poprvé, po chvíli je postup znovu použit.

Proveďte ruční čištění. Chcete-li to udělat, odstraňte horní kryt, uvolněte akumulované odpadky, vyfoukněte zařízení pro kouření.

Pokud přístroj i nadále vytváří blikající červené signály, porucha je diagnostikována nebo závažná kontaminace pryskyřicemi, tabákovými oleji. Dostat se k demontáži sami kontaktujte svého servisního střediska.

Jak demontovat poplatek pouzdro pro AIKOS 3 Multi nebo jiné modely? Z dobíjení odstraňte držák, provádíme průchod podél víka, pečlivě ji používat. Prvek je držen s pěti západkami, pohyb se doporučuje začít od horního rohového prostoru. strany naproti upínacímu obalu.

Aykos kryt a baterie jsou spojeny lepidlem a při prvním vyjmutí je odpor.

Jakmile jsou kryty odpojeny, možnost zkontrolovat baterii, podržení přihrádky a mikroobvodu. Přikládací prostor je upevněn se západkami, otevírá se pomocí tenkého subjektu. Po odpojení se kryt tlačí zevnitř. Nezapomeňte, že práce je prováděna bez přílišného úsilí. Pokud se položka neodpojuje, navíc zkontrolujte všechny přílohy.

S takovou demontáží se doporučuje vyměnit baterii.

Příčiny rozpadu topného čepele

V této kapitole představíme běžnou příležitost, když se tělesný prvek IQOS selže.

Za prvé, existují tři hlavní důvody pro selhání topné čepele IQOS, takže se podívejme na každého z nich.

Nedostatečné úklid

První důvod, proč IKOS Blade selže, je shluk tabákových listů v důsledku nedostatečného čištění. NEBEZPEČÍ, pokud je tabákový list příliš ucpaný do slotu pro vložení tyče a držák krycí kryt.

READ  Jak změnit kartáče na pračce

Aby se zabránilo takové situaci, nejlepší řešení pro Aikos bude jeho čištění se speciálními prostředky, když dokončíte sezení kouření.

Mohu však pochopit pocit, že čištění se stává více nepříjemnější pro lidi, kteří jsou častěji uzené.

Pro takovou osobu je snadné rozvíjet zvyk snadno vyčistit skórovací listy po každém kouření. to je způsob, jak zabránit rozpadu topného čepele v důsledku ucpání.

© Shutterstock

Zatížení během čištění

Nejčastější rozbití topné čepele IQOS. poškození při čištění.

Když to říkáš, můžete se divit: „Co mám dělat během čištění?“Ale to je nevyhnutelná skutečnost, protože tělesná čepel má tenkou strukturu.

To je způsobeno tím, že na vyhřívaných lopatkách, které byly opakovaně používány, jsou černé a opálené skvrny a během čištění se snadno háku.

Proto, pokud připojíte zatížení k čepeli, aby bylo alespoň trochu čisté, může se najednou zlomit.

změnit, ohřívač, aikosu

To je nevyhnutelné selhání, ale obchází způsob, jak snížit riziko. ujistěte se, že používáte originální nástroj pro čištění IQOS.

Zatížení při vložení hůlky

Topný kotouč IQOS se snadno rozbije, i když jste násilně vloženi tvrdé stycless.

Důvodem, pro kterou je hůl vložena s obtížemi, je, že může být problém s tvarem samotného poke, kromě ucpání v důsledku nedostatečného čištění držáku.

To je způsobeno tím, že hůl je malá změna způsobu ucpání okvětních lístků, a pokud se pokusíte vložit část, ve které jsou okvětní lístky ucpané, způsobí poruchu.

Jako způsob řešení problému v tomto případě mějte na paměti, že poté, co jste ručně zavrhl hůlku a opatrně vložte po listu uvnitř.

Dávejte pozor, abyste ji neopoutali a nepřijímejte nesprávná opatření, například, vložte ji a pak zkroutte. (Ohřevová čepel je velmi špatně odolný vůči tomuto rotačnímu pohybu!)

Opravy nebo výměna topného tělesa IQOS

Oprava Aikosu bude prodána poměrně rychle a levně, i když již byla vydána záruční doba. Nezáleží na tom, musíte opravit ohřívač IQOS nebo máte zlomené plastové svorky. dostatek servisních center a vyškolených odborníků, aby vše dokonalé.

Nedávno, v Yekaterinburg, IQOS Service Center. Eliminují jakékoli členění a produkují nahrazení přerušovaných položek v záruce i uživatelem.

změnit, ohřívač, aikosu

Proč se to může zlomit?

Jaké jsou příčiny poruch? Ve většině případů je to způsobeno nesprávným použitím zařízení vyjádřeného v:

 • Porušení pravidel pro čištění zařízení. Znečištění zhoršuje tyčinky kvality chuťů, hromadí se na ohřívači. Čištění prováděné speciální kartáče v sadě nebo zakoupené samostatně. Vážné poruchy jsou opraveny v servisním středisku;
 • Pád v kapalině. Elektronický diagram zařízení je ovlivněno, ohřívač se nezdaří. Za prvé, zařízení je demontováno a pečlivě nasáváno, po kterém se provádí její diagnóza a oprava;
 • Vyměňte čepel se nezdařilo před nesprávným použitím zařízení. Nový prvek je zakoupen, nahrazení, z nichž mnoho kuřáků provádí nezávisle. Druhou možností je použít pomoc specialisty;
 • Přehřátí skříně, roztavení filtru. To je pozorováno, když dobíjecí baterie se v budoucnu výsledného ohřívače.
READ  Jak sloučit vodu z kotle Ferroli

Topné těleso. podrobně křehké, vyžadující pečlivé cirkulaci. Všechny akce jsou přesně provedeny, jsou vyloučeny silné nautery.

Co jsou nejčastěji poruchy aikosu?

Uživatelé tohoto zařízení periodicky označují následující typy poškození:

 • Během kouření vázejte v ústech. Tento problém je vyřešen čištěním AIKOS. Potřebujete čištění potřebujete dvakrát týdně.
 • Časté vypnutí aykos. V tomto případě je obvykle nutné nahradit baterii nebo opravu aktivačních tlačítek zařízení. V každém případě bude nutné diagnostikovat specialisty.
 • Krátká doba nepřerušovaného provozu zařízení označuje problémy s držákem.
 • Čištění kryty. Taková porucha se vždy vyskytuje v důsledku nedodržení pravidel provozu zařízení.
 • Blade Breakdown v topném prvku. V tomto případě bude také nutné nahradit podrobnosti zkušeného specialisty na opravu Aikos.
 • Padající zařízení ve vodě. Je třeba rozebrat a vysušit všechny položky společnosti Aikos.
 • Kouř vyniká nedostatečným množstvím. To se děje v důsledku špatného kontaktu mezi prvky zařízení nebo nízkoubití baterie.
 • Topení. To se děje v důsledku poruchy baterie, která se zase vyskytuje v důsledku konstantní aktivace klíče držáku.
 • Filtrační tání. Řešení problému v pravidelném výměně filtru. Jinak proces kouření dodá majitele Aikos hodně nepohodlí.
 • Vzhled pachu garie. Důvodem může být špatným ohřevem pokoku nebo v továrně sňatku zařízení.

Mnohé z těchto důvodů lze instalovat samostatně, ale opravy zařízení vyžaduje určité dovednosti.

Jak vyměnit IQOS v případě poruchy:

Ve skutečnosti je vše docela jednoduché. Přál bych si, aby se do takových situací nespadl, ale pokud se něco stane, Philip Morris vám pomůže. Ale jen jednou))

| Denial of responsibility | Contacts |RSS