Jak zmrazit jahody v mrazničku

Jak zmrazit jahody (Victoria) na zimu, takže je to jako čerstvý

Léto na nádvoří, pravděpodobně mnoho lidí, kteří mají vlastní zahradu, dokonce i malé, pěstované jahody. Mnoho lidí volá Victoria. Lahodné bobule, a to je pozoruhodné, že může být jíst již v červnu. A berry blues téměř celé léto. Ale můžete zmrazit jahody na zimu.

Ведь зимой ее тоже хочется покушать, ощутить этот приятный вкус и вспомнить лето. Samozřejmě můžete jít a koupit. V současné době to není problém. Ale stále to ne. Chci tvé jahody, je to nejtěžší.

A je to dobré, že existuje několik způsobů, jak připravit tento berry na zimu. Prozkoumáme několik receptů, které používáme.

Zmrazené jahody s cukrem na zimu

Funkce jahod je, že to může být trochu hořké. V takových případech se doporučuje třít bobule s cukrem. Pro zmrazení je také vhodná. Než zmrazte jahody na zimu pod cukrem, sbírejte plodiny a oddělte pouze zralé a celé instance. Také připravit nádobí, ve které přidáte užitečný dezert. Takový obrobek lze použít při přípravě knedlíků nebo domácí pečení, například strouhaný koláč, pudink nebo souffle. Kromě toho se přidá k koktejlovému, kaši a koktejlům mléka. Ингредиенты же потребуются следующие:

Chcete-li začít, uvolněte mrazicí komoru a zavřela ji tlustým plastem. Je nutné pro předběžné bobule. Další informace použijte následující pokyny:

 • Připravené ovoce opláchněte a osušte pomocí ubrousku nebo ručníku.
 • Dát je do mrazničky, distribuce pouze v jedné vrstvě, a tak, aby jednotlivé bobule téměř dotýkaly.
 • Po 2-3 hodinách odstraňte jahody, rozprostřete v kontejnerech nebo obalech, usínáte mezi vrstvami cukru.
 • Poslat na pluk mrazničky.

Nejlepší jahodový recept se rozřezal na mixér s cukrem (proporce)

Když zde bilking bobule pro zimní cukr. To se děje, protože jahody po zmrazení ztratí svou sladkou chuť. Přidání cukru písku, dostanete velmi chutnou jemnost. To nemůžu potěšit.

Může být nazýván živým džemem, protože bobule nejsou vystaveny tepelnému zpracování. Oni jsou utírány spolu s cukrem v bramborových bramborách a s takovou konzervací zachová všechny přírodní stopové prvky a užitečné látky.

Správný je podíl 1: 3: jedna třetina cukerného písku trvá na kilogram bobulí. Samozřejmě můžete procházet chuť a přidat cukr o něco více. Zvláště pokud nemáte příliš sladké bobule.

Jahodová hmota i při mínus 18 stupňů není plně zmrazena v mrazničce. To je vhodné použít ji. Vždy můžete mít správné množství a zbytek se odstraní zpět.

Bezmocný omáčka může voda čerstvě upečené palačinky, palačinky, palačinky. Bude to neuvěřitelně chutné!

Pro ty, kteří nemají kontejnery, můžete přizpůsobit obyčejné plastové láhve pro zmrazení. To umožňuje v budoucnu obrobek pro ukládání více než jeden rok. Victoria se nalije mixérem s cukrem a lahví na plastových lahvích. Proces je jednoduchý, podívejte se na krátké video.

Doba skladování

Zmrazené jahody při teplotách.18 ° С Skladujte až 6 měsíců. Při přidávání cukru je trvanlivost prodloužena na 12 měsíců.

Zmrazené jahody dokonale zachovávají svou užitečnou a chuť, takže si můžete vychutnat toto šťavnaté bobule v průběhu zimního období. Ukazuje se lahodné koktejly, dezerty, plnění pečení.

READ  Lze za troubu umístit elektrickou zásuvku?

Způsoby zamrznutí jahod

Existují různé metody zmrazení bobulí, takže se každý může seznámit a vybrat nejvhodnější.

Suchý

Nejjednodušší způsob, jak nevyžaduje zvláštní pracovní náklady, zmrazte celé ovoce s suchým mrazem. Připravené bobule (promyté a sušené) jsou umístěny na zásobníku nebo potravinovou fólii a umístěny do mrazničky o 1,5-2 hodiny. Zmrazené ovoce jsou úhledně umístěny do kontejnerů z plastu ve 2-3 vrstvách ocasů, zavřete víko a pošlou to znovu do chladničky.

V sirupu

Pro zmrazení v sirupu můžete vzít jako celá malá velikost jahod a řezání na polovinu. Nejdříve musíte vařit sirup. Za tímto je 1 šálek cukru 1 l vody v pánvi a na oheň. Když tekutina získává požadovanou viskozitu, pánev je přiřazena a dá obsah cool. Připravené bobule jsou umístěny v kontejneru 1-2 vrstvy a pak nalil chlazený sirup.

Věděl jsi? Jahody obsahuje látky, které prodlužují mládež, dobře ovlivňují pokožku a bělené zuby. Ke všem ostatním, tento berry obsahuje pouze 33 kcal / 100 g a nezkazí to.

Pak všichni dali do mrazničky. Ušetříte prostor v mrazničku, předem kontejneru umístěný polyethylenový sáček. Poté postupujte popsaný postup. Když je obsah dobře zmrazen, balíček je vyroben z nádoby, jsou dobře vázání a umístěny do mrazničky. Taková briketa bude trvat mnohem méně.

S cukrem

Jahody mohou být zmrazeny cukrem. V tomto případě je ovoce odstraněno. 1 kg je poněkud 300 g cukru. Pokud je to žádoucí, může být cukrový písek nasekán do prášku na mlýnku na kávu. Ovoce jsou umístěny v plastové pánvi a peepu.

Pak na polici v chladničce při teplotách nad 0 ° C. Když bobule dávají šťávu, jsou pohybovány spolu s cukrem do skladovacích kontejnerů (kontejnery). Ujistěte se, že sloučení šťávy.

zmrazit, jahody, mrazničku

Jako mastered

Pro mráz ve formě pyré bude vyhovovat jakémukoli bobule. Můžete si vzít ovoce divoké, s mechanickým poškozením, ale nemůžete použít vypálené instance. To způsobí proces fermentace.

Věděl jsi? Dospělý muž Pokud nejsou žádné alergie a kontraindikace, můžete jíst až 500 g jahody denně.

Mletí jahod je lepší vzít mixér. Cukr lze okamžitě dát chuť a dát do sušičky pro mrazu. Další možností zmrazí pouze pyré bez přidávání cukru. On je hozen v řasence pouze při rozmrazování.

V ledu

Jahoda může být zmrazena v plísněch pro led. Mohou rozkládat bobule a přidat vodu do prázdnoty. Poté se kostky odstraní a přesunou do obalu polyethylenu nebo nádoby. Takový jahodový led se používá pro vaření koktejlů nebo nápojů.

Držet se jahody s cukrem a zmrazení

Vařené bobule rozdrcené konzistence pyré. Je lepší rozdrtit bobule s vidličkou, nechodit je přes mlýnek na maso.

Tam je kov, bobule ztratí vkusu. Mletí hmotnost od 500 gr. písek. Sladká hmota je lahna na plastových nádobách a odstraněna do mrazničky.

Můžete se rozložit na balíčky, těsnění s skotskou a záhybem v mrazničce. Počet přísad, bobulí a cukerného písku lze změnit na základě jejich chutě a závislostí.

Složky:

Při zmrazení celých jahod, bobule se netýkají spolu s sebou, si zachovávají svůj tvar, barvu a chuť. Z takového berry, odvážně pít koláče, přidat do koktejlů, zdobí dezerty a vařit compotes.

A pokud dáte takový berry do formy z ledu, nalijte vodu a zmrazení, to se ukáže jako super trone pro obličej!

ЗАЧЕМ ВЫ ПОКУПАЕТЕ МОРОЖЕНОЕ в Магазине? ВСЕГО 1 Минута и 2 Ингредиента! БЕЗ САХАРА и БЕЗ СЛИВОК!

Pro zmrazení celých bobule vezměte husté bobule bez promáčknutí. Skladujte IT Budu v mrazničku na polici pro zeleninu, v břidlicových baleních. Pokud nejsou, nejobvyklejší nebo kontejnery vzrostou.

Opláchněte jahodami pod tekoucí vodou nebo plavat ve vodě.

Omyje se bobule musí být vyčištěn od šálku.

Rozkládají jahody ve vzdálenosti navzájem na paletě, desce nebo šíření a dát jí zaschnout. Pak pošlete do mrazničky po dobu 2 hodin.

Zmrazené jahody Přizpůsobte si balíček, kontejner a pevně zavřete. Sklad v mrazničku, na polici pro zeleninu.

READ  Jak pečovat o sklokeramickou varnou desku

Spal jsem bobule v balení. posuvníky. Velmi pohodlné balíčky pro ovoce, bobule nebo zeleninu.

Nejkrásnější recept. zmrazení jahod na zimu.

Nedávno jsme vyzkoušeli tento jednoduchý recept, ale velmi se mi líbil. Nejpozoruhodnější věc, která se děje, je velmi jednoduchá, a to vše nejvíce geniální. jen.

Pro to pravda budeme potřebovat:

Nyní musíme projít bobule z odpadků a ovoce. A měřicí brýle, kolik bobulí máme. Ti, kdo vaří uvíznout, si myslí, proč. Je nutné vědět, kolik cukru přidat. Ukazuje se na každé sklenici bobulí. jeden šálek cukru.

Cukr je zapotřebí tak, aby bobule je sladký, protože po zmrazení ztrácí svůj cukr a stává se kyselý. Takže pokud chcete s kyselostí, pak jen menší cukr. Ale budeme napsat standardní recept.

Po měření skla se zkroutil berry na kombinovaný nebo mlýnek na maso nebo nějakým způsobem vhodným pro vás. Pak přidejte cukr. Kolik sklenic bobulí uspělo, tolik sklenic cukru a dát ho, míchat, dokud se cukr zcela rozpustí.

zkroucené jahody a mix cukru

Teď prostě přestávají na šálků a všichni. Ano, všechno, nic víc potřeb a proč? Proč orgány nemrznou celou? Ano, není to tak, že by to ukázalo, jak není cool.

Pokud zmrazíte čerstvé bobule, je lepší brát větší schopnost získat jednu část a Velikonoce, zbytek se nedotýká. S častým mrazem a odmrazováním je chuť ztracena.

Teď už vezměte pohár a užívejte si. Ukazuje se tak zmrzlinu s přírodní chutí jahod, spravedlivé unie.

Stále velmi chutné jahody. Yagoda Tento les a chuť se otočí ještě nasyceně. Je těžké sbírat a vyřešit to, zkuste, jen super. Zvláště děti budou potěšeny.

Zmrazené jahodové sklo

Neexistují nic pro nic, kromě bobulí a cukru a nepotřebují nic, všechny vitamíny a aromy jsou 100% uloženy, takže doporučujeme všemi jahodami na zimu, a kdo se snažil, dokonce řídit jamy nechtějí více.

Tímto způsobem můžete zmrazit všechny bobule, samozřejmě, pokud je tam, kde je celá zima zamrazena.

Jak zmrazit jahody na zimu

Každá hosteska ví, že mezery pro zimu od jahod jsou složité při výběru zmrazení, protože surovina má jemnou křehkou strukturu. Bude užitečné znát triky použitelné během zmrazení tak, aby bobule zůstaly, když je spěchali z postele, neztratili vlastnosti vkusu a jejich užitečné látky.

Na otázku, jak zmrazit jahody doma, měli byste zvážit přípravu bobulí a správný způsob, jak provést postup. Zvažte následující kroky:

 • Výběr bobulí: Musí být zralé, ale bez známek slupky, husté, tmavé, suché. Neberte velké kopie. je lepší vzít malé, aby byly zcela blokovány, uloženy déle.
 • Příprava bobulí: Musí projít, odstraňovat shnilé, poškozené, opláchněte non-peccant vodou, dobře se dobře vysuší, pokládání na zásobník v 1 vrstvě. Ovoce, aby se odstranily, nemusíte se dát do šťávy.
 • Příprava nádobí: plastové nádoby, zásobníky jsou ideální pro mrazu. Musí být umyt, dobře. Měli byste si vybrat takovou velikost zásobníku, který bude sestupovat a jíst po dobu 1 času, protože re-mráz je nemožné. Balíčky celofánů jsou lepší, aby je nebraly, aby byly přerušeny a nejsou deformovány při skladování.
 • Aby se zabránilo tvorbě ENEY správně, vyjměte vzduch z kontejnerů, pevně je zavřete, můžete použít vakuové možnosti, odkud je vzduch čerpán se speciálními mini čerpadly.
 • Označte na nádobí Datum zmrazení tak, aby se dezert nezhoršil.
 • Volba teploty: Optimální pro zmrazení je rozsah 18-23 stupňů pod nulou. S touto teplotou je jemnost řádně uložena celou zimu. Pokud mráz při studené teplotě až do mínus 8 stupňů, pak bude skladovat pouze 3 měsíce.
 • Rozmrazování: Mělo by se postupně vyskytovat, nejprve přinese teplotu rozmrazování nulu, a pak postupně odstraňte podnosy při teplotě místnosti. S velmi jemným zamrznutím změní vykrmenou pochoutkou svou konzistenci a barvu: bude to měkčí a lehčí.
READ  V mrazničku chladničky letí ledu

Suché polevné jahody doma

Tajemství, jak zmrazit jahody do zimy v chladničce, leží v předúpravě. Připravené suché bobule musí být složeny v 1 vrstvě a nechat chladničku v mrazničkové komoře na jeden den. Jsou lepší v řadě, po které mohou být složeny do hromadných kontejnerů a odstranit. Pre-mráz může udržovat integritu tvaru, zabrání tomu, aby se stála mezi sebou zabránila lepení jahod, když rozmrazení. Proces může být prováděn na talíři nebo tabuli, předběžně zabalené potravinovým filmem, voskovým papírem nebo papírovými ručníky.

Pokud můžete získat suchý led (pevný oxid uhličitý), budete muset rychle zmrazit se zachováním počátečních vlastností, které nebudou ztraceny při rozmrazování. Chcete-li to provést, vezměte si balení suchého ledu, rozptýlte jej a promíchejte předem připravené bobule v kovové nádobě. V chladničce položte ručník nebo papír, umístěte otevřenou nádobu s dezertem po dobu 20 minut a potom vypněte do kontejneru, pošlete jej na skladování. Místo suchého ledu můžete použít kapalný dusík, ale proces odmrazování bude mnohem déle.

Zmrazení jahod na zimu v sirupu

Varianta toho, jak zmrazit jahody na zimu v mrazničce, bude nalit s cukrem Syrup. Pro jeho přípravu potřebujete:

 • Čerstvé bobule opláchnou, v případě potřeby vyschnout, řez.
 • Make sirup, nalijte je suroviny.
 • Po dni vložte do mrazničky, zavřete, vyjměte pro skladování.
 • Pro tento recept jsou vhodné kyselé nebo obří odrůdy.

Zmrazené jahody s cukrem na zimu

Pro ty, kteří chtějí vědět, jak zmrazit kandované jahody na zimu, je zde verze předpisu, která vyplňuje sladkost s částečnou ztrátou chuti po zamrznutí. Zahrnuje použití 1 šálku cukru nebo jemného písku rychlostí 1 kg bobulí. Pro výrobu řádně vařených surovin musíte zaschnout, předběžně zamrznout po dobu 2 hodin, a pak v nádobách, mluvícím cukru. Pak je nutné úhledně promíchat pro rozpuštění cukru a poslat na skladování.

Zmrazení jahod ve formě pyré

Další možností, jak zmrazit jahody puyanted jahody, zahrnuje použití vhodných nástrojů. Bobule pro mytí receptu, suší se, hněte mixér do konzistence ve tvaru pyré, nalil do nádoby a zmrazené. Pro sladkosti můžete tam přidat cukr z podílu 300 g na 1 kg bobulí. Existuje možnost zmrazit pyré pomocí formulářů pro výrobu ledu, ukazuje původní balení vhodný pro zdobení jídel. Doba použitelnosti této pyré. půl roku.

Jak zmrazit bobule v ledu

Pro zdobení nápojů: šampaňské, sirupy, limonády. bobule jsou bodovány s použitím ledu. K tomu vypláchněte, vyčistěte, vyčistěte, v případě potřeby vložte formy pro výrobu ledu, nalijte čistou studenou vodu, kde můžete přidat citron nebo máta pro pikanu. Po zmrazení kostky ledu jsou připraveny k použití v létě nebo dlouhodobé skladování v mrazničce.

Možnosti plnění mohou být limonády, studený čaj, a pokud přidáte šlehačkou banán, zmrazení pomocí formy pro zmrzlinu, dostanete léčbu, které jsou velmi milovány dětmi. Je uložen až 2 měsíce, ale častěji nežije do té doby, protože je rychle jeden. Výrobní variace jsou mnohokrát, takže bude užitečné experimentovat, dostat delikatu pro zimu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS