Jak zvlhčovat vzduch bez hydratačního léta

Jak navrhnout vzduch v místnosti kdykoliv v průběhu roku bez zvlhčovače

Chcete-li dát místnost suchým vzduchem, měli byste do něj přidat požadované množství vody. Pokud akvizice zvlhčovače není cenově dostupné, měli byste vyzkoušet jednoduchou přítelkyni, jehož použití, přesto bude doma poměrně efektivní.

Nejjednodušší způsob, jak navlhčit vzduch v místnosti bez zvlhčovače, je uspořádání otevřených kontejnerů s vodou kolem obvodu místnosti, voda z nich se postupně odpaří, což povede k požadované hydrataci. Kromě toho můžete použít mokrý ručník na baterii. Nicméně, to bude muset neustále mokré, protože horká baterie přispěje k rychlému sušení materiálu.

Existuje více kardinála způsob, jak navrhnout vzduch v bytě, který nebude běžet neustále v koupelně, aby nalije vodu. Je v instalaci nádrže na vodu přímo na baterii. Jako praxe ukazuje, odpařování v tomto případě se bude probíhat velmi pomalu, doplňte vodu bude mít pouze jednou za dva dny.

Tento způsob můžete provádět různými způsoby, například instalace kapacity bude přímo ve spodní části baterie, ke které bude obvaz položen, v jednom konci visí do nádoby na vodu. Voda se postupně zvedne přes obvaz a odpaří se na baterii.

Dýchat zlehka! Nebo jak vytvořit jednoduchý vzduchový zvlhčovač z ventilátoru a napájení počítačové video lekce

Ještě jednu možnost. vytvořit zařízení sami. Za tímto účelem je počítač vhodný pro napájení, některé prostředky a ventilátory. Na internetu najdete krok za krokem instrukce vytvoření domácího vzduchu zvlhčovače.

Kromě metod suchého vzduchu vlhkosti uvedené výše v domácnosti je také některá domácnost trivia, po které dosáhnete požadované úrovně par v bytě. Například sušené spodní prádlo během topné sezóny přímo uvnitř. Můžete také distribuovat pokojové rostliny kolem obvodové místnosti, protože dokonale ztěžují s vlhkostí. Zároveň nezapomeňte na stříkání rostlin, které poskytnou další úroveň vlhkosti.

5 způsobů, jak navlhčit vzduch ve videohoku

Odpovězte na otázku, jak navlhčit vzduch bez zvlhčovače v zimě a v létě, můžete díky několika domácím způsobu. To nebude ztrácet další finanční prostředky na nákup příliš mnoho domácího nástroje.

Ručníky a láhve na baterii

Metoda jednoduchých lidí. Zavěste mokrý ručník na baterii. Poradenství je účinné, jen pro změnu nebo mokrenku odrazu ručníku velmi často, protože vynalézavé milenky, které kdysi promyšlené, aby se ponořily špičku ručník / gázy / bavlněné tkaniny v plastové láhvi suspendované baterií, ve které je otvor vyroben na zdi a nalít tam vodu.

Další možností je jednoduše zavěsit několik lahví vodou pro chladič. Takže oblast odpařování byla dostatečná, je lepší udělat díru na zdi, a ne jen odšroubovat víko. Láhev může být zdobena.

Dalším moderním způsobem. speciální zvlhčovače na baterii. Princip práce je stejný jako jednoduché lahve, ale bude vypadat hezčí. Voda se také nalije do takových zvlhčovačů, což se pak přirozeně odpaří, pouze samotné úpravy jsou vyrobeny z keramiky, oceli, plastů a jiných materiálů. Mohou mít téměř jakýkoliv tvar a barvu, protože se budou úspěšně zapadají do interiéru, stávají se jeho neobvyklou výzdobou. Hosté, kteří nejsou v subjektu, nemohou pochopit, kolik je hydratační, ne dekor.

Rada pravděpodobně potřebuje několik lahví nebo zvlhčovačů, aby byl proces sytosti k vlhkosti rychlejší.

Mikroklima pro děti

Zvláštní pozornost by měla být věnována problému suchého vzduchu uvnitř, kde jsou děti. Dítě je slabší než organismus, pod imunitou, takže je to silnější než mění různá onemocnění. Mezi rodiči je chybný názor, že v dětském pokoji by měl být teplý. Uzavřou všechna možná dodávaná instalace, zahrnují další zdroje vytápění, necertilují místnost, čímž se sníží vlhkost v místnosti a vstřikuje teplotu do škodlivých hodnot. To vede k onemocněním, t.na. Dítě nebude schopno přizpůsobit se normální teplotě vzduchu.

Normálně je optimální teplota v dětském pokoji 18-19 ° C a relativní vlhkost je 50-70%.

READ  Jak získat lepší kávu bez kávovaru

Aby se zabránilo onemocněním, je nezbytné zachovat řádnou úroveň vlhkosti a teploty v prostorách dětí.

Existuje přípustná teplota vzduchu a relativní standardy vlhkosti.

Optimální teplota a vlhkost

Ideální úroveň vlhkosti vzduchu v dětském pokoji je považována za 40-60%, ale nejčastěji vlhkost v bytě nepřesahuje 30%. Lékaři se doporučuje sledovat vlhkost v místnosti novorozence.

Ačkoli jako praxe ukazuje, podceňovaná vlhkost vzduchu je mnohem častěji.

Pediatrici doporučují, aby teplota v bytě, kde je malé dítě, bylo udržováno od 18 do 22 stupňů tepla. V zimě je velmi obtížné zajistit, aby byt má specifikovanou teplotu v bytě, protože toto je období topné sezóny. Ale rodiče jsou lepší kontrolovat teplotu v místnosti, není vyšší než 23 stupňů, takže vývoj novorozeně vyskytuje přirozeně při nejpříznivějších podmínkách.

Je velmi důležité, aby optimální teplota v bytě je udržována v době, kdy dítě spí. Pokud je místnost příliš horká nebo příliš chladná, pak bude spánek kojenců neklidný. Perfektní teplota pro pohodlný spánek novorozeně by mělo být 22 stupňů

Ale zvážit jednotlivé rysy dítěte, protože některé děti spí dobře a na 20 stupňů, a jiní, naopak zmrazení

Perfektní teplota pro pohodlný spánek novorozeně by mělo být 22 stupňů. Ale zvážit jednotlivé rysy dítěte, protože některé děti spí dobře a na 20 stupňů, a jiní, naopak zmrazení.

Jak mohu zvýšit vlhkost s větráním

Ventilovat místnost je užitečná pravidelně, zejména na jaře a na podzim, kdy je ulice atmosféra nasycena vlhkostí. Optimální volba: 20 minut několikrát denně.

Pečlivě je třeba renovovat v zimě, protože mrazivý vzduch, většinou suchý. Proto byste neměli otevřít manifest Windows a po dlouhou dobu. Při nulových teplotách mimo okno s výhodou, desetiminutové větrání každé 2-3 hodiny. To stačí zlepšit pohodu a spánek. Ventilace je vhodné kombinovat s sklizní skříně.

Vlastnosti fungování ultrazvukového zvlhčovače

Navzdory skutečnosti, že ultrazvukové zvlhčovače byly vytvořeny docela nedávno, získali popularitu mezi populací v krátkém čase. Přidělené mezi jinými zvlhčovacími zařízeními s malou velikostí a spíše originálním designem.

Odpařením v přístroji je způsobeno ultrazvukovými výkyvy membrány přítomného v přístroji, protože tlak vytvořeného tlaku je pára vytvořena z vody. Tento pár teplotních ukazatelů je totožná se studenou vodou, takže tento typ odpařování má jiný název. „Studené páry“.

Jak funguje ultrazvukové zvlhčovače? Principem provozu ultrazvukového zvlhčovače vzduchu je: voda z kontejneru vstupuje do vibračního pod vlivem ultrazvukové membrány, kde je rozdělena na malé částice (kapky). Průtok vzduchových hmot vytvořených ventilátorem zabudovaným do zařízení, dodává výsledné částice vody do místnosti, kde je jejich konverze již transformována do dvojicí. Publikovaný pár je docela připomínán mlhou.

Vzhledem k tomu, že lidské slyšení necítí tak vysoké frekvence, vytváří dojem, že zařízení nevytváří žádný hluk ve funkčním procesu. Jediné, co občas může být slyšeno. to je hluk z běžícího ventilátoru.

Kromě toho zásada provozu ultrazvukového zvlhčovače zahrnuje okamžik, kdy po vstupu do mokrého vzduchu do místnosti se rozprostírá po celou dobu místnosti s postřikovačem. Ten je sestaven tak, aby dodávka aerosolu v místnosti se provádí tak dlouho, jak je to možné. Vzdálenost.

Vzhledem k tomu, že funkce tohoto typu zvlhčovače nezahrnuje purifikaci vody z různých znečišťujících prvků, pak všechny částice znečišťujících látek, které jsou přítomny, mohou zůstat na nábytku ve formě bílé plaky. Aby se tomu zabránilo a neposkytli filtry v přístroji, doporučuje se do něj vyčistit čištěnou vodu.

Ultrazvukový vzduchový zvlhčovač. zařízení schopné zvýšit hladinu vlhkosti v krátkém časovém období na 90%

Výkon zařízení se pohybuje od sedmi až dvanáct litrů denně, se spotřebou energie ve čtyřiceti padesáti w.

Jak zlepšit vlhkost?

Pochopení relativity vlhkosti za různých podmínek, budete již neumožňují rozšířenou chybu, snaží se navlhčit byt v zimě větráním. Pokud na ulici mráz a vysokou relativní vlhkost, ventilace poskytne přímý opačný účinek a vzduch bude stále půda.

Větrání při negativních teplotách nepomáhá zvlhčovat vzduch a vysychá ji, ale do vzduchu bytu po dobu 5-10 minut ráno a ve večerních hodinách je nutné poskytnout výměnu vzduchu

Není také nutné snížit zásobování tepla nebo zakrýt baterii přikrývkou pro snížení teploty v bytě. Relativní vlhkost se opravdu zvýší, ale skutečné množství vlhkosti ve vzduchu se nezmění, i když je to náš cíl.

Může se zdát, že omezená kapacita vzduchu dodává nějaké potíže. Ve skutečnosti, v důsledku této nemovitosti, atmosféra Země nasycené vodnými párami se nevaří a nezmění se do ledového bloku, a pro hydratační příliš suchý vzduch v bytě jsou jednoduché a účinné metody.

READ  Jak vyžehlit tričko bez žehličky

Použití vodních nádobí

Na pobřeží moře ve vzduchu vždy více vlhkosti, ale v bytě nebude fungovat velká voda. Ale může být umístěn na různých místech vodních nádrží. Odpařuje se nepřetržitě hydratuje vzduch.

Můžete nalít vodu v pánvi, paleta pro chladničku, velké jídlo, hlavní věc je, že povrch odpařování je co nejvíce. Láhve a další kontejnery s úzkými hrdly pro tento účel se nehodí.

Aby nedošlo k narazení bytu umístěného kolem bytu, umístěte ji pod stůl pod chladičem pod skříně nebo jinou hard-to-na-dosah. Nezapomeňte doplnit vodu, jak se vypaříte.

Hydratační záclony a ručníky

Radiátory vytápění ve standardních apartmánech jsou umístěny pod okny za záclony. Pomocí stříkací pistole navlhčete závěsy s vodou na lehkou vlhkost. Teplo vyzařující z baterie bude suchou tkaninu, odpařovací vodu. Způsob je nejúčinnější, pokud jsou jako opona použity těžké závěsy intenzivní vlhkosti.

Vlhčený ručník na topném radiátoru zůstává jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak zvlhčit vzduch, místo froté ručníky, můžete použít jinou tkaninu sání vlhkosti

Machrov tkanina, ze které jsou šití osušky a župany, dobře absorbuje a udržuje vodu. Mokré froté ručník s vodou, lehce stiskněte a viset na zadní straně židle nebo ohřevu radiátoru. Po vysušení ručníku opakujte postup.

Plastová láhev a obvaz

Plastová láhev 1 litr je zapotřebí a obvyklý obvaz je dlouhý 1-2 metry. Jeden konec obvazu se změní na postroj a prochází krkem láhve až do dna. Láhev je naplněna vodou a upevněte se na baterii, například s pevným lanem. Venkovní bandáž Wind baterie.

Obvaz bude nasáklý vodou z láhve a odpařit tuto vlhkost k vytápění odcházejícího od baterie, zvlhčování. Stačí jen zapomenout nalít vodu do láhve.

Moofable domácí rostliny

Domácí rostliny s velkými listy drží hodně kapaliny a dobře zvlhčující vzduch.

zvlhčovat, vzduch, hydratačního

Moofable rostliny vyžadují pravidelné bohaté zavlažování a postřikování.

Zelené Lidé normalizují vlhkost ve vzduchu a zdobí dům, tím větší je celkový povrch zelené hmotnosti, čím více vlhkostí je uvolněna do atmosféry

Mokrá půda v hrnce bude sloužit dalšímu přirozenému vzduchu zvlhčovače. Kromě hydratačních rostlin čistí vzduch z formaldehydu a jiných škodlivých látek obohacených kyslíkem.

Lupa fontány

Malé stolní místnosti fontány mohou být s ponorným čerpadlem nebo bez ní. Voda stoupá nahoru a běží dolů, procházející cestou odlišné složitosti a délky.

Během oběhu dochází k přirozenému odpařování vody, díky kterému je vzduch nasycený vlhkostí. Takové fontány jsou módní dekorační prvek. Murmur trysek přispívá k relaxaci.

Pokud oblast umožňuje zvýraznit oblast pro kompozici z domovských závodů, venkovní fontány a akvária, tato oáza se stane stabilním zdrojem vlhkosti a originální dekorace interiéru

Aby nedošlo k rozdrcení limenné podlahy, použijte destilovanou vodu. Je nutné jej přidat denně, neumožňuje práci fontány fontány. Vyčistit a opláchněte fontánu každé 1-2 měsíce.

Oblázky nebo claynizit proti „suchost“

Široká mělká kapacita je naplněna půl výškou jemných oblázků nebo jílu a nalijte vodu, následně ho doplní, jak se odpařuje. Na paletě s oblázky můžete nainstalovat hrnce s odambarovými fialkami a všechny dohromady umístit na parapetu nebo na kuchyňské skříni, pokud je dostatek slunečného místa.

Pebles musí být pravidelně opláchnuty pod tekoucí vodou. Je také užitečné pravidelně sterilizovat, ponoření několik minut ve vroucí vodě.

Nasycení Aquagront v kontejneru

Barevné kuličky, které jsou schopny absorbovat vodu, a pak se postupně dávají půdu nebo atmosféru, zavolejte aquagront. Používá se v pěstování květin, která přidává do hrnců s domácími rostlinami. Vypadá to krásné a ve vázách s řezanými květinami.

Barevné kuličky AquaGrawne jsou impregnovány vodou, zvyšující se velikost, a pak postupně zvýrazňuje vlhkost do vzduchu, vyžaduje pravidelný WATER JIFF

Pokud se rozkládáte AquaGrund na vázy a saláty, to nejen vlhký vzduch v bytě, ale také zdobí interiér. Pravidelně smíchejte kuličky tak, že vlhkost se odpaří nejen horní, ale také spodní vrstvu, stejně jako nalepení vody. Jednou týdně zajistěte koule sprchy. opláchněte je pod běžící proudem vody.

Jak navlhčit vzduch jednoduchými prostředky

Dát vodní nádrže

Pro zvýšení vlhkosti vzduchu v bytě musíte umístit několik vodních nádrží ve všech místnostech. Za tímto účelem je lepší použít co nejdružnější tanky. tím větší je oblast odpařování, tím dříve zvýší vlhkost. Protože místnost je lepší dát ploché misky naplněné vodou než šálky nebo brýle. Nezapomeňte, že voda musí být měněna denně, jako teplotní tekutina je příznivým prostředím pro tvorbu mikrobů a kolonií bakterií i v zimě.

READ  Jak zapnout horký vzduch u klimatizace gree

Instalovat akvárium

Místo obyčejných talířů nebo pánví s vodou je elegantní a jednoduché řešení, jak navlhčit vzduch v bytě bez zvlhčovače. Pokud je oblast povolena, nebo je v něm příliš mnoho domácích spotřebičů a elektrických spotřebičů, ideálním řešením, jak navlhčit vzduch v místnosti. instalace akvária. A pokud jsou v domě děti, akvárium provede nejen roli hydratačního krize, ale také rozvíjet děti.

V akváriu můžete pěstovat rostliny schopné zvýšit koncentraci vlhkosti a kyslíku v místnosti. Stojí za to zvážit, že to, kolik výhod akvarijního je tolik pozornosti: ryby a rostliny potřebují včasnou péči, a proto před akvizicí by mělo stříznout své síly.

Nastavte si pokojovou fontánu

Dalším vynikajícím způsobem, jak zvýšit vlhkost vzduchu v místnosti je instalace malé dekorativní fontány. Na rozdíl od obtížně se starat a zabírat spoustu místa akvária, vodní kaskáda oživí interiér a dodává mu dynamiku. Náklady na fontánu jsou nízké, nepotřebuje péči o to, je možné vyzvednout jeho velikost a forma může být pod zdobeným nastavením v jakémkoliv stylu.

V případě zařízení je malý elektromotor nutící vodu k oběhu. Vzhledem k neustálému pohybu vody jsou vytvořeny šplouchání, je vytvořena normální vlhkost vzduchu. Také fontána je často získána pro odstranění únavy a stresu po těžkém dni. nejen kvůli příjemnému šelestování, ale také v pořadí myšlenek, rozptýlení a relaxace. V blízkosti fontány je nejlepší dát pokojové rostliny, které dostávají vlhkost a produkují kyslík, vytváří původní přírodní kompozici.

Suchý v místnosti mokré věci

Chcete-li zvýšit vlhkost v místnosti, můžete ji nechat uschnout v to prostě zaklíněné spodní prádlo. Obvykle sušení oblečení v obytných prostorách se nedoporučuje kvůli pravděpodobnosti formy a kondenzátu. Ale pokud je dům příliš suchý v domě, pak mokré věci budou mít prospěch. Jak zvýšit vlhkost v místnosti s baterií? Odpověď je jednoduchá: můžete dobře navlhčit župan a strávit ho na radiátoru. Ručník se rychle vyschne, sostmý nasycený okolní vzduch.

Vodní a obvazová banka

Metoda jiného lidí, jak navlhčit suchý vzduch v domě je použití mokré obvazu. Voda se nalije do banky, obvaz přírodní tkáně je v něm ponořen a visí na baterii, takže jeden hrot se nachází v bance.

Jeden tip neustále řídí, zvýrazní vlhkost a druhá. smáčená v bance. Takové složité zařízení vám umožní účinně ukončit vzduch v bytě v zimě.

Získat vnitřní rostliny

Rostliny. nejen oddělené kyslík, ale také přiváděná vlhkost vzduchu. Vzhledem k přítomnosti v pokoji rostliny, optimální vlhkost vzduchu je dosaženo, je ionized, jezdí škodlivými bakteriemi a prachem.

Hydratační metody

Volba správné strategie zvlhčování vzduchu do značné míry by měla být individuální. Stejně jako v otázkách zavlažování a krmení žádné běžné univerzální strategie mohou být. Koneckonců, každá pokojová zařízení má své vlastní preference specifickým ukazatelům vlhkosti a četnosti postupů a dokonce i na jejich typ.

Nejjednodušší a nejoblíbenější způsob zvlhčování vzduchu. použijte postřik. Rychlý, účinný postup a pravda je dobrý. Ale pouze pro rostliny s lesklým, hladkými listy. Koneckonců, postřik není vhodný pro rostliny s okrajem, sukulenty, nejkrásnějšími plodinami. Ano, a strávit je pouze v teplé sezóně se vzácnými výjimkami (pokud rostliny obsahují v chladných podmínkách, postřik může vést k otáčení rotace). Dalším významným nedostatkem způsobu. postřik nevytváří stabilní prostředí, indikátory vlhkosti neustále kolísají.

Druhá „domácí“ metoda. zvlhčovače řemesel nebo metody „Babushkina“. Instalace do rostlin nebo pod nimi (tak, že dno nedocházelo k kontaktu s vodou a materiály) kontejnerů a palet s vlhkými materiály, které se neustále odpařují vodu a tím zvyšují míru vlhkosti pro rostlinu. vynikající mezilehlá verze, zejména pokud vy dosáhnout průměrných standardů. Jako „výplň“ používat mech, akvárium půdy, oblázky, keramzit atd.

Pro vysokou vlhkost musí být takové zvlhčovače doplněny, ale je to nejjednodušší a nejdostupnější způsob efektivnější stabilizace podmínek. Nejen palety a podnosy, ale také rostliny s vodou, fontány, mokrý hadřík, které jsou kladeny na baterie.

Домашній догляд за обличчям після 50 років. Поради косметолога. Антивіковий догляд за зрілою шкірою.

Optimální stabilní indikátory vlhkosti vzduchu mohou být vytvořeny pouze se speciálními zařízeními. zvlhčovači. Jedná se o domácí spotřebiče s poměrně jednoduchým mechanismem nárazu a relativně malou velikostí, která vám umožní udržet vlhkost stabilní, beze změny podle vašich potřeb a požadavkům vnitřních mazlíček.

Hydratační vzduch v bytě. Carly Loundbetter

| Denial of responsibility | Contacts |RSS