Jak zvýšit hliník ohřevu radiátoru

Přidávání sekcí do bimetalického radiátoru. jak správně zvýšit baterii?

Kotelna kouří z tepla a v domě stále studený? Jaký je důvod takové situace? Možná, že vaše litinové baterie prostě nejsou schopny vyrovnat se s zatížením, což je obzvláště roste během těžkých mrazů? Jak zvýšit účinnost topné baterie? V tomto případě je výstup. jedná se o přenos topných radiátorů a rozšíření. Koneckonců není nutné nahradit radiátory, můžete je jednoduše přenést do optimálních podmínek a zvýšit chybějící počet sekcí.

Velká baterie může vyhřívat prostornou místnost bez problémů

Jak nezávisle přidejte sekce do hliníku chladiče

Jistě jste opakovaně narazili na to v chladném období, není vždy pohodlný v našem vlastním bytě. A to vše vzhledem k tomu, že v místnosti, i při systematickém dodávce chladicí kapaliny, stále zůstává chladné a nepříjemné. Pokud se obáváte podobný problém, znamená to, že je čas přemýšlet o tom, jak přidat úseky do hliníku chladiče.

Topné radiátory mohou být instalovány samostatně

Na první pohled se takové práce mohou být příliš složité a složité. Ale to není vůbec důvod hledat pomoc při specializovaných opravných kancelářích. Náš článek vám jistě pomůže nezávisle připojit chybějící sekce, stojí za to jen ukázat maximální pozornost a trpělivost.

Počáteční fáze práce

Samozřejmě, v takové záležitosti je prostě nemožné dělat bez speciálního klíče chladiče. S tím musíte odstranit baterii, po odpojení z topného systému. Neprodleně nebudou pořízeny pro instalaci dalších sekcí. Problém se může skrývat v banálních ucpání radiátoru.

Chcete-li zkontrolovat, zda opravdu nemáte dostatek tepla z počtu sekcí nebo důvodu jednoduché blokování, musíte přeskočit proud vody přes baterii pod nízkým tlakem. Nejlepší to udělat v koupelně.

Pokud voda vychází ve stejném množství, ve které je dodávána uvnitř baterie, znamená to, že je skutečně nutné zvýšit počet sekcí hliníkového radiátoru nebo typu kovu, ze kterého se provede vytápění baterie.

Vzhledem k kombinaci dvou kovů se podstatně zvýší účinnost přenosu tepla

Začínáme

Teprve poté, co zjistíte, že důvodem je skrytý ne v oblaku, měli byste jít za sekce pro radiátor. Měly by být přesně stejné, jak jste již nainstalovali v bytě, to je ze stejného kovu. Pokud si koupíte sekce, které nejsou vhodné pro radiátor, utratí pouze peníze a příliš mnoho času. Vzhledem k tomu, že je prostě nemožné připojit takové heterogenní struktury mezi sebou. Všimněte si, že akční algoritmus pro zvýšení počtu sekcí pro každý typ baterie je stejný. Řízení z našeho článku proto lze považovat za univerzální:

 • Nejprve musíte odšroubovat kapotu z jedné strany, s níž plánujete rozšířit. Můžete to udělat s radiátorovým klíčem.
 • V místě, kde budou sekce navzájem spojeny, musíte dát bradavku. Jedná se o speciální matice závitu auta. Levá strana nippelu by se měla podívat na samotnou radiátor a pravou stranu. na straně rozložených sekcí.
 • Ujistěte se, že používáte intersektivní těsnění z gumy, gelu nebo paronitu, abyste zabránili proudění v budoucnu. Ujistěte se, že těsnění jsou umístěna hladce, bez zkreslení, pouze v tomto případě bude sloužit dobrou ochranu. Teprve poté, co můžete úhledně utáhnout vlákno, aniž byste museli dělat ostré nebo jerk pohyby.
 • Zvláštní pozornost by měla být věnována zajistit, aby nedošlo k žádnému poškození na řezání kovů. Jinak, v budoucnu, aby nedošlo k problémům. A tyto dodatečné náklady a strávené nervy.
 • Poté, co je design plně sestaven, je nutné jej vrátit zpět do držáku a bezpečně. Teprve poté jej můžete připojit k ústředním topení. Při zašroubování baterie budete muset používat pakty (pro navíjení) a klíče.

Podívali jsme se na akční algoritmus pro připevnění dalších sekcí na baterii. Ale co dělat, pokud byl radiátor uvnitř velmi špinavý a skóroval? Nejprve je třeba ji vyčistit dobře a pak opravit počet dalších sekcí.

Jak odstranit baterii, již jsme považovali za vyšší. Takže teď to zůstane jen dát do koupelny (pokud žijete v bytě) nebo si ho vezmete do dvora. Všimněte si, že budete potřebovat také dřevěnou paletu nebo něco jako toto zařízení, aby na něj vložilo chladič. Tato technika se používá k zabránění použití poškrábání nebo promáčknutí.

Levné topení zařízení s vynikajícím vzhledem a velmi dobrým přenosem tepla

Forters s bateriemi odšroubujte pouze v koupelně. Jinak můžete nalit podlahu vodou, která má dostatečně nepříjemný zápach. Pro opláchnutí baterie stačí, aby se hadici přivedla a otočila vodu pod tlakem. Pokud se neukázá, aby se zbavil přeplnění, mělo by být aplikováno octový roztok o 70% zředěné vodou. Zavřete dno dutiny tak, že ocetický roztok nechodí skrz díru. Vyplňte ji uvnitř baterie a nechte ho vychovávat několik hodin. Poté odšroubujeme kapuce, vypusťte nečistoty a opláchněte vodou.

Před vrácením chladiče na předchozí místo vyčistěte řezbářské místo suchým hadříkem. Poté se doporučuje požádat o seznamy. Pokud máte více moderních baterií (ne z litiny), nemůžete použít průchod, nahrazení filmu.

Jak vidíte, čištění a zvyšování dalších sekcí na baterii lze provádět nezávisle, aniž by se uchýlil k pomoci specializovaných brigád. Je důležité dodržovat posloupnost práce, jakož i maximální přesnost, opatrnost a pozornost. Pokud narazíte na takový typ práce nebo jen plánujete stavět několik sekcí baterie ve svém domě, ujistěte se, že s námi sdílet a naši čtenáři vaše zkušenosti nebo odrazy na toto téma!

Zvýšená oblast ohřívače hliníku

Docela často mají obyvatelé bytů a soukromých domů problém. neustále cítí nedostatek tepla, navzdory systematickému proudění zahřátého chladiva. To způsobuje velké nepohodlí. Chcete-li problém vyřešit, můžete zvýšit počet sekcí v chladiče. Díky tomu bude dosaženo pohodlné teploty.

Schopnost přidat sekce

Sekční typové baterie jsou zvýšeny přidáním jednoho nebo více sekcí. Ve stejné době, majitel bytu nemusí platit více pro vytápění, pokud se samozřejmě neinstalujeme speciální čítače v bytě, aby odpovídaly spotřebě chladicí kapaliny. Velikost a počet radiátorů nemá vliv na pevné množství účtu, ale teplota vzduchu v bytě se výrazně zvyšuje.

Je třeba poznamenat, že s původně nesprávným výpočtem výkonu systému (to platí pro jednotlivé topné domy) zvýšení oblasti baterie není nejlepším způsobem, jak zvýšit přenos tepla. Tato metoda výrazně zvýší zatížení sítě.

Požadovaný nástroj

Před přidáním sekcí do chladiče hliníku musíte připravit následující nástroje a materiály:

 • Okamžitě sekce chladiče.
 • Speciální těsnění.
 • Plynový klíč
 • Topné bradavky.
 • Chladicátor Key.
 • Smirkový papír.
 • Zátky pro baterie s pravotočivým a levým závitem.
 • Paronitové pásy.
READ  Utěsnění kotle v kuchyni pomocí možností skříněk

Jak udělat t-ve tvaru klíče sami

Chladičový klíč není nalezen v obchodech, takže bude muset půjčit od přátel nebo to udělat sami.

Pro výrobu je nutné provést ventil o průměru 14 nebo 16 mm. Jeden z jeho konce o délce 40 mm by měl být zahříván pomocí plynového hořáku na téměř bílý, po kterém je vysazen tak, aby se rozešel jeho kladivo na improvizovaném kovadlině.

Proces se několikrát opakuje. Současně je nutné poskytnout požadovanou velikost a tvar. Nejlepší s vámi máte jednu bradavku, abyste okamžitě vyzkoušeli obrobek.

Po obdržení požadovaných rozměrů byste se měli přesunout na kalení pracovní plochy. Ošetřený konec se opět zahřívá a spustí do studené vody nebo motorového oleje. Druhou možností je lepší, ale musíte následovat tak, aby olej nezachytil. By měl řídit klíč s kruhovými pohyby, dokud není zcela v pohodě.

Pokud se velikost pracovní plochy nástroje dopadlo více, pak konečná úprava s pomocí úhlové brusky. Musí následovat, aby klíč není přehřát. K tomu by mělo být periodicky sníženo ve studené vodě.

Pro pohodlí musí být nástroj poskytnut na druhém konci kříže. Musíte vzít dva kusy armatur pro 15 cm. Jsou svařeny s oblouky příteli a na konci klíče chladiče.

V některých případech není provedeno kříže, ale kruh. Vnitřní průměr by měl být 4-6 cm. Ohýbaná hrana je nutně svařena. Někdy je takový klíč pohodlnější. Je navržen tak, aby provedl práci bez demontáže chladiče. Nástroj ve tvaru t v tomto případě nebude schopen přinést suite, protože vzdálenosti od zdi nebudou stačity. Kvůli tomu se v některých případech používá i klíč s holým koncem. Chcete-li provést práci, potřebujete plynový klíč

Instrukce krok za krokem

Před přidáním do sekce do chladiče musíte provést určité přípravné práce:

 • Sloučit všechny vody z topného systému.
 • Demontujte baterii.
 • Zjistěte, jestli je vnitřní odpad a měřítko. V případě detekce by měly být odstraněny všechny nečistoty.
 • Zkontrolujte měřítko na tryskách, které připojují baterii topnými trubkami. Pokud existují stehna, musíte je odstranit pomocí brusného papíru.

Provádění přípravných prací musí být přesvědčeno, že všechna připojení budou zapečetěna. Až poté, co můžete přistoupit k přímému přírůstku sekcí.

Demontážní zástrčky

S velkým nastavitelným nebo plynovým klíčem jsou zástrčky a kapuce odšroubovány. Jedná se o duté matice, které mají venkovní a vnitřní závity. Jsou navrženy tak, aby připojily topné trubky na baterii.

Pro demontáž zástrček musí být chladič vložen na lícem nahoru. Horní trubice jsou odšroubovány na sebe, spodní. od sebe.

Instalace spojovacích bradavek

Odstraněný chladič je umístěn na rovném povrchu a naopak budete potřebovat umístit sekci, kterou je plánováno zvýšit. Je třeba mít na paměti, že na jedné straně levého vlákna a na druhé straně.

Nyní je bradavka pořízena a umístěna tak, že vlákna na sekcích připojených zcela se shodovaly. Poté je bradavka zašroubována na levou stranu chladiče na jedno kolo závitu. S druhou stranou musíte udělat totéž.

Připojení sekcí

Po instalaci sekce spojovací bradavky jsou sekce velmi těsné na sebe. Mezi nimi je nutné připravit těsnění, měření vzdálenosti k bradavce. Chcete-li to provést, použijte klíč pro radiátory. Vloží se do měřené délky uvnitř baterie.

Během zkroucení bradavky je nutné zajistit, aby spojovací prvek současně přišrouboval do obou sekcí. Poté následuje s radiátorem, aby se 3 plné zatáčky. Takže bradavka bude nejvíce pevně opravit.

Nyní musíte udělat stejný postup s druhou stranou radiátoru. Je důležité, aby po skončení práce byly připojené sekce co nejvíce pevně stály.

Instalace zástrček

Na konci radiátoru jsou instalovány zástrčky a paronit pásy. Chcete-li to udělat, použije plynový klíč. Je nutné dosáhnout jejich těsných šroubů. Bude to záruka dobré těsnosti. Montáž ventilů volitelné. Instalace jeřábů je provedena.

Popsaná instrukce je vhodná pro jiné typy radiátorů. Princip rostoucích sekcí je vždy stejný. Hlavní věc je pozorovat posloupnost akcí a nikde spěchat.

Stručně na montáž topných radiátorů z bimetalu v soukromém domě nebo bytu

Rozhodli jste se tak projít všechny fáze organizace vytápění ve svém bytě. Neexistuje žádný obzvláště obtížná věc, stačí dodržovat určitá pravidla:

 • Před zahájením instalace se ujistěte, že v systému není chladný chladivo.
 • Zkontrolujte montáž a kvalitu baterie.
 • Uzel připojení kování potřebují pokládku, které využívá lnu s tmelem nebo vlákenem zvláštního účelu.
 • Podle základních pravidel pro instalaci bimetalických topných radiátorů v bytě nebo soukromém domě je důležité, aby se jejich parapet zcela zavřel. Kdo je znepokojen estetickou stranou otázky, stojí za to vidět materiál o tom, jak a co zavřít topné baterie.
 • Projektování systému, musíte znát všechna možná schémata pro připojení topných zařízení (diagonální, dno, strana). Rozhodněte se, který design je přijatelný ve vašich podmínkách, s ohledem na to, že pro bimetalické baterie poskytuje diagonální schéma nejpopulnější výsledek.
 • V době zahájení systému vytápění se jeřáby musí být otevřeny hladce, neovlivněte ostré kroucení. Jinak ucpání nebo hydrát.
 • Vzduch ze systému je odstraněn přes jeřáb Maevského nebo jiného větracího otvoru.

Demontáž litinové topení radiátory

Demontáž litinových radiátorů se někdy stává velmi časově náročným procesem, ale nezbytným.

Schéma demontáže litinových topných radiátorů: A. Zachycení bradavkami závitů profilů o 2-3 nití závitu; b. podle bradavek a dokovacích sekcí; v. propojení třetí sekce; g. seskupení dvou radiátorů; 1. sekce; 2. bradavka; 3. Těsnění; 4. krátký chladič; 5. Lomik; 6. dlouhý klíč radiátorů.

Nový nebo starý radiátor na ploché místo. Alespoň na jedné straně je nutné odstranit běžné poloviny nebo hluché. zástrčku. Na různých sekcích radiátorů mohou být s levým nebo pravým vláknem. Obvykle mají litinové kryty pravý závit, zástrčky. vlevo. Pokud neexistuje žádná demontážní dovednosti, a tam je svobodná sekce, je lepší vědět před použitím napájení tohoto druhu tohoto vlákna a ve kterém směru by měl klíč otočit. Pokud se levý závit při demontáži litinových baterií, musíte otočit klíč podél ve směru hodinových ručiček.

Stejně jako u odšroubování jakýchkoliv ořechů, musíte nejprve „narušit“ kapuce z místa, t.E. Otočte je na čtvrtinu obratu na obou stranách baterie. Pak jsou kapuce zkroucené tak, aby se mezi sekcemi vznikla vůle několika milimetrů. Pokud uvolníte kapuce více, celý design se začne ohnout pod svou vlastní váhu a kvůli doprovodnému úsilí. Současně se nit může uvíznout. K tomu, že se nestane, asistent by měl být schopen opustit baterii, která bude vaše váha bránit.

Demontáž starých topných radiátorů je obvykle obtížná, protože forters a sekce „popraskané“. Aby bylo možné demontovat takovou baterii, budete muset aplikovat autogen nebo pájecí lampu. Site připojení se zahřívá s kruhovými pohyby. Jakmile bude dostatečně rozptýleno, kapuce jsou zkroucené. Pokud jste nepodařilo odešle od prvního odšroubování, akce se opakují.

Pokud není dostatek síly rozebrat baterii, musíte zvýšit délku klíče. Aplikoval pravidelnou trubku, která slouží jako rachag.

READ  Jak dát troubu gril

Podobně jsou vložené bradavky zkroucené pro těžké radiátory.

Pokud se nepodařilo rozebírat litinovou baterii na uvažovaně, zůstává, aby ji snížil s úhlovým bruskem nebo autemogenem nebo rozbije v ležící poloze kladiva. Přestávka nebo řez, který potřebujete opatrně jednu sekci. Po této operaci může oslabit spojku mezi sekcemi, baterie bude schopna demontovat zbývající části pro uložení.

Použití „kapalného klíče“ nebo WD efektu nedává, protože ve starých litinových bateriích byly homethis utěsněny lnu a nátěrem, a kapalina nebude klesat na nitě.

Jak připojit úseky bimetalického chladiče

Jistě, mnoho obyvatel městských apartmánů čelí takový problém, když v zimě se vejde v apartmánu. Příčina nedostatečného tepla může být špatně izolované dveře a okna, dostupnost ovzduší v bateriích nebo jejich ucpaní různými ložisky obsaženými v chladivu.

Je však možné, že kvůli určitým důvodům v bytu instalovaných malých radiátorů, které ovlivňují nedostatečnou teplotu v domě. V tomto případě je výnos přirozeně, jedno. přidání sekcí topných radiátorů. Ale než to uděláte velmi jednoduchý postup, všechny ostatní důvody pro nedostatečné teplo by měly být vyloučeny.

Kontrola radiátorů

Aby se ujistil, že vaše baterie jsou čisté a bez vzduchu následuje první věc, jak otevřít jeřáby na radiátory a upustit vodu. Zároveň uvidíte, tam je vzduch v systému nebo ne podle charakteristického přerušovaného toku vodního paprsku. Poté si můžete umýt radiátory.

Nejdříve je však nutné překrývat tok vody do topného systému vašeho bytu. No, pokud máte potřebné jeřáby, odpojte každý Rayan z dálnice. V opačném případě se budete muset obrátit na servisní organizaci za pomoc instalatérství.

zvýšit, hliník, ohřevu, radiátoru

Předpokládejme, že jste schopni odpojit své radiátory sami. Nyní musí být zkontrolovány na přítomnost nečistot. K tomu potřebují opláchnout a dělat to lépe v lázni. Pošlete proud vody z kohoutku do otvoru a zjistěte, která voda se nalije z druhé otvoru. Opláchněte Je nutné, takže voda nevyjde čistá.

Pokud to bylo původně nenapapované, pak se budete muset rozhodnout, jak zvýšit sekce chladicích.

Výpočet počtu radiátorů

Kolik bude přidat? Zde musíte posunout mozku a pokusit se vytvořit výpočet požadovaného počtu sekcí, založený na typu radiátorů, objemu vytápěné místnosti, počtu oken, jejich stav, materiál stěnách, umístění místnost a další faktory. Zvažte možnost s litinovými bateriemi, jehož napájení jedné části je 100 rovná 100.150 watt.

Síla jiných typů radiátorů je obvykle uvedeno v technickém pasu na výrobku.

Uděláme osadu pro jednopokojový apartmán o rozloze 18 náměstí. m, kde je výška stropu standardní a je 2,5 m. Okna. plastová dvojitá prosklená okna, úhelní byt, který se nachází ve středním klimatu naší země. Radiátory v bytě jsou připojeny přes horní kabeláž.

Korekční koeficient do výšky stropu v našem případě je 0, 8, t. na. 3 m je považován za základ. 1800 x 0,8 = 1440 w. S ohledem na úhlové umístění bytu bude korekční koeficient 1,8. Výsledná výkon 1440 je vynásobena 1.8 a dostat výkon = 2592 kV.

Tato hodnota by měla být znovu vynásobena do koeficientu systému Windows. V našem případě 2 Windows a K = 1.8. 2592 x1.8, získáme další hodnotu výkonu 4565 kV. Plastová dvojoslazená okna se získá = 0,8 konečného výkonu je 4565×0,8 = 3732 kV.

Nyní můžete určit, kolik odlitinových sekcí tak, aby byl byt teplý. 3732: 150 = 24,8 t. E. 25 sekcí.

Samozřejmě je takový výpočet velmi přibližný. Počet sekcí se může lišit v závislosti na teplotě chladicí kapaliny dodávané do centralizované topné sítě, o tom, jak izolační dveře, strop a stěny a jejich materiál, z oblasti oken, z dostupnosti obklopujících obrazovek na bateriích, záclonách a dalších věcech. Ale pokud je v apartmánu nainstalován výrazně menší počet sekcí, pak byste je měli přidat.

Instalace nových sekcí radiátorů

Okamžitě proveďte rezervaci, že je nutné přidat sekce přesně stejný typ a značky, které již stojí ve vašem bytě. V opačném případě může celý závazek selhat v důsledku nesrovnalosti velikosti průřezu vstupu a výstupu, velikosti výšky, materiálu výroby.

Nejprve musíte překrývat vodu a přetáhněte ten, který následuje, kdy je odšroubován. Poté jsou spojovací prvky (bradavky) superponovány na dokovacím prostoru ve formě matic a shora křižovatce těsnění z gumy, paronátu nebo speciálního gelu.

Bradavka má závit ze dvou stran a na každé straně je řez v různých směrech. Pravá strana bradavky se vkládá v případě při přidávání nových sekcí na levé straně. To znamená, že levá strana bradavky by měla být vložena do otvoru stávající baterie, těsnění musí být uloženo velmi opatrně a můžeme jemně říci.

Otázka 8. Je možné zvýšit bimetalický chladič?

To bude sloužit jako spolehlivější spojení a zabrání tomu, aby zařízení v budoucnu.

Poté je závit Nipiel velmi opatrný a pomalu. Hlavní věc není přetahování a ne. Hotový radiátor je připojen v topném systému. Místo připojení byste měli používat pavučinu nebo je nahrazovat moderními materiály pro lepší hydroizolaci.

AdviСe

 • Pokud se rozhodnete přidat významný počet sekcí, měli byste se postarat o přidávání závorek tak, aby zvýšila zvýšená hmotnost baterie stávající a způsobila nehodu.
 • Vím, že hliníkové radiátory, které nejsou všechny známky, mohou být připojeny k již existujícímu. Ti, kteří jsou vyráběni extrudovaným způsobem, nejsou vhodné pro budovy baterie, protože všechny části v takových radiátorech nejsou skládací. V nejlepším případě můžete připojit samostatnou hliníkovou baterii jako nezávislé topné zařízení.
 • Bimetalové radiátory lze bezpečně zvýšit, protože jsou vyráběny podle sekcí.
 • Při připojování nově sestavené baterie na dálnici bude mít délku slunečního lože snížena odříznutím rohového broušení na požadovanou hodnotu, v důsledku kterého závity na konci potrubí nezůstanou. Proto byste měli mít potřebné prvky připojení, nebo snížit niti na vlastní pěst.

Jak můžete vidět, přidat sekce Topný radiátor není mnoho práce a v případě potřeby každého člověka a sebemenší dovednosti cirkulace s instalatérskými nástroji budou moci zvýšit sílu baterie bez jakýchkoliv problémů tak, aby jeho rodina netrpí zima v zimě.

Ale pokud vám tato volba nebude vyhovovat, můžete vždy kontaktovat odborníky, ale zde budete muset zaplatit částku Enon.

Jak zvýšit topný baterie. krok za krokem průvodce pro rostoucí sekce

Někdy se to stává, že jakmile účinný topný systém přestane vyrovnat se svými úkoly, který je vyjádřen v chudých topných topení a rychlých chladicích radiátorech. Jednou z řešení takového problému je odvodnění baterií dalších sekcí.

Jak zlepšit ohřev radiátoru topení

Příčiny špatného vytápění

Nedostatek ohřevu prostor v podstatě dochází v důsledku chyb při výpočtu počtu řezů chladičů. Pokud existuje méně než nutné, topná zařízení nejsou schopna zajistit spodní teplotu v domě. Tato situace se zpravidla vyvíjí z důvodu skutečnosti, že baterie jsou instalovány v domácnosti s minimálním počtem sekcí. V důsledku toho jejich čtverec prostě nestačí pro vysoce kvalitní topení a udržovat teplo po dlouhou dobu.

Jak přidat sekce do topné baterie

Aby nedošlo ke stoupání časově náročného a drahého postupu pro rekonstrukci celého topného systému, obvykle se uchýlit k jinému provedení. šroubové další sekce. Tato práce není příliš složitá, takže majitelé obydlí jsou často prováděny. Je důležité pochopit, jak připojit radiátory vytápění mezi sebou správně. Hlavní věcí je studovat technologii dobře, jak zvýšit topné baterie. Bude zárukou, že postup bude proveden vysokou kvalitu a rychle.

READ  Potřebujete třícestný ventil pro kotel na tuhá paliva?

Kuchyňské materiály a nástroje

Před přidáním sekcí do bimetalického chladiče potřebujete připravit následující materiály a nástroje:

 • Sekce pro DowCompleting.
 • Speciální klíč pro trubky (plyn).
 • Indeální těsnění pro baterie.
 • Sada topných bradavek.
 • Emery Skar.
 • Klíč pro radiátory.
 • Boční batterypery s levostranným a pravým závitem.
 • Balení od paronit.

Výcvik

Před zvýšením baterie musí být odstraněna a řádně připravena. Přístroj se čistí z prachu a rez, po které provádějí audit závitového otvoru určeného pro spínání baterie a přívodního potrubí. Jako pravidlo, v průběhu let provozu, se na něm vytvářejí růst vzhledem k zvýšené tuhosti vody a hallasu v něm.

Z těchto formací se musíte zbavit. Chcete-li to udělat, použijte brusný papír, zpracování otvoru se závitem. Je nutné pozorovat zvláštní péči, t.na. Dokonce i malé vyvažující zůstatky zabrání těsnosti instalace těsnění. V budoucnu to vede k vzhledu spínání.

Rozšíření. jak zvýšit radiátory správně

Spojení sekcí bimetalických radiátorů se provádí v následujícím pořadí operací:

 • Odstraněný radiátor je instalován na rovnoměrné základně a před ním dodat další část. Je třeba vzít v úvahu, že jeden ze svých stran je vybaven správným vláknem a druhým. Pak musíte mít bradavku, odeberte ji tak, aby se dosáhlo náhody závitu na propojené sekce. Dále je přišroubován na levý konec baterie pro jedno kolo závitu. Po dokončení postupu přichází stejným způsobem s prvkem pro dno radiátoru.
 • Po této sekci je vařené pro spojení pevně přiřazeno příteli. Mezi nimi ležel těsnění, měření vzdálenosti k bradavce (bude trvat chladič). Je vložen do měřené délky do speciálního výklenku na opačném konci chladiče. Chcete-li procházet klávesou chladiče, potrubí.
 • Spinning bradavky, je důležité zajistit, aby byl současně ponořen do protějších sekcí akumulátoru. Po dokončení tohoto postupu se provádějí tři úplné zatáčky pomocí chladiče. To přispívá k tomu, že bradavka je pevná.
 • V další fázi je klíč chladiče přesunut na druhou stranu topného zařízení. Postup čerpání je implementován ve stejném pořadí jako s dnem. Důležitá podmínka: Na konci procesu musí spínače tak těsně.
 • Na konci, instalace na baterii vedlejších dopravních zácpy a paronitových podložek. Pro tyto účely budete potřebovat klíč trubky. Je důležité dosáhnout nejodolnějšího přišroubování, aby se vytvořila dobrou těsnost. Bude to záruka, že voda nebude zabavena na křižovatce. Jedná se o poslední operaci v budování baterie topného systému.

Další doporučení

Instalace jeřábů není povinným postupem a provádí se na vůli. V případech, kdy zvýšení výkonu topného zařízení bude vyžadovat instalaci na jeden, a několik dalších sekcí, je pro to použita výše popsaná instrukce. Je také spravedlivé pracovat s jinými typy radiátorů, protože přidání sekce na hliníkové radiátory není jiné.

Hlavní věc je dodržovat prezentovanou posloupnost operací a nespěchejte. Připojte bimetalické radiátory co nejblíže. To bude záruku, že vše bude provedeno správně, a domácí vytápění dostane nezbytný nárůst.

Požadované materiály a nástroje

Pro zvyšování sekcí je třeba zakoupit kompletní sadu podrobností:

 • Adaptér. adaptér pro připojení jedné části topného radiátoru, budete potřebovat alespoň dva kusy;
 • Pink plátno pro balení nití na nippele;
 • Silikonový prsten, jeden pro každou bradavku;
 • Montážní klíč s bránou;
 • Copchic Sanitární klíč.

Přibližně stejná sada bude zapotřebí pro připojení několika dalších litinových sekcí. Chcete-li vybudovat baterii z litiny, bude nutné získat plynový hořák pro hořící konektor korku. Pokud jsou v pouzdru hliníku všechny odpaliště, včetně jeřábu Maevského, včetně jeřábu Maevského, pak je litina předem spálena, pak můžete vyjmout zástrčku a připojit pouzdro s dalšími registry.

Také peurorator nebo šokový vrták, držáky a hmoždinky, s nimiž bude muset být namontován radiátorem vyztuženého topení na novou montáž.

Typy topných radiátorů

Chcete-li vybrat dobrý a vhodný radiátor pro váš topný systém, musíte odpovědět na otázku, kde bude váš budoucí radiátor používán (byt ve výškové budově nebo soukromém domě). Z toho v mnoha ohledech bude záviset na tom, jaký druh vás bude vhodnější.

Než půjdete do nákupního obchodu, zjistěte v oblasti managementu vašeho domova, který se používá v topném systému. Přidejte 2-3 poukazuje na výslednou hodnotu a získejte tlak pod nímž nestojí za nákup radiátorů. Nekupujte radiátory v bytě výškových budov a ukazatelů pod 7 atmosférou, nejlepší možností bude 14 atmosfér.

V soukromých domech v topném systému je tlak mnohokrát méně. 2-4 atmosféra.

Litinové radiátory

Toto je nejstarší, nejspolehlivější a nejlevnější typ radiátorů. Nebojí se špinavé a rezavé vody, je skvělé pro všechny topné systémy (apartmány ve výškových budovách a soukromých domech), má dlouhou životnost.

Moderní radiátory již pryč pěknější a několik možností lze nalézt v Designér Duchu. Jedinou nevýhodou takového radiátoru je relativně nízká tepelná vodivost na rozdíl od hliníku a oceli jejich kolega.

Radiátory litiny jsou vhodné pro použití, a to jak v apartmánech vícepodlažních domů, tak pro chaty. Aby se teplo do místnosti v požadovaném objemu, je nutné správně vypočítat počet sekcí chladiče a nízká tepelná vodivost tohoto typu chladiče nebude rušena.

Hliníkové radiátory

Tento typ radiátorů je lídrem na úrovni tepelné vodivosti mezi svými kolegy. Není to podřadný pro tento ukazatel pouze hybrid. bimetalický radiátor, ale o něm o něm hovoří.

Hliníkové baterie mohou být vyrobeny v různých formách, což umožňuje návrhářům používat v různých pokročilých interiérech. Ale stejně jako ve všech radiátorech, tento druh má také nevýhody. Jsou velmi citlivé na špinavou vodu a vysoký tlak v topném systému.

Nyní se objevily zlepšené modely hliníkových radiátorů v obchodech, uvnitř které se aplikuje speciální polymerní povlak, který neumožňuje znovožní znečištění vody do styku s hliníkovou základnou radiátoru.

Tento typ radiátoru je vhodný pro použití v soukromých domech a bytů výškových budov s relativně nízkým tlakem v topném systému.

Ocelové radiátory

Tento typ baterií lze rozdělit na dva typy. panelové a trubkové radiátory. První pohled je levnější volbou ocelového radiátoru a někdy je to ještě levnější než hliník. Druhou možností je dražší produkty a účast návrhářů. Mají velmi krásné formy a nejdražší z nich jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Tyto radiátory mají dobrou tepelnou vodivost, ne náladnou vůči vodě, ale špatně nosit hydroidár v topném systému. Používají se především v soukromých domech a drahých chalupách.

Bimetalové radiátory

Tento druh může být nazýván hybridem sestávajícím z několika typů kovů. Bimetalové radiátory mají komplexní design sestávající z oceli a hliníku. Kombinace těchto kovů v jeho konstrukci umožňuje takový chladič téměř dokonalý.

Bimetaltické radiátory mají vysokou tepelnou vodivost, odolný vůči špatné vodě, odolné vůči vysokému tlaku a jakýchkoliv hydrowardů, mají krásné formy, ale pro všechny uvedené výhody musí platit vysokou cenu. Ano, vysoké náklady jsou jediné mínus.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS