Jaké kazety jsou vhodné pro víčko Venuše

Vyměnitelné kazety na holení, 4 ks Gillette Venuše Extra hladký objetí

Nekupuji zde, ale chci opustit svou recenzi, používám tyto lopatky po dobu 3 let, dříve byly ideální pro mě, používal jsem asi 6 měsíců, nemohl jsem použít žádné podráždění vůbec, to nejlepší byl, ale poslední 1,5 rok je nějaký druh katastrofy, po třetím používání čepele hloupé, proužek je suchý, podráždění je hrozné, i když to nebylo ani po jednorázovém stroji, teď chci nahradit Čepele do jiné společnosti, protože je cín, cena prostoru, a lopatky musí být měněno každý měsíc, dokonce i já bych řekl za 2 týdny, můžete klidně odhodit do odpadků, protože lopatky jsou velmi rychlé.

Řídil jsem rіeznі egasety gillette. TSI NIB_Liste Fit, už to nechodte. Vistachaє na Dovgo, Yakіst Garna

Zkoušel jsem téměř všechny gilette Venuše kazety a 100% jistý, že je to. Nejlepší. Dost na dlouhou dobu, kůže se nepokládá, neexistuje žádný podráždění, i když existují problémy s ostatními.

Můžu použít velmi dlouho. Mám rád super.

Hrozná kvalita. Dříve by čepel mohl použít asi šest měsíců a nyní po druhé aplikaci, lopatka škrabka na kůži.

Kupuji tyto kazety po dobu 5 let. Nevím to nejlepší. 5 čepelí jako více než 3, lepší skluzavka, méně podráždění.

Po dobu 5 let jsem si koupil tyto stroje, snažil jsem se hodně, ale stále se k nim vrátím!;)

Digitalizace audio kazet

Dodávka rychle, včera objednal na 11 dní, dnes v 16 již dostal, Super!)

Spěchal jsem s dobrým přezkoumáním;) Než byla jedna kazeta dost na půl roku. Nyní po 2. oholení je pás vymazán, po 4. špatných holí. Kvalita horší se stala: (tak obvykle a všechno se děje všem

Dobré stroje, podle prvních dojmů vše obleky. Mnohem lepší trojité čepele, oholit čistě a bez podráždění.

Před tím, než to trvalo obvyklé 3 čepele Gillete Venuše na dlouhou dobu, ale nakrájíme a způsobily podráždění. Rozhodl jsem se o to zkusit. Rozhodně chladnější, oholil lepší, lepší a na úkor podložek se lepí lépe a mohou být použity bez gelu. Opravdu jako, stojí více, ale v kvalitě jsou docela lepší. 100%.

jaké, kazety, jsou, vhodné

Vynikající kazety, nikdy podrážděné, i když mám velmi citlivou pokožku, ani všechny punčochové kalhoty mohou nosit. Jedna kazeta je dost na dva měsíce a 1-1,5 v létě, používám více než tři roky.

Kupuji tyto kazety po dobu 2 let. V plném potěšení. Je důležité si uvědomit, že: musíte oholit, není suchý, ale se speciální pěnou, gelem nebo sprchovým gelem. Kůže musí být zasazena. Viděl obrázky po některých dívkách. Mám to s jakýmkoliv předstírat, pokud všechny tyto podmínky nebyly splněny, že jsem napsal výše.

Mám dost kazet na 3 měsíce, zvažuji, že používám 2krát týdně, pro spoustu mě, kde mám laser.

Pokud máte individuální intolerance, například na Scarlet, nebo některé komponenty, kožní problémy mohou být, ale kvalita stroje s tím nemá nic společného

Beru poprvé, dobrý holicí strojek, jedna kazeta je dostačující na měsíc trvalého použití

Podráždění a mě celý život, takže nebudu vinit za holicí strojek, nikdy jsem ho nevyřízl, a tak dále, bylo by možné, samozřejmě a lepší, ale je to stále nejlepší věc, kterou jsem měl

Břitva trvalo často, ALLA B_SHE Děkuji Kupauvatim. Prostřednictvím 2 Tijni Kringer Vona Porzhavіla, takže i Viklikaє Razdouvanya Shkiri. Jen Jah pro tento penny!

Ruslana, musíte otřít ostnatý suchý, pak rezecka nebude rezavlivou a zakryjí víčkem, ve kterém leží)

Vše jako v reklamě!)) Venuše objetí. Dárek, hodná bohyně vždy používala jednorázové stroje a chtěla jít do epilátoru. Ale v době nákupu byly finanční potíže jedním z důvodů, pokusit se dosáhnout ideálního výsledku se strojem. Nyní je to můj nejlepší nákup po dobu šesti měsíců!! Nejen jen, ale také pohodlný a bezpečně! Proto se rutinní péče stala příjemným rituálem

Nejlepší čepele. Dlouho zůstane ostré, žádné podráždění, hladké nohy i po měsíci použití jedné kazety

Korigovat na stejné Qiyi Kasetami 7 Rokiv, plížující nulová válka. Neustrustil jsem rez, tupě rozkvetl, definuji svůj úkol

Používám dávno a s radostí!

Kazety jsou v pohodě. Můj oblíbený. Před rokem jsem si koupil malý stroj a takový časopis používal celý léto. Nohy byly dokonalé a hladké dividní čas. Pak začala používat manžela svého manžela i stejné společnosti, ale žádný takový účinek nebyl. A teď jsem se znovu vrátil do této kazety, opět potěšen.

Dobré čepele, chytit asi 1.5 měsíců pravidelného užívání

Holit normálně but. Rez! 2-3 používá a v koši.(((((

Zachován. Před Tim, Yak Zam., Přečtěte si vіdguki, bagato hto psaní o іржужу. Vir_shil Riziknuti іjal.Ladst Pisl 5 vicerista leso značka rezavé.

Dlouho chladné kazety. Doporučit.

Doporučuji Caseti, Zruchni ve Vikodanni, nedodávají nepravidelnosti Niyakiy. Dyachy.

Čepele jako čepele. Všechno mi vyhovuje. Pro kvalitu nemohu říct nic, jak píšou v komentářích. Ale neexistuje žádný podráždění, čepele jsou ostré. Drop A Děkuji!

Kvalita se změnila ((((((((((podráždění (podráždění))

Zboží neodpovídá uvedenému, obal je odlišný. Ne jako na fotografii! Kvalita zboží je horší než mnohem více než dříve.Nedoporučuji.

Inna se pokusíme aktualizovat fotografie co nejrychleji, obvykle to trvá 1 hodinu na 2. 3 dny. Děkuji za to, že jste věnovali naši pozornost tomuto problému.

Stejně jako pro mě, pak s kvalitou zboží je vše v pořádku. Pravidelně si vezmu přesně gillete pro ženy různých linek a mohu říci jistě, kvalitu. To jsou stejné kazety z PG, které byly vždy dříve. Díky za meKeup za jejich servis a rychlost lodi!

READ  Automatické kotle na uhlí

Nebral v úvahu poslední dva odvolání a marně (hrůza)! Nebyl žádný takový hrozný podráždění ani na obvyklém břitvu, bez pruhů a plovoucí hlavy. lopatky hloupé ! Velmi překvapený! Než to nebylo tak! Ano, a balení je trochu jiný. Ne jako na fotografii!

Dudge nepomohlo, Lesza Stupid, De_lka OD je vynaložena na strávení v kožené zóně, SchoB view účesy. Ranishchhe Kastei vesta na fіleoti balení, bulla Zoodle.

Jasný. vhodná, praktická věc

Dlouho jsem prošel od jednorázových žilovorů na opakovaně použitelných strojích. Jsou to jistě o něco dražší, ale jednoznačně výhodně jednorázové. Ačkoli opakovaně použitelné stroje slouží poměrně dlouho, ale stále je čas změnit. To je.

Dobrý den! Řeknu vám o mých dojpcích z používání ženského břitva stroje Gillette Venuše Extra Smooth Enamige. Měl jsem starý stroj, ale je čas to změnit. A samozřejmě si vybral stroj Gillette s pěti lopatkami.

O převratu holicího čepele ve stroji

Použil jsem psát o označování stran čepele a já jsem měl svůj vlastní hádání na tomto tématu: proč čísla na lopatkách?

Mnozí se domnívají, že tato akce významně prodlužuje životnost čepele, ale pomáhá posunu stran, bude oholit se novým způsobem, myslím si, že je nepravděpodobné, okraj jeden, a jeho zdroj je málo závislý na změně Poloha ve stroji.

Ale dnes chci sdílet svůj dohled, může to být správné. Nedávno nedávno s čepelí a cítil, že hrana je již velmi tahání vlasů, obvykle mě měří čepel v tomto případě, ale tentokrát jsem nechtěl jít na nový a někde jsem byl ve spěchu. Rozhodl jsem se zkusit převrat.

Opravdu se mi podařilo dokončit osvobození, zatímco čepel se necítil unavený. Následující oholení se bohužel nespustil ani obráceně, musel jsem se změnit.

K závěru, že je to čistá ve svých možných subjektivních pocitech, převrat vám může pomoci naléhavě, když se náhle ukázalo, že čepel nebude moci vydržet celý postup, v jiných případech je lepší změnit to ještě dříve holení!

– 5. Olesya f.

Profesionálové: Chtěl jsem, abych si vzal malý holicí strojek, abych se mnou vzal na dovolenou a tak dále. Očekávání byla oprávněná. V dolní části krytu jsou otvory, takže voda nezmrazuje
Minusy: Trochu není vhodné držet ve svých rukou, musíte se přizpůsobit. Chybí nějaký přísavný pohár nebo jiný držák, bez nich není vhodné pro skladování
Posouzení:

– 4. alokazy

Profesionálové: Kompaktní, ostrý stroj, který je vhodné vzít s sebou, protože zahrnoval nádherný případ
Minusy: Další čepel není v ceně, t.E. Dostanete jen stroj s čepelí, i když ve jménu zboží existují informace o náhradním čepeli
Posouzení:

– 4. Elizabeth Kharitonov

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Venuše Snap se používal během cestovních a obchodních cest. Líbilo se mi kompaktnost a případ. Samotný břitva nebylo příliš vhodné použít. Ale můžete si na to zvyknout. Není to stále pro každodenní použití. Vhodné vzít s sebou, vhodné běžné kazety z gelety.#pgbonus

– 5. Alexandra L.

Profesionálové: Kompaktní velikost, schopnost používat v páru s jakoukoliv vyměnitelnou kazetou VENUS, Skladovací box kompletní, pohodlná pogumovaná rukojeť
Minusy:
Posouzení: Zakoupil jsem si toto dítě pro sebe na propagaci v dárku před několika lety. Od té doby to je vždy přítomno v mé silniční kosmetice, když byl se mnou na služební cestách, svátky a dvakrát v mateřské nemocnici) se účastní soutěže „Gilette. Ideální kůže po holení „a rádi sdílet dojmy po dlouhodobém používání značkových výrobků. Tento břitva má perfektní velikost, aby si to vzal na výlety. Současně je také neuvěřitelně pohodlný a pohodlný, jako jeho více „velkých“ protějšků. Zpočátku byl holicí strojek s přijetím kazetu, ale funguje skvěle a s klasickou Venuše. Případ dokonale ji chrání před poškozením a od ní nejvíce zbytku kosmetiky) Miluji tuto holicí strojek s jemnou láskou a budu rád koupit!

– 5. Victoria E.

Profesionálové: Kompaktní pouzdro, malý pohodlný holicí strojek, 5 čepelí, mazací proužek, perfektní posuvné, odstranění všech chlupů
Minusy: Nenašel
Posouzení: Zúčastním se soutěže „Gillette. Ideální kůže po holení „a chci sdílet svůj upřímný názor! Venuše Snap Embrace je mini holicí strojek ve stylovém případu, který se vejde do jakékoli kabelky! Břitva má mini-rukojeť, která je vhodná v ruce. Také snadno měnit vyměnitelnou kazetu, mimochodem, jakékoliv vyměnitelné kazety Venuše jsou vhodné pro tento břitva! V sadě je kazeta s 5 objetí čepelí, které nenechte ujít téměř jediné vlasy. Také existuje mazací pás, který je aktivován ve vodě a poskytuje dokonalé posuvné. Břitva se pohybuje v několika letadlech, opakuje se všechny tělesné ohyby, pro bezchybnou hladkost kůže a téměř úplnou absenci zmeškaných chlupů. Používám ji již jako 2 roky a doporučuji tento břitvový stroj!

– 5. Data Skrytá

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Drobné dítě) Dokonale se hodí do kabelky. Ideální pro dovolenou. Z výhod poznávání. Co je vhodné pro odnímatelné čepele téměř všechny linty. Dokonale odstraňuje chlupy v bikinách zóny a v podpaží. Pouzdro je vybaveno otvory sušení. Lopatky udržují ostrost na dlouhou dobu. Doporučuji jako sanitku, v nemožnosti dělat odstranění vlasů a jako cestovní verzi.

– 5. Margo Korsak

Profesionálové: – Malý a pohodlný holicí strojek. Případ klidně stoupá do sáčku, cestování. horní
Minusy: Zdá se mi, že lopatky se staly horšími, možná prostě nemají štěstí s poslední.
Posouzení: Pravděpodobně, roky od roku 2017 začal tento břitvou používat. Od té doby se změnil tři věci. První dva byli ztraceni při pohybu. Žádné stížnosti

– 5. Maria Rover

Profesionálové: Kompaktnost a pohodlí
Minusy: Rychle Rust Blade, musíte vždy mýt pokaždé, že v kontejneru není vlhkost, ani na stroji.
Posouzení:

– 5. Data Skrytá

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Velmi malé. Žádné problémy s ním. Trysky jsou stejné jako na obvyklé. Dokonale na silnici, nebojím se, že přestávky, pohodlné balení. Všechno je skvělé!
READ  Litinové nádobí vhodné pro indukční varné desky

Žena holení žen rating

Mnoho žen se snaží vypořádat s nadměrnou vegetací na těle. Někteří používají voskové proužky, jiní chodí na záření. Všechny tyto postupy dávají spoustu nepříjemných pocitů. Můžete použít speciální krém, ale ne vždy účinný a vyžaduje spoustu času pro postup. Proto většina dívek dává přednost staré dobré metodě, kurva zbytečné chlupy stroj. Proto naši odborníci vypracovali pořadí nejlepších ženských strojů, které mají vysokou kvalitu a účinně odstranit zbytečnou vegetaci na jemném ženském těle.

Tato část přezkumu zahrnuje pouze nejslavnější a osvědčené značky ženských holicí strojů. Naše edice se seznámil s každým modelem. Pozornost byla převzata ze sítě, která ve většině případů pozitivních. Po přezkoumání žebříčku určitě najdete nejlepší volbu pro sebe. 12 strojů jsou reprezentovány pozornosti čtenářů, mezi nimiž jsou možné jednorázové, tak opakovaně použitelné možnosti s hmotností výhod a vlastností.

Venuše Classic

Dámské stroje Venuše má zaměnitelné kazety. Jen jeden snadný pohyb a kůže získává neuvěřitelnou hladkost a hedvábí. Břitva je vybavena třemi ostrými lopatkami. Ve vývoji tohoto modelu byly zohledněny všechny rysy ženského těla. Kůže při holení chrání speciální hydratační proužek. Rukojeť je příjemná pro dotek, pohodlně padá do ruky a nepřidává ani když je v kontaktu s vodou. Kompletní s břitvou přichází zvláštní držák. Může být upevněna na stěně ve sprše, která umožní, aby stroj byl vždy po ruce během vodních postupů. Je třeba poznamenat, že všechny kazety Venuše jsou vhodné pro tento model. Proto s nálezy lopatek problémů nebude.

Venuše jednoduše 2

Jednorázové dámské holicí stroj Venuše se může přizpůsobit čítači těla, což je co nejúčinnější. Tento model je vybaven dvěma lopatkami a jedním hydratačním pásem. Velmi ostré čepele jsou schopny odstranit i hrubé vlasy. To vše poskytuje čistý oholení a vysokou ochranu kůže během postupu. Stroj je vyroben z vysoce kvalitního plastu a knoflík ve formě kapky nevypadá z rukou, a to ani v kontaktu s vlhkostí. Podle recenzí mnoha dívek je to jeden z nejlepších žiletorů pro jednorázové použití.

BIC MISS SOLEIL COLOR Collection

Užijte si pohodlný a vysoce kvalitní oholení umožní strojku pro žárovku pro ženy tohoto modelu. Každá dívka bude během postupu cítit příjemnou a neuvěřitelnou péči o pleť. To vše díky třem ostrým lopatám a dvojitým hydratačním pásem se speciální impregnací. Ostré nerezové oceli důkladně kurva všechny zbytečné vegetace na těle. Podle recenzí dívek je tento břitvou nejúčinnější a bezpečnější. Nemusíte tvrdě tlačit na rukojeť při používání.

Venuše jednoduše 3

Pěkný stroj pro ženy, poskytující bezvadný oholení a hladkou pokožku. Hladký snímek přes tělesné cesky poskytuje speciální hydratační pásek, impregnovaný vitamínem E a Aloe Vera. Tři nerezové oceli z nerezové oceli z nerezové oceli poskytují účinné houpání jakýchkoliv vlasů na těle.

Stroj má otevřenou architekturu případu, což usnadňuje čištění holicího okna pod proudem vody.

Rukojeť je vyrobena z odolného plastu s elastomerovými vložkami. Proto v rukou stroje se nespustí a spolehlivě. Od uživatelských recenzí, díky plovoucí hlavě je holicí strojek dokonale kopírován se svým úkolem a je také vhodný pro vyvrtané vlasy v hard-kohoutku.

Deonica 5 pro ženy

Ideální holicí stroj pro holení intimní zóny ženy neztrhne kůži a zajišťuje dokonalou hladkost. Nejvhodnější je nejcitlivější pro nejcitlivější pokožku. Vybaven pěti lopatkami způsobeným, kterým je tlak na kůži snížen. Po holení si každá žena všimne vynikající výsledek. V procesní rukojeti je vhodné udržovat díky pogumovanému povlaku. Také ženský holicí stroj pro 5 lopatek je vybaven hydratačním pásem s aloe vera a vitamínem E s hypoalergickým účinkem. Je přípustné používat vyměnitelné kazety pro 5 i 3 lopatky.

Gillette Blue II

Ženský holicí stroj Gillette poskytuje vysoce kvalitní nebezpečí šance. Balení zahrnuje 5 jednorázových strojů. Všechny jsou vybaveny dvěma lopatkami vysoce kvalitního nerezové oceli a hydratačního pásu. Břitva je vyrobena v příjemné růžové barvě s malou houpačkou na rukojeti, která zabraňuje sklouznutí z ruky. Podle názoru mnoho dívek si všimne, že jeden jednorázový stroj může snadno vychutnat několikrát. Vhodné pro třepání chlupů na kterékoli části těla, včetně zóny bikiny.

Venuše zahrnují extra hladké

Nejlepší Ženský holicí stroj od Venuše. Poskytuje pohodlné a bezpečné nebezpečí. Vybaven pěti čepelí, které mají diamantový povlak. Tam je hydratační pás, který poskytuje další péči o pleť během holení. Můžete si koupit ženský holicí stroj pro přibližně 600. Pro tyto peníze dostanete dokonale hladkou pokožku bez podráždění po dlouhou dobu.

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a má pryžový povlak na rukojeti, díky kterému nevylučuje z rukou.

Náhradní holicí kazety Procter Gamble Gillette Venuše

Již 10 let jsem používal břitvou Venuše z Gillette a za nic, abychom nezměnili svou volbu. Samotný stroj je opakovaně použitelný a má zaměnitelné kazety, které je třeba pravidelně měnit. Okamžitě dostávám balení se čtyřmi kazetami, protože se to ukáže ekonomičtější. Mám jednu kazetu pro 2. 3 měsíce. Každá kazeta má tři čepele s mazivovým pruhem s přidáním aloe. Během používání jsem nikdy neměl podráždění. Holení lopatky dobře, neustí, kůže se stává hladkou. Také chci poznamenat, že takové kazety jsou vhodné pro všechny holicí strojky Venuše. Odstraněny a vloženy kazetu snadno, stačí kliknout na tlačítko umístěné na samotném počítači. Náklady na kazety jsou vysoké, ale stojí za to, zejména proto, že jedna kazeta může být použita tak dlouho. Jednoznačně se doporučuji PROCES: Žádné podráždění, opakovaně použitelné, pohodlné, efektivní, efektivně. zápory: cenová doba Použití: 10 let Cena: 600 Rok vydání / Nakupování: 2006

Podařilo se mi chytit lopatky v sadě, tam byla dobrá sleva 50%. Je velmi výhodné, že vyměnitelné kazety jsou vhodné pro všechny gillette stroje. Zjednodušuje život a někdy šetří. Ve typu typu je holený gel připojen jako dárek, ale pokud si myslíte, že maloobchodní prodejní sítě vítr 100% velkoobchodní ceny (a někdy více), vyměnitelné kazety stojí mě 620, a gel na 100 50 kopecks. Takže je to levné, ale také jako vždy slíbený dárek není vůbec dar. Ale stále pěkné, nedojde k gelu. Vyměnitelné kazety jsou vhodné pro nový stroj. Venuše Snap s objetí břitva. V zásadě spokojeni s kvalitou obráběcích strojů a gelu. Ano, ne pět čepelí, ano jednoduché, ale takové domorodci 🙂 Plusy: Dobrý oholit, fit Všechny stroje značky Gillette. Nevýhody: Cenový rok / Nakupování: 2015

READ  Jaké nitě používat se šicím strojem

Stejně jako všechny ženy, které mě zajímají pro nechtěné odstranění vlasů. Dlouhé a pečlivě si vybralo vhodnou možnost pro jeden prázdninový den (konkrétně 8. března). Byl jsem prezentován svým oblíbeným rodným vyměnitelným kazetám z Venuše (protože jsem měl od mě z jiného břitvu). A zázrak, to je přesně to, že jsem splnil. Dobře posadil se na nohu z druhého stroje, jemný zápach, měkké proužky, které jedním a jemně odstraní nežádoucí vlasy plusy: po dlouhou dobu. Žádné podráždění. Nevýhody: Disnutí Rok vydání / Nakupování: 2014

Ahoj! Používám stroj Gillette Venuše na 7 let, dobře, a proto, asi jednou za 2 měsíce měním kazetu nebo trysku (jak chcete). Ale poslední 3. 4 kazety se liší od těch, které jsem dlouhodobě používal. Zdá se, že už užívali. Čepele jsou velmi poškrábání a podrážděné k pokožce. Zůstaňte „konopí“, zejména v oblasti bikin. Zpočátku jsem si myslel, že to bylo možné, že jsem dostal vadnou stranu, ale když jsem začal kupovat na jiném místě a v různých časech, a kazety byly stejné „vadné“, pak jsem již udělal závěr pro sebe. Stydím se přiznat, ale teď používám mužský stroj. Mimochodem, také Gillette. Kůže kouř, jako dítě, a co nejdůležitější není podráždění plusy: Pro mě jsou ne. Nevýhody: dráždí kůže, poškrábání nákladů: 120 let vydání / nakupování: 2015

Mám břitvu stroj Gillet Venuše. Samozřejmě, s časem jsou lopatky blokovány a přicházejí do havarijního stavu. Naštěstí existují vyměnitelné kazety břitvy stejné značky. Mimochodem stojí, ne příliš levné, ale kvalita je docela spokojená. Jedna břitva kazeta je dost na velmi dlouhou dobu. Mají balzamový pás, který dělá holení produktivnější a příjemnější. Každá kazeta je v jednotlivých obalech, která je hermeticky uzavřena. Takže kazety nejsou ovlivněny vlhkostí, prachem a jinými znečišťujícími látkami zvenčí, i když je poškozen celkový kartonový balení. Je také téměř nemožné poškodit samotný stroj fyzicky v obalu, protože je vyroben z pevného plastu. Obecně jsem rád. Vřele doporučujeme!. Plusy: po dlouhou dobu dost. zápory: Cenový rok / Nakupování: 2015

Dobrý den všem čtenářům a spisovatelům stroje s odpadnictví! Samozřejmě, že je majitelem břitvy vesty (Gillette Venus Letecká stroj) Kupuji a trysky. Nože pro něj. Existuje dost jedné trysky asi měsíc a v letním období po dobu tří týdnů. O tom, že jsou velmi pohodlné. Holení rychle a hladký. Žádný podráždění kůže. Ale pokud používáte starý, kdo strávil svou trysku, možná se to objeví. Jediná věc, která mě žije, je pro ně velká cena. Nedávno se rozrostla. Pouze tedy budu hledat alternativu k nim. A samozřejmě doporučím takové pohodlné stroje Plasy: Efekt. Nevýhody: Použití cen: Od roku 2013 Provedení / Nakupování: 2013

Vynikající zaměnitelné kacety, i když máme tendenci koupit jeden. Jedna kazeta je někdy dost na půl roku, a to je s každodenním použitím. Oholit dokonale, čisté a aniž by pozdě. Velmi ostré čepele, což je velmi důležité. Poté, co lopatky bložívají trochu, obvykle používám trysku k oholení nohou) Je to docela pohodlné, protože kůže není tak jemná na nohách) jediný mínus, je samozřejmě cena. Pro mě dobře, velmi drahé kazety, velmi. V obchodech na 5. 6 dolarů stojí za to. Na trhu může být pravda stále nalezena 3, 5. 4 dolary, a pak je velmi dobré vyhledávat. Dojmy z používání samozřejmě nejpozitivnější, takže bych takový nákup doporučil Výhody: Vynikající oholení, snadné použití. Nevýhody: Cena Použití: 10 let Rok vydání / Nakupování: 2004

jaké, kazety, jsou, vhodné

Používám stroj VENUS po velmi dlouhou dobu, výsledek je poměrně potěšen. Proto musí pravidelně koupit nové vyměnitelné kazety pro něj. Mohou být koupeny v každém obchodě, nikdy neměly žádné problémy. Extrémně dostupný. Není třeba běžet a hledat je, je to tentokrát škoda. Nové lopatky jsou velmi ostré, když se používají neaktivní použití můžete snížit pokožku. Musí být pozorný a nespěchovat. Také slouží na dlouhou dobu a zůstávají v pracovním stavu. Používám je každý den. V tomto případě se nemění každý měsíc, pravděpodobně někde 1 čas ve 3. 3, 5 měsíců. Stroj skladujte v koupelně, voda často spadne, zatímco čepel zůstává hladká a ostrá. Rez a jiné škody se nevyskytují. Mimochodem, stroj má pohodlnou rukojeť. V ruce je pohodlné udržet, zatímco nespadá, nesklouzne, neotáčí v různých směrech. Pokud nepospěle, důkladně ukradněte všechny chlupy, pak se kůže poté stane hladkým, hladkým. Mám rád. Poté jsem docela klidný stav nohou, dotýkal se hladké kůže tak příjemné. Kromě toho může být stroj vždy užíván s vámi na služební cestě, na cestě a t. D. Nezabírá spoustu prostoru. Snažil jsem se používat elektrický depilát, ale zarostlé vlasy se začaly objevovat. To mi nevedlo. Kromě toho mě použilo mnoho času. Stále je třeba mít alespoň nějaký druh délky vlasů, aby je mohl připojit, což je také nepřijatelný. Počkejte, až budou vlasy začnou růst. Všechno to bolí. Proto používám osvědčenou metodu, po celou dobu. Pokud najednou najdu něco lepšího, pak se pokusím. Zatímco všechno supity. Vezmu si sadu dvou vyměnitelných kazet. Jen pokud si vezmete sadu 4, musíte okamžitě rozložit slušnou částku peněz. Zbytek jde na jiné „ženské radosti“. V budoucnu budu i nadále používat tento stroj, respektive tyto kazety výhody: kvalita, dostupnost. minusy: můžete využít pokožku pro použití: 6 let

| Denial of responsibility | Contacts |RSS