Jaký fotoepler je vhodný pro hluboké bikiny

Ženy rostoucí na kůži jsou známkou špatného tónu, takže vedu neúnavný boj s nimi se všemi druhy způsobů. Nejlepší přítelkyně mi doporučila podívat se na Fochibians, který byl nedávno používán pouze v profesionálních salónech. Teď vám o nich řeknu a zároveň nabídnu své nezávislé hodnocení 8 nejlepších photoepilátorů na jakékoli peněžence.

Photoepiles emitují vysoké pulzní světla, pod akcí, z nichž krev se zhroutí v kapilárech, které dodávají živiny do cibule vlasů. Výsledkem je, že folikul přestane přijímat potraviny, umírá a vlasy padá. Po několika sezeních přestane růst vlasů na zpracovaném místě.

Taková epilace je nejen vhodná, bezpečná a efektivní. omlazuje pokožku, protože generace kolagenu je aktivována. Experti však nedoporučují pomáhat fotografem, pokud kůži z narození tmavého nebo příliš opáleného. Tato kůže obsahuje hodně melaninu, který může negativně reagovat na emisi fotografií. Výsledek zpracování bude hořet.

Jaké výsledky slibují phoneepilation

Pro získání trvalého a explicitního výsledku je nutné provést od 3 do 10 fotografických postupů. Interval mezi fotokondy musí být nejméně dva týdny a mezera mezi kurzy musí být ponechána v oblasti 5-6 měsíců. Předpokládá se, že chování několika plných kurzů photoepilace nebude bez zbytečné vegetace na těle po dobu 5 let. Různé faktory však ovlivňují dobu trvání tohoto období:

Předpokládá se, že změna hormonálního pozadí, například během těhotenství, může podnítit zesílený růst vlasů.

IPL-EPILIÁLNÍ: Co je to?

Teorie selektivní fototermolýzy byla ohromena izraelským vědcem a podnikatelem Dr. Shimon Ekhauza ze Synneron Medical Ltd Corporation. Začal svůj vlastní vývoj a vytvořil IPL Technology (IntensepulSelselselight), s použitím širokopásmového krátkodobého spínače jako zdroj energie.

IPL Energy má 2 nepopiratelné výhody:

 • Délka vln je ideální pro absorpci melaninu
 • Lehké světlo umožňuje zpracovat oblast kůže bez chybějícího jediného vlasového folikulu

Účinnost domácích spotřebičů na různých částech těla

Efektivnost photoepilation doma. hlavní otázka, která zájmů mnoho dívek čtení tohoto článku.

Faktem je, že jako v případě odstraňování laserových vlasů, stojí za to zvážit mnoho faktorů, které ovlivňují účinnost postupu. To vše závisí nejen na vysokých nákladech zařízení, ale také z nastavení. Musíte si vybrat přesně rozsah záření a ta síla, ve kterém budou vlasy a hair cibule zničeny, a kůže je spálena.

Neměli byste se však bát, protože výrobci zařízení předpověděli možné důsledky a učinili maximální výkon fotografických epilátorů tak, že nebudete moci aplikovat znatelné poškození.

Proto, když si přečtěte pokyny podrobně, můžete odpovídat vašemu vlasovému typu s navrhovaným adresářem a správně nastavit nastavení.

Promluvme si o určitých částech těla, na které vegetaci nejčastěji způsobuje nepříjemnost.

Jaký fotoaparát vybrat na dovolenou?

Rada! Při odstraňování vlasů z citlivých zón (bikin a tváří) použijte speciální trysky pro správný provoz zařízení.

Bikiny zóny. Účinnost photoepilace v bikini zóně je dostatečně vysoká, protože na tomto místě je kůže z přírody velmi jasná, a chlupy jsou docela tmavé, takže zařízení funguje velmi dobře, odstranění zbytečné vegetace. Jediné, co stojí za to zvýšit pozornost separace relace.

Vzhledem k tomu, že kůže v zóně bikini je velmi tenká, prodloužená expozice laseru může vést k popálení, takže pečlivě přečtěte pokyny pro moderátora fotografie a nepřekračujte popsané dočasné normy.

Hluboké bikiny zóny. Hluboké bikiny zahrnuje pubickou zónu a malý sex. Jediný rozdíl na photopilaci hlubokých bikin z obvyklého je počet nezbytných záblesků světla pro dosažení maximálního účinku. Tak, odstranit vlasy k obrysu spodního prádla 6-30 pulzů, a odstranit vlasy z pubických a zárodečných rtů, potřebujete od 30 do 90 ohnisek.

Rada! Pro dosažení maximálního účinku při přípravě na letní výlet do moře, musíte zahájit postupy na konci zimy.

Na obličeji. Nadměrná vegetace na obličej. nejhorší noční můra dívky, protože na rozdíl od jiných částí těla není obličej pokryta ničím, a postup čeká na maximální účinek.

PhotoEpler dokonale odstraňuje vlasy z obličeje, ale vegetace by měla mít délku 1-2 mm a nesmí být zbarvena. Pokud jsou tyto podmínky provedeny, pak máte dost pro strávení 7-10 minut postupu, aby se začal zbavit se vlasů.

Stojí za to připomenout, že photoepilation bude zbytečná v oblastech s zbarvenými vlasy, protože nejsou vystaveny záření laserů. To je důvod, proč být elegantní a nepřekročí časový limit, abyste odstranili takovou vegetaci, jinak buď přehřátí zařízení, nebo poškodit pokožku.

READ  Než prinectví Nagar na indukční desce

Nejlepší fotografie Epiherators pro hodnocení žen

Díky photoepilation, proces odstraňování chlupů na těle přechází bez poškození zdraví. Neexistují žádné modřiny, poškození kapilárů, které se nacházejí v blízkosti kůže nebo různé druhy mikrotravu. Snadné použití zařízení činí nepostradatelným asistentům pro mnoho žen. Vybrali jsme pro vás seznam nejlepších modelů moderních zařízení podle hodnocení zákazníků, které již zkontrolovaly jeho účinnost a efektivitu.

Planta PLH-200

Levné fotoePlayer odstranit nežádoucí vlky v celém těle, v bikinách a axilární zóně. Díky 200.000 tepelných pulzů vytvořených, intenzivně ovlivňuje aktivní vlasy cibule. Různé režimy, s možností přizpůsobení vypuknutí síly poskytují jemnou péči o pleť, nezraněnou a způsobují bolest.

Existuje senzor definice barvy pleti, který se přizpůsobuje melaninovému pigmentu a nevyjasňuje pokožku během photopilátoru. Kompaktní a pohodlné tělo vám umožňuje používat zařízení bez velkého úsilí, pevně stisknuto na povrchu. Na celkovém zpracování celého těla v průměru je vynaloženo od 30 do 40 minut.

 • 7 Rozmanité pracovní režimy.
 • Počet impulzů reprodukovatelných za minutu až 200 000.
 • Krásný design.
 • 2,8 kV expozice.cm.
 • Dlouhodobý výsledek je dosažen po 5 nebo více použití.

Beurer IPL5500

Delikátní patka se schopností používat na tváři obličeje. Tři způsoby provozu jsou vhodné pro celé tělo, bikini zónu, stejně jako axilární deprese. Efektivní odstranění vlasů poskytuje vysokou frekvenci. Existuje vestavěný snímač definování barev pleti, který zabraňuje dalším sekvenčním prostorům, kterým se epilátor ovlivňuje.

Výživa ze sítě. Ergonomické bydlení přispívá k pečlivému odstranění ještě těžkých chlupů. Nízká hmotnost přispívá k dlouhodobým postupům bez nepříjemností.

 • Kvadraturní použití 3,1 kV.cm.
 • Světlo a kompaktní.
 • Power 200 000 pulzů / minuty.
 • Schopnost používat na obličeji.
 • Není vhodný pro tmavou kůži.

Homedics duo

Zařízení pro provádění šetrní epilace celého těla. Vzhledem k různým režimům práce, to efektivně zvládne odstraněním nechtěných chlupů v celém těle, včetně obličeje. Například posuvný režim umožňuje vytvářet rychlé, bezbolestné photoepilace jakékoli zóny.

IPL Technology pomáhá výrazně snížit nebo zcela zastavit růst vlasů po několika komplexních postupech. Jeden flash photoepilator postihuje 3 kV.Vidět povrch.

 • Intenzita 50 000 impulsů.
 • 5 možností fotografie.
 • Vyměnitelná kazeta v ceně.
 • Nízká hmotnost (220 g).
 • Je zakázáno aplikovat na příliš opálenou kůži a sliznici.

Babyliss g935e

Dobrá zločinec pro odstranění vlasů pokrývají všechny tělo, a to i v jemné hard-to-dosah oblasti: podpaží, obličej, oblast bikini. Vzhledem k vysokofrekvenčním záblesku až 200 000 pulzů za minutu účinně ovlivňuje strukturu aktivního folikulu, brání jim od dalšího růstu. Přístroj je navíc vybaven vestavěným snímačem kontaktu s kůží, stejně jako modulem ultrafialového paprsky. Existuje modul Bluetooth. Zařízení je napájeno sítí.

 • Pět režimů intenzity práce.
 • Kompletní zmizení pokrytí vlasů do 60%.
 • Významný výsledek po prvním použití.
 • Pracovní plocha 3 kV.cm.
 • Pro dosažení vynikajícího výsledku použijte několik měsíců.

Philips SC1995 Lumea Advanced

Výkonná patka z osvědčeného výrobce. Použití několika režimů intenzity a frekvence 250 000 pulzů za minutu zařízení odstraňuje i tlusté chlupy, což výrazně řídí jejich strukturu. Oblast pracovního postupu je 4 kV.cm. Zařízení má vestavěný senzor definice kůže.

Zařízení má pohodlný a stylový design případu, snadno ovladatelný. Pro skladování epilátoru je součástí je zvláštní případ. Účinnost je kontrolována různými ženami, které výsledek zaznamenávají po prvním postupu.

 • Po 2-3 aplikacích se počet hrotů sníží o 40-50%.
 • Vhodné pro bikiny a další jemné zóny.
 • Rychlý postup. od 15 minut.
 • Malá velikost a hmotnost.
 • Velmi jasný flash.

Cosbaeuty dokonalé hladké

Multifunkční aplikace pro různé části těla, včetně obličeje. Slipový režim poskytuje rychlé a bezbolestné odstranění vlasů, vytváří měkké lehké pulsy. Funkce purifikace a omlazení je exfoliována buňkami Orogingových buněk epidermis, stejně jako stimulovat obnovovací pleťové funkce po zničení minim. Existuje senzor definice barev.

Tento model photoepilator je schopen vytvářet až 300 000 ohnisek za minutu. Existuje vestavěný měřič měřiče a ohniska. Oblast pracovního postupu je 4,5 kV.cm. Výživa se provádí ze sítě. V další konfiguraci je lampa proti akné.

 • Pohodlí použití.
 • Vysoký výkon.
 • Obrazovka pro frekvenci sledování bliká.
 • Existuje rozšířená konfigurace.

Samložlivost

Expertní znalec společnosti Philips Otázky od našich předplatitelů a sdílí tipy na využití fotoerypilátoru.

Jsem šťastný majitel Lumea SC1995. Jde jen pro tělo. Je možné zakoupit samostatnou čelní trysku? V některých oblastech mám oddělené chlupy. Existuje tryska s velmi malým oknem pro zpracování pouze malé části těla nebo není zásadně?

Obličejová tryska se objevila na novém zařízení Philips Lumea Prestige IPL, pro zbývající photoepilátory dalších trysek. Funkce úpravy výkonu nárazu se provádí výběrem úrovně intenzity od 1 do 5 na samotném přístroji.Pokud jde o druhou část vaší otázky o velikosti zpracování kůže. Zde přítomnost pigmentovaných (tmavých) vlasů. Světelný blesk je přeměněn na intenzivní teplo, pouze pokud není v jeho vlasech žádný melanin, pokud to není, pak blesk na kůži bude dávat pouze světlo bez ohřevu. Takže zařízení lze použít i v případě, že pouze několik zbytečných chlupů je v oblasti expozice.

READ  Indesit witl 86 řídicí deska

Pokyny říkají, že potřebujete odstranit vlasy, v t.C. sevření nebo výčitky jednoduše olovem. Použil jsem několik procedur v kabině a odborníci doporučili pouze ukrást nebo zhoršují dlouhé vlasy tak, že velmi malé vlasy trčí ven a na něj, že impuls šel na žárovku. Neprošli žádný případ, aby vytáhli vlasy. Jak se impulzní činí, pokud v podstatě nejsou žádné vlasy, pouze žárovka v hlubinách kůže? Může opravdu vytáhnout vlasy? A bude to proces odstranění vlasů déle?Děkuji za samotnou a zajímavou otázku! Opravdu doporučujeme odstranit vlasy, abyste odstranili vlasy v žádném případě: krást nebo epilac. S epilací se vlasy odstraní s kořenem, ale pod kůží jsou kloubové buňky (z nichž vlasy pak rostou), které obsahují pigmenty, a proto. podléhají photoepilatorovi. Trvání procesu odstranění vlasů neovlivňuje.

Je pravda, že photoepilace je lepší působící na tmavé vlasy? Je pravda, že s konstantní photoepilací chlupů se stává tenčí a lehčí a odpovídajícím způsobem, méně přístupné na photoEpilation? A v průběhu času nebudou vlasy vůbec?

Photoepilace v zásadě určené pro tmavé vlasy. A čím více kontrastu mezi kůží a barvou vlasů, tím účinnější bude postup. Pokud jde o skutečnost, že vlasy se stanou tenčí a lehčí. Photoepilation snižuje množství vlasů v aktivní fázi růstu, překládat je do stavu „spánku“. Se změnou barevné a / nebo tloušťky vlasů je nutné zvýšit intenzitu účinku zařízení.

Mohu použít photoepilation pro lidi s křečovými žíly?

fotoepler, vhodný, hluboké, bikiny

Je možné v těchto oblastech, kde není křečová. 😉

Má pořadatel se hromadit v těle, který zničí vlasy?

V těle nejsou žádné fotobuňky a oni tam žijí, budou jednoduše svítit a pak létat. 🙂 Naše tělo není schopno akumulovat světlo, jinak by to udělali bez elektrického osvětlení ve večerních hodinách. 🙂

Zařízení je navrženo pro určité množství ohnisek. pak musíte něco změnit. Odůvodňujete v peněžních ekvivalentních takových domovských postupech salonu? A je snadné zakoupit všechny spotřební materiály a získat službu?

Zařízení je navrženo pro 200 000 nebo 250 000 ohnisek. V závislosti na vybraném modelu. Vypočítali jsme, že s doporučenou pravidelností používání je dostačující pro více než 5. let (1 čas za 2 týdny na celém těle). A náklady na zařízení jsou srovnatelné s náklady na jeden salonní postup fotoeleření (na celé tělo); Pro odstranění vlasů v kabině po dlouhou dobu (ne navždy) takové postupy jsou zapotřebí od 6!Fotografické fotiga Philips nepotřebují spotřební materiál. Po vypuknutí limitu je zcela a opakovaně obnoveno, zařízení přestane generovat intenzivní světlo. Pokud se nestaráte, nakupujete si nový.

Bude fotokázový seznam tohoto fatoplopilátoru pro tvorbu onkocletu v procesu nepřetržitého použití?

To je velmi důležitá otázka! T.na. Aspekt bezpečnosti samotného zařízení a metoda fotografie je ovlivněna jako taková!Podívejme se v podstatě v podstatě metody: přístroj vytváří vypuknutí intustuálního bílého světla, které pokrývá celé spektrum světelných barev z ultrafialového systému pro infračervené. A pro photoepilation, paprsky pouze oranžově červené jsou účinné a všechny ostatní barvy jsou odříznuty pomocí filtrů zabudovaných do zařízení! Oranžové červené paprsky, když bít melanin vlasy jsou převedeny na teplo. Neexistují žádné další efekty. Paprsky, které mohou nepříznivě ovlivnit pokožku, se týkají hlavně na ultrafialové spektrum. Odříznuty filtry a nespadají na kůži! Všechna zařízení společnosti Philips prošla řadou mezinárodních testů pro účinnost a bezpečnost!

Je možné použít fotoePlayer během těhotenství a kojení?Nedoporučeno! Žádná výzkumná data.

Je možné použít tento fotoePlayer pro muže? Nebo je tu jednotka pro: mužské a ženské zařízení?

Mezi mužským a ženským typem výfuku je velmi velký hormonální rozdíl. Je to z tohoto důvodu, že pro muže nejsou žádné photoChibilators! Nějaká epilace pro muže bude neúčinná, ale s velkou touhou může přístroj použít.

fotoepler, vhodný, hluboké, bikiny

Existují nějaké kontraindikace? Například mám spoustu molů a tak nepříjemné onemocnění jako dermografická kopřivka! Nebo v mém případě je lepší zdržet se photoepilation?Kontraindikace jsou:. Jakékoliv poškození a záněty. křečové žíly ve vlivu zóny. pigmentové skvrny a velký počet molů.

Babyliss g947e

Navrženo pro použití domu. Snadno se používá, pracuje bezbolestně a efektivně. Při kontaktu s kůží, senzor automaticky vybere požadovaný režim. Neformální vypuknutí jsou vyloučeny. Velká tělesa mohou být fotoepilována pomocí režimu Slip a pro zóny se zvýšenou citlivostí je funkce pro zpracování bodů. Chcete-li sledovat pravidelnost postupů, můžete si stáhnout speciální program, je možné synchronizovat s smartphone. Výrobce slibuje, že za 10 minut můžete zvládnout nohy, bikiny. za 2 minuty a obličej, podpaží. za 1 minutu. Plný kurz zahrnuje 8 sezení, budete potřebovat pouze k udržení výsledku.

 • kompaktní;
 • ergonomický;
 • několik úrovní výkonu;
 • čelní filtr;
 • Tlačítko a ruční ovládání pro různé sekce;
 • bez UV paprsků;
 • Senzor pro výběr režimu expozice;
 • Vhodné pro mnoho zón;
 • velké zásoby ohnisek;
 • Optimální cena.
READ  Magnety na chladničce jsou škodlivé nebo ne

Top 7 Domácí photoepilátory

Podzim. déšť čas, chladné počasí, špatné počasí STOP STOP STOP! Podzim. Nejlepší čas začít postupy photoepilace. A aby vám pomohli vybrat si nejlepší přístroj, naši specialisté vypracovali nahoru 7 Homeepilator Hodnocení:

7) Otevře naše hodnocení Nová japonská značka Marasil. PhotoEplayer Marasil IPL ICE-COOT REMOVER Stejně jako každý výrobek Marasil, fotoeplar je charakterizován nejnovějšími technologiemi a osvědčenými kvalitou. Přístroj je velmi pohodlný. 5 úrovní výkonu, 2 provozní režimy a zdroje 990 000 vypuknutí. PhotoEplayer je ideální pro oba majitele velmi citlivé kůže, protože má chladicí funkci. tato funkce vychladne a chrání pokožku ve zpracovatelské zóně.

6) photo Epilátor Cosbaeuty dokonalé hladké . Japonský rozvoj 2018, stále zabírá vysoká hodnocení. Univerzální fotoepler je vybaven digitálním displejem, takže žádný blesk zůstane bez povšimnutí. Zvýšená velikost okna 4.5cm2 umožňuje rychle zpracovat zóny nohou a zádů a 5 úrovní výkonu bude postupovat postupný a bezbolestný i pro nejcitlivější pokožku. Kromě toho, když používáte speciální lampy PhotoEplayer Cosbaeuty dokonalé hladké kombinuje kosmetické funkce čistícího a omlazení kůže.

5) Další japonský vývoj schopný vyrovnat se s nežádoucími chlupy: fotoeePlayer Cosbaeuty dokonalá hladká radost . 3 zásobníky určené pro použití na těle, obličej a bikinách, pečlivě odstraňte vlasy na nejkrásnější oblasti kůže. A skluz režim a inteligentní senzor, nezávisle definující typ a tón pokožky, bude fungovat téměř celou práci pro vás a provést proces photoepilace neuvěřitelně jednoduchý.

4) photo Epilátor Smoothskin holé plus IPL . Aktualizovaná verze vůdce loňského roku Holé. Tato PhotoEplar nese název „UltraraST“, kvůli minimálnímu intervalu mezi záblesky. Posuvný režim zařízení umožňuje vytvářet až 100 ohnisek za minutu, takže postup pro tělo bude trvat pouze 10 minut. Smoothskin holý fotografický epilátor zvládne většinu míst těla, včetně trimrů bikin a obličeje, protože výrobce prohlašuje, lze jej použít i v zóně hlubokých bikin. Na celé tělo je spousta blesků, takže hladký kluk holý photoeight je vybaven lampou s neomezeným zdrojem. Kromě toho výsledky nezávislých studií ukazují, že množství vlasů je sníženo na 92% po 4 týdnech použití této photobilní.

fotoepler, vhodný, hluboké, bikiny

3) novost a již v nejlepších třech vůdci. photoepilator D’evi kůže 8 pro . Zařízení má velmi stylový a pohodlný případ, stejně jako impozantní zdroj lampy. 990 000 ohnisek. Několik úrovní výkonu a režimů umožňují provádět postup co nejrychleji a pohodlně. A příjemný bonus. fotoepler má další funkci omlazení kůže. Vzhledem k dopadu LED záření se sníží počet vrásek, akné a černých teček, kůže obličeje se stává elastickým a elastickým.

2) Na druhém místě. Photoepilator Iluminage Přesný dotek Technologie expozice tomuto zařízení kombinuje energii dvou technik: Světlo IPL a rádiové vlny RF, což vám umožní potěšit reprezentanty s tmavými a lehkými vlasy. Tato photoopiler nemá omezení barvy chlupů, ani tónem kůže. Další závažný argument ve prospěch tohoto přístroje je neomezené zásoby ohnisek. A díky vysokému výkonu vlasových efektů, tento přístroj oprávněně zabírá vedoucí pozici.

1) Letošní laskavost vůdce je fotoeePlayer Smoothskin Pure . Účinnost, bezpečnost a angličtina Kvalita. Klíčové vlastnosti tohoto fotografie Epilátor. 10 Automatické úrovně výkonu a 3 režimy odebírání vlasů poskytne nejlepší výběr intenzity světelného paprsku, který může být porovnán s individuálním přístupem kabinových mistrů. Díky neomezenému počtu ohnisek můžete projít řadu postupů, aniž by se vyskytovaly nepříjemnosti a podráždění. Díky plynulému senzoru s plynulým kontaktem, automaticky určuje přítomnost kontaktu s pokožkou před každým bleskem, což zajišťuje bezpečný provoz zařízení!

Doufáme, že tento rating vám pomůže s výběrem domácího photopilator. Pokud máte stále dotazy nebo pochybnosti, naši odborníci vám rádi pomohou. Přejeme si další dovolenou jít hladce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS