Jaký je rozdíl mezi stacionárním mixérem z planety

Jak si vybrat planetární mixer: kritéria výběru, tipy a doporučení

Hostesky v kuchyni, která chtějí mít všechno a okamžitě, není dostatek dvou rukou, a chci být stacionární pomocníci. Jedním z nich může být planetární mixér. v jeho misce, stačí přidat všechny složky, nainstalovat požadovaný šlehač, vložte požadovanou rychlost nebo režim, a voila. to již odešle tekutý nebo hustý těsto a Hosteska mezitím může vařit jiné pokrmy.

Vysoce kvalitní plastová a nerezová ocel. materiály, které se používají pro výrobu bydlení kuchyňských strojů a míchaček. Více v modelu poptávky s plastovým pouzdrem. Je snazší umýt, cenově dostupný podle ceny.

Modely s pouzdrem z nerezové oceli jsou trvanlivější, spolehlivější, ale mají významnou hmotnost a dražší. Ale nemusíte ho přetáhnout z místa na místo.

Také věnujte pozornost materiálu trysky (kňučení, čepele).Musí být vyrobeny z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli.

Bude velmi důležité se zeptat, jaké materiálové vnitřní mechanismy. V některých levných (a drahých) planetárních míchačích a strojích jsou vnitřní prvky vyrobeny z plastu. V obchodě takové informace můžete sotva říci, ale pokud zavoláte servisní centrum, budete s největší pravděpodobností odpovědět na pravdu.

Mám interní detaily plastu v mém starém mixéru Bosch, takže rychle selhal.

Hlavní vlastnosti míchaček

Výrobci ukazují obal zařízení najednou několik parametrů: výkon, výrobní materiál, misky objemu, vysokorychlostní režimy a další funkce. Každý z těchto hodnot je důležitý při výběru domácího asistenta.

jaký, mezi, stacionárním, mixérem

Napájení

Výkon je rychlost, se kterou zařízení spotřebovává energii. To znamená, že rychlost otáčení, kterou se motor připevňuje k trysám. Čím silnější elektrický spotřebič, hustším těsto, které nejhorší a čím dál vzduchový koktejl zametl. Jiné věci se rovnou parametrům, tím silnějším přístrojem je výhodnější. Střední hodnoty pro ruční přístroj. 120-250 wattů, stacionární. 300-500. Jediným mínusem je spotřeba energie, což znamená, že náklady na zvyšování provozu. Kromě toho může přístroj s velkým produktivitou během dlouhé práce přehřát. Pokyny pro tyto jednotky jsou uvedeny maximální dobu nepřetržitého provozu.

jaký, mezi, stacionárním, mixérem

Top 34 Nejlepší stacionární blodiče. Hodnocení 2022

Rychlostní a rotační režimy trysek

Tento parametr vychází z předchozího. Výkonnější jednotka, tím vyšší rychlost otáčení, více rychlých režimů. Obvykle je tam 3-5, stacionární s ovládacím panelem může být 10-12. Nastavení je hladké nebo stupňovité. S hladkým počtem rychlostí není omezeno. regulátor se točí jako kolo. Pro pohodlí uživatelů, spínače spínače dodává ikony s obrázkem šlehačkových výrobků. mléko, proteiny, polévku, jogurt, těsto na Buankaaaa a tak dále.

Turboret je téměř ve všech modelech. Je velmi výhodné, pokud potřebujete rozdělit hrudky v tekutém testu. Tento režim může být však použit pouze několik sekund, jinak bude motor přehřát. Turbo se používá k čištění po použití. Mísa se nalije teplou vodou s detergentem a po dobu 2-3 sekund zahrnují zvýšený výkon. Zbytky těsta nebo koktejl jsou vyčištěny nejkrásnějšími místy.

Postupný start. nová funkce. Šleek se začíná pohybovat hladce s postupným zvýšením rychlosti na určené hodnoty. Pomalý start zabraňuje stříkání kapalného produktu příliš mnoho pro pohyb lopatek.

READ  Rozdíl mezi jednookruhovým a dvouokruhovým plynovým kotlem

Volume mísy

Kapacita stacionární modelu přímo ovlivňuje jeho funkčnost. Čím větší je částka, tím více produkt můžete porazit nebo hnětat najednou. Velké tanky mají nevýhody:

 • Je nepohodlné umýt. nesmí se vejde do myčky nebo ve standardním dřezu;
 • zaujímá místo. musíte zvýraznit speciální polici pro skladování.

Standardní misky jsou 2,3-4 litry. 5-8 litrů se vyskytuje v polo-profesionálních modelech s velkou hodnotou.

Materiálová výroba mísa

Pro domácí použití vyráběné rozložení z plastu, hliníku a nerezové oceli. Kovové kontejnery jsou dražší, ale trvanlivější a spolehlivější. Přesně ne praskl z příliš horkého produktu nebo náhodného pádu. Ocelová kapacita může být promyta v myčce na jakýchkoliv režimech, zpracování dezinfekčních roztoků. Plastová nádrž levnější a jednodušší. Mapa Materiál Materiály pro zdravé fanoušky potravin. Je známo, že mnoho vitamínů v kontaktu s kovem se oxiduje a hodnota přírodního produktu se sníží. V tomto ohledu jsou preferovány plastové misky.

Jsou zde skleněné misky. Jedná se o stylový a šetrný k životnímu prostředí, ale ne praktické kuchyňské dekorace. velká velká a síla je omezena na skleněné vlastnosti.

Materiálový případ

Manuální modely jsou vyrobeny z plastu, protože kov je příliš těžký pro dlouhou ruku. Stacionární modely jsou často umístěny v kovovém případě, které mají své výhody a nevýhody. Kov je odolný vůči mechanickému poškození, ale je to dražší. Stacionární modely se s výhodou vyberou z kovu. jsou těžší, což znamená stabilní. To platí zejména pro planetární přístroje. Plast je lehký, odolný vůči většině detergentů, ale nevydrží šoky a příliš vysoké teploty.

Kdo může přijít

Ti, kteří udělali vaření a cukrářské umění s jejich profesí, nadšené milenci, kteří se snaží dobýt nové vrcholy. Při vytváření komplexních cukrovinek může být situace při použití jednoho ručního zařízení, které se vyrovnat s úkolem není snadné.

Příkladem je příprava italské pusinky, kde potřebujete porazit proteiny současně a nalít cukrový sirup v nich na požadovanou teplotu. Vzhledem k tomu, že proteiny mohou být svázány, a sirup nesmí být řezán nebo nepřekoná, „povinnost“ distribuce „zjednoduší proces: Řekněme, že stroj je zodpovědný za sněhobílé pěny a pro správnou přípravu směsi cukr s předpisem o vodě. osoba.

Výhody a nevýhody

Stejně jako v jiných elektrických spotřebičích pro domácnost, v planetových modelech najdete řadu výhod a nevýhod.

Planetový mixér může samostatně hnětat těsto různých konzistencí, což významně urychluje proces vaření.

 • Snadné použití a pohodlí provozu. není třeba míchat těsto ručně po dlouhou dobu, zařízení funguje nezávisle;
 • Dobrý výkon, zvýšený výkon a rychlost, které umožňují správně míchat produkty různých hustotou a viskozity v krátkém čase;
 • Všestrannost, která umožňuje použít jednotku jako mixér, brusky na maso, odšťavňovače nebo rostlinné frézy;
 • Ergonomický moderní design, se kterým se zařízení zapadá do jakéhokoliv prostoru;
 • Velký výběr požadovaných trysek, zejména v profesionálních zařízeních.

Několik trysek připojených k mixéru vám umožní používat zařízení pro hnětení těsta, vaření koktejly, omáčky, dezertní fáze.

Астрономия для детей. Планеты солнечной системы

Se všemi jeho výhodami jsou některé minusy, i když nejsou tolik:

 • Docela vysoká cena ve srovnání se stacionárními modely;
 • Zvýšené rozměry a hmotnost vzhledem k použití velké misky a výkonné vysokorychlostní techniky motoru;
 • Vyšší využívání elektřiny. bude vyžadována organizace samostatné výstupy.

Vysoký výkon a funkčnost zařízení. velké výhody, ale také náklady na tuto techniku ​​nejsou malé.

Jak si vybrat planetární mixér pro domácnost?

Existuje pět objektivních kritérií pro výběr určitého modelu.

READ  Nastavení automatizace pro kotel s dlouhým spalováním

Materiál

Je nutné okamžitě provést rezervaci, která je samostatně považována za materiál případu a materiálu pracovní mísy, kde dochází k míchání složek.

Při výrobě pouzder se používá odolný plast nebo kov, nejčastěji malované nebo leštěné nerezové oceli. Plastové pouzdro je mnohem jednodušší a levnější ve výrobě, která se stala příčinou všudypřítomného užívání tohoto materiálu v rozpočtových modelech a středním směšovačům. Výhodou plastu je hmotnost. Zařízení je snazší přenášet nebo pohybovat. Je to však také nevýhoda. Nízká hmotnost zvyšuje vibrace, které někdy vede ke specifickému hluku při práci při vysokých otáčkách. V nízkonákladových modelech s plastovým pouzdrem se může objevit vynikající zápach.

Kovové skříně byly použity v prvních modelech. Nyní mohou být viděny častěji z prémiových směšovačů. Zařízení v kovovém případě jsou těžší, méně náchylné k nadměrným vibracím, je odolný i při maximálních otáčkách. Ve stejné době, velká hmota je obtížné přepravovat.

Mísy jsou vyrobeny ze skla, plastu a kovu. Každý materiál má své vlastní vlastnosti, které by měly být považovány za při výběru.

 • Plastický. Levné a lehké, ale mohou prasknout během provozu. Nejčastěji se používá ve většině rozpočtových modelů.
 • Sklenka. Nejvíce ekologicky čistý. Vysoká estetika a vynikající hygiena. Nevýhoda skleněných misek je jejich křehkost. Pokud ji upustíte na dlažbu, s největší pravděpodobností musíte koupit nový.
 • Kov. Nejčastěji leštěná nebo malovaná nerezová ocel. Maximální hygienický materiál. Vypadá to z dokonalých misek pro planetární mixéry.

Existují modely s miskami od 1,5 do 6 litrů. Jak zjistit, který svazek budete potřebovat? Všechno je velmi jednoduché. Hodnotit, které pokrmy se chystají připravit a jakou velikost vašich typických částí. Samozřejmě, pokud je to nutné, dobrá „planetová“ dokonce vezme jedno vejce v šálku maximálního objemu, ale je to iracionální, a tolik obtížnější umýt.

Jako příklad: Pro přípravu pizzy o vážení 800-1000 gramů je pro 3 litry dostatek misek. Jen v případě, že stojí za to přidat do maximálního objemu přidat 20-30%. „Průměrný“ model modelu lze snadno použít k přípravě misky od výpočtu jedné osoby bez nepohodlí.

Výkon motoru

Záleží na tomto indikátoru Jak chladný těsto může zařízení smíchat. Kromě toho výkon určuje, jak rychle bude směs připravena. Stejný indikátor však ovlivňuje cenu. Výkonnější model, tím dražší stojí kupujícího. Ano, a tok elektřiny bude výrazně více. Pro použití domácnosti je model s výkonovým motorem 650W a 950W mixéry jsou spíše určeny pro polo-profesionální použití.

Trysky

V závislosti na úplnosti může být zařízení dodáno se dvěma a více tryskami:

 • Vánoční. Používá se k bičování kapalného těsta, mouses, omeletů a dalších „světelných“ směsí.
 • Háček. Tryska ve formě spirály se používá k hnutí strmého testu, s nimiž se šleek nevyrovnává. Můžeme například mluvit o těstě na pizzu, knedlíky nebo Cheburks.
 • Pureshnitsa. Velmi podobný masážní trysce z vysoušeče vlasů. Umožňuje připravit brambory, zeleninu, ovoce nebo jakýkoli jiný pyré s dokonalou texturou bez hrudek.
 • Zákazník. Používá se k šlehání vzduchu nebo hnětení písku těsto.
 • Nůž. Disk a pádlo nůž lze použít pro rovnoměrné řezání zárodků nebo disků (řezy).
 • Mixér. Umožňuje broušení potravin, například pro přípravu dětské výživy, koktejlů, koktejlů a tak dále.

Planetární mixér může být dodáván s jinými tryskami, například pro makaroni a špagety, klobásy a klobásy. Je to však spíše charakteristická pro techniky na vysoké úrovni blížící se profesionální.

Režimy

 • Standard. Směšovací produkty nebo šlehání, v závislosti na rychlosti otáčení trysek.
 • Puls. Jsme potřební, pokud plánujete často sekat solidní produkty. Motor pracuje s uráby, což umožňuje méně úsilí a bezpečněji pracovat, například s ořechy.
 • Turbo. Hodnoty růžové a rychlosti. Motor začíná v turbojym doslova na několik sekund, pak je práce přerušena.
 • Postupné revoluce. Dobré při práci s kapalnými směsmi. Takže postupný začátek otáčení nebeských nebytů neumožňuje stříkání obsahu misky, pokud nemá speciální kryt s chutí pro přidávání produktů.
READ  Jaký je dobrý vysoušeč vlasů?

Recenze nejlepších modelů

Před nákupem vybavení si myslíte, jak často jej použijete. Pokud je vaření vaším koníčkem, jste spousta péct, stejně jako vaření koláče pro rodinu nebo dokonce je, aby si objednat, pak planetární mixer je vaše volba.

Hodnocení nejlepších modelů:

Co je lepší vybrat si stacionární mixér pro domov

Chcete-li vypořádat se, jak si vybrat planetární typ technik stacionární typu, doporučuje se rozhodnout o svých pracovních prvcích. Planetární druhy jsou vhodné pro přípravu dezertů a jednoduché umožní ztělesnit větší spektrum kulinářských nápadů.

Je důležité vypočítat sílu práce. Musí odpovídat počtu provedených úkolů. Materiál, ze kterého stojí stacionární mixér s miskou pro domov, stojí za to výběru nerezové oceli.

Objem by se měl měnit během 2-6 litrů pro optimální přípravu průměrných jídel. Nejoblíbenější stacionární modely jsou:

Kritéria pro výběr dobrého modelu

Před nákupem mixer byste měli rozhodnout o požadovaném objemu misky a počtu trysek, které budou požadovány.

Při nákupu kuchyňského spotřebiče, který bude sloužit na dlouhou dobu a kvalitativně, doporučuje se věnovat pozornost a vybrat si mezi následující kritéria:

Co dělalo strojní zařízení

Nejlepší materiál pro mixer. nerezová ocel. Pokud je jednotka plně vyrobena z takového materiálu, je možné zaručit jeho dlouhodobý provoz a zvýšený výkon.

Výběr mezi ocelovou a plastovou mixérem byste měli přednost první. Takové zařízení je spolehlivější a vydrží déle.

jaký, mezi, stacionárním, mixérem

Může být jen jeden mínus. poměrně vysoký model. Plast je poměrně levná volba, ale v charakteristikách je významně nižší než analogový drahý materiál.

Zařízení

Stane se standardem a prodlouženým typem. V první volbě v soupravě je minimální počet trysek. Prodloužená obsahuje všechny trysky, které mohou směšovač otáčet do mlýnek na maso nebo řezačku zeleniny.

Výběr modelu domu modelu planetárního mixeru musíte věnovat pozornost počtu trysek, funkce zařízení závisí na tom.

Volume mísy

Stejně důležité je objem misky. Pokud máte v plánu používat mixer, aby se test otestoval, je lepší získat mixer s vysokým kontejnerem.

Obvykle je tato podmínka zohledněna na základě osobních priorit hostitelských a rodinných potřeb. Pro několik rodin je dostatek misek 4 litry.

Kontrolní panel

Ovládací panel je vybrán podle uvážení hostesky. Někdo preferuje známé mechanické, někoho. stylové smyslové.

Existují dva typy. smyslové a mechanické. První pohled je moderní, snadno ovladatelný, stylový, i když to může přijít do havarijního. Druhý. spolehlivý, časově řízený model.

Planetární mixér pro domácí použití. pohodlná a nezbytná věc v kuchyni. Rozmanitost modelů umožňuje zvolit vhodný a design a na provedené funkce.

Profesionální planetární míchačky z drahého materiálu s prodlouženým počtem trysek a různých funkcí jsou 40 až 100 tun Úspornější možností je k dispozici za cenu 3 až 10 tisíc.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS