Jaký je rozdíl mezi vestavěnou myčkou z obvyklého

Jak si vybrat myčku

Před nákupem myčky musíte znát důležité aspekty, které ovlivní kvalitu mytí, spotřeby zdrojů, funkčnost atd. V současné době existuje poměrně několik výrobců PMM, všichni se liší jak v ceně, tak schopnostech.

Jméno domácích spotřebičů mluví samo o sobě. ​​je určen pro mytí nádobí. Před vykořisťováním myčky však by mělo být připojeno k kanalizačnímu švestku, potrubí a síti. Dále je třeba stáhnout špinavá jídla ve speciálních zásobníkech, nastavte potřebné funkce na ovládacím panelu a spusťte proces.

V současné době téměř všechny stroje pracují v automatickém režimu, takže není třeba zasahovat do procesu praní a sušení. Pomocí PMM nebude pro vás obtížné, protože všechny funkce jsou jasné a dostupné.

Mycí cyklus začíná dodávkou vody do komory. V závislosti na nainstalovaném programu se následující. Pokud jste nainstalovali pre-paruky, nádobí budou postřikovány detergentem v malých dávkách v průběhu určité doby. V procesu mytí budou misky spěchány.

Po mytí se nádobí přejdou do sušícího cyklu. Častěji se proces dochází ke kondenzaci. V poslední fázi promývání teplota vody se významně zvyšuje k produkci kondenzátu. Na tom je standardní princip myčky nádobí.

Top 15 vestavěných myček

Bosch SMV45EX00E

High-tech a spolehlivá myčka z německé značky

High-tech jednotka se souborem všech potřebných pracích programů, prostorných krabic a nákladově efektivní spotřeby elektřiny. Myčka nádobí patří do tržní linky Serie 4. agregáty průměrného cenového segmentu s pokročilou funkčností.

 • Kapacita. 13 sad;
 • Energetická účinnost. třída A;
 • Spotřeba vody. 9,5 l;
 • Hlukový efekt. 48 dB;
 • Možnosti. 5 programů / 5 Teplotní režimy, Časovač po dobu 1-24 hodin, paprsek na podlaze, snímač zatížení, extra suché. intenzivní sušení, variospeed plus. zrychlený cyklus mytí aut;
 • Typ sušení. kondenzace.

Model implementuje kompletní systém ochrany úniku, aby se usnadnil údržbu, je k dispozici automatický čisticí program EasyClean. Na konci cyklu myčky upozorní uživatele s zvukovým a světelným signálem.

Kupující jsou spokojeni s kvalitou mytí nádobí, pohodlí stahování košíků a dobré sady programů. Rozvody a skvrny po sušení nezůstávají. Model SMV45EX00E je ideální pro velkou rodinu 4-6 lidí.

 • Narazit na podlahu
 • Zpoždění časovače po dobu 24 hodin
 • Informativní zobrazení
 • Promyšlené systém korobov
 • EasyClean Misswasher Režim

Electrolux ESL95321lo

Full agenic „workhorse“ bez zbytečných požitků

Druhé místo bylo poskytnuto mírnou cenou, a to navzdory skutečnosti, že jeho funkce a kapacita pro řadu parametrů odpovídají vlastnostem drahých agregátů. Při nákupu na trhu sítí bude model ESL95321LO stát asi 29 tisíc.

Výrobce electroluxu přikládá velký význam pro úsporu energie a vodních zdrojů. Z tohoto důvodu, a to i se standardním pracím cyklem, auto tráví mírné množství elektřiny a vody.

 • Kapacita. 13 sad;
 • Energetická účinnost. třída A;
 • Spotřeba vody. 9,9 litrů;
 • Hlukový efekt. 49 dB;
 • Možnosti. 5 programů / 4 režimy teploty, Časovač po dobu 3-6 hodin, Systém SensorControl. Automatické nastavení parametrů cyklu pro počet stažených jídel;
 • Typ sušení. kondenzace.

Výhodou modelu je rychlé sušení nádobí. Se standardním autem je často nutné udržovat dveře PMM na vnitřní stěny a nádobí s větší pravděpodobností.

Electrolux však používá pohodlnou energickou technologii. Leží v tom, že po fázi vozu vykopal, dveře se automaticky otevírá, takže není třeba se postarat o přirozené sušení. Výsledkem je. absence bakterií a forem.

Od minusů této myčky mají uživatelé vědomi významného zvýšení cenové značky, ke kterým došlo nedávno.

 • Disací technologie. Automatické otevření dveří
 • Kompletní ochrana proti netěsnostem
 • Výškově nastavitelný koš
 • Lehká instalace
 • Kvalitní mytí nádobí

ASKO D 5546 XL

Pokročilá programová sada, tichá práce a energetická účinnost

Technika ze Slovinska je oceňována pro vysoce kvalitní montáž, výrobní a funkčnost. Výjimka se nestala modelem D 5546 XL od stylu ASKO Series. Výrobce vybavil jednotku senzoru čistoty, regulující dodávky vody na základě stupně znečištění nádobí. Tato technologie přispívá k racionální spotřebě zdrojů. elektřiny a vody.

Myčka nádobí D 5546 XL se liší od konkurentů přítomností turbo auta, která urychluje mytí cyklus. uživatel vytáhne zcela sušené nádobí z bunkru.

 • kapacita. 13 sad;
 • Energetická účinnost. třída A;
 • spotřeba vody. 10 l;
 • Hlukový efekt. 44 dB;
 • Možnosti. 12 programů / 7 Teplotní režimy, Časovač po dobu 1-24 hodin, paprsek na podlaze, nastavení tvrdosti vody, 7 zóny přívodu vody, indikace zbývajícího času;
 • Typ Sušení. Turbosushka.
READ  Jaký kabel je potřeba pro elektrický sporák?

Chcete-li stáhnout nádobí v bunkru je horní koš, nastavovací výška, zatahovací police pro kantýny, stejně jako dolní koš. Vnitřní komora je vyrobena z nerezové oceli a zvenčí pouzdro je zpracováno ochranou otisků prstů.

Uživatelé dali do mytí nádobí poměrně vysoké značky. Téměř všichni poznamenali různými programy, pohodlí nakládání / vykládání nádrže. Spokojený s vybavením, přítomností vnitřního osvětlení. Existují však některé stížnosti na kvalitu mytí. Poptávka na myčce je omezena na své vysoké náklady.

 • Automatická nastavení tvrdosti vody
 • Nízká hladina hluku
 • Mnoho programů, včetně polovičního spouštěcího režimu
 • K dispozici je dětský zámek a displej
 • Možnost sušení turbo. Turbosushka

KUPPERSBERG GL6033

Prostorná a klidná myčka s různými programy

Zřídka, který používá všechny režimy vložené do funkce myčky, ale maximální využití schopností stroje přijímat až 8 programů.

Program se sníženou hladinou hluku je ideální pro noční praní a jemné čištění tenkého skla je užitečné přivést nádobí po bufetu.

Specifikace výsledného kanálu KUPPERSBERG GL6033:

 • kapacita. 14 sad;
 • Energetická účinnost. třída A;
 • Spotřeba vody. 9 L;
 • Hlukový efekt. 44 dB;
 • Možnosti. 8 programů / 4 režimy teploty, Časovač po dobu 1-12 hodin, indikace přítomnosti opláchnutí / soli;
 • Typ Sušení. Turbosushka.

Funkce modelu je používat užitečnou funkci celkového aqua zastavení, která zabrání povodní, ani hadice selže nebo dojde k vnitřnímu úniku.

Technologie maximální ochrany je obzvláště užitečná pro obyvatele výškových budov, které riziko opravit sousedy žijícími níže.

Kromě dvou výhodných prsa ke stažení je speciální podnos pro příbory. Jeho ustanovení napovídá praní i slunečního znečištění s noži, vidličkou, lžíce.

Majitelé oceňují zejména kvalitu kuchyňských nádobí vyrobených z různých typů materiálů a vynikající kapacity. Někteří uživatelé postrádají malý koš pro příbory.

Kapacita nebo stažení

To se měří sadami jídel a zase jsou považovány za následující: tři desky (obyčejný, hluboký a dezert), pohár, talířek, lžíce a vidličku. Proč není žádný nůž. věda není známa, a obecně je toto měření kapacitních sad nádobí podmíněny: skutečná kapacita je stále menší než deklarovaná, ale dává určitou představu o tom, kolik jídel je zahrnuto do auta. Ve stroji, 60 cm široká v průměru 10-12 sad (to se stane 14-16), 45 cm. 8-10, v kompaktních strojích. 3-6.

Stroje 60 a 45 cm široký („Slim“) mohou být samostatně hodné (vhodné, pokud je kuchyň již zařízena a není tak důležité, jak bude stroj kombinován s nábytkem); Vložený úplně (zcela schovávaný za fasádou. nepokazujte interiér, ale ovládat stroj nebo sledovat cyklus mytí aut, budete muset otevřít dveře skříňky); Vloženo částečně: pohodlná volba, když je stroj postaven ve výklenku a uzavřena dveřmi a jeho ovládací panel zůstává v dohledu. Velmi pohodlné oddělené stroje s možností instalace pod stolní.

Závěry a užitečné video

Tipy pro výběr vložené myčky:

Vložená myčka je skryta před očima a nezabírá užitečný prostor. Výběr vhodného modelu pro vaši kuchyň, již nebudete muset zdůraznit spoustu času na únavné mytí hor špinavých jídel. Auto bude dělat vše sám, utratí na proces alespoň vody a elektřiny.

Řekněte nám o tom, jak jste vybrali vestavěnou myčku pro instalaci v kuchyňské sadě. Sdílet, že pro vás se stal nejdůležitějším argumentem ve prospěch dokonalé volby. Odejděte, připomínky v bloku níže, umístit fotografie a klást otázky.

Technické vlastnosti PMM

Po zkoumání myčce venku a uvnitř a ujistěte se, že je vhodný pro rozměry a kapacitu, ujistěte se, že se ujistěte, že v souladu s technickými parametry úkolů. Jednoduše dejte, zjistěte, zda auto může umýt určité množství jídel kvalitativně, zatímco utratí minimum vody a elektřiny.

Rozluštění hodnoty energetické účinnosti

Chcete-li pochopit, zda je možné ušetřit při použití vybraného modelu, stačí zkoumat štítek na štítku spotřeby energie.

Třídy jsou přijímány písmeny od „A“ na „G“. Označují gradaci kvality mytí, sušení a výdajů na e-mail / energii. Rozluštění samolepek, které nutně potřebují každý nástroj níže.

Moderní modely soutěží v energetické účinnosti třídy, takže si můžete ještě setkat s označením „A“, „A“, „A“. Čím více výhod, tím vyšší je procento úspor

Ve starém typu označení byla zohledněna pouze dvě kritéria: počet načtených souprav a množství vynaložených E / Energy. Energetická účinnost byla vyjádřena v kWh.

Po roce 2010 se navíc zapnuto v pohotovostním režimu, výpočet se provádí v úvahu 280 cyklech jímky a třída je výstup v závislosti na indexu EEI.

Vysoce kvalitní třída třídy „A“ a výše je schopna ušetřit více než 45% elektřiny ve srovnání se zařízením označeným „C“ nebo „D“

Myčky nádobí tříd „f“ nebo „g“ k nákupu se nedoporučují, protože jsou rozpoznány jako neekonomické. To znamená, že budete neustále přeplatní pro extra kilowatty energie a litr vody.

Rozdíl mezi třídami „A“ a „A“ je asi 25%. Pokud je stroj používán často, je úspora významná.

Elektronika nebo mechanická kontrola?

Existují dva typy strojů. s mechanickými otočnými rukojetí a ovládacím tlačítkem / senzorem. Druhý typ obsahuje 95% zařízení, protože mechanik je méně pohodlný a obtížnější péče.

READ  Jak zapnout teplou vodu v kotli navien

Mechanické mytí nádobí mohou být také vybaveny LED indikátory, digitálními displeje nebo dalšími tlačítky, což usnadňuje konfiguraci programů

Tlačítka jsou obvykle umístěna v jednom nebo více řádcích na panelu v horní části dveří. Nicméně, pokud jsou v části vestavěných agregátů, jsou v dohledu, pak se zředěný k dispozici, pokud otevřete dveře.

Modely s tlačítky mají jeden mínus. obtížnost s péčí. Dirt vstupuje do malých mezer mezi tlačítky a případem, je obtížné jej odstranit a v budoucnu to ztěžuje použití.

Smyslové myčky jsou při odchodu prosté nepříjemnosti. Hladké panely se snadno čistí, tuk a nečistoty nejsou zpožděny kdekoli. Senzorické modely jsou častěji vybaveny ochranou před dětmi. blokovací tlačítka chrání před náhodným stiskem

Pohodlný doplnění elektronických modelů. zobrazení informací, na kterém je uveden čas otevření, označení vybraného programu nebo volby.

Některá auta jsou vybavena pohodlnou volbou „světlo na podlaze“. Během provozu je panel skrytý a není možné sledovat proces mytí, ale informace o čase se předpokládá na podlaze jako digitální označení. Na konci mytí se barva paprsku může změnit.

Přehled populárních programů

Čím více počtu programů určených pro různé typy jídel, tím lépe. Nicméně, to nestojí za šikování pro velký seznam, protože v praxi jen málo lidí používá více než 2-3 režimy ekonomiky.

Při nákupu je obvykle zaměřeno na parametry dvou programů: „Standard“ nebo „eco“.

Podrobný popis každého programu naleznete v návodu k použití. Zahrnuje stručný popis, doporučení pro použití detergentů, času praní, spotřeby vody a elektřiny

S pomocí tabulky je snadné zvolit režim na vyžádání: nejkratší, ekonomický nebo intenzivní.

Video instructions for installing Bosch Built-in Dishwashers

Podle statistik, největší zatížení nádobí, včetně vysoce znečištěných, se vyskytuje po večeři. V důsledku toho je lepší spustit auto v Eco režimu pro noc. je to delší, ale ekonomický a „pilný“. Den expresního mycího programu můžete udělat rychle odstranit světelné znečištění.

Základní a další funkce

Hlavní funkce. mytí a sušení. položeno v práci všech myček nádobí bez výjimky. Tyto fáze se mohou v zásadě lišit. Umyvadla jsou s předběžným namáčením obzvláště mastné a česané pánve nebo další opláchnutí průhledného skla, s různými teplotami teploty ohřívání vody, různé trvání.

 • kondenzace. přirozené sušení v procesu chlazení;
 • konvekce. turbo, pod vlivem cirkulujícího horkého vzduchu;
 • Zeolithic. sušení pod vlivem vzduchu vytápěného vzduchu;
 • Inteligentní analýza suchého senzoru v místnosti a foukání.

Při výběru typu sušení neexistuje žádný zásadní rozdíl, zejména pokud je aktivace mycího cyklu plánována na noc. na snídani, nádobí v každém případě schne.

Další funkce mezi zástupci různých značek se mohou lišit, protože je čas od času společnosti zavést nový, technologický a ekonomický vývoj.

Typy budovy

Podle typu instalace je obvyklé rozlišit mezi oddělenou a vloženou technikou. V závislosti na hloubce integrace, částečné a kompletní nahromadění jsou izolovány. Zúčastněné zařízení jsou umístěna ve výklenku speciálně připravené na to v nábytku, zatímco volný přístup k předním panelu zůstává. Plně integrované zařízení je plně integrováno do nábytkové headsetu, jeho čelní část je uzavřena dekorativními panely zvětralých v jednom stylu. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody, takže konečná volba zůstává pro majitele. Preference modelu by mělo být upřednostňováno na základě návrhu kuchyně a individuálních preferencí.

Takové myčky nádobí neporušují design kuchyně, zvětralé v jediném stylu. V uzavřeném stavu je nemožné pochopit, co je za dveřmi. technikou nebo pravidelnou skladovací nádobí. Skládací modely mají dodatečnou ochranu proti vodě, tukům a jiným odpadkům. Nábytek navíc zhasne část hluku, když je zařízení spuštěno. Skryté umístění myčky je téměř nedostatečné pro děti.

Plná budova a nevýhody nejsou zbaveny: Tato auta jsou obvykle dražší než oddělené analogy, plus další náklady na instalaci. Nebudou moci používat bez vložení do nábytku, a v případě, že budou muset rozebrat sluchátka provádět diagnostiku a údržbu.

Myčka. Vestavěný nebo obyčejný?

Dívky, řekněte nám, co máte? Který je lepší? Pokud je obvyklá, pak tam, kde se nachází, také pod stolní nebo samostatně? Diskutujte s designérem kuchyňský náhlavní souprava, mluvil o tom, že myčka bude v budoucnu zakoupena myčka. Zeptal se mě, co vzít, a nevěděl jsem, že jsou dva druhy. Pomoc s volbou!

To je to, co to vypadá jako není vestavěná myčka (fotografie před opravou), právě jsme dostali nábytek již koupil, když jsem byl menší než PM koupit za pár let, nařídil jsem novou stolku a dokončil boční police. Zatímco hypotéka nebude zavřít tolik. Budova je samozřejmě lepší, ale 60 cm je jen sen 🙂

jaký, rozdíl, mezi, vestavěnou

Jsme záměrný. Fasáda je uzavřena, mnohem lepší, není zkazit všeobecné viditelné najít myčku

Pokud je kuchyňský náhlavní souprava objednán novým, pak samozřejmě vestavěný obyčejný trvá, když je headset buď tam, nebo je někde další sluchátka.

READ  Nerezové komíny pro kotle

Ne, nahoře, když otevřete psací stroj. Hadice na dveřích myčky nádobí. Kuchyně vypadá opatrně, vše je krásné v jednom stylu.

Mám obyčejný jeden (nelíbí se mi smát. musíte se vyrazit. nemám rád. nelíbí se mi to), úzký (45 cm, dal široký. neumožnil prostor Na mou malou kuchyni) Boschto říct. Oh, jsem spokojen s mým PM, a nemůžu si představit, jak jsem to dělal bez ní))))) Existují pM. standard (60 cm), úzký (45 cm) a kompaktní Pokud je místo. vezměte si široký

Tolik 60 cm nebylo dát do malé kuchyně, ale máme dostatek úzkých PM (rodina a 3 osoby).Pokud vaříte v troubě, a PM plánuje koupit 45 cm koupit, podívejte se na takový PM, což by byl tryskou, aby se oponenty umyl (zejména pokud je kamna standardní, a je úzký).

Mám budovu. Fasáda i mohu viset. Bylo to známé, má samostatnou, ale pod celkovou desku. Pro mě vypadá Lusser Lusshka.

Díky za odpověď. Potřeba znát společnost a model budoucí myčky nádobí? Chtěl jsem opustit výklenek pod ní, návrhář navrhl dveře dělat a polici používat lůžko, zatímco jako noční stůl. je to možné? A jak se otevírají dveře?

Standardní rozměry. Koupili jsme také myčku šest měsíců po výrobě kuchyně. Po celou dobu byl jen prázdný výklenek. Nemůžete zavěsit dveře k ní, ne krátké přebytečné díry, t.na. Fasáda na myčce je visí přímo na její dveře a otevírá se s ní dolů. Ano, a dno tohoto „nočního“ nebude, t.na. Myčka nádobí stojí přímo na podlaze. Pokud je myčka zakoupena později, pak můžete potřebu řezat základnu tak, aby se dveře otevřely normálně. Máme to. Sběratelé okamžitě řekli, že kdyby to bylo pMM, pak by na něj byly přišroubovány nohy, a tak, v závislosti na modelu, nemůžete vypočítat. Výsledkem je, že jsem musel po celou dobu oříznout. A pokud nohy headsetu byly přišroubovány doslova pro 1 cm hlubší, pak by bylo vše otevřeno normálně.

Oblíbené značené modely

Navzdory celé odrůdě si některá myčka rádi udržitelná nákupní poptávka. Volba v jejich prospěch se provádí z důvodu optimálního poměru ceny a kvality. Nabízíme s nimi.

Standard

Pokud je rodina velká, bude vyžadován model plného velikosti. Takové myčky nabízejí mnoho výrobců.

Bosch SMV25AX01R: 4,5 / 5 Hodnocení

Model ze serie 2 line. Plně zapuštěný. Vypočteno pro 12 sad. Elektronická kontrola. Ochrana proti dětem. Úroveň hluku 48 dB. Spotřeba vody 9,5 l. Maximální výkon 2,4 kW. Pět programů.

Přehled modelu Bosch SMV25AX01R:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.RU / ProductPoDomoechna-Mashina-Bosch-SMV25AX01R / 388460736 / recenze?TRACK = TABSLR = 213

Gorenje GS62010W: Hodnocení 4,5 / 5

Misswasher v plné velikosti. Vypočteno pro 12 sad. Elektronická kontrola. Ochrana proti dětem. Úroveň hluku 49 dB. Sušení kondenzace. Spotřeba vody 11 l. Maximální výkon 1,76 kW. Pět programů. Čtyři režimy teploty.

Gorenje GS62010W: Instalace kdekoli

Přehled modelu Gorenje GS62010W:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.RU / ProductPoDomoMoechna-Mashina-gorenje-gs62010W / 1713715393 / recenze?TRACK = TABSLR = 213

Hansa ZWM 616 IH: Hodnocení 4,5 / 5

Vypočteno pro 12 sad. Šest pracích programů. Elektronická kontrola. Úroveň hluku 49 dB. Spotřeba vody 11 l. Maximální výkon 1,93 kW. Spotřeba energie „A“. Kompletní ochrana proti netěsnostem.

Hansa ZWM 616 IH. vždy vysoce kvalitní mytí

Zpětná vazba na modelu HANSA ZWM 616 IH:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.RU / ProductPosedomoechnaia-Mashina-Hansa-ZWM-616-IH / 14162651 / recenze?track=tabslr=213

Úzký

Среди узких моделей положительные отзывы имеет множество посудомоечных машин. Предлагаем с некоторыми познакомиться.

Weissgauff DW 4015: рейтинг 4,5/5

Ширина 44,8 см. Пять программ. Расход воды 9 л. Рассчитана на 9 комплектов. Электронное управление. Энергопотребление «А». Защита от детей. Уровень шума 47 дБ. Максимальная мощность 2,1 кВт. Kompletní ochrana proti netěsnostem.

Weissgauff DW 4015: удобная настройка

Отзыв о модели Weissgauff DW 4015:

Více na Yandexu.Маркет: https://market.yandex.ru/productposudomoechnaia-mashina-weissgauff-dw-4015/430014005/reviews?track=tabslr=213

Electrolux ESL 94200 LO: рейтинг 4,5/5

Полностью встраиваемая узкая модель на 9 комплектов. Электронное управление. Уровень шума 51 дБ. Конденсационная сушка. Расход воды 10 л. Максимальная мощность 2,1 кВт. Пять программ. Три температурных режима.

Electrolux ESL 94200 LO: vysoce kvalitní praní

Přehled modelu Electrolux ESL 94200 LO:

Více na Yandexu.Trh: https: // trh.Yandex.RU / ProductPoDomOmoechna-Mashina-electrolux-ESL-94200-LO / 10813494 / recenze?TRACK = TABSLR = 213

Kompaktní

Mezi kompaktní myčky jsou nejoblíbenější:

Podělte se o komentáře, jaký druh myčky máte. Proč jste se rozhodl vybrat takový model?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS