Je možné dát talíř do pomalého vařiče

Je možné dát studenou misku do pomalého vařiče?

Povrch chrcha má non-hůl nebo keramický povlak. Tyto nátěry v důsledku technologických rysů, které zabraňují spalování potravy, jsou současně přizpůsobeny drsným teplotám, takže ihned po vaření byste neměli dát misku studené vody. Lepší dát cool.

Vložte multičtější mokré pánev ponoří vícebarvák ve vodě. Toto kuchyňské zařízení lze otřít pouze mokrou houbou. Výjimkou je pouze mísa, může být ponořena do vody.

Chyby, které jsou často prováděny při použití vícebarváků

Získejte poštu jednou denně jeden čitelný článek. Připojte se k nám a

Vícebarevný. Velmi cenný vynález pro ty, kteří nemají rádi vařit nebo nenajdou mnoho času na to. Je schopna připravit horké chutné jídlo přímo do příchodu domů po náročném dni nebo několikrát snížit náklady na sílu a čas na zboží pro domácnost. Nicméně, když se používá, je tu hmotnost triků, které umožňují nejen rychle vařit jídlo, ale také to nejvíce vynikající a perfektní. Editorial Nákupy.RU nabízí výběr života pro správné a efektivní vaření s pomalým vařičem.

Vaření zmrazené produkty

Na internetu existuje mnoho receptů, které přesvědčí, že nádherný vícebarvák je dokonale připraven zmrazené potraviny. Je to však to neznamená, že nádobí jsou chutné a bezpečné pro zdraví. Odmraz bude trvat příliš mnoho času, než se vícebarvák začne vaření na správné teplotě. To znamená, že produkty budou příliš dlouho pondět v nepříznivých podmínkách a vysoce riziko, že mohou být později otráveny. Nejdříve je lepší plně rozmrazovat jídlo, ale teprve pak začínám vařit.

Příliš mnoho kapalin

Tato chyba často dělá ty, kteří se používají k vaření na sporáku a teprve začínají zvládnout umění vaření s pomalým vařičem. Na sporáku můžete rychle a snadno ohřívat obrovské hrnce s kapalinou a přivést obsah do konzistence tlusté omáčky. Multicooker však pracuje na nižší teplotě a pomalejší, takže nádobí se připravují s méně tekutinou. Při použití multicooker nedojde k odpařování, a proto přebytečná kapalina povede k méně koncentrovaným příchutí a chutí. V případě potřeby můžete snížit množství tekutiny instalací multicooker na vyšší teplotě a vaření na jednu nebo dvě hodiny s uzavřeným víkem.

Nesprávné umístění ingrediencí

Mnozí se domnívají, že s pevně uzavřeným víkem, všechny produkty uvnitř vícebarváků připravují stejné. Nicméně, to není. Topné těleso je v přízemí, takže potraviny se nachází nejprve a je připraveno mnohem rychleji. To znamená, že na dně multivarka je nutné dát výrobky, které vyžadují delší dobu vaření. Kořeny, jako jsou brambory a mrkev, musí být nahrány jako první, stejně jako těžší kousky masa. Shora, můžete zajistit konzervovanou nebo pečenou zeleninu, stejně jako obiloviny.

Příliš mnoho zvědavostí

Co se připravuje v pomalém sporáku, dům je naplněn vynikající vůní. Proto je vždy pokušení podívat se dovnitř a zkontrolovat, jak se věci dějí s vařením. Nicméně, neměli byste si shovívají s vašimi slabými stránkami, protože multicooker potřebuje hodně času na vrácení teploty na danou značku po otevření víka i na krátkou dobu. Ve skutečnosti, pokaždé, když někdo otevírá pomalý vařič, automaticky přidá 30 minut do doby potřebné pro vaření.

Zanedbání pečení

I když je v receptu napsáno, že maso by mělo být upevněno před odesláním na vícebarvák, mnoho zanedbávání tohoto doporučení. Ano, nic špatného s tím se nestane a jídlo se připraví, ale chuť nebude dokonalá. Pečení masa před pomalým vařením v pomalém sporáku vede k karamelizaci vnější části každého kusu masa, která poskytuje misku určité textury a jedinečnou chuť a vůni. Tato akce stojí za strávený čas.

Předčasný přidávání koření

Čerstvé bylinky jsou dokonale vhodné pro nádobí s rychlým způsobem vaření na sporáku. Mohou být přidány do výrobků v pomalém sporáku, ale neměli byste to udělat příliš brzy. Miska v pomalém sporáku se chová a čerstvé bylinky ztrácejí pouze svůj vzhled a chuť s takovým tepelným zpracováním. Aby se předešlo této chybě, házení čerstvých bylin potřebných blíže ke konci doby vaření, takže zůstanou úplně a voňavé, v době jídla. Pokud chcete okamžitě přidat koření, je lepší dát preferenci pro suché přísady.

READ  Jak pečovat o sklokeramickou varnou desku

Nesprávná velikost multicooker

Ne každý multicooker je vhodný pro jakýkoliv recept v pomalém sporáku. Doba vaření každého receptu závisí na tom, jakou velikost techniky a jak naplněné misku. Pro zajištění optimální dostupnosti musí být vícebarvák naplněn z poloviny do tří čtvrtletí své maximální kapacity. Pokud není dost naplněno, jídlo je s největší pravděpodobností štěpen. Pokud je mísa příliš kompletní, jídlo nemusí být uvařeno zcela nebo prchání pod krytem.

Příliš dřívější přidání mléčných výrobků

Mléčné výrobky rychle ztrácejí své vlastnosti se silným a rychlým vytápěním a pomalý vařič v této záležitosti není výjimkou. Pokud potřebujete přidat takové ingredience, jako je mléko, sýr, smetana, zakysaná smetana nebo roztavený sýr, pak je lepší spěchat. Udělal to na začátku vaření, můžete defectivně zkazit chuť. Přidat mléčné ingredience nejlépe v průběhu půl hodiny. to je dost, aby je přivedlo až do připravenosti, aby se misku a rozpouštět v misce.

Je možné zahřát v pomalém sporáku v jiných režimech?

Pokud váš multicooker nemá samostatnou funkci topení, můžete použít jiné programy. Vyberte z nabídky a spusťte jednu z následujících režimů:

možné, talíř, pomalého, vařiče
  • „Mléčná kaše“. používaná pro tekutou kaše, polévky, mashedrální, dušené maso, omáčky;
  • „Vaření pro pár“. Skvělé pro kousky ryb, masa, zeleniny, dobře zachovává jejich šťavnatost;
  • „Upevnění“. ideální program pro vytápění pilus nebo pečené.

Použití těchto nebo jiných programů pro vytápění hotových potravin, nečekejte na jejich úplné dokončení, je dostačující na 10-20 minut. Určete přesný čas pro konkrétní jídlo může praktikovat.

Je možné vařit v otevřeném víc24?

S příchodem multicookers, mnoho hostesek nepředstavuje, jak dělali bez spolehlivého asistenta. Může být připraven v různých pokrmech, od lahodné drobivé kaše na sladké dezerty. Zařízení nahrazuje pánev, pánev, trouba, jogurtnitz, Loafcast. Začínáme vytvořit další kulinářské mistrovské dílo, mnoho myšlení, může být připraven v otevřeném multicooker?

Tato otázka vzniká žádnou nehodu. V pokynech pro mnoho modelů multicurok uvádí, že je nemožné jej otevřít během provozu. Tyto akce mohou program srazit a bude fungovat nesprávně. A to bude přirozeně ovlivnit proces vaření.

Tato varování se týkají mnoha režimů. Zároveň používat vícebarvák s otevřeným víkem na program „pečení“ nebo „smažení“. V důsledku toho můžete smaženou zeleninu v polévce nebo před manipulací je předvídat.

Pokud zvažujete vícebarvák, tlakový sporák, to znamená malý rozdíl. Můžete vařit s otevřeným víkem, ale v průběhu programu je lepší než přerušit. Pokud potřebujete přidat nějaký druh ingredience, musíte nejprve ztratit tlak.

Multividuální uživatelé doporučují se při přípravě receptů, které jdou do soupravy do zařízení. Takže si navazujete přátele se zařízením a začnete pochopit, které programy pracují s otevřeným víčkem. Také věnujte pozornost misku, kterou vaříte. Hosteska nedokončuje otevřít pomalý sporák během pečení Buckkaaa. Těsto může spadnout a místo voňavé míče, dostanete stale cihly.

Pokud program končí a hodně kapaliny v misce, můžete přístroj otevřít a mírně „suché“. Taková recepce přispívá k rychlému odpařování vlhkosti. Zmrazená zelenina smažte lépe s víčkem. Jinak pod vlivem tepla je vytvořeno velké množství vody. Zelenina začne vařit.

Neustále neotevírejte kryt technologie, protože teplotní kapky a vícebarvák se začnou zapnout, aby ho chytily. Časté zatížení mohou vést k přehřátí zařízení a velké spotřeby elektřiny.

Zkušení hostesky a výrobce vybavení na otázku, zda je možné připravit v multicooker s otevřeným víkem, odpovědět pozitivně. Výjimka vytvoří modely s funkcí automatického zámku, když je zapnutý režim „parník“.

Co je dodáváno s vícebarvým?

Kompletní sada:. Rezervujte si recepty;. dvojice nádoby na vaření;. kádinka;. vícebarvák s vnitřkem mísy;. plochá lžíce;. příručka;. servisní kniha;. mísa;. Shipak;. Napájecí kabel.

A i když vícebarvák je speciální aparát, který téměř nevyžaduje ruční zásah, můžete jej otevřít. Pokud je v pomalém sporáku spalování zeleniny, mohou být také míchány a vařit, když je víko otevřené, i když nemohou spálit, i když je vícebarvák zavřen veškerou dobu vaření.

Je možné dát pánev v pomalém sporáku?

S vzhledem v kuchyni Multivarka se mléčná kaše stala častým hostem v ranním stole. To jen chutná, že po porci musí 1-2 lidí dostat misku a zcela prát ho. Je to docela přirozené, že touha vařit kaši v dalších jídlech. Dnes diskutujeme otázku, můžete dát pánev v pomalém sporáku.

READ  Je možné dát pergamen v multicooker

Chcete-li začít, je třeba varovat, že je nemožné dát další nádobí na topném prvku. Další jídla jsou umístěna pouze v misce vícebarvák. To se také nedoporučuje vzít kontejner z jiného modelu. Nemusí se shodovat o velikosti. Tyto experimenty povedou k rychlému selhání topného prvku. Seznam, který můžete vložit do pomalého vařiče:

Skleněné sklenice. Používají se k přípravě jogurtu, pokud nejsou zahrnuty speciální kontejnery v balíčku. Aby se nemělo obávat výsledku, je možné uložit dno misky hadříkem a nalijte vodu. Multicooker pomůže tkaninám z ochrany. S ním můžete rychle a efektivně sterilizovat banky.

Silikonové formy. Mohou být umístěny přímo do nádrže zařízení a připravit kastroly, košíčky a jiné pečení. Silikonové lopatky jsou vhodné pro míchání potravin, pokud v soupravě nebyla špachtle. Nepoškrábali povrch a jsou vhodné použít.

Fólie. Vzhledem k tomu, že práce multicooker je prováděna bez mikrovlna, můžete ho bezpečně zabalit. Díky ní, je to příležitost připravit dvě nádobí ve stejnou dobu. Například v tankové kuchařské kaši a v plastové formě rozloží ryby nebo maso umístěné ve fólii. Podobná metoda připravit v balení pro pečení.

Skleněné pánve odolného materiálu. Často se používají k přípravě kaše. Chcete-li to provést, nalijte vodu do nádoby, pak vložte pánev mléka a usnujte zátěž. Další zapnutí režimu „parník“. Výsledkem je kaše pro dítě a není nutné umýt misku multicooker.

Můžete také dát šunku v kontejneru, pokud je umístěna v něm. Ukazuje se, že experimentování s pomalým vařičem může, ale nezapomeňte, že použití příslušenství třetích stran odstraní záruční servis s technologií.

Je možné dát misku z multicooker v troubě?

Proces vaření různých pokrmů v multicooker automatické. To znamená, že potřebujete umístit požadované složky a zahrnout program. Je pravda, že výsledné jídlo bude vařeno nebo guláš. A co když chcete polévku s pražírnou nebo masem s křupavou kůrou. Mistola rozhodnou tuto otázku dvěma způsoby: provést mezery pro nádobí odděleně nebo dát pánev ze zařízení na sporáku. Takže, abyste tuto techniku ​​nenechávali, odpovězte na často kladnou otázku: Je možné dát misku z multicooker v troubě?

Odpověď na tuto otázku leží na povrchu. Chcete-li začít, mělo by být tříděno, proč se chystáte v troubě. Nejčastější důvody:

Je nutné provést pražítko. Chcete-li to provést, stačí zahrnout „pečení“ nebo „smažit“ režim a Spasserize zelenina s vícebarevným víkem. Nebo rukojeť odděleně v pánvi a pak přidejte do misky.

Potřebujete kůru pro bochník, maso, dort. Můžete jednoduše nastavit požadovaný program a na jeho konci, otevřete kryt zařízení několik minut.

Voda převrácená a kaše není připravena. Taková situace nastane, pokud je možné udělat nesprávný poměr kapalin a obilovin. Jako výsledek, rýže nebo pohanka nabobtnají, absorbuje vodu. Kapalný prostor nezůstane, a bez pár multicooker nefunguje. Pokud ne dost dostaného několika minut před fulwarem misky, můžete jednoduše zapnout funkci topení.

Pokud výše popsané důvody nevyřešily váš kulinářský úkol, pak viděli povlak misky. Teflonové kontejnery mohou být vloženy do elektrického trouby nebo plynu, pouze pokud teplota není nad 260 gramů. Pokud riskujete, pak se materiál vyhovuje a kontejner sám bude oteklý.

Multivid uživatelé Panasonic slaví, že opakovaně udělali podobný experiment a umístili do trouby. V důsledku toho nebyla deformována a udržována bývalé formy. Důvodem spočívá ve skutečnosti, že mnoho modelů Panasonic se vyrábí s keramickou miskou. A je připraven vydržet teploty až do 450 gr.

Top 4 chyby. Co dělat, když glazura pro Cape Pops a nanuk praskne recept.

Neproobraně zmizí majitelé Teflon Multicurok. Můžete si koupit náhradní mísu „Sibovar“. Má speciální postřik, který znamená jakoukoliv teplotu.

Vícebarevná: Otázky a odpovědi

Redmond mnohočetnic se dobyl své vlastníky funkčností, elegantní velikosti a snadné použití. Zejména toto kuchyňské zařízení je nepostradatelné pro ty, kteří se ještě nenarodili s kuchyňskými spotřebiči, protože v pomalém sporáku můžete vařit řadu jídel: od mléčné kaše na pečené maso a z nápojů k jogurtu. Ale teď to bude trochu o druhé. Na naše stránky a Call Center přichází mnoho otázek o vícebarvých, odpovědi, na které nejsou v pokynech, a přicházejí se zkušenostmi. Cookové Redmond sdíleli své triky s uživateli a vyprávěli o detailech, Lifehaki a Simple Multicooker Care Secrets.

Jak umýt misku multicooker?

Povrch chrcha má non-hůl nebo keramický povlak. Tyto nátěry v důsledku technologických rysů, které zabraňují spalování potravy, jsou současně přizpůsobeny drsným teplotám, takže ihned po vaření byste neměli dát misku studené vody. Lepší dát cool. Pokud ho potřebujete umýt hned, můžete to udělat v teplé vodě s měkkou houbou.

READ  Vliv laserové odstranění na hormonální pozadí

Jak se dostat pečení od pomalého vařiče?

Chcete-li zachránit svůj tvar, abyste ji ušetřili, nechte ho několik minut v šálku, nechte ho trochu vychladnout. Pak se dostat misku z multicooker, dát pár vaření kontejneru v něm (to jde v základně pro všechny multikormaries redmond), otočte misku a vyjměte ji. Pak, na vrcholu pečení, položte talíř a znovu obrátte. Pečení na talíři bude ležet stejným způsobem jako v pomalém sporáku, můžete vyzdobit misku a soubor do tabulky. Je tu další lifcker. před pečením na dně multivarka kříže vložte dva proužky na pečení papíru a poté, co je program dokončen, vytáhněte okraje a jemně si pečeme. Tip z šéfkuchaře: Během vaření na pečení odstraňte parní ventil s vícebarevným nebo tlakovým hrncům, takže vlhkost bude lépe, a krustová se ukáže být více.

Jak umýt vnitřní víko, pokud není odstraněn?

Ve většině multikormarií Redmond je vnitřní kryt odnímatelný a je také snadné umýt, jako misku. Pokud váš model není odstraněn ve vašem modelu nebo nechcete jej střílet, je zde jeden snadný způsob. nalijte vodu do misky, bude to stačit o něco vyšší než minimální úroveň, a zapnout režim vaření nebo Polévka po dobu pěti minut. Poté, co je program dokončen, otřete vnitřní část víka s houbou a znečištěním budou snadno vymazány. A aby se zbavil outsidera, pokud je takový po přípravě voňavých jídel k dispozici, přidejte lžíci citronové šťávy do vody nebo plátek citronu.

Jak vařit drobivou rýži?

Aby byla rýže drobivá, je důležité jej dobře opláchnout na průhlednou vodu. Doporučujeme vařit rýži na speciální expresní programy, rýži, obiloviny. jsou ideální pro záběr. Pokud nejsou žádné takové programy ve vašem modelu multicookers, musíte určit správný poměr obilovin a kapaliny (voda nebo vývar musí být dvakrát více objemem). Během vaření by neměla být rýže smíchána, pouze po dokončení programu. Pokud si přejete, během produktu Záložka, můžete během výrobku přidat lžičku olivového oleje během výrobku, pak rýže vypne více šťavnaté. Zkuste vařit drobivý rýžový recept z našich kuchařů.

Kaše v pomalém sporáku „utíká“ co dělat?

Tak, že kaše neudělá „utéct“, nejprve neotvírejte kryt na konec vaření. Můžete také vytvořit upevňovací prvek pro zastřihovač s máslem na stěnách multicooker krávy centimetrů v 10 na úrovni mléka. pak patridge nevystoupí nad tuto úroveň.

Složky jsou smíchány pouze jednou před instalací programu a zavřít víko. Všechno zbytek multicooker bude dělat pro vás. Je také důležité dodržovat proporce uvedené v receptu, resp. Snížení nebo jejich zvyšování. Pokud dodržujete tato jednoduchá pravidla, bude kaše „utíkat“ pouze na talíř.

Je možné připravit dvě nádobí v pomalém sporáku současně?

Naše odpověď je samozřejmě, můžete! Při vaření přílohy, například, zátěže nebo zeleninu, nastavte nádobu na vaření vícebarvák na pár, rozložte zeleninu nebo kotlety. Když je program dokončen, budete mít plnou večeři nebo večeři. Alternativně můžete vařit kotlety pro pár s rýží nebo lososem na pár se zeleninou. Pohodlné, rychle chutné a užitečné! Rada z kuchaře: Pokud potřebujete vařit zeleninu na salát (například vinaigrette nebo Olivier), je lepší to udělat pro pár. Zároveň doporučujeme, aby zelenina neudělala trochu, nechte je být „Al Dente“, takže zůstanou více vitamínů, užitečných látek a bude pro vás snadnější snížit.

A jaká další dvě kuchyně se můžete připravit ve stejnou dobu. podívejte se na naše webové stránky.

5 věcí, které se lépe nevztahují na jejich vícebarevný:

  • Během vaření nenechávejte plastovou čepel v pomalém sporáku.
  • Místo multicooker misky nepoužívejte jiný kontejner.
  • Doporučuje se, aby přístroj nechal pod pravým slunečným paprsky.
  • Rovněž nedoporučujeme používat kovové příbory během procesu vaření a po něm, aby nedošlo k poškrábání non-stick povlak misky.
  • Nezadávejte po dlouhou dobu, abyste opustili pokrmy v misce, vařené s velkým počtem koření nebo pikantní bylin. Jejich silný zápach může být pociťován v následujících jídlech, takže po vaření důkladně opláchněte misku. A pokud vůně neodejdou, pak aplikujte trik s citronovou šťávou popsanou výše, a určitě budete úspěšní!
| Denial of responsibility | Contacts |RSS