Jehly pro domácí šicí stroje organ

Jehly do šicích strojů Organ. nalezeno 378 produktů.378 produktů

Špička jehly Organ Super Stretch Medium Rounded. Používají se k šití vysoce elastických úpletů, simplexu, latexu, lycry, acetátu atd.д. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Varhanní jehly EL x 705. Speciálně navrženo především pro použití s vysoce elastickými tkaninami a pleteninami. Chromované jehly snižují zahřívání při používání. Hluboký středový řez na zadní straně jehly. závěs.

Jehly Organ jersey mají středně zaoblenou špičku. Jsou vhodné pro jemné pletené a háčkované výrobky, jednoduché (jednosměrné) žerzeje, korzety atd.д. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Pro elastické úplety, simplex, latex, lycru, acetát atd.д. Je třeba použít speciální jehly pro pleteniny. Super Stretch. Vyrobeno společností ORGAN, Japonsko. Špičky těchto jehel jsou středně zahnuté, což umožňuje šití jemných úpletů a háčkování.

Univerzální jehly Organ mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití hedvábí (vč.ч. Jehly na vyšívání z umělé kůže, kambríku, šifonu, organzy, lnu, popelínu atd.п. tkaniny. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Použití dvojitého šití dvojitými jehlami (dvě jehly na jednom držáku) od firmy Organ. Super strečové jehly se používají ke zpracování pletenin. Mají středně zaoblenou špičku. Poznámka! Většina šicích strojů umí šít dvojitou jehlou.

Typ jehly ELx705 byl navržen pro použití na vyšívacích strojích s plochou jehlou. Tato jehla je od společnosti Organ s chromovým pokovením, které snižuje zahřívání při provozu. Na rozdíl od standardních jehel má na zadní straně jehly hlubokou střední štěrbinu, která je.

Jehly Organ Jersey mají středně zaoblenou špičku. Používají se k šití jemných úpletů a háčkování, jednostranného žerzeje, korzetů atd.д. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

ORGAN NEEDLE Co. Ltd je jedním z největších světových výrobců jehel. Vyrobeno z nelegovaného ocelového drátu bez chromu, manganu atd.д. Jehly nejvyšší kvality díky pečlivému zpracování každé části: od špičky až po základnu.

Jeans by Organ Jehly mají ostrý hrot. Používá se k šití džínoviny, plátna, imitace kůže a dalších materiálů. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Vhodné pro šití hedvábí, imitace hedvábí, batistu, šifonu, organzy, lnu, žoržetu, popelínu, tkaného plyše. Určení: Jehly pro domácí šicí stroje a overlocky. Tyto jehly jsou vhodné pro domácí šicí stroje „Micron“ a „Micr“.

Pro použití dvojitého stehu použijte dvojité jehly (dvě jehly na jednom držáku) od společnosti Organ. Špička jehly je mírně zaoblená. Používají se pro reliéfní ochrany, ozdobné stehy a pro šití stuh. Poznámka! Většina šicích strojů.

Varhanní jehly mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití hedvábí (vč.ч. jehly (dvě jehly v jednom držáku), umělá kůže, kambrík, šifon, organza, len, popelín atd.п. tkaniny. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Typ zařízení: šicí stroj, typ jehly: univerzální jehla, číslo jehly (evropský systém): 90

Sada jehel Organ má několik typů jehel: univerzální jehly pro džínovinu a žerzej. Univerzální jehly na varhany mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití na hedvábí (vč.ч. Jehly na žerzej (umělá džínovina), cambrik, šifon, organzu, len, popelín atd.п. tkaniny. Jehly.

Sada varhanních jehel obsahuje několik typů jehel: jehlu Utility, jehlu Jeans, jehlu Jersey a dvojitou jehlu. Univerzální jehly na varhany mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití hedvábí (tj.ч. Jehly lze použít k různým účelům. od umělých), přes kambrík, šifon, organzu, len, popelín až po vlnu.

Kvalita šicí jehly je stejně důležitá jako mechanismus stroje. Univerzální model má mírně zaoblenou špičku a je určen pro pleteniny a tkaniny střední hustoty. Používá se ve všech typech domácích strojů pro jednoduché šicí operace. Několik tipů k používání aplikace Po.

Orgánové jehly Jeans mají ostrý hrot. Lze je použít k šití džínoviny, plachtoviny, imitace kůže a dalších materiálů. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Dvojjehly (dvě jehly na jednom držáku) od firmy Organ. Jejich špička jehly je mírně zaoblená. Používají se pro reliéfní připínáčky, ozdobné stehy, šití krajek. Poznámka! Většina šití.

Jehly Organ Jersey mají středně zaoblenou špičku. Používají se k šití jemných úpletů a háčkování, jednoduchého (jednosměrného) žerzeje, korzetů atd.д. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Povlak z nitridu titanu chrání tyto varhanní jehly před přehřátím i při delším používání. Díky svému složení jsou jehly čtyřikrát pevnější než standardní jehly a vydrží až pětkrát déle než standardní jehly.Titanové jehly Organ jsou vhodné zejména pro.

Vhodné pro semišové, vepřové a telecí výrobky

Článek 64084 Univerzální jehly SCHMETZ 130/705 H se standardním, mírně zaobleným hrotem. Pro bezproblémové šití mnoha druhů látek. Vhodné pro většinu domácích šicích strojů

Univerzální jehly v měkkém obalu pro domácí šicí stroje. Tento typ jehly je určen pro domácí šicí stroje do 1000 mth./minuta. Šití všech látek

Univerzální jehly na varhany mají mírně zaoblenou špičku. Jsou vhodné pro šití hedvábí (vč.ч. jehly na vyšívání umělé kůže, kambíku, batistu, šifonu, organzy, lnu, popelínu atd.п. tkaniny. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Univerzální jehly na varhany mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití hedvábí (v t.ч. Opravu provádí odborník, který zkontroluje topný prvek (např. umělý), batist, šifon, organzu, len, popelín atd.п. tkaniny. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

ORGANICKÁ JEHLLA s. Ltd je jedním z největších světových výrobců jehel. Vyrobeno z nelegovaného ocelového drátu bez chromu, manganu atd.д. Nejvyšší kvalita jehel díky pečlivému studiu každé části: od špičky až po základnu.

Jak vybrat správnou jehlu pro domácí šicí stroj?

Abyste mohli správně vybrat a zakoupit jehlu pro šicí stroj, musíte se rozhodnout, pro jaké účely budou použity a jaké typy látek budou fungovat. Jehly jsou speciálně označeny, aby bylo možné určit jejich vlastníka a jejich schopnost pracovat s materiály různé tloušťky.

Čísla pro značení jehel šicích strojů

Všechny domácí šicí stroje s člunkovým stehem jsou již mnoho let vybaveny jehlami standard130/705H. Tato čísla „130/705“ znamenají pro běžného spotřebitele, že jehla je určena pro domácí šicí stroje a má plochou baňku.Pro ty, kteří jsou v šití nováčky: není špatné vědět, že existují i jehly s kulatou baňkou, které jsou určeny pro průmyslové šicí stroje.

Tradičně nejlepší jsou jehly německé výroby, například Schmetz, Organ Needles, Grotz-Beckert.

READ  Jak pečovat o sklokeramickou varnou desku

Standardní tabulka jehly šicího stroje

Číslo uvedené v názvu jehly označuje tloušťku (průměr) v setinách milimetru nebo zlomcích palce. Čím větší číslo, tím silnější jehla. Někteří výrobci mohou uvádět dvě hodnoty najednou, např. 100/16 nebo 120/19. To znamená, že velikost jehly se udává ve dvou jednotkách: milimetr a palec.

Přibližná shoda průměrů jehel a typů látek:

 • Jehly 5-90 na pružné úplety, tkaniny s lycrou a jiné pružné materiály;
 • Lehké tkaniny na košile a halenky. jehly 0-70;
 • jemné tkaniny (cambrik, šifon, krep de šifon atd.).п.). Jehly 0-90;
 • Len, kaliko, tkaniny z chemických a střižových vláken, kostýmní materiály. Jehly 0-90;
 • lehké vlněné tkaniny a těžká umělá vlákna, džínovina. jehla 00;
 • Těžké vlněné tkaniny: jehla 10;
 • Hrubá plsť, cívka, pytlovina. jehla 20;
 • těžké a velmi těžké materiály (kůže, olejová tkanina atd.).п.). jehly pro tyto materiály je třeba individuálně přizpůsobit, protože v závislosti na jejich hustotě se značení jehel může lišit od 00 do 00

Kromě čísel mohou označení šicích jehel obsahovat také písmenná označení, která určují oblast použití každé konkrétní jehly, tj.е. pro které látky je určen.

H. Univerzální jehly. Špička jehly je mírně zaoblená. Tyto jehly jsou vhodné zejména pro „měkké“ látky, len, kaliko, bavlnu a další.

H-J (džíny). Jehly pro těžké tkaniny. Ostřeji broušené, proto jsou vhodné pro šití silnějších látek, např. džínoviny, kepru, krokodýlu atd.п.

H-M (mikrotex). Jehly Microtex. ostřejší a tenčí. Tyto jehly se používají k přesnému propichování mikrovláken, jemných a hustě tkaných látek, potahovaných i nepotahovaných plášťů, hedvábí, taftu atd.п.

H-S (úsek). Jehly na elastické tkaniny. Tyto jehly mají speciální okraj, který prakticky vylučuje možnost vynechání ok při protahování švu. Zaoblený hrot rozptyluje vlákna tkaniny, aniž by poškodil strukturu jehly. Pleteniny střední hustoty a syntetické strečové tkaniny.

H-E (výšivky). Vyšívací jehly. Tyto jehly mají malý otvor pro očko a špičku. Mírně zaoblené. Kromě toho obsahuje prohlubeň v jehle, která spolu s ostatními konstrukčními prvky jehly zabraňuje poškození materiálu nebo nití. Určeno pro dekorativní vyšívání speciálními vyšívacími nitěmi.

H-EM. Jehly pro vyšívání nebo šití kovovými nitěmi. mají velké leštěné oko a drážku, které zabraňují štěpení kovových nití. Jehly číslo 80 a 90. 0 jehla pro tenké tkaniny. 0 pro těžší a hustší tkaniny.

H-Q (prošívání). Jehly na quiltování. tyto jehly mají speciální zkosení, snížené očko a zaoblenou špičku, aby se zabránilo vynechávání stehů a propíchnutí látky. Obvykle se používá pro dekorativní stehy.

H-SUK (dres). Jehly se zaoblenou špičkou. Snadno vklouzne mezi nitě látky a knoflíkové dírky a zabrání poškození materiálu. Ideální pro silné úplety, žerzeje a pleteniny.

H-LR, H-LL (leder kůže). Kožené jehly s řeznou špičkou. řez pod úhlem 45 stupňů ke směru švu. Výsledkem je ozdobný steh s mírným sklonem.

H-O. Jehla s ostřím. určeno pro dekorativní šití, prošívání a quiltování. Jehly tohoto typu jsou k dispozici v různých šířkách ostří. Čepele mohou být na jedné straně hrotu nebo na obou stranách. Použití těchto jehel na stehy, kde jehla udělá několik vpichů na stejném místě, zvýší dekorativní efekt.

H-ZWI. dvojitá jehla. Kombinuje dvě jehly v jednom držáku jehel. Jeho označení. Používá se na ozdobné lišty a vrcholky. lemy na spodní straně pletených výrobků (výsledkem je klikatý útvar na rubové straně). Jehly mají pouze tři velikosti (0, 80, 90) a tři typy (H, J, E). Rozteč mezi jehlami je na obalu uvedena v milimetrech (1).6, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 6.0). Čím vyšší číslo, tím větší rozteč jehel. Jehly 4.0 и 6.0 lze použít pouze na rovné stehy.

H-DRI. Trojjehla. má pouze dvě velikosti (2.5, 3.0). Ovládání je podobné jako u značení jehlou H-ZWI. Při použití tohoto typu jehly by se měly používat dvoujehlové stehy. Při nesprávném šití může dojít k přetržení jehly a poškození stroje nebo ke zranění.

Topstitch. jehly pro dekorativní stehy. Jehla má velké očko a drážku, aby jí mohla snadno procházet ozdobná nit (je silnější než obvykle, aby byla na látce dobře vidět). Pokud potřebujete šít s volnými, lámavými nitěmi, je tato jehla tou nejlepší volbou. K dispozici v počtu 80 až 100 kusů. Pro lehké, středně těžké a těžké tkaniny.

Orgány. Jehly do šicích strojů

Organ Needles Co., Ltd Japonská společnost založená v roce 1920. Společnost začala s výrobou gramofonových jehel. V roce 1936 se začalo vyrábět příslušenství pro domácí a průmyslové šicí stroje.

Společnost dodává jehly pro všechny typy tkanin. Lze si vybrat výrobky pro různé šicí operace. Jehly na varhany jsou očíslovány a označeny. Čísla udávají průměr příslušenství v setinách milimetru. Čím vyšší hodnota, tím silnější jehla.

Zajímavé! Tradiční značka šicích jehel Organ. obrázek dámy hrající na varhany. Symbolizuje spolehlivost a kreativitu

produktové novinky

Velikost výšivky 75

Vyšívací jehly velikosti 75 jsou nyní k dispozici v blistrech nebo plastových krabičkách.

Top Stitch Titanium Super Stretch a EL 705 CR SUK

Jehly Top Stitch Titanium und Super Stretch velikosti 65 a EL 705 CR SUK jsou nyní k dispozici jako sortiment.

Výšivky Antiglue

Účinný a dlouhotrvající antiadhezní účinek

Vzduchotěsné obaly

Nové vzduchotěsné balení CColorful economical durable unique

Typy jehel pro šicí stroje

Obyvatelé Moskvy a Petrohradu nemají problém s výběrem správného nástroje. rozmanitost umožňuje. Pokud žijete v malé oblasti, řešením jsou online obchody. Jsou k dispozici ve všech velikostech a tvarech pro všechny šicí stroje. Není třeba se obávat doručení poštou, protože se jedná o takovou skupinu výrobků, kterou je obtížné poškodit. Kvalitní jehla je cenově dostupná, takže pokud se vážně zabýváte šitím, nešetřete na nástroji. špatná jehla může vážně poškodit látku. Kteří výrobci se stali oblíbenými u profesionálů?

Pro úplety

Nástroj se nesmí zařezávat do látky, proto je vhodné zvolit vzorky s kulatým hrotem. Díl neprořezává vlákna, ale prochází mezi nimi. Nejlepší možnosti pro pleteniny: H-S, H-SUK, H-SES. Oblíbený model:

 • Název: SCHMETZ Stretch 130/705 H-S.
 • .
 • Vlastnosti: 5 kusů v sadě. 2×65, 2×75, 1×90. Materiál. nikl. Řez baňkou, průměr 2,04 mm.
 • Klady: vynikající kvalita výrobku, vhodné pro vysoce elastické pletené materiály, velikost žárovky je standardní pro domácí šicí stroje.
 • Nevýhody: žádné.
jehly, domácí, šicí, stroje, organ

Německá společnost Schmetz je lídrem v této kategorii. Jehly šicích strojů tohoto výrobce se lámou velmi zřídka. Výrobek, který je ideální pro pleteniny:

 • Název: SCHMETZ Jersey 130/705 H-SUK Combi.
 • Cena: 89 р.
 • Vlastnosti: sada 5 jehel. 1×70, 2×80, 1×90, 1×100. Vyrobeno z niklu, barevné oceli. Řezák na baňky, průměr 2,04 mm.
 • Klady: Nejlepší volba pro pletené výrobky.
 • Nevýhody: Nebyly pozorovány.

Pro kůži

Další titán ve výrobě jehel pro různé účely. japonská firma ORGAN NEEDLE co. Ltd. Zkušené švadleny vědí, že znak „Lady and Organ“ je symbolem spolehlivosti. Pro husté materiály používají řemeslníci následující model:

 • Název: Strojní jehly na kůži Organ Needles Leder Leather Cuir130/705 H-LL.
 • Cena: 270 p.
 • Charakteristika: sada obsahuje 5 jehel. 1×90, 1×100. Vhodné pro semiš, vepřovou, telecí a kozí kůži.
 • Klady: dlouhá životnost, vynikající kvalita stehu.
 • Nevýhody: časté jsou tovární vady s vadnými očky, v prodeji je mnoho padělků.
READ  Nastavovací knoflík pro plynové trouby ardo

Další německá společnost, která vyrábí kvalitní výrobky. Značka Groz-Beckert (na internetu často uváděná jako Grotz-Beckert) se specializuje na výrobu průmyslových jehel. Pro kůži má společnost tuto sadu:

 • Název: Groz-Beckert DBx1 LR.
 • Cena: 190 p.
 • Vlastnosti: sada 10 kusů 0/14. Délka od začátku jehly k základně. 33,8 mm. Tloušťka baňky. 1,62 mm. Výrobek je určen pro rovné stroje, vytváří šikmý steh se sklonem doprava.
 • Výhody: nízká míra přetržení, přetržení nitě, vynechávání stehů, vysoká kvalita řezání, dlouhá životnost.
 • Nevýhody: Nevhodné pro domácí šicí stroje.

Pro džínovinu

Extra ostré koncovky typu H-J se jemně zařezávají do houževnaté tkaniny, aniž by poškodily nitě. Tuto sadu nástrojů si oblíbily vyšívačky:

 • Název: Prym Nadeln Jeans 130/705.
 • Cena: 271 str.
 • Charakteristika: 5 vzorků 0/14. Použitý materiál je ocel, barva stříbrná. Velikost vyhlazení odpovídá velikosti jehly.
 • Klady: očko je dobře vyleštěné, zabraňuje poškození nitě, detaily zajišťují dokonalé vytvoření knoflíkové dírky a nit je dokonale vedena.
 • Nevýhody: drahé.
jehly, domácí, šicí, stroje, organ

Prodávané jehly jsou od tuzemských výrobců. Jsou levné, a proto si je kupují ženy, pro které je šití vzácným koníčkem. Návrh rozpočtu:

 • Název: Needle for denim Artie.
 • Cena: 42 p.
 • Vlastnosti: 5 vzorů v balení Zpracování z leštěné oceli.
 • Klady: Levné, dobrý výkon.
 • Nevýhody: často se lámou, ohýbají.

Pro dokončovací stehy

Dvojitá nebo trojitá jehla pro krásné dokončovací stehy. Nástroj H-ZWI, H-DRI není vhodný pro všechny stroje, ale pouze pro stroje s klikatým stehem (Singer, Brother, Janome, Juki a další) a funguje pouze v režimu rovného stehu. Oblíbený je následující model:

 • Název: Dvojité jehlice pro pleteniny Hemline.
 • Cena: 189 str.
 • Vlastnosti: jeden kus v sadě 0, rozteč mezi tyčemi. 4 mm. Materiál. ocel. Vhodné pro ozdobné stehy v pleteninách, elastických tkaninách s hustým vlasem. Špička je zaoblená.
 • Klady: silný, nepoškozuje vlákna, vhodný pro všechny moderní stroje.
 • Nevýhody: ne vždy vytvoří dokonalý steh, náročný na obsluhu.

Zvláště krásné stehy s trojitou jehlou. Pro dokonalý dekorativní steh je nezbytné zvolit kvalitní nástroj, např:

 • Název: SCHMETZ Universal Triple Needle H-DRI.
 • Cena: 169 str.
 • Vlastnosti: Jedna univerzální 0 s roztečí jehel 2,5 mm. Materiál. nikl.
 • Klady: praktické plastové pouzdro pro skladování a přenášení, vysoká odolnost výrobku.
 • Nevýhody: Nezjištěno.

Jehly pro šicí stroje Organ.379 položek

od 543 ₽ 7 recenzí Jehla/jehly Organ Super Stretch 75-90 Koupit

Špička jehly Organ Super Stretch je středně zaoblená. Používají se k šití vysoce elastických úpletů, simplexu, latexu, lycry, acetátu atd.д. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Od 1 990 ₽Sada jehel/jehel Organ EL x 705 Koupit

Varhanní jehly EL x 705. Speciálně navrženo pro elastické tkaniny a úplety. Chromované jehly snižují zahřívání jehly během používání. Hluboká střední část na hřbetu jehly. závěs.

od 480 ₽ ORGAN Jehly pro domácí šicí stroje, univerzální. Koupit

jehly, domácí, šicí, stroje, organ

Od 150 ₽Organ Jersey jehla/jehly 100 Koupit

Jehly Organ Jersey mají středně zaoblenou špičku. Jsou vhodné pro jemné pletené a háčkované výrobky, jednosměrné žerzeje, korzety atd.д. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Od ₽1,430 ₽ Jehla/špendlíky Organ Strech Silver Set Koupit

Pro elastické aplikace na vysoce elastické úplety, simplex, latex, lycru, acetát atd.д. Jehlice na pleteniny. Super Stretch. Tyto jehly vyrábí japonská společnost ORGAN. Hroty jehel jsou středně zaoblené, což umožňuje hladkou a rovnoměrnou úpravu povrchu.

Od 220 ₽ 6 hodnocení Varhanní jehla/jehla Universal 80 Koupit

Víceúčelové jehly na varhany s mírně zaoblenou špičkou. Používají se k šití hedvábí (titan, bource morušového atd.).ч. Jehly se používají k různým účelům, např. na umělou kůži, batist, šifon, organzu, len, popelín atd.п. tkaniny. Výrobce. Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Od 450 ₽ 7 recenzí Organ Twin Stretch 75/4 jehla/jehla Koupit

Dvojité jehly (dvě jehly na jednom držáku jehly) od společnosti Organ se používají pro dvojité šití. Super strečové jehly se používají ke zpracování pletenin. Mají středně zaoblenou špičku. Poznámka! Většina šicích strojů umí šít s dvojitým.

od 390 ₽ jehla/jehla Organ EL x 705 80 Koupit

Jehly typu ELx705 byly navrženy pro použití na vyšívacích strojích. Tato jehla od společnosti Organ má chromovanou povrchovou úpravu, která pomáhá snižovat teplo při provozu. Na rozdíl od standardních jehel má hluboký mediální řez na zadní straně jehly, který je.

Od ₽330 ₽Organ Jersey 70 Needle/Prongs Koupit

Jehly Organ jersey mají středně zaoblenou špičku. Používají se k šití jemných úpletů a háčkovaných látek, jednoduchého (jednosměrného) žerzeje, korzetových látek atd.д. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

ORGAN NEEDLE Co. Ltd je jedním z největších světových výrobců jehel. Vyrobeno z nelegovaného ocelového drátu bez příměsí, jako je chrom, mangan atd.д. Jehly mají nejvyšší kvalitu díky pečlivému zpracování všech částí, od špičky až po základnu.

Od 493 ₽ ORGAN Jehly pro domácí šicí stroje, na žerzej. Koupit

Od 350 ₽ Jehla/jehla Orgány Jeans 100

Orgánové jehly Jeans mají ostrý hrot. Používají se k šití džínoviny, plachtoviny, imitace kůže a dalších materiálů. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Od 344 ₽ Varhanní jehly pro domácí šicí stroje. Koupit

Vhodné pro šití hedvábí, imitace hedvábí, batistu, šifonu, organzy, lnu, žoržetu, popelínu, tkaného plyše. Užitkové jehly pro šicí stroje pro superšicí stroje a overlocky. Tyto jehly jsou vhodné pro domácí šicí stroje „Micron“ a „Micr“.

Od 699 ₽ ORGAN Jehly pro domácí šicí stroje, pro super st. Koupit od

Od 250 ₽ Organ Twin 90/4 jehel/jehel Koupit

Dvojjehly (dvě jehly na jednom držáku) od firmy Organ. Špička jehly je mírně zaoblená. Používají se pro reliéfní švy, ozdobné švy, k našití prýmku. Poznámka! Většina šití.

od 329 ₽ jehla/jehla Organ Universal 10/70-90 Koupit

Univerzální jehly na varhany mají mírně zaoblenou špičku. Používají se k šití hedvábí (t.ч. Jehly na vyšívání umělé kůže, kambíku, šifonu, organzy, lnu, popelínu atd.п. tkaniny. Vyrábí společnost Organ Needles Co. Ltd. (Japonsko)

Jehlová abeceda SCHMETZ

Jen málo šicích mistrů si všímá značení a barevných kódů jehel šicích strojů. Není divu, barevné pruhy nesou důležité a užitečné informace. Tato znalost šetří čas a pomáhá vám šít skvělé výrobky!

Pro hlubší pochopení značení jehel vás můžeme odkázat na abecedu jehel SCHMETZ.

H. UNIVERSAL (bez barevného označení) univerzální jehly. Jejich hrot je mírně zaoblený a dodává se v různých velikostech. Obecně dostupné ve velikostech 60 až 120. Univerzální jehly jsou určeny k šití jednoduchých, měkkých látek. Počet jehel od 60 do 120. K dispozici také jako dvojitá nebo vysoká jehla.

READ  Chladnička v horku nestudí

H-S. STRETCH (žluté označení) jehla pro elastické tkaniny. Má speciální vroubkování, které snižuje riziko vynechání stehů při napínání látky, a mírně zaoblenou špičku. Jehla vhodná pro šití středně hustých úpletů a syntetických elastických tkanin. Čísla jehel 65, 75, 90. K dispozici také jako dvojjehla.

H-SUK. Jehla JERSEY (oranžové značení) s kulatým hrotem. Snadno prošije látku a nitě knoflíkové dírky, čímž zabrání poškození látky. Vhodné zejména pro šití silných pletenin, včetně ručně pletených materiálů, žerzeje a úpletů. Počet jehel od 70 do 100.

H-J. JEANS (modré značení) Jehly pro husté tkaniny. Špička krouticí jehly je ostrá. Jehly se používají při šití silných a hustých látek, jako je džínovina, kepr, plátno atd. п. Počet jehel od 70 do 110. K dispozici také jako dvojjehla.

H-LL. LEDER nebo LEATHER (hnědé značení) jehly pro kůži, semiš atd.). д. s řezným hrotem pro snadnější průnik. LL znamená levý řezný bod, LR pravý řezný bod. Řez se provádí jehlou pod úhlem 45° ke směru švu. Výsledkem je dekorativní steh s mírně šikmými oky. Tyto jehly se však nesmí používat v oblasti šití (!) Počet jehel od 70 do 120.

H-M. MICROTEX (fialové značení) mikrotexové jehly. Jehly Microtex jsou velmi ostré a jemné. Tyto jehly se používají k přesnému propichování mikrovláken, jemných a hustě tkaných látek, např. hedvábí, taftu atd. п. Počet jehel od 60 do 110.

H-Q. QUILTING (zelené značení) Jehly pro quiltování. Jehly pro quiltování mají speciální zkosení, snížené očko a zaoblenou špičku, která zabraňuje tvorbě jizev a prošití látky. Proto se při šití oděvů doporučuje šít těmito jehlami. Čísla jehel 75, 90.

H-E. EMBROIDERY (červené značení) vyšívací jehly. Tyto jehly mají speciální drážku a mírně zaoblenou špičku, přičemž otvor pro ouško je o něco větší, aby nedošlo k poškození látky nebo nitě. Tento typ jehly je určen pro dekorativní vyšívání speciální vyšívací nití. Čísla jehel 75, 90. K dispozici také jako dvoujehla.

MET. METALLIC (růžové značení) jehly pro šití speciálními a ozdobnými nitěmi, zejména metalickými. Očko jehly je extra dlouhé ve srovnání s běžnou jehlou nebo vyšívací jehlou. Čísla jehel 80, 90. K dispozici také jako dvojjehla.

N. TOPSTITCH (mincovní značení) jehla pro dekorativní šití a šití více stehy, také pro vyšívání v konečných dekorativních aplikacích. Počet jehel od 80 do 100.

H SPR. EMDROIDERYSPRINGOVÉ JEHLY (bezbarvé) Jehla pro vyšívání s obručí bez šicí patky, pro individuální vyšívání vzorů, snadnou manipulaci a lepší zorné pole při šití. Jehla je umístěna uvnitř pružiny, která přebírá funkci patky šicího stroje. Jehla číslo 80.

H WING. HEMSTITCH (s barevným indexem) Jehly pro dekorativní stehy a vyšívání netkaných textilií. Se dvěma podélnými křídly na hřídeli jehly, která od sebe oddělují látku. Čísla jehel 100, 120. K dispozici také jako DVOJITÁ jehla v kombinaci s UNIVERZÁLNÍ jehlou.

DE. DVOUKOVÁ JEHLLA (bezbarvá) Dvouuchá jehla pro designové práce. Jehla číslo 80.

HDK. RYCHLÁ NAVLÉKACÍ JEHLLA (bez barevného označení): univerzální jehla s malým otvorem na straně očka, do kterého se zasune navlékaná nit. Vhodné zejména pro snadné zasunutí šicí nitě do očka. Čísla jehel 80, 90.

Se znalostmi a zkušenostmi zvládne každý šicí projekt i začátečník.

Eco-Pack

V tomto balení jsou k dispozici následující jehly pro domácí šicí stroje: univerzální, superstretch, jersey, denim, mikrotex, strečové jehly, jehly pro horní steh, jehly pro kůži, jehly pro vyšívací stroje.

K dispozici je také balíček zeleného obálkového papíru s obrázkem dámy hrající na varhany.

Výrobci, kteří kopírují výrobky Organ, používají právě tuto variantu obalu a vycházejí z prvků základního designu. Níže je uvedena řada těchto produktů.

Od roku 2002 společnost Organ přepracovává design obalů pro průmyslové strojní jehly. Speciální konstrukce obalu zabraňuje opětovnému uzavření po otevření. Nový design se vyznačuje výrazným tenkým šikmým pruhem přes celé balení (1), třemi širokými červenými pruhy v horní části (2) a malým podlouhlým okénkem, které zobrazuje sadu jehel (3). Číslo šarže (4) je uvedeno na zadní straně obalu, aby bylo možné výrobek v případě potřeby identifikovat jako originální.

K padělání těchto výrobků však stále dochází.

Používání padělaných výrobků způsobuje problémy v procesu šití a ovlivňuje kvalitu konečných výrobků. Šití s nesprávně nastaveným hrotem jehly může způsobit přetržení nitě a poškození již šitých materiálů.

Orgán přijal různá opatření, včetně právních, proti rozšíření kopií a napodobenin svých výrobků.

Používejte originální jehly, abyste zajistili kvalitu výsledného produktu!

Originální balení jehel ORGAN

Jehly Organ pro domácí šicí stroje se dnes dodávají v několika typech balení:

Tento balíček obsahuje všechny typy jehel pro domácí šicí stroje.

Toto balení obsahuje všechny druhy jehel pro domácí šicí stroje.

Toto balení obsahuje pouze univerzální jehly pro domácí šicí stroje: 5 (9), 75 (11), 90 (14), 100 (16), 110 (18), 130 (21).

Sortiment zahrnuje následující typy jehel pro domácí šicí stroje: univerzální, kožené, superstretchové, žerzejové, džínové, mikrotexové, strečové, jehly pro šicí stroje, jehly pro šicí stroje, jehly pro vyšívací stroje.

Na trhu je také zelená obálka s obrázkem dámy hrající na varhany.

Všichni ostatní výrobci, kteří kopírují výrobky Organ, používají tuto verzi původního designu a jako základ používají prvky základního designu. Rozmanitost těchto produktů je uvedena níže.

Od roku 2002 společnost Organ změnila design obalů svých jehel pro průmyslové šicí stroje. Nový design obalu zabraňuje opětovnému uzavření po otevření. Nový design se vyznačuje následujícími prvky: charakteristický tenký šikmý pruh po celém obalu (1), tři široké červené pruhy v horní části (2) a malé podlouhlé okénko, které zobrazuje sadu jehel (3). Číslo šarže (4) je uvedeno na zadní straně obalu, aby bylo možné výrobek v případě potřeby identifikovat jako originální.

Stále se však objevují případy falšování těchto výrobků.

Použití padělků způsobuje problémy v procesu šití a ovlivňuje kvalitu konečných výrobků.

Šití nesprávně tvarovanou jehlou může vést k přetržení nitě a poškození již ušitých materiálů.

Organizace přijímá veškerá možná opatření, včetně právních, proti hojnému výskytu kopií a napodobenin svých výrobků.

POZOR NA PADĚLKY! Používejte originální jehly pro zajištění kvality konečného produktu!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS