Kanálový dělený systém daikin

Split-systémy DAIKIN, oblíbené modely

Dříve byla klimatizace považována za luxus, ale dnes se k zajištění příjemného klimatu stále častěji používají splitové systémy. Naše řada systémů je ideální pro domácí použití. Svědčí o tom množství pozitivních recenzí zařízení a recenzí na síti, které zanechali ti, kteří již systém vyzkoušeli v praxi. Společnost Daikin se vyznačuje vysokou kvalitou a promyšlenými technickými vlastnostmi, stejně jako schopností šetřit energii.

Široká nabídka V této části katalogu se můžete seznámit s dalšími oblíbenými modely, které naše společnost nabízí. Dělený systém Daikin si získal srdce mnoha lidí, protože se osvědčil v praxi. Proto se vyplatí věnovat takovému vybavení zvláštní pozornost. Výrobce nabízí celou řadu modelů, což vám umožní vybrat si klimatizační zařízení, které bude splňovat všechny požadavky. Pokud si plánujete koupit split systém Daikin, můžete si být jisti, že mezi nabízenými možnostmi najdete tu nejlepší. V našem adresáři najdete jak velmi tiché modely, jejichž práce vás nebude rušit od vaší práce, tak spotřebiče, které mají dokonalé designové řešení. Nezapomeňte, že společnost je profesionálem ve svém oboru. Podařilo se jí vytvořit zařízení, které poskytuje silný proud vzduchu, a přitom je prakticky tiché. Díky tomu jsou split systémy Daikin ideální pro domácí použití.

Podívejte se blíže na výhody dělených systémů Daikin: 1. Systémy jsou praktické a uživatelsky přívětivé. teplotu můžete nastavit pomocí internetu a ovládat systém odkudkoli. 2. Další výhodou je tichý chod systémů. 3. Dlouhá životnost výrobků zaručuje, že se z nákupu můžete těšit po dlouhou dobu. 4. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si systém, který splní všechny vaše požadavky. 5. Atraktivní, moderní design činí spotřebič v očích zákazníků žádanějším. Tato jednotka se hodí do každého interiéru. 6.Cena splitových systémů Daikin v posledních letech výrazně klesla, takže jsou nejen nejkvalitnější, ale také cenově dostupné. 7.Šetří energii, což z něj činí energeticky úsporný spotřebič.

Klimatizace Daikin Ururu-Sarara s větráním a zvlhčováním vzduchu

Klimatizace Daikin Ururu Sarara je v současnosti nejúspornější. Při stejném chladicím výkonu spotřebuje méně energie než běžná klimatizace. Poměrně vysoká cena modelu Daikin Ururu Sarara je odůvodněna jeho jedinečnými vlastnostmi.

Vytápění prostor Daikin Ururu vytápí vaše místnosti, i když je nejchladnější počasí.Chladí až na 20 °C a spotřebuje méně energie než elektrické topení. K dispozici je také funkce větrání místnosti; 2. Pětistupňové čištění Venkovní jednotka odstraňuje nepříjemné pachy, škodlivé plyny z ulice. Několik vnitřních filtrů udržuje vzduch bez prachu a látek škodlivých pro pokožku a odstraňuje pachy. Posledním stupněm je proudová vypouštěcí jednotka vyvinutá přímo společností Daikin, která odstraňuje bakterie, spory plísní a houby; 3. Zvlhčování Daikin Ururu zvlhčuje venkovní vzduch při vyšších venkovních teplotách.15 °C. K nasávání vlhkosti zvenčí se používá speciální absorbér; 4. Přívod čerstvého vzduchu 2532 m3/h kapacita čerstvého vzduchu. Větrání lze provádět odděleně od režimu chlazení; 5. Odvlhčuje vzduch bez chlazení a udržuje v místnosti příjemnou teplotu. Režim odstraňování plísní, který lze spustit automaticky nebo nastavit ručně; 6. Stálá úroveň vlhkosti vzduchu, kterou zajišťuje klimatizační systém Sarara, zabraňuje nepohodlí a nachlazení; 7. „Chladný vánek“ Systém žaluzií vytváří imitaci jemného mořského vánku; 8. „Komfortní proudění vzduchu“ Chytrá konstrukce vertikálních/horizontálních žaluzií umožňuje rozptýlit nebo nasměrovat proud vzduchu do zvoleného bodu; 9. „Komfortní spánek“ Klimatizace začne před usnutím postupně ochlazovat místnost o 2 stupně a před probuzením zvýší teplotu na původní úroveň, čímž zajistí klidný a zdravý spánek. Funkce budíku.

READ  Vysavač Tefal se nepřipojí k síti Wi-Fi

Daikin FTXZ25N RXZ25N Ururu je podobný klimatizaci Daikin FTXR28. Přestože má nižší výkon, v některých ohledech svého konkurenta překonává. Například hladina hluku, která je pouze 19 38 dB. Klimatizaci Daikin Ururu si můžete zakoupit prostřednictvím internetového obchodu, kde se seznámíte s jejími vlastnostmi.

POZADÍ ZNAČKY

Kořeny společnosti Daikin sahají až do roku 1924. Zakladatel se jmenoval Akiro Yamada. Pozornost při určování polohy byla okamžitě věnována vybavení vzdušného prostoru. Začal s jednoduchými trubkami chladiče a vyráběl je pro letadla.

Poté vyvinuli a zvládli prvky obsahující fluor. Představil první kompletní klimatizační technologii pro vlaky. pomohl přežít válku t. к. obdržel mnoho vládních zakázek.

Jméno Osaka Kinzoku Kougyou. 1963 přejmenována na Daikin Industries Ltd.

vytvořili první nejkompaktnější a hermeticky uzavřenou jednotku.

V roce 1958. První tepelné čerpadlo bylo vyrobeno.

Od roku 1963. zvýšení kapacity v oblasti chemikálií, fluoru, optických polymerů pro vlákna a dalších komponentů.

olympijské hry vedly k výstavbě závodu na střešní varianty a odstředivé chladiče.

přechod na výrobky šetrné k životnímu prostředí. Organizace podepsala dokument o každodenních činnostech při prodeji a používání pouze ekologicky šetrných materiálů s pozitivním nebo sníženým dopadem na atmosféru planety.

V témže roce otevírá závod na výrobu klimatizací a rychle se dostává na klíčové místo v Evropě v oblasti klimatizačních zařízení.

V roce 1991 byl režim větrání změněn na režim klimatizace. Optimalizovaná verze VRV s rekuperací tepla. Snižuje náklady a spotřebu energie na provoz tepelného čerpadla.

V roce 2013. Zvláštní událost, organizace byla zařazena časopisem Forbes mezi 100 nejlepších kreativních společností.

V roce 2016. koupila italskou společnost Zanotti za 107 milionů eur.

Hodnocení dělených systémů s přívodem vzduchu

Výhody: Režim větrání s přívodem vzduchu

Slabé stránky: Nepochopitelný provoz klimatizace, když teplota stoupne nad nastavenou hodnotu, klimatizace se náhle zapne naplno.

Komentář: Okna bytu směřují do vozovky. Otevřít okna znamená poslouchat hluk z dopravy a vdechovat prach. Po instalaci tohoto děleného systému je nyní vše perfektní: vzduch je čistý, okna zavřená a bez prachu. Daiko může a je lepší, ale rozdíl v ceně. Proč je dražší instalace na rozdělení s dodávkou, není jasné, všechny rozdíly: otvor ve zdi se provádí o něco více. Po vydání jsem byl účtován jako za instalaci konvenčního systému.

Výhody: 1. Snadné ovládání. Ještě neotevřel příručku. 2. Japonsko, Hitachi je jednou z nejlepších značek v oblasti klimatizací. Jednotka byla používána pouze několik měsíců a neměla žádné poruchy.

Komentář: dobře chladí. Rozhodně stojí za ty peníze

Výhody: Hlavní výhodou je poměr cena/výkon a vysoký výkon.

Nevýhody: Hlučnost (nelze přejít přes postel)

Komentář: Vzal jsem to od svých přátel v obchodě. Skvělý obchod, miloval dopravu zdarma a kvalitu samotné jednotky, kdyby to nebylo pro hluk, řekl bych, že to byla nejlepší klimatizace, kterou jsem kdy měl.

READ  Který gril je lepší plyn nebo elektrický

Nevýhody:.Zde uvedená spotřeba energie neodpovídá skutečnosti (podvádět. Komentář).Není tichý.Filtry nelze snadno vyjmout a umístit.Vnější přívod vzduchu, neprůhledný. Indikátory (prázdné vícebarevné kontrolky na vnitřní jednotce, jejich význam zjistíte z papírového návodu k obsluze). Nebylo by hezké mít za tu cenu svítící obrazovku? )

Komentář: Yandex! Při volbě průřezu elektroinstalačního kabelu postupujte opatrně!Tvrzeno zde na Yandexu, Spotřeba energie na vytápění 795 W. naprostý nesmysl! Skutečná maximální spotřeba energie pro vytápění = 1,5 kW. (1 475 W při 230 V).Tvrdí zde v Yandex, Spotřeba energie při chlazení 580W. mi dosud není známo! Podívejte se na stránky !

Úprava vzduchu

Split systémy Daikin mají třístupňový systém nepřetržité filtrace, který zahrnuje:

dělený, systém, daikin
 • Předčištění prachu a jiných nežádoucích nečistot v proudu vzduchu
 • Neutralizujte nepříjemné pachy pomocí fotokatalytického filtru
 • Eliminace alergenů a mikroorganismů pomocí elektronového paprsku

Filtrace je při vysoké účinnosti prakticky bezhlučná. Klimatizační jednotky Daikin jsou také vybaveny samočisticí funkcí, která automaticky neutralizuje nečistoty zachycené na filtrech a zajišťuje, že kvalita vzduchu v místnosti není zhoršena.

Daikin FTXA Stylové černé dřevo

Modely řady Servisní oblast Náklady na klimatizaci a instalaci,
FTXA20BT / RXA20A 20 124400 6000
FTXA25BT / RXA25A 25 130400 6000
FTXA35BT / RXA35A 35 154100 7000
FTXA42BT / RXA42A 40 193300 7500
FTXA50BT / RXA50A 50 243100 8000

Nová řada designových klimatizací Daikin s jedinečnými funkcemi. Stylový (řada FTXA). ztělesnění estetického designu, vysokého výkonu a energetické účinnosti. Díky čtyřem různým barvám vnitřních jednotek (bílá, stříbrná, černá a ebenová) se Stylish hodí do každého interiéru.

Novinka v designu vnitřních jednotek: čelní panel se v provozním režimu pohybuje rovnoběžně s krytem, čímž se zvyšuje účinnost klimatizace a zároveň se zachovává stylový vzhled. Zaoblené rohy zvyšují estetický vzhled jednotky.

Klimatizace Daikin řady Stylish jsou vybaveny novým ventilátorem, který optimalizuje proudění vzduchu s maximální energetickou účinností a výrazně sníženou hladinou hluku.

Vnitřní jednotky FTXA jsou vybaveny speciálním čidlem, které snímá údaje o teplotě z různých míst v místnosti a rozděluje proud vzduchu pouze do míst, která to v danou chvíli nejvíce potřebují, čímž umožňuje rovnoměrné ochlazení (ohřátí) místnosti i v nejvzdálenějších oblastech.

Stylové klimatizace FTXA využívají technologii Flash Streamer, která odstraňuje alergeny, prachové částice a pachy a zajišťuje tak čistý vzduch. Flash Streamer generuje elektrony, které aktivují molekuly dusíku a kyslíku ve vzduchu, čímž dochází k oxidačním reakcím, které ničí škodlivé mikroby, plísně a spory hub a neutralizují chřipkové viry.

Stylové klimatizace lze ovládat na dálku odkudkoli na světě pomocí standardně dodávaného online ovladače Daikin. Vyžaduje připojení Wi-Fi a aplikaci „Daikin Online Controller“ nainstalovanou v chytrém telefonu. Aplikace monitoruje spotřebu energie klimatizace a řídí teplotu, provozní režim, čištění vzduchu, rychlost ventilátoru a plánování, které je třeba zapnout nebo vypnout na časovač.

Dělený systém přívodu vzduchu Daikin

Klasický design klimatizace od renomovaného výrobce.Jednoduchá konstrukce a nízké náklady v kombinaci se spolehlivým výkonem.

 • Dobrý poměr ceny a kvality a rovnoměrné rozložení proudění vzduchu.
 • Vysoká sezónní energetická účinnost třídy A (SEER až 6.22).
 • Chladivo R-32 používané v klimatizační jednotce je šetrné k ozónové vrstvě, energeticky účinné a má nízký potenciál globálního oteplování.
 • Moderní design čelní desky.
 • Režim ECONO.
 • Komfortní režim distribuce vzduchu (Comfort).
 • Tichý provoz s akustickým komfortem pod 21 dBA
READ  Proč dělený systém při zapnutí hučí?

Klasický design klimatizace od renomovaného výrobce.Jednoduchá konstrukce a nízké náklady v kombinaci se spolehlivým výkonem.

 • Standardní vzduchový filtr odstraňuje prachové částice a zajišťuje stálý přísun čistého vzduchu.
 • Elegantní plochý přední panel snadno zapadne do každého interiéru a snadno se čistí.
 • 24hodinová funkce časovače pro nastavení doby zapnutí a vypnutí (den předem).
 • Režim plynulého kývání klapek (Autoswing).
 • Širokoúhlé žaluzie rozvádějí proud vzduchu po místnosti

Jedná se o nové modely Sensira Siesta, které vynikají stylovým designem vnitřní jednotky a tichým provozem.

dělený, systém, daikin
 • Dobrý poměr ceny a kvality a rovnoměrný přívod čistého vzduchu do místnosti.
 • Plochý, stylový čelní panel se snadno začlení do jakéhokoli interiéru bez nepříjemného čištění.
 • Prakticky tichý provoz (od 19 dB(A)).
 • Sezónní účinnost až A v režimu chlazení.
 • Při výběru zařízení s freonem R32 se negativní dopad na životní prostředí sníží o 68 % ve srovnání s freonem R410A a vysoká energetická účinnost přispívá ke snížení nákladů na energii.
 • Vertikální automatické kývání umožňuje rovnoměrnou teplotu vzduchu v celém objemu místnosti.
 • Pohodlné bezdrátové dálkové ovládání umožňuje naprogramovat provoz systému pomocí časovače, nastavit body zapnutí/vypnutí systému ve vhodnou dobu.
 • Katechinový filtr titan-apatitový deodorační filtr.

Krása a vysoký výkon v kombinaci s tichostí. Nejúspornější klimatizace na ruském trhu.

 • Technologická dokonalost v exkluzivním designu Emura.
 • Křišťálově bílý nebo stříbrný panel.
 • Nejvyšší třída sezónní energetické účinnosti SEER A.
 • Klimatizace je prakticky neslyšná: hladina akustického tlaku je snížena na 19 dBA!
 • Dvouzónový snímač Intelligent Eye rozpozná, kde se nacházejí lidé, a nasměruje proud vzduchu mimo jejich dosah. Pokud jsou v obou oblastech, je vzduch při vytápění veden svisle dolů podél stropu. při chlazení. V případě nepřítomnosti osob se klimatizace přepne do úsporného režimu (úspora energie až 30 %).
 • Vícestupňová úprava vzduchu s životností filtru až 3 roky.
 • Režim komfortní distribuce vzduchu.
 • Objemné proudění vzduchu zajišťuje nejlepší možnou cirkulaci vzduchu v místnosti díky koordinovanému kmitání klapek a žaluzií.
 • Režim snížení hluku pro venkovní jednotku. Umožňuje snížit hladinu hluku venkovní jednotky o 3 dBA. Tím se zabrání rušení sousedů venkovní jednotkou.

Špičková technologie a vysoká kvalita zpracování. Klimatizace s přívodem kyslíku a automatickým čištěním.

 • První tepelné čerpadlo s chladivem R32 na evropském trhu.
 • SEER SCOP = A pro celý rozsah
 • Jedinečná kombinace zvlhčování, odvlhčování, větrání, čištění vzduchu a funkcí chlazení a vytápění v jednom systému.
 • Ještě větší pohodlí díky inteligentnímu třízónovému senzoru, vylepšenému rozložení proudění vzduchu a uživatelsky přívětivému dálkovému ovládání.
 • Vítěz ceny reddot design award 2013
 • Online ovládání (volitelné): umožňuje ovládat vnitřní jednotku odkudkoli: z chytrého telefonu, notebooku, tabletu nebo dotykového zařízení.
 • Hladina akustického tlaku až 19 dB(A)

Tato designová řada od společnosti Daikin je dokonalým doplňkem řady FTXG Emura. MIYORA znamená v japonštině „krásný a dávající to nejlepší“, což jsou dvě klíčové vlastnosti, které tato řada spojuje. jedinečný design s optimálním výkonem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS