Kávovar Delong Hydraulický systém prázdný vyplnit systém

Hlavní chyby Delonghi kávovary a způsoby jejich odstranění

Existuje několik chyb z magnetu a ESAM 2600, spojené s instalací vaření jednotky a sestavy vody. Po vyčištění je nutné zkontrolovat, zda všechny odnímatelné části jsou na svých místech. Stává se, že západky nejsou zahrnuty do drážek. V takové situaci bude stroj chybu. musíte ji znovu získat a vložit blok.

Poruchy coffeals

Existují poruchy, ve kterých kávovar Delong není malý zrno. Díky rozpadu broušení kávy lze spustit, aby se odstranily. Někdy je nutné prostě strávit hluboké čištění a odstraňovat olejový olej uvnitř, stejně jako kávový prach, který se drží pracovního mechanismu a je obtížné pracovat.

Kdyby bylo poznamenáno, že motor s obtížemi vytáhne zatížení, a nyní mlýnek na kávu nefunguje v kávovaru Delonghi, může ho vypálit motor a bude muset být v provozu.

Jak určit, že mlýnek na kávu začal špatně fungovat:

 • Hladina hluku byla vyšší nebo naopak, mlýnek na kávu začal pracovat klidnější než obvykle.
 • Práce v buničiny pomaleji.
 • Chuť nápoje, stejně jako jeho pevnost se změnila na horší.

V automatických modelech Delong neexistuje žádné broušení kávy v případě, že v nádrži není voda. Proces bez vody se nespustí. Před demontáže mlýnek kávy musíte zkontrolovat, zda je vše na místě. voda a zrna.

Oprava běžné chyby „Malé broušení“

Co dělat, když Coffeeman Delong neudělá kávu nebo dělá to špatně: Možná naposledy byla grilovaná tuková zrna nebo byli syrové. Nádobu je nutné vyčistit zbytků předchozího broušení a usnout kvalitní zrna. Po broušení bude přístroj nezávisle čistit.

Porušení mlýnek na kávu může být spojeno s poruchou samotných koní. Pokud zařízení pracuje po dlouhou dobu, musí být ošetřeny nebo vyměněny. Je možné ostření mlýnů až 5krát, pak pouze náhrada.

V elektronických zařízeních pro funkci uzlu odpovídá poplatku. Pokud zařízení není uzemněno nebo v domě, jsou často napětí skoky, možná jeho poškození. Takové členění by mělo být likvidováno ve službě, pokud neexistuje žádné zkušenosti s elektronickými a elektrickými zařízeními.

Případ, kdy nádherný Delong kávovar nemá jíst kávu, může být spojen se špatným ladicím mletí. S příliš malými zrnami bude voda vyražena ve varné jednotce a nebude projít do poháru. Změňte stupeň broušení během práce mlýnek na kávu. Na jakmile se přepínač doporučuje posunout na jednu divizi.

Delonghi ecam 26.455.Rb

Téma je uzavřeno. Na tomto zařízení můžete požádat novou otázku.

Takový problém se objevil: píše „pestustný hydraulický systém“ po naplnění hydraulického systému, to samé píše. Svou dobu s tím, že když je funkce ohřevu pohárů vypnuta, je plošina pro vytápění stále zahřívána. Po vypnutí plošiny kávovaru se ochladí, pak musí být zapnuta, vyplnit hydraulický systém a teprve pak vaří kávu.

Odpovědi 2

Stroj dal chybu „Prázdný hydraulický systém pro vyplnění systému“ a „Připojit uzel napájení vody“. Problém se rozhodl rychle: Zavolal jsem horkou rybářskou linku pro Trimmer Delong a hezká dívka řekla, že stačí připojit výtok na teplou vodu, klepněte na tlačítko OK. Poté, přes tento nos, je vybrána celá sklenice horké vody, a auto získalo.

Byl stejný problém. Při pokusu o vaření kávových čerpadel vyštěkla, a pak se nápis objevil o potřebě vyplnit hydraulický systém. Vypusil horkou vodu přes výtok pomohl, ale ne pár kávových šálků. Pak byl problém opakován. Staženo schéma automobilů. Začal porozumět. Odstranit všechny víčka na stranách a vzadu. Začal zkontrolovat všechny trubky. V důsledku toho přišlo k tomuto závěru. Auto přes výtok spojuje teplou vodu. To znamená ohřívač a čerpadlo v pořádku. Protože pár pohárů se mu podařilo vařit, pak problém není fatální, když se něco zlomilo úplně. Začal chápat. V důsledku toho byla tato situace. V pudinku, který je odstraněn skrz poklop za nádrží s vodou, je ventil. Ventil je pod filtrem sítě. Je malý a kulatý, není v centru, ale trochu daleko od centra. Demontovaný pudinkový blok. EAVE PISTON. Na pístu je malá díra. Ve smontované podobě by se tato díra měla shodovat se stejnou malou otvorem na válci, kde procházky pístu. Stručně řečeno, drát vyčistil otvor v pístu a pak ji nastavil takovým způsobem, že v nejnižším bodě se otvor na pístu shodoval s otvorem ve válci. Venku na válci je malá tryska, která vkládá instalaci pudinku na místo kombinovat s tryskou na pohybu pohybu pístu. Tato trubka je vhodná jedna z trubek pro napájení teplé vody v pudinkovém bloku. Poté, co všechno fungovalo.Zdá se, že nějakým způsobem došlo k posunutí otvoru v pístu pudinku BLOC vzhledem k otvoru ve válci tohoto bloku. A je možné, že ventil na pístu byl hodnocen. Protože samostatně neprovedl problém, pak je těžké přesně říct. S největší pravděpodobností, stále druhý důvod, t.na. Je nepravděpodobné, že otvory na pístu a na válci by nemohly aniž by se analyzovaly blok, aby se vzájemně pohybovaly.Taková je situace

READ  Lze chladničku vypínat každý týden?

Nedostal odpověď na vaši otázku? Můžete sledovat online pokyny

Kávovar Delongi píše hydraulický systém prázdný

Delonghi ecam 25 instrukce.462 B Pro zařízení kávovaru obsahuje stránky v ruštině.

Soubor PDF si můžete stáhnout soubor této instrukce: stáhnout pdf

Níže jsou uvedeny některé možné chyby. Pokud problém nelze odstranit popsaným způsobem, musíte kontaktovat centrum technické podpory.

Zahřejte šálek skrytou teplou vodou (cca.: Můžete použít funkci teplé vody). Zapněte Purges pro šálky a nechte šálky nejméně 20 minut do tepla.

Pivovarnicová jednotka ochlazená, protože po posledním vaření prošlo více než 2/3 minuty.

Před přípravou kávy, zahřátím vařeného uzlu stisknutím tlačítka

Instalujte vysokou teplotu kávy v menu.

Označuje, že je nutné odebrat měřítko od přístroje.

Je nutné provést program odstranit měřítko popsané v odstavci „Decalization“ co nejdříve. 154)

Vyberte si jednodušší chuť nebo snižte množství mleté ​​kávy.

Vyprázdněte nálevku štětcem, jak je popsáno v páře. „Čištění nálevů pro usínání“.

Po vyčištění nebyla instalována pivovarnická jednotka.

Vložte pivovarnicovou jednotku, jak je popsáno v části „Čištění svařovacího uzlu“ (strana. 153)

Pečlivě čistit zařízení, jak je popsáno v páru. „Čištění“ (strana. 152) Pokud se zpráva bude i nadále zobrazovat po čištění, obraťte se na středisko technické podpory.

Vyměňte filtr nebo jej vyjměte podle pokynů v odstavci „Filtr pro zmírnění vody“ (strana.155)

Plovák nebo elektromagnetický senzor

První věc, která je třeba zkontrolovat, je stav tzv. Jeho design je co nejjednodušší. to je malá plastová část, dutina uvnitř. Přirozeně se obvykle vznáší na povrchu naplněné nádrže, v některých případech je plovák stále spuštěn pod vodou:

 • Nejčastěji k deformaci, plovák vede k použití teplé vody. Skutečností je, že pod působením teploty je plast stlačován, zatlačte vzduch zevnitř přes mikroskopické sloty v hrotu. Poté, co kapalina vychladne, se položka usiluje o návrat do původního stavu. vakuum vytvořený uvnitř dutiny se postupně nahrazuje okolní fúzní látkou, a protože je ponořena do kapaliny, je to dovnitř.
 • Přirozeně, poté, že indikace hladiny vody se může stát nesprávným. namísto plavání na povrchu bude plovák pod hladinou vody a informace nebudou zaslány senzorům ne o skutečné hladině vody.

Pokud je ve vašem modelu indikována hladina vody pomocí elektromagnetického senzoru, můžete mít také podobný problém. Důvodem může být ucpání kontaktů na samotném senzoru, posun nádrže v důsledku nadměrné akumulace vápenných desek.

Jak zkontrolovat uzel pro přívod vody v DeLonghi

S instalovanou nádrží na vodu je ventil lisován a voda přes silikonovou trubku vstupuje do systému. Je možné, že trubice spojující nádrž a zbytek systému sklouzla; V tomto okamžiku se nápis objeví na displeji kávovary Delonghi: Vložte vodovodní jednotku. Pro tohle:

 • Vypnout výkonný kávovar;
 • Odstraňte zadní a boční panel;
 • Sestava přívodu vody umístěná ve spodní části, nastavená do otvoru ve vodním zásobníku. Tento vstup může být označen odpovídajícím nápisem.
READ  Pomůže zvlhčovač teplo

Mimochodem, příčinou zprávy, která se zobrazí na displeji může být prázdná nádrž, v takovém případě by mělo být vyplněno a restartovat, vypnutí / otočení stroje. Při restartování snímače bude moci znovu sledovat hladinu vody.

Také kávovar odmítá dělat kávu, pokud je v trubkách vzduchový dopravní zácpa. Zpravidla stačí spustit program Samo-diagnostikovat; V tomto případě bude systém promyje vodou, přístroj bude opět připraven k použití.

Kávovar nebude fungovat, pokud je plovák vadný ve vodní nádrži, bude plná kontejner požádána, aby naplnila nádrž. V tomto případě je nutné vyčistit nádrž z měřítka nebo pomocí speciálního nástroje nebo použití kyseliny citrónové. Mimochodem, většina z poruch kávovaru je spojena s nedostatkem včasného odstranění stupnice, takže je důležité provést odvápnění.

Požadavky na vodu a filtry

Zalévání tekutiny vůbec není žádoucí používat kávu pro vaření, protože silně mění jeho chuť a znečišťuje detaily.

K tomu mají v kávovarech filtry, které je třeba pravidelně měnit. Pokud jsou póry již hodnoceny vápno nebo jinými mikroelementy, může se stát překážkou vodního průchodu.

Každý filtr má svůj vlastní zdroj práce, zjistit, který z nich můžete z instrukce a nahradit. na vlastní nebo ve službě. Chcete-li propustit kávovar, Dolcely zničil speciální nástroje.

Pro vyplnění nádoby je voda nejvhodnější pro lahve, která prošla několika čisticími kroky. Pokud se po výměně filtru z kávovaru nevytáhne voda tlustá, znamená to, že není ve filtru. Je opět odstraněno a strávit kompletní čištění vnitřních částí z měřítka. Po posledním praní může být filtr znovu instalován.

Krok za krokem demontáž kávovaru Delonghi Ecam 350.55 s fotografiemi a popisy vnitřků

Kromě běžného kříže a plochých šroubováků potřebujeme hlavu (bitový nebo oddělený šroubovák) T20H Sizéru, hlava T20H se nazývá „Hexagon s pinem“.

 • Je na takových samostapacích šroubech, které je zasazen zadní kryt, který musíte odstranit první.
 • Poté se oba boční panely musí být přesunuty přes oblast zpět a odstranit, tahání dolů-zvedání pro spodní hrany.
 • Otevíráme stážisty ze 3 stran. Podepsal jsem hlavní uzly na fotografiích. Proč v obecné šumové práce všechny Delonghi ecam základní housle hraje i mlýnek na kávu, stejně jako obvyklé z většiny kávovarů a motor a převodovky varné jednotky? Protože mlýnek na kávu, jako čerpadlo, je připojen k podvozku těla přes gumové suspenze, což výrazně snižuje hluk z nich. Ale převodovka Ductor pro konkurenty Delong Louder.
 • Dostat, jen tahat úhledně, ale silně vzpřímené rukojeti úpravy broušení, která je v obilí bunkru. Vzpomeňte si na pozici, na které stála!
 • Odšroubujte zadní části dvou šroubů a zvedněte celý horní panel spolu s bunkru zrna. Zvednout se zezadu. Přední okraj horního panelu lpí 4 západky pro přední panel kávovaru. Stačí pečlivě vytáhnout celý horní panel zpět.
 • Pokud nebudete rozebrat kávovar kávovaru Delonghi ecam kávovar, pak nemusíte tahat / otočit stopku / převodovku regulátoru brusného. Jen v případě, pamatujte si pozici, můžete dát černou značku dvou etiket, na obou převodových zařízeních.
 • Chcete-li odstranit přední panel, musíte odšroubovat 3 šrouby na jedné straně a 2. na druhé straně. Plus odpojit se nad žlutý vodič, který přejde do tlačítka napájení. Tam je jen jaro-vyrobený kovový jazyk.
 • Poté se podívej na auto zepředu. Je třeba poznamenat, že čelní čelo sestává ze dvou a ve skutečnosti i tři části. Horní polovina s modulem obrazovky a dnem, rozdělený na dvě části, levý panel je připojen k výstupu cappinitor, centrální. pod modulem obrazovky. Ale jsou spojeni a rozděleni, aby odstranili, nepotřebovali. Stačí si vzít dolní polovinu pro obě části i tahu pro jejich spodní hrany na sebe a nahoru. měli by jít na přestávku a vyskočit z drážek. Je jasné, že v poslední chvíli musí být panel odstraněn ze zásuvky cappuccinator. zůstane na místě. Mimochodem, pod cappuccinatorem, nebo spíše vodou / páru, fúze džbánu. Nad výstupem vody / pár jiného konce, není viditelné, také odkazuje na mléko.
 • Z horní poloviny předního panelu děláme totéž. táhne pro spodní okraj na sebe a nahoru. Pouze trochu rozprostřete boční stěny. tam po stranách uší, z nichž jsme zkroutili šrouby, lpí je na podvozku těla. V důsledku toho získáme přístup k desce předních tlačítek a modulu obrazovky. Poplatek můžete odstranit odšroubováním 4 šroubů zde a jeden malý ze dna, není viditelný na fotografii.
 • Tak vypadá jako přední bez obrácení. Dávkovač kávy je namontován na rámu, který je přišroubován 4 samo-sázky. Také se zde odstraní stříbrný hrot s dávkovači, byl připojen k jednomu šroubu, který se nachází od spodního konce přímo ve středních tryskách kávy.
 • Po vyjmutí rámečku musíte odstranit pohyblivou část přímo s dávkovačem a tryskami. Ona prostě vytáhne na nůžky, ale tady potřebujete opatrnost. POZORNOST! Na zadní straně levého vodiče se zarážka pohybuje, která je vyrobena ve formě plastového pempper na pružině. Když vytáhnete dávkovač nahoru, chytit jaro a úder, letí doleva.
 • Po natáčení dávkovače modulu odstraňte kryt z něj, je jednoduchá západka, a najdeme důvod pro nerovnoměrné oddělení kávového proudu dvou trysek. malé kávové razítko v levém kanálu. Na fotografii, tato hnědá skvrna tuhého žebra. To už bylo dost na to, aby zúžil kanál, protože káva byla většinou tažena přes pravou otvor.
READ  Sáčková chladnička se síťovým napájením

Odstraněny znečištění, shromážděné v opačném pořadí. Oprava kávovaru Delonghi ECAM kávovary lze považovat za dokončeno.

Ale vezmeme-li tuto příležitost, rozložte pár dalších fotografií s vysvětlením na zařízení Delonghi ECAM pro zájemce.

Opakuji, 90% všech kávových strojů Delonghi série ECAM jsou uspořádány přibližně a jejich analýza je totožná s popsaným procesem s rozdílem v nevýznamných detailech. Ano, nedal jsem instrukce pro odstranění motoru a převodovku paměti, nahrazení mlýnského kámen v mlýnku na kávu, opravu čerpadla a demontáž multallapan, ale pokud se na něm rozhodnete, pak se mnou zvládnout lépe, protože Nevím

KCB Donlim Coffee Machine

Kávovar Delong Hydraulický systém prázdný vyplnit systém

Naplňte nádrž s vodou a / nebo ji nastavte na správně stisknutím, dokud není konec slyšet opravy.

Kontejner pro kávovary (A14) je naplněn.

Vyprázdněte kontejner pro kávové základy, zásobník pro kapky, vyčistit je a nainstalovat je. Pokud takovou operaci nesplňujete, může se stát, že když vaříte příští čas káva, kontejner přetéká, což povede k ucpání stroje.

Shishkom Melk помол Otpegul. Mlýnek na kávu!

Nainstalujte napájecí jednotku vody a klepněte na tlačítko OK

Příliš malé broušení, káva jde pomalu nebo nechodí vůbec.

Opakujte přípravu kávy a otočte knoflík nastavení uchopení na jednu divizi ve směru čísla 7 ve směru hodinových ručiček, zatímco pracující kávové brusky. Pokud se po dobu nejméně 2 šálků kávy vařily, vaření je i nadále příliš pomalé, opakujte korekci, pomocí regulátoru další značka (sledovat nastavení stránky mlýnek na kávu. 151).

Po vyčištění nebyl instalován kontejner pro kávové základy.

Vyberte zásobník pro kapky a nainstalujte kontejner kávy.

Byla zvolena „mletá káva“, ale mletá káva nebyla zavedena do nálevky.

Nainstalujte mletou kávu na nálevku nebo zrušte funkci mleté ​​kávy

Označuje, že je nutné odebrat měřítko od přístroje.

Program je nutné provést program odstranit měřítko popsanou v odstavci „odvolání“ co nejdříve. 158).

Zvolte více C158LA Chuť kliknutím na tlačítko

nebo snížit množství půdy

Vyprázdněte nálevku štětcem, jak je popsáno v páře. „Čistící nálevky pro usínání kávy“.

Po vyčištění nebyla instalována pivovarnická jednotka.

Zadejte pivovarnicovou jednotku, jak je popsáno v odstavci „Čištění svařovacího uzlu“.

Pečlivě čistit zařízení, jak je popsáno v páru. „Čištění a údržba“.Pokud se zpráva bude naděje po čištění, obraťte se na středisko technické podpory.

Klepněte na tlačítko OK a dávejte vodu odvodit od distributorového bloku (A14) do normálního režimu.

Vyměňte filtr a vyjměte jej podle pokynů v odstavci „Filtr pro zmírnění vody“

Mléko bylo právě odstraněno, a proto je nutné čistit vnitřní kanály nádrže na mléko.

Klikněte na tlačítko „Clean“ a držte stisknuté, dokud není vyplněno přírůstkové stupnice, která se zobrazí na displeji spolu se zprávou „Clean“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS