Kolik bar by mělo být v kávovaru

Co ukazuje tlakoměr v kávovaru?

Pumpa Manometr. zařízení, které vám umožní sledovat tlak ve skupině vaření. Odchylky od optimálního pracovního tlaku v 9 atmosférách obvykle naznačují chybu kávy. Upozorňujeme, že snímač tlaku ukazuje maximální tlak čerpadla během provozu stroje.

Tlak do značné míry určuje chuť kávy, její nasycení a rychlost vaření. Chcete-li odhalit jejich chuť určitých odrůd kávy, musí být připraven pod specifickým tlakem. V závislosti na typu kávovarů může být tlak vytvořen uměle nebo přirozeně.

Tlak a tlak

Pokaždé, když jste povoláni opravit espresso-kávovar, protože „přestala dělat kávu,“ jste ve světě dynamiky tekutin. Samozřejmě, že není nutné získat titul v mechanice, aby se odstranil blokování v přenosové skupině nebo vyměnit čerpadlo, v obou případech se v obou případech setkáte s problémem, který je spojen s tlakem a tekutým tekutinou. dva základní kámen tekutin dynamika. Espresso extrakce přímo závisí na obou. Průtokový výkon přes tabletu určuje dobu kontaktu vody s kávou, a proto ovlivňuje stupeň extrakce. A bez tlaku není espresso: tlustý, rychlý nápoj pokrytý hustou směsí olejů a pěny, které voláme smetanu. V procesu pročasování kávy tenkého mletí se získá „tableta“, obtížně propustná pro vodu; Hustota „tablet“ umožňuje zvýšit tlak, který pomáhá extrakci kávových olejů. A je zde jasné, že omezení průtoku vody v espresso-kávovaru se používá k získání požadovaného tlaku.

Nejprve je zapotřebí malá předběžná infuze (prémie). Myšlenka je vystavit kávu do malého množství vody (páry) v krátké době, během kterého tablet bude nabobtnout a namočenou vodou, jako v kudrší kávy. Pak, když je káva „připravena“, stroj poskytuje plný tlak v 9 baru pro správnou extrakci. Koncepce předběžné infuze („prostory“) byl poprvé použit v poloautomatických kávovarech, ve kterém „tableta“ byla původně vystavena tlaku z kotle (například 1,5 bar) před pístem, který podal pístový vložený vyšší tlak (11) Bar, postupně snižuje až 7.9 bar do konce procesu). V takových kávovarách byly použity dva nezávislé napájecí systémy.

A teď se promluvme o omezeních průtoku vody v espresso systémech (často se odkazoval na Gyklery). V takových systémech se pryagování dosahuje snížením tlaku vody přes tabletu a tlak 9 bar trvá déle. Tento proces se podobá čerpání kola na tlak 35 libry / čtverečních.palce přes velikost trysky s hlavou pin. Při čerpání až 35 liber / kV.palec? Když se dostaneme z posezení na straně silnice. Použití omezení průtoku vody k řízení tlaku může být také komplexnější způsob: typu ručních skupin rohů je v současné době distribuován, což umožňuje barovi měnit tlak vody, otevírání a zavírání ventilů ve středu skupiny.

Tento proces je plný překvapení, protože tlak není v přímé lineární závislosti na velikosti otvoru v limiteru průtoku. Malý otvor ventilu může vést k prudkému zpevnění průtoku, který umožní vyrovnat tlak na obou stranách ventilu. Viděli jste tento proces v akci, pokud jste někdy připravili kávu v ručně vyráběném rohu a všiml si, že otočení páky pro několik stupňů prudce zvyšuje výstupní tlak. Systémy, ve kterých je tlak řízen omezením tlaku, velmi rozmarné.

Ještě obtížnější způsob, jak se měnit tlak a tlak vody je možné pomocí nastavitelného čerpadla, jako v kávovaru La Marzocco Strada EP. V tomto přístroji se senzor elektrického tlaku hlásí aktuální hodnotu tlaku elektronickou jednotkou stroje, která ji porovnává s profilem používaným barem, a upravuje rychlost čerpadla této skupiny, aby se dosáhlo požadovaného výsledku.

Existuje jiný způsob regulace tlaku: pomocí pružinového ventilu. Take, například expanzní ventil. To je docela silný pružina, obvykle odchází nejméně o 12 bar. Když je napájení aplikováno na 12 bar, pružina je mírně stlačena a vytváří několik kapek vody, což snižuje tlak těsně pod 12 bar (a pak se zavírá).

Takový elementární uspořádaný pružinový ventil je také velmi poptávku po měkké předchozí infuzi, i když neumožňuje řídit proud. „Staromódní“ pre-infuzní ventily, populární po desetiletí, jsou stále používány v Kees van der Westen’s Semi-profesionální stroje; Tyto ventily jsou vynikající „absorbují“ počáteční tlak čerpadla, působící jako tlumiče nárazů v suspenzi vozidla; Pouze když je ventil zcela otevřen, tlak je dodáván do tabletu v plném 9 baru.

Existuje další téma pro diskusi, a bohužel to není další třídní příklad z oblasti mechaniky. Pokles tlaku nastane, když pracující kapalina, například voda tlačí tlak na trubku z bodu A do bodu B. Dokonce i v rovném segmentu měděné trubky, třecí síly mírně zpomaluje průtok molekul vody a snižuje tlak. V určitém smyslu vypadá jako ruční snížení tlaku s jedním z výše uvedených metod. V tomto případě je však přesné nastavení tlaku nemožné.

Nejčastěji se to stane takto: nastavíte hodnotu tlaku o 9 bar (například pomocí pružinového obtokového ventilu na čerpadlo pro nastavení tlaku). 9 bar na senzoru však neznamená, že 9 bar přijde do skupiny. Pokud je senzor instalován v distribučním systému espressa výrazně „výše“ skupiny, může ukázat velkou částku, než je to skutečně přiváděno do skupiny, protože tlak vody spadá, protože se pohybuje z bodu měření do distribučního bodu. A někdy senzor zobrazuje menší hodnotu, protože výrobce kávovaru používal příliš tenkou měděnou trubku pro připojení distribučního systému na senzor.

Obecně, jediný způsob, jak přesně vědět, že tlak ve skupině je možné pouze tehdy, pokud se měří přímo ve skupině pomocí nástroje s přibližně stejnou šířkou pásma jako tableta kávy. Nejlepší a originál z nich jsou Scace, pojmenovaný svým vynálezcem a jedním z svatých patronů Espresso mechaniky, Gregory Skece (Gregory Scace). Ačkoli to není shodné, ukazuje se, že je neocenitelný, pokud chcete konfigurovat kávovar espresso co nejlépe možným způsobem. A to nakonec je náš úkol: Podporovat ty, kteří pracují v kávovém průmyslu, aby jejich nápoj byl nejlepší ze všech.

READ  Které pánve lze vložit do trouby

Specialisté na naše servisní centrum jsou vždy připraveni vám pomoci a vaším kávovaru.

Víme o kávovarech! Jsme poslední instance v sérii vašich cest o servisních centrech našeho města!

Generální opravy profesionálních kávovarů- Drahý, efektivně- Obnova dílů skříněk, svařování, pájení, malování. Všechny díly skladem! V době opravy dáme kávovar na substituci. Oprava mletí kávy Výměna mlýnů. čištění vnitrozemských dutin. výměna pružin, pera, hvězdy

Jak si vybrat kávovar

Někdo miluje kávu a někdo není. Tento materiál je určen pro ty, kteří nejsou lhostejní k osvěžujícímu nápoje. Zde se pokusíme odpovědět na otázku „Jak si vybrat kávovar?“. Řekneme vám o tom, jak se rozhodnout v obchodě do obchodu, co objasnit v obchodě. Takže jste bez problémů připravených doma vaši oblíbenou kávu.

Od roku 1800, kdy, na obecném názoru, kávovar byl vynalezen, usadil se, jak se říká, hodně vody. Klesl hodně kávy. Děkuji za kávovar stojí francouzský kněz de Ballua. Kávovar, který dal světovému odkapávání. voda v ní spadl zvláštním filtrem naplněným mletou kávou. Vlastně, princip kapka kávovarů a nyní se nezměnil (podrobnosti níže). V roce 1827 se objevili první geyser kávovary, ve kterých káva byla připravena opakovaně použitelným průchodem přes horkou vodu a pár. V roce 1840 se vakuový kávovar, ve kterém voda, kde se vrstva kávy, se vrátil pod působením vakua zpět do přívodní nádrže, přičemž s ním s sebou chuť a aroma mletého kavárny. Takové kávovary však nedostali rozšířené. První kávovar typu komprese, kde aromatický nápoj byl připraven procházením dvojice vysokého tlaku přes vrstvu mleté ​​kávy, se objevila v roce 1855.

Jasné podnikání, „Starověké“ kávovary měli mnoho nedostatků. Mnozí z nich byli prostě nebezpečné. explodovaly během provozu. Byly problémy s kvalitou výsledného nápoje. ne všechny kávovary by mohly poskytnout dobrou extrakci z kávových zrn chuti aromatických látek. Mnoho kávovarů (například komprese) bylo v prvních velmi velkých rozměrech, požadovalo trvalé taneční uhlí, distribuované parní kluby kolem nich. Obrovským problémem bylo, že po dlouhou dobu nebylo možné najít optimální kombinaci doby výroby nápoje s množstvím použité kávy, s tlakem páry a teplotou zahřívání. Zkušení po těžkých a dlouhých experimentech bylo zjištěno, že odpovídající teplota pro přípravu espressa je teplota v rozmezí od 86 do 93 ° C. Úroveň tlaku musí být 5-9 bar (tzv. „Královský rozsah“).

Rok Když káva je opravdu to, co se nazývá „pryč do masů“, můžete, možná počítat rok 1901. Byl to v letošním roce, že 18. listopadu, italský inženýr Luigi Betzer odhalil svůj vynález na světě. espresso-auto. Obecně byla kotel zcela velkých velikostí. Vně se ve spodní části vaří voda a v horní části byly vytvořeny podmínky pro páru pod tlakem. Bylo to také (a to lze nazvat hlavní inovace) speciální kávová skupina s držákem (speciální kontejner s filtrem, z angličtiny, aby se držel, skladoval) pro kávu, umístěnou na kotelu. Zde, otevření páky, ventil, barista (nyní specialista na vaření kávy, a pak jen osoba, která pracovala pro bar) nalil horkou vodu. Pak bylo nutné snížit páku. zavřete přívodní ventil vody. Dále bylo nutné otevřít ventil krmiva páry na kávu „tabletu“ v držáku. Pass pod tlakem tlačil vodu přes kávu, vzala se svými většinou chuť-aromatických náplní mleté ​​kávy, a procházející filtrací částí držby, se ukázalo být v šálku. hotový nápoj.

Další technologie vyvinuté, vylepšené a v důsledku toho, že uživatel má různé způsoby výroby kávy pomocí kávovarů různých typů. Níže vám řekneme o kávovarech prezentovaných v obchodech. Všimli jsme si, co byste měli věnovat pozornost při nákupu.

Nejběžnější verze kávovarů. kapání. Ty jsou cenově dostupné a snadno použitelné modely, které však mohou dobře poskytovat uživateli kvality hodnou kávy. Princip provozu, jak již zaznamenal, se nezměnil od devatenáctého století. přes mletou kávu, umístěnou do filtračního segmentu kávovaru, bez jakéhokoliv tlaku je vynechán teplou vodou. Vzhledem k tomu, že mletá káva v kávovém makléře odkapává se, nevytváří „tabletu“, teplá voda (zahřátá v kotli) prochází to jednoduše podle fyzikálních zákonů. vzhledem k vlastní závažnosti. Vodní toky, lze říci, dropsy. tedy jméno kávovarů. Všimněte si, že odkapávací kávovar připraví pouze kávu „Američan“ (americká, pravidelná káva). Fanoušci espressa a nápojů na jeho základě by měli věnovat pozornost kávovarům typu roh nebo automatických kávovarů (viz. níže).

Navzdory jednoduchosti kávovarů kapání, některé aspekty by měly být vzaty v úvahu při nákupu. Začněme s mocí. Pokud máte rádi silnou kávu. můžete si koupit méně výkonný kávovar (700-800 W). Bude strávit na vaření více času, ale nápoj bude silnější. Všechno je jednoduché. s nižší pivovarnickým výkonem opustí více času, protože voda se zahřívá pomaleji, a proto interaguje déle s pozemní zrna. A pokud ano, to znamená, že nápoj bude silný. Alas, ve filtračních modelech často znamená, že je také spíše hořká. Je lepší koupit kávovar s kapacitou nejméně 1000 w. V tomto případě však budete potřebovat trochu více mletých kávových zrn (zejména pokud chcete, aby nápoj měl swinning), navzdory skutečnosti, že „na výstupu“ hotového nápoje bude stejně jako v méně výkonné jednotce.

READ  Kolik tráví elektrický sporák

V obchodech a modelech kávovarů kapání, které implementovaly automatické řízení pevnosti hotové kávy. Kávovar v závislosti na tom, kolik šálků kávy musí být získáno v důsledku jeho práce, kontroluje proces ohřevu vody a projíždí jej přes kávový prášek. získat nápoj vybraný uživatelem. Takové modely jsou obvykle o něco dražší než „obyčejné“.

Kecací Čtvrtek 10. Kolik Toho Navaří Aku Kávovar Parkside Z Lidlu? Bruska Dremel, Loupačka Na Kabel

Parní Rozhova káva Vzdělávání

Má nejjednodušší design a primitivní princip práce. Voda vstupuje do hermeticky uzavírací komory a zahřívá se k varu (98-100 stupňů). Fotoaparát vytváří tlak až 4 atmosféry. více nemohou být podle bezpečnostních předpisů. Když voda dosáhne požadované teploty, potom pod tlakem horkého páru je voda z topné komory vytlačena a prochází mletou kávou, změnou na připravenou kávu. Takové kávovary se někdy nazývají kotle.

Rozlišovací rysy parního kávovaru

 • Malá zásobníka vzhledem k tomu, že voda vyžaduje silné a jednotné topení.
 • Kávovar nemá termostat. Konstrukce vyžaduje vytápění vody, prakticky k varu.
 • Nízká, ve srovnání s čerpacím kávovarem, tlak až 4 bar.
 • Chuť nápoje v parním kávovárně, podle odborníků, je více hrubší a ostřejší díky tomu, že je vařena příliš vysokou teplotou vody.
 • Handmade cappuccinator s názvem „Panarello“, existuje ve všech modelech kávovarů parní roh.

Plody parního kávovaru Rozhnaya

 • Nízká a na akcie jsou nižší než o dalších 10-15%.
 • Kompaktní velikosti. Vodní nádrž je malá, kávovar nebere mnoho místa.
 • Rychlé vaření, přibližně 2-4 minuty. Je delší než v kávovaru čerpadla, ale méně než v kapání nebo gejzír.
 • Vysoká teplota podporuje dobrou extrakci a nápojovou pevnost.

Nevýhody Steam Hornk Kávovar

 • Relativně nízký tlak. až 4 bar, pro srovnání, v Pompově. 15 bar.
 • Neexistuje možnost nastavení teploty, káva je vařena téměř vařící vodou, která snižuje aromatické vlastnosti.
 • Malý objem o 2-4 šálky espressa.
 • Malá variabilita receptů. Základní. espresso a cappuccino.
 • Obtížnost ve zvládnutí práce s cappuccinatorem. Mnoho uživatelů se nemůže přizpůsobit jednoduchému manuálu Cappuchano-Panarello.

Kdo je vhodný pro horn parní kávovar?

 • Členové malé rodiny nebo osamělé žijící lidi, kteří milují pít šálek espressa a očekávají od něj pevnosti a veselí.
 • Nativní fanoušci přírodní kávy.
 • Ekonomičtí uživatelé.

Recenze Steam roh na kávovary

Několik recenzí reálných vlastníků poskytne příkladnou představu o tom, co by mělo být připraveno při nákupu parní roh kávy.

Irina, vlastník kávovarů De Longhi EC 7

Vladimir, majitel kávovary Scarlett sc

Nina, vlastník modelu Polaris PCM

kolik, mělo, kávovaru

Příklady modelů kávovarů parních rohů

Na policích síťových obchodů jsou často nalezeny modely dobře známých výrobců. Mezi parními rohatými kávovary můžete splnit následující modely:

Hodnocení parního rohu na kávovary

Přečtěte si více o našich žebříčku, můžete si přečíst v článku „Hodnocení kávovarů rohů“.

Top 3 Steam roh kávovary v segmentu na 8 000 r vypadá.

Kompaktní volba od Dolce Gusto pro domácí použití

Bude to o kapsli kávovar „Neskafa“. To je výborná volba pro ty, kteří nemají příležitost získat estetické potěšení z výrobních zkušeností přes kávová zrna. Vše, co musíte udělat, abyste získali nápoj. vložte baňku s obsahem a klepněte na tlačítko. Při vynechání páky umístěné v horní části zařízení jsou kapsle punked. Odstraňuje balíček pro balíčky v důsledku jeho deprese v opačném směru. Na zadní straně pouzdra je nádoba na vodu a páku, která zahrnuje čtyři pozice. příchod horké a studené vody a časové řízení. Kávovar CAPSUE „Neskafa“ je velmi kompaktní a pohodlné pro použití. Zahrnuté je sběr. koš pro strávené balíčky. V popředí případu je povoleno regulační držáky pro stojan, umístěný v jiné výšce, což umožňuje používat šálky různých velikostí.

Mnoho si vybere tuto možnost jako zkouška. Umožňuje uživateli určit, jak taková technologie letí do známého rytmu života. Kávovar může být nádherný dárek pro blízké.

Kolik bar by mělo být v kávovaru

Co se stane, když je kávovar zapnutý původně?

Automatický kávovar, když se zapne samostatně testování, pod kterým je kontrolována poloha všech pohyblivých částí mechanismu, přítomnost vody v nádobě, kávy, správnou instalaci centrálního zařízení, nádoby na odpad a t. D. V případě detekce všech nevýhod, kávovar jej hlásí pomocí světelných signálů nebo nápisem na displeji, v závislosti na modelu kávovaru

Co když kávovar nezmizí kávu, ale je v pracovním stavu?

Zkontrolujte stupeň broušení (s velmi jemným olejem, káva se nalije velmi pomalu nebo vůbec). V automatickém kávovaru s programovatelným množstvím kávy je možné vystavit nulové porce. Je nutné přeprogramovat objem. Také káva nesmí být připravena s velkým množstvím stupnice v kotli

Jak přivést kávovar z režimu úspory energie? Jaký je tento režim?

Jedná se o režim, ve kterém kávovar po určité nečinnosti zastaví ohřev vody v kotli, čímž se ušetří elektřinu. Tento režim je vybaven všemi kávovary, které mají displej. Chcete-li ukončit režim úspory energie, musíte kliknout na tlačítko „Menu“

Co dělat, když je kontejner pro použitou kávu zablokován, ale ne přeplněný?

Vzhledem k tomu, že kávovar považuje počet cyklů a (v závislosti na modelu a dosažení určitého počtu cyklů) buď blokuje nebo zobrazí nápis na displeji, že je nádoba naplněna. Pokud uživatel před dosažením zadaného počtu cyklů odstranil kontejner a vyřazen použitou kávu, časovač nemá čas přeprogramovat. To se stane, když je nádoba uvolněna na svařovaném kávovaru. Pokud byl nádoba extrahována, ale káva používaná z něj není odstraněna, kávovar se začne počítat. To povede k přetečení a členění. Správně jej vyčistěte následovně: extrahujte kontejner bez ohledu na to, kolik kávy se nachází (dodaný kávovar) a po extrakci neinstaluje ne dříve než 5-10 sekund. V souladu s tím, pokud je kávovar blokován neúplným kontejnerem, produkuje výše popsaný postup

READ  Regulátor otáček ventilátoru

Jaký tlak je vytvořen v kávovaru?

Všechny naše kávovary pracují s tlakem 15 bar (1 bar. přibližně rovnající se atmosféře 1,02)

Která káva je žádoucí používat v kávových strojích?

Kávovary mohou používat jakoukoliv zrnu nebo mletou kávu v souladu s možností modelu. S výhodou používejte kávu speciální tmavé pražení pro espresso, například, , T.na. Tato káva má vynikající chuť a dokonale vhodná pro naše kávovary

Jaká údržba vyžaduje kávovar?

1 čas týdně. Splachování centrálního zařízení. 1 čas za tři nebo čtyři měsíce. čištění z měřítka

Které materiály jsou produkovány kotlů?

Kotly v kávovarech jsou vyrobeny z hliníku a nerezové oceli

Pro kolik porcí je roh určen pro kávovary espresso?

Horn espresso kávovary je určen pro 1. 2 porce espressa

Jaké parametry ovlivňují chuť a aroma vařené kávy a jak?

 • Stupeň broušení. tenčí mletí, silnější espresso
 • Počet gramů mleté ​​kávy pro část. čím více kávy, silnější
 • Teplota vaření. Čím vyšší, silnější
 • Tlak vaření. čím vyšší je silnější nápoj
 • Kvalita vody
 • Kvalita kávových zrn

Jaká voda je nejvhodnější pro výrobu kávy v kávovaru?

Které mléko je vhodné pro cappuccino?

Mléko musí být pevné, chlazené, nízké nebo střední mastné. Pokud není mléko urychleno, znamená to, že je obnoven z prášku koncentrátu nebo přehřátí během přípravy pěny

Co by mělo být dokonalé nádobí pro kávu espresso?

Perfektní nádobí pro kávu espresso by měly být připraveny při určité teplotě pro získání kvalitního bílého ohně. Mělo by mít také optimální tloušťku stěny v pořádku pro kávu po dlouhou dobu

Co je plně automatický kávovar?

Jedná se o kávovar, který je vybaven vestavěným mlýnkem kávy, kapacitou zrna, kapacitou vody, dávkovačem, topným zařízením pro topnou vodu, čerpadlo (čerpadlo) pro přípravu kávy, kapacity odpadu, elektroniky řízení vaření Proces a konfigurace kávovaru. Automatický kávovar připravuje espresso a cappuccino kávu s minimální účastí uživatele

Co je automatický cappuccinator?

Tryska na trubce pro přípravu mlékárenské pěny pro cappuccino. Kapacher bere mléko přes trubku z obalu (nebo jiné kapacity) a připravuje se v šálku již šlehaných mléčných pěchů. Pěna se připravuje čisté a elegantní. Některý model kávovarů má schopnost připravit naprogramovaný objem pěny

Mléko pípnutí zařízení. Představuje malou válcovou trysku na dvojicí trubce. Díky proprietárním zařízení, mléko cirkuluje uvnitř trysky, aktivně za míchání trajektem se změní na jemnou vzduchovou pěnu

Jedná se o další topný systém, který umožňuje snížit dobu přechodu z přípravy espressa na cappuccino vaření, t. na. Již horká voda vstupuje do přídavného topného tělesa a rychle se zahřívá na párovací teplotu

Umožňuje připravit cappuccino ihned po vytvoření kávy kvůli přítomnosti druhého kotle.

Co je předem smáčení?

Lisovaná káva je mírně zvlhčena horkou vodou. Po malé pauze pokračuje proces vaření. Funkce zlepšuje chuť a vůni připraveného espressa, ale zvyšuje dobu vaření

Při přípravě části espressa je následující část kávy předem. Vzhledem k tomu se snižuje připravovací čas espressa a cappuccino

Co je technologie dotykové obrazovky a ve kterém modelu je aplikován?

Kolik gramů kávy v espresso: ROZHKOVA Coffee Maker

„Teoretická záložka“ by měla být chápána jako sférický kůň ve vakuu. To znamená, že s některými ideálními italskými podmínkami je z takového gramu „příkladné množství kritérií. A přibližně na takové důležité výrobce domácích kávovarů a kávovarů.

Ale na profesionálních kávových strojích v moderních baristech kávovary v převážné většině orientované na standard 18 gramů. Pokročilé domácí milenci se zařízeními pro 30 tisíc jako Gaggia Classic.

Hodnoty nejsou opět dokonalé a silně závisí na tom, jaký druh kávy, kterou používáte, a co chcete získat na výstup.

Upozorňujeme, že skutečný praktický referenční bod pro jeden espresso na rohový kávovar (10 gramů) je maximální teoretická záložka pro automatické značky Krups a Philips Seko. Proto se espresso vaří na nich, když je pevnost vystavená v nastavení nižší než maximum. a priori získání „kapalin“ výsledek v šálku. Zde je ilustrace, že nejblíže k plnému dvojnásobnému espresso pro jeden průliv (jak je vařena na rohové kávy), může dělat Jura na maximální pevnosti (16 gramů). Částečně se proto všechny ostatní (s výjimkou Delong) jsou dvojité porce vyrobené ze dvou domácích zvířat. jednoduše postrádají objem pro duální espresso. Delong je také formálně chybí, ale pokus není mučení

Jak zkontrolovat Tiskové čerpadlo Šunka?

Chcete-li zkontrolovat kávovary čerpadla, musíte ji připojit k síti (musíte se chovat velmi opatrně, protože napětí je 220V) a přeskočte vodu přes něj. Tímto způsobem můžete zkontrolovat čerpaný tlak kávovarů.

Proč kávovar nalije kávu? Jedním z důvodů, proč se kávovar přestal nalít kávu, je filtrační zoom, který nedává vodu proniknout do nádrže. V tomto případě čištění nebo výměna filtru. Tato práce je lepší svěřit specialistu, který zná všechny jemnosti a funkce tohoto postupu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS