Kolik skladovaného glazovaného sýra bez chladničky

Co schovává glazované raws

Bar sladkosti, chutné, s různými výplněmi a navzdory jejich miniature, jsou schopni rychle uhasit hlad. Mohou se dotknout snídani a vzít s sebou na cestě k jídlu dezert uprostřed dne. hermetické balení to umožňuje. Nicméně, ne všechny suroviny jsou stejné, mohou být přirozené tvaroh nebo jen sladký dezert, který vám nedává nic kromě kalorií. Jak porozumět mléčným čokoládovým výrobkům, vypráví Olga Krivtsová, výkonný ředitel sdružení „ruský cottaget“.

Užitečnější jsou „čisté“ tvarohové dezerty, které byly zaručeny bez použití potravinářských přídatných látek. Pokud dáváte přednost raprům s výplněmi, vyberte si mák, vanilkové nebo vařené kondenzované mléko. nejčastěji se vyrábí na základě přírodních produktů. Pokud máte rádi čokoládu, podívejte se na současný prášek, a ne „náhražku kakaa“. A zejména pečlivě kupují raws s bobulemi a džemem. tyto výplně jsou nejčastěji umělé.

Rutiny váží v průměru 40-50 gramů, z nichž 10 spadá na glazuru. Všech jejích druhů, nejlepší čokolády, která je vyrobena z olejového a kakaového prášku. Bílé, jahody, jahody a jiné ovocné povrchy. to je směs palmového oleje a barvivových příchutí. Vysoce kvalitní žvýkací glazura musí zcela zakryje tvaroh, být hladký, brilantní nebo matný a v žádném případě by se neměl držet balení. Pokud po otevření produktu uvidíte kapky vlhkosti na něm, neskladujte se. jedná se o normální reakci odmrazování.

Vysoce kvalitní rutina se snadno kontroluje dotek. musí být pevný, správný tvar (podle Gost, to se děje obdélníkové, kulové, oválné nebo válcové). Balení nemůže mít přestávky, otvory a úniky chatové sýrové hmoty. to není jen vnější vady, ale hrozba vstupu produktu patogenských bakterií.

Nekupujte první kolegy zachází v brilantním balení, nejprve si přečtěte jeho jméno. V červnu tohoto roku byl přijat nový gost, podle které „chalupový sýr“ může být odkazoval se pouze na ty dezerty, které jsou vyrobeny z přírodních mléčných výrobků. tvaroh a máslo. Pokud vidíte léčbu s nápisem „glazovaný tvarohový sýr“ a najdete vánoční dopisy GOST na štítku, můžete ho bezpečně koupit. dá vám mléčné protein a vápník. Pokud v názvu neexistuje žádné slovo „tvaroh“ a produkt se nazývá jednoduše „glazované syrové“, znamená to, že místo přírodního mléka a smetanového tuku, výrobce použil rostlinný olej a dal mu chuť tvarohového sýra. V podstatě je to zbytečný sladký dezert.

Všechny skutečné mléčné výrobky, včetně glazovaných raws, velmi rychle zhoršují. Tak věnujte pozornost tomu, jaké podmínky jsou implementovány. Ideální, pokud je produkt umístěn v obchodě v chladničce ve 4 stupni. V některých tzv ekonomických supermarketech a stáncích potravin, teplotní podmínky jsou rozbité, suroviny leží v krabicích na podlaze nebo na pravidelné prezentaci. Získat takové zboží je velmi nebezpečné. Koneckonců, kvasinky rostou v surovinách při teplotě místnosti, zobrazí se forma a akumulovat toxiny. Pro ochranu vaší rodiny, produkty v pochybných místech nejsou lepší koupit.

Dalším důležitým bodem, který věnovat pozornost nákupu glazované surové. trvanlivosti. Co je kratší, tím lépe. Pokud produkt říká, že při určité teplotě může být uložen 90 nebo 120 dní, to znamená, že nejste přirozeným glazovaným sýrem, který obsahuje impozantní množství konzervačních látek. Malé dítě takový dezert by neměl být uveden.

READ  Proč dělený systém při zapnutí hučí?

Glazovaný tvarohový sýr jsou od 5 do 26% tuku. Pokud chcete udržet tvar, koupit lehčí dezerty. Obecně platí, že výživy informují spotřebovávat prosklenou pochoutku ne více než 2-3 krát týdně, protože v průměru přibližně 200 kilokalorů je obsaženo v jednom malém sýrech.

Je možné uložit kondenzovaný sýr při teplotě místnosti?

Při pokojové teplotě je možné jej použít nejpozději do 7 dnů; Pokud je to možné, připravte suché, větrané místo s dřevěným povrchem; Domácí podmínky také poskytují skladování ve sklepě (pokud existuje).

Zvyšte trvanlivost sýra bez chladničky dvěma způsoby: kus sýra musí být zabalen do bavlněné tkaniny, mírně navlhčený v silném solném roztoku a nasazení v chladném, tmavém místě bez přístupu přímého slunečního světla.

Čerstvý den

-I, například uvidím jako součást surového tvarohu výrobku, šíření zeleninového krému, cukrářské glazury, stabilizátoru konzistence, konzervačního sorbátu draslíku, ochucovadního činidla, totožného s přírodním, vanilinem. pak bych měl vědět, že to není Obeznámeni s dětským chaty sýrem a jeho „modifikace“?

V obchodě věnujte pozornost tomu, zda jsou suroviny implementovány za jakých podmínek. Ideální, pokud je výrobek v chladničce při (4 ± 2) ° C. Není to zcela možné, pokud produkt leží v krabicích na podlaze nebo na pravidelné přehlídce. Faktem je, že kvasinky začíná růst v surovinách při teplotě místnosti, zobrazí se forma a akumulovat toxiny.

! Zlomené syrové jsou analogem čokoládové čokolády v mlékárenském průmyslu, s jediným rozdílem, že jsou mnohem užitečnější a chutnější.

Faktory, které vedou k poškození

Dokonce i nejčerstvější a vysoce kvalitní sýr může ztratit chuťové vlastnosti nebo kořist, pokud povolíte účinek následujících faktorů:

 • Příliš vysoká teplota. Zvláště škodlivé účinky, které má na vysoké vlhkosti odrůd. Tyto podmínky upřednostňuje vývoj patogenních bakterií. Pro suché sýry je riziko menší. Ale s dlouhodobým vystavením vysokým teplotám, mohou také zkazit. Tento faktor také nemá vliv na vzhled a chuť. Povrch se stává lepkavým a chutí fermentu.
 • Příliš nízká teplota. Cold Středa může přidat produkt. Zpomaluje proces zrání. Také studený je schopen zkazit chuť. Dokonce i použití chladničky, sýr by měl být umístěn na zvláštním místě s odpovídajícím teplotním režimem.
 • Špatné balení. Sýry na prodej jsou nabízeny ve vakuových balíčcích. Při použití bezprostředně po zakoupení by měly být odstraněny vakuové nebo plastové obaly. Pro další úložiště byste ji měli zabalit do speciálního prodyšného papíru. Můžete použít hliníkovou fólii.

Studené úložiště

Domácí podmínky naznačují použití chladničky. Aby nedošlo k zhoršení chuti a neumožňují mu kazit, je nutné vytvořit správné podmínky.

Je důležité zvolit vhodné místo umístění:

 • Dveře chladničky nejsou vhodné pro tento účel. Jídlo, které je uloženo, je častěji vystavena poklesu teploty. To je destruktivní pro většinu odrůd;
 • Dokonale vhodné krabice oddělení nižšího chladničky. Jsou určeny pro skladování ovoce, zeleniny. Úspěšně je můžete aplikovat pro sýr;
 • Místo musí být odfiltrováno od mrazničky;
 • Zapamatovat si správný balíček. Tyto požadavky splňují fólie nebo pergamenový papír. Buď materiál, který vám umožní „dýchat“. Můžete propíchnout balení tak, aby malé otvory přispěly k dalšímu větrání;
 • Můžete rozložit sýr na talíři, kryt plastem. Nebo používat speciální plastové nádoby obsažené v balíčku chladničky;

Sýr Skladba nepředstavuje zvláštní potíže, pokud znáte určitá pravidla a vytvoříte správné podmínky. Doma se doba trvanlivosti a teploty závisí na tom, zda je sýr skladován v chladničce nebo bez něj.

Sladká, jemná, útulná a voňavá, ostrá čokoláda tvarohový sýr. Provedení všech dětských snů o dokonalém dezertu. A o zázraku, kolik tajemství to znamená, může uložit takový sýr!

READ  Chladnička Haier boky chladničky jsou teplé

Kontrolní orgány spotřebitele pravidelně provádějí analýzu kvality produktu různých značek. Výsledky odborných posouzení jsou zklamáním: ne každá rutina je skutečně přirozená a je vhodná pro děti.

Takže jste 100% jistý, že si koupíte, „vkusný“ řekne, co by mělo být skutečný tvarohový sýr.

Kloboucí klobásy

V důsledku tohoto zpracování získávají vařené uzeniny schopnost skladovat bez chladničky, tj. V pokojové teplotě po dobu až tří dnů. Pokud je taková klobása uložena v chladničce, se její doba použitelnosti během otevřeného obalu zvyšuje na 15 dní. Uzavřená klobása, pokud je ve vakuovém obalu nebo speciálním prostředí plynu, může být uloženo až do 25 dnů.

Chirurgické klobásy se významně liší od předchozích dvou skupin prostřednictvím přípravy. Při výrobě vařených uzených a polotuhých klobásy se používá teplé zpracování produktů kouř, příprava ferockovaných klobásy znamená dlouhodobé zpracování produktu při teplotě nepřesahující 25 stupňů. Celý proces obvykle trvá alespoň měsíc, v důsledku toho, který hotový výrobek ztratí významnou část vlhkosti a fermentovaných.

Díky tomu je doba skladování ferockovaných klobásy výrazně delší ve srovnání s jinými skupinami uzených produktů. Otevřené balení klobásení v člunu může být uložen v chladničce za měsíc. V těsnicí formě je jeho skladovací lhůta výrazně prodloužena: proto výrobci obvykle doporučují používat po dobu čtyř měsíců, ale v praxi, s výhradou údržby přibližně 4 ° a normální vlhkosti, jeho skladovací období v chladničce je prakticky neomezená.

Chirurgické klobásy se významně liší od předchozích dvou skupin prostřednictvím přípravy. Při výrobě vařených uzených a polotuhých klobásy se používá teplé zpracování produktů kouř, příprava ferockovaných klobásy znamená dlouhodobé zpracování produktu při teplotě nepřesahující 25 stupňů. Celý proces obvykle trvá alespoň měsíc, v důsledku toho, který hotový výrobek ztratí významnou část vlhkosti a fermentovaných.

Proč je sýr zkažen

Dokonce i nejkvalitnější produkt a stupeň čerstvosti jsou schopny zkazit, pokud spadne do podmínek s nežádoucími faktory.

Nepispívají k uchování chuti a svěžestnosti:

 • Teplota je vyšší než přípustná. Je schopna rychle zničit, zejména odrůdy s vysokou vlhkostí, ve kterém při vysokých teplotách existuje rychlý růst patogenních bakterií. Riziko snižuje pro suché odrůdy. Ale oni jsou s dlouhým ležícím v teple jsou schopny zkazit. Teplo negativně ovlivňuje chuť, ve které se objeví hořkost. A na vzhledu, protože povrch se stává lepkavým.
 • Teplota je příliš nízká. Chladný sýr, vytáhl z toho přírodní vlhkost. Chuť se stává gumou. Zrání zpomaluje dolů. Proto i v chladničce jej umístil do separace s odpovídající teplotou.
 • Nevhodné balení. Sýry jsou často prodávány ve vakuových obalech, které přestanou usnadnit uchování produktů při otevírání. Koneckonců, tam není vakuum. V důsledku toho musí být takové balení okamžitě hozeny a zbytky zabalit do prodyšného papíru. Nebo použití pro další skladovací hliníková fólie.

V prostorných podmínkách

Teplota běžných sýrových místností je příliš vysoká. Proto je doba skladování minimální. Můžete je trochu rozšířit, pokud si pro něj vyberete suché a tmavé místo, kdykoli je to možné, a suchý povrch dřeva. Samotný výrobek je zabalen ubrouskem navlhčeným v roztoku běžné potravinové soli. To bude osnovy sušení a tanging. Pokud má dům sklep, je lepší organizovat skladování v něm než v prostorných podmínkách.

Co je to expirační období GOST?

GOST R 53512-2009 zahrnuje klasifikaci sýrových výrobků v závislosti na technologických a fyzikálně-chemických vlastnostech.

V závislosti na přítomnosti stadia zrání jsou rozděleny do:

Na základě výpočtu hmotnostní frakce vlhkosti v odmašťovací látku se typy rozlišují:

kolik, glazovaného, sýra, chladničky

Z obsahu tuku, vlhkosti, soli, velikost kyselosti závisí na období a podmínkách pro skladování sýrových výrobků. Зная, к какому виду относится изделие, несложно представить, какие требования нужно соблюдать, чтобы сыр не утратил свои свойства.

READ  Kompresor mrazničky chladničky Stinol se nevypíná

На предприятиях-изготовителях предусмотрены два режима хранения:

Период годности сырных продуктов конкретного наименования определяет изготовитель. Рекомендуемые сроки годности до и после вскрытия упаковки, условия хранения для разных видов продукта указаны в таблице:

Pohled Температура хранения Срок годности (в сутках)
до вскрытия упаковки после вскрытия упаковки
Полутвердые сыры (Российский, Голландский) от минус 4°С до 0°С до 120 (вакуумная упак.) до 60 (без вакуума)
от 0°С до 6°С до 90 (вакуумная упак.) до 30 (без вакуума) Až 8
Твердые (Пармезан, Маасдам, Гауда) от минус 4°С до 0°С до 180
от 0°С до 6°С до 120 до 120
Мягкие (Адыгейский, Бри) от минус 4°С до 0°С до 33
от 0°С до 6°С до 10 Až do 5
Modlí se (Suruguni, Mozarella) od 0 ° C do 6 ° C Až 25 (polymerní balení.) Až 45 (vakuový balíček.) do 25 (ve solance) Až do 5
Tvaroh od 2 ° C do 6 ° C Do 90. \ t do 3
Není-li výrobce stanoveno jinak
Sýry roztavené (klobása) od 0 ° C do 4 ° C Až 75 do 3
Není-li výrobce stanoveno jinak

Domácí sýr. velmi snadný na přípravu a je bez přidaných látek a konzervantů! Taková pochoutka!

Před otevřením balení výrobce

Doba, kdy potravinářský výrobek může být použit pro účely, je stanoven od okamžiku, kdy je technologický proces ukončen jeho výrobou. Zahrnuje skladovací etapy ve skladu výrobce, dopravy, skladování v maloobchodních prodejenách a spotřebiteli po nákupu.

Doba úložiště v uzavřeném obalu za správných podmínek odpovídá načasování určenému výrobcem na štítku.

Pro populární alternativní a pevné odrůdy, při zachování integrity továrního obalu, GOST zajišťuje dobu skladování po dobu přibližně čtyř měsíců. Po trvání termínů, nejen teplota je ovlivněna, ale také ukazatele vlhkosti.

Sýr v chladničce bude možné skladovat co nejdéle, pokud eliminujete teplotní rozdíly, které vedou k poškození produktu. By se neměl posunout z jedné police chladničky na druhou.

Pro roztavené a tvarohové sýry může výrobce nastavit životnost a podmínky, které zaručují bezpečnost, kvalitu a bezpečnost výrobků. Závisí na podmínkách výroby použité surovinami, jakož i dalšími faktory ovlivňujícími období skladování.

Po otevření továrního balení

 • Narušení bezpečnosti kontejnerů, sýrů by mělo být umístěno do teplotního režimu ne vyšší než 6 stupňů. Doporučuje se vyhnout zamrznutí, je lepší neuvádět produkt v blízkosti mrazničky. Nejlepší výběr. nižší chladnička.
 • Pro odstranění možnosti absorpce cizích příchutí a sušení musí být výrobek zabalen do fólie, potravinového filmu nebo pergamenu.
 • Pokud nelze zabránit skladování v polyethylenovém obalu, spolu se sýrem by mělo být několik kusů cukru-raffinu. Adsorbuje přebytek vlhkosti a sníží pravděpodobnost formy.

Je možné ukládat parmazán v chladničce?

Technologie potravinářského průmyslu se doporučují zmrazit parmazán, čeddar a další pevné stupně sýrů, jinak budou mírně ztratit vkus a vzhled bude horší. „Parmesan může být zabalen do voskového papíru a v tomto formuláři bude skladován po poměrně dlouhou dobu

Vzpomeňte si na pravidlo 2 hodiny, při odstraňování výrobků z chladničky! Nemají sběrabíka hotová jídla (jako je maso, pták, vejce a kastrol), kteří zůstali bez chladničky déle než dvě hodiny při pokojové teplotě. Nebo jednu hodinu při teplotě vzduchu nad 35 ° C.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS