Kolik vosku potřebujete na depilaci bikin

Voskování v salonu a doma

Voskování je snadný a cenově dostupný způsob, jak se zbavit nežádoucích intimních chloupků. Je pouze dočasná a vyžaduje pravidelnou péči, aby byla pokožka hladká a hedvábná. Voskování je vhodné pro oblast bikin. Riziko zranění, komplikací atd. je minimální. Výhodou depilace voskem je, že ji můžete provádět i doma. Byly vyvinuty různé formulace, které vám umožní vybrat si produkt podle individuální citlivosti vašeho těla. Dodržujte pravidla depilace hlubokých chloupků v oblasti bikin, můžete dosáhnout dobrých výsledků bez návštěvy kosmetického salonu.

Voskování se častěji používá k odstranění chloupků v oblasti bikin. Vlastnosti postupu:

 • Můžete si to udělat sami doma; materiály a nástroje snadno seženete v obchodě s kosmetikou;
 • Voskování netraumatizuje pokožku, na rozdíl od holení břitvou, holení a používání elektrických depilačních přístrojů;
 • Výsledek se uchovává po dobu 1-3 týdnů;
 • Při systematickém očkování jsou vlasy měkčí, řídké a jemnější;
 • doba trvání nepřesáhne 20 minut.

První depilace voskem je bolestivá, nepříjemná. Protože se folikuly po expozici ztenčí, je snazší zákrok opakovat.

Vosk je přírodní produkt a jeho účinné složky jen zřídka způsobují podráždění a záněty. Mezi odborníky se tato metoda nazývá bioepilace.

Výhody a nevýhody

Odstraňování chloupků v oblasti bikin je jedním z nejoblíbenějších ošetření v kosmetických salonech. Obliba této metody je dána velkým množstvím výhod:

 • Vakcinaci lze provést rychleji než jiné techniky (laserová epilace, holení, holení);
 • V závislosti na typu vlasů a rychlosti jejich růstu trvá výsledek od 1 týdne do jednoho měsíce;
 • Po zákroku se prakticky nevyskytují žádné nepříjemné pocity;
 • pravidelná aplikace snižuje celkové množství vlasů a ztenčuje folikuly;
 • mrtvé částice jsou během zákroku odstraněny;
 • žádné podráždění po sezení, pokožka vypadá upraveně.

Následující nevýhody. riziko alergie na vosk, pokud jste přecitlivělí na jeho složky. Nesprávná manipulace a použití nesprávného typu vosku může vést k zarůstání chloupků.

Indikace

Bylo vyvinuto několik metod odstraňování chloupků. Kosmetička doporučuje očkování za následujících podmínek

 • Nadměrný růst, husté ochlupení v intimní oblasti;
 • Přecitlivělost na složení pro jiné technologie;
 • profesní požadavky.

Vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií. Před prvním použitím vosku se poraďte s odborníkem, abyste zjistili nejvhodnější složení vosku a případné kontraindikace.

Depilaci voskem lze provést v každém velkém kosmetickém centru. Před první návštěvou je vhodné zkontrolovat recenze, ceník a kvalifikaci personálu.

Výsledek a doba trvání účinku

Výsledek procedury závisí na správně zvolené metodě, složení a vlastnostech růstu vlasů. Po prvním sezení trvá účinek 2-3 týdny. Pokožka je hladší a příjemnější na dotek. Opakovaná depilace v oblasti bikin oslabuje a ztenčuje porost. Po každém dalším ošetření trvá účinek delší dobu.

Voskování odstraňuje odumřelé částečky kůže. Není třeba provádět peeling, pokožka vypadá zdravě a pěstěně a už žádná suchá kůže.

Bolí odstranění nežádoucích chloupků?

Nepříjemné pocity během depilace a po ní jsou přímo závislé na individuální citlivosti těla. Vakcinace je prý jedním z nejbolestivějších postupů odstraňování nežádoucích chloupků. Ke snížení nepříjemných pocitů se používají speciální anestetika ve formě gelů, sprejů.

Jaký vosk zvolit pro intimní depilaci

Důležitou výhodou vaxování je možnost zvolit správný materiál pro odstranění chloupků na základě vlastností jejich struktury a povrchu, který má být ošetřen. Pro intimní oblasti lze použít teplý i horký vosk. První je vyhřívána na poměrně vysokou teplotu, druhá na příjemnější teplotu.

Studený vosk ve formě předvařených proužků pro ošetření bikin se používá zřídka, protože je méně účinný. Lze jej použít k odstranění slabých a měkkých chloupků. husté chloupky na chladnějším přípravku dobře nepřilnou, takže nejsou zcela odstraněny.

Použité přípravky se liší nejen teplotou ohřevu, ale také prezentací. Vosk se dodává v plechovce, kazetě a granulích. Všechny tyto typy materiálu byly úspěšně použity pro intimní oblasti stydkých pysků i pro depilaci hluboko uložených míst. Některé z nich jsou však vhodnější pro odstraňování chloupků v určitých oblastech bikin.

Horký vosk

Při voskování za tepla se vosk roztaví na teplotu nejméně 50-60 °C. Při tomto stupni zahřátí hrozí vysoké riziko popálení, zejména na citlivých místech pokožky. Proto se použití tohoto typu vosku pro domácí ošetření kategoricky nedoporučuje, i když je poměrně účinný pro ošetření nejen klasických (v oblasti stydké a kalhotkové linie), ale i hlubokých bikin. Říká se, že vytrhává chloupky lépe než teplé přípravky a že procedura je méně bolestivá díky otevření pórů.

kolik, vosku, potřebujete, depilaci, bikin

Pokud chcete vyzkoušet odstranění chloupků v oblasti bikin horkým voskem, navštivte nejprve profesionální salon, kde se dozvíte o bezpečnostních opatřeních a správném provedení procedury.

Vosk vhodný pro tento typ depilace se zpočátku dodává v hustém svazku ve skleničce. Taví se ve voskovém taviči, ukazatele teploty jsou speciálně navrženy tak, aby nedošlo k přehřátí směsi. K nanášení horké směsi se používá špachtle. Po nanesení malé vrstvy vosku na intimní oblast voskový technik počká, až vosk ztvrdne (obvykle asi 30-40 sekund), a poté strhne proužek proti růstu chloupků. Při správném postupu zůstanou chloupky na seškrábaném kousku vosku. Někteří řemeslníci používají obvazové pásky, které se po nanesení vosku přilepí na vrstvu. to usnadňuje odstranění materiálu.

filmový vosk

Další typ vosku má poněkud neobvyklou podobu. filmový vosk. V balení má vzhled malých granulí, které po roztavení získají konzistenci homogenní hmoty. Směs lze aplikovat pouhým zahřátím na teplotu přibližně 40 °C.

Na rozdíl od horkého vosku se peletový vosk při aplikaci snadno přizpůsobí nepravidelným povrchům, a proto je vhodný i pro hluboké partie bikin. Voskový film, který se vytvoří po ztuhnutí vosku na kůži, je velmi pružný a lze jej odstranit, aniž by se materiál roztrhl.

Fóliový materiál rychle tuhne, takže depilace i doma trvá s trochou cviku velmi krátce.

Technika jeho aplikace je obecně podobná jako u vosku v plechovce: zahřátá hmota se nanáší špachtlí ve tvaru malého plátku na připravenou pokožku a za 15-20 sekund se odstraní vytažením chloupků ve směru proti jejich růstu. Velmi úsporné, protože k ošetření všech oblastí bikin stačí jen několik granulí.

Voskové granule po roztavení získají konzistenci homogenní hmoty, která během vytvrzování vytvoří film

Vosková kazeta

Voskové kazety jsou doporučeným výchozím bodem pro ty, kteří si chtějí depilovat intimní partie sami. To je dáno následujícími vlastnostmi tohoto typu materiálu

 • Kartuši není třeba zahřívat na vysokou teplotu. stačí, když její obsah dosáhne jen 37-39 °C;
 • Vosk je na pokožku roztírán samotnou kazetou (konkrétně její válečkovou tryskou) bez dalších špachtlí;
 • Vrstva nanesená na kůži je rovnoměrná a tenká, což umožňuje hospodárnější použití materiálu;
 • Vhodný k odstranění jemnějších i silnějších chloupků bez rizika poranění pokožky;
 • zajišťuje čistý postup: nehrozí, že by vosk kapal na nábytek nebo na pokožku.

Pravděpodobně pro domácí depilaci jak hluboko uložených oblastí bikin, tak i přístupnějších, se nejlépe hodí vosková kazeta, protože její aplikace je pohodlná a nehrozí riziko popálení.

READ  Stroj nezíská hybnost při tikání

Po zahřátí jednoduše přejeďte kazetou s voskem po pokožce voskovaného místa. Poté se na voskovou vrstvu nalepí obvazový pásek, který usnadňuje odstranění materiálu. Proužky se obvykle prodávají jako součást hotové depilační sady, lze je však zakoupit i samostatně v obchodech s kosmetikou. Jsou látkové i papírové, jednorázové i na opakované použití. Po vytvrzení směsi se pásek jednoduše odstraní spolu s voskovou vrstvou a nepříjemnými chloupky.

Výhody a nevýhody postupu

Žena potřebuje hodně trpělivosti a vytrvalosti, aby dosáhla pozitivního výsledku, protože proces depilace není nic příjemného. Stojí to však za to, protože to má mnoho výhod:

 • Po aplikaci vosku je pokožka zcela hladká. Důvodem je, že odstraňuje nejen nadbytečné chloupky, ale také odumřelé kožní buňky. Vosk je nejlepší pro rychlý a účinný peeling pokožky a její vyhlazení.
 • Materiál nezpůsobuje zarudnutí, podráždění ani svědění jemné pokožky.
 • Dosažení dlouhodobého účinku. Voskování v oblasti bikin vám pomůže zapomenout na všechny chloupky v oblasti bikin alespoň na čtyři týdny. Při pravidelné depilaci jsou chloupky jemnější a méně zarostlé.
 • Vosk má vynikající hypoalergenní vlastnosti, které minimalizují možnost alergických reakcí.
 • Snadno odstraňuje chloupky doma. Vosk je volně dostupný a depilace bikin nevyžaduje zvláštní dovednosti a znalosti.
 • Vosk je bezpečný výrobek. Pokud ji nepoužíváte správně, můžete se maximálně spálit.
 • Během jedné depilace se můžete zbavit všech nežádoucích porostů v intimní oblasti.

Postup by se neměl opakovat častěji než dvakrát měsíčně. Pokud si ho necháte udělat v salonu, určitě vám bude podána anestezie, aby se minimalizovalo nepohodlí.

Hloubková depilace bikin má méně nevýhod než výhod. Než však přistoupíte k zákroku, je důležité si uvědomit jeho nevýhody:

 • Pokud se nedodrží bezpečnostní opatření při depilaci voskem, zvyšuje se riziko infekce.
 • Chlupy nejsou vždy zcela odstraněny z kůže. Zejména pokud dojde k náhlému odtržení voskové destičky. Některé chloupky se mohou u základny zlomit, což může způsobit jejich zarůstání do kůže. Depilaci voskem je také třeba provádět správně, tj. proti růstu chloupků, nikoli ve směru jejich růstu. V opačném případě může vlasový folikul změnit svůj směr, načež vroste do kůže. K léčbě problému může být nutný chirurgický zákrok.
 • Žena může během samotného zákroku pociťovat nebývalou bolest. Zvláště nebezpečné pro ty zástupce něžného pohlaví, kteří mají silný práh bolesti. Ke zmírnění bolesti je často nutné uchýlit se k užívání léků proti bolesti.
 • Při nedostatečných zkušenostech může být výsledek nekvalitní, což vede k opakování postupu depilace.

Výhody a nevýhody hlubokých bikin

Mezi výhody této metody patří:

 • Účinnost. kompletní odstranění chloupků na genitáliích zajišťuje hygienu a pohodlí. Nemůžete přemýšlet o výběru plavek nebo spodního prádla.
 • Dosažení péče, kterou muži nejvíce oceňují.
 • Provádí se různými způsoby: vosk, shugaring, fotoepilace, laser a další.

Tato metoda má však značné nevýhody, které mnoho žen odrazují:

 • Bolestivé (kůže kolem stydkých pysků je velmi citlivá a jemná, ne každý snáší depilaci bez anestezie).
 • Abyste se mohli před profesionálem zcela obnažit, musíte překonat ostych.
 • Vysoké náklady.
 • Nelze provést správně doma. Kosmetičtí terapeuti doporučují používat pouze strojovou metodu.
 • Problém zarostlé kůže. Zbavit se ho můžete pouze dodržováním pravidel péče o pokožku po odstranění chloupků, použitím speciální kosmetiky.

Domácí anestezie před depilací voskem

Ošetření je považováno za bolestivé, ale účinek je dlouhodobý. Pro zmírnění bolesti po depilaci voskem se doma doporučuje studená sprcha. Led, který je třeba předem připravit, pomáhá zmírnit bolest.

Zvláště užitečné pro pokožku jsou kostky s odvarem z heřmánku, který má antiseptické a zklidňující účinky.

Můžete použít lidokain ve spreji, který je dobrým prostředkem proti bolesti. Sprej je bezpečný, ale způsobuje bolest pouze v horní vrstvě kůže, takže se jí zcela nezbavíte.

Existují speciální přípravky pro anestezii kůže ve formě krémů obsahujících lidokain a další anestetika. Dokonce i v lékárnách najdete mrazivý krém, který je díky chladivému účinku dobrým prostředkem proti bolesti. Nepřináší však úplnou úlevu od bolesti, protože krém neproniká do kůže tak hluboko, jak byste si přáli.

Příprava na domácí depilaci

Předpokladem pro domácí depilaci je, že se na proceduru musíte předem připravit. Zahrnuje následující kroky:

 • Určení vhodné délky vlasů. Neměly by být kratší než 5 mm, proto počkejte, až dorostou, případně je zastřihněte na vhodnou velikost.
 • Napařování a drhnutí pokožky. 2-3 hodiny před domácí depilací byste si měli dát horkou sprchu a použít peeling, který odstraní zrohovatělé částečky kůže. Tím se minimalizuje možnost vzniku zánětu.
 • Dezinfekce. Před depilací voskem použijte doma čisticí přípravek na bázi alkoholu. Alkoholový roztok pomáhá zabránit vzniku puchýřků po odstranění vegetace.
 • Alergologický test. Zjistěte, jak vaše pokožka reaguje na včelí vosk. Zahřejte trochu přípravku a naneste na malou část těla. Pokud se po čtvrt hodině neobjeví žádné zarudnutí nebo podráždění kůže, můžete bez obav pokračovat v ošetření.
 • Úleva od bolesti. Pokud máte nízký práh bolesti, znecitlivěte kůži za 10-15 minut ledem nebo teplým obkladem.

Jak se provádí depilace voskem? Průvodce krok za krokem

Přečtěte si úvodní článek o depilaci voskem, kde se dozvíte o jejích výhodách, složení, účinnosti a o tom, jak prodloužit intervaly mezi jednotlivými depilacemi. Níže se budeme zabývat pouze postupem.

Nástroje potřebné k voskování závisí na typu vosku a formátu uvolnění:

Horký vosk Teplý vosk Studený vosk
Teplota 42-60 °C 40-45 °C 36 °C
plísně sklenice, disky, pelety nádoby, válečky voskové pásky, tuba
způsob aplikace Špachtle, prsty (některé druhy vosku) stěrka, váleček, trubička Přilnavost pásu, trubka
Způsob vytápění pec na vosk s řízenou teplotou voskovací trouba, mikrovlnná trouba nebo vodní lázeň Teplo v ruce
Metoda odtrhávání rukama nebo bavlněnými utěrkami proti růstu chloupků s bavlněnými ubrousky proti růstu chloupků bavlněné ubrousky (pokud používáte tubu) proti růstu chloupků
Dodatečný účinek Horký vosk otevírá póry a snižuje bolestivost méně zánětů ve srovnání s horkým voskem ne
Omezení plochy jakýkoli nepoužívá se v oblasti bikin používá se hlavně na obličej, nohy a ruce.
Délka vlasů 2-5 mm 5 mm od 5 mm
Složitost vysoká střední nízká
Rizika popáleniny ne ne
Nevýhody Riziko popálení, vyšší podráždění kůže lámání vlasů (≈holení) Lámání chloupků (≈holení)
Náklady (příklad: dvě celé nohy v bikinách. klasické bikiny) ≈80-100 ≈500 ≈1500 (téměř 3 krabice).

Předběžné přípravy

Délka vlasů musí být dostatečně dlouhá pro zákrok. Nejlepší výsledky se projevují u chloupků kolem 5 mm, ale chloupky nad 8-10 mm se odstraňují bolestivěji a musí se zkrátit zastřihovačem nebo nůžkami.

Pokud máte sklon k zarůstání chloupků. 2 dny před ošetřením si udělejte peeling pokožky, abyste snížili počet zarůstajících chloupků.

Nikdy se nepárejte, neopalujte ani neexfoliujte pokožku déle než 24 hodin před ošetřením. Proveďte den předem test na alergie.

příprava pokožky a depilace voskem

Zahřejte vosk podle pokynů výrobce (tato teplota závisí na složení, takže se u různých vosků liší). Obvykle se používají speciální trouby, tavičky vosku, které umožňují zadat teplotu ohřevu, ale výrobci „domácích“ teplých vosků píší i návody pro mikrovlnnou troubu/vodní lázeň.

Pokožka by měla být suchá, čistá a nemastná. Pokud jste místo znecitlivěli (a pokud nevíte jak, návod najdete zde), je čas anestetikum opláchnout (vlhkým hadříkem). Poté pokožku otřete hadříkem a dezinfikujte salicylovým alkoholem. (K dispozici jsou profesionální přípravky pro předepilování, které jsou určeny k odstranění přebytečného tuku a dezinfekci.)

Při depilaci horkým voskem nebo při klasické karamelové depilaci se někdy na místo houbičkou, kapesníčkem nebo ručně nanáší také kosmetický pudr. Důvodem je snížení přilnavosti vosku a karamelu k pokožce a její ochrana před poškozením. Pokud však použijete mastek, nebudete moci znovu navoskovat jeden proužek vosku.

Poté zkontrolujte teplotu vosku rozetřením na hřbetě ruky. Pokud je vosk příliš horký, počkejte, až mírně vychladne.

READ  Proč se nemůže opalovat s laserovým odstraněním

Postup

Jakmile je vosk připraven, pokračujte v postupu:

 • Vosk nanášejte pomocí kazety nebo špachtle v tenké vrstvě ve směru růstu chloupků (teplý vosk: 1-2 mm; horký vosk: 1 mm). Pokrytí závisí na šířce a délce proužků a na směru a hustotě růstu chloupků: někdy je vhodnější pracovat po malých částech.
 • Nasaďte na vlasy speciální proužek a 3-4krát je uhlaďte. Pokud používáte horký vosk nebo karamelový cukr, nepotřebujete proužky. můžete pracovat rukama. A depilační směs se nestrhává ihned, ale nechá se na kůži chvíli působit (podle pokynů, 10-60 s).).
 • Po několika vteřinách (5 až 10 vteřin) naneste na vlasový stvol následující produkty. pro teplý vosk nebo 10-60 s. U horkého vosku) prudce odtrhněte proužek s voskem proti růstu chloupků, přidržte a zatáhněte za kůži na konci proužku, který vytáhnete (jinak hrozí vznik modřin). Upozornění: odstraňujte pod co nejostřejším úhlem k pokožce (pod 20 °C), tj. rovnoběžně s povrchem pokožky, aby nedošlo k přetržení chloupků a poškození pokožky.
 • Pleť je stále mastná.
 • Příliš tenká vrstva vosku.
 • Nesprávný směr vyjmutí.
 • Pomalé odstraňování vosku.
 • Příliš krátké chloupky (lze odstranit pinzetou).

Podívejme se na video ještě jednou. Dívka předvádí depilaci teplým voskem:

Techniky depilace teplým voskem (od 1:30):

V tomto videu se provádí depilace horkým voskem v oblasti podpaží:

kolik, vosku, potřebujete, depilaci, bikin

Zde se na rty nanáší horký vosk (všimněte si, že po odtržení vosku do něj kosmetička vloží ruku. tím se zmírní nepříjemné pocity):

kolik, vosku, potřebujete, depilaci, bikin

Dokončení depilace

Po dokončení depilace je možné provést enzymatickou depilaci nebo alespoň aplikovat přípravek proti růstu chloupků (například podle těchto pokynů). Tím se prodlouží doba mezi jednotlivými depilacemi, ale je to nepovinný krok.

Zbylý vosk by měl být odstraněn jakýmkoli olejem (nebo speciálním přípravkem po depilaci). může mít inhibiční účinek na růst chloupků (tento účinek má mátový olej, fenyklový olej. o tom bude samostatný článek).

Po ošetření se objeví zarudnutí v podobě rozptylu červených teček. To platí zejména při použití horkého vosku. Červené skvrny obvykle zmizí za 3 až 24 hodin.

Jak používat granulovaný vosk

Postup nanášení voskových pelet je podobný jako u vosků na plechovky. Existuje však několik rozdílů, které je třeba vzít v úvahu, aby postup správně fungoval.

Při výběru voskového materiálu se zaměřte nejen na jeho složení, ale také na informace o době vytvrzování. Podle doporučení kosmetiček je lepší koupit vosk, který chladne dostatečně pomalu, abyste měli čas ho správně nanést. Obvykle trvá přibližně 10-20 sekund.

Pokyny pro přípravu na zákrok

Na nadcházející depilaci voskem je nejlepší se připravit předem, abyste si zajistili snadný a pohodlný proces depilace. Nejprve je třeba počkat, až chloupky dosáhnou minimálně 5 mm, aby je vosk mohl zachytit. Pokud jsou chloupky delší než 7 mm, je třeba je pečlivě zastřihnout, jinak bude postup obtížnější. Nejlepší je použít malé nůžky se zaoblenými konci.

Dále se kůže připraví takto:

  2 dny před plánovanou procedurou vyčistěte pleť pomocí obvyklého peelingu. Tím se změkčí povrch a otevřou póry: je to méně bolestivé.

Pro antiseptické ošetření jakékoli oblasti na těle před depilací se nejčastěji používá chlorhexidin

Mastek nanesený na pokožku před depilací voskem pomůže odstranit přebytečnou vlhkost a zlepší kontakt vosku s chloupky

Pokud depilaci provádíte poprvé, zejména na choulostivých místech, můžete si 40 minut před procedurou vzít lék proti bolesti (Pentalgin, Nurofen apod.).) 40 minut před začátkem sezení. Na místo, kde chcete odstranit chloupky, můžete také nanést znecitlivující krém Emla nebo Lidocaine a místo zakrýt plastovou fólií. Anestetické krémy by měly být aplikovány 1 hodinu před nadcházejícím sezením, jinak se složky nestihnou vstřebat.

Nejméně 2 dny před návštěvou začněte chránit pokožku před intenzivním působením faktorů, které mohou zvýšit její citlivost. Aktivní opalování nebo návštěva solária jsou vyloučeny.

Důležitá otázka: v čem zahřívat filmový vosk?? Mnoho žen uvedlo, že k roztavení pelet není nutný speciální voskovač, ale stačí běžná vodní lázeň nebo mikrovlnná trouba. To není tak docela pravda, protože použití speciálního přístroje zjednodušuje proces ohřevu. Přístroj je vybaven indikátorem teploty, který umožňuje nastavit teplotu složení přesně na 37-40 °C (ne vyšší) a zabránit tak popálení.

Pro zahřátí granulovaného vosku je nejlepší použít tavič vosku, který je vybaven ukazatelem teploty, takže můžete ošetření aplikovat, kam chcete

Tavička vosku také zajišťuje konstantní teplotu tání, protože granulovaný produkt rychle tuhne. Může být umístěn vedle vás v jakékoli místnosti, kde se rozhodnete podstoupit léčbu. To je u vodní lázně nemožné. musíte běhat do kuchyně a z kuchyně a rozptylovat se neustálým zahříváním výrobku.

Pokud nemáte po ruce tavičku na vosk, můžete použít domácí prostředek na rozpouštění vosku. vodní lázeň

Postup nanášení voskové fólie

Po nahřátí vosku a přípravě pokožky můžete zahájit samotnou depilaci. Mnoho lidí používá k nanášení směsi dřevěnou špachtli, ale materiál lze na povrch nanášet jednoduše rukou bez dalších prostředků. Obecné pokyny pro použití granulovaného vosku zahrnují následující postup:

  Uchopte malé množství vosku špachtlí nebo rukama.

Naberte pokaždé malé množství vosku špachtlí, aby se materiál snadno nanášel a odstraňoval

Snažte se nanášet vosk v jednolité konzistenci připomínající okvětní lístky a nechte si malý „ocásek“, který vosk při odstraňování udrží

Filmová depilace voskem vás zcela zbaví chloupků i na nerovných plochách po dobu 3-4 týdnů

Je třeba vyvinout tlak, aby vosk pevně přilnul k chloupkům a odstranil je hned napoprvé.

K odstranění zbytků vosku použijte speciální ubrousky napuštěné kosmetickým olejem. Lepkavé zbytky nelze odstranit čistou vodou: k odstranění vosku potřebujete olej. Místo voskovacích hadříků můžete použít kosmetický disk a namočit ho do jakéhokoli základního oleje (slunečnicového, mandlového, olivového atd.).).

Následná péče o pokožku

Ihned po dokončení depilace a odstranění zbytků materiálu je třeba pokožku dezinfikovat. Můžete použít stejné antiseptikum, které jste použili před ošetřením (chlorhexidin nebo miramistin). Poté povrch navlhčete a nechte odpočinout. Je žádoucí, aby depilace ve večerních hodinách, protože nejlepší čas pro zotavení ošetřené kůže. v noci.

Zajímavé video o bioepilaci a depilaci bikin

Mám ráda, když se muž stará o sebe a své intimní partie. Nejen dívky se potřebují zbavit nadměrného ochlupení, ale také muži, a dívky mají rády, když jsou muži hladcí a čistí. Nejdůležitější je poprvé překonat strach, protože všichni víme, že muži jsou méně tolerantní k bolesti, a depilace voskem se zdá být pro muže skutečným utrpením.

Long před prvním sezením zaváhal. Bál jsem se, že je to intimní. Voskoval jsem. Ukázalo se, že to vůbec nebolí. Neměl jsem se předtím třást jako zajíc. Odteď už je to jediný způsob, jak to dělat.

READ  Proč klesá tlak v elektrickém kotli?

Nesnáším chloupky v těchto oblastech. A to platí jak pro muže, tak pro ženy. Chápu logiku přírody, že si je tam „pěstuje“, ale jsem velmi rád, že dnes existuje mnoho způsobů, jak se takové její „péče“ zbavit. Většinou si pleť depiluji voskem. Autorka má pravdu, ten pocit, když se vosk nalije na kůži, je prostě božský! A efekt je skvělý. Já osobně bych se muže „tam“ dotkla pouze v případě, že by předtím byl v salonu a nechal si udělat depilaci.

Dělám to, bolí to jen poprvé. A pak normální, takže byste se neměli bát))) Hlavní věc. Účinek je dlouhodobý a riziko zarůstání chloupků je minimální. Existují dobří odborníci, takže vše je v pořádku))

Chci přemluvit svého přítele k bioepilaci, vím, že vydrží déle než pouhé oholení. Ať je hladký a krásný také)))) A jako opice, no, nejen já sám pro krásu sledovat!! Myslím, že mohu změnit jeho názor argumenty uvedenými v článku, dobře, od sebe taky, některé bonusy přidat mu za jeho práci)))

K epilaci TAM mě přemluvil můj milovaný)) No, všechno bylo jako v článku. dělá to už dlouho a posunula šipku.proč se nezbavíš svých vlasů??)) Nejdřív jsem byl v šoku, ale pak jsem si přečetl pár článků, prohlédl fotky a rozhodl se to risknout. Poprvé to ani tak nebolelo, jako to bylo vzrušující))) Pán byl velmi pěkný a bál jsem se reakce))) Ale ne dříve, než to bylo, to šlo v pořádku, postup se opakoval.

Nechápu, jak se muži mohou nelíbit chlupy na těle?!Koneckonců, je to jedna z věcí, na které jsme pyšní.Ano, a fyziologicky tvořil tak, že tělo vlasy není jen růst) Ale pokud můj milovaný velmi dobře požádal, aby se odstranění chloupků TAM jsem si nejprve myslel, 10 krát, ale s největší pravděpodobností bude souhlasit.Myslím tím, co všechno děláš pro něžné pohlaví.Ale ne v zimě, protože se bojím, že zmrznu.

A jakmile se svléknu a lehnu si na stůl, dostanu erekci, která téměř nikdy nepolevuje. Paní říkala, že je to podle jejích zkušeností běžný jev, vůbec jsem nepanikařil.))

Osobně. Pro depilaci se mi líbí holení mnohem méně, t. к. I pár milimetrů chlupů mě svědí. Takže se stále častěji obracím na depilaci v salonu. Je možné trochu trpět pro dívku, kterou miluji)

Systematicky (2-3krát týdně) si holím oblast bikin asi 8-10 let. Bez vlasů je intimita jiná, mnohem jasnější! A manželka se prý cítí lépe.))) Zejména při orálním sexu. Přemýšlím, že půjdu do salonu na depilaci, ale nějak. Stydím se za.))) Jako mistři tam jsou jenom šukající ženy! Argument článku, že pro ně je tělo klienta. je jen objekt, se kterým mohou pracovat, nejsem o tom přesvědčen. Alespoň prozatím.

Obecně platí, že bikini zóna holit sám easel, ale již nudí, jak rychle rostou vlasy. Přemýšlím o návštěvě salonu, ale nemůžu se rozhodnout). Jak znám své reakce, předpokládám, že jakmile se svléknu, dostanu erekci. Ještě předtím, než se pán začne dotýkat)) je tento bod trapný. Ačkoli všichni říkají. že 90% z nich))

Kdyby byli mistři muži, nikdy bych nešel. Takže zítra jedu poprvé.

Šla jsem tedy na depilaci bikin. Čekal jsem, že to bude bolet mnohem víc. Čas od času jsem měl erekci, ale lékař (25-27 letá dívka) se mnou mluvil a zmizel. Obecně platí, že si navzájem nedáváme najevo, že je něco špatně. Ano, použila jsem krém Emla (hodinu před zákrokem).

kolik, vosku, potřebujete, depilaci, bikin

Kdo řekl, že erekce je abnormální?? Během celé procedury ležím klidně se vztyčeným penisem a nebojte se, jsem muž. Paní si nikdy nestěžovaly. Dokonce se říká, že je to pohodlnější, protože se tak lépe napíná.

jak říci, bolestivé po depilaci, v závislosti na tom, kolik chloupků máte, mezi hýžděmi-zajímavé)))), nutně nahý musí ležet?-Já osobně si je vytahuju, jen když si potřebuju udělat hýždě, a to je všechno))))

Dělám to sám. A já i moje žena máme rádi, když je všechno čisté. Nemohu to udělat v oblasti stroje nebo na hýždích. Opravdu to bolí.

Nikdy jsem se nevoskovala, ale ráda bych.Pravidelné holení všeho pod pasem a také nohou. Mám rád, když je všude hladký.

Asi před 8 lety jsem viděl scénu: V Turecku, přímo na pláži, odvážný Němec odhodil plavky a začal se sprchovat po mořské vodě. Intimní oblast byla bez ochlupení. Estetika holé intimní oblasti mě ohromila. Rozhodl jsem se to udělat pro sebe. Holení není vhodné. Když vlasy trochu odrostou, jsou jako strniště. Koupila jsem si epilátor (Braun, ten nejlevnější). Odstraňuji chloupky kolem konečníku (velmi hygienické), rozkroku, stydké kosti a šourku. Bolí to jen poprvé, když jsou vlasy husté, z nějakého důvodu zejména v rozkroku. Ale pokud to vydržíte a zopakujete to za 3 týdny, bolest je zanedbatelná. Zvláštní místo šourku. Pokožka musí být napnutá a hřídel epilátoru by se měla otáčet na chloupcích, nikoli proti nim. V opačném případě se na místě vytrhaných chloupků může objevit kapka krve. V posteli se mi líbí. Moje žena se odmítá nechat depilovat, ale ta moje, jak jsem pochopil, se jí líbí.

Depilaci „hluboké bikiny“ provádím již více než dva roky. Zkusil jsem to na radu své přítelkyně a pak jsem pokračoval. Úplně odstraňte ochlupení kolem penisu a pod ním, pubis úhledně zastřihovačem. Nejtěžší část. Moje první cesta do salonu byla opravdovou výzvou. Druhý nejtěžší úkol. Najít salon nebo řemeslníka, který pracuje s muži. První návštěva byla velmi vzrušující, další návštěvy už byly pravidelné, to vše díky technikovi, který dokázal vytvořit normální, uvolněnou atmosféru od první návštěvy. Bolestivost zákroku. Prvních pár návštěv bylo nepříjemné, ale, jak se říká, „hrůza, ale ne hrůza-horor-horor“))) Nejnepříjemnější část. Nad kořenem penisu je ochlupení hluboko. Pokaždé, když jsem to zkusil, bylo to jednodušší a jednodušší. Mimochodem, pocit z procedury do značné míry závisí na dovednostech a zkušenostech mistra. Mnoho mužů se obává možnosti neplánované erekce. To se stává, bez urážky))). Ale to přijde a odejde: žádná erotika v postupu, a škubání vlasy tam. Je to dobré rozptýlení) Kromě toho je to normální reakce těla, není se za co stydět. Nikoho o nic nežádám, každý se sám rozhodne, zda to potřebuje, nebo ne. Ale pro ty, kteří to chtějí zkusit, je třeba mít na paměti, že si člověk zvykne na pocit „bezvlasosti“ a hladkosti, znečištění je jen nepříjemné. Ošetření se musí opakovat každých 4-5 týdnů a není to finančně nijak výhodná aktivita, ale stojí za to.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS