Který gril je lepší plyn nebo elektrický

Gril režim v troubě. co to je a pro to, co je potřeba

Tam je obecně uznávaný názor, že elektrické vítrové skříně pečují lepší plyn. To je pravda. To je vysvětleno jednoduše. rozdíl v designu. V modelech plynu, pouze jeden zdroj tepla. hořák, umístěný na dně komory. A v elektrickém minimálně dva a jeden deset je vytápění shora, a druhý níže, čímž se poskytuje jednotný obvaz výrobku. Pokud však dáte dva koláč na různých úrovních v takovém šatníku, budou offen. Jeden je smaže shora, další dno, v závislosti na které straně bude blíže k opálení.

Jak již bylo zmíněno, pouze jeden hořák byl instalován ve skříni plynu na dně, takže jednotná rozložení tepla je složitější. Nejprve se pokusíte snížit tepelnou ztrátu, otočením komory s izolačními a reflexními materiály. Utěsněte mezery mezi komorou a dveřmi, nastavte 2-3 sklo v posledním.

Jistě, mnoho hostesek si všimlo, že otvory byly provedeny na hranách protikladů. Je nutné tak, aby kovový plech neinterferoval s průchodem tepla, a je zdarma k nahoře. Nicméně, navzdory všem těmto trikům, není vždy možné dosáhnout dobrého pečení. To lze částečně vysvětlit zvláštnosti přípravy plynu. V procesu provozu jsou vytvořeny spalovací produkty. Proto je hermetická komora v pecích nemůže být v zásadě, a proto nelze vyhnout ztráty tepla.

Téměř gril, ale ne úplně

V této recenzi budeme zvážit kontaktní mřížky vybavené panely, ve kterých se skutečně připravuje příprava produktů. Za scénou zůstanou taková specifická a výklenková zařízení, jako jsou elektrické panely (spotřebiče pro povlak kebabů na plivání) a airrodly (spotřebiče soutěžící, spíše s pecí než s kontaktními mřížkami).

Začněme konverzaci s „mladšími bratry“ kontaktních grilů. elektrické sandwickers, wafelnitz a pečení zařízení. Všechny z nich jsou ve své podstatě méně silným analogem plných kontaktních mřížek a jsou navrženy tak, aby prováděly poměrně úzké spektra úkoly.

Elektrický sendwicker, například, známý téměř všem. Tento malý „gril“ s kapacitou asi 700-800 W je určeno výhradně pro přípravu horkých sendvičů, což je jeho slabá a silná strana zároveň: takový sendwicker je nepravděpodobné, že by umožnilo otevírat nové kulinářské horizonty, ale s Jeho úkolem bude s největší pravděpodobností vyrovnat se svým úkolem, s největší pravděpodobností na vynikající. Ano, a místa v kuchyni takový gadget trvá trochu.

Všimněte si, že v zemích rozvinutého kapitalismu existuje mnoho druhů takových sendwickers, které nabízejí rozšířenou funkčnost: příprava vícevrstvých vysokých sendvičů, smažených vajec a t. P. V Rusku, oni lze nalézt poměrně zřídka, a účinnost těchto zařízení zůstává v otázce, takže se na ně nezaměříme. Stačí zmínit, že takové miniaplikace existují, a proto pro ně existuje nějaká poptávka.

který, gril, lepší, plyn, nebo, elektrický

„Pokročilá“ možnost pro takové grily jsou nástroje pro vaření všechny druhy pečení. koblihy, vafle, ořechy z testu a t. P. Jednoduchými modely těchto gadgetů mají neodstranitelné panely a jsou navrženy tak, aby připravily jeden typ produktu.

Kitfort KT-1619 Electrovnica umožňuje pečení vafle ve formě různých zvířat

Pokročilé. umožňují změnit panely, a tak vařit nejrůznější pečení. Další panely mohou být buď zahrnuty do dodávky nebo prodávat samostatně, což umožňuje uživateli nezávisle zvolit potřebné formuláře v závislosti na vlastních potřebách, ale nakonec může významně ovlivnit celkovou hodnotu celé sady.

READ  Delonghi kávovar nevidí mletou kávu

Multiper Redmond RMB-M713 / 1 vydal různé různé panely, což vám umožní připravit pečení nejrůznějšího typu a velikosti

Zmiňujeme také taková specifická zařízení jako palačinky a pizza výrobci. výklenek zařízení, jejichž akvizice pro domácnost ve většině případů nelze nazvat vhodné: příliš často taková zařízení jsou zasílána na mezanin pro trvalé skladování. Je to však „také grilovaná“. i když s jedním panelem.

Mini-trouba pro Pizza Princess 115003 si zaslouží zvláštní pozornost: teplota pod víkem, podle našich měření, může dosáhnout 370 ° C, což je výrazně vyšší než možnosti většiny pecí. Kromě toho souprava obsahuje kámen pro pizzu.

který, gril, lepší, plyn, nebo, elektrický

Obrátíme se přímo k tématu našeho přezkumu. na plnohodnotné grily.

Odrůdy grilu v troubě

Gril v troubě může být tři typy. v závislosti na technologii topení:

Elektrický

Elektrický gril je nejčastější, jednoduchý a pohodlný. Je libovolný topný prvek. Chcete-li použít, stačí zapnout troubu, aktivovat funkci grilu a nastavit požadovanou teplotu. Deset se rychle zahřívá. maximální teplota řekne jasně červenou barvu.

Electric Grill vs Gas Grill

Plyn

Plynový gril je hořák, který je instalován v horní části trouby. Chcete-li zapnout, musíte zápas rozsvítit, přiveďte do hořáku a otočte regulátor na značku „Gril“. Je možné, že automatické zapálení bude poskytnuta v troubě.

Infračervený

Infračervený gril vypadá jako odolný skleněný keramický panel. Nainstalován v horní části trouby. Panel se zahřeje a vysílá infračervené výrobky tepelně v celém obvodu. Není obtížnější než elektrický gril.

Vyberte velikost

V závislosti na velikosti grilu naleznete v malých nebo velkých (zesílených).

Malý gril se zaměřuje do centrální části horní stěny trouby. Vhodné pro přípravu malého misky nebo výpočtu 1-2 porcí.

Vylepšený gril zaujímá celý povrch, takže se nemůžete starat o skutečnost, že okraje misky zůstanou syrové nebo bez ruddy kůry.

V ideálním případě, dvouletý topný prvek, jejichž intenzita může být upravena situací.

Jaký gril je lepší?

Výběr mezi různými typy grilů zdrojem energie, nezapomeňte, že více výhod v infračerveném grilu. Rychle a rovnoměrně chrání produkty: nádobí ze všech částí trouby jsou získány lahodné, šťavnaté a chutné. Ale taková trouba musí stále hledat. nejsou příliš časté.

Na kvalitní nádobí chuti z plynového grilu zabírají nad výrobky s elektrickým. Výsledek se nejvíce podobá smažení na uhlí: produkty si zachovávají přírodní chuť. Mezi slabými stranami plynového grilu. komplexní řízení a potřebu neustále sledovat proces vaření. Plivání v tomto případě je prostě nutné.

Nádobí vařené s elektrickým grilem nejsou tak chutné, ale jsou velmi vhodné použít.

Nátěrový materiál

Materiál pracovního povrchu grilu a povlak se může výrazně lišit od modelu k modelu.

Kovový povrch s non-tyčkem bude docela praktický, ale bude vyžadovat pečlivou péči. Neotepicí pokrytí je snadné poškodit nebo náhodně poškodit.

Skleněný keramický povrch (velmi populární s elektrickými modely) umožňuje ztrácet čas mytí grilu. Je velmi snadné a rychlé odstranit stopy vaření, ale samotný materiál se vyznačuje zvýšenou křehkostí a je snadno náhodně rozbít. Mříže mohou být buď ocel nebo litina. Ten prakticky nemá nevýhody, s výjimkou, s výjimkou, docela velké váhy. Je těžké poškodit, ale je snadné prát se téměř veškerými detergenty, včetně abraziva.

READ  XIOOMI MI ROBOT VACUUM MOP SETUP

Pokud jde o uhelné grily, jsou rozděleny na ocelové a keramické modely, každý z nich má své výhody a nevýhody. Keramické grily jsou mnohem lépe držené teplo, zatímco ocelové modely jsou ohřívány rychleji a rychlejší. Z tohoto hlediska mohou být keramické grily porovnány s tandesem a dalšími podobnými pece.

Keramický uhlí gril velké zelené vejce mini

Řízení

Metody řízení grilu lze rozdělit na mechanické a elektronické.

Grily s mechanickou kontrolou navzdory skutečnosti, že vypadají poněkud zastaralé, je to docela schopno pracovat pravidelně a provést svou funkci. Mechanická kontrola je zpravidla implementována ve formě dvou rotujících rukojeti, z nichž jeden je zodpovědný za výběr teploty a druhý je mechanický odpočítací časovač.

Elektronické řízení v zásadě provádí stejné vlastnosti. TRUE, nastavit teplotu a čas přípravy v tomto případě se používají elektronická tlačítka (například smyslová) a na displeji se zobrazují hodnoty (nebo zvýrazněno pomocí LED prvků).

Kombinace mechanického a elektronického řízení (Redmond Steakmaster RGM-M817D)

Všechny druhy „vestavěných programů“ s pomocí které některé modely jsou inzerovány, jsou především soubor různých kombinací nastavení teploty / času, vypočtené pro různé typy výrobků (maso, ryby, pták a t. P.).

Praktický přínos v takových „programech“, samozřejmě, je (nemusíte si pamatovat, jakou teplotu je nejvhodnější pro smažení kuře), ale pokud zařízení nemá žádné podobné vestavěné režimy. nelze nazvat významnou nevýhodou: Můžete vždy nainstalovat požadovanou teplotu ručně. Mnoho vývojářů grilu je umístěn na obrazovém zařízení, se kterým můžete vždy pamatovat, jakou teplotu je vhodná pro konkrétní typ výrobků.

Dřevěné grily

Dřevěný gril je nejvhodnější volbou, kterou lze použít ve dvoře nebo altánu. Představuje masivní stacionární design, externě podobný konvenčnímu dřevěnému řezání pece. Některé modely mají kola, která přidávají pohodlí při pohybu. Jako palivo, nejen palivové dřevo lze použít, ale také dřevní čip. Nejoblíbenější modely dnes jsou litinové dřevo grily. Poměrně komplexní péče. objem designu je skvělý a popílek vyrobený poměrně hodně.

Chuť potravin se liší od použitého dřeva.

Takové agregáty mohou být použity jako udírně.

Vzhledem k velkolepému designu. je to skvělá výzdoba.

Možnost vaření různých jídel současně.

Bezpečnostní

Je těžké určit, který sporák bude lepší. Výrobci se postarali o bezpečnost zařízení jakého typu.

Plynový sporák je považován za méně bezpečný pouze proto, že otevřený oheň svítí. Poznámka má smysl, takže moderní modely se skrývají pod sklem, chrání spotřebitele z plamenů. Únik plynu. další alarmující moment, je řízen snímači dodávek plynu, které automaticky překrývají kanál, pokud není žádný oheň.

To je obzvláště důležité, když ignoruje oheň v troubě, protože vůně plynu zde nemůže být zapuštěno.

Moderní modely jsou vybaveny ochranou před dětmi, jejichž hravé rukojeti jsou současně ve stovkách míst a trojité brýle nebudou vyřešit. Proto je lepší zvolit model, který může chránit domácí z překvapení.

Pokud se rozhodnete vybrat elektrickou troubu, nejprve zvažte spolehlivost kabelů. Staré domy s opilými dráty, stejně jako místa, kde se odstavuje odstavení elektřiny často, jednoznačně spadá do kategorie kuchyní, kde takové desky nejsou místo. Krátký obvod je minimálně, který se může stát.

který, gril, lepší, plyn, nebo, elektrický

I když je vaše vedení v pořádku, magistr jistě nabídne natáhnout se na desku samostatný drát s uzemnění.

READ  Elektrický holicí strojek, plusy a minusy

Taková zajišťovna nebude příliš velká. Ve většině modelů je také přítomno sklo v několika vrstvách a ochraně před dětmi.

Proč je plynový gril lepší než uhlí (nebo dokonce elektrický) gril?

Volba mezi plynovými grilováním a dřevěným uhlím je individuální volba v závislosti na chuti, snadném použití, údržbě a inspekci.

Plynový gril. Vše pro pohodlí: zapnou, světlo a zahřívané na teplotu přípravy velmi rychle a bez povyku na uhlí. Pro grilování z dřevěného uhlí, doby vaření, osvětlení, topení a pravidelná údržba zatížení paliva během celé přípravné období. Když je teplo z grilu ztraceno na rohu, může nějakou dobu trvat, aby se oheň a znovu ohrozil na teplotu přípravy. Plynová grilování okamžitě reaguje a obnoví teplo pouze tím, že otáčením regulátoru tepla.

Grilování na dřevěném uhlí je známá svými kouřovými příchutěmi vytvořenými hořícím ohněm. Plynová grilování také vytváří přírodní, kouřové vůně vařením. Když se chutné šťávy proudit do palet umístěných pod grilem, existuje měkovací účinek na různé části masa a zvyšuje chuť. Kromě toho může být dřevěná kouřová vůně také vytvořena na plynové barbecue přes udírnu s vnitřními kousky žetonů a příchutí. Některé masové grilování mají vestavěné palety. Nejlepší výsledky pro aroma uzeného masa poskytují pomalé přípravu a nízkoteplotní pečení, protože tyto metody umožní kouření impregnovat potraviny lépe.

Plynový gril. Perfektní univerzální přístroje pro vaření venku. Nemají rovnou pohodlí a také mají vkusu a kulinářské vlastnosti nejen pro tradiční masné výrobky, ale také pro zeleninu, pizzu, bochník a dezerty. Pokud vaříme a bude vyžadovat úsilí, plynová gril se s ním vyrovnat.

Grilování Masport je vybaven širokou škálou funkcí a výhod určených pro nejefektivnější využití dovedností venkovních vaření; Zároveň učinit obecný proces vaření s pohodlným.

  • Boční hořák s víčkem, ideální pro vaření zeleniny a pasty, dává uživateli více příležitostí a prostor pro vaření.
  • SZP je vybaven zahušťovaným sklem, umístěným pouze na povrchu víčka, který se vyhýbá přídavnému tlaku na sklo, protože se nezachytí při zvednutí čepice.
  • Speciální senzor umožňuje přesně měřit teplotu, aby se stejný téměř dokonalý steak.
  • Infračervený zadní hořák je ideální pro gril na plivání nebo špejle pro téměř všechny typy výrobků a při použití nepřímého topení, zadní hořák poskytuje ideální povrchovou úpravu v podobě chutné kůry.
  • Většina mřížek Masport má vyměnitelný kulinářský systém, který zahrnuje množinu pro vaření s vyměnitelnými vložkami, stojanem mřížky, nástrojem pro odstraňování vložek, kámen pro pizzu
  • Masport plyn grilování je certifikováno nezávislými akreditovanými organizacemi jako bezpečné a spolehlivé.

Masport Grilování se rychle zahřeje, mají silnější hořáky a poskytují ještě větší kontrolu nad procesem vaření než mnoho severoamerických značek. Vzhledem k dodatečnému výkonu se snadno nastaví teplotu při smažení, když je požadován efektu „kapuce“. Základní výhodou Grilování Masportu je jejich schopnost obnovit ztracené teplo, jejich výkon a efektivita umožňují rychle se vrátit k provozní teplotě, pokud z nějakého důvodu tepelné listy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS