Kuchyňské odsavače par v klasickém stylu

Klasické kuchyňské odsavače par

Klasické odsavače par se montují na stěnu nebo na strop nad sporák a mají tvar komína (kopule). Tuto třídu lze rozdělit na tři typy: celokovové, moderní (kovové se sklem nebo orámované dřevem) a klasické (se dřevěnou povrchovou úpravou a přísnými, klasickými tvary).

Kopulovité digestoře jsou k dispozici v různých provedeních, tvarech, velikostech a barvách. Různý počet modelů výrobců, především z hlediska technických parametrů, kvality výroby, parametrů motoru a ovládání. Pro svou podobnost s komínem se nazývají komínové digestoře.

Odsavač par je považován za správně fungující pouze tehdy, pokud jeho sací potrubí zcela zakrývá rovinu odsavače par. pak bude únik kontaminovaného vzduchu minimální.

Moderní kuchyňské digestoře jsou k dispozici z různých materiálů: mosaz, tvrzené sklo, hliník a dřevo. Díky široké škále designových stylů, velikostí a tvarů si můžete vybrat ten správný odsavač par pro vaši kuchyni, který bude dokonale ladit s kuchyňským nábytkem a celkovým prostředím. Design odsavače par je důležitým prvkem vybavení kuchyně.

Nabídka modelů odsavačů par pro klasické modely kuchyní:

Korpusy klasických odsavačů par se vyrábějí v Rusku za použití italských komponentů a italské technologie. Jsou vybaveny mechanismy INCA Smart od společnosti Faber (Itálie). Barva dřevěných lišt na klasických kuchyňských odsavačích par odpovídá barvě čel kuchyňské pracovní desky.

Jak funguje digestoř?

Funkce kuchyňského odsavače par je podobná funkci vysavače, ale má trochu jiné cíle. Při vaření musí odstraňovat tuk, výpary, pachy a další nečistoty ze vzduchu. Mohou z kuchyně odvádět kontaminovaný vzduch nebo jej filtrovat. Níže budou vysvětleny výhody a nevýhody každého z těchto způsobů provozu. Nyní se zaměříme na vnitřní části kapoty.

Konstrukce jakéhokoli modelu odsavače par není příliš složitá. Jednou z jeho základních součástí je tukový filtr, který musí být umístěn na přední straně spotřebiče. U většiny moderních modelů je zakryt dekorativním panelem.

Za filtry jsou umístěny ventilátory, které jsou poháněny motorem speciálně navrženým pro odsávací jednotky. Může mít výkon 50-200 W a provozní otáčky 1500-2000 ot/min. Výkon motoru určuje účinnost spotřebiče. Pokud běží na odsávací systém, je za ventilátory potrubí, které se připojuje ke vzduchovému potrubí.

kuchyňské, odsavače, klasickém, stylu

Modely s recirkulací mají za ventilátory instalovány jemné uhlíkové filtry, jejichž hlavním úkolem je odstraňovat nepříjemné pachy.

Kryt může být vyroben z plastu nebo tenkého kovu a opatřen materiály tlumícími hluk. Je vybaven svítidly, která osvětlují pracovní desku. Levné modely obvykle používají klasické žárovky, zatímco dražší modely používají energeticky úsporné halogenové nebo LED žárovky. Připojuje se k elektrické síti pomocí zástrčky a zásuvky.

Odsavače par pro kuchyně retro. nalezeno 934 produktů.934 položek

Stylový a výkonný odsavač par. Odsavač par Bristol je vyroben z nezničitelného tvrzeného skla v bílé barvě. Elegantní fazeta po obvodu skla odlišuje tento model od jeho protějšků.Charakteristickým rysem tohoto odsavače par je výtah plynu, který odsavač spolehlivě udrží.

Díky své konstrukci je tento odsavač par velmi snadno přístupný a umožňuje rychlé zapnutí ovládací skříňky a osvětlení. Stylový design, který se hodí k nejrůznějším designům kuchyní. protože se jedná o plně automatický odtahový systém, který lze namontovat na jakoukoli stěnu nebo strop.

Form-factor: Kopule, šířka: 59.50 cm, hloubka: 46 cm, barva pláště: šedá, barva rámečku / panelu: šedá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 1050 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukové uhlí, typ ovládání.

Šířka 60 MSM Vezměte prosím na vědomí, že rozměry odsavače musí odpovídat velikosti pracovní desky, nad kterou je instalován. Odsavač par funguje efektivně pouze tehdy, pokud jeho sací potrubí zcela zakrývá rovinu varné desky. В.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 50 cm, barva těla: měď, barva rámečku / panelu: stříbrná, provozní režim: odklon / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanický.

Originální kupolový odsavač par BONA 90 C Bronze v béžové barvě s odpovídajícím barevným krytem, elektronickým tlačítkovým ovládáním a časovačem je stylovým doplňkem každé klasické kuchyně. Tento výkonný přístroj také rychle a účinně čistí vzduch.

Klasický vestavný kuchyňský odsavač par o šířce 60 cm, ideální pro velké kuchyně do 35 m2.м. Model pro montáž do skříňky nad varnou desku. Má dva provozní režimy: odtah (při připojení k ventilačnímu systému) a recirkulaci (při použití ve ventilačním systému).

Provedení: kopule, šířka: 80 cm, hloubka: 33 cm, barva skříňky: černá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 700 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: LED reflektor.

Tento odsavač par nabízí díky svému zajímavému designu mimořádný odtah a jedinečné zvýraznění vaší velké kuchyně (až 40 m2).м). V tomto modelu jsou realizovány dvě možnosti využití: přímé odsávání znečištěného vzduchu do větrací jímky nebo režim recirkulace vzduchu.

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 50 cm, hloubka: 33 cm, barva skříňky: černá, barva rámečku / panelu: černá, provozní režim: sifonování / cirkulace, maximální výkon: 900 m³/hod, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

Jedinečný systém odsávání, který zvýrazní jedinečnost vaší velké kuchyně (až 40 m2).м). Tento model má dva provozní režimy: přímý odvod znečištěného vzduchu do větrací šachty nebo recirkulace vzduchu z odsavače.

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 60 cm, barva pro stavitele: černá, provozní režim: odvodnění / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: halogenová žárovka, max.

Forma: Výklopná, šířka: 60 cm, provozní režim: Odvodnění / Cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: led lampa, maximální hladina hluku: 51 dB, šířka instalace: 60 cm, dr.

Instalace: vestavná, šířka: 60 cm, hloubka: 28 cm, barva varné desky: bílá, barva oplocení/mřížky: bílá, provozní režim: Divert/Circulation, místo vestavby: skříňka, maximální výkon: 850 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanický, osvětlení.

Praktický a účinný nástěnný odsavač par Weissgauff v barvě nerezové oceli nejenže umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu v místnosti, ale také se hodí do každého interiéru a podtrhne individualitu vašeho domova.

Provedení: vestavné, barva krytu: slonová kost, barva rámečku / panelu: béžová, provozní režim: odsávání vzduchu / cirkulace, místo montáže: ve skříni, maximální výkon: 820 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED.

Form-factor: klenutý, šířka: 49.50 cm, hloubka: 47 cm, barva trupu: stříbrná, barva rámečku / panelu: černá, provozní režim: oplachování / cirkulace, maximální průtok vzduchu: 1000 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 47 cm, barva skříně: černá, provozní režim: reflux / cirkulace, maximální výkon: 680 m³/hod, typ instalace kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: žárovka.

Nástěnný komínový odsavač par, vestavná šířka: 60 cm, provozní režim: odtah / cirkulace, zpětný ventil, max. výkon: 650 m3.M/h, počet motorů: 1, typ osvětlení: halogenová žárovka, rozměry (šxvxh): 60x50x102.5 cm, barva: černá

READ  Jak nastavit overlock pro jemné tkaniny

Instalace: vestavná, šířka: 60 cm, hloubka: 30 cm, barva varné desky: stříbrná, provozní režim: sifon/recirkulace, místo vestavby: do skříňky, maximální výkon: 600 m³/h, filtr: tukový filtr, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED lampa.

Elegantní, elegantní a přesto výkonný výklopný odsavač par Weissgauff v černé barvě kombinuje kov a sklo, což zvyšuje jeho univerzálnost při použití v kuchyňských interiérech. Odpovídající uhlíkový filtr Weissgauff GAMMA.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 47 cm, barva skříně: černá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 680 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: žárovka.

Instalace: závěsná, šířka: 60 cm, hloubka: 44 cm, barva varné desky: stříbrná, oplocení/mřížka: stříbrná, provozní režim: Divert/Circulation, maximální výkon: 350 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED.

Provedení: kopule, šířka: 35 cm, hloubka: 43 cm, barva pláště: černá, barva rámu/panelu: černá, provozní režim: potrubní/cirkulační, maximální výkon: 350 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

Retro kuchyňské odsavače par. nalezeno 934 položek.934 produktů

Stylový a výkonný odsavač par. Bristol je vyroben z odolného tvrzeného bílého skla. Elegantní zkosený skleněný obvod, díky kterému se tento model odlišuje od svých protějšků.Charakteristickým rysem tohoto odsavače par je plynový výtah, který bezpečně zachovává funkci plug and play.

Díky konstrukci tohoto odsavače par máte snadný přístup k jeho ovládací skříňce a osvětlení, takže jeho používání je rychlé a snadné. Tento odsavač par se proto přizpůsobí nejrůznějším designům kuchyní. protože je plně zabudován do varné desky.

Tvar: kopule, šířka: 59.50 cm, hloubka: 46 cm, barva pláště: šedá, barva oplocení/mřížky: šedá, provozní režim: potrubní/cirkulační, maximální výkon: 1050 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový s aktivním uhlím, typ ovládání.

Šířka 60 MSM Vezměte prosím na vědomí, že rozměry odsavače musí odpovídat rozměrům pracovní desky, nad kterou je instalován. Odsavač je účinný pouze tehdy, pokud jeho sací kanál zcela zakrývá povrch varné desky. В.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 50 cm, barva skříně: měděná, barva rámečku / panelu: stříbrná, provozní režim: směrové vrtání / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

Originální kupolový odsavač par BONA 90 C Bronze v béžové barvě s odpovídajícím barevným krytem, elektronickým tlačítkovým ovládáním a časovačem je stylovým doplňkem každé klasické kuchyně. Tento výkonný přístroj navíc představuje rychlý a účinný způsob, jak zajistit rychlé a efektivní čištění vzduchu.

Klasická 60 cm široká vestavná kuchyňská digestoř, ideální pro velké kuchyně do 35 m2.м. Model je zabudován do výklopné skříňky nad varnou plochou. Dvojí provozní režim: odtah (při připojení k ventilačnímu systému) a recirkulace (bez připojení k ventilačnímu systému).

Provedení: kopule, šířka: 80 cm, hloubka: 33 cm, barva skříně: černá, provozní režim: odklon / cirkulace, maximální výkon: 700 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: LED reflektor.

Tento odsavač par je díky svému zajímavému designu ideální pro podtržení jedinečného designu vaší velké kuchyně (až 40 m2).м). Při přímém odvodu znečištěného vzduchu do jímky na odpadní vzduch nebo při recirkulaci vzduchu m.

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 50 cm, hloubka: 33 cm, barva pláště: černá, barva rámu/panelu: černá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 900 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

Jedinečný odtahový systém díky svému originálnímu designu podtrhne jedinečný design vaší velké kuchyně (až 40 m2).м). K dispozici jsou dva různé provozní režimy: odtah znečištěného vzduchu přímo do komína nebo odtah vzduchu s recirkulací přes odsavač.

Tvar: šikmý, šířka: 60 cm, barva skříně: černá, provozní režim: přívod vzduchu / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/hod, typ kopule: vestavěná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: halogenová žárovka, max.

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 60 cm, provozní režim: odsávání / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: LED, maximální hladina hluku: 51 dB, šířka instalace: 60 cm, dr.

Instalace: vestavná, šířka: 60 cm, hloubka: 28 cm, barva varné desky: bílá, barva rámečku / panelu: bílá, provozní režim: odsávání vzduchu / cirkulace, umístění pro vestavbu: skříňka, maximální výkon: 850 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: led lampa.

Praktický a německy úsporný nástěnný odsavač par Weissgauff z nerezové oceli nejen účinně udržuje cirkulaci vzduchu v místnosti, ale také dokonale zapadá do každého interiéru a podtrhuje individualitu místnosti.

Provedení: vestavné, vestavná přepážka: slonová kost, barva rámu: béžová, provozní režim: reflux / cirkulace, vestavná poloha: do skříně, maximální výkon: 820 m³/hod, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: led lampa.

Form-factor: klenutý, šířka: 49.50 cm, hloubka: 47 cm, barva korpusu: stříbrná, barva rámečku / panelu: černá, pracovní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 1000 m³/h, typ kopule: vestavěná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, digestoř.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 47 cm, barva skříně: černá, provozní režim: cirkulace / odtah, maximální výkon: 680 m³/h, typ kopule: vestavná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: žhavicí svíčka.

Nástěnný krbový spotřebič, šířka vestavby: 60 cm, provozní režim: odpad / cirkulace, zpětný ventil, maximální výkon: 650 m3/h.m/h, počet motorů: 1, typ osvětlení: halogenová žárovka, rozměry (šxvxh): 60x50x102.5 cm, barva: černá

Instalace: vestavná, šířka: 60 cm, hloubka: 30 cm, barva skříně: stříbrná, provozní režim: odsávání / cirkulace, místo zabudování: ve skříni, maximální výkon: 600 m³/hod, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED lampa.

Tento černý šikmý odsavač par od společnosti Weissgauff, který je elegantní, elegantní a zároveň výkonný, kombinuje kov a sklo v jednom designu, díky čemuž je v kuchyni ještě univerzálnější. Uhlíkový filtr Weissgauff GAMMA je vhodný pro tento model.

Provedení: kopule, šířka: 60 cm, hloubka: 47 cm, barva skříně: černá, provozní režim: odčerpávání / cirkulace, maximální výkon: 680 m³/hod, typ kopule: závěsná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: žhavicí svíčka.

Instalace: závěsná, šířka: 60 cm, hloubka: 44 cm, barva skříně: stříbrná, barva obložení/panelu: stříbrná, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 350 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED.

Provedení: kopule, šířka: 35 cm, hloubka: 43 cm, barva těla: černá, barva rámečku / panelu: černá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 350 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

Retro kuchyňské odsavače par

Díky konstrukci tohoto odsavače par je přístup k jeho ovládací jednotce a osvětlení naprosto snadný, takže jeho používání je rychlé a snadné. Odsavač par je ideální pro nejrůznější typy kuchyní. Protože se jedná o kompletní.

Weissgauff FIONA 60 X vestavný odsavač par

Šířka 60 mm, mějte na paměti, že rozměry odsavače musí odpovídat velikosti pracovní desky, nad kterou je instalován. Tento odsavač par je účinný pouze tehdy, když jeho sací potrubí zcela zakrývá povrch varné desky. В.

Korting Vestavné digestoře Korting Körting Retro KHC 6750 RB (KHC 6750 RB)

Form-factor: klenutý, šířka: 59.50 cm, hloubka: 46 cm, barva pláště: šedá, barva rámečku / panelu: šedá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 1050 m³/h, typ kopule: závěsná, filtr: tukové uhlí, typ ovládání.

READ  Kompresor mrazničky chladničky Stinol se nevypíná

Stylová a výkonná kapota. Bristol je vyroben z odolného bílého tvrzeného skla. Bristol má elegantní zkosený okraj po celém obvodu skla, díky němuž se odlišuje od svých konkurentů.Charakteristickým rysem tohoto odsavače par je zvedák plynu, který bezpečně udržuje.

Originální kupolový odsavač par BONA 90 C Bronze v béžové barvě s odpovídajícím barevným krytem, elektronickým tlačítkovým ovládáním a časovačem je stylovým doplňkem každé klasické kuchyně. Výkonný spotřebič, který rychle a účinně čistí vzduch.

Komínový odsavač par Kuppersberg BONA 90 C Bronze

Tvarový faktor: Kopule, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm, Barva těla: měď, Barva rámečku / panelu: stříbrná, Provozní režim: Odklon / Cirkulace, Maximální výkon: 950 m³/h, Typ připojení: Nástěnné, Filtr: Tukový, Typ ovládání: Mechanické.

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 60 cm, barva těla: černá, provozní režim: odvodnění / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: halogenová žárovka, max.

Provedení: kopule, šířka: 80 cm, hloubka: 33 cm, barva skříně: černá, provozní režim: odvádění / cirkulace, maximální výkon: 700 m³/h, typ instalace kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: LED světla.

Komínový odsavač par Faber Black Tie BRS BK A80

Nástěnný odsavač par Kuppersberg T 939 ANT Bronze

Jedinečný odsavač par s velmi osobitým designem, který se hodí k designu vaší velké kuchyně (do 40 m2).м). K dispozici jsou dva různé provozní režimy: odsávání znečištěného vzduchu přímo do větrací šachty nebo recirkulace vzduchu v odsavači.

Komínový odsavač par MAUNFELD Lee Wall C 39 z nerezové oceli

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 60 cm, provozní režim: odsávání / cirkulace, maximální výkon: 950 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické, typ osvětlení: LED, maximální hlučnost: 51 dB, šířka instalace: 60 cm, dr.

MAUNFELD Retro Quadr 60 Beige

Provedení: vestavné, barva skříně: slonová kost, barva rámečku / panelu: béžová, provozní režim: odtah / cirkulace, umístění pro vestavbu: ve skříni, maximální výkon: 820 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED.

Zapuštěný odsavač par Krona Kamilla 600 slonová kost Retro

Artel ART-0760 Prima retro digestoř s baldachýnem

Typ: Závěsný Ovládání: Tlačítkové ovládání Šířka: 500 mm Displej: ne Hlučnost: 37 dB Výkon: 380 m³/hod.metrů krychlových.\Hourly. Počet rychlostí: 3 ks Barva: Bílá Barva: Šedá Provozní režim: Odtah k ventilaci Jednoduchý a diskrétní kompaktní odsavač par Cata P 3050 se promění v samostatný odtah.

Typ: Dome-type (Classic) Ovládání: Posuvné tlačítko Šířka: 900 mm Displej: ne Hlučnost: 40 dB Výkon: 650 m.kostka./ h. Počet rychlostí: 3 ks Barva: bílá Barva: s efektem dřeva Provozní režim: Recirkulační provozní režim: S odsávacím ventilátorem Nova.

Typ: Vestavba do skříně Ovládání: Posuvné kolečko Šířka: 510 mm Displej: Hlučnost: 44 dB Výkon: 600 m.kostka.\hodina. Počet rychlostí: 2 ks Barva: Bílá Barva: Nerezová ocel Pracovní režim: Recirkulace Pracovní režim: S odsáváním do ventilace Přes skromné.

Praktický a německy úsporný nástěnný odsavač par Weissgauff v barvách nerezové oceli nejen účinně udržuje cirkulaci vzduchu v místnosti, ale také se dokonale hodí do každého interiéru a zvýrazňuje jeho individualitu.

Odsavač par Weissgauff Tubus 90 IX

Form-factor: klenutý, šířka: 49.50 cm, hloubka: 47 cm, barva krytu: stříbrná, barva rámečku / panelu: černá, provozní režim: odtah / cirkulace, maximální výkon: 1000 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: elektronické.

Mimořádné odsávání díky velmi zajímavému designu, který podtrhne jedinečný design vaší velké kuchyně (až 40 m2).м). Jsou možné dva různé provozní režimy: přímý odvod znehodnoceného vzduchu do větrací jímky nebo režim recirkulace odsávaného vzduchu.

MAUNFELD LEE SIDE (C) 39 BLACK

Tvarový faktor: šikmý, šířka: 50 cm, hloubka: 33 cm, barva skříně: černá, barva rámečku / panelu: černá, provozní režim: odsávání vzduchu / cirkulace, maximální výkon: 900 m³/h, typ kopule: nástěnná, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické.

kuchyňské, odsavače, klasickém, stylu

Weissgauff GAMMA 50 PB BL

Klasický 60 cm široký vestavný kuchyňský odsavač par, ideální pro velké kuchyně do 35 m2.м. Lze zabudovat do nástěnné skříňky nad varnou deskou. Pracuje ve dvou režimech odtahu a recirkulace, odtahovém (pro připojení k ventilačnímu systému) nebo odsávacím (pro připojení k filtrovanému odsávacímu systému).

MAUNFELD Crosby Light (C) 60 Gl vestavný odsavač par

Instalace: závěsná, šířka: 60 cm, hloubka: 44 cm, barva varné desky: stříbrná, barva oplocení / tapety: stříbrná, provozní režim: odvodnění / cirkulace, maximální výkon: 350 m³/h, filtr: tukový, typ ovládání: mechanické, typ osvětlení: LED.

Jak si vybrat kuchyňský odsavač par: Jak si vybrat kuchyňský odsavač par?

Přispěvatel HouzzRu. Praktický designér a dekoratér, blogger. Psaní o designu a každodenním životě: http://different-roomscom/ Head of Different Rooms studio. S týmem studia bylo realizováno více než 15 projektů interiérového designu. Spolupracovník televizního pořadu Fazenda, opakovaně publikoval v ruských odborných časopisech. V průběhu let jsem psal odborné sloupky na hlavních portálech o interiérovém designu. „Zajímá nás vytvářet design pro život, vytvářet ne módní, ale především personalizované interiéry. zaměřené na osobnost majitele a přirozené změny v průběhu času.“ Zeměpis: Samara, Rusko A zbytek světa 😉

Zdá se, že výběr kuchyňské digestoře je vysoce funkční otázkou a měli byste přemýšlet z hlediska výkonu. V interiérovém designu však nic takového jako vedlejší cíl neexistuje, zejména pokud jde o tak velký a viditelný prvek. Často je nutné, aby byla kapota nenápadná nebo naopak objemná a působivá. A jaký model zvolit v eklektickém interiéru, kde se prolíná moderna s tradicí?? A kdy zvolit neobvyklý model „kosmického“ vzhledu? Podrobná odpověď

Jak vybrat odsavač par podle stylu V domácnosti, která není vůbec eklektická a má vždy určitý styl (v tomto případě venkovský), je lepší se od něj příliš neodchylovat. Rámování kapoty s tradiční kopulí. Záleží na vás, jak velký a zdobný ho chcete mít.

Tip: Posilte svůj dojem. Kopule na fotografii je bohatá na ozdobné detaily. Kapota je záměrně předimenzovaná, jako by se jednalo o skutečný krb, což neznamená, že je stejně velká jako původní kapota. Pravděpodobně se použije k umocnění slavnostní atmosféry kuchyně a zdůraznění jejího klasického stylu.

Hra s kontrasty při výběru odsavače par Zde máme příklad, jak se tradice a moderna střetávají nejen v dekoru kuchyně, ale také v povrchové úpravě samotného odsavače par. Odsavač par a kopule mají klasický dřevěný vzhled, zatímco kryt je otevřený a kovový. stejně jako kuchyňské linky. Kdyby zde autor použil jen moderní model, vypadalo by to přijatelně, ale ne tak zajímavě.

Kdy zvolit vestavný kuchyňský odsavač par?? Zapuštěný odsavač par je v mnoha kuchyních nezbytností, ale u složitých zařízení, jako je to na obrázku, se bez něj neobejdete. Pokud jsou kuchyňská čela seřazena do mřížky, není třeba tento harmonický obraz ničím narušovat. Projektant potřebuje odsavač par zamaskovat a v takových případech může situaci zachránit pouze zapuštěné řešení.

Pokud je kuchyňská linka jen pozadímJestliže jsou přední plochy zcela neutrální, může se integrovaný odsavač par uplatnit i v případě, že je kuchyňská linka spíše pozadím než dominantním prvkem. Například zde jsou světle modré spodní skříňky v kontrastu se svěžími žlutými židlemi a horní skříňky slouží jako pozadí pro vintage mosazná svítidla. Pokud by zde byl ventilátor, působil by rušivě a posouval by střed kompozice mimo střed, což není vůbec nutné.

READ  Jak zjistit velikost ventilátoru skříně

Kdy jsou nejdůležitější čisté linieNení to jen jeden příklad toho, jak je někdy důležité dodržovat čisté linie. V tomto kuchyňském interiéru je hlavním akcentem pestrobarevná zástěra. Pokud by zde byla instalována volně stojící odkrytá digestoř, musela by se zástěra prodloužit směrem nahoru a získala by nežádoucí geometrii. A nyní zdravé bílé fronty jsou na škodu.

Netradiční tvarJak si vybrat netradičně tvarovanou kuchyňskou digestoř je dobrá otázka. Myslím, že je to vhodné jen tehdy, když k tomu existují dobré důvody. Například myšlenka designu může diktovat určité tvary a vzory. Buď obrys kuchyně, jako na fotografii, dodává digestoři určitý styl a barevné schéma. Kuchyňské fronty jsou zde hladké jako křivky letadla. Proto byl zvolen vzhled odsávacího krytu, který připomíná turbínu.

„Odsavače par do podkrovíJak vybrat správný odsavač par do kuchyně v podkrovním stylu je zcela jasné: odsavač par musí být co nejjednodušší a nejbrutálnější. Všimněte si fotografie: ani komín není zakrytý pláštěm.

Když je třeba vytvořit iluzi. Stejný příběh je i v interiérech kuchyní, které chtějí působit pouze vznešeně. Hrubá kovová konstrukce kopule a odhalené vlnité potrubí tento dojem ještě umocňují.

Nejnevýraznější tvar. trubka. je v ostrovních kuchyních nepostradatelný a hodí se jak do hluboce asketických interiérů, tak do interiérů ve stylu Fusion.

V interiérech s tradičním základem působí dýmka spíše jako připomínka současnosti. A v takových případech nemusí být jediná svého druhu. Největší smysl má, když jsou všechny spotřebiče. trouba, varná deska, digestoř atd integrovány do kuchyně.п záměrně městský.

Kapoty ve tvaru písmene T v eklektickém designuExistuje mnoho variant kapoty ve tvaru obráceného písmene T. Některé jsou více zaoblené, jiné mají sklo a různé barvy. Dávám přednost nejjednoduššímu modelu, jako je ten na obrázku. Mimochodem, toto je dobrý příklad tradičního interiéru, který zcela přirozeně zahrnuje moderní spotřebiče, které nejsou nijak maskovány a neskrývají svou funkčnost. Skutečnost, že trouba je umístěna přímo pod digestoří, ji v místnosti zvýrazňuje a ironicky kontrastuje se starožitnou skříňkou na protější straně. Právě tento druh opozice odlišuje většinu eklektických interiérů. můžete v nich mít téměř cokoli.

kuchyňské, odsavače, klasickém, stylu

Jednoduchost diktuje její pravidlaJedná se o jednoduchou a přímočarou kuchyni, kde je vše na svém místě a kde se nehrají žádné stylistické hry. Vyberte si proto spolehlivý, funkční a nenápadný vestavný odsavač par. Naštěstí je v dnešní době nejjednodušší je koupit.

ŘEKNI NÁM.Jaký typ odsavače par máte v kuchyni?? Jak si podle vás můžete vybrat odsavač par, aniž byste slevili z jeho funkčnosti?? A jak. najít samostatnou kopuli bez kompromisů v dekoru? Jak dlouho vám trvalo vybrat ten správný model?? Podělte se o své příběhy a fotografie v komentářích.

V tomto článku se dozvíte, jak vybrat digestoř do kuchyně

  • Sortiment kopulových odsavačů par je široký. Můžete si vybrat vybavení pro libovolnou plochu, proto je vhodné mít na paměti velikost vaší kuchyně. Škála barev je také velká.
  • Existuje několik dobrých možností od zahraničních i domácích výrobců.
  • Obecně lze říci, že všechny odsavače par se dodávají se standardním rozsahem rychlostí a vysokým výkonem a mnohé jsou elektronicky řízené.
  • Většina jednotek má drobné nevýhody, ale existuje mnohem více kladů, takže je možné vybrat nejatraktivnější možnost.

Šikmé kuchyňské digestoře (60 cm a 50 cm): 14 nejlepších hodnocení kuchyňských digestoří

Teleskopický odsavač par: Co to je a hodnocení 3 nejlepších teleskopických odsavačů par

Která digestoř se hodí do klasické kuchyně?

Classic. Je to klasika. Jeho strohý vzhled se vyznačuje nadčasovými prvky. masivním přírodním dřevem, klasickou barevností, bohatými texturami a množstvím dekorativních prvků. Proto musí být digestoř v takové kuchyni také klasická: klenutá, s dřevěnou bagetou a v barvě samotného nábytku.

Moderní klasický styl je založen na jedinečné kombinaci přírodních materiálů s ušlechtilým tvarem, elegancí a geometrickými tvary. Klasická kuchyňská digestoř je bílá kopule lemovaná dřevem, která se dokonale hodí do klasické kuchyně. Krásně navržená a tradičně tvarovaná kopulovitá digestoř je ideální do každé kuchyně s klasickým dekorem z masivní oceli.

Stylistické kvality odsavače par jsou důležitým aspektem, protože je ústředním bodem kompozice a často nejvýraznějším prvkem v designu místnosti. Odsavač par v klasickém stylu lze snadno přizpůsobit i velmi originálním a netradičním kuchyním. Nejlépe by však vypadal v kuchyni vyrobené z masivního dřeva v tradičním, klasickém stylu. Klasické designové trendy jsou téměř nadčasové, ale s novým, modernějším nádechem osloví lidi, kteří ve svých domovech oceňují klid, stabilitu a spolehlivost. Široký výběr a přijatelná cena umožňuje i těm nejnáročnějším zákazníkům najít v katalozích „Visible Furniture“ klasickou digestoř, která splní všechny požadavky na styl a funkčnost a nejlépe vyhoví interiéru kuchyňského prostoru.

Odsavače par v klasickém stylu se skvěle hodí k našim klasickým sadám kuchyňského nábytku, které si můžete prohlédnout v katalogu kuchyňského nábytku na našich webových stránkách.

Továrna na nábytek Vidnaya Furniture. kuchyně na míru, kuchyňský nábytek, design kuchyní, katalog kuchyňského nábytku. Vyrábíme nábytek na míru: skříně, předsíně, šatní skříně, kancelářský nábytek, stěny, skříně v předsíni, nábytek do obývacího pokoje, koupelnový nábytek. V našem internetovém obchodě najdete stoly a židle a další produkty.

Modely v klasickém stylu. vyberte si ty nejlepší

Odsavač par Elikor Beta má poněkud netradiční design. Tělo přístroje je vyrobeno ve tvaru rovnoběžníku s hladce zaoblenými rohy, horní a spodní část je opatřena tenkým kovovým lemem s bronzovým nástřikem. Šířka kapoty 60 cm.

Výkonná turbína odsavače par Elikor Beta umožňuje výkon 650 m3/h. Pomocí posuvných přepínačů můžete zvolit režim rychlosti (celkem tři režimy) a zapnout nebo vypnout světlo. K dispozici jsou režimy recirkulace a odsávání. Dodávaný eloxovaný hliníkový filtr, uhlíkový filtr je třeba zakoupit zvlášť. Výfuková jednotka je velmi tichá, s maximální hlučností pouhých 56 dB. Jednotka je vybavena halogenovým osvětlením a zpětným ventilem.

Pokud máte klasický design kuchyně, doporučujeme zvolit odsavač par Elikor Gamma v krémovém provedení. Stylizovaná kopule modelu s měkce zaoblenými hranami je ve spodní části orámována decentními kovovými krytkami bronzové barvy.

kuchyňské, odsavače, klasickém, stylu

Elikor Gamma šířka 60 cm. Za jednu hodinu dokáže zpracovat až 650 metrů krychlových znečištěného vzduchu. Spotřebič je buď odvádí do ventilační digestoře, nebo je čistí pomocí uhlíkového a tukového filtru a poté je vrací zpět do kuchyně (režim recirkulace). Odsavač je již vybaven tukovým filtrem, zatímco filtr s aktivním uhlím je třeba zakoupit zvlášť.

Odsavač par Elikor Gamma je řízen elektronicky. Pomocí posuvného přepínače můžete zvolit jednu ze tří rychlostí nebo aktivovat časovač odpočítávání.

Model Elicor Delta zaujme na první pohled svým neobvyklým tvarem. Zařízení je k dispozici v bílé barvě, šířka 60 cm. Vhodný pro středně velké kuchyně, protože odsává až 430 m3 vzduchu za hodinu.

Elikor Delta se ovládá posuvným spínačem (jezdcem). K dispozici jsou tři nastavení rychlosti. Výhodou tohoto spotřebiče je jeho tichý provoz. Hladina hluku při maximální rychlosti pouhých 54 dB.

Váš oblíbený model: Beta, Gamma nebo Delta? Chcete-li zjistit a objednat, podívejte se do našeho katalogu.

Kukla Elikor Epsilon 50P-430-P3L

| Denial of responsibility | Contacts |RSS