Laserový epilátor tria pro přesné odstranění chloupků

Hair Removal Laser Precision

Proven through dermatologist-led clinical studies, the Hair Removal Laser is FDA-cleared for safe and effective use.

SPECIALLY DESIGNED FOR SMALL, SENSITIVE AREAS

Contoured design is perfect for small, more sensitive areas like the bikini area, underarm, and face.

COMPACT AND LIGHTWEIGHT, WHEREVER YOU GO

Small, lightweight, and compact, the Tria Hair Removal Laser Precision is convenient to use both at-home and away, so you never have to miss a treatment.

“This smaller version has the same FDAapproved technology in a more compact size —ideal for targeting specific areas like the upper lip.”

“Tria precision is one of the most bought laser hair removal devices online. Tria 4x Tria precision are both great devices to get rid of body hair.”

HAIR REMOVAL ON YOUR SCHEDULE. AT A FRACTION OF THE COST.

Delivers laser light to disable hair follicles

Úroveň ošetření a životnost baterie

Snadné nastavení úrovní a zapnutí/vypnutí zařízení

Senzor pod zařízením odemkne laser

PROČ PLATIT TISÍCE DOLARŮ ZA PROFESIONÁLNÍ LÉČBU?

Profesionální laserová epilace je „zlatým standardem“, ale je také drahá a může být náročná.

Lasery Tria jsou vybaveny stejnou technologií diodového laseru, která se používá v profesionálních kancelářích. Laserová epilace Tria Precision přináší vynikající a trvalé výsledky.

Laserová epilace Tria Precision

Fotoepilátor i-LIGHT Essential od společnosti Remington. Využívá moderní technologie k odstranění nežádoucích chloupků z problematických oblastí na těle. i-LIGHT Essential pomáhá ženám a mužům zbavit se chloupků na zádech, hrudníku a ramenou. Fotoepilátor kompletní s.

Krásná hladká pokožka bez přebytečných chloupků se stává realitou s přístrojem Xiaomi inFace IPL Hair Removal Apparatus. Impulsní technologie profesionálně odstraňuje nežádoucí chloupky bez poškození pokožky. Nemusíte se objednávat do salonu, udělejte si to sami doma a bez zbytečných nákladů.

Xiaomi inFace IPL přístroj na odstraňování chloupků bílý zelený (ZH-01D)

Kompaktní a přenosný vysavač pro každodenní úklid. Arnica TRIA Pro může být použita jako ruční a vertikální přístroj. Výhodou stojanového vysavače je, že je vždy připraven k použití. Obyvatelé malých bytů ocení manévrovací schopnosti a výkon.

Odstraňovač chloupků Tria 4X trvale ničí vlasové folikuly a zastavuje růst chloupků na obličeji a všech površích těla pomocí stejné technologie diodového laseru jako v profesionální dermatologii

Odstraňování chloupků laserem Tria 4X bílá/zelená

Fotoepilátor. Laserová epilace. Domácí epilátor IPL Více než 90 000 záblesků!

Účel OLZORI VirGo Magic Skin je inovativní univerzální depilační pilník pro rychlé a šetrné odstranění všech chloupků. Účinně odstraňuje nežádoucí chloupky bezbolestným a bezpečným způsobem na různých místech těla bez poškození pokožky. Stejně jako rychlé a bezbolestné.

Inovativní lopatková pila. OLZORI VirGo Magic Skin depilátor, epilátor pro holení a rychlé odstranění chloupků, bezbolestná epilace

510nm paprsky IPL pronikají hluboko do pórů a ničí melanin ve folikulu chloupku, čímž účinně deaktivují růst chloupků. Životnost lampy 100 000 záblesků

Náhradní lampa pro fotoepilátor Perfect Smooth

Fotoepilátor nejnovější generace s životností. 900 000 záblesků. Kompaktní moderní design. Ošetřovaná plocha 4cm2. 8 úrovní výkonu. Brýle a holicí sada zdarma. Intenzivní pulzní světlo proniká hluboko do pokožky a je absorbováno melaninem ve vlasech.

Domácí laserový epilátor Photoepilator Brýle a holicí strojek zdarma

Pulzní světlo IPL proniká do povrchové vrstvy kůže a přímo ovlivňuje vlasový folikul. Pulsní záření ničí melanin a zpomaluje růst chloupků od kořínků. Šetrné odstranění u kořene nepoškozuje pokožku. Podle období růstu v.

Xiaomi inFace IPL laserová epilace, růžová

Xiaomi inFace IPL Laserová epilace, zelená

Xiaomi inFace IPL laserový fotoepilátor, růžový

Xiaomi inFace IPL Laserová epilace, zelená

Typ: fotoepilátor, napájení: AC, použití: tělo, obličej, podpaží, oblast bikin, funkce: senzor barvy pleti, doba záblesku: 0.60 с

IPL laserový fotoepilátor Laserový přístroj na odstraňování chloupků s ledovým chlazením / Kosmetický přístroj na odstraňování chloupků (bílý)

laserový, epilátor, tria, odstranění, chloupků

Odstraňování chloupků Braun Silk-expert Pro 3 až na 6 měsíců.Technologie SensoAdapt2Tón vaší pleti se v jednotlivých oblastech liší, proto senzor SensoAdapt (s UV ochranou) neustále snímá tón vaší pleti a přizpůsobuje intenzitu světla vašemu tónu pleti.

Fotoepilátor Braun PL3000 Silk-expert IPL Pro 3

Xiaomi inFace IPL přístroj na odstraňování chloupků bílý zelený (ZH-01D)

Typ: fotoepilátor, napájení: plug and play, použití: tělo, obličej, podpaží, oblast bikin

Braun Silk-expert Pro 3 zaručuje trvalé odstranění viditelných chloupků za pouhé 3 měsíce.¹ Neustále snímá tón vaší pleti a automaticky přizpůsobuje intenzitu světla před každým zábleskem pro optimální účinnost a bezpečné ošetření.300 000 záblesků. cat.

Fotoepilátor Braun PL3012 Silk-expert IPL Pro 3

Typ: Přístroj na odstraňování chloupků; Další funkce: Rychlé nabíjení; Typ epilace: Mokrá, suchá; Napájení: Síťové; Baterie: Vestavěná dobíjecí; Popis: Depilace ve stylu salonu pro dlouhotrvající odstranění chloupků, ukazatel úrovně ochlupení.

Přístroj na odstraňování chloupků Beurer HL40

Laserové epilátory IPL/Laserový epilátor/Feminine IPL epilátory, zlaté 999999 záblesků

Typ: laserový epilátor, Napájení: baterie / síť, Oblast použití: tělo, obličej, podpaží, oblast bikin, Trysky: tryska pro choulostivé oblasti, Počet rychlostí: 2, Funkce: barevný senzor pokožky, Součástí balení: ochranný kryt, Životnost kazety: 300000 ip.

Tria Hair Removal Laser Precision recenze

Mám citlivou pokožku, takže jsem se zcela zřekla holicích strojků a našla jsem tento laserový epilátor. Používám ho už více než dva měsíce a za tu dobu jsem si všimla, že zhruba po měsíci jsou chloupky jemnější a méně tvrdohlavé. S výsledky jsem byl spokojen. Chci také zmínit jednoduchost používání epilátoru, to je pro mě důležité, nemám rád dlouhý řetězec akcí před použitím. Samotné tělo je malé a snadno se vejde do kabelky. Ale nejlepší pro mě je, že tento konkrétní laserový epilátor je naprosto bezbolestný!

Skvělý epilátor, velmi spokojený s výsledky. Používám ho 2 měsíce. Nezpůsobuje zarudnutí a podráždění pokožky, jemně a bezbolestně odstraňuje nežádoucí chloupky na nohou. Na konci prvního měsíce mi většina vlasů zmizela a ty, které zůstaly, byly tenké a slabé. Jsem si jistý, že laserová epilace Tria Hair Removal Precision brzy odvede svou práci. Používám ho také na oblast bikin a podpaží. Dvě z nejbolestivějších míst pro odstranění chloupků na světě. Ale ani ta citlivá pokožka vůbec nebolela, mírné zarudnutí zmizí už po několika hodinách.Pouhých 20 minut jednou týdně umožňuje snadnou a velmi pohodlnou epilaci. Odstraňování chloupků laserem Tria Precision doporučuji těm, kteří šetří čas a peníze.

READ  Ikona, kterou nemůžete umýt v psacím stroji

Tento epilátor jsem dostala před 2,5 měsíci. Jediné, čeho lituji, je, že jsem si přála, abych to udělala dříve. Mohla jsem ušetřit peníze za laserovou epilaci! Princip fungování přístroje je stejný jako u profesionálního přístroje, ale výkon je slabý, takže výsledek není viditelný po prvním ošetření. Pohodlné a kompaktní. Bez problémů jsem ji bral s sebou na cesty a dobře držela nabitou. Dávám mu 5 hvězdiček všude kromě bezbolestnosti. Přesto je to trochu cítit, ale je to snesitelné i pro mě))) i když kamarádka byla testována. nic necítila, zřejmě mám nižší práh bolesti.

Používám ji již třetí měsíc a jsem velmi spokojená. Musím říci, že výsledek není okamžitě viditelný, ale asi po měsíci používání se vlasy staly tenkými a vzácnými. Bylo pro mě také důležité, aby nedocházelo k podráždění a zarudnutí, protože moje pleť je poměrně citlivá. Ale i při použití v podpaží nebylo téměř žádné zarudnutí. S výsledkem jsem byla spokojená a doporučuji ho svým přátelům))

Manžel mi ji dal jako dárek k narozeninám.Nejdřív jsem se urazil, myslel jsem, že je to urážlivé sdělení. Ale když jsem ho začal používat, okamžitě jsem ho běžel obejmout a políbit.Dříve jsem utrácela spoustu peněz za salony, ale díky laserové epilaci Tria Hair Removal Precision je to minulost.Je třeba také poznamenat, že mám velmi citlivou pokožku z dětství, musel vyloučit všechny holicí strojky, a to, co vytvořil epilátor, se pro mě stalo malým zázrakem!

Dlouho jsem přemýšlel o koupi laserového epilátoru, četl jsem spoustu fór, vyslechl všechny své přátele, dlouho zvažoval výhody a nevýhody, ale nakonec se rozhodl koupit tento model. S nákupem jsem velmi spokojen: snadné použití, bezbolestné a kompaktní. Používám ho asi dva měsíce a funguje, takže to je další plus. Šetří poplatky v salonech, doporučuji všem!

Ačkoli není okamžitý účinek. Výsledek je kumulativní, zhruba po měsíci můžete vidět výsledek používání epilátoru. Výsledky jsou stejné jako při pravidelné návštěvě salonu.

Tria Hair Removal Laser Precision Recenze

Používám ho už třetí měsíc a jsem naprosto spokojená. Okamžitě řeknu, že výsledek není okamžitě viditelný, ale asi po měsíci používání byly vlasy tenké a řídké. Bylo pro mě také důležité, aby nedocházelo k podráždění a zarudnutí, protože moje pleť je poměrně citlivá. Ale i při použití na podpaží jsem si téměř nevšimla zarudnutí. Celkově jsem s výsledkem spokojená a doporučuji ho svým přátelům))

Laserovou epilaci jsem si vyhlédla už dávno a prošla jsem spoustu fór, vyzpovídala všechny své přátele, zvážila všechna pro a proti a nakonec se rozhodla ji koupit. S nákupem jsem spokojen: velmi snadno se používá, je bezbolestný a kompaktní. Používám ho asi dva měsíce, účinek je již viditelný, takže to je další plus. ušetří mi to peníze a je to opravdový kosmetický salón!

Je to bezbolestná epilace, rozumná cena, kompaktní zařízení, pěkný design.

Dala jsem ho manželovi k narozeninám.Nejdřív jsem se urazil, myslel jsem si, že je to nelichotivá narážka. Ale když jsem ho začala používat, okamžitě jsem ho běžela obejmout a políbit.Dříve jsem utrácela spoustu peněz za salony, ale díky laserové epilaci Tria je laserová přesnost minulostí.Za zmínku také stojí, že mám od dětství velmi citlivou pleť a musela jsem vyloučit všechny žiletky, a to, co pro mě epilátor udělal, byl malý zázrak.

neuvěřitelně kompaktní, šetrný při používání, velmi dobrý poměr cena/výkon.

Mám citlivou pokožku, takže jsem se úplně vzdala holicích strojků a našla jsem tento laserový epilátor. Používám ho už více než dva měsíce a za tu dobu jsem si všimla, že zhruba po měsíci jsou chloupky jemnější a méně tvrdohlavé. S výsledky jsem spokojen. Chci také zmínit snadnost použití epilátoru, to je pro mě důležité, nemám rád dlouhý řetězec kroků před použitím. Samotné pouzdro je malé a snadno se vejde do kabelky. Ale nejlepší pro mě je, že díky tomuto laserovému epilátoru je zákrok naprosto bezbolestný!

Šikovné použití, bez bolesti, kompaktní

I když to nemá okamžitý účinek. Výsledek je kumulativní, zhruba po měsíci můžete vidět výsledek používání epilátoru. Výsledek je stejný jako při systematické návštěvě salonu.

Pohodlné, malé rozměry, bezbolestné.

Vlasy postupně přestávají růst. Neexistuje žádný okamžitý účinek.

Mobilní. žádné překážející kabely. Opravdu funguje.

Výdrž baterie není příliš dlouhá, ale to není rozhodující )

Skvělý epilátor, velmi spokojený s výsledky. Používám ho už druhý měsíc. Bez zarudnutí nebo podráždění pokožky, šetrně a bezbolestně odstraňuje nežádoucí chloupky. Na konci prvního měsíce již většina vlasů beze stopy zmizela a ty, které zůstaly, byly tenké a slabé. Jsem si jistá, že laserová epilace Tria Precision je brzy odstraní. Používám ho také na oblast bikin a podpaží. Dvě z nejbolestivějších oblastí pro epilaci. Ale ani tato jemná pokožka není vůbec ovlivněna, mírné zarudnutí zmizí již po několika hodinách.Díky použití jednou týdně po dobu pouhých 20 minut je epilace snadná a pohodlná. Doporučuji Tria Hair Removal Laser Precision pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a peníze.

Bezbolestné, účinné, snadné a pohodlné používání.

Žádné nevýhody epilace.

Tento epilátor jsem si koupila před 2,5 měsíci. Jediné, čeho lituji, je to, že jsem si přála, abych to udělala dříve, když jsem mohla ušetřit peníze za shugaring a laserovou epilaci! Přístroj má stejný princip jako profesionální, pouze síla je slabší, proto je výsledek viditelný až po první proceduře. Šikovný a kompaktní. Vzal jsem si ho s sebou na služební cesty bez jakýchkoli problémů. Dávám mu 5 hvězdiček všude kromě bezbolestnosti. Je to trochu cítit, ale je to snesitelné, dokonce i pro mě))) i když jsem to testovala na kamarádce. nic necítila, zřejmě mám nižší práh bolesti.

Viditelný kumulativní účinek, snadné použití, úspora při laserové epilaci,

Za 5 týdnů jsem se zbavil celoživotního boje s chloupky na obličeji. Není to radost?? 🙂

Tento epilátor jsem si koupil 19. října 2019, používám ho už 3 měsíce. Mám velmi chlupaté tělo: nohy, horní část bikin. Mám bílou pleť a tmavě hnědé vlasy. První měsíc a půl jsem ho používala suchý bez gelu (jen proto, že se v našem městě moc často neprodává) asi jednou týdně. Po měsíci mi vypadl jeden vlas na trati na břiše (rostl a já jsem ho trochu zatáhla a vypadl). To je uklidňující. Ale není vidět žádný výsledek, nic se nezměnilo na celkové hmotnosti, ani na barvě, ani na množství. Čas od času mi vypadne trochu vlasů. Jak to bude pokračovat, uvidíme dále. S gelem méně bolestivé, pokud jsem musel udělat bikiny na 2 režimy, nyní je maximum normální.

READ  Vliv laserové odstranění na hormonální pozadí

Používám ji již třetí měsíc a jsem velmi spokojená. Musím říci, že výsledek není okamžitě viditelný, ale asi po měsíci používání se vlasy staly tenkými a řídkými. Bylo pro mě také důležité, abych se vyhnula podráždění a zarudnutí, protože mám poměrně citlivou pleť. Ale ani v případě podpaží nedochází prakticky k žádnému zarudnutí. Celkově jsem byl s výsledkem spokojen a doporučuji přátelům)))

Dlouho jsem přemýšlel o koupi laserového epilátoru, přečetl jsem spoustu fór, vyslechl všechny přítelkyně, dlouho zvažoval všechny výhody a nevýhody, ale nakonec se rozhodl koupit tento model. Líbí se mi: snadno se používá, je bezbolestný a kompaktní. Používám ho asi dva měsíce a funguje, takže to je další plus. Šetří peníze na ošetření v kosmetickém salonu, doporučuji všem!

Dárek k narozeninám od manžela.Nejdřív jsem se urazil, myslel jsem si, že je to nelichotivá narážka. Ale když jsem ho začal používat, okamžitě jsem ho běžel obejmout a políbit.Dříve jsem v salonu utrácela spoustu peněz, ale díky laserové epilaci Tria Hair Removal Precision jsem s tím skončila.Za zmínku také stojí, že mám od dětství velmi citlivou pleť a musela jsem vyloučit všechny žiletky a epilátor pro mě funguje jako malý zázrak.

Tento epilátor jsem si koupila před 2,5 měsíci. Jediné, čeho lituji, je to, že jsem to chtěla udělat dříve, když jsem mohla ušetřit peníze za laserovou epilaci nebo shugaring! Je úplně stejný jako profesionální model, ale s menším výkonem, takže po prvním sezení nevidím výsledky. Pohodlné a kompaktní. Bez problémů jsem si ho bral s sebou na služební cesty. Dal jsem mu 5 hvězdiček všude kromě bezbolestnosti. Stejně, trochu cítil, ale snesitelný i pro mě))) i když moje přítelkyně testovala. necítila nic, zřejmě mám nižší práh bolesti.

Mám citlivou pokožku, takže jsem se úplně vzdala žiletky a našla jsem tento laserový epilátor. Používám ho už více než dva měsíce a všimla jsem si, že zhruba po měsíci jsou chloupky jemnější a méně zbarvené. S výsledky jsem byl spokojen. Ráda bych se také zmínila o snadném použití epilátoru, což je pro mě důležité, protože nemám ráda dlouhý řetězec úkonů před jeho použitím. Samotné tělo je malé, snadno se vejde do kabelky. Ale nejlepší pro mě je, že tento konkrétní laserový epilátor je naprosto bezbolestný!

Ačkoli není okamžitý účinek. Výsledky jsou kumulativní, přibližně za měsíc můžete vidět výsledek používání epilátoru. Výsledek je stejný jako při běžné návštěvě salonu.

Jsem prostě nadšená. Ušetřila jsem spoustu peněz za depilaci v salonech!

Skvělý epilátor, velmi spokojený s výsledkem. Používám ho už dva měsíce. Nezpůsobuje zarudnutí a podráždění pokožky, jemně a bezbolestně odstraňuje nežádoucí chloupky na nohou. Již na konci prvního měsíce používání většina vlasů zmizela beze stopy a ty, které zůstaly, byly tenké a slabé. Jsem si jistá, že laserová epilace Tria Hair Removal Precision brzy odvede svou práci. Používám ho také k odstranění chloupků v oblasti bikin a podpaží. Dvě nejbolestivější místa pro depilaci voskem. Ale ani taková jemná pokožka není vůbec ovlivněna, mírné zarudnutí zmizí po několika hodinách. Pouhých 20 minut jednou týdně umožňuje snadnou a velmi pohodlnou depilaci. Laserový epilátor Tria Hair Removal Laser Precision doporučuji všem, kteří šetří čas a peníze.

Tria Hair Removal Laser Přesný laserový epilátor

Odstraňovač chloupků Tria 4X trvale ničí vlasové folikuly a zastavuje růst chloupků na obličeji a všech površích těla pomocí stejné technologie diodového laseru jako v profesionální dermatologii

Odstraňování chloupků laserem Tria 4X bílá/zelená

laserový, epilátor, tria, odstranění, chloupků

IPL přivádí jemné světelné pulzy ke kořínkům chloupků. způsobuje přirozené vypadávání vlasů a zpomaluje jejich růst. Pravidelné opakování vám zajistí hladší pleť každý den. Efektivita bez námahy. Klinické studie systémů pro odstraňování chloupků.

IPL laserový fotoepilátor Přístroj na odstraňování chloupků / Kosmetický přístroj na odstraňování chloupků (bílý)

IPL domácí laserová epilace Photoepilator pro odstranění chloupků, zelený

Fotoepilátor Braun Silk-expert Pro 3 3Ušetří vlasy až na 6 měsíců.Technologie SensoAdapt2Na různých částech těla existuje mnoho odstínů pleti, a proto senzor SensoAdapt (chráněný proti UV záření) neustále snímá odstín vaší pleti a přizpůsobuje intenzitu záblesku nejjemnějšímu odstínu pleti.

Fotoepilátor Braun PL3000 Silk-expert IPL Pro 3

Xiaomi inFace IPL Laserová epilace, zelená

Xiaomi inFace IPL laserová epilace, růžová

TRIA 4X HAIR REMOVAL LASER Tyrkysový laserový epilátor

Laserový epilátor Tria 4X pro odstraňování chloupků

Domácí fotoepilátor D’Evi Skin 8 Pro IPL pro odstraňování chloupků

Dykemann Clear S-46/Laserový epilátor/ 500000 záblesků

Typ: fotoepilátor, napájení: AC, použití: tělo, obličej, podpaží, oblast bikin, funkce: barevný senzor, interval záblesků: 0.60 с

Laserový epilátor Tria 4X pro odstraňování chloupků

Dámský / Bez chloupků elektrický epilátor pro odstranění chloupků na těle a obličeji

Typ: kosmetický přístroj, účinek: laser, ELOS, typ ošetření: peeling, lifting, epilace, odstranění tetování, odstranění stařeckých skvrn, oblast použití: obličej, tělo, počet funkcí: 9 kusů., Typ instalace: Podlahová, vlastnosti: nastavitelná úroveň intenzity.

Lasertech Combine neodymový laser Elos epilátor

Perfect Smooth Joy využívá nejmodernější technologie k dosažení dokonalé rovnováhy mezi vlnovou délkou a energetickou úrovní. Moderní fotoepilátor je vybaven posuvným režimem, provozem na baterie, digitálním informačním displejem, vysokým.

CosBeauty Perfect Smooth Joy fotoepilátor

Epilace je jedním z nejhorších zákroků, se kterými se ženy pravidelně potýkají. Pokud už vás nebaví utrácet velké peníze v kosmetických salonech a doma se trápit nepříjemnými a ne vždy účinnými procedurami, poohlédněte se po bezbolestném epilátoru.

Fotoepilátor nejnovější generace s dlouhotrvajícím účinkem. 900 000 záblesků. Kompaktní moderní design. Ošetřovaná plocha 4cm2. 8 úrovní výkonu. Součástí jsou ochranné brýle a holicí strojek jako dárek. Intenzivní pulzní světlo proniká hluboko do pokožky a je absorbováno melaninem ve vlasech.

Photoepilator Home Laserový epilátor Bezpečnostní brýle a holicí strojek jako dárek

Smoothskin Muse je dokonalý domácí fotoepilátor. 12 týdnů epilace zcela změní váš pohled na odstraňování chloupků. Fotoepilátor unlimited-life je výkonný, dokonale bezpečný a krásně navržený

Nežádoucí ochlupení na obličeji a těle je problémem každé ženy. Jak se jich zbavit, zapomeňte na podráždění, bolest a drahé služby kosmetických salonů? Objevte inovativní epilátor Hea Remover (H.

Epilátor Concept Perfect Skin IL3000 Laserový fotoepilátor

Typ: fotoepilátor, baterie/napájení, oblast použití: tělo, podpaží, oblast bikin, životnost kazety: 999999 pulzů

IPL Ledem chlazený laserový fotoepilátor Přístroj na odstraňování chloupků / Kosmetický přístroj na odstraňování chloupků (zelený)

Epilátor Concept Perfect Skin IL3020 Laserový fotoepilátor

Typ: fotoepilátor, napájený baterií, Použití: tělo, obličej, podpaží, oblast bikin, Extra: styling bikin, Počet rychlostí: 5, součástí balení: brýle, délka záblesku: 45s, životnost kazety: 999999 ip.

READ  Skládací konvice Xiaomi hl skládací rychlovarná konvice

IPL laserový fotoepilátor Zařízení na odstraňování chloupků / IPL laserový přenosný epilátor s UV filtrem

Co je laserová epilace??

Světelná energie byla kdysi pro lidstvo vědeckým a technologickým průlomem. Přeměna této energie na úzký paprsek se odráží v mnoha oblastech lidské činnosti. Technologie se neobejde bez zkrášlovacích prostředků. Laserový epilátor TRIA Hair Removal tak vysílá koncentrovaný paprsek o definované hustotě a délce. Světelné vlny dokonale absorbují melanin, pigment, který dělá vlasy tmavšími. Vlasy se zahřívají a teplota folikulů se zvyšuje. Kořínek vlasu je zničen. Jakmile vlasový folikul odumře, už nikdy nedoroste.

  • První, čeho si všimnete, je absence bolestivých pocitů při odstraňování nežádoucích chloupků. Odstraňovač chloupků TRIA vám poskytne pocit tepla a jemného brnění, které je téměř nepostřehnutelné. Během laserové epilace nepociťujete žádné nepříjemné pocity.
  • Odstraňování chloupků laserem TRIA Precision nedráždí pokožku. Vylučuje možnost zánětu ošetřované oblasti nebo infekce. Lehký hydratační krém nahrazuje brnící vodu po holení.
  • Nezůstanete lhostejní a dlouhotrvající výsledky. Domácí epilační laser TRIA odstraní nežádoucí chloupky během několika ošetření. Nebudete se muset stále vracet do stejných oblastí.
  • Domácí laserový epilátor vám zajistí skvělé výsledky i v místech, kam se jiným nástrojem nedostanete. Sílu úzkého paprsku nelze přeceňovat.
  • Je ergonomická, štíhlá a překvapivě lehká, takže se pohodlně vejde i do malé dámské kabelky. Dobíjecí baterie eliminuje nutnost hledat elektrickou síť. Můžete si ji vzít kamkoli na cesty, dát ji do přihrádky v autě nebo ji nosit v příručním zavazadle. Domácí epilační laser TRIA je vám k dispozici vždy, když ho potřebujete!

Co je laserová epilace?

Studium světelné energie bylo pro lidstvo vědeckým a technologickým průlomem. Přeměna této síly v úzký paprsek se odráží v mnoha oblastech lidské činnosti. Technologie se neobejde bez zkrášlujících a wellness aplikací. Laserový epilátor TRIA Hair Removal tedy vysílá koncentrovaný paprsek o určité hustotě a délce. Světelné vlny jsou dokonale absorbovány melaninem, pigmentem, který dělá vlasy tmavšími. Vlas se zahřívá a teplota folikulu se zvyšuje spolu s ním. Ničí kořínky vlasů. A z mrtvého folikulu už nikdy nevyroste nový vlas.

  • Především je nutné dbát na absenci bolestivých pocitů z postupu nežádoucího odstranění chloupků. Odstraňovač chloupků TRIA vám poskytne pocit tepla a jemné, téměř neznatelné brnění. Během laserové epilace nepociťujete žádné nepříjemné pocity.
  • Laserová epilace TRIA Precision nezpůsobuje podráždění pokožky. Žádné riziko zánětu nebo infekce. Brnící vody po holení jsou nahrazeny lehkým hydratačním krémem.
  • Výsledek vás nenechá lhostejnými a trvanlivými. Domácí epilační laser TRIA odstraní nežádoucí chloupky během několika ošetření. Nebudete se muset stále vracet do stejných oblastí.
  • Domácí laserový epilátor vám poskytne skvělé výsledky i na místech, která jsou jinou metodou těžko dostupná. Síla úzkého paprsku je neocenitelná.
  • Ergonomický, tenký a úžasně lehký, vejde se i do malé kabelky. Dobíjecí baterie eliminuje nutnost hledat elektrickou zásuvku. Můžete si ji vzít všude s sebou, do přihrádky v autě nebo do příručního zavazadla. Odstraňování chloupků laserem TRIA doma, když to opravdu potřebujete.

Recenze Tria Hair Removal Laser Precision

Používám ji už třetí měsíc a jsem velmi spokojená. Musím říci, že výsledek není okamžitě viditelný, ale asi po měsíci používání se vlasy staly tenkými a řídkými. Bylo pro mě také důležité, aby nedocházelo k podráždění a zarudnutí, protože moje pleť je poměrně citlivá. Dokonce i při použití na podpaží jsem téměř nezaznamenala žádné zarudnutí. Používám ho už tři měsíce a jsem s výsledky velmi spokojená.)

Dlouho jsem přemýšlela o koupi laserového epilátoru, četla jsem spoustu fór, mluvila se všemi svými přáteli, dlouho zvažovala výhody a nevýhody a nakonec se rozhodla koupit tento model. S nákupem jsem velmi spokojen: je velmi pohodlný, bezbolestný a kompaktní. Používám ho asi dva měsíce a už vidím jeho výhody, takže to je bonus. Je to skvělá úspora v kosmetickém salonu, doporučuji!!

Manžel mi ji dal jako dárek k narozeninám.Nejdřív jsem se urazil a myslel jsem si, že je to nepříjemná poznámka. Ale když jsem ho začal používat, okamžitě jsem ho běžel obejmout a políbit.Dříve jsem v salonu utrácela spoustu peněz, ale nyní je to s laserovou epilací Tria Hair Removal Laser Precision minulostí.Za zmínku stojí i to, že mám od dětství velmi citlivou pleť, takže jsem musela vyloučit všechny žiletky a laserový epilátor je pro mě malý zázrak.

Mám citlivou pokožku, takže jsem se zcela zřekla holicích strojků a našla si tento laserový epilátor. Používám ho už více než dva měsíce a zhruba po měsíci jsou chloupky jemnější a méně tvrdohlavé. S výsledky jsem velmi spokojená. Chci se také zmínit o snadném použití epilátoru, to je pro mě důležité, nemám ráda dlouhý řetězec činností před použitím. Samotné tělo je malé a snadno se vejde do kabelky. Největší výhodou pro mě však je, že tento konkrétní laserový epilátor umožňuje naprosto bezbolestný zákrok!

Ačkoli nedochází k okamžitému účinku. Výsledky jsou kumulativní, zhruba po měsíci můžete vidět výsledek používání epilátoru. Výsledek je stejně dobrý jako při běžné návštěvě salonu.

Skvělý epilátor, velmi spokojený s výsledky. Používám ho už dva měsíce. Nezpůsobuje zarudnutí ani podráždění pokožky, odstraňuje nežádoucí chloupky jemně a bezbolestně. Do konce prvního měsíce používání většina chloupků beze stopy zmizela a ty, které zůstaly, byly tenké a slabé. Jsem si jistá, že laserová epilace Tria Hair Removal Laser Precision brzy odvede svou práci. Stejným způsobem se používá přístroj k odstranění chloupků v oblasti bikin a v podpaží. Moje dvě nejbolestivější místa epilace. Ale ani taková jemná pokožka není vůbec zraněna, mírné zarudnutí zmizí po několika hodinách.Pouhých 20 minut jednou týdně umožňuje snadnou a velmi pohodlnou epilaci. Doporučuji laserovou epilaci Tria Hair Removal Laser Precision všem, kteří šetří čas a peníze.

Tento epilátor jsem dostala před 2,5 měsíci. Jediné, čeho lituji, je to, že jsem si přála, abych to udělala dříve, kdy jsem mohla ušetřit peníze za depilaci voskem a laserovou epilaci! Stejný základní princip jako u profesionálního modelu, ale méně výkonný, takže výsledek není vidět po prvním sezení. Pohodlné a kompaktní. Vzal si ho na služební cestu bez problémů, normálně drží nabitý. Dává mi 5 hvězdiček všude kromě bezbolestnosti. Je to trochu cítit, ale je to snesitelné i pro mě)))) i když to bylo testováno na kamarádce. necítila vůbec nic, zřejmě mám nižší práh bolesti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS