LG pračka Jak zrušit mytí

Je možné změnit mycí program během mytí?

Pokud jste v určitém okamžiku během provádění režimu praní, chcete měnit podmínky, pak musíte zcela resetovat program jednoho režimu a spustit další.

  • Pro změnu programu na druhé, musíte otočit volič zapnout 0. Současný program bude zrušen.
  • Poté si můžete vybrat jiný program a mytí běžet.

Musíte rychle dokončit mytí

Když je nutné rychle přerušit program a dokončit mytí? Nejčastějšími důvody jsou detekce nechtěných předmětů v bubnu a objevu mimo auto zapomenuté věci, které měly jít do mytí. Aby bylo možné zastavit program, můžeme použít nejrůznější techniky.

Nejjednodušší způsob, jak zastavit auto, je stisknutím tlačítka START / PAUSE. Jednorázový tisk povede k tomu, že prací program bude dočasně pozastaven. Poté musíte čekat na uvolnění zámku dveří a provádět potřebné akce, například nahlásit prádlo nebo odstranit cizí předměty z bubnu.

V této fázi musíme vědět, že při zastavení programu může být nádrž stroje již naplněna vodou. A pokud otevřeme dveře, pak spěcháme na podlahu, vinutí koupelny nebo kuchyně (a současně a sousedé níže). Pokud je třeba stroj pozastavit, měli byste se ujistit, že hladina vody v ní je pod spodním okrajem nakládacího poklopu (některé staré modely vyzvednou vodu téměř do poloviny celé nádrže).

LG pračka. LG WD60J6WY1W. je opravdu chytrá?

pračka, mytí

Hladina vody v bubnu je velmi velká? Pak musí být přednastaveno. bude to řečeno v příslušné části našeho článku. Můžete zastavit praní přes plnou přerušení programu. pro to stiskněte a podržte tlačítko Start / Pauza několik sekund po dobu několika sekund. Takový přístup pomůže plně zastavit realizaci aktuálního programu. Dále může situace jít dvěma způsoby:

  • Po zastavení se auto neslučuje vodu a odemkne dveře;
  • Po zastavení vozu zcela odtáhl vodu a také odemkněte dveře.
READ  Pračka se nevyprazdňuje

To znamená, že další chování závisí na logice pračky, která je vnořena výrobcem. Pokud voda není sloučena, můžeme aktivovat příslušný program a čekat na úplné odstranění vody z bubnu.

Proč je třeba správně resetovat program?

Mnozí se zeptá: Proč je nutné moudré zastavit spuštění, pokud stačí vypnout zařízení ze sítě? Ano, stroj pračku (SMA) vypne, ale není známo, zda se zadaný režim resetuje. Při odpojování nastavení elektřiny jsou zapamatovatelné SMA.

Druhý důvod, díky které odborníci nedoporučují de-Energize SMA obnovit aktuální nastavení. členění. Vzhledem k ostrému odpojení může řídicí deska poškodit. Technika se nelíbí takové akce. vytáhnutí kabelu z výstupu, vystavíte riziko mycího.

Proč pračka ukazuje ue?

Chyba UE znamená výskyt problémů s vyvážením bubnu pračky. Důvodem je nejčastěji nerovnoměrná distribuce prádla. V případě, že mytí model mytí bez zobrazení, pak tyto indikátory signalizují chybu UE: všechny indikátory režimu „pět“.

Řešení Chcete-li změnit program na druhé, musíte otočit volič programu zapnout 0. Aktuální program bude zrušen. Poté si můžete vybrat jiný program a mytí běžet.

Je možné změnit režim během mytí?

Pokud jste v určitém okamžiku během provádění režimu praní, chcete změnit podmínky, pak je třeba zcela resetovat program jednoho režimu a spustit druhý vybrat nový režim a aktivovat praní pomocí tlačítka „Start“

  • Nainstalujte popisovač programátoru do neutrální polohy;
  • Po dobu 5 sekund klikněte na „Stop / Start“;
  • Vytáhněte napájecí kabel ze zásuvky, počkejte 15-20 minut;
  • Znovu povolit inteligentní k síti, spusťte požadovaný program.

Proč ne vymazat pračka InSite?

Příčiny způsobující rozpad pračky indesitu může být odlišné. Jedná se jedná o nedbalostní postoj majitelů k techniky, a továrně sňatky a napětí skoky v elektrické síti, stejně jako v průběhu času.

Důvody pro skutečnost, že stroj nemá přepínat režimy, může být: rozbití topného prvku, může být v průběhu promývacího procesu chápat po studených dveřích poklopu; BREAKDOWN Programátor a řídicí modul, který vedl k selhání programu.

Jak restartovat pračku Indesit stroj?

Většina moderních praček, když je síla vypnuta, „pamatujte“ Moment zastavení mytí a po obnovení dodávky elektřiny pokračuje v práci ze stejného místa. Na starších modelech s neočekávaným výkonem je program srazen, takže mytí začíná první.

READ  Co dělat, když pračka neodstřeďuje

Jak restartovat pračku InSite?

Důvody pro skutečnost, že stroj nemá přepínat režimy, může být: rozbití topného prvku, může být v průběhu promývacího procesu chápat po studených dveřích poklopu; BREAKDOWN Programátor a řídicí modul, který vedl k selhání programu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS