Lo na vaření, co znamená

vaření, znamená

Co je to na sporáku?

Chcete-li blokovat vařící panel, dotkněte se současně tlačítka „Dvojitá / trojitá zóna“ a „vroucí“ tlačítka; Na displeji se zobrazí zvuky pípnutí a indikátor „LO“. Ovládací panel je blokován, s výjimkou funkce OFF.

  • Musíte stisknout a podržet tlačítko „Key“ od 3-6 sekund.
  • Nejčastěji v případě, pokud teploty dosáhnou 50 ° C, kamna se automaticky zablokuje, na jeho indikátoru se zobrazí značka „Zámek“.

Jak zapnout Candy Touch Desk?

Ovládací panel se skládá ze světelných indikátorů a senzorů: inkluze, „“, „-„, označení hořáků, časovače a zámku klíče. Chcete-li zapnout desku, musíte stisknout odpovídající tlačítko, po kterém budou všechny ostatní senzory aktivní.

Korting HK 32032 B. Elektrický vaření panelu se dvěma koněmi a smyslovým ovládáním. Pro vyjmutí zámku stiskněte současně dvě tlačítka. volba v blízkosti hořáku (spodní kruh s bodem ve spodní části) a snížení výkonu hořáku (mínus v kruhu). Držte tato tlačítka po dobu 10 sekund.

Jak povolit Hansa deska?

Chcete-li zapnout plynovou troubu HANSA, vypalujte shodu, stiskněte ovládací knoflík, dokud se nezastavíte, potom zapněte doleva na teplotu zvolené teploty. Přineste vypalovací zápas s otevřením upevňovacího prvku spálit plyn a držadlo kliknutím přibližně 3-10 sekund. Pokud plamen zhasne, opakujte akci.

Chcete-li aktivovat, musíte stisknout definované tlačítko na zařízení. například Elektrický panel NEFF T11B41x2 je tlačítko s ikonou klíče, která je třeba konat po dobu 4 sekund. Odemkněte se stejným způsobem.

READ  Výměna ložiska na bubnu stroje Indesit

Jak odstranit písmeno L na sporáku?

Pro odemknutí varné desky: „L“ se zobrazí na displeji pro všechny topné zóny zároveň klikněte na senzory „-“ a „“ Pravá zadní zóna (levá zadní topná zóna pro PVD 633) a potom klepněte na tlačítko „-“ senzor pro tuto topnou zónu. Panel na vaření odemčeno.

vaření, znamená

ЛЕНИВЫЕ ВАРЕНИКИ с Творогом��Классический Рецепт разные Формовки Варианты с НАЧИНКАМИ | 0

Použití funkce zámku ovládacího panelu lze zabránit neplánované kliknutí, jako jsou děti, například děti. To také stojí za to vědět, jak vypnout zámek (odemknutí) vaření. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko a podržte tlačítko Touch Control po určitou dobu podle pokynů.

Jak odemknout pyramidový elektrický sporák?

Chcete-li odstranit blokování, podržte stejné tlačítko po dobu delší než 1 sekundu, zobrazí se indikátor bodu ven a ovládací panel se znovu odemkne. Většina modelů skleněných keramických povrchů vaření TM pyramida má funkci časovače.

Všechny indukční desky značky mohou být blokovány od dětí při vaření čas. pro to musíte kliknout na tlačítko nebo odebrat přepínač TwistPad. Samostatné modely mají automatickou ochranu. Zakázaná technika začíná pouze v případě, že stisknete konkrétní kombinaci tlačítek.

Což znamená písmeno F na indukční desce?

Příčina: Chybový kód F1 označuje nedostatek výkonu způsobeného používáním nevhodné nebo prázdné kuchyňské nádobí Chybový kód F označuje absenci nádobí v pracovním prostoru nebo použití nevhodných jídel

  • Musíte stisknout a podržet tlačítko „Key“ od 3-6 sekund.
  • Nejčastěji v případě, pokud teploty dosáhnou 50 ° C, kamna se automaticky zablokuje, na jeho indikátoru se zobrazí značka „Zámek“
  • Před odemknutím vařícího panelu můžete současně stisknout tlačítko Plus a mínus na obrazovce.

Jak odstranit L na sporáku?

Pro všechny topné zóny se na displeji zobrazí „L“ zároveň klikněte na senzory „-“ a „“ Pravá zadní zóna (levá zadní topná zóna pro PVD 633) a potom klepněte na tlačítko „-“ senzor pro tuto topnou zónu. Panel na vaření odemčeno.

READ  Jak ztratit čas na troubě elektrosu

Chcete-li odstranit blokování, podržte stejné tlačítko po dobu delší než 1 sekundu, zobrazí se indikátor bodu ven a ovládací panel se znovu odemkne. Většina modelů skleněných keramických povrchů vaření TM pyramida má funkci časovače.

vaření, znamená

Jak zapnout a vypnout elektrický sporák?

Aby se rychle zahřál hotový pokrm na elektrickém sporáku, zahřejte hořák na maximální teplotu, vložte nádobí a pak jej vypněte. Během doby bude v pohodě, jídlo bude mít čas se zahřát.

F1 kód chyby označuje nedostatek výkonu způsobeného používáním nevhodného nebo prázdného nádobí. Chybový kód F označuje absenci nádobí v pracovním prostoru nebo použití nevhodných jídel

Co je ekonomičtější indukční sporák nebo elektrický?

Co se týče účinnosti a ekonomiky talířů, vše je zde zřejmé. V průměru indukční deska spotřebovává jeden a půlkrát méně elektrické energie, takže v tomto ohledu je nepochybně lepší než povrch indukční desky vždy zima, protože v důsledku indukce je pouze spodní část pánve vyhřívaný.

Elektrický panel se zahřívá proudovým proudem. To znamená, že první panel se zahřeje a teprve pak nádobí. Indukční povrchy produkují vytápění pomocí magnetického pole pocházejícího ze speciální cívky umístěné pod skleněným keramickým povlakem a okamžitě ohřívá dno nádoby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS