Magnety na chladničce jsou škodlivé nebo ne

Je škodlivé pro zavěšení ledničních magnetů?

Dnes v médiích a na internetových fórech, informace, které krásné obrazy založené na vinylu, které mnoho lásky k ozdobení chladniček jsou schopny nepříznivě ovlivnit provoz techniky. Proto otázka, proč je nemožné udržet magnety na chladničce, se stala velmi relevantní. Většinou se lidé zajímají o to, jak jsou tyto informace platné a jaké argumenty jsou podporovány. Koneckonců, suvenýry založené na magnetech jsou téměř v každém domě. Proto má smysl požádat o stanovisko lékařů a profesionálů, kteří pracují v tomto směru k potvrzení nebo vyvrátit tyto informace.

Lednička. Není to jen místo pro skladování jídla, to je celý příběh rodinných akcí a cestování

Další zatížení kompresoru

Problém může vzniknout v těch chladničkách, kde jsou výměníky tepla umístěny v oblasti boční stěny. Pokud se magnety visí venku, se objeví nebezpečí narušení výstupu tepla. Riziko se zvyšuje v horkých letních dnech, kdy je povrch zařízení silně zahříván, a proto je kompresor, chladicí komor nucen pracovat intenzivnější. Výsledkem je, že technika bliká rychleji.

Podobné potíže se nestane modelům, jejichž hlavní mechanismy jsou umístěny na zadním panelu.

magnety, chladničce, jsou, škodlivé

Skutečné důvody

Navzdory snadno vyvrácené mýty mohou magnety na chladničce přinést docela skutečnou škodu:

  • Lidé s kardiomimulianty by neměli být příliš nesli dekorací kuchyňských spotřebičů. Hojnost magnetů na chladničce může skutečně vést k rozpadu stimulátoru srdce;
  • Z magnetů do chladničky (alespoň masivní) stojí za to odmítnout rodinám s malými dětmi. Zvědaví dítě se může pokusit získat barevné dekorace s dveřmi. A pak velký keramický nebo plastový obrázek může spadnout a bolestně zasáhnout dítě na hlavu;
  • Odstranění nebo pohyblivé magnety, můžete poškrábat dveře chladničky. To se často často děje s malými dekoracemi.
READ  Kam umístit dělený systém v místnosti

Nebojte se zdobit chladničku kvůli přijetí a nepřiměřenému teoriím. Lepší věnovat pozornost skutečným důvodům, proč stojí za to opustit dekorativní magnety.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen

Co říká Feng Shui o magnetech?

Vedeny starověkými čínskými učením, dveře chladničky nemusí zavěsit obrovské množství magnetů. Věnujte pozornost obrázkům zobrazeným na těchto tématech. Přípustné místo na chladničkách magnety se zeleninou a ovocem. Účtují pozitivní energii a jsou spojeny s řádnou výživou.

Obchází stranu lidí a zvířat. Takové suvenýry jsou účtovány špatnou osobou přenosu energie.

magnety, chladničce, jsou, škodlivé

Vliv magnetů lidského zdraví

Teorie Feng Shui je daleko od posledního důvodu, což způsobuje mnoho z otázky: „Proč nemůže udržet magnety na chladničce

?“. Tyto roztomilé suvenýry jsou velmi často závislé na lidském zdraví. Důvodem je magnetická pole. Pravda, ne všechny magnety jsou tak nebezpečné. Výběr suvenýrů ze železa a feritů (černé a šedé odstíny) Nemůžete ublížit. Mají slabá magnetická pole, která prakticky neovlivňují lidské tělo.

Nebezpečné magnety jsou neodym (mají stříbro nebo šedé). Takové suvenýry nepříznivě ovlivňují lidi s srdečním selháním. Pokud máte například kardiostimulátor, pak z poloměru tří centimetrů, magnet je schopen ho přivést mimo provoz. Proto stojí za to opustit umístění na chladničce barevných suvenýrů.

Magnety a práce chladničky

Dalším důvodem, pro které je nežádoucí udržet magnety na chladničce, je poškození skořepiny dveří. Velký počet suvenýrů může jednoduše poškrábat nátěr a lak a zkazit vzhled lednice. Pokud jde o vliv magnetů do mrazničky, může být tato skutečnost zpochybněna. Vědci si všimli, že malé kovové suvenýry nemohou zasáhnout do práce chladničky, zkazit své vnitřní detaily.

VĚDOMÍ A OSOBNOST. OD PŘEDEM MRTVÉHO K VĚČNĚ ŽIVÉMU

Děti a magnety

Často magnety spadají z chladničky, což vede k deformaci suvenýr nebo zranění člověka. Toto prohlášení se může zdát směšné, ale ne v případě dětí. Když pád magnetů, pak i malé z nich jsou schopny poškodit pokožku dítěte.

Děti jsou takové hospodářská zvířata, s nimiž nejen magnety z chladničky pádu, a zbytek věcí v domě. Každá matka ví, že s dětmi, musíte být velmi opatrní. Koneckonců, pokud keramický magnet padá a rozpadne, malé fragmenty mohou poškodit pokožku dítěte. Kromě toho děti mají opravdu jako vše, co chutná, že v tomto případě je nebezpečné pro život.

READ  Jak nastavit teplotu v chladničce Stinol

Nebezpečí pro zařízení

Mnoho lásky viset magnety na chladničce. Pomáhá ozdobit interiér kuchyně a udělat to pohodlné. Ne všichni vědí, že takový neškodný efekt může poškodit chladničku a přinést jej mimo provoz. Existuje mnoho důvodů, proč jsou magnety škodlivé pro chladničku.

Nemůžete zavěsit ledniční magnety, protože se to stane:

magnety, chladničce, jsou, škodlivé
  • Penetrace magnetických polí uvnitř strojního zařízení (to má negativní vliv na potraviny především v chladničkách starého vzorku);
  • Poškození povlaku (když se magnety pohybují nebo klesají, se mohou objevit škrábance);
  • vzhled tmavých míst po odstranění magnetů (v důsledku vyblednutí samotných dvířek chladničky);
  • Koroze na dveřích chladničky (pokud držíte magnety pro techniku ​​po dlouhou dobu).

Proto je nemožné ozdobit velký počet magnetů vaší ledničky. Je třeba vzít v úvahu všechny výhody a zápory, před tím, než budou tyto suvenýr produkty na techniku.

Lovce.Ru

Na bance Amur můžete najít kus Kalugy

Expert nazval chybu při skladování mléka v chladničce

Expert pro bezpečnost potravin Teresa Keen řekl, proč je nemožné ukládat mléko ve dveřích chladničky a nazývá se nejlepšími místy pro skladování masa a zeleniny. Zprávy o něm Metro.

Podle KIM je lepší udržet mléko na polici, dát láhev do dveří chladničky. to je chyba. Vysvětlila, že produkty uložené na policích jsou lépe ochlazeny, takže zůstanou čerstvé. „To je obzvláště důležité, pokud vaše chladnička obecně není dostatečně silná,“ říká.

„Eclairs nejsou na vině, a obecně, šlechtici tady nejsou.“ Sladké, mastné a chutné: jako známé jídlo zabije Rusy

„Čím více kulinářské exspere, tím více jíme“ Jak jídlo mění naše vědomí, chování a zabraňuje zhubnutí. vypráví neurobiologa

KIM se domnívá, že je normální ukládat mléko v dvířkách chladničky, pokud podporuje správnou teplotu mezi 0 a 5 stupňů Celsia. „Vždy zkontrolujte, jak chladné mléko. Balení by mělo být příliš chladno, aby ho udržel v ruce. Koupit pouze takové množství mléka, které bude moci rychle utratit. Je lepší jej koupit často, ale postupně, „řekl expert.

magnety, chladničce, jsou, škodlivé

Poznamenala, že při skladování potravin je hlavní věc zabránit znečištění. „Bez ohledu na to, zda jsou produkty chlazené nebo ne, musíme zabránit smíchání surových a hotových produktů,“ vysvětlila.

READ  Kondenzát odkapávající z vnitřní jednotky děleného systému

Keen poznamenal, že syrové potraviny, jako je maso a ryby, je třeba skladovat na dně chladničky v uzavřených nádobách, aby se zabránilo biologickému znečištění. Surová zelenina, která není dobře vyčištěna z půdy, je nutné umýt, suché a udržovat v uzavřené nádobě a nad syrovým masem a rybami. Obecně platí, že skladování produktů v kontejnerech rozšiřuje svůj životnost.

Expert dodal, že nebylo možné přetížit chladničku. To je obtížné cirkulovat vzduch mezi výrobky, takže některé z nich nemusí být dostatečně ochlazeny.

Dříve bylo oznámeno, že endokrinolog, Nalidricyolog, dietolog Alexey Kalina v rozhovoru s URA.Ru nazval hlavní chybu, že lidé přijímat při skladování masa. Poznamenal, že zmrazení výrobku za několik dní skladování v chladničce výrazně ovlivňuje jeho kvalitu, takže to nemůže být povoleno.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS