Montáž sušičky pro nádobí ve skříni

Jak namontovat sušení pro nádobí ve skříni?

V moderním světě existuje mnoho věcí, které používají člověka. Mnozí jsou nenápadné, ale použití je je velmi pohodlné.

Sušicí stojan pro nádobí. kuchyňské doplňky, které je ve velké poptávce a popularitě. Často jsou umístěny v závěsných skříních. Důvod popularity sušičky je jednoduchý. Má jednoduchý design a je vhodná, praktická a funkční. Kromě základních účelů taková zařízení pomáhají racionálně používat místo ve skříni.

Odrůdy

V kuchyňské skříni je obrovský výběr různých sušiček pro nádobí. Jakýkoliv design jste si vybrali, každý má některé oddělení, které jsou určeny pro šálky, talíře, talíře a další položky. Povrch myčky má přídavný potahovaný smalt, aby se zjednodušil proces čištění zařízení. Existují možnosti s výzdobou, a nejoblíbenější jsou sušičky s přídavným gumovým povlakem, který poskytuje tiché nastavení nádobí na místě.

Samostatná skořápka vložená do skříně

Existují dva hlavní skupiny, pro které jsou demontáže rozděleny: oddělené a vložené. Stále existují nástěnné svítidla, která často dávají na dřez, takže voda proudí přímo do dřezu. Pro modely, které naznačují instalaci jinde, existují speciální palety, ve kterých vodní toky a musí být pravidelně vyčištěny.

Pokud jde o vložené možnosti

Sušičky pro nádobí, které jsou vloženy do skříně, jsou nejoblíbenější. Jedním z jejich hlavních výhod je racionální použití všech povrchů. Vzhledem k tomu, že tyto přípravky jsou instalovány přímo uvnitř montované skříně, pracující povrch zůstává volný a nádobí je skrytá.

Instalace sušení pro nádobí ve skříni nebere moc času a nevyžaduje speciální dovednosti. Pro opravu plastových spojovacích prvků.

Různé modely se mezi nimi liší nejen výrobou materiálu, ale také počtem úrovní. Nejčastější. jednostranný. Používají se pouze pro desky. Bunk vám umožní instalovat oba desky, talíře a sklenice s šálky. Na trhu můžete splňovat celé systémy myčky, jsou to 2-3 úrovně a jsou určeny pro sušení a skladování nejen šálků a desek, ale pro další nádobí a příbory. Mohou ubytovat Midvs, nože a další nádobí.

Která možnost vybrat si?

Před nákupem sušičky pro kuchyni je první věc stanovena s umístěním budoucích kování. Je důležité vzít v úvahu velikost místnosti a volného prostoru, který může být přidělen pro toto téma. Sušičky mají často 60 cm, aby se zjistily nebo ne, měření jsou vyrobena uvnitř skříňky.

Pokud se prostor umožňuje koupit sušící zařízení v 80 centimetrech, pokud jsou skříňky malé, 40 centimetrů bude stačit. Pokud je plánováno koupit systém s paletou, věnujte pozornost vzdálenosti mezi úrovněmi, musí mít minimálně 7 centimetrů.

Chcete-li ušetřit prostor a zvýšit pohodlí použití, můžete zakoupit sestavitelný design. Takový systém je tak funkční, protože vše bude zapotřebí v prominentním místě.

Druhy instalace a upevnění

Když jste se rozhodli na modelu sušení, měli byste určit, jak se instalace misek dojde. Vzhledem k tomu, že je to pouzdro vyrobeno, může sušička zůstat v šatně pomocí:

 • Specialista. Pravelek-držáky, kteří jsou zase instalováni na šrouby a pouze pak je mřížka.
 • Zámky pro struktury, které jsou také připojeny pomocí samočinného poklepání.
 • Rohy.

Bez ohledu na vybraný upevňovací prvek je nutné dodržovat určité normy a normy:

 • Vzhledem k proporcím zařízení určete vzdálenost mezi policemi (v případě palandy);
 • V přítomnosti palety počítáme místo pro něj;
 • Montáž by mělo být provedeno tak, aby dveře skříně byly volně otevřeny a uzavřeny;
 • Oddělení poháru je instalováno pouze nahoře (v nepřítomnosti samostatné palety, jinak se sekvence umístění nezáleží).
READ  Jak nainstalovat podproces do šicího stroje

V krabici vybudujte dvouúrovňovou sušičku. Takový systém umožňuje sušit nádobí několikrát rychleji v důsledku zlepšení cirkulace vzduchu. Sušička se skládá ze 4 dílů, s přihlédnutím k zadní stěně.

Jaké sušení pro jaké skříňky budou vhodné?

Hloubka skříňky musí být nejméně 27 cm.

Sběr a upevnění armatur

Jak vytvořit sušičku pro nádobí v šatně? Zvažte samotný design.

Zařízení má 2 sekce (spodní a horní), sestávající ze dvou plastových bočních stěn, mřížek, palet, dvou propojek (které vyměňují dolní vodorovnu). Hliníkové propojky se v sobě liší, vzadu má drážku pro montáž na zadní stěnu a vnitřní profil pro šroub.

Sběr design je dostatečně jednoduchý:

 • Sbírejte profily dohromady, dát je na speciální. Výčnělky existující v každé boční stěně. Pro větší spolehlivost opravte pomocí šroubů.
 • Horizont musí být instalován v krabici, produkujeme zarovnání podle zadní stěny a za použití 4 samo-readsembly postoje níže.
 • Dále určujeme, kde bude horní úroveň, je lepší použít největší desku, aby se nezaregistroval.
 • Obrazovky ze zbývajících 4 samoobslužných.
 • Zadní část je nastavena, nezapomeňte na drážku, vložíme fasády na krabici a pověsit ji na správném místě.
 • Pouze po instalaci palety a můžete použít.

V tomto článku jste se naučili, jak správně sestavit sušičku pro nádobí ve skříni. Nyní bude použití jídel mnohem pohodlnější.

Výhody a nevýhody sušiček vložených do skříně

Hlavní výhodou použití produktu je znatelné časové úspory, nádobí nemusí otřít, je prostě promyta a umístěna do zařízení, kde může být uložen až do opakovaného použití. Dále by mělo být poznamenáno estetickou stranu, ideálně přesně umístěné nádobí vypadají dobře a ne obruč oka, skrývá se uvnitř skříně.

V téměř každém výkonu je „sušení“ nutně vybaveno paletou pro sběr a držet kapičky vlhkosti s nádobím.

Hygiena je také důležitou výhodou této formy čištění a skladování nádobí. A samozřejmě to je pohodlí skladování a provozu, nádobí jsou vždy čisté, po ruce, ale nenarušuje nikoho.

Moderní neremovitelné sušičky z plastových nádobí, leštěné nerezové oceli a hliníku, chrome a smaltované oceli.

Nicméně, minusy jsou také přítomny hlavní, to je konstantní kontrola nad počtem sestavené tekutiny v paletě, protože vypouštěcí kohoutky mohou být propuštěny. Kromě toho je nutné vybrat dobře větranou skříňku tak, aby vodní pára nekondenzovala uvnitř, zničila části a strukturu nábytku.

Výška druhé úrovně

V první řadě by měla být výška dostatečná pro uložení desek. K tomu je nutné měřit průměr největšího šálku. A na základě této velikosti s přihlédnutím do mezery o 20 mm, rozhodnout o úrovni horní úrovně. Nejméně 360 mm.

Druhým nejdůležitějším kritériem. růst hostitelky kuchyňské headsetu. Tady podle mého názoru je vše jasné, pro ženu o malém zvýšení by měla být instalována nahoře na minimální přípustnou výšku. A pro vysoké dámy, pohodlná výška zvednuté ruky.

Třetí faktor, který je ve svém významu, není nižší než první dva. Samozřejmě je to výška skříně sama pro sušení nádobí. Deulevel sušení bych neinstaloval méně než 480 mm ve skříni. S největším průměrem šálku 230 mm.

Sušičky pro instalaci ve skříni

Pokud se rozhodnete vzít sušičku pro instalaci ve skříni, je to více než racionální řešení. Užitečný dodatečný prvek nebude vyřazen z celkového interiéru a zároveň zajistí nezbytnou praktičnost.

S hledáním struktur pro sušení problémů neměly být problémy. Stejná Moskva, St. Petersburg, voronezh nebo Tver, například připravena nabídnout široký rozsah. V každém městě můžete tyto struktury najít nebo objednat přes internet. Nechci připraven udělat to sami. Cena bude níže, a další předmět vaší pýchy se objeví.

Výběr sušičky ve skříni stojí za to zvažovat, že jsou nejrůznější. Chcete-li je nějak klasifikovat, zkuste se dozvědět o některých nuancích.

READ  Sada pro domácí depilaci

Podle návrhu jsou sušičky rozděleny do těchto typů:

 • Zařízení s velkým množstvím separace pro různé příbory a talíře;
 • Samostatný. Mají několik samostatných prvků, z nichž každý je vhodný pro určité jídlo;
 • Vícevrstvý;
 • Jednořetězcový;
 • Pro jeden typ jídel;
 • Pro různé pokrmy.

Při výběru velikosti se musíte zaměřit na jmenovité parametry, tj. Velikost samotné skříně, stejně jako na rozměrové rozměry.

Nejčastěji se jedná o skříňky s následujícími rozměry:

A je zde důležitý bod. Pokud máte skříň, řekněme, 50 cm, pak sušička je vhodná pro 46 cm. A pokud skříňka 80 cm, sušička by měla zvolit délku 76 cm. Logika, kterou jste chytili, protože by neměly být chyby.

Materiály a transformační mechanismy

Wells se dobře ukázaly dobře s hliníkovým rámem. Jeho přítomnost v konfiguraci umožňuje vytvořit krabici bez dolní police. To vylučuje možné otok, když voda proudí z nádobí.

Bez ohledu na to, zda máte přímou kuchyň nebo úhlovou, při výběru materiálu, nehraje klíčovou roli. Při plánování vložit sušičku v montované skříni byste měli přemýšlet o produktu, ze kterého materiálu je lepší zastavit. Existuje několik možností.

 • Kov. Kovová sušička je vyrobena na základě oceli. Smalt nebo jiná ochranná vrstva platí shora. Dále a drahý vzhled chrom, navíc chrání před možným vzhledem rez;
 • Nerezová ocel. Tyto produkty jsou výhodné, protože se nebojí korozi při konstantním kontaktu s vodou. Stojí více, ale slouží téměř navždy;
 • Plastický. Nejdůležitější. Ale trvanlivost je nízká, materiál je rychle nosí;
 • Dřevo. Použijte dřevěné sušičky pro mokré nádobí. To je dobrá dekorativní možnost, kde budou složeny pouze suchá jídla. Krásné, ale nepraktické pro kuchyně.

Mechanismem jsou rozděleny na zatahovací a odnímatelné. Zde již rozhodujete, jak je pro vás výhodnější a výhodnější. Hodně závisí na konstrukci samotného kabinetu, ve kterém bude tento prvek instalován.

Jaké materiály se používají pro výrobu sušiček pro nádobí

První materiál, ze kterého se provádí systémy sušení nádobí. to je kov. Takové systémy jsou vyrobeny z oceli a poté potaženy vrstvou antikorozního povlaku. Tento povlak chrání sušení z rez, hniloby a poškrábání.

Následující materiál je nerezová ocel, lidé. jen nerezová ocel. Takové systémy budou mít verzi dražší než kov. Ale budou se lišit od jejich poslední trvanlivosti a trvanlivosti. Kromě toho jsou tyto sušičky nenáročné pro malování nebo další povlak. No, co srozumitelný názvem materiálu jsou systémy zcela chráněny před korozí.

Dalším typem materiálu je plast. Plastové sušičky jsou charakterizovány nejnižší cenou. Pravda, při výběru takového systému, pečlivě zkontrolujte plast na jeho kvalitu, t.na. Špatný kvalitní plast může nepříznivý vliv na vaše zdraví.

Tip: Osvědčení o kvalitě pro prodej Prodej výrobků v obchodě.

Nevýhodou těchto systémů je, že rychle ztrácejí svůj originální a krásný výhled, t.na. Plast má velmi nízkou odolnost vůči různým mechanickým dopadům na něj, například může snadno rozptýlit.

A konečně strom. Sušení ze dřeva, od dlouhé doby, byl považován za předmět luxusu a bohatství v domě. Kromě toho se dřevěná sušička snadno zapadá do jakéhokoliv interiéru kuchyně. Při výrobě sušení je pokryta vrstvou materiálu ochrany vlhkosti. Je to on, kdo chrání sušičku z pronikání vlhkosti. Ale nejlepší ze všeho, samozřejmě používat systémy ze dřeva pouze pro skladování. Nebo po koupi, probudit sušení znovu s materiálem proti vlhkosti. Ale sotva to nemůžete udělat.

Jaké materiály jsou vyrobeny ze sušiček

Systémy pro sušení nádobí mohou být vyrobeny z různých materiálů.

Kovové konstrukce

Kovové konstrukce jsou nejčastější. Zároveň by měl být materiál léčen. galvanizace nebo smaltovaným povlakem. To je důležité při provozu při vysoké vlhkosti.

Ceny pro sušičky kovů

Nejčastěji používaná nerezová ocel, která má svůj ochranný povlak od koroze (je důležité, aby neexistují žádné čipy a jiné vady). Takové sušičky slouží na dlouhou dobu, jsou trvanlivé a funkční. Většina ocelových modelů vypadá velmi stylově. Ale systémy z nerezové oceli nejsou levné. Používá se při výrobě sušiček a hliníku. Velká plus. péče o kovové výrobky se prakticky nevyžaduje.

READ  Mohu keramické nože mýt v myčce nádobí?

Videonávod. instalace spojovacího dílu mezi pračku a sušičku

Plastové výrobky

Plastové výrobky jsou levnější než kovu (zejména z nerezové oceli). Z tohoto materiálu jsou stylové, světlé položky interiéru. Je důležité, aby vzorce polymerů byly zcela ovlivněny vodou, korozi a hnijícím. Zbytek jejich vlastností však často opustí touhu lépe.

Ceny pro plastové sušičky pro nádobí

Mechanická pevnost plastů. nízká. V průběhu času plast ztratí svůj vzhled. V škrábancích vzniklých na povrchu, nečistoty.

Dřevěné řemesla

V některých interiérech (například země nebo provence), nerezové sušičky nebo plastu budou vypadat směšné. V tomto případě nefungují bez dřevěných konstrukcí.

Vestavěný šatní skříň Dřevěná sušička pro nádobí na dvou policích

Navzdory tomu, že dřevo je do značné míry vystaveno výkyvům vody, páry a teplot, při provádění kompetentní předběžné zpracování výrobků získávají potřebnou odolnost proti vlivům a slušné trvanlivosti. Samozřejmě je žádoucí přímý kontakt s vodou, že sušičky minimalizují.

Používají se také při výrobě sušiček a kombinací materiálů.

Volba typu sušičky. čistě individuální. Hlavní věcí je, že design je vhodný pro použití a jeho vzhled nezpůsobil disonanci s designem kuchyňské místnosti. Náklady na model je ovlivněna materiálem, ze kterého je vyroben a jeho velikost a zařízení.

Důležité! Vyrobeno za známých značek, nákladový spotřebitel výrazně více než ty, jejichž značka není příliš podporována.

Instalace sušení pro nádobí ve skříni podle pravidel

Rozhodování s modelem, pak existuje tak důležitá fáze, která nastavuje sušičku pro nádobí ve skříni. V závislosti na případě skříně sušičky může být připojen k skříni pomocí:

Nejdůležitějším požadavkem na vložené systémy je přítomnost dobré větrání skříně.

Plus vestavěného sušení je, že prach nebude léčen na nádobí.na. Bude to v kuchyňské skříni.

Díky vložených sušiček pro nádobí ve skříni, vaše kuchyně získá estetické a dobře udržované druhy.

Kromě mnoha druhů upevňovacích systémů existují normy, které by měly být pozorovány před instalací sušičky pro nádobí v kuchyňské skříni.

Před nákupem sušení na nádobí v šatníku, nezapomeňte měřit místo, kde bude umístěno, takže pak nemusí měnit.

montáž, sušičky, nádobí, skříni

Mezi paletou a dolním oddělením by měla být mezera přibližně 70 mm.

Aby bylo zajištěno dobré větrání, z opačné strany skříně by měl být vyvrtány dvě otvory.

Doporučuje se mít sušení paletou odnímatelného typu. je snazší umýt.

Způsoby, jak upevnit sušičku pro nádobí ve skříni tam je hodně, to vše závisí nejprve z modelu sušení a výrobce dodaného výrobcem upevňovacího prostředku, stejně jako z materiálu, ze kterého byl vyroben kuchyňský náhlavní souprava.

montáž, sušičky, nádobí, skříni

Určitý úkol je poměrně reálný a nezávisle, pokud existuje nástroj a pracovní ruce!

Nakreslíme závěry

Vestavěné sušičky mohou být opravdu nejlepším řešením v mnoha situacích. Jsou vybaveny snadným přístupem pro malou růstovou osobu. To je dobrá volba pro děti, skvělou volbu v kombinaci s myčkou nádobí a na relativně prostorných kuchyních.

Ne pro všechny kuchyně vhodná sušička ve spodní skříni. Například je to malá kuchyně. Zapomenutý luxus zabírání celé spodní skříňky s jedním sušičkou pro nádobí. Zde preference dává především tablety, zavěšené modely nebo zabudované do horních skříní.

Teď je to velmi zajímavé poslouchat svůj názor. Které sušičky dáváte preferenci a proč? Myslíte si, že sušička pro nádobí ve spodní skříni je lepší než desktop nebo zavěšený design? Nechte svou zpětnou vazbu.

Napište nám v komentáři, klást otázky a řekněte o našem projektu svým přátelům!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS