Multicooker Posype Redmond RMC P470 Přehled

– jeden. Olga

Profesionálové: Je velmi krásná, velmi, panel je potěšení
Minusy: Již změnil záruky správní rady vydal E2 Chyba, přivedl z opravy zapnuté připravené rýže s kuřecím masem a znovu E2. Vařit 15 let
Posouzení:

– 2. Andrei A.

Profesionálové: Sama sestupuje páry (i když kočka pokaždé, když se srdeční infarkt dostane v kuchyni v této době). Mnoho programů. Vzhled.
Minusy: Používám asi rok. Před pár měsíci, guma uvnitř bílého malého letěl, ani jsem nerozuměl, kde. Ukázalo se pod odnímatelným víkem. Začal jsem nábor tlak na dlouhou dobu a pokud vaříte guláš, nedostane to, začne (a když je voda dost (polévka) začala píšťal jako to, co se nachází strašidelné v kuchyni, náhle nebude stojat tlak. Na fotografii můžete vidět, kde se obavy. Myslím, že se rozpadá. Pro pomalé harfy. Prázdný se objevil SLIT. A měl bych věřit techniku, nechat pracovat, když odejdu. Pro to potřebuje. Tento model kategoricky nedoporučuji.
Posouzení: Starý Radmond (Již neřeknu tento model, dal příteli k chatě) sloužil 8 let přesně a pracuje dále, ale chtěl jsem nový krásný model. Tam byl odnímatelný kryt, zřejmě tuto možnost opraven. O KOLEKKO PROGRAMU A ČASU. Wow, vypadala pravda. Ale hodně vařím a dokonale je vycvičil.

– 2. Oksana Malakhova

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Obrazovka je velmi špatná, je těžké zvolit program. O týden později se guma na ventilu rozbil a ztratil, musel jsem se dostat na opravu a počkat měsíc, když je odeslán. Pokaždé, když potřebujete odšroubovat šroub, aby se kryt umyl. Krásné, ale velmi pohodlné v provozu.

– jeden. Konstantin Malakhov

Profesionálové: Design, funkčnost.
Minusy: Automatizace a / nebo ventil nefunguje s vaření polévka. Když zapnete režim vaření, časovač nezahrnuje zpětnou zprávu. Ventil se otevře a neustále uvolňuje páru. Přemýšlel něco špatně, ale zkusil několikrát. Ventil se nezavírá a celá polévka vyhodí a štěpí. Tento obrázek je pozorován hodinu a půl. Zároveň se vše vaří a vleví a promění se visel. Zakázat pouze násilně. Tento experiment strávil třikrát. Pak jsme se vydali do dílny. V reakci jsme obdrželi závěr, že nevíme, jak používat zařízení a nečteme pokyny.
Posouzení: Líbí se mi vše, používat různé vybavení této značky. Ale tohle je smutek zkažený dojem.

– jeden. Irina K.

Profesionálové: Rychlá příprava pod tlakem
Minusy: V měsíci, nevypustil tlak. Opravena v záruce, pracovaly 2krát a opět totéž, teprve teď také nedrží tlak.
Posouzení: Obecně platí, že Super multicooker se připravuje rychle a chutné, ale v měsíci se zlomil. Předtím jsem měl také vícebarvák redmond, ale bez tlaku, sloužil 8 let a stále funguje. Po tomto multicooker, redmond formulář již nebude doporučit nikomu a sama nebude kupovat.

– jeden. Aglissian B.

Profesionálové: Dobrý nápad.
Minusy: Ze dvou kopií jak vadné. V receptové knize není více než 30 receptů.
Posouzení: Když přinesli první vícebarvák, vařila jsem vodu několik hodin na různých programech s různými nastaveními. Všechno je zbytečné, tlak, který nepřijala, ale jen hlučně vyráběné páry a program vaření (start, jehož začíná po tlaku nastaveném zařízení). Můj záznam byl hodinu, během které multičtější trajekt zničil můj kuchyňský náhlavní soupravu, celá voda byla oteklá, program nezačal. Ve večerních hodinách přišel manžel a hádal, že se třásl. Konečně začal program. No, je zde zábava. Chcete-li spustit program vaření. Zde je video nebýt neopodstatněný: https: // www.Youtube.COM / WATCH?V = m5rf5mk7rbe. Děkuji nakupování Techline24. Poslal jsem k nim video v technické podpoře, v dopoledním dni, kdy mě zavolali a odpoledne byl nový přístroj naměrován. Okamžitě jsem zkontroloval nový multicooker pro sadu tlaku. Oh, zázrak, tlak byl rekrutován. Ale 3 dny prošel, které s nimi přineslo nové překvapení. Nepamatuji si všechno, ale nejjasnější seznam. Kniha receptu se neočekávaně ukázala být oříznuta na 30. stránkách, i když na místě nebyly žádné stopy extremismu: to je, že není nic Doried, to byl takový rozvržení. No, dobře, myslím, plus / mínus. Neprováděla jsem, rozhodl jsem se, ale pak můj vícecelicer, 5 minut před koncem programu, rozhodl se snížit tlak. Tato funkce je uvedena v pokynech a byla by velmi užitečná funkce, pokud to nebylo pro jeden, ale. Všechno se děje velmi hlasitě a extrémně neočekávané. Lidé se slabým srdcem a psychikou kategoricky nedoporučují zažít! V důsledku toho tento zázrak pracoval 3 dny a tato hrozná funkce (neočekávaná náhlá hlasitá emise páry) přestal fungovat a s ním a tlačítko resetování tlaku na ovládacím panelu: https: // www.Youtube.COM / WATCH?V = lkrbwywdy_k. Servisní středisko vydalo závěr o zápisu zařízení. Nechutný postoj společnosti Redmond pro spotřebitele je prostě úžasný! Přátelé, postarejte se o své peníze!
READ  Je možné dát pergamen v multicooker

Jak si vybrat Redmond Multicooker pro domov?

Redmond RMC-M12

V top 10 multifunkčních redmond spadá jako lepší model s 3-litrovou miskou, jejichž vnitřní stěny jsou vybaveny non-tyčku. Pro automatické vaření 10 programů. Pomohou rozhodovat o výběru jídel a rychle ho vařit.

Funkčnost je doplněna režimy „LITE“ a „MULTIPROB“ režimy, které umožňují změnit nastavení v závislosti na aktuálních potřebách. Tlačítkové přepínače se používají k řízení a úroveň výkonu je omezena na 500 W. Tam je časovač, teplotní podpěra 24 hodin, termostat a auto recepce.

 • Snadné a trvá trochu místa;
 • Kvalitní montáž a materiály;
 • Keramický non-stick povlak;
 • Odolný a neprůstřelný;
 • Hlavní šéfkuchař a multipowner;
 • Po dokončení vaření, teplo udržuje;
 • Fryr je obzvláště dobře připraven.

Redmond Skycooker M227s

Recenze nejlepších Multicurok Redmond pokračuje do Skycookeer M227s s prostorným 5 litrovým miskou s non-stick teflonový povlak. Existují dva způsoby, jak ovládat. Dotykový panel nebo z obrazovky smartphonu nainstalujte aplikaci výrobce. Existuje „multiprodudý“, „Mastershef Lite“ a technologie vaření ve vakuu (su-pohled). V vestavěné kulinářské knize je asi 200 receptů pokrmů, které můžete připravit pomocí zařízení.

Pokročilejší nastavení je k dispozici v aplikaci Připraven pro Sky, kde si můžete vybrat recepty, čas a teplotu vaření, blokovat ovládací panel od dětí a provádět mnoho dalších akcí. Výběr z 11 programů bude předloženo připravit pohanku, rýži, kaši, Pilaf a mnohem více. Teplota je nastavitelná v rozmezí od 35 do 180 stupňů a výkon 860 W poskytuje rychlé vytápění.

 • Teflonový povlak se snadno čistí nečistotami;
 • Informativní zobrazení;
 • Pracuje s Alice a je řízen od smartphonu;
 • Vybudovat kvalitu;
 • Pohodlné menu;
 • Proces vaření je sledován aplikací.

Redmond RMC-M36

Kromě 16 hotových programů přidán ruční režim, kde si vyberete čas a teplotu vaření. Vzhledem k tomu bude možné připravit prakticky neotimitní spektrum jídel. Experimentovat a vyzkoušet si něco nového pomáhá kompletní knihy recepty. Nejlepší multicooker redmond dle recenzí zákazníků je vybaveno možností vakua a expresní přípravy. Budou užiteční při vaření nejchodernější restaurace jídla.

Touch Ovládání a vybrané parametry jsou duplikovány na obrazovce. Existuje blokování od dětí a koš parníku. 5-litrová mísa má teflonový anti-stick povlak a úroveň výkonu dosáhne 700 w.

 • Připravuje vysokou kvalitu a rychlé;
 • Spolehlivý design;
 • Smyslová kontrola;
 • Včetně knihy s různými recepty;
 • Manuální nastavení času a teploty;
 • Design;
 • Velká mísa s non-stick nátěr.

Redmond RMC-m22

V horní části nejlepšího multicurok redmond byl místo pro RMC-M22. Úspěšný model s 5-litrovou miskou a odolným keramickým povlakem. V automatickém režimu můžete připravit více než 200 jídel, které jsou v knize receptu. Zařízení také nahradí dvojitý kotle. Existuje multipport režim, auto-topení, odložený trh a mnohem více.

Existuje program pro vaření jogurtu. Ovládací panel je co nejjednodušší a doplněn informativní obrazovkou. Sledujte čistotu kuchyňského asistenta bude snadné, protože mísa je odstraněna a snadno se vyplavena ze všech znečištění. Totéž platí pro kontejner kondenzátu. Napájení je omezeno na 860 w.

 • Dobrá keramická mísa velkého objemu;
 • Nejlepší funkce pro jejich peníze;
 • Intuitivně jednoduché řízení;
 • Rychlé vytápění a vaření;
 • Více než 200 receptů;
 • Existuje pasterizace.

Redmond M252

Nejkrásnější multicooker Redmond ve svém rozpočtu obdržel 16 hotových režimů pro vaření a stal se hlavním asistentem v kuchyni. Funkčnost je působivá. Tam je udržování teploty misky, která probíhá ihned po dokončení vaření, časovač odloženého start a schopnost vytvořit své vlastní režimy. Mohou změnit teplotu a čas.

Senzorický ovládací panel je doplněn malým displejem. Gadget je vybaven 5 litrovým keramickou miskou s non-stick povlak a košíkem pro vaření pro pár. Napájení. 860 W.

 • Dobrá mísa s tlustým dnem a stěnami;
 • Keramický povlak se snadno čistí nečistotami;
 • 16 hotových programů;
 • Mnoho receptů;
 • Snadné použití.

Redmond Skycookeer M226S

Pokud chcete vybrat nejlepší multicooker Redmond firma v roce 2022, věnujte pozornost M226S. Nové s inteligentními funkcemi a podporou dálkového ovládání přes smartphone. Připojuje se k němu na bezdrátovém protokolu Bluetooth, ale telefon by měl být nainstalován v telefonu. Připraven pro nebe. Nastavení můžete změnit, zapnout vaření, ukládat recepty a přerušit provoz multicooker.

Pohodlný způsob vaření

Dlouho snil o vícebarváci koupit. Nechci stát několik hodin v blízkosti desky a pomalý sporák je jen moje korozivní. Od večera jsem dal kuchařskou kaši, ráno už snídani na hotové čerstvé a horké kaše. Prostě potřebujete produkty.

Dobré odpoledne bych chtěl sdílet názor této věci. O akvizici multicooker jsem si už dávno myslel, případ přišel. Proč jsem si to vybral? Nejdříve se mi líbil návrh, co dělat, bílá. můj.

Velmi pohodlná a nepostradatelná věc v kuchyni!

Rychle připravuje všechny pokrmy, je možné vařit cokoliv, tichý, tam je pípnutí po vaření, odnímatelný kryt, pohodlné tlačítko pro vydávání páry.

Rozhodl se koupit asistent do kuchyně. Takový vícebarevný tlakový hrnec. Oni šli koupit další model, ale prodávající nám to přesně poradil, za cenu se neliší mnoho, protože to nebyla propagace. Tak vzali tlakový sporák.

READ  Planetární mixer Redmond RFM 5318 Přehled

Multicooker-Sprinkle Redmond RMC-P470. Recenze

Halva. 2 měsíce. Nákupní mapa. 4 měsíce. Karta želva. 8 měsíců. Chytrá karta. 3 měsíce. Magnet. 3 měsíce. Mapa zábava. 6 měsíců.

Hlasitost: 5 L
Napájení: 1000 W
Režim tepla: Ano
Barva: bílý
Záruka: 24 měsíců.

Pro výpočet ratingu využívá obecné hodnocení zboží a vyhodnocení podle vlastností po celou dobu. Sdílejte svůj názor na produkt: Multi-Cooker Redmond RMC-P470

Výhod mohu rozlišovat pouze skutečnost, že tlak sám klesne. A vlastně všechny) v něm!

vady auto a malý vozík! Přečtěte si nasazení komentářů!

Bylo by lepší koupit 3 jednoduché než jedna věc, která je zázrakem technologie! Mám spoustu zkušeností s vícebarváky! Nejméně 4 jsem měl, a 2 z nich byly mulinex, ale oba se v tom přesně rozlomili. Druhý ke slovu, který nás už dávno nezanechal víceúčelový! A stojí 2krát méně! Po přečtení živých recenzí od skutečných lidí v ženském fóru 90% komentářů k otázce, jejichž překřikl Redmond! Různé modely. Potřeboval jsem tlakový hrnec a nutně s keramickou miskou, myslím, že nejspolehlivější je snadno čistý a bez chuti. Rozhodl jsem se zkusit, vybrat si tento model. Lepší b jsem si koupil 2 mulinexiny a po roce jsem si vzal druhý! Okamžitě, že tato sestava spěchala do očí! Víko spontánně se nakloní, že se snaží zjistit celé auto! Menu je jasné, ale pohybující se s ní s pomocí crawfu! Zejména přesvědčit, aby zvolený režim! Okamžitě začal posunout chybu e3 číst, že se jí nelíbí, co je mokrá mísa. Nikdy se s tím nesetkali. Ani v jednom multicooker! Všechno stejné, uklidňující to metodou pumka, souhlasila s tím, že pracuje se mnou. Pohanka, která byla normální. Příště jsem se snažil udělat dítě v kaše Bulgur. A jaké bylo mé překvapení, že kaše spálila! Ne moc, ale kořen níže byl! Myslím, že dobře, dobře, může tu trochu voda nalil, potřebuje víc, ačkoli ona piví přesně stejně jako pohanka, která se nespálila. Dnes jsem se rozhodl udělat v něm hrachová polévka. Jaké bylo moje překvapení, že polévka spálila. Co jsem překvapil, že nic neříkám. A v polovině. Setkal jsem se v životě! A ano, nebudu ji otočit v tlakovém sporáku, nebude připravena na velmi dlouhou dobu! Jako nejjednodušší vícebarvák! Režimy jsou hodnoceny na chvíli a zároveň 20 minut a je zahříván všech 40 a teprve pak odpočítávání těchto 20. Moje tlakové vařiče Mulineks udělal totéž, ale opravdu se rychle zahřeje! Byl zahříván asi 7 minut a pak došlo k odpočítávání uvedených minut programu! Jakmile jdeme do zahraničí, budu kupovat mulinex normální montáž na sebe a toto saje se vezme na chalupu a zapomeňte jako hrozný sen! Ona stojí 400r, dokonce 200, která se připravuje! Nedoporučuji nikomu!

Výhody a nevýhody multividace redmond

Všechny modely Multicurok z Redmond je design středních velikostí, hlavní mísa je hluboká mísa. Zařízení může být vybaveno mechanickým nebo elektronickým typem ovládacího prvku, počet vestavěných funkcí se také mění.

 • Velká sada vestavěných možností. Dokonce i rozpočtové modely jsou vybaveny hlavními způsoby provozu: První jídla, kaše, kalení, smažení a t.D.
 • Vysoká úroveň bezpečnosti. Všechny produkty jsou vyráběny se všemi možnými bezpečnostními opatřeními.
 • Některé modely jsou navíc vybaveny funkcí tlakového sporáku, což významně snižuje dobu vaření.
 • Unikátní technologie vaření papíru. Produkty během tepelného zpracování neztrácejí její barvu ani vůni ani chuť.
 • Další výhoda. produkty mohou zachovat vysokou koncentraci vitamínů, minerálů, makro- a mikroelementů.

– 4. Fanuz R.

Profesionálové: Připravuje vynikající. Půl hodiny (deset minut sady tlaku, patnáct vaření, pět tlakového resetu) ospalé maso, zelenina. Cuupes jak trápený v peci se získá. Krásná!)
Minusy: Kola výběru programů je nepříjemná, příliš snadno točit, v důsledku které nastavení často létají a musí znovu konfigurovat. Žádné další stížnosti.
Posouzení:

– 3. Spin roman

Profesionálové: Na rozumné ceně je poměrně výkonná funkce (nastavení tlaku, teplota).
Minusy: jeden. Nepohodlné řízení. Kodér funguje jasně. Často spontánně spustí, že položky menu, které chtěly vybrat. 2. Počítání času vaření. 3. Regulátor několikrát zavěsil. 4. Pochybná spolehlivost.
Posouzení: Moje instance se rozpadla tři! Den Po nákupu začal opakovaně sestavit chybu „E3“ a zastavit další práci. Servisní středisko na závadu vyšetření nenašlo (plovoucí porucha). V důsledku toho byla vyřešena jednání s otázkou obchodu s návratem peněz na vícebarvák, ale nyní musíte koupit spolehlivější model.

– 5. Maria M.

Profesionálové: Pohodlné, srozumitelné, snadno mytí
Minusy: Nenalezeno
Posouzení: Připravit se v něm jeden potěšení. Konzervy dušené maso. Prsty ztratily v něm. Osvobozuje spoustu času. Velmi šťastný nakupování

– 5. Ekaterina Koval

Profesionálové: Příprava potravin Speed
Minusy: Nedostatek barevných modelů
Posouzení: Používám pomalý sporák od 12. listopadu. I když termín a malý, ale už ji můžu chválit. Velmi pohodlné, pocházím z práce, všechno do něj hodilo a šel do podnikání. Nic není třeba míchat a přidat. Pak je signál připravenosti a voila lahodné večeře velmi pohodlné, že v tomto modelu je zobrazení, vše je jasné i na dítě. Dal jsem to na okno, jen jasnou věc v rohu a neinterferuje s nikým. Jeho rozměry vám umožňují stát na okně 35x28x30 cm.
READ  Nastavení přítlaku patky šicího stroje

– 5. Sergey v okolí

Profesionálové: Kompaktní, funkční
Minusy: nenašel
Posouzení: Koupil parník na konci listopadu. Je vhodné trávit čas vaření. Kompaktní velikost umožňuje použití v naší malé kuchyni. Snadná správa a funkční, má několik programů vaření.

– 5. Svetlana Karpukhina

Profesionálové: Качество сборки, интересный дизайн, вкусная еда. Ничего нигде не болтается, все разбирается, чтобы было удобно мыть. Много рецептов в книге, которая входила в комплект
Minusy: Белый маркий корпус. Цена высоковата
Posouzení: Скороварка значительно облегчает жизнь домохозяйки, процесс приготовления еды становится быстрее и проще.

– 5. Евгения Филичкина

Profesionálové: И скороварка, и мультиварка. dva v jednom. Много режимов, я даже еще не все испробовала. В основном готовлю горячее и второе. Пару раз делала десерты. Все получается вкусно. Чаша большая и прочная. Управление понятное
Minusy: Drahý
Posouzení: Покупкой довольна

– 5. Зинаида Сысоева

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Удобная и функциональная мультиварка-скороварка, небольшой размер, комплектация зачетная, даже книга с рецептами есть. Готовить в ней научилась быстро, нравится качество покрытия чаши. Věřím v to hodně, mísa někdy pod jeřábem, někdy v myčce. Царапин/сколов нет до сих пор. Считаю покупку удачной и нужной.

– 5. Жанна Королькова

Profesionálové:
Minusy:
Posouzení: Долго-долго выбирала, ведь ценник у разных брендов очень отличается, а функции примерно похожи. Наконец купила. И настолько была удивлена возможностями данного агрегата. В чаше тушу и варю каши. Иногла делаю овощи на пару. Для перекусов готовлю обезжиренный йогурт. Наконец смогда нормолизовать свое питание и уже худею потихоньку.

– 5. Александр Решетов

Profesionálové: Дизайн, множество функций
Minusy: Месяц выветривается запах пластика Книга с рецептами бесполезна (в ней все рецепты со сливками сворачиваются), все рецепты нужно искать на форумах
Posouzení: В остальном же, это прекрасный выбор за свои деньги

Как выбрать мультиварку

Большая часть мультиварок имеет довольно внушительную стоимость, поэтому выбирать конкретную модель нужно со всей ответственностью. Zvažte soubor kritérií potřebných pro účetnictví při nákupu.

Zařízení

Dostupnost dalších zařízení: lžíce, měřicí šálek, měřítko, kontejner pro parní nádobí, sítě pro fritézu nebo kleště pro misku, aby proces vaření mnohem pohodlnější. Velmi užitečné zařízení prvek. kondenzační kombajn.

Litery mísa

Při výběru prostornosti misky je třeba mít na paměti, že ve specifikacích je uvedena celková kapacita mísy, a ne užitečné. Pro rodinu 3-4 lidí bude vícebarvák s miskou 3,5-5,0 litrů optimální volba. Pokud je rodina četná a vítá, bude to trvat ještě větší objem. Pro 1-2 lidé mají dostatečně malý tank na 3 l.

Napájení

Dočasné náklady na přípravu potravin přímo souvisí s výkonem zařízení: čím více je, rychlejší vaření. Pro střednědobou rodinu 3-4 lidí můžete poradit vícebarvák s topným tělesem 0.6-0,9 kW. Pro četnější rodinu bude vyžadováno zařízení od 1 kW.

Pohled na povlak

Naše hodnocení zahrnuje výrobky s keramickým a teflonovým povlakem. Obě možnosti poskytují možnost vaření s minimálním olejem. Nicméně, teflon z hlediska pevnosti je nižší než keramiky. Proto je vhodné společně s nákupem takového zařízení, aby získal lžíci a spooner silikonu, aby náhodně nepoškodil nátěr. Žádné možnosti nátěru nestojí za zvážení, protože v takových mnohorábných potravinách spaluje docela silně.

Materiálový případ

Plastové modely levnější, ale pracovní zdroj těchto zařízení je menší než metalický. Ano, a zahřívá plastové zařízení pomaleji. Nevýhody kovových zařízení. velká hmotnost a vysoká cena.

Optimální volba je samozřejmě zařízení se dvěma nezávislými miskami. Taková „hrnec“ je však velmi drahá. K dispozici je více možností rozpočtu: vybavení speciální nádoby pro vytápění pár. Například maso krade v pomalém sporáku a ve speciálním košíku. zelenina na příloze, jako ve dvojitém kotli.

Funkční

Volba užitečných režimů závisí na individuálních preferencích kupujícího. Pokud jste zvyklí na vaření pouze jednoduchých jídel, smažení, pečení, hašení, gril a vaření na pár bude dost. Pro gurmány jsou poskytovány složitější režimy. Samostatné modely Multicurok lze použít jako mini kouř. Technologie „Multiprob“ nebrání, což vám umožní nastavit ready-made režim s maximální přesností.

Dalších funkcí jsou užitečné: automatické vytápění potravin, blokování od dětí, odložený trh. Pohodlné modely, které mohou být řízeny pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS