Nahrazení vytápěné ručníky v koupelně s vlastními rukama

nahrazení, vytápěné, ručníky, koupelně, vlastními

Jak změnit vyhřívaný ručník v koupelně s vlastními rukama

Když starý instalatérka nedívá vhodný, má smysl přemýšlet o její směně. Nahrazení ručníky v koupelně do nové, estetické a konstruktivní kopie s vlastními rukama. docela skutečný nápad. Aktuální výrobci hygienických výrobků nabízejí obrovskou škálu vyhřívaných ručníků v koupelně jak v různých konstrukčních a konstruktivních funkcích. Zpravidla mají zvýšenou životnost a spolehlivost v kombinaci s elegantním vzhledem.

Před změnou vytápěného ručníku v koupelně s vlastními rukama, musíte pečlivě přečíst balíček nákupu, s připojením schématu (podle pokynů připojených k novému zařízení) a samotný design.

Správná instalace ručníky v koupelně: Jak se připojit a že potřebujete?

Je těžké prezentovat interiér koupelny bez nastavené ručníky.

S ním poskytuje pohodlné mikroklima uvnitř, úroveň vlhkosti je snížena. Po přijetí vodních postupů nebo postgradované prádlo můžete vždy zavěsit ručníky na sušičku.

Existuje několik odrůd zařízení připojením, které stojí za to seznámit se s nuance instalačního procesu.

Když budete muset opravit?

Nejčastěji vyskakovaným poruchovým situacím vytápěných ručníků, které vyžadují opravu vyhřívaného ručníku, rozlišuje se několik typů:

 • úniky;
 • Nedostatek cirkulace vody (pro vodní rozmanitost zařízení);
 • Zlomené rozbití (pro elektrické spotřebiče).

Došlo k rozpadu vodního vytápěného ručníku z nerezové oceli

Chyby, které se mohou vyskytnout pomocí vodního ohřívacího ručníku v koupelně:

 • Přítomnost koroze v pouzdře potrubí nebo poškození grafu připojení (šev) na zařízení. Kvůli tomu dojde k úniku úniku v poškození potrubí.
 • Uvnitř instalatérského systému došlo k prudkému poklesu tlaku.
 • Vysoký stupeň opotřebení těsnicích prvků v místech připojení zařízení s vodovodním systémem nebo topením.
 • Mechanické poškození.
 • Kopírovat vodní kámen a další usazeniny uvnitř trubky.
 • Vzduchová doprava v systému.

Osobní elektrický

Pokud jde o elektrické vytápěné ručníky kolejnice, všechny chyby lze rozdělit do dvou kategorií:

V prvním případě nejprve vizuálně zkoumat zařízení a výstup, do kterého je připojen, pro přítomnost viditelných vad.

Pokud tomu tak nejsou, přejděte k podrobné diagnóze zapojení a zařízení. Poruchy mohou být spojeny s poruchou zásuvky, když například neexistuje žádný proud. V takové situaci vyměňte výstup.

Pokud je důvod vadný opálení, je nutné jej nahradit. Požadované akce v závislosti na typu zařízení:

 • Pro zařízení, ve kterých neexistuje kapalina (chladicí kapalina) nebo deset a chladivo jsou od sebe odděleny, odšroubujte vadný deset a připojte nový.
 • Pokud přístroj patří do „mokrého“ typu, ve kterém topné těleso kontaktuje chladicí kapalinu, vyjměte zařízení, otočte, odšroubujte ventil a vypusťte chladicí kapalinu. Pak odšroubujte všechny upevňovací prvky a vyměňte vadný deset.

Odkaz! V některých případech je rozbití elektrické vytápěné ručníky kolejnice v důsledku přítomnosti kontaminace uvnitř systému a vyžaduje čištění. Nainstalujte poruchu zařízení pro zahřátí zařízení: Vyhřívaná ručníka se zahřívá pouze v oblasti kopí.

Fáze výměny vytápěného ručníku

Přípravné práce

 • Vypracovává se odhad nákladů, kde náklady na materiály (trubky, armatury, spojky, propojky), typy práce prováděné (demontáž staré vytápěné železniční lišty, instalace nového vytápěného ručníku, izolace připojení), další práce (vypnutí vody, svařování, prodloužení trubek, montáž jumperů, odstraňování odpadků).
 • Pokud chcete převést vyhřívaný ručník ze stoupačky, pak je nutné získat písemné povolení od džípu. Skutečnost je, že další zahřátá ručníka z celkového průtoku z celkového průtoku vody, zhoršuje a snižuje tlak vody v celém domě.
READ  Jak připojit chladničku LG k internetu

Nezávislý přenos vytápěné železnice na dálkové vzdálenosti je zakázán!

 • S tímto odhadem přejděte do varné desky a napište prohlášení o překrývání.
 • S zaměstnancem ZHEKA jsme určen s datem výměny a souhlasím v době příchodu odborníka.
 • Specialista přichází a dělá všechny specifikované typy práce.
 • Po dokončení práce, odborník kontroluje zdraví vytápěného ručníku.

Hlavní práce

Mít povolení k přenosu ručníky z žacího činidla, je možné přistoupit k demontáži starého systému a shrnout novou vytápěnou ručníku. Je vhodnější provést tento postup v období letního preventivního odstavení horké vody.

 • Než budete muset ujistit, zda je voda fúzována z topného systému. Pokud nechcete zavolat na instalatérství, můžete otevřít jeřáb na libovolné baterii, předem nahraněte misku, aby mohla nahromaděná vápno-rezavé zrno sklo.
 • Pak musíte demontovat starý vyhřívaný ručník. Starý sovětský systém vytápění byl připojen na nitě, takže po mnoho let může být vše, co by mohlo být tak projít, že nebude možné odšroubovat starý vyhřívaný ručník. V tomto případě je nutné použít úhlovou brusku. Nejprve řezá cívku shora, pak níže. Je třeba požádat o druhou osobu, aby vždy držel vytápěnou železnici. Po řezání trubek, musíte ho osvobodit z držáků do zdi.
 • S pomocí speciálního nástroje, škrtů nití. Toto aparát lze pronajmout. Jsou zde vrstvy s plynovým klíčem, ale je lepší vzít obvyklou „ráčnu“ s dlouhou rukojetí. Řezací místo trubky je vyčištěn ze staré barvy a setí, je lark rozmazaný olejem a klade na trubku. Ráčna pomalu, otáčí se po podlaze otočí proti směru hodinových ručiček. Je třeba snížit tolik vláken, aby měl dostatek na instalaci nové montáže. Pokud bude nová baterie pájena na polypropylenové trubky, pak Lerka již není potřeba. Budete však potřebovat pájecí stroj.
 • Obvyklý topný systém je namontován z polypropylenových trubek o průměru 25 mm. Svahy trubky jsou vyrobeny ve směru pohybu chladicí kapaliny. Pokud se trubky provádějí ve zdi, pak se stěna bude muset hovořit a připojit polypropylenové trubky s „Američan“. rychloupínacího připojení dvou armatur, těsnění mezi nimi a kape maticí, které jsou ploché a kuželové připojení. Pokud jsou trubky drženy venku, pak na nově nasekané nitě šroub „Američan“. Skládá se ze dvou ořechů na sobě.
 • Zahrneme lnu vinutí na vlákno a rozmazává speciální pastu Unipak, netangit unlock nebo jiné analogy, které brání vodou tekoucí.
 • Podobná armatura, ale větší, vinutí na obou koncích baterie.
 • Zařízení pro pájení topení. Mezitím plánujeme místo, kde bude umístěna nová vytápěná železnice ručníky. Před tím je místo odříznut speciálními nůžkami Požadovaná délka polypropylenové trubice.
 • Na speciálně vyhřívané trysky ve stejnou dobu se vysazují spojka a polypropylenová trubka, několik sekund se roztaví a spojuje se k sobě. Pájecí stroj má instrukce, kde je indikováno, jak dlouho je nutné ohřívat. V systému musíte vybudovat jeřáb Maevského sloučit vodu a ne zasahovat do práce celkového systému zásobování vodou. Je lepší použít „Američan“ pro změnu vyhřívané železniční lišty bez řezných trubek.
 • Stejným způsobem se připojuje ohřátá ručníka. Neměl být svařen upevňovacím prvkům a zůstat na držáku svobodně. Vzdálenost mezi dlaždicí a vyhřívaným ručníkem musí být 3,5-5,5 cm.
 • Dále je nutné zkontrolovat provoz vytápěného ručníku a těsnosti všech spojích.
READ  Podložka pod indukční varnou desku pro to, co potřebujete

„Americké ženy“ mají gumové nebo fluoroplastické těsnění a pravidelně je třeba změnit. Aby nedošlo k odpojení celého systému napájení vody (který není proveden zdarma), můžete nainstalovat tzv. Bypass. Jedná se o propojku s kulovými ventily, které překrývá přívod vody do vyhřívaného ručníku, aniž by rušil tlak v systému. Bypass je kus potrubí s připojovacími prvky. Může být připojen stejným způsobem jako obyčejná polypropylenová trubka.

Při výběru vyhřívané železniční kolejnice musíte opustit mosazná zařízení, protože jsou importovány a nejsou určeny pro tlak v našich vodních silnicích až 8 bar. Mohou být použity v soukromých domech, kde tlak v ohřátých ručnících kolejnicích nepřesahuje 3 bary. Pro výškové budovy je lepší zvolit nerezovou oceli vytápěnou ručníku. Nepodléhá korozi a odolává tlaku do 10 barů.

Nejoblíbenější modely buněčných sušiček jsou zařízení ve tvaru U-m. Existují také více modernizované možnosti s namontovanými policemi, ve formě žebříku atd.

Voda nebo elektrická

Dnes může být výměna ručníky v koupelně vyrobena na vodě nebo elektrické verzi.

Výměna sušáku ručníků v koupelně

nahrazení, vytápěné, ručníky, koupelně, vlastními

Vodní vytápěné železniční kolejnice vyrábějí výrobci z:

Vizuálně jsou tato zařízení stejná, ale každý z nich má své vlastní vlastnosti.

Ocel. spolehlivější, odolává podmínkám provozu našich topných systémů, ale zvýšit jejich životnost musí být pevná a vyrobená z bezproblémové trubky.

Nerezová ocel. spolehlivý. Výrobky z nich nepodléhají korozi. Pro uspořádání v místnostech s ústředním topením nebo přívodem horké vody by měly být stěny trubek z nerezové oceli tloušťkou více než 3 mm.

Mosazné vytápěné ručníky jsou prezentovány v současném trhu importovaných výrobců trhu. Pro centralizované topné systémy Khrushchev a vícepodlažních domů, takové produkty nejsou vhodné, protože jejich maximální přípustný pracovní tlak 3 atmosféry, které absolutně nedodržují provozní charakteristiky našich komunikačních systémů.

Na moderním trhu najdete vyhřívané ručníky:

Nejdolnější zařízení je z nerezové oceli.

Elektrický

Elektrické vytápěné ručníky jsou vybrány pro uspořádání koupelen, pokud majitelé nechtějí porušit provozní systém zásobování tepla. Toto zařízení může fungovat po celý rok, i když je vytápění nebo horká voda zakázána pro profylaktické práce.

Elektrické sušičky jsou suché a olej. Vytápění v nich dochází v důsledku vnitřních odstínů nebo zabudovaných do silikonového kabelového pláště. Tato zařízení jsou vynikající alternativou k analogům vody:

Jsou fixovány kdekoli v koupelně, ale ne blíže než 60 cm od umyvadla, vany nebo duše.

Pokud budete potřebovat, můžete problém vyřešit, jak připojit vyhřívaný ručník kolejnici i bez průvodce. Nicméně, vypnout stoupačky, bude stále nutné platit, takže instalatérství se provádí častěji.

S počátkem širokého vývoje měst se sériovými výškových budovách ve druhé polovině minulého století se v jejich koupelně objevily neobvyklé cívky ve tvaru písmene M, několik lidí v té době zvané vyhřívané ručníky kolejnice.

Účel jejich domácností vyřešil okamžitě a začal používat celý program: pro sušení nejen ručníky, ale také jakéhokoliv jiného spodního prádla, zejména v zimě. Jakýkoli vlastník bude užitečný pro naučení všeho o správné instalaci a výměně vodního vytápěného ručníku v koupelně s vlastními rukama pro svou milenku.

Příčiny výměny vytápěného ručníku v koupelně Khrushchev

Kromě přímé práce na výměně zařízení stojí za to vědět, jak se připravit. Chcete-li to provést, proveďte následující:

 • Spolupracovat opravy pracuje s Hweave.
 • Vyzvednout vhodný nový produkt.
 • Nákup všech potřebných nástrojů.
 • Prozkoumejte důkladně nuance demontáže a montáže ručníky.
READ  Jaký vysavač je lepší než Samsung nebo Philips

Organizační otázky: Kdo by měl nahradit a na jejichž nákladech

Před výměnou výměny budete muset koordinovat práci prostřednictvím ZHEK.

Chcete-li to provést, musíte se obrátit na místní hadici a napsat prohlášení, nastavit požadavek, který oprávněný osoby na určeném dni blokovala teplou vodu v domě.

Pokud se náhrada zařízení dojde v „Khrushchev“, pak se současně potřebujete zjistit úroveň tlaku v potrubí. V závislosti na parametru tlaku jsou později vybrány trubky pro připojení zařízení.

Když je vytápěná ručníka změněna v privatizovaném bytě, náhrada a veškerá práce platí majitele bytu, pokud toto zařízení netvoří holistický design s vodovodním systémem nebo topením. To znamená, že pokud jsou na něm závitové spojení, a je odpojena od systému přívodu vody, není nutné změnit bydlení a společné nemocnice.

Důležité! Pokud je vytápěná ručník kolejnice holistický systém s TUV, všechny práce na opravě a výměně zařízení jsou bezplatně zaměstnanci bydlení a komunálních služeb.

Voda nebo elektrická

Dnes může být výměna ručníky v koupelně vyrobena na vodě nebo elektrické verzi.

Vodní vytápěné železniční kolejnice vyrábějí výrobci z:

Vizuálně jsou tato zařízení stejná, ale každý z nich má své vlastní vlastnosti.

Ocel. spolehlivější, odolává podmínkám provozu našich topných systémů, ale zvýšit jejich životnost musí být pevná a vyrobená z bezproblémové trubky.

Nerezová ocel. spolehlivý. Výrobky z nich nepodléhají korozi. Pro uspořádání v místnostech s ústředním topením nebo přívodem horké vody by měly být stěny trubek z nerezové oceli tloušťkou více než 3 mm.

Mosazné vytápěné ručníky jsou prezentovány v současném trhu importovaných výrobců trhu. Pro centralizované topné systémy Khrushchev a vícepodlažních domů, takové produkty nejsou vhodné, protože jejich maximální přípustný pracovní tlak 3 atmosféry, které absolutně nedodržují provozní charakteristiky našich komunikačních systémů.

Na moderním trhu najdete vyhřívané ručníky:

-Oválný, nestandardní a asymetrická konfigurace.

Nejdolnější zařízení je z nerezové oceli.

Elektrický

Elektrické vytápěné ručníky jsou vybrány pro uspořádání koupelen, pokud majitelé nechtějí porušit provozní systém zásobování tepla. Toto zařízení může fungovat po celý rok, i když je vytápění nebo horká voda zakázána pro profylaktické práce.

Elektrické sušičky jsou suché a olej. Vytápění v nich dochází v důsledku vnitřních odstínů nebo zabudovaných do silikonového kabelového pláště. Tato zařízení jsou vynikající alternativou k analogům vody:

-Navíc namontovaný automatický stroj na štítu;

Jsou fixovány kdekoli v koupelně, ale ne blíže než 60 cm od umyvadla, vany nebo duše.

Základní momenty

Jinak se nevyhne elektrolytická koroze.

Stojí za to vědět! S stoupacím zařízením musí být přístroj svázán „americkými ženami“.

Důležitý okamžik! Při provádění instalačních prací musí být všechny dokovací uzly pečlivě izolovány. Pokud se rozhodnete „utopit“ do zdi, pak následně eliminují úniky bude neuvěřitelně obtížné.

Jak vytvořit instalaci ručníku v nové budově s vlastními rukama, podívejte se do videa.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS