Nastavení kávy brousicí kávovar Philips

Zpětná vazba: kávovar Philips Lattego EP2035. Konečně jsem se rozhodl a koupil kávovar (tato řada 2200). Detailní potíže!

Rád uvítám všechny přátele a čtenáře na jejich stránce v Otzovik!

Nemůžete si představit, jak dlouho jsem dostal myšlenku nákupu kávovarů. To by bylo možné usnout nejen mletou kávu, ale také obilí. Který by byl molol sám a vařené. Který by mě na mém přání připravil v ranním cappuccino. Obecně jsem potřeboval další asistent.

Během doby, kdy jsem o ní přemýšlel, už jsem se podařilo koupit kávovar Nespresso Krups. A o několik let později prodat; Pak si koupit Dolce Gusto Krups (that se s námi, milujeme ji); Geyser Coffee Maker, Turku. Obecně platí, že kávovar má opravdu opravdu dlouhý a obtížný. Ale pak jsem se posadil na jeden den, abych si přečetl recenze zákazníků a vyberte si firmu a model a po dvou nebo třech dnech jsem si objednal. Kromě toho se ukázalo, že jsem si objednal společnosti Philips na oficiálních stránkách, dostal jsem rozšířenou záruku, a vzhledem k tomu, že jsem zaplatil nákup Khalvové karty, obdržel Cachek a splátky

Po dlouhém házení jsem si vybral fotograf Philips Series 2200. Model Latte Go EP2035. Proč to je? Bylo několik důvodů

Cena (i když stejně 27 tisíc je samozřejmě drahé) 2. Vestavěný cappuccinator3. Vzhled a kompaktní velikost

No, teď více. Pokusím se mluvit o výhodách a nevýhodách, kteří viděli pro měsíc provozu

Jak divadlo začíná závěsy, jakákoliv technika (nicméně, tam je často jakýkoliv nákup) začíná balením

Takže to důležité zde můžeme vidět?Tři typy nápojů: espresso, velký šálek kávy a cappuccino

Barva: černá s lesklým světlem hnědá. Je to v tomto versa, že kávovar byl poněkud levnější než ve verzi černé matné černé lesklé mě, abych byl upřímný, lesklý světle hnědá vložka ještě líbila, barva „měkká“ a dobře kombinovaná s černou a s každou kuchyni nábytek

Takže ve skutečnosti, kávovar vypadá jako elektrické světlo

Tlačítko ovládání panelu. Povoleno 4 piktogramy s obrazem kávy. Horní řádek: Malý a velký pohár, spodní řádek: teplá voda a cappuccinální předměty: káva ikona. Ukazuje nám pevnost (tři stupně). Okamžitě přepínání na mleté ​​kávy (dlouhé stisknutí tlačítka. Pohodlně si na to zvyknete). Další: Ikona hlasitosti vody (tři stupně)

Informační malé ikony vpravo. Horní. Žádná voda, uprostřed. je třeba vyhodit „odpad“, nižší. problém.

Pohled na straně kávovaru.Ve srovnání s mnoha jinými modely je tento model velmi kompaktní. Ale obecně trvá docela spoustu místa v kuchyni a ano, pod ním budete potřebovat velkou kuchyň a spoustu volného místa

Výše. Keran a mletá káva.Kávovar je chytrý, ona „jí“ oba typy „. Obilí. Samostatná a bazén, pozemek jednoduše používá

Zemní káva zde musí být pokryta v tomto malém prostoru. Jak moc? Podle svého uvážení

Kávovar také vyrobil balíček z obilí. To se děje, protože první pár šálků po použití kávovarů společnosti Philips, musíte nalít. Tam je splachovací stroj. Takže nepoužívat kávu, výrobce dal jeho pytel. Ačkoli káva je dobrá a je to docela možné pít)

Ve velkém prostoru, usnout obilí kávu.Všechny druhy úpravy stupně broušení, ale nedotýkám se jich (vše je podrobně napsáno podrobně)

Další Fenka. Výrobce nám dal litmus papír. Je třeba zkontrolovat stupeň tuhosti vody a nastavit požadovanou úroveň před zahájením používání kávovaru.

Obecně platí, že vždy používáme vodu z chladiče, díky tomu na stěnách konvice, nikdy nemáme měřítko. Zkontroloval vodu z chladiče. Je ideální

Zkontrolována voda z kohoutku. Je hrozná!Všechny pásy se staly červené!Proto jsme se rozhodli používat vodu z chladiče a je lepší pro zdraví zdraví a pobřeží kávovaru))))

nastavení, kávy, kávovar, philips

Zde je vodní prostor. Existuje filtr (jako „bariéra“) okamžitě řeknu, že existuje nějaká nepohodlí o nuanci.

Za prvé, voda v této nádobě zůstává hodně hodně. Zdá se, že je voda a auto píše „ne“.Zadruhé, spotřeba vody se znatelně zvýšila, protože tato voda z chladiče, kávovar je oplachuje pokaždé a s každým vypnutím!

Vodní nádoba je vložena bez jakéhokoliv úsilí

Gratulujeme k nákupu automatických kávovarů Philips! Chcete-li využít všech výhod podpory společnosti Philips, zaregistrujte produkt na webových stránkách WWW.Philips.com / welcome.

Před prvním použitím kávovaru si pozorně přečtěte tuto příručku a uložte jej do budoucna.

Chcete-li vám pomoci zahájit a optimálně používat svůj kávovar, Philips poskytuje pestrou podporu. Závady naleznete:

1 Uživatelská příručka s pokyny založené na obrázcích, jakož i podrobnější informace o čištění a údržbě zařízení.

Existuje několik verzí espresso-kávovary, ve kterých existují různé funkce. Každá verze má své vlastní číslo modelu. Číslo modelu je uvedeno na štítku s daty na vnitřním panelu servisních dveří (viz. POS A11, rýže. ALE).

2 samostatná brožura s pokyny pro způsoby, jak bezpečně používat kávovary.

3 pro online podporu (odpovědi na často kladené otázky, filmy atd.) Naskenujte QR kód na obálku brožury nebo navštivte webovou stránku na adrese www.Philips.Káva-péče

Při testování stroje jsme použili skutečnou kávu. Důkladně jsme si vyčistili auto, stále existují stopy kávy. Zároveň zaručujeme, že zařízení je zcela nové.

Kávovar automaticky upravuje množství mleté ​​kávy potřebné pro nejlepší chuť nápoje. Musíte připravit alespoň 5 šálků kávy, takže kávovar provádí automatické nastavení.

Před prvním použitím nezapomeňte opláchnout Lattego (cappuccinator) nebo klasickou mléčnou pěnu.

Philips ES3243 Series 3200 Lattego Návod k obsluze online. Page 20

Philips ES3243 Series 3200 Lattego Manual pro zařízení kávovaru zařízení obsahuje stránky v ruštině.

READ  Sterilizátor Philips avent do mikrovlnné trouby

Soubor PDF si můžete stáhnout soubor této instrukce: stáhnout pdf

V případě cappuccino nebo latte MacCate bude nejprve dodáváno mléko.Klepněte na tlačítko Start / Stop. Když pohár bude obsahovat požadovaný objem mléka.Kávovar automaticky spustí kávu. Znovu klikněte na tlačítko „Start / Stop“, když bude pohár obsahovat požadovaný hlasitost.

Po nové maximální hodnotě je naprogramována výchozím výchozími pitím, kávovar si vybere toto nové množství pokaždé s vybranou částkou tohoto nápoje.

Maximální úroveň výchozího nastavení můžete pouze konfigurovat pouze.

Pokud se musíte vrátit do výchozí nastavení hlasitosti, viz. Sekce „restaurování

1 Stisknutím tlačítka ON / OFF vypněte kávovar.2 Když je kávovar vypnutý: stiskněte a podržte ikonu objemu kávy,

Až do ukazatelů této ikony

3 Stisknutím ikony hlasitosti vyberte požadovanou teplotu: normální, vysoká nebo

V souladu s tím, indikátory 1, 2 nebo 3 budou osvětleny.

4 Na konci nastavení teploty kávy klepněte na tlačítko Start / Stop.5 Opětovným stisknutím tlačítka ON / OFF na kávovaru.

Pokud si kávovar nevypínáte sami, automaticky se vypne později

Kávovary s ikonou teploty (pouze pro EP3221)

1 Stisknutím ikony teploty kávy vyberte požadovanou teplotu.

Kávovar vám poskytuje možnost obnovit výchozí nápoje kdykoliv.

Výchozí nastavení lze obnovit pouze při vypnutí zařízení.

1 Stisknutím tlačítka ON / OFF vypněte kávovar.2 Klepněte na ikonu espresso a podržte jej do 3 sekund.- Průměrné indikátory nastavení nápoje se rozsvítí. Indikátor „Start / Stop“ začne

blikání, ukazující na připravenost nastavení obnovy.

3 Klepněte na tlačítko Start / Stop. Potvrďte touhu obnovit nastavení.4 Opětovným stisknutím tlačítka ON / OFF na kávovaru.

Můžete změnit úroveň pevnosti kávy pomocí spínače pro nastavení broušení umístěného v nádobě coffee fazole. Čím menší je hodnota nastavení broušení, tím dříve bude broušení kávová zrna provedena a silnější je káva. Sladkosti jsou k dispozici 12

Máte otázku o společnosti Philips a v manuálu není odpověď? Zeptejte se své otázky Zde nechte vyčerpávající popis problému a jasně se zeptejte na vaši otázku. Podrobnější popis problému nebo otázky, tím snadnější bude pro jiné uživatelé Samsung Galaxy A7 vám poskytnou vyčerpávající odpověď.

Ahoj! Odstranil jsem se promyje s vařením, pak se vkládala nějakým způsobem, teď to nemůžu vzít

V autě je zrno, a indikátor ukazuje, že neexistuje káva.

Přepínání s zrnem na mleté ​​kávě

Jak převést se zemí na obilné kávě?

Přepínání s zrnem na mleté ​​kávě

V příručce pro společnost Philips Series 1200 EP1220 výkresů jsou uvedeny (na rýži. 46) Ve vedení těchto výkresů je ne. Kde můžete najít tyto výkresy, aby se lépe zabývala zařízením a provozem kávovaru?

Kde najít výkresy v pokynech, na kterých existují odkazy

Kde najít výkresy v pokynech, na kterých existují odkazy

Na poslední stránce.Pokyny pro sklopení Crocheter Existují všechny kresby

Jak vařit Cappuccino (Phillips 1200 kávovar)

Jak vařit Cappuccino do Phillips 1200 (krok za krokem)

Všechny 3 ukazatele bliká na kávovaru Phillips 1220 (který vpravo). Udělal jsem reset na tovární nastavení (i když jsem nic nezměnil), udělal jsem čištění měřítka, poháněná pára, teplou vodu, mám blok vaření. Nic nepomáhá, režim broušení se nezapne, v tomto pořadí, neřídí kávu. Horká voda vydává, cappuccinator pracuje. Někdy po mnoha manipulaci v různých sekvencích náhle dává 2-3 šálků kávy, pak po vypnutí to nechce pracovat. Ze zásuvky vytáhla mnohokrát, co jiného můžete udělat.

Blikající Všechny 3 ukazatele na Coffeemasascus Phillips 1224 (který vpravo). Zařízení bylo zakoupeno před 2 měsíci. Udělal jsem reset na tovární nastavení (i když jsem nic nezměnil), udělal jsem čištění měřítka, poháněná pára, teplou vodu, mám blok vaření. Nic nepomáhá, režim broušení se nezapne, v tomto pořadí, neřídí kávu. Horká voda vydává, cappuccinator pracuje. Někdy po mnoha manipulaci v různých sekvencích náhle dává 2-3 šálků kávy, pak po vypnutí to nechce pracovat. Ze výstupu trvalo spoustu času. Jít do obchodu?

Dobrý večer mi řekněte, jak se váš problém rozhodl? Mám podobný problém

Potřebovat pomoc?

Máte otázku o společnosti Philips a v manuálu není odpověď? Zeptejte se své otázky Zde nechte vyčerpávající popis problému a jasně se zeptejte na vaši otázku. Podrobnější popis problému nebo otázky, tím snadnější bude pro jiné uživatelé Samsung Galaxy A7 vám poskytnou vyčerpávající odpověď.

Tato žárovka hoří, káva zaplavila, voda zaplavila. Co by mělo být provedeno?

Ahoj. Koupil jsem 2200 na konci prosince. Všechno bylo v pořádku. Dnes se na kávu začala jít, pak ukázala, že neexistuje žádná voda, která není zřejmě odvozená, nalita voda, ale auto se již nezapnuto. Rybolov vše dokonce i antikalk. Vroucí voda vylévá a v jakémkoli jiném režimu se tyto lampy okamžitě vyskočí. Modlí se.

Přestal běží kávu. Tam je voda, zrna jsou. Došlo k broušení, káva není nalita.

Filtrovaný filtrovaný ve vodní nádobě, nemohu přijít na to, jak je umístěno zpět, neviděl jsem žádné zámky. Jak vyřešit tento problém?

Dobré odpoledne! Když začnete vaření jakéhokoliv nápoje, všechny tři nouzové lampy rozsvítí najednou, zatímco voda a káva normálně.

Jaký je řešení tohoto problému? Restartován, znovu nainstalovat filtr, skluz a rozmazaný chybu vaření neodejde.

19 Dobré odpoledne! Když začnete vaření jakéhokoliv nápoje, všechny tři nouzové lampy rozsvítí najednou, zatímco voda a káva normálně.

3 nouzové lampy spalují stroj se nespustí

Philips latte jít 2200 přetečení mléka, jaká příčina

Ahoj! Jak udělat kávu, pokud jste nalil mleté ​​kávu? Stroj žádá o nalij obilí. Ale už jsem nalil mletý kávu do díry určené pro toto. dík!

Ahoj. Řekni mi, prosím, můžete jen nalít horké mléko? Bez kávy.

Pokud je ikona čištění vypalování.Vyrobené čištění rozebravěné pomazané a stále hoří.co dělat

Pokud potřebujete změnit nastavení broušení?

Automatické kávovary Polaris v továrně jsou konfigurovány na průměrném stupni. Je optimální, zajišťuje rovnoměrné broušení kávová zrna na požadovanou velikost. tak, aby se správná extrakce při vaření cappuccino. Stupeň broušení však lze nastavit. Doporučuje se, pokud:

 • Vlhkost se dramaticky mění. Káva dokonale absorbuje vlhkost, a proto při vysoké vlhkosti je nutné jej brousit větší;
 • Změny teploty tlaku nebo vzduchu: Při snižování zrna je větší, se zvýšením menšího;
 • Změnila použitou odrůdu nebo stupeň pražení a ovlivnilo chuť nebo čas přípravy espressa.
READ  Jaká je maximální teplota v plynové troubě?

Doba vaření, teplota vody, tlaku a velikost částic mleté ​​kávy musí být vyvážené tak, aby při vaření nápojů v něm spadl z 18 až 25% aromatických složek obsažených v obilí. Při přípravě espressa jsou tyto parametry vyváženy následovně:

 • Množství vody je od 20 do 30 ml;
 • Tlak čerpadla. od 9 bar;
 • Doba vaření. od 20 do 30 sekund;
 • Teplota vody 85-98 ° C.

Pokud káva připravuje pomalejší nebo rychlejší než obvykle, můžete se pokusit změnit stupeň broušení. Je třeba snížit, pokud voda vrhá příliš rychle, nebo aby se více hrubý, pokud pomalu rozlévá.

Můžete také navigovat na chuť. Pokud je to vodnatý, kyselý, a chuť je slabá, znamená, že zrno země je příliš hrubý. Pokud je chuť příliš nasycená, na hořkost, musíte brousit kávu není tak malá.

nastavení, kávy, kávovar, philips

Brusná zrna je trochu menší, pokud:

 • vaříte kávu s lehkým nebo středním pražením;
 • Směs se používá s vysokou arabicou;
 • Je důležité získat hustější krém. jemnou pěnu na povrchu espressa.

Velikost částic mleté ​​kávy by měla být větší, pokud:

Jak regulovat pomol?

Modely Polaris mají schopnost nastavit brusné zrna. Například v Polaris PACM 2060AC, provoz vestavěného mlýnku kávy je konfigurován samostatným regulátorem. Chcete-li zvolit stupeň brusných zrn, potřebujete:

 • Open Comprartment pro kávová zrna.
 • Najít uvnitř (pod víkem) Rotační regulátor.
 • Pro nastavení broušení musíte pomalu a bez úsilí otočit regulátor.

Obvykle se při otáčení proti směru hodinových ručiček, velikost částic mleté ​​kávy se sníží, když se otáčejících se zvyšuje ve směru hodinových ručiček. Vedle regulátoru nebo na něm by měl být obraz, který ukazuje, jak se provoz zařízení změní při otáčení v jednom směru nebo jiném.

Polaris modely vám umožňují použít nejen obilí, ale mletou kávu pro výrobu espressa. V tomto případě brusné zrna v samostatném mlýnku kávy. Například, Polaris PCG 1620 kámen s ocelovým mlýnem umožňuje nastavit stupeň broušení, stejně jako počet kávových zrn. Nastavení mlýnek na kávu je velmi jednoduchý. Chcete-li to udělat, stačí otočit regulátor na jeho balení.

V zabudované mlýnek na kávu můžete změnit automatické nastavení. Polaris Pacm 2060Ac se stává k dispozici, pokud kliknete na knoflík do prostoru zrna a otočte jej v této poloze. Tato rotace umožňuje změnit stupeň broušení v širších limitech. Tato volba může být použita při přípravě neobvyklých odrůd nebo míchání s velmi silným nebo slabým pražením.

Taková úprava má několik funkcí:

 • I když jsou nainstalována nová nastavení, bude to ovlivnit přípravu nápoje okamžitě, ale pouze z druhé nebo třetí části;
 • Regulátor můžete otočit pouze pod podmínkou, že v prostoru existují alespoň některé kávová zrna;
 • Proveďte úpravy lepší v době, kdy se mlýnek na kávu funguje a kávovar připravuje espresso (nebo jiný nápoj).

Polaris doporučuje instalovat tuto nebo tuto polohu regulátoru v závislosti na typu, rozmanitosti, pražení a dalších vlastnostech použitých směšovačů.

Někdy namísto ručního nastavení kolejnic můžete použít nastavení vaření. Například Polaris PACM 2040s umožňuje nastavit rozsah parametrů pomocí ovládacího panelu. Úprava extrakčních parametrů, teploty a množství vody, můžete snadno odhalit chuť a aroma vašich oblíbených kávových směsí.

Jak měřit dávku kávy?

Nejobutanější a voňavou kávou je vyrobena z jediných zeminových zrn, takže je nejlepší vzít si množství nich, což je dost pro výrobu části nápoje. Pokud používáte automatický kávovar, nemusíme roztavit kávu. Před vařením espresso se sama o sobě bryská správné množství zrn

Je důležité přesně měřit dávku kávy, pokud dáváte přednost broušení zrna odděleně nebo máte rohový kávovar. Je vhodné pro to používat elektrické kuchyňské váhy. Pro jednu část espressa s objemem 18-35 ml podle klasického receptu potřebujete 7-10 g kávy. Použijte váhy při každém volitelném. Můžete stisknout dávku kávy do oka nebo pomocí vhodného měřicího kontejneru.

Pokud během dne pijete kávu několikrát, je lepší ho brousit ho okamžitě pro několik porcí. pak velikost částic bude jednotnější. Nezahrnujte celou kávu, kterou máte. Při skladování ve skromné ​​formě bude rychlejší zničí, ztrácí aroma a chuť (i v hermetické kapacitě). Takže se to nestane, broute zrna části.

Připravit voňavou a lahodnou kávu, je důležité grušit zrna. Nejčastěji je nejpopulnější je průměrný broušení s velikostí částic od 0,2 do 0,4 mm. Je ideální pro přípravu espressa jak v plně automatech, tak v modelech Horn.

Pokud broušíte zrno odděleně s mlýnek na kávu, nemusíte to udělat příliš dlouho, takže ne překryjte a nepřehřívejte se. Pokud se vše provádí správně, ukazuje se homogenní pozemní hnědá káva s výrazným aroma.

Philips Saeco XSmall HD8745

Na rozdíl od zbývajících účastníků našeho přezkumu je tato jednotka umístěna jako minimalistický kávovar. Pro svou třídu Philips Saeco XSmall HD8745 je úžasná. Pro nízké náklady musí uživatel samozřejmě něco zaplatit, a v našem případě je návratnost laxace ztráta ve funkčnosti a objemu výrobku. Stroj má 2 stupně broušení kávy, 2 možnosti nápojů (espresso a americano), tryskle-cappuccinator a 4 indikátor stavu přístroje. Stejně jako většina kávovarů pracuje Saeco XSMALL pouze s kávová zrna, schopnost používat mletý kávový prášek č.

Testovaný kávovar je kompaktnost vzorku, jak je uvedeno v názvu: různá zařízení liší od velikosti standardních kávovarů Horkin. Model je vyroben ve stříbrné barvě, forma zařízení vzdáleně se podobá zkrácenému trapézu. Auto vypadá tak, aby se vešel do téměř každé kuchyně, nepřitahující zbytečnou pozornost: zjednodušené formy, klasické barevné kombinace.

READ  Led na stěně chladničky

Specifikace

Výrobce Philips
Jméno modelu Philips Saeco XSmall HD8745
Spotřeba energie 1300 watt
Korpusový materiál plastický
Color Color Černá, kovová
Objem vody nádrže 1 l
Typ kávy obilí
Typ řízení Mechanická tlačítka
Další funkce Nastavení teplé vody, pre-smáčení, rychlé páry, nastavení stupně broušení
Indikátory Teplota vody, provozní režim, hladina vody, chyba
Balení (SH × in × g) 30 × 33 × 42 cm
Váha 8,9 kg
Průměrná cena podle ceny.Ru 350 (21)
Průměrná cena podle I.Trh T-6436942
Maloobchodní nabídky L-6436942-10

Příprava na vykořisťování

Po instalaci přístroje a připojení k napájení musíte nakonfigurovat stroj a spustit první čistící cyklus práce. Po zapnutí musíte naplnit nádrž na vodu a zrna, potom vrhnout teplou vodu z parní trubky do tvorby hladkého proudu. Pokud všechno šlo dobře, varovná vedená se znakem „!“Změní tempo blikání s rychlou. Auto začíná přivádět teplou vodu: LED diody mrknou ve směru hodinových ručiček. Poté se rozsvítí indikátor topení hladkou modrou. Nyní je nutné spustit režim vaření, nalít výsledný nápoj a přeložit režim na napájecí páru, aby se vypustil napájení páry veškerou zbývající vodu. Po naplnění zásobníku vody je auto připraveno k práci.

Kávovar sám provádí všechny procesy, kromě přidávání ingrediencí a čištění nádrží. Začněte první cyklus vody bez kávy nebude fungovat. Pod kávovadou je fotosenzitivní senzor, který kontroluje množství zrn. Pokud senzor fotografuje světlo (tj. Prázdný) nádrž nebo nádrž s malým množstvím obilí, nebude zahájeno vaření nápoje. První káva je rituálně poslána do odtoku; Druhá část nápoje na základě výsledků našich experimentů je již čistá, bez cizích chutí a pachů. Nyní je auto připraveno k práci.

Řízení

Philips Saeco XSMALL HD8745 má funkci „My Perfect Espresso“. Pomocí této funkce je konfigurován optimální krmivo uživatele. V podstatě se jedná o úpravu množství vody pro část. Pro programování je nutné během vaření nevypojíte tlačítko s ikonou dodávky kávy, dokud nezvažujete počet nápojů dokonalých. Poté musíte uvolnit tlačítko, přístroj uloží částku, kterou jste vybrali, a pokaždé ji odmítne. Toto je jediná funkce uživatelských programovatelných zařízení.

Stupeň broušení je nastaven pomocí speciální rukojeti, kterou potřebujete vložit do nádrže pro zrna a otočení. Tato operace může být provedena pouze v případě, že je stroj v režimu broušení.

Káva je nastavitelná, s výjimkou otáčení rukojeti, stisknutím jedné z tlačítek na rukojeti. Jak je uvedeno v pokynech, tlačítko s piktogramem malého šálku připravuje espresso, tlačítko s piktogramem velkým poháru. káva. Termín „Američan“ na stránkách knihy není zmíněn, auto vás připraví zředěný vodou espresso bez jména. Můžete upravit množství vody v pití pomocí funkce „Moje perfektní espresso“.

„Pár krmení“ je režim šlehání náprsníku pro cappuccino s trubkou s tryskou Panarello. Páry z trysek jsou podávány třemi multidirectional toky, při vytváření pěny, musíte mít hustou trysku do studeného mléka a otočit nádobu s kruhovými pohyby.

Stejná trubka ve stejném režimu se používá k ohřevu šálků s teplou vodou. Speciální stojany pro topné poháry ve společnosti Philips Saeco XSmall HD8745 Ne.

Káva vaření

Pomocí funkce přizpůsobení množství vody je nejen možné zvýšit množství porce, ale také ji snížit, dostat silnější nasycenou kávu. Na individuální chuť testerů týmu by milovníci povzbuzujícího vonné espresso měly zvolit jemné broušení a mírně snížit předinstalovanou část kávy. Pokud máte rádi upevňovací kávu. vyberte si nápoj s názvem „káva“ a upravte množství vody. Podle osobního dojmu laboratorní skupiny, výchozí v režimu „kávy„, auto připravuje standardní američan z síti kávy (s pozměňovacím návrhem semenných zrn). Objem předinstalované části je 120 ml.

Nastavení teploty kávy

Za prvé, toto nastavení je daleko od všech automatů. Za druhé, mnoho je to jeden pro všechny nápoje, nastavit v nabídce Obecné nastavení kávovaru. A zpravidla lze pouze v pokročilých zařízeních středních tříd nebo nejvyšších modelů nastavit na teplotu odděleně pro každý nápoj, i když nyní je zaveden pro relativně rozpočtové kávovary. Obvykle zlatý střední 92-93 stupňů. Je-li tři nastavení, bude to asi 90-92-94 stupňů. Pokud jsou nastavení pět, pak, resp. 88-90-92-94-96. To je krok obvykle 2 stupňů. Existují stroje s nastavením teploty s přesností stupňů, od domácích vzpomínek Siemens EQ9 Senior úpravy, od více komerčních, například WMF 900. Je třeba také zřejmé, že drtivá většina strojů obilných strojů se používá jako topný prvek. tekoucí termoblok a tepelná stabilita je stejná teplota teploty přes kávovou vodu. nemají ideální, tanec /. stupeň, ani Dokonce dva nebo tři vpravo během průlivu. typické.

Pokud nedokážete konfigurovat broušení, takže káva může být voňavá a bohatá, je lepší kontaktovat specialisty. Pomoc Mistra je také zapotřebí v případech, kdy kávovar nezmizí na všechny, pokud jsou drcené částice zrna nerovnoměrné; Důvodem může být opotřebení mlýnů, které musí být nahrazeny. Existuje řada nuancí, které mohou ovlivnit kvalitu vařené kávy. V některých případech je velmi obtížné vypořádat se bez zkušeností.

Kávovar Philips LatteGo | Údržba kávovaru

Specialisté, kteří mohou rychle najít a eliminovat jakoukoliv poruchu, pracují v našem službě, zatímco ceny jsou poměrně přijatelné. Například čištění z měřítka nákladů 1250, čištění mlýnek na kávu. 3000, čištění pivovarnická jednotka. od 900, výměna mlýnů. od roku 1700 s obrovským zážitkem, naši mistři eliminují rozpad v minimálním čase.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS