Není pevně zavřeno dveře trouby

Oprava trouby zakřivené dveře, která nebude držet

Moderní hostesky, které potěší své příbuzné užitečné, chutné, pečené pokrmy, často používají troubu. Současná pece je velmi technologická, můžete dokonce říct, chytrý. Ale ne, dokonce i nejmodernější vybavení nebude chránit inovativní zařízení od poruch a mechanického poškození. Mnoho vlastníků současných větrných skříní čelí takový populární problém jako volný fit dveří do zařízení. To by se zdálo, že menší problém může dále vést k vážným problémům s technologií, protože horké vzduchové listy, rušivé rozložení tepla uvnitř agregátu. Kvalita připraveného pokrmu, jeho vzhledu a aromatických vlastností závisí na výše uvedeném. Každý ví, že sušenka se ukáže být krásný a „vzduch“, je nutné, aby uvnitř trouby uvnitř misky. A pokud se křídlo nezavírá nebo se dveře otevře v průběhu času, dort nebude vysoký a „svěží“. Dveře pravidelně pracující pece musí pevně zapadnout do kontury. Pokud se to nestane, pak výtěžek horkého vzduchu při vaření. A to může vést k tomu, že fasády v blízkosti nábytku stojícího s troubou budou poškozeny trajektem.

Důvody ne na konci uzavíracího dveří trouby

Problém nerozbitné klapky může být způsoben několika důvody:

 • Dveře uvolnily nebo původně slabé upevňovací prvky (záclony).
 • Nepodařilo se mechanismus uzavření / otevření.
 • Obrys křídla je silně kontaminován tukovými a potravinovými díly.
 • Tam je cca těsnění dveří.
 • Mechanické poškození přímo Dveře samotné zařízení.

Principy provozu a konstrukce plynových desek

Tato zařízení se skládají z plynového systému sestávajícího z trubek a hadic, elektrického mechanismu, který osvětluje, pojištění vozidla, stejně jako tělo zařízení z oceli a určitý počet dílů.

Základem práce je následující: zemní plyn vstupuje do hořáku z válce, pak palivo přichází do styku s kyslíkem, takže poté, co je to možné.

Pokud zvažujete detail konkrétně zájem o nás. trouba, pak je třeba říci, že pece plynových pecí jsou rozděleny do několika typů.

 • Dvojitý režim. Jsou instalovány v horní části zařízení, kde může být instalován gril. Tento druh kamen nemá ventilaci.
 • Multi-Mode. Vzduch-ovládaný vzduch v troubě, kde se používají duté hořáky pro udržení ohně plamene.

Aby se zabránilo ztrátě tepla uvnitř přístroje, je trouba vybavena tepelnou izolací a sklo ve dveřích se skládá z několika vrstev.

Nezavírá dveře

Dnes se velmi mnoho velkých měst čelí skutečnosti, že se nedostanou do konce plynových sporáků dveří. To je velmi populární problém, který může vést k velmi vážným problémům. Křídlo trouby musí pevně zapadnout na obrys desky, t. na. jinak je ztráta hmotnosti nevyhnutelná. Pokud se necítíte do konce dvířek trouby, pak vám společnost „Service-04“ pomůže.

READ  Může být potravinová fólie vložena do mikrovlnné trouby?

Tento problém může být provokován několika klíčovými faktory, a to:

 • slabé upevnění;
 • odpisy uzavíracího mechanismu;
 • konturální kontaminace;
 • opotřebení těsnění;
 • Fyzikální deformace dveří.

Pokud se nedostane do konce dvířek trouby, pak první odborníci zkontrolují stav mechanismu, který drží křídlo v otevřené a uzavřené poloze. Pravděpodobně bude muset rozebrat a zcela čistit z tuku a malého odpadu. To je nejčastější příčinou selhání. Poté se Mistr shromažďuje upevnění v opačném pořadí a nastaví křídlo.

Mnoho talířů domácí i zahraniční produkce je vybaveno speciálními těsněními, které poskytují hermetické uzavření křídla. Tato zařízení jsou vyrobena z žáruvzdorné látky, která je však nevyhnutelně zničena a deformována v průběhu času. Pokud se nezavře na konec dveří, zkontrolujte integritu těsnící vrstvy.

Stejně jako každá jiná kuchyňská a domácí spotřebiče, plynový sporák potřebuje pravidelné profylaktické čištění, a to přímo odkazuje na troubu. Ropy a potraviny zůstávají, které jsou nevyhnutelně vytvořeny při vaření může tvořit hustou vrstvu na mosazném obvodu. Takový Nagar je odstraněn mechanickým způsobem.

Service-04 je připravena vám pomoci, pokud váš plynový sporák nedostane dveře do konce. Odborníci zjistí důvod a odstranit ji. To je jeden z nejjednodušších úkolů, které vyžaduje trochu času. Po opravě plynového sporáku vám mistři poradí na provoz kuchyňských spotřebičů.

Proč přes mezeru mezi ovládacím panelem a dveřmi nechodí ven

Během provozu trouby poskytují speciální funkce přehřátí stěnách vnější části, včetně dveří, sklo a trouby. Tato funkce provádí tangenciální chlazení. Neexistuje ve všech značkách elektrické trouby.

Popraskaná trouba! Oprava oblouku. Dveře. Komín

Pracuje následovně: elektromotor s větracím ventilací pohání studený vzduch v troubě, získaný zvenčí, produkuje jej přes vůli mezi dveřmi a panelem skříně mosazi.

Problémy se často vyskytují, když vzduch neprochází speciální mezerou trouby. Co dělat v tomto případě?

Zvažte důvody vzhledu problému a eliminovat jej, když vzduch neprochází vůli mezi dveřmi a ovládacím panelem.

Důvody pro Unicode vzduchu přes clearance v troubě:

  Uzavřená trouba není těsná nebo ne až do konce;

 • Manželství ve specifickém modelu výrobce trouby;
 • Rozbitý elektromotor nebo ventilátor, který je zodpovědný za provoz tangenciálního chlazení;
 • Nesprávná instalace trouby může stisknout ventilátor.

Ujistěte se, že vzduch nechodí přes vůli, najdeme řešení k odstranění tohoto problému. S některými důvody neslýchané vzduchu prostřednictvím speciální mezery lze vyřešit sama, zatímco jiní, složitější, vyžadují specializovanou intervenci.

Předpokládejme, že důvod pro ne vzhled vzduchu mezi dveřmi a panelem skříně mosazi v manželství konkrétního modelu. Zde zůstane jen vrátit zpět do výrobce nebo změny na pracovní troubu.

Pokud vzduch neprochází mezerou v důsledku volného zavírání dvířek trouby, pak zvažujeme dveře trouby. Dveře mohou být zavřeny volně, pokud si to sami zavřeme, ne až do konce, nebo lapní pece oslabená. Zde již utáhněte smyčky tak, aby se dveře zavřely. Z. Pro volné zavírání dveří trouby, panel a dveře se skleněnými zahřívá. Všechny horké parní listy ne přes speciální mezeru, ale skrz štěrbina volných zavření dveří. Pokud se problém nepodařilo vyřešit, pak již voláme porozumění specialisty.

READ  Mohu do mikrovlnné trouby vložit železné talíře?

Vzduch nesmí jít přes mezeru a při instalaci vestavěných pecí. Pokud neuvažovat určité vzdálenosti, je pravděpodobnost lisování elektromotoru v troubě. Silně stisknutí horní části panelu do vestavěné trouby je pravděpodobnost upnutí ventilátoru. Přestane tedy pracovat a neposkytuje bezpečné chlazení pecí. Požadované vzdálenosti v instalaci jsou uvedeny na obrázku.

Elektromotor s ventilátorem během přepravy nebo tažení trouby. Z častého pohybu kontaktu s pecí nebo ventilátorem se může odrazit. Konvektor přestane fungovat a od častého použití. V tomto případě, pokud je to možné, nahrazení ventilátoru nebo samotné pece. Všechna tato zjištění by měla být provedena po kontrole trouby kvalifikovaným specialistou.

S rozbitým nebo nepracujícím ventilátorem, který je zodpovědný za funkci chlazení vnější části zařízení, se trouba nedoporučuje zahrnout. Tento problém může tento problém eliminovat pouze odborník.

Problém v rukojeti a zámku

Dveře nemusí být zaznamenány v rámečku při zavírání, kdy poloha jazýčku v zámku se s konverguje s otvorem v odezvě desce. V tomto případě stojí za to připojit desku na požadovanou úroveň.

Další možností. Úprava polohy Rigel. Během instalace zámku jsou situace, kdy není dostatek prohloubení pro dobře zavedenou práci rukojeti. Nevýhoda nebo přebytek je základem lámání a šikmo knoflíku, který může začít jíst nebo dokonce vypadnout z zaznamenané polohy. Když rukojeť zasáhne dveře JAMB, stojí za naložení otvoru pro ochranu zámku nebo západky. V případě nedostatečného šroubování zámku nebo západky, mechanismus může viset v sinusu. Chcete-li se tomu vyhnout, měli byste točit spojovací prvky.

Barling se může vyskytnout s profesionálně instalovanou a pevnou rukojetí prostě časem. Použití dveří vede k poklesu a sedimentu spojovacích prvků, což vede k uvolněnému dotek rukojeti v krabici.

Při otevírání a zavírání dveří byste neměli produkovat hrubé manipulace, usadovače dveří, aniž by vypočítali sílu, aby se zabránilo porušení mechanismu.

Časté návrhy, bouchací dvířka mohou sloužit jako základ stratifikace mechanismu zámku. Nastavení se provádí řízením zámku a zajištění s sebou.

Stává se to, že rukojeť dveří se okamžitě vrátí zpět, protože by mělo být ideální. Základna je oslabená pružina blokovacího mechanismu. Pokus o odšroubování jara povede k tomu, že dobrý nebude podlehnout vlivu vnějšku a rozbité nebo létající jaro opustí rukojeť níže. Eliminace problému se provádí odstraněním a demontážemi kliky dveří pro změnu pružiny k servisu.

Demontáž a demontáž mechanismu rukojeti nepřinese potíže, pokud detaily rozkládají na světelném povrchu jasně v pořadí jejich odstranění. Výběr náhradní jaro trvá dlouho. Pokud prostředky umožňují, pak optimálně měnit celý mechanismus kliky dveří.

READ  Kávovar není křídou káva Co dělat

Odstraňování problémů. Gorenje GI438E Návod k obsluze

Zvedněte dovnitř a odstraňte je z otvorů.

Vyčistěte je pouze běžnými čisticími činidly.

Po vyčištění vložte vodítka k příslušnému

Plně otevřete dvířka trouby. Číslo smyčky

Závěsné médium na obou stranách výtahu dveří

Vertikální a sát do jazyků

Horní nosiče závěsů. Pak zakryjte dveře

pece do poloviny (viz. kreslení) a odstranit.

Dveře jsou instalovány v opačném pořadí.

Vložte jej do poloviny otevřené polohy (pod úhlem

přibližně 60 °) Takže v procesu

Otevření Stiskněte jej do konce trouby. Kde

Postupujte podle řezu na spodní médiu závěsů

„Seli“ na spodní stěně trouby. Po dveřích

bude zcela otevřená, odstraňte smyčky z jazyka

Horní hallery a vrátit je

Odstranění a instalace dvířek trouby s uniosím

Venkovní dveře otevřené a odnímatelné

Značky až do konce (obrázek 1). Pak zpomalte

Zavřete dveře tak, aby se kleště objevily na otvorech.

Přibližně při 15 ° (relativně uzavřené dveře)

Dveře zdvihněte trochu a odstraňte z obou

Jízdní otvory v případě zařízení (obrázek 2).

Instalace je v opačném pořadí.

přední stěna zařízení a zatlačte je dopředu a dolů,

není, pevně, dveře, trouby

„Posadil se“ závěsy v kontrolách otvorů,

Pak úplně otevřete dveře a otočte jazyky

do konce počáteční polohy. Dveře zpomalené

Zavřít a zároveň ovládat, zda je správná

zavírá, pokud se dveře otevře a

Je nesprávně uzavřena, zkontrolujte, zda správně

Nainstalované řezy závěsů v otvorech na pouzdru.

Nikdy neumožňují svazky závěsy

pop-up, protože mocné pružiny mohou způsobit

Nints, mřížka a podobné vybavení

Nontens z hliníku nelze kartáčovat

Čističe, které mohou vést k

Vznik škrábanců. S častým čisticím povrchem

Bojové ztráty Shine. Nicméně nelze vyhnout

neovlivní výsledek vaření.

Speciální smalt: trouba a vnitřní strana

Dveře trouby jsou pokryty speciálním smaltem

Tato speciální vrstva usnadňuje čištění v podlaze místnosti

Deska je chráněna před náhodným objevem.

Pokud chcete otevřít pole, lehce zvedněte.

Pokud chcete odstranit pole z desky, především

Dejte to až do omezovače, pak znovu

V krabici topné desky nelze ukládat hořlavé,

Výbušné a tepelně odolné předměty.

V některých zařízení je krabice nainstalována následujícím způsobem

Way: Dolní políčko zadní nápravy

Průvodce stavbou. Pokud je krabička deska

má boční vodítka s koly, vložte ji

tak, aby kola dostala do vodítek a

Specialista na komisař.Nekvalifikované opravy mohou vést nebezpečí XSERID pro spotřebitele.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS