Nerezové komíny pro kotle

Komíny pro dům a chatu

Navrženo pro odvod kouře kouřovým výstupem. Obsahuje optimální počet segmentů, které snižují odpor při proudění spalin v komínových systémech.

Před instalací komína nezapomeňte zvážit všechny nuance kotle, domu a potrubí. Vaše bezpečnost a účinnost tepelného výkonu závisí na správně zvoleném a dobře nainstalovaném komínu.

Jednu z důležitých rolí hraje utěsněná konstrukce spotřebiče.

Podle státních norem musí být komín izolován spolehlivými, tepelně odolnými materiály.

nerezové, komíny, kotle

Dodržujte vzdálenost zařízení od hořlavých materiálů.

Pro dobrou funkci komína musí být komín instalován nad úrovní střechy. Tím se zvýší tah vzduchu. To umožňuje spolehlivý provoz kotle na tuhá paliva. Komín je obvykle umístěn podél fasády domu, aniž by zasahoval do střešního mechanismu. Tento způsob instalace šetří místo v místnosti, což je pro tuto kategorii trubek také velkou výhodou. Aby se zabránilo hromadění kondenzační vody, uvažuje se o izolační technologii. Nahromaděná vlhkost reaguje s kovem a začíná poškozovat konstrukci a způsobovat korozi.

Komín kotle na tuhá paliva v domě

Výfukové potrubí v rodinném domě může být instalováno dvěma způsoby: přes zeď a přes střechu. Sendvičový komín z nerezové oceli pro letní domy, venkovské domy. Je vynikající pro tyto prostory. 2 trubky různých průměrů, mezi které je vložen nehořlavý izolační materiál. Hladký povrch uvnitř potrubí zabraňuje usazování sazí na stěnách. Vnější plášť je vyroben z nerezové pozinkované trubky.

Nerezový komín pro kotel na tuhá paliva

Výběr typu a materiálu komína závisí především na typu kotle a místě instalace. 80 % komínů je vyrobeno z nerezové, žáruvzdorné nebo pozinkované oceli. Pozinkovaný komín se nedoporučuje instalovat v obytných prostorách, ale venku nebo na půdě, protože při vysokých teplotách zinek uvolňuje toxické látky, které jsou škodlivé pro lidský organismus. Obvyklý průměr komínových trubek je 150 mm. K dispozici ve velikostech od 75 mm do 300 mm.

 • estetický vzhled;
 • velmi malá kondenzace (při správné instalaci);
 • instalace není obtížná;
 • Je možné instalovat komín libovolné složitosti a konfigurace;
 • úspornější než cihlová verze;
 • síla;
 • spolehlivá ochrana proti požárům;
 • není nutný žádný základ.

Keramické a kovové komínové roury jsou vyráběny speciální technologií z osvědčených a vysoce kvalitních materiálů.

Keramický komín se skládá z vnitřního kanálu ze žáruvzdorné keramiky, tepelné izolace ze žáruvzdorného izolačního materiálu a vnější bezpečnostní schránky z lehkého pórobetonu.

Cihlový komín není nejpraktičtějším komínem. Poškození v důsledku kondenzace vodní páry, dochází k chemické reakci s kouřovodem a následně k rychlému poškození cihlové konstrukce. Krby na kapalná paliva, plynový generátor a automatizované krby na tuhá paliva se potýkají se stejnými problémy.

Pokud si přejete komín zazdít, je třeba dodržet příslušná doporučení pro tuto instalaci. Kouřovod musí být laminovaný, uvnitř musí být vložena jednovrstvá nerezová trubka, která odolává kyselému prostředí. Opláštění komína lze provést v kterékoli fázi výstavby domu.

Kouřovod z azbestocementových trubek

Je přísně zakázáno připojovat azbestocementový komín ke kotli na tuhá paliva. Při teplotách nad 300 °C mohou stěny při působení tepla praskat a praskat. Azbestové trubky se instalují pouze v kotlích s dvojitým spalováním, tj. tam, kde spaliny odcházejí při nízké teplotě.

K automatickému plynovému kotli na tuhá paliva lze připojit azbestocementové komínové potrubí. Teplota unikajícího plynu není vysoká.

Každý výrobek v katalogu má popis parametrů, státní normy, třídy oceli, modely, varianty a způsoby zinkování.

Doporučujeme osobní konzultaci s odborníkem, který vám pomůže vybrat správný design pro váš kotel.

Díky speciálnímu robustnímu obalu je dodávka bezpečná a spolehlivá.

READ  Jaké je nebezpečí opálení po laserové epilaci?

Podle norem GOST. Na místě je možné zajistit dodávku a instalaci na klíč! Poskytnout záruku na 10 let!

Při zadávání objednávky uveďte všechny údaje o svém domě, střeše atd.д. To vám pomůže vybrat správný design. Všechny modely jsou skladem.

Podejte si žádost online a získejte výhodnou nabídku.

Instalace pecí, krbů a komínů na klíč!

Náš profesionální tým nainstaluje sporáky, krby a komíny u vás doma na klíč.

nerezové, komíny, kotle

Můžeme profesionálně navrhnout systém vytápění pro váš domov

Dodržujeme termíny a pracujeme přesně podle technologie. Požádejte o odhad a získejte:

Odhady ZDARMA s pevnými cenami! Zahájení práce do 24 hodin! Dodání a instalace ve stejný den. 70% dokončení instalace za 8 hodin. 100% dostupnost všech prvků potřebných pro instalaci.

Jsme připraveni vám předložit osobní nabídku. Stačí nás kontaktovat jakýmkoli vhodným způsobem z těch, které jsou uvedeny na webu.

Komíny v našem obchodě ➦. ☎: 7(495) 902-57-82. Sendvičové komíny o tloušťce 1 mm od výrobce. Nízké ceny. Vysoká kvalita. Dodání v rámci Ruska.

Objednávka instalace a montáže komína pro lázně, chaty, rodinné domy ZAVOLEJTE ☎: 7 (495) 902-57-82.

Komín kotle

Pro kotel je vyroben komín z nerezové oceli, který je odolný vůči vysokým teplotám a má dlouhou životnost. Pro objednání správné komínové konstrukce stačí kontaktovat internetový obchod.RU“.

Máme všechny díly, které potřebujete k sestavení spotřebiče na tuhá paliva. Sendvičové prvky jsou k dispozici v různých průměrech a délkách, což umožňuje zvolit optimální řešení pro každou aplikaci. Obsahují tepelně odolnou tepelně izolační vrstvu, která je umístěna mezi vnější a vnitřní trubkou. Všechny výrobky se vyznačují vysokou pevností, nízkou hmotností, odolností proti korozi a bezchybným, hladkým povrchem, na kterém nezůstávají žádné zplodiny hoření ani saze. Konstrukce se snadno a rychle sestavují. Díky svému atraktivnímu vzhledu mohou být instalovány uvnitř i vně domu, aniž by bylo nutné používat speciální potrubí. Jejich dlouhá životnost a vysoká účinnost při odvádění zplodin hoření jsou dalšími argumenty ve prospěch těchto prvků.

Pro koupi kouřovodu pro kotel stačí zavolat našim specialistům na telefonní číslo 7 (499) 391-71-86, aby s vámi probrali všechny podmínky spolupráce a poradili vám.

Komín STANDARD z oceli třídy 304

AISI 304. austenitická nerezová ocel (tloušťka. 0,5 mm. a 1 mm.) se používá při výrobě vysoce kvalitních komínů, které se nejlépe hodí pro plynové kotle, bojlery, ohřívače vody, kotle na naftu, ale i pro sporáky, kotle a krby na tuhá paliva

Komín PREMIUM AISI 321

Vezměme si svislý komín v jednopodlažním saunovém domě:

  Fáze 1. montáž komína až k desceInstalace využívá dvě možnosti instalace nerezového komína. je na kouřovém schématu nebo na kondenzačním schématu. Správný způsob instalace kouřovodu je kondenzační metoda, protože kondenzát bude nerušeně odtékat do komína nebo do kondenzační misky. Pokud instalujeme komín podél komína, získáme jednostěnné trubky v černých skvrnách a kondenzát stékající do izolace v sendviči, po kterém již nefungují jako sendvič a zvyšují nebezpečí požáru.

Pro odvod kondenzátu se na kamna nejprve nasadí adaptér typu MM, protože 99 % komínových sporáků má komín s vnějším otvorem. V počáteční fázi se instaluje posuvná brána, místo instalace není příliš důležité, protože má pouze funkci uzavírání komínového průduchu, je lepší dát bránu ne první prvek, protože budou ručně upravovat tah a hodně se zahřívá. Po shromáždění komínu pod stropním překrytím přejdeme z jednoplášťového komínu na dvouplášťový. sendvičový startér (v případě kondenzačního schématu).

Důležitý je následující bod. právě pro překřížení stropu musí být sendvič a spoje sendvičů nesmí spadat do stropu, pro orientaci musí sendvič vyčnívat ze stropu nahoře i dole alespoň 10-15 cm. Překrytí se provádí pomocí sestavy spalinových kanálů typu FPU, která zajišťuje dostatečnou požární bezpečnost. Protože polyuretanová pěna vypadá krásně pouze z jedné strany, je druhá strana zakryta zástěnou s otvory z horní strany stropu.

READ  Jaký je tlak Freon ve Split System

Výšku zakončíme sendviči a předáme střechu. Předtím se ve střeše udělá otvor a studna z nehořlavého materiálu, v Rusku je běžný mineralit. Přes vzniklou jamku nainstalujeme sendvič, opět se nemůžeme dostat do překryvného spoje sendviče, pro tento spoj jsou k dispozici délkové sendviče. Uvnitř je průchod uzavřen zástěnou s otvorem a venku, na střeše, buď mastelem, nebo střešní částí, která je praktičtější, protože její provozní teplota není omezena. Naproti tomu masterlechy fungují do 150 °C, pak pryž nebo silikon či pryž s přísadami silikonu ztrácí své vlastnosti a masterlechy nefungují.

Široký výběr komínů z nerezové oceli

Společnost „Stoves-Flues“ nabízí široký sortiment kvalitních sendvičových kouřovodů různých průměrů, z nerezové oceli, a také konstrukční prvky. odbočky, kolena, krabice, deflektory, krytky atd.д. Všechny nabízené produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Použití laserového svařování zajišťuje spolehlivost svaru a jeho estetický vzhled.

Konstrukci jakékoli složitosti lze sestavit ze souboru různých prvků. V naší společnosti si můžete objednat sendvičový kouřovod z nerezové oceli pro jakýkoli typ topného zařízení. Při správné volbě parametrů získáte bezpečný kouřovod z oceli s dlouhou životností.

Charakteristiky a fotografie produktů v katalogu, které vám pomohou při rozhodování o výběru. Mezi výhody spolupráce s námi patří široká nabídka produktů, dlouhodobá záruka, pohodlný systém plateb a dodávek, profesionální instalace.

Chcete-li si zakoupit produkty na našich webových stránkách, můžete nás kontaktovat pomocí „Objednat hovor“. Specialista vám upřesní všechny potřebné informace, pomůže vám vybrat designový kouřovod z oceli, vypočítá náklady, poradí ve všech záležitostech, které vás zajímají, včetně platby a dodání zboží.

Sendvičový komín sendvič 150 pro krby kotle a sporáky

Hlavní výhodou je vysoce kvalitní tepelně izolační čedičové vlákno bez fenolu a lepidla, které při vysokých teplotách až 900 g bez přímého plamene nevyhoří!

Snadná instalace a bezpečnost

Pokud se vyskytne otázka týkající se instalace komína, je dnes nejdostupnějším řešením komín z nerezové oceli. Zpravidla se nejprve instaluje jednoplášťový kouřovod, poté se vloží izolovaný sendvičový kouřovod.

Izolovaný komín musí procházet stropem, jak to vyžaduje norma SNIPS o požární bezpečnosti. Samotný sendvičový komín se skládá ze dvou trubek uvnitř sebe, přičemž mezeru mezi nimi vyplňuje tepelně izolační materiál Bazalt nebo Bazaltin.

Nerezový komín pro kotel

Méně odolné, ale neméně spolehlivé sendvičové kouřovody z nerezové oceli. Jsou mnohem levnější než keramické. Jiný název pro ně je dvouokruhové potrubí. Právem zaujímají své místo na trhu stavebních materiálů. Těsnost takového spojení komínů je velmi spolehlivá. K dispozici jsou různé průměry a délky od 250 do 1000 mm.Ideálním řešením je sendvičový kouřovod z nerezové oceli pro kotel!

Při výrobě sendvičových kouřovodů se používá vysoce kvalitní ocel, která je velmi odolná vůči změnám teploty. Přísady, které obsahuje, stabilizují strukturu oceli. Chrom v oceli je odolný vůči teplu a korozi.

Sendvičová konstrukce komína je jednoduchá, ale účinná. Izolační vrstva mezi oběma trubkami z nerezové oceli zajišťuje, že v chladném období nezamrzají. V důsledku toho nedochází ke kondenzaci. Kyseliny vznikající při kondenzaci negativně působí na ocel a způsobují její korozi. Tento proces umožňuje rychlou tvorbu koroze, která výrazně snižuje životnost výrobku.

Jak bylo uvedeno výše, sendvičové moduly jsou k dispozici v krátkých délkách, takže instalace komínu z nerezové oceli je dostatečně snadná a vzniká jen málo odpadu. Každý modul je lehký a lze jej bez námahy zvednout do libovolné výšky. Kromě toho má relativně nízká hmotnost sendvičového komína příznivý vliv na celou konstrukci domu.

Protože vnitřní stěny potrubí jsou hladké, neusazují se na nich saze při průchodu. To vám umožní provádět preventivní údržbu komína mnohem méně často

READ  Kotle na tuhá paliva s automatickým přikládáním dřeva

Pokud potřebujete koupit komín, sendvičový komín je nejlepší volbou z hlediska kvality a ceny.

Nerezové komíny v našem obchodě ➦ Obchod. ☎: 7(495) 902-57-82. Sendvičové komíny o tloušťce 1 mm od výrobce. Nízké náklady. Vysoká kvalita. Dodání v rámci Ruska.

Pro objednání instalace a montáže komínu pro lázně, letní domy a domy VOLEJTE ☎: 7(495) 902-57-82.

Nerezový komín

Kouřovod z nerezové oceli typu 430. Tloušťka 0.5 a 1mm sendvičový komín. Lze vyrobit i další typy nerezových komínových trubek pro krby a kotle.304-316-321. Náklady na montáž komína se vypočítávají samostatně při návštěvě správce. Můžete si koupit nerezové komínové trubky a zjistit, kolik stojí sendvičový komín. Instalace sendvičového komína se zvýhodněnou cenou se provádí po kalkulaci projektu jako celku. K dispozici jsou také sendvičové komíny.

Robustní komínové roury jsou pro topný systém nezbytné. Internetový obchod „Smoke FACes“.“RU“ vám dává možnost objednat si moderní výrobky, které splňují standardy kvality, za výhodné ceny přímo od výrobce.

Výrobky jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli. Materiál je odolný vůči teplotním výkyvům, UV záření, vysoké vlhkosti, mechanickému poškození a dalším vnějším vlivům. Konstrukce nepodléhá hoření a tavení a plně splňuje požadavky požární bezpečnosti. Na přání je možná izolace s nehořlavou čedičovou výplní, která snižuje tvorbu kondenzátu a prodlužuje životnost zařízení.

K dispozici jsou různé velikosti. Vyberte si optimální průměr pro většinu standardních modelů kotlů nebo krbů. Pro větší kompatibilitu jsou k dispozici také dva typy průřezů trubek. čtvercové a kulaté. Výrobky na zakázku lze vyrobit na míru. V případě potřeby vám naši specialisté pomohou s výběrem speciálního adaptéru na požadovaný průměr.

Chcete-li koupit trubky pro komín z katalogu, přidejte požadovaný produkt a vyplňte formulář. Chcete-li si produkt objednat, získat pomoc s výběrem nebo se dozvědět více o našich produktech, můžete také zavolat na číslo 7 (499) 391-71-86.

K výrobě našich výrobků používáme vysoce kvalitní kovy s optimálními parametry. Naši specialisté vám pomohou najít správný průměr, který dokonale pasuje na vaše kamna nebo komínový průduch, a v případě potřeby vám doporučí adaptéry. Kromě toho budou zohledněny také původní požadavky na průřez potrubí. Může být kulatý (zajišťuje dobrý tah) a hranatý (vhodný pro sporáky s úsporným režimem). Vyrábíme standardní varianty i trubky na zakázku. Naši zaměstnanci jsou velmi zkušení a profesionální a mohou se ujmout úkolů jakékoli složitosti.

nerezové, komíny, kotle
 • širokou škálu produktů;
 • Vždy dostupné ceny nerezového komínu, který můžete zakoupit za speciální nabídku;
 • kompetentní rada;
 • dodávky a instalace;
 • pozorný a zodpovědný přístup ke každé zakázce.

Naši manažeři vás seznámí s vlastnostmi produktů, jejich použitím a poskytnou vám informace o propagačních akcích. Vážíme si své pověsti, a proto přísně kontrolujeme každou fázi výroby a spolupráce, abychom předešli nepředvídatelným situacím při dodávce a používání našich výrobků.

Pro nákup komínových trubek z katalogu přidejte požadovaný produkt a vyplňte formulář. Chcete-li si produkt objednat, získat pomoc s výběrem nebo se dozvědět více o našich produktech, můžete také zavolat na číslo 7 (499) 391-71-86.

Katalogy komínových prvků Ferrum, čtyřstovková ocel

Informace o produktech a službách z www.pechimax, má pouze informativní charakter a není veřejnou nabídkou. Výrobce může provést drobné změny v designu, kompletnosti, barvě a ceně, které se mohou změnit bez předchozího upozornění. Služby nabízené společností www.Potvrzujete svou způsobilost k právním úkonům, souhlas se zasíláním informací o objednávce a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Odeslaná žádost. Náš manažer vás bude brzy kontaktovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS