Ohřívač vody v době vypnutí teplé vody

Jak si vybrat ohřívač průtoku: přehled typů „návrhu“ a poradenství zákazníkům

Souhlasím, je skvělé, když horká voda vždy teče z jeřábu, bez ohledu na jeho podání do městského užitku. Problém přerušení pomůže vyřešit instalaci ohřívače vody. Ale rozmanitost návrhů na trhu úžasné představivosti, a chcete si koupit lepší model a nevíte, co dává přednost?

Řekneme vám, jak si vybrat ohřívač průtoku s potřebnými technickými specifikacemi. Řekněte, jak si jej vybrat s provozními podmínkami. Označte tím, co má zařízení vybaveno pro dodržování individuálních potřeb uživatelů.

Článek se domnívá, že hlavní kritéria pro výběr optimálního modelu je stanoveno hodnocení nejoblíbenějších ohřívačů vody. Fotografie a užitečné video Přípojky, které pomůže určit nejlepší drone.

Kompaktnost: Pro tekoucí

Tekoucí ohřívače vody jsou malá krabička procházející, která (díky theta), voda je zahřívána. Hlavní výhodou tohoto typu ohřívačů je jejich kompaktnost. může být zavěšena, například v blízkosti dřezu. Voda je připojena k „vstupu“ ohřívače a jako „výstup“ používá nebo vlastnit ohřívačovou baterii nebo hadici, která je připojena k běžnému mixéru. „Dankeeper“ může být propojen pouze po dobu vypnutí horké vody, a ve zbytku času je možné jej čistit místo v každém bytě.

Kumulativní ohřívač vody. věc je mnohem těžkopádná. Princip provozu tohoto zařízení. v ohřevu vody v nádrži. Čím více vody v nádrži, tím déle si můžete vychutnat teplou vodu. Takové zařízení, dokonce i nejmalší ve své třídě, „dal včas“ je již problematické. obvykle ho zavěste nebo v koupelně nebo ve skladu, odkud jezdí trubky.

Ohřívač vody po dobu 10 dní v roce: Existuje důvod?

Trvalý autor Houziz, interiérový novinář. V jiném čase pracoval jako korespondent, editor, šéfredaktor v různých publikacích.Petrohrad. Aktivně psal o interiérech pro místo 4live.

Strávit tisíce, vyvrtat dlaždice dlaždice a zkazit interiér cizineckého zařízení. a vše pro co? V zájmu týdne-dva rozloučení s teplou vodou? Není snadnější naplánovat dovolenou v tuto chvíli? Všechno tak, jen tam je jeden „ale“. Přesněji, takový „ale“ bude skóroval celá tucet.

Ne všechno je tak drahé ohřívače vody pro výběr bytu? Různé ohřívače vody a jsou různými způsoby. Akumulační ohřívače vody jsou dražší než tekoucí, a pak vše závisí na značce, kapacitě, konfiguraci atd.

Low-výkon tekoucí ohřívač vody lze zakoupit od roku 2000. je tenká, špatně bude konsolidována nahradit systém DHW během letní prevence sítí. Dražší modely jsou určeny pro skryté stacionární ubytování. Proto se odráží, jak si vybrat ohřívač vody pro byt, nejprve, nevidíte žádnou cenu, ale na specifikacích.

Jako řidič?S letním odpojením vody je stále více či méně jasný, ale jak je váš byt s dodávkou teplé vody ve zbytku roku? V některých ruských domech je systém cirkulace vody chronicky porušen. čekat na horké, musíte dostat studené kbelíky zima. Je to nepříjemné a nerentabilní: zaplatíte něco pro každý litr spotřebovaný. V takové situaci může být ohřívač vody elektrický pro byt užitečný po celý rok. Náklady na elektřinu Vyberete úspory na horké vodě, protože ohřívač používá levnější (pro Moskvu. téměř 4 krát) studenou vodu. a bez přebytku!

Dává smysl naplánovat nákup ohřívače a pokud je horká voda často odpojena kvůli průlomovým potrubím. To je obzvláště nepříjemné, když malé děti v domě (Pediatricians doporučují v létě nejen falešné děti s vodou místo použití hygienických ubrousků, ale také důrazně doporučujeme denně půlhodinové plavání v lázni na děti do dětí).

Konečně, často voda v našich jeřábech je chladnější než 60-70 stupňů. Samozřejmě, pro každý vyhrazený titul můžete požadovat přepočítání užitných plateb, ale nebude pohodlnější, aby se osprchoval.

A máme plyn v bytě!Typem topného prvku jsou všechny „režimy vody“ rozděleny na plyn a elektrický. Volba typu ohřívače je z důvodu objektivních důvodů. Pokud je váš domov připojen k dodávce plynu trupu, pak by apartmán má možnost dát sloupec plynu. a pak zapomenout na odstavení teplé vody.

Často ve starých domech prostě neexistuje centralizovaná přívod teplé vody, takže potřebujete alespoň některé ohřívače vody. plyn, skladování elektrických nebo tekutých elektrických. To bude vždy stát levnější elektřinu (zejména v měřiči), ačkoli elektrický ohřívač vody je atraktivnější a mobilní.

Pokud existuje volba. plynový sloupec nebo přívod centrální vody, pak v otázce, z jakého ohřívače vody koupit, zaměřit se na spotřebu. Horká voda je dražší zima a pro plyn pravděpodobně platíte pevnou částku podle standardu. Ve velkém rodinném sloupci bude finančně výhodnější než ohřívač vody.

Bohužel, plynový ohřívač vody v bytě je vázán na místo, poměrně těžkopádné, a má také znatelnou trubku vedoucí k komínem, což ne vždy zdobí interiér.

MCX. Malé průtokové ohřívače vody. instalace

Pokud v domě není komín, ale teoreticky je plyn, můžete si vybrat ohřívač s uzavřeným spalovací komorou a koaxiální trubkou, která je odstraněna na stěně domu. Ve skutečnosti, získat povolení k takové operaci, je nepravděpodobné, že bude úspěšná. tato možnost je spíše pro venkovský dům nebo městský dům.

Moderní standardy pro výfukový a vzduchový přístup (přírodní kapota, prostor místnosti minimálně 6,5-8 kV. V závislosti na hořáku) nenechávejte volbu: Ve většině apartmánů může být vloženo pouze do kuchyně. Ale v Chrushchevu byly v koupelně stále ohřívače. majitelé nejsou ve spěchu, aby je vyčistili.

Přemýšlejte před převodem: vrátit sloupec v koupelně podle zákona nebude úspěšný. Nicméně bezpečnost je především. V každém případě přesunutí sloupce (pokud nemluvíme o 20 cm na jedné stěně), musíte projektu a gasel ruce. Nezávislost je zde nepřijatelná.

A ještě jeden nuance: plynový ohřívač vody nemá smysl dát do bytu se špatným tlakem vody. hořák bude jen zářit. Lepší pohled na kotle.

Uvolněte ohřívače vody Bakielectric Existují dva typy: kopírování (kotle) ​​a tekoucí. Rozhodnout, který ohřívač vody vybrat si, musíte znát jejich funkce. Kumulativní ohřívače vody jsou znatelně větší, protože mají vodní nádrž zahřátá na určitou teplotu. Tekoucí elektrické ohřívače teplé vody s mocným tan. nepotřebují pohon. Každá technologie má své výhody a zápory, ale hlavní rozdíl. jsou vytvořeny pro zásadně odlišné životní podmínky.V městské lázni, s výhodou tekoucí ohřívač elektrického vody: je elegantnější, více zhutňující akumulační elektrické, navíc často slouží jako doplněk systému DHW.

Ohřívač vody Elektrické akumulační optimální optimální pro prostory, kde v zásadě neexistuje teplá voda: v jednotlivých domech, domech starého obytného nadace, stejně jako tam, kde dlouho a pravidelně vypnou veškerou vodu obecně (tekoucí topení elektrické nebude dělat Sklad vody). Závažná výhoda kotle. je možné ihned použít vodu v kuchyni a koupelně bez ztráty teploty.Doba ohřevu nádrže závisí na výkonu deseti (0,8-2,5 kW) a objemu pohonu (10-200 litrů). V průměru se 30 litrové topné těleso ohřívače vody s kapacitou 1,2 kW zahřeje na 50 stupňů v 1,5 hodiny, 80 litrů. za 4 hodiny. Už jste pochopili, jak si vybrat ohřívač vody akumulativní pro byt?Nyní musíte udělat výběr z nádrže.

READ  Jak zvýšit tlak v kotelu Westen

Pokud rodina spotřebovává hodně vody, má smysl koupit kumulativní elektrický hrnec pro ohřívač vody více než 80 litrů, ale pro jednoho nebo dva osoby dost a 50-70 l. Akumulační ohřívač vody je obvykle vyrobena z nerezové nebo smaltované oceli, někdy použité skleněné keramiky. Měděné pohony jsou neuvěřitelné a jsou patrné dražší. Nerezová ocel Každý je dobrý, pokud nejsou švy. v ekonomických modelech proudí nejčastěji. MINUS ENAMELI-Jestli se objevila trhlina, pak musíte změnit celou nádrž. S korozí v nádrži ohřívače vody, anoda hořčík nebo titanium bojuje. druhá bude sloužit déle, ale bude vyžadovat napájení. Ačkoliv je tato funkce v každém případě nezbytná, protože díky ním bude vodní ohřívač elektrický kumulativní žít již několik let delší.

Tolik dobrých podmínek

Pokaždé, při pohledu do pokynů, přemýšlíme: kolik prostorových slov tam! Proč potřebujete vědět o způsobu zásobování vodou, upevnění, kontroly, indikátorů? Všechno je napsáno, takže si můžete vybrat a nainstalovat nové, jen zakoupené topení.

Již zmíněný způsob zásobování vodou může být tlak a ne-bez. Pokud napíšete tento tlak, pak váš ohřívač vody pracuje pod tlakem. Takový spotřebič bude muset být zabudován do schodiště nebo chaty. S volným způsobem, přesahuje voda na vstupu a tlak není vytvořen.

Modely jsou napojeny na jednofázovou, třífázovou nebo jednofázovou a třífázovou síť. Téměř všechny akumulační a ne obzvláště silné tokové ohřívače pracují z obvyklé sítě 220V. Pokud je napájení průtoku ohřívače větší než 12 kW, musí být připojen k třífázové síti 380 V. velmi, z něhož fungují elektrické kamny. Nezapomeňte se zeptat, zda je možné držet takový kabel ve vašem bytě, protože potřebujete samostatné zapojení a další pojistku. Mimochodem, mocné ohřívače jsou více než 5 kW ve starých apartmánech fondů, jsou lepší instalovat. Pokud přístroj může pracovat z jednokázvy a ze třífázové sítě. zvolte třífázovou: zatížení bude rozděleno rovnoměrněji.

Před nákupem kumulativního nebo průtokového ohřívače potřebujete vědět, co je největší tlak vody ve vašem bytě nebo chatě. Mělo by to být od 0.6 až 16 atmosféry. Pokud je tlak příliš silný nebo skoky, musíte vzít model s pojistným ventilem, který vypne jednotku.

Ohřívač může pracovat při tlaku 0.05 Atmosféra. Pokud existuje pouze pomalý, tenký strik od jeřábu, pak může voda polykat voda v tlakových ohřívačech vody a nádrže je explodovat, reverzovat polovinu kuchyně nebo celou koupelnu. Takže to se nestane vašemu bytu, v drahých modelech vložte speciální automatické senzory dostupnosti vody v nádrži. Tyto ohřívače vody, které levnější jsou vždy vybaveny zpětným ventilem, což umožňuje odstranit „nadbytečný“ tlak a zavřít trubku, pokud neexistuje tlak. Nádrž nebude suchá, pokud náhle vypnete vodu. Stále však odborníci doporučují koupit kumulativní nevodový ohřívač vody, pokud je tlak v trubce příliš malý.

Uvedená teplota vody ne vždy odpovídá naší ruské realitě. Zvláště to je hříchní ohřívače průtoku: takže teplota je blízko té, která je indikována na kus papíru, potřebujete tyto podmínky, pro které výrobce. V electroluxu nebo Stiebel Eltron, nevíte, jak budete trávit vodu, a nebereme v úvahu, že máme zamrznutí v létě.

Kumulativní ohřívače vody mají někdy zrychlenou funkci topení. Deset je řezán po celou dobu kapacity a snižuje dobu práce zhruba. Některé ohřívače vody jsou vybaveny dvěma přívaly; Hlavní práce neustále a další je připojeno pouze pro zrychlené topení.

Strašidelná slova „Třída ochrany“ a „stupeň ochrany proti vodě“ je ve skutečnosti velmi užitečné. Prostě ukazují, jak dobré tělo vašeho ohřívače. IP je mezinárodní normy pro ochranu elektrických a elektrických zařízení z škodlivého dopadu na životní prostředí. První číslice po dopisech znamená ochranu před penetrací a vystavením pevným předmětům a druhý. z vody. Například IP 24 je dešifrováno: těleso ohřívače vody je chráněno před náhodným lisováním prstem a stříkající vodou z libovolného směru. Pokud po dvou není čtvrtina, ale pata, pak nebude žádná obrana, která není z postříkání, ale z vodních trysek. V příručce lze označit pouze ochranu vody; Pak místo první číslice bude stát „x“.

Instalace ohřívače vody je vertikální a horizontální. Zvláště sofistikované výrobci jako Gorenje: Poskytují oběma způsoby instalace. Vodní oční linky mohou být nižší a horní. Spodní typ podšívky může být ve vodě ohřívačů, které jsou instalovány nad dřezem; Trubky jsou směrovány dolů. Pro instalaci zařízení pod dřezem potřebujete horní typový vložku, s tryskami v horní části pouzdra. Tam je stále boční podšívka, ale je určen pro velmi objemové nádrže, někde na 200 litrech.

Pokud se trysky dívají nahoru. neuvidují ohřívač vody přes mytí!

Inkluzní a topné ukazatele. malé žárovky umístěné na předním panelu. První svítí, když je zařízení zahrnuto v síti a připraveno k teplé vody; Druhé signály, které bude voda brzy teplá, a bobtnají, pokud je spirála nebo opálení vypnuta.

Ochrana proti přehřátí je platná: Pokud se topení stává příliš silným, pak se speciální zařízení vypne topný prvek tak, aby zařízení nespalovaly spolu s vaším bytem.

Způsob prevence zmrazení je zapotřebí, že v zemi v zimě kvůli pozůstatkům vody neporušilo nádrž a trubky. Zapnutí, podporujete minimální teplotu v akumulačním ohřívači. Pokud takový režim neexistuje. musíte důkladně vypustit celou vodu.

ohřívač, vody, vypnutí, teplé

Už jste pochopili, který ohřívač vody je nutný pro vás a nyní? Předtím, než se teplá duše nechala trochu. Musíme si jen vybrat model podle vašeho vkusu, koupit a uspořádat dovolenou horké vody, na rozdíl od všech bytů v tomto světě.

Hlavní vlastnosti tokových ohřívačů

Jak jsme říkali, tekoucí elektrické ohřívače jsou mnohem kompaktnější kotle, ale jejich výkon bude výrazně vyšší. A proto. Pro jejich instalaci musíte držet samostatný elektrický řádek pro zastřihovač, stejně jako nainstalovat samostatný stroj. No, v mnoha domech a apartmánech (kde není dostatek zásob na vstupní výkon) pro vytvoření podobného ohřívače a není vhodné být vhodné: v nejhorším případě bude „vyrazit dopravní zácpa“, v nejlepším případě. bude schopen pracovat pouze v nepřítomnosti jiného zatížení (t. E. S konvice a dalšími silnými elektrickými spotřebiči).

Elektrický tekoucí ohřívač vody Eldom Betta 6,5 ​​kW

Princip provozu tekoucí ohřívačů vody se sníží na promývání opálení s tenkými tryskami, které mají čas zahřát na požadovanou teplotu. Elektrické tekoucí ohřívače vody produkují teplou vodu v neomezeném objemu a přinášejí jej do horkého stavu téměř ihned po zapnutí. Skutečné provozní zkušenosti ukazují, že zajišťují teplou vodu ne více než dva body (například kuchyň a sprcha) varianta typu toku bude nejjednodušší řešení (samozřejmě, pokud neexistuje žádný účel ušetřit na spotřebě elektřiny ). Pro normální provoz však je zapotřebí dostatečný tlak. nejméně 0,4 atm. Pro domácí potřeby v kuchyni je výkon 3-6 kW stačit a pro sprchu a koupele je lepší navigovat 8-11 kW.

Na rozdíl od kumulativních ohřívačů (kotlů), které pracují z obvyklé jednokázové elektrické sítě v 220 V a 230 V, mnoho tekoucí ohřívačů vody (zejména modelu, jehož napájení přesahuje 8 kW), umožňují připojení k sítím 220 / 380 to. Pokud je to možné, volba třífázového napětí bude příznivější, ve kterém je zatížení rovnoměrně rozloženo do tří fází.

Hlavními vlastnostmi tokových ohřívačů, takže je to síla a objem vody, které je zařízení schopno zahřát na jednotku času. Tento parametr je uveden v dokumentaci a vypadá jako parametr „4 litr za minutu“. Druhým důležitým parametrem je maximální teplota vody, kterou zařízení může dát. Tento parametr je také uveden v pokynech (zpravidla překročit 60 stupňů).

READ  instalace ohřívače bloku motoru start m

Mnoho ohřívačů je vybaveno omezovačem proudu, který neumožňuje poskytnout příliš mnoho vody (takže zařízení spravuje tepelnou vodu). Ale se slabým tlakem může takový omezovač způsobit, že senzor zintenzivnění odpadu. A tedy. Při nákupu takového zařízení bude nutné zkontrolovat, zda tlak vody odpovídá vyneseným standardům. Možná musíte instalovat další čerpadlo.

Elektrický tekoucí ohřívač vody Atlantik IVONE IV202 5,5 kW

Nakonec se zmiňujeme, že tekoucí ohřívače, jako jsou kotle, mohou být vybaveny elektronickým řídicím systémem, což výrazně zlepšuje pohodlí z provozu zařízení a umožňuje mnohem přesnější nastavit parametry zařízení.

Základy vykořisťování ohřívače vody

Celý proces práce kotle je tři fáze:

  • Vyplnění kotle vodou ze studené dálnice.
  • Vytápění této vody na teplotu, kterou jste instalovali,
  • Distribuce již vyhřívané vody v podmínkách stanovených pro.

Jak vyplnit kotle a zapnout ho

Sledování akce potřebná pro zahájení práce je jednoduchá.

    Překrývající se celkový jeřáb teplé vody z hlavního systému. Takže zabrání vám příjem vytápěné vody z přístroje zpět do hlavní trubky.

Při spuštění zařízení do režimu vytápění se ujistěte, že je maximálně naplněna vodou. Začlenění v tomto režimu prázdného kotle povede k jeho okamžitému členění.

Pokud je voda ve vaší oblasti „tvrdé“ (s velkými solemi), doporučuje se instalovat magnetický změkčovadlo na vstupu do kotle nebo za účelem vložení filtru. Zpomalte proces koroze a umožní vám zvýšit životnost zařízení.

Jak vypnout ohřívač vody

Chcete-li kotle vypnout, musíte udělat všechny akce vyrobené v opačném pořadí. To znamená, že vraťte obvyklý proud vody z centrálního potrubí do směšovačů.

  • Spusťte topný program prováděný zařízením. Odpojte jej ze sítě.
  • Zavřeme obě jeřáby (chladné a horké), jít do kotle.
  • Ohřívač vody opustíme do takové polohy, dokud se nepotřebuje znovu použít.
  • Otevřete jeřáb horké vody z hlavního potrubí.

I když je ohřívač v aktuálním režimu, v žádném případě jej neodpojte od napájení.

Je nežádoucí zapnout a vypnout ohřívač vody velmi často. To může vést k selhání celé automatizace zařízení. Pokud denně zahříváte vodu, je lepší nevypnout kotle vůbec. Jeho plné vypnutí se doporučuje pouze v případě dlouhodobého použití.

Jak nastavit kotle

Silnější Zahříváme vodu v nádrži kotlové nádrže, tím větší je voda, potřebujeme teplotu, kterou potřebujeme, když se smíchají s chladem. Pokud je potřeba horké vody malá a máte nainstalovány odvodníky, bude vhodné nastavit režim teploty, který umožňuje ředit vodu vůbec. Takže ušetříme a vodu a elektřinu.

Minstoy zruší ustanovení vlády z 05.06.2011 54 pro podporu podvodníků

Náš bytový dům se nachází v okrese Noginsk v Moskevské oblasti, nyní je to městská čtvrť Bogorodsky. V září 2020 jsme byli převedeni na platbu za služby v ERC. A částka pro platbu se v průměru dramaticky zvýšila o dvakrát. Kromě těchto mechanismů podvodů, které byly popsány v článku „, jak jsme okradeni UK a ERC. Bydlení a inženýrské služby „, převod byl ovlivněn přenosem výpočtů od vzorce 3 (3) PPP354 na vzorec 3 (1).

Sečteno je, že náš dům byl původně navržen a postaven plně vybavený OTP (celoživotní měřicí zařízení) a IPU (individuální / apartmány účetní zařízení). Pro takové domy, výpočty pro vytápění podle vzorce 3 (3) \ t. To znamená, že teplo pro vytápění bytu bere v úvahu iPU. Kromě toho OTP zohledňuje teplo spotřebované obecně na vytápění celého domu. Překročení OTP svědectví nad součtem svědectví o všech IPU „rozptylů“ na bytech a nebytových (komerčních) prostor je úměrné jejich celkové ploše. Aspoň by to mělo být.

Formule 3 (1) je navržen tak, aby vypočítal topný poplatek za domy, ve kterých je jedl, ale ne všechny apartmány jsou vybaveny iPU. A podle tohoto vzorce jsou majitelé prostor, které nejsou vybaveny IPU, jsou placeni podle normy, který se počítá průměrnou spotřebou na M2 v místnostech vybavených IPU.

Obyvatelé našeho domu tak náhle viděli, že množství časvzdačů se prudce zvýšily se stejnými hodnotami IPU a začali jsme pochopit. V důsledku toho jsme zjistili, že jeden z mnoha důvodů pro zvýšení obvinění za vytápění bylo překladem domu, aby nebyl plně vybaven IPU! Jak ospravedlnit trestní zákoník a ERC a jak to ovlivnilo částky? Velmi jednoduchý: uvedli, že část IPU neprošla ověřením, a proto jsou považovány za vadné. A protože jsou vadné, věří, že náš dům není plně vybaven IPU. Zde je typ odůvodnění. A nic, co je.59, který zajišťuje až 3 měsíce pro ověření IPU po skončení mezilehlého intervalu, nic, že ​​existuje pas bytové budovy (MKD), ve kterém je dům plně vybaven IPU, nic neznamená pro mezinárodní Skutečnost, že akce / nečinnost jednoho z vlastníků MCD ovlivňuje velikost desky pro všechny ostatní majitele a a ve směru ke zvýšení. Někteří vyhrávají však. Pojďme se zabývat tím, kdo těší takový přechod.

Při přepnutí na vzorec 3 (1), ti, kteří neprošli IPU v včasném projevu nebo výměně, začnou platit jeho svědectví, ale určitým standardem, který se vypočítá z průměrné spotřeby tepla těch, kteří mají iPU. Samozřejmě, že ti, kdo věří, že jejich byty byly izolovány, ušetřete teplo na základě poklesu plateb. A ty, kteří nevěří, že IPU, nejsou omezeni na cokoliv, baterie jsou smažené vše, teplota v domě reguluje otevření oken. Mnozí z nich obecně zbourali dveře a okna na balkonu a vykreslených topných radiátorů na balkóně. S IUPU by byli mučeni, aby zaplatili za teplo, ale podle vzorce 3 (1) platí v průměrné spotřebě na hospodářských vlastníkech M2.

Jak pochopíte, celá spotřeba tepla do domu, zohledněna OPA, také se zvyšuje a šíří do všech apartmánů rovnoměrně, jako na těch, kteří jsou věřili, a na těch, kteří nejsou věřili. Pokud podle vzorce 3 (3) s přihlédnutím ke všem ostatním podvodům v listopadu 2019, byla platba účtována dvakrát jako IPU, poté po přechodu na 3 (1) v listopadu 2020 již 3,3 krát (se stejnou spotřebou IPU!).

Rozhodli jsme se zjistit stanovisko samotné vlády jako orgán, který učinil vládnoucí a poslal kolektivní odvolání:

Ve vládě Ruské federace

Od obyvatel bytového domu na adrese: Moskevská oblast, Bogorodský městská čtvrť, Shemilovo Village, Ul. Orlova, D. 26

Odvolání pro vyjasnění ustanovení regulačního aktu (nařízení vlády 06.05.2011 n 354)

Ozpýváme se vám jako státní orgán, který přijmeme nařízení vlády od 06.05.2011 n 354 „o poskytování veřejných služeb vlastníkům a uživatelům prostor v bytových domech a obytných budovách“ (spolu s „pravidly pro poskytování veřejných služeb vlastníkům a uživatelům prostor v bytových domech a obytných budovách“) a proto Jediným orgánem příslušným k poskytování vysvětlení ustanovení tohoto usnesení.

Náš dům uvedl do provozu ve dvou fázích, v roce 2016 a 2017.

Všechny rezidenční a nebytové prostory našeho domu v souladu s projektem jsou plně vybaveny termickou energií jednotlivých dávkovacích zařízení (IPU).

Naše bytová budova je plně vybavena celkovými zařízeními pro měření tepelné energie (OTP) v souladu s projektem.

Většina IPU po uplynutí platnosti pravidelné kalibrace byla nahrazena nebo nahrazena novými, majiteli areálu.

Do srpna měsíce roku 2020 byly provedeny výpočty pro tepelnou energii pro vytápění prostřednictvím organizace řízení UK Biserovo Service LLC. Výpočet platby za užitkovou službu pro vytápění v rezidenčním nebo nebytového prostoru nebyl proveden v souladu se vzorcem 3 (3) oddílu I přílohy N2 nařízení vlády od 06. \ t.05.2011 Velikost poplatků za tepelné energie pro prostory, které nebyly včas a nahrazeny, byla provedena včas, byla provedena včas, byla provedena během tří vypočtených lhůt pro průměrnou hodnotu spotřeby v souladu s pododstavcem „A“ článku 59 a po uplynutí 3 období vypořádání na standardu spotřeby stanovené správou Bogorodského městského okresu Moskevské oblasti, 0.027143 GCAL / m2 celkovou plochu místnosti.

READ  Jaký je rozdíl mezi plynovým kotlem a plynovým ohřívačem vody?

Od září 2020 byl náš dům převeden do osad pro služby pro veřejné služby v MosoBertz LLC. Zároveň MosoBertz LLC změnil stav našeho domu na „více-bytový dům, který je vybaven kolektivním (obecným) nástrojem měření tepelné energie a ve kterém alespoň jeden, ale ne všechny obytné a ne- Obytné prostory jsou vybaveny individuálním a (nebo) společným zařízením (nebo) společným (bytovým) zařízením udržováním tepelné energie „, deklarovat prostory, ve kterých nebyly včas nebo nahrazeny novým IPUS (CPU) tepelnou energií, nevyrovnanými takovými účetními zařízeními.

S počátkem topné sezóny, MosoBertz LLC provádí výpočet topných poplatků podle vzorce 3 (1) za použití vzorce 3 (7) pro stanovení objemu (množství) spotřebovaného pro odhadovanou tepelnou energii, periccced na nekvalifikovaném dávkovacím zařízení z místnosti I-Th (v našem případě vybaveném účetním zařízením, které neprošlo včasné kalibrace). Zároveň pro prostory, ve kterých mezilehlý interval vypršela a maximální počet období vypořádání vypršela, během kterých je výpočet proveden průměrnou hodnotou (.59) Nevyáhá zvýšení 1,5 koeficientu.60.

Jaký svazek?

Výběr kumulativního ohřívače vody, vypočítat, kolik vody obvykle utratíte. Pokud je kotel zapotřebí k umytí nádobí v kuchyni nebo rukou v umyvadinu, podívejte se na ohřívače vody malého objemu (10-15 litrů). Sprchovat, rodina od dvou lidí bude vyhovovat nádrži s kapacitou 50 litrů.

TIP INCEROOM: Ariston ABS Andris Lux 15 nebo 10 až 15 litrů ohřívače vody. možnost pro ty, kteří žijí jeden nebo ekonomicky tráví vodu.

Takový kotle se dokonale zapadne do malé koupelny nebo koupelny, ve které není místo pro velké ohřívač vody. A lakonický vzhled nebude zkazit interiér.

Přehled populárních značek

Výrobci a razítka těchto nástrojů je obrovský soubor a zvážit je všechny v tomto článku není prostě není možné. Поэтому остановимся на самых популярных моделях по отзывам покупателей.

Atmor Summer

Уже из «летнего» названия этого совсем недорогого (800—1500. здесь и далее цены указаны по состоянию на май 2008 г.) водонагревателя видно, что он предназначен исключительно для использования в теплое время года.

Действительно, при небольшой номинальной мощности (3,5 кВт) и производительности (3 л/мин) обеспечить сильную струю горячей воды эта модель не может. Но лучше уж мыться под тонкой струйкой теплой, а если повезет, даже горячей воды, чем под ледяным водопадом.

Не стоит ждать от маломощной бюджетной водогрейки чудес: максимум, на что способен Atmor Summer, это нагреть воду до 40°С — и то при условии, что температура входящей воды будет не ниже 18°С.

Poznámka: Je přísně zakázáno používat ohřívač vody bez sprchy a / nebo kuchyňských trysek! To platí pro jakýkoliv model jakékoli firmy vybavené podobnými příslušenství.

Skutečností je, že sprchy a jeřáby pro malé tokové ohřívače mají velmi úzké otvory: proud vody, procházející takovými mikro-druhy, bude se zdát silnější. Mimochodem, malé otvory trysek obsažených ve standardním balení musí být pravidelně vyčištěny stupnicí a ucpáváním.

Zbytek atmoru léto je zcela vhodná volba pro použití během odpojení vody v létě: kompaktnost (VCHHHG. 30 × 19 × 11 cm), plná automatizace, není třeba zvýšit zapojení, aby tento model vhodný pro použití i v malých bytech S příliš silným elektroinstalací.

Polaris Vega T 5.5

Poměrně jednoduchý ohřívač vody, snadno použitelný a montáž. Zařízení je poměrně výkonné, 5,5 kW., Proto se doporučuje pro instalaci v domech s elektrickými kamnami.

Pokud je zapojení v domě staré, pak bude nejlepší volba přivedena do zařízení. Samostatný napájecí kabel. V extrémních případech můžete použít růžici s uzemněním z pračky.

Kompaktní ohřívač vody.23 × 19 × 9 cm. je snadné instalovat pod dřezem nebo přes koupelnu. V závislosti na webu instalace si můžete vybrat jednu ze dvou balíčků zařízení, se sprchovým mzdou nebo jeřábem.

Proton PEVN 5.0-220

Domácí průmysl nestává na místě, a můžete podpořit náš výrobce výběrem ruské tekoucí ohřívače vody. Je velmi populární, například 5-kilowatt ruský „proton“ proton PEVN 5.0-220.

Skládá se ze dvou elektrických ohřívačů umístěných ve skořápce měděných trubek. Rozměry zařízení jsou 30,7 × 20.6 × 6,5 cm, cena je do 2500 „Proton“, na rozdíl od výše popsaného nízkého výkonu EVN, poskytuje velmi dobrý tlak vody (od 2,7 do 5 l / min při teplotě 40 ° С).

Podle funkčnosti není zařízení nižší než Western: má automatické zapnutí, ochranu před přehřátím a na začlenění bez vody. Upozorňujeme, že komponenty v našem „referenčním“ se používají do zámoří a dodržují evropské normy. Použití kontaktního svařování a pájení kyslíku namísto zásuvných konektorů významně zvyšuje spolehlivost výrobku.

Standardní svazek „proton“ zahrnuje hadice a sprchový konev, další dělící vložku, těsnící kroužek a sadu gumových těsnění. Na žádost má spotřebitel možnost nahradit sochu nebo sprchu a hadice, protože zařízení má standardní ruské sloučeniny.

Navzdory skutečnosti, že proton pracuje při napětí 220 V, za účelem zajištění jeho vlastní bezpečnosti, není lepší než přetížit standardní elektroinstalaci, i když máte nový domov a zapojení v teorii, je určen pro významné zatížení. Pro Eun s takovým silou je lepší připravit samostatný drát přímo od štítu.

Stiebel Eltron DHC 3

Pokud jste povoleni nástroje a jste rezolutně nakonfigurováni k nákupu skutečné „teston“, kromě prémiové třídy, můžeme doporučit model DHC 3 světoznámé německé vodní topné zařízení výrobce stiebel eltron. Jeho cena je dostatečně vysoká. asi 8 tisíc Velikosti. 36.2 × 20.0 × 10,5 cm. Síla zařízení je 3 kW, dodaný napětí. 220 V.

Stiebel Eltron DHC 3 označuje hydraulické ohřívače vody.

Takové ohřívače vody jsou instalovány ve stoupačce a mohou poskytovat teplou vodu s jedním nebo více vodními body okamžitě.

Ruční ovládání takového EUN není nutné: Jednoduše otevřete ventil horkého vodu na směšovače a otočením, nainstalujte požadovanou teplotu. Když je tok průtoku vody přes ohřívač vody vytvořen tlak tlaku v přívodu a výstupu.

Speciální relé registruje tento rozdíl a uzavírá skupinu napájení. Po zastavení výběru vody se ohřívač okamžitě vypne ohřívač.

Instalace Stiebel Eltron DHC 3 může být přímo vedle místa provozu; Souprava obsahuje adaptéry pro montáž přívodní dálnici otevřené a uzavřené oční linky. Zařízení má třídu ochrany IP 24, která je chráněna před stříkající vodou; Kromě toho je vestavěná dvojnásobná ochrana proti přehřátí.

Indikátory napájení a přehřátí jsou na panelu obličeje jednotky. Zařízení je určeno pro instalaci přes dřez a po určitém vlastním dopadem, může být vnímán jako druh interiéru.

AEG MP 8

Pokud chcete prát pohodlí, pomocí poměrně silného (4,4 l / min) proud horké vody, a nevyděsáváte potřebu položit samostatný napájecí kabel, pak jste vhodný pro ohřívač vody AEG MP 8. Tato voda se promyje (průměrná cena. 7500-8000) má rozměry 36 × 21 × 10 cm; Napájení. asfentálně 8 kW, napětí v síti Standard, 220 V.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS