Panel na vaření plynu s vypínacím časovačem

Gefest (Gefest) 6100-04 a 5100-04. Plynové desky s ovládáním plynu a odpojení časovačem

Po instalaci plynoměr v Rostově bytu bylo jasné, že by museli koupit nový plynový sporák. Nejprve jsem se zajímal o model s kontrolou plynu, což umožňuje vypnout plyn v případech, kdy plamen zhasne. Kontrola plynu pro pece se nachází poměrně často, ale pro hořáky již mnohem méně. Elektrická trouba se rozhodla brát, t.na. S vedením v bytě nejsem v pořádku. Ano, a ekonomičtější plynová trouba. Elektromotorie, gril, špízy nebyly pro mě zvláště zásadní. Ale to, co se mi líbilo, takže je to odstavení trouby a kopce na časovače. A samozřejmě mříže chtění litinové. Západní technika zároveň zmizela kvůli poměrně vysoké ceně, i když je to slovinské gorenje. Kromě toho mohou „buržoazní“ plynové desky odmítnout pracovat v nepřítomnosti elektřiny, které jsem také nehodil.

Ukázalo se, že existuje několik modelů od běloruského výrobce. Gefest (Gefest) 6100-04 0004 a 5100-04. kteří splní všechny mé požadavky. Mezi rozdíly mezi těmito modely jsem našel pouze rozměry: 60x60x85 cm proti 50×58.5×85 cm.

Charakteristika Gefest Plynový sporák (Hphest) 6100-04 0004:

Gefest pece (Hephaest) 6100-04 a 5100-04 mohou být bílé a hnědé. A Gefest (Hephaest) 6100-04 0004 má barvu z nerezové oceli.

Před nákupem, porovnával ceny Hephaest 6100-04 v internetových obchodech. Vyberte hnědý smalt, ne nerezová ocel, včetně nižší ceny a snadné péče. Skleněný keramický povrch GEFEST modelů (GEFEST) 6500 a 1500 Líbí se mi více, ale bohužel takové modely se nyní shledaly pouze běžným elektronickým časovačem (který pouze beats), stejně jako elektromechanický časovač (vypnutí pouze pouze trouba). Takže volba nebyla skvělá. Ano, Gefest Modely (Gefest) 6100-04 a 5100-04 jsou dokonce s grilem a grilem, takže ani nevím, jaké talíře plynu nemusí být dost. I, naopak přemýšlel o jednodušších modelech, kteří mají šanci na rozbití pod. I když si vybrala stále bezpečnost a pohodlí.

Získaný Gefest plynový sporák (Gefest) 6100-04 v Yulmarte (Ulmart), protože na skladě v tomto skladu doprava zdarma a zvedání na podlahu, takže cena se ukázala být nejnižší (od obchodů s normálním dodáním v Rostov-on.Don). Bohužel, v CityLink 5% slevový kupón při placení PayPal včera jsem nefungoval, jinak bych tam získal. Ve vstupu a online obchodu nebyla žádná barva. V Mvideo, Eldorado a mediamarct plynové desky Gefest (Hephaest) 6100-04 a 5100-04 byly obecně nepřítomné.

Princip fungování řízení plynu, jeho klady a nevýhody

Systém řízení plynu poskytuje dvě funkce. krmivo a vypnout plyn. Palivo se zastaví podávání bezprostředně po útlumu plamene. Každý hořák v takových domácích spotřebičů je dodáván s hořákem, požárním senzorem. Ten se skládá z několika prvků:

Termočlánek je dvě dráty, pájené dohromady. Místo pájení trvá režim teploty. Po zahřátí se signál přenáší na jiný konec termočlánku, po kterém je přenesen do elektromagnetického ventilu. S ním je intenzita dodávky plynu řízena. Když je signál vysílán do ventilu, začne se podržet tlak na jeřáb.

Když je plamen vypálen, termočlánek začne vychladnout, signál je přerušen. Kvůli tomu je dodávka paliva fauče překrývá. Pokud je oheň stabilní,

Vestavěné panely plynové vaření. s plastikou

Můžete si vzít půjčku na webových stránkách holodilnik.Ru a maloobchodní obchody „Chladnička.Ru „:

Tento produkt si můžete zakoupit v splátkách bez přeplnění a první splátky. Splátky můžete umístit online a v maloobchodních prodejnách „.Ru „po dobu až 24 měsíců.

Nakreslete svou pozornost! Pro ozdobení splátek musí mít všechny zboží v koši vhodnou značku. Nákup zboží ve splátkách nelze použít jiné typy slev. Nákup v splátkách není k dispozici pro právnické osoby.

Jednotka akumulačních klubových privilegií. Proveďte nákupy, získat cashback bonusy a okamžitě je zaplatit až 50% nákladů na další nákup.

READ  Ruční chladnička odmrazování tak často

Společenství preferovaných zákazníků, kteří dostávají osobní a příznivější věty založené na určených preferencích.

Vestavěné plynové vaření panely jsou namontovány přímo do kuchyňského nábytku. Jsou rozděleny do závislé a nezávislé (autonomní). Závislé modely zahrnují ovládání hořáků na mosazném panelu. Pokud tuto možnost vyberete, musíte věnovat pozornost příslušným panelům trouby. Autonomní modely se vyznačují vlastními inteligentní kontrolou. Kuchyňské panely se liší v mnoha parametrech. Pro jejich nátěr, bílý nebo barevný smalt se používá, někteří jsou vyrobeni z nerezové oceli. Výběr barev závisí na interiéru kuchyně. Populárně užívali kombinované povrchy plynu, které kombinují skleněnou keramiku a plynové hořáky. Podobný povrch je charakterizován jednoduchostí péče. dostatek mokrého čištění. Poskytoval elektrické auto. Počet hořáků se může pohybovat od 2 do 5 a jsou pokryty odnímatelnými litinovými mřížkami. Záruka na techniku ​​je 1-2 roky. Jsme přesvědčeni ve vysoké kvalitě materiálů používaných pro výrobu navrhovaných zařízení. Chcete-li rychle vybrat vhodný povrch vaření, použijte na našich webových stránkách hodnocení a filtry. Nejdříve však s publikacemi, kde jsou prezentovány tipy na výběru technici.

Proč taková funkce potřebuje

Tento systém umožňuje konstantní kontrolu nad spalováním modrého paliva: V případě náhlého rozpadu plamene v důsledku návrhu nebo z nějakého jiného důvodu bude přívod plynu k hořáku okamžitě přestat. Proto je únik zabráněno, stejně jako hromadění výbušné směsi v místnosti, která je plná negativními důsledky pro uživatele a všechny obyvatele bytu.

Електричні плити з індукційною варильною поверхнею

V médiích a v televizi často hovoří o důsledcích výbuchu plynu v výškových budovách, důsledky jsou hrozné: nejen byt je zničen, kde došlo k úniku, ale sousední lidé umírali. Zajistit uživatele z takové katastrofy, výrobců plynových zařízení a navázat takové ochranné systémy.

Gorenje GI 62 CLI Plynový sporák

Gorenje GI62CLI Plynový sporák je schopen potěšit svou moderní milenku se spolehlivostí a rafinovaným designem. Mezi neobvyklými částmi můžete poznamenat ergonomické rukojeti mechanického řízení a automatického elektrochiggigu. Tyto funkce zaručují jednoduchý a pohodlný provoz s gadgetem. Zvláštní pozornost si zaslouží troubu. Mezi její výhody. funkce samočinného čištění, grilu, jasného podsvícení a mírně strach ze sklenice dveří.

Zvláštnosti:

 • Pracovní povrchový materiál smalt
 • Materiál Lattice litina
 • Mechanická správa
 • Energetická třída A
 • Počet plynových hořáků 4
 • Elektrické zařízení Automaticky
 • Typ plynu trouby
 • Trouba 48 l
 • Čištění trouby trajekt Aquaclean
 • Počet režimů trouby 2
 • Plynový gril
 • Počet sklenic oken 3
 • Osvětlovací trouba

Recenze: Gorenje G6SY2W plynový kanál. Přímo od ostatních

Ahoj kamarádi!Budu i nadále hovořit o domácích spotřebičích, které se usadily v naší nové kuchyni.Tento gorenje jednoduchost gkt6sy2w plynový vaření.

Získané v dubnu 2017 v obchodě „m. Video „pro 22000.

Jak se ukázalo, v našem městě je těžké najít vaření panel, který splňuje všechny tyto požadavky. Viděli jsme to na internetu, zejména se jim líbila přítomnost elektronického časovače na odpojení plynu v určitém čase. Bylo možné objednat na „003“, levnější, ale neriskuje kvůli špatné pověsti tohoto obchodu. Narazil na ni v „m. video“. Ukázalo se, že mají pouze výstavní vzorek, musí být objednán a dlouho čekat. Lisované termíny a velmi tento model jsem opravdu chtěl, proto si ho koupil od showcase, bez balení, ale se zárukou 12 měsíců.Byla vydána 2015, která mluvila o značení. A výroba v Itálii.potěšen.

Panel na vaření je dokončeno:. Pokyny pro použití v ruském a záručním listu;

-Dva sady trysek pro různé typy plynů, adaptér s plynovým hadicem pro svorku, samolepicí těsnicí těsnění pro montáž na pracovní desce.

Proces připojení k výkonové mřížce a plynu, jakož i instalace detailní v manuálu.

panel, vaření, plynu, časovačem

V první fázi je nutné umístit místo instalace a řez otvor pod panelem (560x480mm).

Dále připojte panel na elektřinu (s uzemňovacím kontaktem) a plynem pomocí pružné hadice (matice 1/2). Pro pohodlí je nutné odstranit mřížku a rozebrat hořáky.

Po připojení je kontrolována účinnost elektrotechniky a těsnosti sloučeniny plynové hadice.Těsnění je vkládán kolem obvodu, panel je instalován na místě a připojen k závorkám zespodu. To je vše, můžete použít.

Ovládací prvky jsou vpředu, pohodlné a neohřívané při práci.

ELEK-GIG pracuje bezchybně regulátor instalovaný v požadované poloze, klikněte na rukojeť a plyn je zapnutý.

Regulátor se drží, dokud se spustí regulační ventil plynu. Když se poprvé připojit, na stejném hořáku, musel jsem držet rukojeť po dlouhou dobu (asi 15 sekund). Myslel jsem si, že manželství, ale díky internetu se podíval na fóra, studoval zařízení pro regulaci plynu. Ukázalo se, že je vše jednoduché, při prvních inkluzích je nutné zatlačit zapalování na rukojeti rukojeť k ventilu, aby pracoval normálně. Poté trigger nebere více než 2 sekundy. Tato metoda je vhodná pro jiné modely.Řízení plynů funguje dobře. Když plamen vyšel ven, plyn se vypne po 3-5 sekundách.

READ  Měl by být v létě zapnutý zvlhčovač vzduchu?

Hořáky jsou snadno demontovány pro čištění panelu, čištění povrchu nezpůsobuje složitost a nevyžaduje leštění (jako nerezová ocel).

Povrch je plochý, bez zbytečného prohloubení a litinové mřížky mají protiskluzové stohy, které stále chrání povrch před přebytkem topení.

Je velmi spokojen s přítomností časovače při vypnutí plynu v čase (pouze na dvou levých hořákech). Řízení časovače časovače, dotkněte se prstu do středu regulátoru, zobrazte symboly „plus“ a „mínus“, se kterým je čas nastaven v sekundách od 1 do 99, po které bude dodávka plynu ukončena. Zbytkový čas je také zvýrazněn na rukojeti, během procesu vaření se můžete měnit, a na konci se pípnutí podává do 1 minuty. Je škoda, že ne všechny modely plynových panelů jsou vybaveny touto funkcí. To dodává pohodlí ve vaření.

Je čas vyvodit závěry.Tento vařící panel si zaslouží pozitivní hodnocení a doporučujeme mým čtenářům. Je to vhodné, praktické a multifunkční pro plynový panel.Z minusů mohu poznamenat pouze nepřítomnost v konfiguraci (a dosud nalezené v prodeji) další mříž o malém průměru pod Turku.

Editorial 1 „(29. srpna 2017.) Byla nalezena funkce: Pokud elektřina zmizí v bytě, plyn je vypnutý (na povolených hořákech)

Editorial-2 (08-03-2019) Dnes jsem zjistil, že časovač zemřel

Budu rád, kdyby moje zpětná vazba pomůže vaší volbě.Hodně štěstí a jen dobré nakupování!

Hodnocení nejlepších kompaktních plynových desek s plynovou troubou o šířku 50 cm

místo. GEFEST 3200-06 K19

Model je vybaven čtyřmi hořáky, což vám umožní připravit spoustu několika jídel pro velkou rodinu. Přední pravý hořák je ohříván rychleji, což přispívá vysokým výkonem 3.05 kw. Hořáky 2 kW jsou umístěny vlevo a slabý hořák s výkonem 0 instalovaného vpravo je instalován vpravo.7 kw. Všechny z nich s systémem napájení automobilů, takže již nemusíte koupit zapalovače a zápasové boxy.

Smaltovaný povlak bude potěšit jejich trvanlivost a snadnou péči. Trouba má užitečné množství 44 litrů a je vybavena termostatem, který umožňuje vytočit a držet v procesu vaření teploty indikované uživatelem. Dveře s dvojitým zasklením, takže se ho dotkli na vnější straně, nebudete dostat hořet. Přítomnost podsvícení vám umožní vyhodnotit připravenost nádobí bez zvýšení dveří.

Vzhledem k malé velikosti 85x50x57 cm, deska může být doporučena pro malou kuchyňku. Výška může být změněna nastavitelnými nohami. Pro skladování nádobí je zvýrazněno samostatný box. Případ okamžitě vynikne na pozadí konkurentů, protože je malovaná neobvyklá hnědá barva.

 • Avtodzhigi pro všechny 4 hořáky;
 • Praktická barva;
 • Moderní design;
 • Dobře promyšlený topný systém;
 • Odolný smaltovaný povlakový případ;
 • Jednoduchý a spolehlivý.

místo. Hansa FCGW51001

Vyberte vestavěné plynárenské desky dobré kvality v rozsahu HANSA, jehož produkty jsou charakterizovány ergonomií a krásným designem. Model FCGW51001 nepřekročil, který získal skromné ​​velikosti a spolehlivé mechanické přepínače k ​​řízení intenzity hoření.

Případ je natřen do klasického bílého odstínu s smaltovaným povlakem a bude vhodný v kuchyni s jakýmkoliv stylem interiérů. Povrch vaření je rozdělen do 4 hořáků, z nichž jeden velký s průměrem 9 cm, jeden malý. 4 cm a dva střední 6,5 cm. Trouba má objem 48 litrů, časovače a podsvícení. Dvouzlažené skládací dveře, které snižují jeho vytápění zvenčí a podporuje bezpečné použití. Ovládání plynu je k dispozici pouze pro troubu. V zásuvce je vhodné skladovat pánev a pánve.

panel, vaření, plynu, časovačem
 • Design;
 • Kompaktní rozměry;
 • Dobré a levné;
 • Velká trouba;
 • Snadno umýt z znečištění;
 • Pohodlná rukojeť dveří.

místo. De luxe 5040.41g

De luxe 5040.41g spadá na 5. místo v seznamu nejlepších plynových kamen s grilem a fit i na nejmenší kuchyni v důsledku velikosti 50x85x50 cm. Technika malovaná ve sněžném barvě a váží pouze 39 kilogramů. Snadné použití přispívá k velkému 43 litru statečného kabinetu a čtyř hardwarových hořáků. Kromě toho vložte litinovou mřížku, dlouhé udržovací teplo. Na rozdíl od výše popsaných modelů je funkce řízení plynu k dispozici jak pro sporák a pro troubu, která zajišťuje bezpečnost provozu.

READ  Vysavač Kirby a porovnání s jinými vysavači

Kontrola výkonu požáru se vyskytuje pomocí otočných přepínačů a automatický balíček se provádí samostatným tlačítkem. Mechanický časovač vás po zadaném čase oznámí zvukové výstrahy.

Smaltovaná ocel bude potěšit jednoduchost péče. Ve spodní části je krabička, kde se nádobí složená. Můžete připravit lahodné masové pokrmy kvůli přítomnosti plivaného a plynového grilu. Přítomnost podsvícení umožňuje vyhodnotit míru připravenosti misky a dvojí zasklení dveří zabraňuje popálení. V základní konfiguraci získáte dvě dobré babes.

 • Přístup funguje velmi rychle;
 • Klasický design;
 • Kontrola plynu pro desky a hořáky;
 • Plivat a plynový gril v soupravě;
 • Tiché hořáky;
 • Hmotnost a kompaktní rozměry;
 • Velký hořák na blízkém okraji;
 • Litinové mříže.

místo. Gorenje g 5112 wf-b

Můžete si vybrat lepší plynový sporák s plynovou troubou v sortimentu výrobce gorenje, jejichž produkty splňují přísné standardy kvality a spolehlivosti. Model G 5112 WF-B je dodáván s kovovým víkem, který může být pokryta povrchem vaření. Unikátní konstrukce plynových hořáků je uspořádán tak, aby plyn byl smíchán se vzduchem před vstupem do trysek. Díky tomu získáte úplnou kontrolu nad plamenem a sníženou spotřebu plynu.

Na prvním řádku instalovaný malý hořák s průměrem 5.4 cm a velký 9,9 cm. Blíže k zadní stěně bylo 2 více varných desek o průměru 7,4 cm a kapacitou 1.9 kw. Svítí stisknutím tlačítka, jako je plynová trouba, což zvýrazňuje gorenje g 5112 na pozadí konkurentů.

Klenová forma stropní pece umožnila zvýšit objem až 70 litrů, což je dost pro velkou rodinu. Topení je možné až 275 stupňů a basa jsou umístěny na přívodních přívodech. Stěny pokryté smaltem SilverMatte, která zjednodušuje čištění a vnitřní prostor je zvýrazněn pro větší pohodlí. Ve spodní části je prostorná přihrádka pro skladování nádobí.

 • Krásný vzhled;
 • Vybudovat kvalitu a 2 roky záruku od výrobce;
 • Elektrický rys;
 • Kontrola plynů hořáků a jejich vhodnou polohou;
 • Litinové mříže;
 • Trouba s obrovským množstvím 70 litrů;
 • Nejvyšší třídy spotřeby energie A;
 • Dobré péct;
 • Přesně a snadno nastavitelný dodávka plynu.

Automatizace varu

Další užitečnou funkcí elektrických a indukčních povrchů pro vaření se nazývá vařit automatizaci. Je snadné hádat, že jeho úkolem je kontrolovat kapalinu, přivedl k varu. Svody s vařící automatics jsou vybaveny speciálními senzory měřením teploty obsahu nádobí.

Nejprve je hořák zapnutý maximálně, a jakmile se kapalina začne hodit, elektronika snižuje kapacitu pracovního prostoru. Drop-off automatizace podporuje stabilní varu a neumožňuje tekutinu vylití nádobí.

Výhody technologií Kaiser Vaření Panel

Chcete vařit na krásném a moderním vaření panelu? Pak si vyberte techniku ​​z německé značky Kaiser. Výrobce nabízí plyn, elektrické, indukční modely, stejně jako nástroje s kombinovanou metodou topení.

Povrch plynových vaření panelů KAISER je vyroben z kovu, tvrzeného skla a skleněné keramiky různých barev. Zařízení jsou vybavena regulátory mechanického výkonu, systémem řízení plynu a automatickým elektrickým zařízením. Mnoho modelů poskytuje trojnásobné turbo korody s adaptéry pro wok pleti.

Induction Kaiser Vaření panelů ze skleněného keramického povrchu jsou vybaveny smyslovým ovládáním, oválným a kulatým expanzním zónami. Zařízení jsou vybavena časovačem s automatickým vypnutím, funkce napájení, která po dobu několika minut zvyšuje maximální topný výkon, indikátory zbytkového tepla, ochranné blokování od dětí, systém rozpoznávání nádobí.

Chladicí panely s elektrickými hořáky jsou také řízeny pomocí senzorů (Full Touch, Power-Slide). Výrobce uvolňuje model s velmi neobvyklým designem. Zařízení jsou vybavena topnými tělesem Hi-Light, Automatic System System System Bezpečnostní ochrana, blokování dětí, indikace zbytkového tepla.

Chtěli byste se seznámit s celou řadou kaiserových vaření povrchů? Pak přejděte do našeho katalogu. Můžete si vybrat během několika minut, díky pohodlnému systému filtrů podle parametrů. Dodávka zařízení v Moskvě a regionech Ruska se provádí zdarma.

Kaiser KSG 6380 Turbo sušící panel

| Denial of responsibility | Contacts |RSS