Příprava na epilaci bikiny poprvé

Příprava na přehlídka: doporučení, jak se připravit na první postup pro depilaci zóny bikini

Mnoho moderních dívek se snaží dostat hladkou a dobře upravenou kůži. Použití holicího stroje však nedává správný účinek. Zástupci nejlepšího jsou proto v hledání alternativních možností.

Postup kosmetologie je obzvláště populární, přičemž jsou vlasové folikuly odstraněny hmotnostem cukru. Tento postup se nazývá Shugaring. S ním můžete získat hladké pokrytí pokožky, které potěší dívku několik týdnů. Ale musíte vědět, jak se připravit na první postup SHUGARING. Přesnější informace lze získat, pokud se přijímáte do kurzů Sugraring v St. Petersburg https: // Ecolespb.RU / estetika-kosmetologie-škola / Kursy-Dillyacii, se kterou si můžete přečíst více zde nebo v jakémkoli dalším vzdělávacím centru pro daný výběr.

Která cukrová pasta se rozhodne pro depilace bikin

Hlavními prostředky pro hospodářství SHUGARING. SUGARE PASTE. Může být zakoupen v obchodě nebo svařovat se. Je důležité, aby byla směs požadovaná konzistence. Pro přehlídka intimní oblasti je pasta pevné nebo střední hustoty ideální. Nepoužívejte měkké typy kompozic pro tuto zónu, protože nejsou určeny pro depilaci drsných tlustých chlupů, charakteristické zóny bikin. Rozmanitost pasty musí být uvedeno na štítku bank.

Pečlivě pečlivě pečovat o výběr směsi: nemělo by obsahovat žádné další příchutě a barviva. Hlavními složkami jsou cukr, fruktóza a voda. Mnoho typů směsí zahrnuje éterické oleje a různé rostlinné extrakty, které jsou účinně hydratovány a změkčují pokožku při provádění depilace.

Buďte opatrní, pokud máte alergie na produkty týkající se sféry včelařství: někteří výrobci přidávají včelí medu na pastu.

Komponenty pro cukrovou pastu lze nalézt v každé kuchyni, tolik žen ji nezávisle připravuje. Další recept se nejčastěji používá:

 • Naplňte 2 sklenice vodního cukru ¼. Lepší mix ingredience v malé smaltované kapacitě.
 • Přidat ¼ citronovou šťávu.
 • Varovat složení na pomalém ohni a čas od času míchání.
 • Po 8-10 minutách zkontrolujte, zda je hmotnost připravena. Chcete-li to provést, odkapávejte trochu směsi do mísy studené vody: pokud se kapka stala pevnou, pak vypněte oheň a rozbije připravenou kompozici do jiné nádoby pro další použití.

Pokud po depilačním postupu opustili nepoužitou směs, pak ji umístěte do chladničky. Příště se shromáždíte, abyste se stručili, zahřejte zmrazené těstoviny s vodní lázní nebo v mikrovlnné troubě.

Vzhledem k tomu, že kompozice se používá k depilování v teplé formě, pak před použitím zakoupené pasty ho uzdravuje s pohodlnou teplotou. Je lepší co do činění s pomocí Expopupua určených pro tavení JOAM vosku a vybavené teplotními indikátory. Pokud nechcete koupit speciální zařízení, pak můžeme hmotu zahřát pomocí mikrovlnné trouby nebo vodní lázně.

Domácí postup intimního prostoru intimního prostoru se provádí ručně, takže nebudete potřebovat další finanční prostředky ve formě obvazu nebo špachtle.

Recenze specialistů o bikini laserové epilace

Viděl jsem výsledek 10 dní po prvním postupu, kdy je vlasový průmysl pár mm a začal vypadat. Tak jsem udělal 5 sezení a výsledek byl úžasný. neměl jsem jediné vlasy v zóně hlubokých bikin! Mám tmavý a doporučený počet sezení pro mě 5-8.

V životě jsem strašný zbabělec a bolest divoce bojí. Jakmile se přítelkyně vytáhla na vosk. všechny. Udělal ten krém, pak holicí strojek. Ale unavený. Nejprve zkontroloval laser na nohy a podpaží, a pak jsem už udělal bikiny. Výsledek je spokojen s naprosto. Nyní jen laser!

READ  Jak odstranit červené skvrny po epilaci

Gel se aplikuje na kůži, neměl jsem žádné nepříjemné pocity. Po zasedání je samozřejmě obecně nepochopitelný, existuje nějaký výsledek. Mistr řekl, že vlasy padají kolem týdne. Opravdu se stalo po 10 dnech, vlasy začaly vypadat znatelně. Takový výsledek můžete upozornit: I po holení už ne pevné štětiny, vlasy rostou mnohem pomalejší, stali se lehčí a tenčí. A jejich mnohem méně.

Jak se holit „tam dole“? Tipy pro upravenou intimní oblast 🙂

Základní techniky SHUGARRING

SHUGARING se nazývá typ epilace, která se provádí pomocí cukerné pasty. Hmotnostní produkty pouze z environmentálních materiálů, které nemají vliv na vzhled podráždění, stejně jako svědění. Mezi tyto komponenty patří čistá voda, cukrový písek a citronovou šťávu. Pasta je rovnoměrně rozložena na tělo výhradně proti růstu chlupů a odstraňujte ji s ostrými trhlinami, které jsou proti růstu vlasového folikulu.

V současné době existují pouze dvěma způsoby, jak používat pastu v závislosti na jeho hustotě, a to:

 • Metoda obvazu. Za účelem odstranění vlasů s touto technikou je nutná pasta měkká hustota. Použijte tuto metodu i doma. Hmotnost je distribuována tělesem pomocí jednorázové dřevěné tyče. Za účelem odstranění kompozice z kůže použijte speciální obvaz, který je papírové pruhy. Kapalná pasta ukládá a rozbije ve směru růstu chlupů.
 • Manuální metoda. Pro něj je nutné použít příliš hustou nebo průměrnou hmotnostní hustotu. Před použitím cukerné pasty na kůži je hněten ručně. Je také aplikován s rukama na epilacovatelné oblasti, zatímco je nutné jej několikrát distribuovat ve směru nahoru / dolů a potom se hmota vyjme rukou směrem k růstu vlasového krytu.
příprava, epilaci, bikiny

Dívky se zajímají před jakoukoli technikou slušné, jak se připravit na postup. Příprava je stejná pro každou techniku, to pomůže provést postup nejúčinnější a snížit bolest, stejně jako riziko nepříjemných následků.

Příprava pro epilaci cukru během menstruace

Během menstruace v těle ženy mění hormonální pozadí. Také trpí obecnou pohodu. Během menstruace intenzifikuje bolest. Nepříjemné následky nejsou vyloučeny:

Pokud je to možné, držení SHUGARING je lepší odložit. Pokud taková možnost neexistuje tato možnost, provádí se následující příprava:

 • Na jmenovaném dni vyloučit fyzickou námah;
 • V odstraňování zóny, lehké piloté;
 • Vyčistěte pokožku antiseptickým činidlem;
 • V žádném případě nepřehřívejte kůži nebo po zasedání;
 • Pokud je v intimní zóně plánováno odstranění, včetně hlubokých bikin, použijte tampon;
 • Kromě toho můžete pít pilulku anesthetikum.

Připravte se na hluboké bikiny SHURARING

Jak se připravit na hluboké bikiny SHUGARING? Pokud jde o délku chlupů, kritéria pro depilaci jakékoli části těla zůstávají stejné, jak je uvedeno výše. Příprava na záření v hlubokých bikinách však znamená další aspekty, které mohou postupovat méně bolestivý. Tyto zahrnují:

 • Čas: Bikini Zone Shugaring je lepší udělat od 13 do 15 hodin dne, protože během této mezery je lidské tělo je nejméně náchylné k bolesti;
 • Anestézie: asi hodinu před začátkem postupu bude vyprávět anestetická tableta;
 • Chlazení: Pokud se depilace provádí doma sami, před jeho startem je nutné otřít kožní led, aby se snížil citlivost;
 • Pose: Opět platí, že v případě domácího řízení hraje důležitou roli vhodnou pozici, ve kterém se maximální dostupnost do chlupů otevře, což znamená, že nebude muset několikrát určit jednu kůži.

Doporučení pro přípravu pro SHUGARING BIKINI:

Minimální délka vlasů s depilací cukru by měla být 4-5 mm, ne méně. Prvních několik mandlí session depilace cukru použije pastu, která bude plně obklopovat vlasy a odstranit ji spolu s žárovkou. Po 4-5 sezení se vlasy stanou tenčí a měkčí. Tři tenké vlasy mohou být odstraněny na následném postupu, pokud je jejich délka 3 mm. Maximální délka vlasů. 8 mm. Delší vlasy pro Shugaring není potřeba. Vlasy ve všem roste různými rychlostmi, ale v průměru 4-5 mm délky dosahují za 2 týdny.

READ  Jak odstranit podráždění po epilaci epilátoru

Po zájmu postupu začnou vlasy růst. Automaticky se dostanete k břitvu nebo krém pro depilaci. Shugaring nejen odstraní vlasy, ale dělá je tenčí. Depilace cukru ztenčující vlasy a zpomaluje jejich růst. Pokud používáte břitva v intervalech mezi depilací cukru, pak bude celý výsledek čerpadlo. Z vláskových vlasů bude rigidní.

Pokud se před depilací cukru liplí, pak se zvýší účinnost postupu. Peeling je vyčištěn mrtvé částice kůže a celé „odpadky“. Cukrová pasta je lepší pronikavá a obklopuje chlupy, které vám umožní lépe odstranit. Pokud uděláte peeling před shighging, pak bude bolest na samotném postupu výrazně méně. Nové nástroje pro peeling, který jste dosud nezkusili, by neměly být aplikovány, protože neočekávaně vyplývající alergická reakce nebo podráždění pouze komplikuje situaci. Pokud uděláte peeling před shigaring, pak budete bez nejkratších chlupů bez nejkratších vlasů a snížení pravděpodobnosti šustění chlupů po postupu.

Než půjdete na mistra, musíte se osprchovat. Nemůžete otírat tělo žínkem s agresivním detergenty, ale je nutné prát prostředkem pro intimní hygienu. To je otázka etiky.

Před depilací cukru nemůže jít na solárium nebo opalování. 48 hodin před tím, než postup nemůže používat mastné krémy nebo jiné oleje olejem. Hlavní věc před melodie. Samozřejmě, že záznam pro SHUGARING je proveden předem a budete mít čas. Právě si připravte morálně, malá bolest, kterou můžete trpět, protože na oplátku dostanete dokonale hladkou pokožku a tenké měkké vlasy v oblasti Bikini.

SHUGARING PRO HEAD BIKINI

Hluboké bikiny SHUGARING (HE PERSIAN NEBO CUKR EPILILU) je technika pro odstranění nežádoucích chlupů se speciální cukrovou pastou z pubic, zárodečných rtů a mezi hýždě. Technika hypoallergenne je bezpečná, zatímco nechtěná vegetace se odstraní žárovkami, takže výsledek je udržován 2-3 týdny.

 • Francouzský styl: Vlasy jsou odstraněny z zárodečných rtů a téměř celý povrch pubis, jen pás 4-5 cm široký je vlevo uprostřed.
 • Brazilský Styl: Vlasy jsou odstraněny z perineum a oblasti zadního průchodu, je tu tenký proužek podél čáry na pubici.
 • Hollywoodský Styl: Vlasy jsou zcela odstraněny všude. od pubis, zárodečných rtů a zadního průchodu.
 • Manuální technika: Cukrová pasta se aplikuje na kůži, po zmrazení jeho hrany je zvednuta a rozpadá se s ostrým pohybem pro růst vlasů.
 • Technika obvazu: Pro aplikaci pasty se používá špachtle a ne prsty, pak je na něm vybráno obvazy (speciální tkáňové pásy), které jsou odstraněny ostrým pohybem s cukrem a chlupy.
 • Manuální technika pomocí aplikací. Těsná cukrová pasta, teplá až 35-40 stupňů, je superponována na malých oblastech kůže. Poté jsou zmrazené aplikace odstraněny jeden po druhém. Technika je vhodná pro zóny, které se liší ve vysokých úrovních pocení (podpaží, bikiny).
 • Hypoalergenicita
 • Vlasy, dokonce i krátké a tenké, odstraněny žárovkou
 • Menší bolest ve srovnání s epilací voskem
 • Hladká kůže (hnětací buňky epidermis jsou odstraněny vlasy)
 • Méně perzistentní vlasy
 • Méně pravděpodobné, že se dostane hořet, protože cukrová pasta, na rozdíl od vosku se zahřívá na tělesnou teplotu
 • Dostupnost pro cenu

Nevýhody Shugaring Zone Deep Bikini

 • Cukr cukrovky a jiná endokrinní onemocnění
 • Řady, podráždění, škrábance v epilační zóně
 • Konvexní moly v zóně bikiny
 • Těhotenství
 • Individuální nesnášenlivost na složky pasty
 • Týden před epilací, vzdát se solária a slunce na pláži. Jinak nesmí pokožka mít čas se zotavit po vystavení slunečním světlu, což může způsobit podráždění.
 • Po dobu 1-2 dnů vyčistěte pokožku bikin z mrtvých buněk epidermis s měkkým křovinem (opatrně působit, abyste poškodili sliznickou membránu).
 • V den SHURARING NEPOUŽÍVEJTE žádné krémy a pleťové vody na zóně Bikini. kůže by neměla být kluzáka. Kromě toho, kosmetika vstupující do povrchu ošetřeného cukru může způsobit podráždění a alergie.
READ  Rozptylovač plamene pro plynovou varnou desku Indesit

Hluboké bikiny SHUGARING: Kde je lepší udělat. v kabině nebo doma?

Sigharing hlubokých bikin doma bude stát levnější než epilace salonu. Nezapomeňte, že tento postup je spíše bolestivý, takže ne každý může rozhodnout o nezávislé odstranění vlasů v takové jemné a citlivé zóně. Kromě toho, pokud nemáte zkušenosti, odstranění vlasů může trvat hodně času.

SHUGARING Pasta je jiná konzistence: měkké, střední, pevné a velmi pevné. Pro hluboké bikiny, tvrdé nebo velmi těžké.

Také, pasta může být vytvořena samostatně. Pro tento 10 st. L. Cukr, šťáva ½ citronu (nebo 2 hodiny.L. kyselina citrónová) a ½ sklenic vody uzdravené na silném teple po dobu 1-3 minuty. Pak dostat oheň a nechat sirup půl hodiny tání pod víkem, pravidelně míchání (lépe každých 5-10 minut).

Hotová konzistence pasta se podobá tekutému medu, nelepí se ruku, snadno se hodí do míče, voní karamelu.

Stiskněte vložku pro zapisování do plastové formy a ochlaďte na teplotu 36-38 stupňů.

Co potřebujete pro přehlídka doma

Pokud se rozhodnete, že se přehlížíte doma, musíte si koupit cukrové těstoviny ve specializovaném skladu požadované konzistence, špachtle, mastku nebo odmašťovacího mléka, antiseptika, smetany, aby se odstranily podráždění a případně, místní léky pro venkovní použití.

 • Umístěte kůži, aplikovat na oblast bikiniho teplého vlhkého ručníku. Nebo přijmout horkou sprchu. Pokud je to nutné, půl hodiny před začátkem SHUGARING aplikujte anestetický krém.
 • Otřete krém odmaštění pleti bikin nebo posypeme mastkem.
 • Použijte pastu na malou oblast kůže a počkejte, až zamrzne (15-20 sekund).
 • Odstranit s ostrým pohybem pro růst vlasů a okamžitě stiskněte ruku do zpracované plochy, abyste snížili bolest.
 • Opakujte postup, dokud neodstraníte všechny vlasy. Bude to trvat 40-60 minut.
 • Projekt pokožku antiseptickým činidlem a aplikujte uklidňující krém, například s extraktem Aloe Vera.

Jak se starat o bikini zónu po SHUGARING

 • Nepokládejte pokožku v bikinách zóny 6-12 hodin.
 • První 2-3 dny otřete bikini zónu chlorhexidin.
 • Omezte fyzickou aktivitu, turistika v bazénu. Odmítnout navštívit saunu a koupel. Tyto postupy zvyšují pocení, které mohou způsobit podráždění.
 • Po 3-4 dnech, opět, nechte Bikini Zone Scrub. snížit riziko zaostřování vlasů.

Jakou délku by měly být chlupy pro přehlídka hlubokých bikin

Optimální délka. 5-6 mm, smazání kratších vlasů lépe důvěřovat specialistovi.

Kolik je výsledek ze záhyby

Až tři týdny. Potřeba opakovat epilaci není dříve než po 14-16 dnech. jinak vlasy prostě nemají čas růst na požadovanou délku.

Jaký je rozdíl mezi odstraněním vlasů a shigaringem

 • SHUGARING je jemnější postup, je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro citlivé. Vosk se nedoporučuje těmi, kteří mají spaliny a jíst natahovací značky, aby nedošlo k tomu ještě silnější.
 • Cukr odstraňte vlasy pro růst vlasů, vosk. proti. Proto, když se zmizí méně než procento zarostlé vlasy.
 • Epilace vosku trvá méně času, protože jsou zpracovány větší sekce kůže.
 • S shigharingem menším rizikem popálenin, jak se zahřívá v rukou, a ne v zařízení
 • Lipský vosk a je těžké odstranit z kůže, pro to potřebujete speciální krém. Zbytky cukru lze provést obyčejnou teplou vodou.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS