Planetární mixer Redmond RFM 5318 Přehled

Redmond RFM-5318 Recenze

Komentář: Porovnejte nic s tím, co obecně, jako je.

Výhody: Dobrá a rychle šlehaná vejce a „plicní“ produkty.

Nevýhody: používány dva nebo třikrát týdně, někdy i méně. 10 měsíců po koupi spálené uvnitř všeho, co může být, i když se všechno změnil postupně, žádný těsný test hnětení.

Výhody:.Design-vybavení-rychlostní cena

Nevýhody: mísa je velmi tvrdá

Komentář: První spuštění bylo vůně roztaveného plastu. Ale všechno šlo. Bares dokonale, při prvním zvolení není rychlost, ale uvedení na 5-6, proteiny vzrostly za 5 minut.Líbilo se mi design a prostorná mísa.Těsto se jednou připravuje. Při míchání trysky pro kapalné těsto, suché přísady zůstaly kolem okrajů misky. Podívejme se, jak to bude příště.Při vysokých rychlostech je mixér dobrý tak vibrovat. Pokud je strmý těsto, pak bude pravděpodobně jít na stůl) Obecně platí, že nákup je velmi spokojen s aliexpressem vyšla fantastický 3900. 4.09.21g

Výhody: Dobrá síla, ne hlasitě

Komentář: Dobře balení, přišel bez poškození, mixer je velmi ventil k nákupu!

Nevýhody: bary ze dvou vaječných proteinů

Výhody: dost silný, to trvá trochu místa v kuchyni

Nevýhody: Používám dva týdny, dokud jsem zjistil.

Komentář: Použil jsem pro vaření sušenky a hnětení těsta na koláče. Vše obleky: a moc a rychlost. Po použití ručního mixeru pociťte rozdíl. Snadné a urychluje práci. Nákupem spokojenosti.

Výhody: Hladký start, tam je reverzní, elektronická ochrana proti přetížení a přehřátí, kovové převodovky, tři trysky, velký objem misek. Suckers spolehlivě drží mixer na stole při práci.“Chutná“ cena.

Nevýhody: černý lesklý plast vypadá krásně, ale velmi značka.

Komentář: Dlouho jsem chtěl koupit těstu, ale zastavil cenu. Vzal dobrou slevu (ukázalo se méně než 4000 p) a neztratil. Máme mechanickou Naberazku, těsto na těstoviny je velmi chladné, dříve hnětené v Buankoviži (chudé, bylo pro ni velmi obtížné). Stejnou situaci při hnětení písku testu plechu pro plech plech s velkou cukrářskou injekční stříkačkou. Stále se snažil jen těsto na nudle. ZAM prošel rychle (400 g. mouka, 3 vejce a 50g., voda šla 7-8 minut a pak jsem byl opětovný). Velmi spokojený s výsledkem. Okamžitě řeknu, že když jsem zvýšil stahování na 30% mixer už nebyl tak pohodlný, už ho nebudu načíst. Možná budete potřebovat velkou moc, ale to je další cenovka. Nedávno, zkuste něco světla (sušenka, Charlotka).

Směšovač Redmond RFM-5318. Recenze vlastnictví

Než si koupíte mixér Redmond RFM-5318, chci si přečíst skutečný přehled vlastníků, těch lidí, kteří již koupili a užívá si produkt na chvíli. Podívejte se na recenze reálných kupujících o zařízení, zjistěte všechny jeho výhody a nevýhody. Pokud jste vlastníkem Redmond RFM-5318 mixer, pak si podělte o svůj názor, nechte svůj přehled. Každý odeslaný komentář je testován a mírný. Specialisté odpovídají na vaše otázky o míchači Radmond RFM-5318. Výrobce: Redmond.

Dmitry Kopylov

Pros: dobré materiály a design. Funguje to docela ticho.

Nevýhody: Koupili se k ohrožení testu a tento konkrétní mixér se s tímto úkolem nevyrovnává. Všechny těsto z nějakého důvodu ochlazuje na kňučení a procházejte. cm. Foto a video. Celý design je pěkný kombajn a při hnětení testu, horní část (která je nad otočným spojem) tam a zde. Nepřekvapivější spínač rychlosti. V prvních polohách se nezapne, t.E. musí to trochu dále otočit. Kromě toho, po zapnutí, spínač lze otočit několik kliknutí zpět a mixér bude pokračovat v práci. Vada je nebo tak koncipována, nerozuměli jsme.

Recenze: S jeho hlavním úkolem, test hnětení, toto zařízení nevyrovnává.

Evgeny L.

Pros: Všechno funguje dobře! Těsto interferuje s třeskem! Ukazuje se elastickou, homogenní konzistenci. Všichni všichni vynechají. Není moc hlučný. Hladké zrychlení. Je to těžké a spolehlivé. Velká kapacita. Kvalita trysek. Dobře umýt.

Egor Dadaev

Plusy: mísa Design mísy krycí kryt pro čerstvé produkty Rychlé míchání a bití hladký start a rychlost rychlosti

Nevýhody: Zápach motoru v prvním startu

Recenze: Pohodlný design umožňuje snadno přidávat smíšené produkty bez obtíží, v důsledku hladkého startu neexistuje žádná suspenze mouky. Dobře-out design mísy umožňuje šustění zachytit i malé svazky. Vzhledem k dvojitému hlavnímu bažině se vajíčko a smetany rychle šlehají na požadovanou konzistenci.

Tatyana

Pros: ne hlučné, mocné, stylové, nohy. Přísavky, kryt na misce, prostorná mísa

Zpětná vazba: Cool Mixer. Plně splňuje popis. Nejsem pro a pro mě ? Vřele doporučujeme. Tři trysky. A jak těsto hnětení. Mmm. Příběh)

READ  Po tom, kolik je fén vylučován z těla

Michail B.

Pros: dal tento model mixéru pro dívku, jak byla fascinována cukrovinkářským umění. Dívka byla velmi ráda, používá to nyní pro každé pečení. Krásný stručný design, velmi prezentovatelné vzhled. Má šálky s přísavkami, které bezpečně upevňují mixér na povrchu. Docela mocný: neměli jsme žádné případy tak, aby moc nestačila. Šlehačky báječné pro krémové floristiky. Všechny položky jsou velmi organicky chlazeny. Auto. Napájení ??

Nevýhody: Dost nahlas, ale takový mixér a neměl by být tichý.

Zpětná vazba: Toto není mínus a ne plus, jen proto musíte být připraveni v tomto modelu. Pro nás jsou trysky a misku velmi obtížné. Na jedné straně je to velmi dobré, že jsou pevně upevněni, na druhé straně si myslíme, že pokaždé, když něco bylo roztrhané a pokud to dáte silnější, jen jsem zlomený.

Olga P.

Pros: velmi spokojen, dokonale mísí těsto na sušenky, vejce biče. A vypadá stylově. A ne příliš hlučné

Zpětná vazba: Velmi cool mixer, doporučuji

Oleg Shtopenko

Pros: Zatímco to funguje dobře. Podívejme se, co se stane další.

Nevýhody: Ve srovnání s Kenwoodem (rodiči) to samozřejmě chlipcot. Náklady jsou však zcela odlišné.

Lena Holodnik

Pros: Vynikající kvalita a funkčnost

Dmitry Musatov

Nevýhody: Když se nejprve zapnete vůně plastu hořáku.

Svetlana S.

Nevýhody: Splavové přísady na stěnách. Udělej to těžké střílet misku

Zpětná vazba: špatné interfervy / šlehání. Velmi velká mezera mezi miskou a tryskami, všechny komponenty jsou usazeny na stěnách a musí zasahovat ručně

Alexey A.

Pros: Moje žena je velmi pěkná tento mixer, a my také, její dorty.

Nevýhody: Možná je mísa těsně odstraněna speciálně pro ženské ruce

Anna B.

Pros: dokonale vhodný pro domácí pečení

Nady Litvina

Plusy: dobrý mixer, dávno jsem snil

Andrei

Zpětná vazba: Komfortní planetární mixér, dostatečně silný. Vizuálně mísa se zdá být malá, ale je dostatečně kompatibilní. Nepochybný plus je přítomnost víka v misce. Stojí za své peníze.

Lyudmila L.

Pros: cool design, kompaktní, relativně tichý

Zařízení

Planetární směšovač balení je zdobeno v rozpoznatelném stylu: na černém pozadí Existují obrázky zařízení a jeho jednotlivých dílů, dezerty, které lze s ním připravit a hlavní textové informace: specifikace a popis funkcí. Pozorné inspekce balení umožňuje vytvářet dojem uvnitř zařízení. Na boku stran jsou obsaženy řezy, usnadňující interakci s poměrně velkou velikostí krabice.

Миксер находится в неподвижности благодаря двум пенопластовым вкладкам. Аксессуары и корпус прибора упакованы в полиэтиленовые пакеты и уложены в специальные выемки вкладок. После вскрытия из упаковки были извлечены:

  • моторный блок
  • miska
  • ochranný kryt
  • крюк для теста
  • насадка для смешивания
  • венчик для взбивания
  • паспорт, сервисная книжка и рекламные материалы

Na první pohled

Как мы уже указали в оглавлении, корпус тестомеса изготовлен из черного пластика с примесью блесток, что может доставить особую радость людям, продумывающим в дизайне кухни каждый элемент — прибор слегка переливается на свету и выглядит стильно. В откидывающейся части корпуса также имеется металлическая вставка.

Высота нашего устройства 29 см, диаметр чаши 21,5 см — габариты стандартные и полностью совпадают с аналогичной моделью миксера, который мы недавно тестировали.

Samolepka na pouzdře nás spěchá, abychom potěšili informace, které planetární mixér má dvojnásobnou ochranu proti přehřátí, a je také instalován ne plastová a kovová ozubená kola, která by měla významně prodloužit životnost zařízení.

Konstrukce zařízení je také klasický. statický základ, s miskami misky, skládací částí hřídele pro upevnění trysek, regulátor rychlosti a tlačítka blokovací hlavy v pravé dolní části skříně.

Skládací část pouzdra je klesá a ne příliš prudce vzroste o cca 30 °.40 ° při stisknutí tlačítka-Lock. Chcete-li snížit skládací část pouzdra dolů, musíte kliknout na tlačítko Zámek a mírně stisknutím těla, čímž se připojte k klepnutí.

Umístění napájecího kabelu je umístěno na spodní části zařízení a je zde také prostor pro navíjení a skladování drátu. Ve středu druhé části spodního dna je štítek s krátkými technickými informacemi o zařízení.

Koutky zařízení jsou zaoblené a v každém z nich je gumový noha-sucker. Díky nohám může mixér stále stát na stole, i když je to vystaven, a „odletět“ z povrchu, který bude potřeba udělat malé úsilí.

Vřeteno pro připevnění trysek je kovový hřídel se dvěma výstupky a pružinou venku. Trysky jsou připojeny ke standardnímu způsobu. opotřebení na hřídeli a otáčky, dokud se nezastaví.

READ  Jak umýt keramickou desku z tuku

Zahrnoval tři trysky: bičování bičem, hák pro hnětení testu, tryska pro míchání měkkých produktů. V corolla 6 ocelových oblouků, háčku a trysky pro míchání silueta.

Zaoblený rozpad 5 litrů je vyroben z nerezové oceli. Je zúžen na výsledném kroku Existují 3 malé volumetrické výčnělky, díky kterým je připojen bajonetovou sloučeninou na základně pouzdra.

Pro ochranu proti stříkání během bičování a míchání složek přidal výrobce plastový průhledný kryt s otvorem pro nakládací produkty. Je připojen ke skládací části mixéru také pomocí bajonetového spojení.

Řízení

Směšovač Radmond RFM-5371 může pracovat v šesti běžných vysokorychlostních režimech a impulzním režimu, spuštění otáčení okamžitě při maximální rychlosti.

Seřizovací knoflík je vpravo dole, otáčení krok za krokem, při každém přepnutém. Chcete-li aktivovat režim pulsu, regulátor by měl být přenesen do polohy vlevo a držte jej v něm. Pokud se vrátíte rukojeť, vrátí se do „0“. vypnutí.

Proto jsem ještě neptal otázky

Určete první otázku o planetárním mixeru RedMond RFM-5318 (černá)

Výhody: dostatečně kompaktní, jednoduchý. Dobře vypadá se všemi černými malými kuchyňskými spotřebiči: konvice, toustovač, kávovar, vícebarvák.

Nevýhody: První napjaté špatné bičování sušenky. Jen nesprávně zvolil trysku

Výhody: Směšuje kvalitu těsta a rychle. Míchal v něm ani mletý. Výhodná odnímatelná mísa a trysky. S pomocí šokového sání je dobře drženo na stole (ne skoky)

Výhody: styl, design, oko a dotek vysoce kvalitní detaily a samotné zařízení. Ještě nepoužívané, ale věřím, že mixer dělo.

Nevýhody: V současné době není zjištěno.

Zpětná vazba: provozní doručení, termín včas, pozitivní osoba, která doručena, jako rychlá platba. Kontrola byla dána, přišel, otevřel krabici, zkontroloval poškození a další věci, všechno je jen nádherné! Jediná věc je, že je to dárek pro maminku pro narozeniny, dnes je 7. července, a musím ho předat 24, a tady je vařit naléhavou otázku, kde skrýt těžký, obrovský box v jednom pokoji. pokud se ani nedochází ke dveřím? Myslím, že navíjení ručníku a podepsat kus papíru: máma přísně n.

Výhody: Kompletně vyhovuje popisu.

Zpětná vazba: velmi spokojená s nákupem. Dostal balík a okamžitě zažil. Hnětené těsto na obušku, vynikající, hladký, jednotný. Velmi rychle. Ruce čisté, únava ne! Doporučuji každému, nebudete litovat!

Výhody: Některé výhody v tomto voze: Swippipped s třeskem za pár minut, míchá nádherné těsto

Zpětná vazba: Můj nejúspěšnější nákup. Mír často, a obecně milostná trouba. tento kuchyňský stroj moje hůlka.poškozen, těsto je tavené skvěle. a plus.Nemají ani balíček rukou.

Zpětná vazba: Redmond RFM-5318 Planetový mixer vypadá velmi krásně, stylově. S jeho úkoly Copeses, 7 rychlostí, 3 trysky kompletní, velká mísa. Jsem spokojen s nákupem, doporučuji

Výhody: Box přišla ve výborném stavu, všechno uvnitř má, rychle přineslo, funguje dobře bez nedostatků

Výhody: 1000W, 8 rychlostí, tři trysky, pohodlný, stabilní, ne velký hluk

Zpětná vazba: rovnoměrně, jakékoli těsto hnětení dobře bičování, nenechal nikoho

Zpětná vazba: Kompletně vyrobené, pohodlné bílé, mísa, nízký hluk, nic nadbytečné, šlehané veverky v klidném pěnu okamžitě, hnětené těsto na knedlíky, je potěšen úplně

Zpětná vazba: tašky dobře. Proteiny do tlustého pěnového rytmu po dobu 3 minut. Jsou tam sací poháry, které jsou vhodné. Kovová mísa, snadno mytí. Při vysokých rychlostech hluku, ale není to kritické. Obecně, Udong, vysoce kvalitní, docela potěšen

Výhody: Kompaktní, výkonné, pohodlné trysky

Recenze: Sací poháry Silné, pohodlné bílé, spíše rychlost hladce. Trysky se snadno mění, případ není značka a obecně jedno výhody, to je mixér vyhořelého peněz

Zpětná vazba: mocná, líbit, 1000 w, cobens pohodlný, výsledek šlehání, hnětení. vždy nádherné, to necítí na stěnách rovnoměrně. Mísa s víkem, vše je snadné umýt, rychlost hladké spínače, v tuto chvíli není pro něco, dobrý mixér

Zpětná vazba: Vynikající planetární mixer, koupil pro výrobu marshish a plně se s tímto úkolem plně vyopírají! A tak se začne, pouzdro odolného plastu, je upraveno úhledně, neexistují žádné vůle. Zahrnuje 3 trysky, pro bití, míchání a hnětení, všechny jsou kovové, zvláštní díky výrobci za dobrou dobrou péči o šlehání! Kovová mísa, spodní části jsou zarážky pro pevnou instalaci misky v niche mixer. Hladký start motoru, je pulzní režim. Clearance mezi Ch.

Zpětná vazba: Je to krásné. Můj sen byl naplněn)) 8 rychlostí, jak bylo uvedeno. Koruna se dostane ke dnu misky. Nevím, jak se vyrovnat s jedním vejcem, ještě jsem se nepokusil ve své práci. Trysky inspirují důvěru, pevné látky. Hluk není silný. Pokud se porovnáte s mou manuálem, oblohou a zemí)) ze spodní části přísavky, pevně, FIF zemře později

READ  Multicooker Posype Redmond RMC P470 Přehled

Výhody: dostatečné výkony, tiché, vysoce kvalitní trysky

Nevýhody: zamykací rukojeti podlem, značka plastu

Recenzováno: Koupili jsme tuto jednotku pro nový rok, nikdy jsem nelitoval. Pohodlný design, včetně 3 kovových trysek. Napájení je regulováno, ale pulzující režim, jako jsou dražší míchačky, ne. Tělo je trvanlivé, ale vzhledem k tomu, že je lesklý a černý, všechny znečištění je patrné. Jeho funkce fungují dokonale.

Aby se zlepšila kvalita služby, web využívá cookies a další podobné technologie, které ukazují relevantní reklamu. Zůstat na našich webových stránkách, souhlasíte s využitím těchto technologií

Uzavřená akciová společnost „patio“ 220036, g. Minsk, PR. Dzerzhinsky, D. 8, Kab. 1302 (13. patro). Osvědčení o státní registraci CJSC „PATIO“ Vydaná Výkonným výborem těžby na základě rozhodnutí od 18.04.2001 91. ULP 100183195.

Datum začlenění informací o internetovém obchodě 5Element.Obchodním rejstříku Běloruské republiky. jedenáct.04.2018.

Zákaznický servis CJSC patio (o otázkách zvážení kupujících o porušování jejich práv):.: 37517-359-23-83. E-mail: [Chráněný e-mailem] Servisní režim: od 9.00 až 21.00 Daily.

Městské telefony komisařů pro ochranu spotřebitele: 37517-368-80-69. Správa Moskevského okresu. Minsk; 37517-218-00-82. Hlavní oddělení obchodu a služeb výkonného výboru Minsk City.

Způsob provozu internetového obchodu: od 9.00 až 21.00 Daily. Objednávky, které jsou zdobeny během několika hodin, jsou přijímány do práce v dopoledních hodinách po designu dne.

Proto jsem ještě neptal otázky

Určete první otázku o planetárním mixeru RedMond RFM-5318 (černá)

Výhody: dostatečně kompaktní, jednoduchý. Dobře vypadá se všemi černými malými kuchyňskými spotřebiči: konvice, toustovač, kávovar, vícebarvák.

Nevýhody: První napjaté špatné bičování sušenky. Jen nesprávně zvolil trysku

Výhody: Směšuje kvalitu těsta a rychle. Míchal v něm ani mletý. Výhodná odnímatelná mísa a trysky. S pomocí šokového sání je dobře drženo na stole (ne skoky)

Výhody: styl, design, oko a dotek vysoce kvalitní detaily a samotné zařízení. Ještě nepoužívané, ale věřím, že mixer dělo.

Nevýhody: V současné době není zjištěno.

Zpětná vazba: provozní doručení, termín včas, pozitivní osoba, která doručena, jako rychlá platba. Kontrola byla dána, přišel, otevřel krabici, zkontroloval poškození a další věci, všechno je jen nádherné! Jediná věc je, že je to dárek pro maminku pro narozeniny, dnes je 7. července, a musím ho předat 24, a tady je vařit naléhavou otázku, kde skrýt těžký, obrovský box v jednom pokoji. pokud se ani nedochází ke dveřím? Myslím, že navíjení ručníku a podepsat kus papíru: máma přísně n.

Výhody: Kompletně vyhovuje popisu.

Zpětná vazba: velmi spokojená s nákupem. Dostal balík a okamžitě zažil. Hnětené těsto na obušku, vynikající, hladký, jednotný. Velmi rychle. Ruce čisté, únava ne! Doporučuji každému, nebudete litovat!

Výhody: Některé výhody v tomto voze: Swippipped s třeskem za pár minut, míchá nádherné těsto

Zpětná vazba: Můj nejúspěšnější nákup. Mír často, a obecně milostná trouba. tento kuchyňský stroj moje hůlka.poškozen, těsto je tavené skvělé. a plus.Nemají ani balíček rukou.

Aby se zlepšila kvalita služby, web využívá cookies a další podobné technologie, které ukazují relevantní reklamu. Zůstat na našich webových stránkách, souhlasíte s využitím těchto technologií

Uzavřená akciová společnost „patio“ 220036, g. Minsk, PR. Dzerzhinsky, D. 8, Kab. 1302 (13. patro). Osvědčení o státní registraci CJSC „PATIO“ Vydaná Výkonným výborem těžby na základě rozhodnutí od 18.04.2001 91. ULP 100183195.

Datum začlenění informací o internetovém obchodě 5Element.Obchodním rejstříku Běloruské republiky. jedenáct.04.2018.

Zákaznický servis CJSC patio (o otázkách zvážení kupujících o porušování jejich práv):.: 37517-359-23-83. E-mail: [Chráněný e-mailem] Servisní režim: od 9.00 až 21.00 Daily.

Městské telefony komisařů pro ochranu spotřebitele: 37517-368-80-69. Správa Moskevského okresu. Minsk; 37517-218-00-82. Hlavní oddělení obchodu a služeb výkonného výboru Minsk City.

Způsob provozu internetového obchodu: od 9.00 až 21.00 Daily. Objednávky, které jsou zdobeny během několika hodin, jsou přijímány do práce v dopoledních hodinách po designu dne.

Mobilní telefony, tablety, příslušenství, počítačová technika, herní konzole.

Přečtěte si popisy zboží, viz Charakteristika a parametry, sledovat fotografie a video materiály, vybrat si a koupit! Nové zboží

| Denial of responsibility | Contacts |RSS