Plastová pájecí tryska pro fén na staveništi

Pájecí ohřívače nárazníků

Používá se k demontáži a pájení různých typů součástek, jako jsou SOIC, PLCC, QFP, BGA atd.д. Má vysoký startovací výkon a zahřeje se za 3-5 sekund. Spotřebič má jedinečnou funkci neaktivního stavu. když je fén v ruce, systém je v režimu.

Analogová pájecí stanice s ručním ovládáním provozní teploty a průtoku vzduchu. Vybaveno účinným systémem regulace teploty.Antistatické provedení (ESD SAFE) zabraňuje poškození elektronických součástek a sestav v důsledku statické elektřiny

15291 se používá k odpájení různých elektronických součástek včetně SOIC, PLCC, QFP, BGA. pájecí stanice je vybavena displejem, který ukazuje nastavenou teplotu, což umožňuje lepší kontrolu pracovního procesu. Jednotka má jedinečný systém, který usnadňuje instalaci a obsluhu.

Nejznámější a nejoblíbenější střešní sušák Lesite LST 1600. je nejlepší průmyslový fén na světě. Lze použít pro širokou škálu úkolů, jako je svařování geomembránových střešních krytin, svařování linolea, svařování nárazníků. Ruční svařování.

Sada na svařování nárazníků. Svářecí fén Pro-Welders 1600 s nástavci

GHG 23-66 Professional se díky motoru o výkonu 2300 W plynule zahřeje až na 650 °C. Přístroj má 4 definovatelné pracovní programy, 3 úrovně proudění vzduchu, regulaci teploty (po 10 °C), rukojeť pro držení v ruce. protiskluzová podložka. Gibcos.

Fén na vlasy Bosch GHG 23-66 Professional Case construction

příkon: 1600 W, min. provozní teplota: 40 °C, max. provozní teplota: 700 °C, max. průtok vzduchu: 240 l/min, ochrana proti přehřátí, délka: 338 mm, šířka: 90 mm, hmotnost: 1 kg

Jmenovitý výkon: 650 W Regulace výkonu: Plynulá; Napájení: Síťový zdroj Max. Teplota ohřevu 480 °C Doba zahřívání 5 s

Výkon: 2200 W, stupňovitá regulace teploty, regulace proudění vzduchu, min. provozní teplota: 350 °C, max. provozní teplota: 600 °C

Pájecí stanice ELEMENT 902 (fenová páječka)

Typ: Stavební fén; Příkon: 2300 W; Regulace průtoku: Ano; Maximální průtok vzduchu: 500 l/m; Regulace teploty: Plynulá regulace; Minimální provozní teplota: 50 °C; Maximální provozní teplota: 700 °C; Ochrana proti přehřátí: Ano; Displej: Ano;.

Sušička střešních krytin a plachet STEINEL HG 2620 E

Slavný a nejoblíbenější střešní sušák Lesite LST 1600. je nejlepší průmyslový fén. Nepřetržitě se používá pro širokou škálu úkolů, jako je svařování geomembránových střešních krytin, svařování linolea, svařování nárazníků. Ruční svařování.

Sada nárazníku Pro-welders. Svářecí fén Pro-Welders 1600 s nástavci

Článek 25186 HARDEN 660361 Profesionální vysoušeč vlasů s příkonem 2000 W. Nástroj má provozní teplotu 600 °C s plynulou regulací a dodává vzduch při 2 rychlostech: 250 a 500 l/min. Zařízení má spolehlivost průmyslového.

Příkon: 1600 W, funkce: odstraňovač nátěrů, regulace teploty: stupňová, nástavce jsou součástí dodávky, max. provozní teplota: 500 °C, oblast použití: poloprofesionální, napájení: AC

Stavební fén MELTPLAST 1600. Široké použití pro svařování střešních fólií, plastů, linolea, nárazníků a dalších materiálů. Vhodné pro profesionály i začátečníky! Důstojná alternativa k Leister Triac S / ST.

Přenosná tepelná pájecí stanice YIHUA 8858-i se používá pro bezkontaktní pájení různých součástek, včetně SMD, SOIC, PLCC, QFP. Fén je vybaven displejem LED pro regulaci teploty a má také paměťový efekt. Dodává se se třemi tryskami různých průměrů.

Přenosný fén YIHUA 8858-i

Slavná a oblíbená 1600W horkovzdušná sušička Pro-Welders. Je to nejlepší průmyslový vysavač pro svařování různých druhů termoplastů. Dlouhodobé použití pro svařování plastů, svařování linolea, svařování nárazníků. Ruční svářečka p.

Stavební fén Pro-Welders 1600. svařovací souprava na plasty

pájecí, tryska

Malé a lehké, snadno ovladatelné. Může pájet různé komponenty, včetně SOIC, PLCC, QFP a BGA. Model má intuitivní ovládací panel, jehož středem je displej, který zobrazuje provozní teplotu a paměťový efekt.

Účel: ohřev vzduchu. Typ: 100 ~ 480. Teplotní rozsah fénu: Teplotní rozsah páječky: digitální. Regulátor teploty vysoušeče vlasů: Regulátor rychlosti proudění vzduchu: Digitální. Zdroje: turbínové dmychadlo. Průtok vzduchu, max.Rozsah použití: 120 l/min

Horkovzdušná sušička BORT BHG-2005N-K je vhodná pro povrchové čištění, odstraňování nátěrů, pájení a další stavební práce. Dostatečný výkon pro jakoukoli profesionální práci.Se dvěma nastaveními výkonu: průtok 300 l/min při 350.

pájecí, tryska

Bort BHG-2005N-K Fén na vlasy pro domácí použití

Známý a nejoblíbenější průmyslový fén MELTPLAST 1600. Dlouhodobé použití pro širokou škálu prací, jako je svařování geomembránových střešních krytin, svařování linolea, svařování nárazníků

Sada na svařování nárazníků. MELTPLAST1600 s nástavci trysek

Technický vysoušeč vlasů BHG-2000F je multifunkční a spolehlivý nástroj pro domácí kutily. Je vhodný pro nejrůznější montážní, demontážní a opravárenské práce, jako je pájení plastových trubek, odstraňování nátěrů, balení v t.

Sušička teplé vody Bort BHG-2000F

Alternativní nástavce pro ohřívače 8858 a podobné ohřívače s bajonetovým upevněním. Snadné přizpůsobení

Více než jednou jsem četl v recenzích na tento typ pájecí sušičky, že neexistují žádné jiné trysky a úhlové (pro práci pod mikroskopem) by se člověku ani nezdálo. V této mikrorecenzi ukážu, jak upravit trysky QUICK původně určené pro 861DW. Takže klíčové slovo pro nalezení takové trysky je 861DW, existuje spousta z nich pro naprosto jakýkoli problém a náklady na „repliky“ na Ali nezatíží peněženku. Zde je příklad originálních trysek, které nemají „úhel“, a různých unikátních trysek vyrobených pro iPhony apod.

READ  Invertorová chladnička mrazicí komora nefunguje

Velikost trysek je přibližně 0.3-0.5 mm větší než původní, a to je dobře, t.к. originály velmi těsně přiléhají a velmi obtížně se vyjímají ze studené sušičky, z horké je prostě vyjmout nelze kvůli rozdílu teplot a roztažnosti kovů.

Průměr půdorysu sušičky je přibližně 21 mm.4 mm

Vnitřní průměry originální a alternativní trysky jsou 21 mm a 22 mm.5 и 21.9 mm a 22 mm na vnější straně.6 и 23.0 mm

Přizpůsobení: Pro tyto bity je třeba jen málo úprav. Stačí 2 poklepání, abyste získali stejné „hroty“ jako u původní trysky, které zapadnou do drážky na fénu a umožní novou trysku zafixovat na místě. Ražba mincí by neměla být příliš hluboká, stačí doslova 0.5 mm.

Příklad „práce“

Tryska je v provozu již 9 měsíců, práce pod mikroskopem je mnohonásobně pohodlnější než s běžnou „přímou“ tryskou. Aplikace rukou pro přizpůsobení je super minimální, takže rozhodně doporučuji.

Instalatér.

Stavební fén je užitečným nástrojem při každé opravě. Jeho funkce zahrnují sušení, pájení, svařování, řezání a ohýbání. Kromě vysoušeče vlasů se však používají také speciální nástavce. příslušenství, které zvyšuje výkon a rozšiřuje funkce nářadí. V tomto článku vám mistr instalatér prozradí, jaké jsou trysky pro fén a proč jsou potřeba.

K čemu potřebujete stavební sušičku a k čemu slouží? Horkovzdušná pistole je výkonnější než fén (930-2300 W), teplota vzduchu, který vypouští, může dosahovat až 650 °C a výkon se pohybuje v rozmezí 200-650 litrů za minutu v závislosti na modelu a způsobu použití. A zde je rozsah úkolů omezen pouze zkušenostmi a vynalézavostí osoby, která horkovzdušnou pistoli používá.

 • Sušení povrchů.
 • Pájení kovových dílů a součástí.
 • Zvýšení teploty kovových spojů před demontáží.
 • Předehřátí lepicích směsí před jejich nanesením na povrch.
 • Předehřátí lepicí vrstvy před oddělením lepených dílů.
 • Svařování a tvarování dílů z termoplastů (např. vytváření ohybu nebo montáž plastových trubek).
 • Zahřívání nátěrů barev a laků za účelem jejich následného odstranění.
 • Ohřívání zamrzlého vodovodního potrubí.
 • Zapalování ohňů pro grilování a kebabování.

Nyní je zřejmé, že hlavní funkcí stavebního fénu je ohřev a příprava. Výhodou termické pistole, která je napájena ze sítě, jsou flexibilní režimy dodávky horkého vzduchu a nepotřebuje hořlavé palivo, čímž postupně nahrazuje zastaralou letlampu v sadě nářadí. A hlavně. nesnažte se s ním upravovat vlasy nebo sušit domácí mazlíčky, byli by z toho dost rozrušení.

Používání stavebního vysoušeče je ještě snazší, pokud máte správnou sadu trysek. Z oblíbených druhů vynikají následující typy trysek:

 • Kruhová zaostřovací tryska (1). nejčastěji se používá k vyplňování mezer různé tloušťky speciálními plastovými svařovacími páskami. Čepička se používá k pájení měděných trubek na základě bezkontaktní metody zpracování materiálu a při opravách lyží, dýh, lodí atd.; ²². Používá se k pájení dřevěných a kovových trubek.;
 • Plochá hubice (2). používá se při nutnosti odstranění starých nátěrů nebo zbytků nátěrových hmot, fólií, tapet, včetně deformace polystyrénových desek (pod dohledem odborníka), PVC konstrukcí a plastových výrobků. Pokud jsou například desky z polystyrenu nebo plexiskla deformované;
 • Reflexní tryska (3). zahřívá plastové trubky před jejich další deformací;
 • Drážkové nebo štěrbinové trysky (4). používají se pro svařování materiálů z PVC metodou dutinek;
 • Řezací trysky (5). tento druh trysek byl kdysi vyvinut k provádění tvarových nebo rovných řezů v pěnových plastech;
 • Tryska na ochranu skla (6). tato tryska je určena k práci na površích, které neodolávají vysokým teplotám (např. sklo a různé skleněné výrobky). Tryska na čištění skla pro stavební vysoušeč umožňuje odstraňovat zbytky barev, laků nebo tmelů z povrchů;
 • Svařované zrcadlo (7). používá se při zpracování spojů výrobků kontaktním svařováním různých plastových materiálů;
 • Širokobřitá tryska. jedná se o jednu z variant plochých trysek, která se používá při odstraňování barvy z velkých ploch;
 • Redukční tryska. je považována za adaptér pro řezané nebo drážkované trysky. Kromě toho lze redukční trysku bezpečně použít pro bodové svařování;
 • Svařovací tryska. účelem této trysky je přímé připojení syntetických svařovacích kabelů.

Nejčastěji se používají reflektorové trysky, širokoúhlé trysky, ploché trysky, zaostřovací trysky, řezací trysky a štěrbinové trysky. Ostatní typy jsou považovány za úzce zaměřené a používají se pouze pro určité úkoly. Proto se na pultech obchodů objevují mnohem méně často.

Princip fungování

Stavební vysoušeč vlasů funguje velmi podobně jako domácí spotřebič. Materiál se zahřívá, aby získal určitý tvar a byl zafixován. Rozdíl je pouze ve výkonu a ohřívaném předmětu, protože v tomto případě je pájení. Pro správné pájení pájecích tyčí jsou zapotřebí následující nástroje:

Jako pájku vždy používejte speciální tyčinky z požadovaného materiálu. Vyberte pájecí materiál ze stejného materiálu, který se používá ke svařování. Tyto tyče se umístí do vysoušeče vlasů nebo do speciální přihrádky na trysce, zahřívají se a svařují díly, mezery atd. Kromě toho je dobré používat svorky kvůli bezpečnosti a pilníky kvůli kvalitě zpracování.

Zde je video o tom, jak používat pájecí ohřívače a trysky

Moderní typy trysek pro stavební sušárny

Často se stává, že stavební vysoušeč je dodáván s jedním nebo více specializovanými nástavci pro různé aplikace. Mohou se také nazývat trysky, proplachovací trysky nebo trysky. Některé z nich jsou často velmi přizpůsobené (určené pro specifické práce) a prodávají se pouze samostatně od nářadí, takže při nákupu stavebního fénu byste měli být připraveni na další nákupy. To platí zejména pro některé profesionální modely, které jsou poměrně drahé. K dispozici je mnohem více trysek a nástrojů, které umožňují provádět mnohem více aplikací a úkolů na různých materiálech. Trysky jsou schopny určitým způsobem tvarovat proud vzduchu, což výrazně zvyšuje standardní vlastnosti.

READ  Hedvábný kosmetický sprej na depilaci jak používat

Stávající seznam nejběžnějších trysek na stavebním trhu zahrnuje:

 • tryska s kruhovým ohniskem (1). nejčastěji určená k utěsňování mezer různé tloušťky pomocí speciálních plastových svařovacích pásek. Tryska se používá k pájení měděných trubek na základě bezkontaktního způsobu zpracování materiálů a také k opravám lyží, dýh, lodí atd.;
 • Plochá tryska (2). používá se v případech, kdy je nutné odstranit staré nátěry nebo zbytky barev, fólií nebo tapet, včetně deformací polystyrenových desek (pod kontrolou odborníka), PVC konstrukcí a plastových výrobků. Například při deformaci desek z polystyrenu nebo plexiskla;
 • Reflexní tryska (3). zahřívá plastové trubky před jejich další deformací;
 • Drážkové nebo štěrbinové trysky (4). používají se při svařování výrobků z PVC metodou dutinek;
 • Řezací trysky (5). tento druh trysek byl vyvinut pro tvarové nebo přímé řezy do polystyrenu;
 • Tryska na ochranu skla (6). tato tryska je určena k práci na površích, které neodolávají vysokým teplotám (např. sklo a různé skleněné nádobí). Tryska na čištění skla pro stavební vysoušeče umožňuje odstraňovat zbytky laku, barvy nebo tmelu z povrchů;
 • svařovací zrcadlo (7). používá se při zpracování spojů výrobků kontaktním svařováním různých plastových materiálů;
 • Široká tryska. jedná se o jeden z typů plochých trysek, které se používají při odstraňování barvy z velkých ploch;
 • Ozubená tryska. je považována za adaptér pro řezbářskou trysku nebo drážkovací trysku. Zubovou trysku lze použít i pro bodové svařování;
 • svařovací tryska. účelem této trysky je přímé spojení syntetických svařovacích kabelů.

Mezi uživateli jsou zpravidla nejčastěji považovány širokoúhlé, reflektorové, ploché, řezací, zaostřovací a štěrbinové trysky.

Protože jsou trysky vyrobeny z ušlechtilých kovů, které se mohou během provozu velmi zahřát, je důležité nezapomenout nechat nástroj po použití vychladnout. Horká tryska může způsobit poškození nebo znehodnocení zpracovávaného materiálu. Z tohoto důvodu se při používání stavebního fénu doporučuje používat opěrnou desku z kovu.

Stavební nástavce na fén. účel, typy, použití

Stavební sušička je užitečným nástrojem pro všechny druhy stavebních prací. Cyklus jeho funkčních činností zahrnuje sušení, pájení, svařování, řezání a ohýbání. Nesmí to však být jen konstrukční fén, může to být i speciální příslušenství. rozšíření, díky nimž je výkonnější a funkčnější. V tomto článku vám mistr instalatér řekne, jaké trysky pro fén a k čemu jsou potřeba.

K čemu potřebujete stavební fén a k čemu slouží? Horkovzdušná pistole je výkonnější než fén (930-2300 W), teplota dodávaného vzduchu může dosahovat až 650 °C a výkon se pohybuje v rozmezí 200-650 litrů za minutu v závislosti na modelu a aplikaci. Rozsah úkolů je však omezen pouze zkušenostmi a vynalézavostí osoby, která horkovzdušnou pistoli používá.

Následují jen některé z možných aplikací:

 • Sušení povrchů.
 • Pájení kovových dílů a součástí.
 • Zvýšení teploty kovových spojů před demontáží.
 • Zahřívání lepicích směsí před jejich nanesením na povrch.
 • Předehřátí lepicí vrstvy před oddělením lepených dílů.
 • Svařování a tvarování dílů z termoplastů (např. ohýbání nebo tvarování plastových trubek).
 • Zahřívání nátěrů barev a laků před jejich odstraněním.
 • Ohřev zamrzlého vodovodního potrubí.
 • Zapalování ohňů pro grilování a kebabování.

Nyní je jasné, že hlavní funkcí stavebního vysoušeče vlasů je ohřev a příprava. Elektrická horkovzdušná pistole má výhodu flexibilních režimů dodávky horkého vzduchu a nepotřebuje žádné hořlavé palivo, čímž postupně nahrazuje zastaralou letlampu ve skříňce s nářadím. A hlavně se s ním nepokoušejte upravovat vlasy nebo sušit domácí mazlíčky, byli by dost naštvaní.

Používání stavebního fénu je snazší, pokud je vybaven sadou vhodných trysek. Z oblíbených druhů se rozlišují následující typy trysek:

 • Kruhová fokusová tryska (1). nejčastěji určená k utěsňování mezer různé tloušťky pomocí speciálních plastových svařovacích pásek. Tryska se používá k pájení měděných trubek na bázi bezkontaktní metody úpravy materiálů, stejně jako k opravám lyží, dýh, lodí atd.;
 • Plochá hubice (2). používá se při nutnosti odstranění starého tmelu nebo zbytků nátěrových hmot, fólií, tapet, včetně deformace polystyrénových desek (pod dohledem odborníka), PVC konstrukcí a plastových výrobků. Například při deformaci desek z polystyrenu nebo plexiskla;
 • Reflexní tryska (3). zahřívá plastové trubky před jejich další deformací;
 • Drážkované nebo drážkované trysky (4). vhodné pro svařování PVC materiálů metodou zásuvky;
 • Řezací tryska (5). tento druh trysky byl kdysi vyvinut pro provádění tvarových nebo rovných řezů v pěnovém plastu;
 • Tryska na ochranu skla (6). tato tryska je určena k práci na površích, které neodolávají vysokým teplotám (např. sklo a různé skleněné nádobí). Ochranná tryska na sklo pro stavební fény umožňuje odstraňovat zbytky laku, barvy nebo tmelu z povrchů;
 • Svařovací zrcátko (7). používá se při svařování různých plastů na tupo;
 • Širokoúhlá tryska je typ ploché trysky, která se používá při odstraňování barvy z velkých ploch;
 • Redukční tryska. je považována za adaptér pro vyřezávanou nebo drážkovanou trysku. Kromě toho lze zubovou trysku bezpečně použít pro bodové svařování;
 • Svařovací tryska. účelem této trysky je přímé spojení syntetických svařovacích kabelů.

Nejčastěji používané trysky jsou reflexní, širokoúhlé, ploché, zaostřovací, řezací a štěrbinové trysky. Ostatní typy jsou považovány za úzce zaměřené a používají se pouze pro určité úkoly. Proto se na pultech obchodů objevují mnohem vzácněji.

Kromě těchto základních trysek mohou být součástí dodávky různé škrabky, škrabky, válečky a adaptéry. Extrakční rukojeti, které umožňují optimální polohování pro nestandardní práci. Všechny tyto „věci“ jsou zabaleny ve speciálním pouzdře, které je vhodné pro skladování a přepravu fénu.

READ  Fén pro pájecí žetony Udělejte to sami

Nástavce pro polypropylenové pájecí ohřívače.358 produktů

od 1,266 ₽ 4 hodnocení STEINEL Redukční tryska 070618 Koupit

Typ trysky: redukční tryska, maximální průměr připojení: 33.50 mm, průměr čepele: 9 mm, celková délka: 63 mm

od 490 ₽ Fénové trysky pro horkovzdušné pájecí stanice. Koupit od

od 745 ₽ Candan 32 mm plnitelný prvek (svařovací tryska). Koupit

od 615 ₽ 63 mm XL polypropylenová tryska na pájení trubek, Koupit

od 490 ₽ Trysky pro horkovzdušný ventilátor. Koupit

Od 378 ₽ 2 hodnocení Trysky s teflonovým povlakem pro vaši svářečku. Koupit od

Od 495 ₽ 1 recenze Candan 25mm Náhradní prvek (svařovací tryska). Koupit od

Od 14,973 ₽ Profesionální stavební fén MELTPLAST 1600 (. Koupit od

Otáčky: 1600 W, určení: svařování plastů, regulace teploty: plynulá, příslušenství je součástí dodávky, min. provozní teplota: 20 °C, max. provozní teplota: 650 °C, použití: poloprofesionální, ochrana proti přehřátí, napájení: AC

od 1 210 ₽ Reflexní tryska STEINEL 070519 Koupit

Od 795 ₽ Candan 32mm náhradní díl (svařovací tryska). Koupit od

od 1 005 ₽ Valtec nátrubek pro zesílené potrubí. Koupit od

Od 16 055 ₽ Koupit fén Rotorica Phenom Eco construction

výkon: 1600 W, plynule nastavitelný, min. provozní teplota: 20 °C, max. provozní teplota: 650 °C, max. průtok vzduchu: 250 l/min, ochrana proti přehřátí, délka: 340 mm, šířka: 105 mm, hmotnost: 1 ks.20 kg, baleno v krabici

Od 800 ₽ Žáruvzdorná pájecí podložka (pájecí podložka) Koupit

od 2,542 ₽Svařovací tryska Candan WS-90

od 1 100 ₽ Sada trysek na fén Lukey (852D/852D/852D/850). Koupit od

od 490 ₽ Tryska A1127 QFP17,5×17,5 pro vysoušeč vlasů Lukey (702/701). Koupit od

Od 500 ₽ JEDNOTLIVÁ2,5×24 tryska A1124 pro fén Lukey (852D/). Koupit od

od 510 ₽ Svařovací tryska Candan WS-16

Tryska pro tvrdý ocelový vysoušeč vlasů pro techniky. Doporučeno pro svařování plastových desek, opravy asfaltových střech. Velikost: 45 mm

od 2 877 ₽Sada na opravu svařování polypropylenu. Koupit od

Od 2,976 ₽ Svařovací tryska Candan WS-110 Koupit

Od 784 ₽ Držák lupy REXANT Third Hand 12-0252 Koupit

Od 419 ₽ Svařovací tryska Candan WS-25 Koupit

Od 3 541 ₽ Svářečka zásuvek DEKO PPWM1600W Koupit

Svářečka polypropylenových trubek DEKO PPWM1600W zajišťuje bezpečné a netěsné spojení trubek a tvarovek z polypropylenu a dalších polymerů. Dodává se v plastovém pouzdře.,Vlastnosti:,Napětí: 220V,Frekvence: 50Hz,Výkon: 1600W,V.

Trysky pro pájení polypropylenu

výkon: 1600 W, plynulá regulace teploty, min. provozní teplota: 20 °C, max. provozní teplota: 650 °C, max. průtok vzduchu: 250 l/min, ochrana proti přehřátí, délka: 340 mm, šířka: 105 mm, hmotnost: 1 ks.20 kg, balení: karton

Pájecí podložka A1127 QFP17,5×17,5 pro fén Lukey (702/701/852DFAN/853D/858/860D/862D/868/898)

Zásuvka Valtec pro pancéřové trubky, 20 mm, s elektrickým nářadím

Náhradní tryska Millennium pro pájení PP trubek a tvarovek f 20

Millennium Náhradní tryska pro pájení polypropylenových trubek a tvarovek f 25

Pájecí tryska Reflex pro pravítka HL a HG

Náhradní tryska Millennium pro pájení polypropylenových trubek a tvarovek Ф 32

Sada trysek na vysoušeč vlasů Lukey (852D/852D/852D/850/850A/850D/852/852A/852AD/853/902) (4 ks.)

Candan Makina Svařovací tryska WS-20

Otáčky: 1600 W, určení: svařování plastů, regulace teploty: plynulá, nástavce jsou součástí dodávky, min. provozní teplota: 20 °C, max. provozní teplota: 650 °C, použití: poloprofesionální, ochrana proti přehřátí, napájení: AC

Profesionální stavební fén MELTPLAST 1600 (sada pro svařování plastů)

Žáruvzdorná pájecí podložka (pájecí rohož)

Teflonem potažené bity pro svářečku polypropylenových trubek Kronwerk, 94282, D: 20 mm, 25 mm

Reflexní tryska Bosch 1609390453 pro pájení, cínování a lisování za tepla. S předním vychýlením. Šířka 32 mm

REXANT Svorka třetí ruky s lupou 12-0252

Koncovka pro odstranění vrstvy hliníkové fólie na řezu polypropylenových trubek s vnitřní výztuží při přípravě ke svařování. končí až do hloubky 2 mm a zajišťuje, že nedojde ke kontaktu s roztaveným polypropylenem.

Hořák pro sanitární tvarovky VALTEC pro zesílené trubky 20 mm. pod el./nástroj VTp.795.E.020

Tvrdá ocelová tryska pro technické vysoušeče vlasů. Doporučeno pro koncentrované proudění vzduchu při svařování plastových fólií, opravách asfaltových střech. Velikost: 45 mm

Jak používat?

Tryska pro svařování plastových trubek má neobvyklý vzhled. velký plochý válec. Zrcadlová tryska je oboustranně perforovaná a používá se pro svařování na tupo. Konce spojovaných trubek se současně přitisknou ke stranám trysky a zahřejí se na plastový spoj. Poté se úzká tryska odstraní a zahřáté plochy se pevně přitisknou k sobě, dokud nevychladnou.

Svařování na tupo se provádí pouze na komerčně dostupném zařízení. Nedostatečná síla držení rukou pro udržení potrubí při správném tlaku.

Součástí sady nářadí jsou trysky pro stavební sušičku. Jedná se v podstatě o jednoduché trysky, které lze použít k zahřátí malé plochy a odstranění nátěru. Pro svařování linolea nebo pájení trubek je třeba zakoupit nebo si vyrobit trysky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS