Plynové topení bartolini pulovr i turbo plus

Inzerce na vyžádání „BARTOLINI PULLOVER“ a Moskevská oblast

Zcela nové italské topení. Včetně ventilátoru. Sada: Svorky redukčních pásků hadic topení pasový box. Nachází se v. Odintsovo M. О. Vlastní odběr nebo dodání zákazníkem.

Nový ohřívač zapnutý pouze pro testování! Vzato jako záloha. Bartolini Pullover I. toto je Praktický a moderní infračervený plynový ohřívač s originálním designem, který zajišťuje jeho stabilitu a spolehlivost a umožňuje jeho pohodlné umístění v jakékoli místnosti. Tento model je vybaven špičkovým bezpečnostním systémem, který zajišťuje dlouhou životnost a naprostou bezpečnost ohřívače. Vlastnosti a výhody: Spolehlivý a moderní autonomní systém vytápění s výhodami běžného plynu v lahvích. Hlavním topným prvkem jsou speciální keramické panely, které po zahřátí vyzařují infračervené záření a přenášejí teplo. Plně nezávislý na elektrické síti. Piezoelektrické zapalování. Bezpečnostní prvky: ochrana proti úniku plynu, senzor CO2, automatické vypnutí v případě pádu nebo naklonění. Plynové infrazářiče Bartolini umožňují bezpečné vytápění domu bez připojení k elektrické síti a bez hluku při provozu. Díky modernímu designu a odolným krytům jsou tato topná tělesa vysoce spolehlivá a mají dlouhou životnost.

Bartolini Pulovr K Turbo Plus

SellFrost prodává Bartolini Pullover K Turbo Plus na objednávku s dodáním. Informace o cenách, objednávku a nákup plynových infrazářičů získáte na telefonním čísle 8 (495) 211 71 34 nebo po vyplnění online žádosti. Vyzvednout si ji můžete na místě vyzvednutí: viz. Moskva Rabočaja ul., 2, Chimki, vyp. 020Б

Plynový hořák Bartolini Pullover I Turbo Plus

Plynový infrazářič Ballu BIGH-55 se vyrábí v Rusku, každé zařízení je plně testováno a kontrolováno na únik plynu v laboratoři.Model BIGH-55 řady Galaxy je plně autonomní topný systém. Ohřívač nevyžaduje.

Katalytický plynový ohřívač Pullover K s platinovou povrchovou úpravou od společnosti Bartolini je vhodným a spolehlivým řešením pro nezávislé vytápění venkovských domů, chalup, dílen, garáží a různých průmyslových a skladovacích prostor.In da.

Infrazářič Bartolini Pullover I Turbo Plus pro domácnost je vhodný pro vytápění: letních domů, dílen, skladů, garáží, sportovních zařízení a všech domácích i komerčních budov. Ohřívač pracuje na nejekologičtějším a nejlevnějším.

Plynový sporák Bartolini Pullover I Turbo Plus

Infračervený plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus se používá k doplňkovému nebo hlavnímu vytápění všech druhů užitkových prostor a zařízení: venkovských domů, dílen, skladů, kůlen, garáží. Keramické plynové topné panely.

Minimální topná plocha: 40 m², maximální topná plocha: 70 m², minimální výkon: 1.50 kW, maximální výkon: 4.20 kW, maximální výkon (elektřina): 2 kW, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.20 kg/h, délka: 420 mm, šířka: 420 mm, výška.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus

Bartolini Pullover K Turbo Plus používá jako topné těleso katalyzátor. materiál katalytického panelu: skleněná vlákna s katalyzátorem. Díky tomuto systému topení nevypouští žádné škodliviny.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover K Turbo Plus

Typ plynového ohřívače: venkovní; provozní princip: plyn; maximální plocha ohřevu: 30 m²; minimální výkon: 6 kW; maximální výkon: 12 kW; druh plynu: propan/butan; průtok plynu: 0.88 kg/h, délka: 56 mm, šířka: 56 mm, výška: 228 mm, infračervená barva.

Italkero Dolce Vita manuální plynový venkovní ohřívač

Typ plynového topidla: komínové, princip činnosti: plyn, minimální topná plocha: 15 m², maximální topná plocha: 60 m², minimální výkon: 1.40 kW, maximální výkon: 4.20 kW, typ plynu: propan/butan, spotřeba plynu: 0.31 kg/h, konvekční ohřev. Systém.

Plynové krbové topidlo TMS BLUE BELLE TM 4,2 kW šedá

Plynové topidlo ELITECH TP4GI se používá především v malých garážích, obchodech nebo skladech. Model je navržen pro maximální topný výkon 4,1 kW. Spotřebič je vybaven třístupňovým systémem regulace výkonu. Možnost volby režimu vytápění v závislosti na místě.

Typ plynového ohřívače: ohřívač, princip činnosti: plyn, Maximální topná plocha: 100 m², minimální výkon: 1.40 kW, maximální výkon: 4.20 kW, napětí: 220 V, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.33 kg/h, délka: 430 mm, šířka: 420 mm, výška: 780 mm.

Plynový sporák Bartolini Pullover I Turbo Plus s kompozitní plynovou lahví Ragasco 24,5 l

Plynové infrazářiče SAVO Solarogaz GII-2.3 určené k vytápění různých typů místností, sušení při malířských pracích, vytápění skleníků, ohřívání potravin atd.Pro připojení k plynové lahvi je nutná redukce pro domácnost.Kompa.

Plynový ohřívač Siabs Kaliente black s ručním ovládáním LED osvětlení Black

Tepelný výkon: 2,9 kW Ohřev ventilátorem: 2 kW Celkové rozměry: 780x430x420 mm (VxŠxH) Plyn: LPG (propan) Spotřeba plynu: 210 g/hod Vyhřívaná plocha: až 70 m2. Síť: 220 V / 50 Gz Piezoelektrické zapalování Ovládání plynem Vypínání při náklonu a pádu Uzavírání balonu.

Bartolini PULLOVER K Turbo Plus Katalytický plynový ohřívač

Infrazářič Bartolini Pullover I Turbo Plus pro domácnost je vhodný pro vytápění: venkovských domů, dílen, skladů, garáží, sportovních zařízení, ale i jakéhokoli domácího nebo komerčního prostředí. Ohřívač pracuje při nejšetrnějším a nejlevnějším zacházení s životním prostředím.

Plynový sporák Bartolini Pullover I Turbo Plus 4.2 kW, 100 m2 m2

Keramický infračervený plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus s válcem

Modely Bartolini Pullover K Turbo Plus mají katalytické topné těleso. Materiálem katalytického panelu je sklolaminát s katalyzátorem. Díky tomuto systému ohřívač při provozu nevypouští žádné nebezpečné výpary.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover K Turbo Plus

Plynové topidlo Ballu BOGH-15 je inovativní venkovní topidlo, které hřeje, svítí a přináší teplo a pohodu. Živý oheň uzavřený v baňce z kvalitního žáruvzdorného borosilikátového skla pomáhá přilákat zákazníky do vaší kavárny nebo restaurace.У.

READ  Co je HEPA filtr z vysavačů

Venkovní plynový ohřívač Ballu BOGH-15

plynové, topení, bartolini, pulovr, turbo

Plynový infrazářič TMS CAMILLA 4200

Topná plocha 16. 28 m² výkon: až 2.90 kW mechanické ovládání rozměry (šxhxv): 190x315x140 mm hmotnost 2.3 kg

Moderní a úsporné topné zařízení pro bodové vytápění. Účel: Lokální vytápění venkovních pracovních ploch a volných prostranství. Čištění povrchů od ledu a sněhu v zimě, ohřev a sušení materiálů. Použití: Builder.

Plynové topení. Vařič Nabia (zelený) (SGH-101) s ohřívací podložkou

Typ plynového ohřívače: ohřívač, princip činnosti: plyn, maximální topná plocha: 60 m², minimální příkon: 1.40 kW, maximální výkon: 4.20 kW, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.30 kg/h, délka: 430 mm, šířka: 420 mm, výška: 780 mm, infračervené topení.

Plynový sporák Bartolini Pullover K Turbo Plus

Plynové topidlo Ballu BOGH-15E je inovativní venkovní topidlo, které hřeje, svítí a přináší teplo a pohodlí. Živý oheň uzavřený v baňce z kvalitního žáruvzdorného borosilikátového skla přiláká zákazníky do vaší kavárny nebo restaurace.

Plynové venkovní topidlo Ballu BOGH-15E

Katalytický plynový ohřívač Pullover K s platinovým povlakem od společnosti Bartolini je praktické a spolehlivé zařízení pro nezávislé vytápění venkovských domů, chat, dílen, garáží a různých průmyslových a skladovacích prostor.B Ano.

Bartolini Pullover K Turbo Plus používá jako topné těleso katalytický panel. Katalytický ohřívač je vyroben ze skleněných vláken v kombinaci s katalyzátorem. Díky tomuto systému se při provozu ohřívače neuvolňují žádné nebezpečné výpary.

Plynový sporák Bartolini Pullover K Turbo Plus

Bartolini Pullover K Turbo Plus používá katalytické topné těleso. Materiálem katalytického panelu je sklolaminát s katalyzátorem. Díky tomuto systému topení nevypouští žádné škodlivé výpary.

Plynový sporák Bartolini Pullover K Turbo Plus

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus je vhodný pro vytápění: letních domů, dílen, skladů, garáží, sportovních zařízení a dalších domácích i komerčních budov. Ohřívač pracuje na nejekologičtějším a nejlevnějším.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus

Plynový infrazářič Ballu BIGH-55 vyrobený v Rusku, každá jednotka je plně testována a kontrolována na únik plynu v laboratoři.BIGH-55 Galaxy je plně autonomní topný systém. Provoz ohřívače nevyžaduje.

typ plynového ohřívače: ohřívač, princip činnosti: plyn, maximální vytápěná plocha: 100 m², minimální výkon: 1.60 kW, maximální výkon: 4.20 kW, napětí: 220 V, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.33 kg/h, délka: 430 mm, šířka: 420 mm, výška: 780 mm.

Plynový sporák Bartolini Pullover K Turbo Plus s kovovou lahví o objemu 27 l

Plynové topidlo Ballu BOGH-15. inovativní zařízení pro venkovní vytápění, které zahřívá, osvětluje, přináší teplo a pohodlí. Živý oheň uzavřený v baňce z kvalitního žáruvzdorného borosilikátového skla pomůže přilákat zákazníky do kaváren a restaurací.У.

Plynové venkovní topidlo Ballu BOGH-15

Typ plynového topidla: Komín, princip činnosti: Plyn, minimální topná plocha: 5 m², maximální topná plocha: 45 m², minimální výkon: 1 kW, maximální výkon: 3.40 kW, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.24 kg/h, konvekční ohřev. Systém.

Katalytický plynový ohřívač TMS CAMILLA 3100 3,4 kW Šedý

Infračervený plynový ohřívač. ohřívač na plynné palivo. Vyzařování tepla především infračerveným zářením. Tento plynový ohřívač je navržen tak, aby pracoval bezpečně, efektivně a spolehlivě, s využitím výjimky.

Typ plynového ohřívače: Externí ohřívač, Pracovní princip: Plyn, Maximální topná plocha: 30 m², Minimální výkon: 6 kW, Maximální výkon: 12 kW, Typ plynu: Propan/Butan, Průtok plynu: 0.88 kg/h, délka: 56 mm, šířka: 56 mm, výška: 228 mm, infračervená barva.

Plynové pouliční topení Italkero Dolce Vita s ručním ovládáním

Plynový infrazářič Ballu BIGH-55H / 55F se vyrábí v Rusku, nemá na trhu obdoby, pokud jde o cenu a kvalitu, a každá jednotka je 100% testována a kontrolována na únik plynu v laboratoři.Řada Galaxy BIGH-55H / 55F je ohřívač s kombinací studené a teplé vody.

Tepelný výkon: 2,9 kW Topný ventilátor: 2 kW Celkové rozměry: 780x430x420 mm (ŠxVxH) Plyn: zkapalněný (propan) Průtok plynu 210 g/hod Vyhřívaný prostor: až 70 m2 Síť: 220 V / 50 G. Síťové napájení: 220 V / 50 Gz Piezoelektrické zapalování Výstup plynu / zastavení při zapálení Plynové zámky při ohýbání a pádu Plynová láhev se uzavře.

Bartolini PULLOVER K Turbo Plus Katalytický plynový ohřívač

Tepelný výkon: 2,9 kW Ohřev ventilátorem: 2 kW Celkové rozměry: 780x430x420 mm (VxŠxH) Plyn: LPG (propan) Spotřeba plynu: 210 g/hod Vyhřívaná plocha: až 70 m2. Síť: 220 V / 50 Gz Piezoelektrické zapalování Plynem řízené vypínání při odskoku a pádu Uzavírání balónku.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover K Turbo Plus s katalytickým ohřevem a 27l lahví

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus je vhodný pro vytápění: vil, dílen, skladů, garáží, sportovních zařízení a všech domácích a komerčních budov. Ohřívač pracuje s nejekologičtějšími a nejlevnějšími plyny.

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus 4.2 kW, 100 m2

Typ plynového ohřívače: ohřívač, princip činnosti: plyn, minimální topná plocha: 5 m², maximální topná plocha: 60 m², minimální výkon: 1.40 kW, maximální výkon: 4.20 kW, typ plynu: propan/butan, průtok plynu: 0.31 kg/h, konvekční ohřev. Systém.

Plynové krbové topidlo TMS BLUE BELLE CHIC TM 4,2 kW červená

Plynový domácí infrazářič Bartolini Pullover I se používá k doplňkovému nebo hlavnímu vytápění jakýchkoli domácích nebo komerčních objektů: venkovských domů, dílen, skladů, kůlen, garáží atd. Keramické plynové topné panely.

Víceúčelový ohřívač, který lze snadno přeměnit na kempinkový vařič. Nejenže vás zahřeje v chladnějším počasí na chalupě, mimo město na pikniku, při rybaření nebo lovu, ale také vám umožní připravovat jídlo bez rozdělávání ohně Výstupní výkon 2772 kcal/rok Tepelný výkon.

Funkce

Bartolini Pullover I Turbo Plus plynový infrazářič recenze

Přesně to, co potřebujete pro venkovské sídlo

Mám ohřívač pro venkovské domy, navzdory velké ploše se ohřívá velmi rychle a tiše, doporučujeme vám všem, abyste nelitovali, zejména proto, že zde je nejzajímavější cena a dodávka je také potěšena.

Kupujte také s tímto produktem:

Regulátor tlaku M 714 (Itálie)

READ  Jaká je maximální teplota v plynové troubě?

Kovová plynová láhev o objemu 27 litrů.

Kompozitní plynová láhev Passion 10

Funkce Bartolini Pullover I Turbo Plus

Infrazářiče BARTOLINI Pullove i / Pullover i Turbo Plus pro domácnost jsou určeny k vytápění rodinných domů, chat, dílen, skladů, garáží, stavenišť a dalších domácích a hospodářských prostor. Keramické panely se používají jako topné prvky a přenášejí teplo v infračerveném spektru záření. Panely jsou vyrobeny speciální technologií, která zajišťuje úplné spalování (dohořívání plynu), a proto nevznikají žádné škodlivé zplodiny hoření ani zápach.

Společnost Bartolini byla založena v Itálii v 80. letech 20. století. Od té doby se odborníci společnosti věnují vývoji a realizaci topných systémů na zemní nebo zkapalněný plyn.

Výrobky Bartolini se na ruském trhu objevily v roce 2004. Hlavní rozdíly mezi těmito topnými systémy spočívají v bezpečnosti zařízení a jejich vysoké účinnosti.

Plynová topidla a plynové konvektory Bartolini. Bartolini je spolehlivé a moderní topné zařízení, které nabízí celou řadu výhod. Společnost Bartolini nabízí širokou škálu modelů konvektorů s různými výkony a nejběžnějšími typy ohřívačů jsou katalytické a infračervené.

Jedním z nejoblíbenějších modelů Bartolini je katalytický plynový ohřívač. Důležitou vlastností tohoto zařízení je jeho topné těleso. Má podobu účinné katalytické klapky s dlouhou životností a speciálním platinovým povlakem. Díky tomu má italské plynové topení Bartolini vysokou účinnost a úspornou spotřebu paliva.

Plynové ohřívače výkopů Bartolini se od ostatních ohřívačů výkopů liší tím, že neohřívají vzduch z místnosti, ale z okolí, a odstraňují odpadní produkty spalování. Tím se eliminuje spalování kyslíku ve vytápěné budově, což vám zajistí čerstvý, čistý vzduch a příjemné mikroklima. Všechny modely Bartolini mají plynulou regulaci, šetří palivo a velmi snadno se instalují.

Nákup plynového infrazářiče Bartolini Pullover I Turbo Plus. můžete si být jisti originalitou zakoupených výrobků a existencí záruky výrobce.

Ve většině případů obdržíte spolu s výrobkem záruční list od výrobce, který obsahuje informace o adresách autorizovaných servisních středisek, kam se máte obrátit v případě závady nebo poruchy. Někteří výrobci nedodávají ke svým výrobkům záruční list, ale poskytují záruku prostřednictvím dokladu, který potvrzuje datum a místo zakoupení zařízení nebo sériové číslo výrobku. seznam autorizovaných servisních středisek najdete v návodu k použití, na webových stránkách výrobce nebo na vyžádání.

Pokud se s novým výrobkem vyskytnou jakékoli problémy, nejjednodušší a nejrychlejší způsob jejich řešení je obrátit se na autorizované servisní středisko výrobce, které provede diagnostiku a případnou opravu. Spolu se zbožím je třeba předložit záruční list nebo doklad o koupi. Pokud se obrátíte na autorizované servisní středisko a to vám vystaví potvrzení o neopraveném provozu, musíte kontaktovat naši společnost, podat zprávu a my vám výrobek vyměníme nebo vrátíme peníze. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete obrátit na autorizované servisní středisko, můžete nás neprodleně kontaktovat a my zajistíme zaslání vašeho zařízení do servisního střediska, kde bude proveden záruční servis.

Vlastnosti svetru Bartolini K Turbo Plus

Plynová katalytická topidla BARTOLINI Pullove K / Pullover K Turbo Plus zajistí teplo a pohodlí ve vašem rekreačním domě, na chatě, v průmyslových a skladovacích prostorách. Italská kvalita výrobků BARTOLINI zaručuje dlouholetý bezproblémový provoz a činí tato topná tělesa hospodárnými, spolehlivými a bezpečnými. Za zmínku stojí vysoká ekologická šetrnost katalytických ohřívačů, díky níž jsou oblíbené zejména v Evropě. To je způsobeno tím, že na rozdíl od jiných typů plynových ohřívačů není topným tělesem keramická deska, ale speciální katalytické topné těleso s platinovým povlakem. Katalyzátor zajišťuje maximální kvalitu spalování, takže tato topidla jsou bezpečná a pohodlná při používání. V současné době u nás katalytické plynové ohřívače ještě nejsou tak rozšířené jako v Evropě.

Společnost Bartolini byla založena v Itálii v 80. letech 20. století. Od té doby specialisté společnosti aktivně vyvíjejí a realizují topné systémy na zemní nebo zkapalněný plyn.

Výrobky Bartolini byly na domácí trh uvedeny v roce 2004. Hlavní výhodou těchto topných systémů je celková bezpečnost zařízení a vysoká ekonomická efektivita.

Plynová topidla a plynové konvektory Bartolini. Jsou to spolehlivé a moderní výrobky s mnoha výhodami. Společnost Bartolini nabízí širokou škálu modelů konvektorů s různým výkonem, přičemž nejběžnějšími modely jsou katalytické a infračervené ohřívače.

Katalytický plynový ohřívač je jedním z nejoblíbenějších modelů značky Bartolini. Důležitou vlastností tohoto zařízení je jeho topné těleso. Jsou vyrobeny s velmi účinným a dlouhotrvajícím katalytickým ohřívačem se speciálním povlakem oxidu platiny. Italská plynová topidla Bartolini mají vysokou účinnost a úspornou spotřebu paliva.

Plynové ohřívače Bartolini Pullover se liší od ostatních příkopových ohřívačů tím, že neohřívají vzduch v místnosti, ale okolní vzduch a odvádějí spaliny. Tím se eliminuje spalování kyslíku ve vytápěné budově, což vám zajistí čistý čerstvý vzduch a příjemné mikroklima. Všechny modely Bartolini mají plynulou regulaci výkonu, která šetří palivo a velmi snadno se instaluje.

Když si u nás koupíte plynový infrazářič Bartolini Pullover K Turbo Plus. Můžete si být jisti originalitou zakoupených výrobků a zárukou výrobce.

Ve většině případů dostanete při převzetí výrobku záruční list výrobce s informacemi o adresách autorizovaných servisních středisek a o tom, kam se obrátit v případě závady nebo poruchy. Někteří výrobci nedodávají ke svým výrobkům záruční list, ale poskytují záruční doklad potvrzující datum a místo zakoupení zařízení nebo sériové číslo výrobku. V takovém případě je seznam autorizovaných servisních středisek uveden v uživatelské příručce, na webových stránkách výrobce nebo je na vyžádání poskytne náš pracovník.

Pokud se vyskytnou problémy se zakoupeným zařízením, nejjednodušší a nejrychlejší způsob jejich řešení je obrátit se na autorizované servisní středisko výrobce, kde bude provedena diagnostika a případná oprava. Spolu se zbožím je třeba předložit záruční list nebo doklad o koupi. Pokud jste se obrátili na autorizované servisní středisko a bylo vám vystaveno potvrzení o nepoužitelnosti, měli byste nás kontaktovat, podat zprávu a my vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete obrátit na autorizované servisní středisko, můžete nás neprodleně kontaktovat a my zajistíme zaslání vašeho zařízení do servisního střediska, kde bude proveden záruční servis.

READ  Voda není rekrutována v myčce

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus

Plynový ohřívač Bartolini Pullover I Turbo Plus s ventilátorem je pokročilý model tohoto spotřebiče s řadou výhod. Má duální systém ohřevu v podobě keramických desek (výkon 4,5 l).Stisknutím tlačítka lze zapnout topení (2 kW) a sálavé topení (2 kW), které mohou pracovat společně nebo samostatně. Plynový hořák pracuje zcela autonomně (zapalování pomocí piezoelektrického zapalování) a přídavné topné těleso je napájeno z běžné elektrické sítě. Díky vysoké účinnosti si v Petrohradě můžete vždy koupit topidlo Bartolini Pullover I Turbo Plus, které vytápí prostory o rozloze až 100 metrů čtverečních. metry. Uživatelsky nastavitelné.

PRIMAVERA I je domácí infračervené plynové topidlo určené k vytápění venkovských domů, chalup, dílen, skladů, garáží, stavenišť a dalších domácích i komerčních prostor. Provozní palivo pro topení je nejšetrnější k životnímu prostředí. Zkapalněný zemní plyn propan-butan, široce používaný v domácích spotřebičích. Jako topné prvky se používají keramické panely, které vyzařují teplo v infračerveném spektru. Panely jsou vyráběny speciální technologií, která zajišťuje úplné spalování, dohořívání plynu, díky čemuž nevznikají škodlivé zplodiny hoření a zápach. Výhodou tohoto ohřívače je jejich samostatnost. není závislý na elektřině, mobilita, nízká hmotnost, nízké náklady. nízká spotřeba plynu. Tyto modely jsou široce používány ve všech zemích Evropy, USA a Kanady, kde se v mnoha případech osvědčily jako spolehlivé, levné a nenahraditelné zařízení.

Typ infrazářiče Výkon, kW 4.2 Spotřeba LPG, kg/hodinu 0.3 typ zapalování piezorové zapalování Stupeň výkonu 3 Senzor regulace CO2 ano Elektrické topné těleso Výkon, kW 2 Vestavěné elektrické topné těleso ano Rozměry (ŠxVxHG), mm 780x430x420 Hmotnost, kg 13.5 Objem válce, l 27

Plynový infrazářič Bartolini Pullover I Turbo Plus

Bartolini Pullover I Turbo Plus je moderní ohřívač, který se vyznačuje originálním designem, vysokou účinností a naprostou bezpečností provozu. Tento ohřívač funguje na plyn i elektřinu a snadno se reguluje.

  • Spolehlivý a moderní autonomní systém vytápění na zemní plyn.
  • Hlavní topné těleso se skládá ze speciálních keramických panelů, které při zahřívání vyzařují infračervené teplo.
  • Plně elektrická nezávislost.
  • Zapalování piezoelektrickým prvkem.
  • Bezpečnostní systém: ochrana proti úniku plynu, senzor CO2, automatické vypnutí při pádu nebo naklonění.

Plynové sálavé ohřívače Bartolini nabízejí bezpečné vytápění bez nutnosti elektrického napájení a s velmi tichým provozem. Modely mají moderní design; kryty jsou vyrobeny z odolných materiálů, díky čemuž jsou topná tělesa vysoce spolehlivá a dlouho vydrží v různých podmínkách.

Objednávku na našich webových stránkách provedete snadno. Stačí přidat vybrané položky do nákupního košíku, poté přejít na stránku Košík, zkontrolovat správnost objednaných položek a kliknout na tlačítko „Pokladna“ nebo „Rychlá objednávka“.

Funkce rychlé objednávky znamená, že zákazník nemusí sám procházet celým procesem objednávání. Vyplníte formulář a v krátké době vám zavolá náš manažer. Upřesní všechny podmínky objednávky, zodpoví vaše dotazy týkající se kvality a vlastností výrobku. Najdete zde také informace o možnostech platby a doručení.

Po zavolání uživatel buď objedná produkt a doplní správné položky, nebo odsouhlasí objednávku tak, jak je. Obdržíte potvrzení e-mailem nebo mobilním telefonem a počkáte na doručení.

Standardní odbavení

Pokud jste si jisti svým výběrem, můžete objednávku provést sami vyplněním formuláře krok za krokem.

V seznamu vyberte název svého regionu a lokality. Pokud jste v seznamu nenašli své místo, vyberte možnost „Jiné místo“ a do pole „Město“ zadejte název svého místa. Zadejte správné poštovní směrovací číslo.

V závislosti na místě vašeho bydliště vám budou nabídnuty možnosti doručení. Vyberte si libovolnou metodu.

Vyplňte své osobní údaje: jméno, doručovací adresu, telefonní číslo. Do kolonky „Poznámky k objednávce“ uveďte jakékoli informace, které mohou být pro kurýra užitečné, např. vchody do budovy se počítají zprava doleva.

Zkontrolujte, zda jsou informace správné: položka objednávky, výběr místa, informace o zákazníkovi. Klikněte na tlačítko „Checkout“.

Naše služba si pamatuje údaje o uživateli, informace o objednávce a příště budete vyzváni k opětovnému zadání předchozí objednávky. Pokud vám tyto podmínky nevyhovují, zvolte jiné možnosti.

Můžete si vybrat jednu ze tří možností platby:

Platit můžete v naší kanceláři v Moskvě. Moskva, Ulitsa Svobody, 3, Bystritskaya str. Náš internetový obchod nabízí několik možností doručení. 31, p. 1 nebo kurýrovi při převzetí objednávky. Spolu s objednávkou obdržíte prodejní doklad se všemi položkami vaší objednávky.

Platby se provádějí prostřednictvím autorizačního serveru Zpracovatelského centra banky s použitím bankovních karet následujících platebních systémů:

V naší kanceláři zaplatíte plastovou kartou.

Po registraci objednávky vás bude kontaktovat náš manažer a vystaví vám fakturu, kterou si můžete vytisknout a zaplatit.

Ceny uvedené na našich webových stránkách nejsou veřejnou nabídkou.

Fakturu si můžete vytisknout. Náš obchod nabízí několik možností doručení:

plynové, topení, bartolini, pulovr, turbo

Můžete si objednat doručení kurýrem, který přijede na uvedenou adresu ve všední dny od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.00 až 22.00. Jakmile zboží dorazí do skladu, kurýrní služba vás bude kontaktovat a nabídne vám vhodný termín doručení. Upřesnění adresy.

plynové, topení, bartolini, pulovr, turbo

Balíček otevřete před kurýrem, zkontrolujete jeho úplnost a shodu s obsahem balíčku. Následně můžete zrušit část nebo celý nákup.

plynové, topení, bartolini, pulovr, turbo

Informujte se u místní kurýrní služby, kontaktujte prosím vedoucího prodejny.

Pokud ve vašem městě není kurýrní služba, můžete si objednat doručení prostřednictvím přepravní společnosti.

Můžete se zeptat na cokoli ohledně produktu nebo obchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS