Potřebujete sušení v pračce

Jak používat sušení v pračce?

Závodně sušicí stroje, které nabízejí uživatele „2 až 1“, a mytí a sušení přišlo nahradit. Výsledkem je, že stroj narušuje, váhá, tlačí věci a po. schne. Hosteska zůstává jen čekat na konec programu, otevřít dveře poklopu, vyčistěte čisté suché spodní prádlo a okamžitě jej odstranit do skříně.

Díky těmto automatickým strojům není potřeba podlahové sušičky nebo oděvní lana. což je pohodlnější a jednodušší. Jen potřebujete vědět, jak používat sušení v pračce, která technika technika a příležitosti.

Vlastnosti práce sušení

Mělo by být zřejmé, že multifunkční jednotky jsou mnohem složitější technicky, proto existuje mnoho nízkých profilů a úskalí. Sušení se stává doplněním ke stroji, protože výrobci věnují větší pozornost kvalitě praní a lisování, a ne sušení technologie. Ale přední značky domácích spotřebičů prohlašují připravenost poskytovat pokročilé zboží v blízké budoucnosti.

Mezitím má mnoho aut nejjednodušší možnosti sušení. časovačem. Uživatel při jeho uvážení nastaví čas cyklu a vyhodnocuje výsledek. Pravda, často věci zůstávají docela mokré nebo naopak vzrostl, což je opraveno změnou doby trvání režimu.

Méně často se setkávají s modely „Pokročilé“, které nabízejí vlastníka automatického sušení. Pokračuje přesně tolik, dokud nedosáhne určité zbytkové vlhkosti. Technologie je komplikovanější: Senzor-teploměr je instalován v dolní části kondenzátoru, což měří množství zvýrazněné vlhkosti. V závislosti na získaných obrázcích, inteligentní fuzzy logický systém vypočítá úroveň vlhkosti a porovnává se s danou hodnotou. Pokud dojde k vyrovnání, končí cyklus.

Je lepší, že věci zůstávají mokré, protože při řízení vlákno látky oslabila a staňte se křehkou.

Ale uživatel nemusí vypočítat požadovanou úroveň vlhkosti v procentech. Výrobci systematizovaných dat a stroj okamžitě navrhuje zvolit stupeň sušení: od „velmi suchého“, „žehlení“ na „ve skříni“. Zůstává pouze otočit páku do správné polohy a počkejte na konec cyklu.

Pračka se sušením. Výhody a nevýhody

Před 9 měsíci Doporučil jsem svůj rozpočet pračky se sušením. Pickabushniks nevěřil v její ochranu za rok a požádal, aby se po šesti měsících provozu odhlásili.

Poté byl zaznamenán zahájení pro mě až 8 lidí. Shtosh, pro mé 8 odběratele, včetně pro @ bigmak47, @ell.G, pít tento příspěvek.Rozhodl jsem se rozšířit experiment, t.na. ten rok za dobrou věc? Koupil jsem to v červenci 2020. 2021. září. T.E. 1 rok a téměř 3 měsíce od data nákupu.Mytí mého živého a zdravého. Během této doby se v rodině narodilo další dítě, takže stroj funguje téměř každý den. Někdy ne jednou.Zároveň jsem bez sušení jsem ho použil jen párkrát pro ty věci, které nemohou být sušeny v bubnu. Washaryka přežila pohyb, když se pohyboval, utrpěl vypouštěcí hadici a západky prodlouženého detergentního kontejneru. Ale díky nakladačům. To je, jak to vypadá (starosti by mohly být a hlavní v době natáčení).

Konkrétně nezavolám značku a modelu, abychom nebyli považováni za reklamu. Ale na obrázku si myslím, že všechno může vidět. Koupil jsem si tuto krásu 23 tisíc dávat její preference před drahým Samsungem za 60 tisíc. A nikdy jsem nelitoval svůj výběr. Hlavními kritérii pro výběr podložky byla kompaktnost, kapacita a sušení. Můžete mi říct, že podložka bez sušení je spolehlivější, ale chtěl jsem přesně s sušením, t.na. Už jsem unavený z věcí vznesených v průběhu bytu, který v takovém období již nyní (zatím není žádné topení, ale je venku zima), tyto věci by mohly sušit několik dní. Co ví? Schopen umýt na hromadu různých programů, standardní bavlny, syntetické, jemné mytí. Velmi šťastný rychlý mytí 14, 30 a 44 minut, stále mytí sušení za 59 minut, ale nepoužívám to, t.na. Dokonce i jedna věc nemá čas sušit v tak krátkém čase. Snad tento program je vhodný pro lehké halenky, které budou zahájeny v pyšné osamělosti. A samozřejmě sušení. Lze jej spustit jak odděleně, tak ihned po dokončení mycího cyklu. Také pro sušení jsou tři režimy: velmi suché (vhodné pro ručníky, župany a t.P.), pod železem (ložní prádlo vyjde trochu mokré, jen pro žehlení) a „ve skříni“ (věci mohou být okamžitě odstraněny do skříně). T.na. I mrtvice nenávidím svůj oblíbený režim. poslední. Pokud tomu tak není ložní prádlo a ne klasická košile, ale trička, kalhoty a t.D., Pak se věci nezaručují a mohou je jednoduše složit a odstraňovat je rovnoměrně a dát na skříň nebo okamžitě nosit. Silné manželství nebude.Jaké jsou doly podložky s sušením. První, tentokrát. Zatímco podložka schne věci, přirozeně umýt něco jiného, ​​jako by sušení bylo oddělené. Ale obecně jsem neměl místo pro dva z těchto agregátů, a sušení je dobré hodně. V důsledku toho bych musel dát více než 100 tisíc na podložku, kterou bylo nutné nahradit členění a odděleně sušení. Přiměřené sušení pod 50-60 tisíc jsem se nesetkal.Za druhé, neexistuje žádná montáž hromady, jako v samostatně stojících sušičkách. Hromada se shromažďuje ve filtru, který musí být vyčištěn každé 1-2 měsíce a rozmazaniny na bubnu a věci. Samozřejmě to není moc pěkné, ale můžete žít, s ohledem na všechny výhody sušení. A oddělená sušička přesně musí být obsluhována, aby zachytil sloupu hromady.Za třetí, samozřejmě jsem byl velmi fascinován tímto sušením a sushi téměř všechny věci. Pokud jde o pletené a pletené výrobky. S silnou sušičkou se posadí, ale natáhli se, když ponožka. Ponožky mé dcery 6 let po sušení na ponožky pro kojence. A manželské ponožky v mých ponožkách, ale je to obecně mínus mé lenost a nedostatek balkonu, kde můžete povzbudit všechny tyto smutné věci.Obecně, asi vše. Ukázalo se, že to bylo hodně buk. Ale závěr je, že podložka sušení. Mastev pro malé apartmány bez balkonu, kde není místo a touha viset věci.Děkuji vám všem za vaši pozornost. Doufám, že můj příspěvek byl pro někoho užitečný. Máte-li dotazy, čekáte v komentářích

READ  Kolik pracího prostředku dát do pračky

Stojí za to vybrat auto s funkcí sušení věcí

Jak odůvodněné akvizice kombinovaných modelů? Chcete-li učinit rozhodnutí o koupi, stojí za to přemýšlet o tom, jaký druh problémů budete vyřešit. A klíč bude otázkou: Proč chcete opustit tradiční způsoby sušení prádla? Možnosti odpovědi mohou být několik:

 • V bytě není balkon;
 • V blízkosti domu je rušná cesta, takže věci stále v procesu sušení ztrácejí čerstvost a čistotu;
 • Máte vysokou úroveň vlhkosti, protože okna přehlédnout na sever;
 • Rodina je příliš velká na to, aby měl čas na sucho vůbec obvyklým způsobem;
 • Byly tam malé děti;
 • Těsné pracovní harmonogramové síly ke snížení času stráveném na domácí záležitosti.

Každý z těchto argumentů je dostatečný důvod k nákupu pračky s funkcí sušení, a pokud můžete označit 2 nebo 3 možnosti jako správná odpověď, pak mytí a sušení techniku, kterou právě potřebujete. True, pokud oblast umožňuje zakoupit dvě samostatná zařízení. Ale pro ně bude muset stanovit mnohem více než modely 2 in-1.

Argumenty těch, kteří zásadně odmítají nakupovat kombinované modely, se sníží na několik bodů. Za prvé, levná technika je schopná míchání spodního prádla, takže se stává těžší železnou. Zvyšuje se tkanina opotřebení, takže věci musí koupit častěji. Drahé modely se dokonale starají o věci, ale jejich cena je daleko od každého.

Další mínus. zvýšení účtů. Další deset, ventilátor a senzory spotřebovávají spoustu energie. Na druhou stranu, mnoho značek má speciální nákladově efektivní programy a systém senzoru umožňuje dokončit praní a sušení v čase, ale podle stupně čistoty nebo suchých věcí.

Někdy na fór najdete další argument: Daleko od všech služeb Existují specialisté na mytí a sušící stroje, takže nalezení průvodců pro opravy nebudou snadné. Nicméně, není nic komplikovaného v konstrukci kombinované technologie a v místě senzorů, ventilátor a topný prvek budou moci vypořádat s jakýmkoliv zkušeným opravářem.

READ  Jak odstranit vodní kámen v pračce

Další vlastnosti sušáren

Chcete-li si koupit více radosti, bylo to vhodnější použít ji, a opravdu spokojená s výsledky lépe získávat vybavení vybavené další funkčnost:

 • Filtry, zpoždění malého odpadu, vlny, villi a je žádoucí, aby bylo možné snadno odstranit a vyčistit.
 • Manuální nebo elektronický řídicí režim, výběr, který je výhodnější pro použití, ideální. LCD displej, kde se zobrazí začátek a konec sušení.
 • Několik režimů pro různé typy tkanin, s výhodou přítomnost tlačítka úložného efektu.
 • Funkce ventilace vám umožňuje aktualizovat věci bez praní.
 • Je-li to nutné, je lepší koupit psací stroj se zámkem z používání dětí, zamykání dveří a tlačítek při práci, přičemž ukládání zařazení, umožňující eliminovat nepříjemné momenty.

Uživatelská videorecenze Pračka se sušičkou BOSCH WDU28560EU 10kg praní, 6kg sušení

Ne jen proto, aby si vybral techniku, která splňuje všechna přání a přijatelná cena. Proto před nákupem rozhodněte o funkci, který by měl být v sušičce a poté vybrat zařízení pod jeho specifickými úkoly, s ohledem na velikost místnosti.

Odpověď na příspěvek „Tumbler Express Test

Takový západ jako sušící stroj jsem se snažil v amerických prádelně před 15 lety. Věc je extrémně chladná a užitečná, i když není příliš drahé (relativně).

Nyní prodejte dva hlavní typy sušiček. Kondenzační a tepelné čerpadlo. První jsou levnější (od 300), ale více z hlediska elektřiny. Tepelné čerpadlo (od 400). Je to typ conside nebo lednice. I když sušil o něco delší, ale lépe ekonomičtější.

Nedávno jsem zralý na sušení a koupil s termálním čerpadlem někde pro 450. Řeknu vám něco o použití sušení od nás, na Ukrajině.

Nákup BU Sušení z Evropy. Na jedné straně je velmi ohromen, aby si téměř nový sušení pro 200 typu Bosch, ale bude to Bu, a tak, že nezemře, musí být obsluhován. Čištění s analýzou. Otázka cena. Poloviční náklady nového sušení v záruce. Stručně existuje riziko.2. Tepelné čerpadlo nebo kondenzace. lepší tepelné čerpadlo. Dokonce sušší o něco déle, ale mnohem ekonomičtější. Trochu je to například v cyklu bavlněné postele s kit 4 ručník 3 hodiny proti 2.5 v kondenzaci.3. Zpočátku jsem chtěl dát sušení na podložku a čelit tomu, že máme téměř žádné přechodné rozpěrky. Ale díval se na blog jednoho z našich instalatérství v Americe. Někdy staví hloupě jako sklonový list hustého nábytku dřeva na obousměrné pásky ze strany podložky. Půl roku normálního letu. 3. V ideálním případě můžete užívat aromatické ubrousky. V čem je háček. Jsou to lepší osvěžující spodní prádlo, často můžete najít například s antistatickou vlnou (Ahoj milenci zvířat) a t.D. Největším problémem je, že je nesmírně obtížně najít. Řád z Amamy s Amazonem však rozhodne. Otázka Otázka 25 pro ubrousky za rok.4. Věci po sušení super. Zvláště ručníky. Měkký jako nový. Je to opravdu cool. Je pravda, že některé věci mohou jít silnější. Ale tady zkontrolujete. Někdy si stíráte tolik prachu a vlny z spodního prádla. Že je dána diva. 5. Můžete osvěžit ručník po sprše nebo v koupelně, aby ho neřádal. 20-30 minut a jako nový.

READ  Jak prát froté župan v pračce

Fronta mytí s sušením. Typ 2 v 1. Jistě se suší, ale nesrovnatelně. Pokud existuje příležitost, je to jednodušší a levnější, aby se samostatná podložka a sušení.

Zvláště pro rodiny s malým dítětem skutečným Mastheev. Máte-li možnost finančního a místa, vezměte sušičku. nebudeš litovat.

Technika sušení

Externě sušičky vypadají jako mytí. Na rozdíl od jeho konkurentů jsou však sušicí stroje navrženy speciálně pro sušení věci, takže mají přemýšlivý design a odpovídající konfiguraci. Takže, pokud zvažujete buben, je snadné vidět zjevné výhody.

 • Zvýšený průměr. V průměru, sušení bubnů 2,5 krát více než jejich mycí protějšky, protože volný prostor je potřebný pro optimální větrání.
 • Speciální povrch. Vysoce kvalitní sušení vyžaduje rovnoměrné rozdělení ložního prádla přes stěny nádrže, vyhlazování a neomezeného pronikání vzduchu do struktury tkaniny. To je možné díky speciálnímu nadídlení povrchu a jiných triků a nuancí bubnu.
 • Vnitřní osvětlení. S pomocí osvětlení řídí majitel automatu stupeň sušicího prádla.
potřebujete, sušení, pračce

, Zatímco mezi multifunkčními stroji lze nalézt model za 15 tisíc.

Vyhrává samostatný stroj a v počtu programů nabízených systémem. Standardní sušička má zpravidla více než deset režimů různých trvání a intenzity expozice horkého vzduchu. Takže uživatel může vyzvednout cyklus pro syntetiku, bavlny, sport, vlněné výrobky, topy nebo zapnout zrychlené sušení. Prosím, majitele a přítomnost dalších možností. zpracování trajektů, efekt žehlení a prevence drcení.

Často kompletní s sušičkou Jít speciální košíky a další zařízení ke snížení rizika při sušení bot, textilních tašek, teddy hraček a výrobků z jemných materiálů. Současně, automaty není zbavena moderních „žetonů“. digitální displej, zpožděný start, ochranu před dětmi nebo dálkovým ovládáním pomocí smartphonu.

Hlavní výhodu sušícího stroje v jeho specializaci. Pokud je důležitý integrovaný přístup k sušení oblečení, bude to nejlepší volba. Existují však nevýhody. vysoká cena a potřeba vyhledávat bez čtverečních metrů. Posledním problémem lze vyřešit výběrem modelu s možností instalace ve sloupci.

„Dva v jednom“. zní krásně, ale v každodenním životě, multifunkční stroje jsou pro jejich přímé konkurenty jednoznačné. Dražší a celkové sušicí stroje se vyrovnávají s účinnějším sušením a jednodušší, aniž by vytváření zbytečných rizik a problémů s mokrým lalokem, který se nevejde do bubnu. Zbývá rozhodnout, co je důležitější: úspory, pohodlí nebo pečlivý postoj k prádle.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS