Pračka, kde nalít kapalný prášek

Pračka indesit, kde nalít kapalný prášek?

Ultra moderní modely praček jsou již vybaveny speciálním prostorem pro kapalný prášek. Prostředky pro to bude také vyhovovat modelu starého vzorku, ve kterém má podnos pro detergenty 3 buňky. Dva nebo písmeno „b“ označují prostor pro hlavní mytí. Je to obvykle největší a objemný.

Pračka nebere aviváž, co s tím? ��

Při prostoru s květinou nebo hvězdičkou se používá pro klimatizaci a opláchnutí. Pokud nemáte změkčovadlo pro prádlo, může být nahrazen kapalným práškem. Ale bude to nepřiměřené výdaje koncentrovaného gelu, protože to stojí dražší ve srovnání s jeho sypkým chlapcem. Tekuté práškové stojany v hlavním prostoru.

Jaké jsou prostředky pro mytí a co potřebují?

Rozsah domácích chemikálií obchodů je široký a rozmanitý a čítače s nástroji pro mytí mohou být obrovské množství jasných boxů a lahví. Jak to zjistit? Můžete zvýraznit hlavní typy mycích kompozic:

pračka, nalít, kapalný, prášek
 • prášky (určené pro hlavní praní);
 • Formy ve formě kapalin (mycí gel, opláchnutí, odstraňovač skvrn a klimatizace pro ložní prádlo);
 • Tablety a kapsle (obsahují koncentrovaný nástroj pro mytí v lisované formě nebo gelu).

Bez ohledu na to, kolik používáte, věnujte pozornost množství formované pěny. Pokud je to příliš mnoho, naznačuje, že dávka látky je překročena a musí být upravena. Tato doporučení lze zpravidla nalézt na práškovém balení nebo gelu.

Je také důležité si vybrat nástroje pro mytí stroje se značkou „Automatic“ a nalijte nebo pádnout vybrané složení pouze v odpovídajícím podnosu.

Důsledky nesprávného použití gelu

Výrobci strojů nehody nehodnotí doporučení pro použití kapalných detergentů. Pokud si plášte propojení akceptoru prášku a nalít koncentrát není tam, účinky hostitele nebudou. Taková chyba povede k špatné kvalitě v oblasti poruchy a opláchnutí:

 • Nástroj nebude spadat do bubnu, věci zůstanou špinavé, pokud nalijete gel do předmipového prostoru;
 • Věci budou znečištěné a mýdlové, pokud přidáte kapalinu do prostoru klimatizace, protože plotní prostředky začínají na fázi oplachování.
READ  Pračka se nevyprazdňuje

Oprava Chyba je snadná: stačí, aby umožnil přednastavený program nebo spustit znovu opláchnutí. Nicméně, to je lepší než ztrácet čas a znamená marně, a okamžitě nalijte do speciálně poskytovaného prostoru.

Sekce s římskou postavou II

Druhý kompartment v zásobníku se používá pro obvyklý typ mytí. Tento kontejner by měl být spokojen s obvyklým práškem nebo nalít kapalný gel pro mytí. Kapalný činidlo může být umístěno pouze pod podmínkou přítomnosti oddílu. Pokud takový detail pro pračka Bosch nemáte, můžete jej zakoupit samostatně. Jinak, nalévání gelu následuje buben, a před naložením věcí pro mytí.

Shora na spodní prádlo nemůže být tekutý nástroj naléhat, protože místa kontaktu z nezředěné vody mohou být příliš silná na tkanině, zesvětlit ji. V tomto případě zůstanou bělavé skvrny na oblečení.

Další možností přidání kapalného prášku je pokládání do psacího stroje (přímo v bubnu) uvnitř speciální nádoby pro kapalinu. Tento speciální dávkovač je navržen tak, aby během procesu promývání správně distribuovaly gely.

Ve standardní pračce

Máte obyčejnou pračku. A víte, že je navržen pouze pro mytí suchým práškem. Existuje tedy možnost aplikovat kapalné látky pouze dvě metody.

Prvním způsobem předpokládá, že kapalný činidlo bude umístěno do prostoru, který je určen pro běžné detergenty. Druhý způsob stanoví, že kapalný činidlo bude zasláno přímo do bubnu zařízení.

„Samsung“, LG a někteří další výrobci praček jsou kategoricky proti posílání gelů v zásobnících, protože nejsou určeny pro toto.

Máte-li obyčejnou jednotku, pak gel „prášek“ může být hodnocen přímo do bubnu. Udělej to. Změřte požadované množství prostředků a pak ji nalijte přímo na spodní prádlo. Pak spusťte pračku v požadovaném režimu a počkejte na konec mytí.

DŮLEŽITÉ! Když jsme však promočili věci, tato možnost nebude rozdělena. V konkrétním případě je již potřebná mycí jednotka, která poskytuje použití vodnatých „prášků“.

READ  Proč pračka pohybující se při mytí

Kolik gelu musí provádět jednu manipulaci ve standardním stroji stroji? Přesná odpověď nečeká. V konkrétním případě musíte postupovat podle pokynů pro použití. Typicky je výrobce gelové látky připojen k zboží.

Je možné uvnitř bubnu?

Většina výrobců doplňuje kontejner speciální dávkovače gelu. Může být měřen v něm nezbytné množství detergentu a vloženo do bubnu paprsku.

Výhody použití zásobníku zásobníku několik:

 • Gel začíná pracovat ihned po naplnění bubnu vodou;
 • Detergent nezůstává ve spodní části přijetí prášku po promytí (taková situace je možná se slabým tlakem vody);
 • Stejně jako koule pro mytí nádoby-dávkovač s gelem ve tvaru gelu pomáhá zlepšit kvalitu praní vlněného, ​​pleteného, ​​pletené.

V nepřítomnosti speciálního dávkovače, nějaký výrobce detergentu umožňují gel přímo do bubnu na oblečení (díváme se na přesné informace na štítku). Na oplachovacím stupni je prací prostředek dokonale vyplaven z tkaniny, neopustí rozvody.

Jak vypadá detergentní nádoba?

Je nemožné jednoznačně říci, co bude oddělení pro detergent vypadat a kde se nachází. Výrobci rozhodnou tuto otázku různými způsoby. V modelech se vertikálním zatížením se obvykle umístí na vnitřní straně poklopu, s čelní. na horní nebo předním panelu, nad poklopem. Většina z těchto zásobníků je vybavena tlačítkem, stisknutím, které vám umožní dostat a čistit.

Kontejner je rozdělen do tří částí. Pokud je považujete za pečlivě, bude patrné, že každý z oddělení je označena určitou ikonou. Mohou se lišit v závislosti na značce pračky. Je na těchto značkách a musíte se navigovat, pokud jde o usínání prášku. Kromě toho se oddělení liší velikostí.

 • Průměrná velikost je umístěna nejčastěji s okrajem. Označeno písmenem „A“, arabská číslice „1“ nebo římský „I“. Používá se pro režimy pre-namoakingu nebo mytí. Pro tento účel jsou prostředky vhodné pouze ve formě prášku.
 • Největší navržen právě pro hlavní detergent. Označen tradičně „b“, „2“ nebo „ii“. Obvykle nalezený uprostřed.
 • V malé buňce, klimatizaci, změkčovací prádlo. Často má antistatickou funkci. Na tomto oddělení můžete vidět obraz hvězdičky nebo květiny, někdy nápis „změkčovač“.
READ  Jak změnit kabel v pračce

Kapalné prášky: klady a nevýhody

Tekuté prací prášky jsou stále více získávají popularitu, protože hostesky označují dostatečně plusy v jejich aplikaci. Seznam je:

 • Takový prášek je lepší v suchém a nenechávejte stopy na oblečení, takže se doporučuje pro mytí objemových věcí, svrchních oděvů a vlny;
 • Kapalný detergent se rozpouští rychleji ve vodě a lépe proniká do vláken tkáně, což zajišťuje účinné promývání;
 • Kapalný prášek je vhodný pro praní jemných tkanin;
 • Láhev gelu pro mytí je vhodná pro skladování, zatímco je hermeticky uzavřena a pachy chemikálií nebude zničit;
 • Komponenty vysoce kvalitních tekutých prášků jsou ekologičtější a bezpečné, takové prášky jsou alergické;
 • Kapalný prášek se lépe promyje z přijímače prášku.

Z nevýhody prášku v kapalné formě lze nazvat jeho vysokými náklady. Je to však subjektivní. A ještě jeden mínus je, že je možné smazat věci s kapalným práškem při teplotě nejvýše 60 0 s.

Pro použití gelů pro mytí v automatu, není nutné pro návod, které jsou specifikovány na detergentu, ale podle pokynů pračky. Může být indikován nejen, kde správně nalít detergent, ale kolik potřebuje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS