Pračky s vertikálním zatížením KAISER

Pračky Kaiser Avantgarde

Typ stažení: Čelní, maximální zatížení praní: až 7 kg, instalace: samostatná, hloubka: 44.40 cm, šířka: 59.50 cm, výška: 85 cm, maximální hodnota rychlosti tlaku: 1100-1200 ot / min, spotřeba energie Třída: A, motor střídače, ochrana: od koňských závodů, od dětí, od úniků, pára, zobrazení, programů: mytí jemných tkání, Mytí dětských věcí, mytí smíšených tkanin, mytí vlny, mytí vlny, rychlé mytí, další vlastnosti: řízení vyvážení, odložený start, mycí signál, výběru rychlosti stlačení, teplota promývání

Typ ke stažení: Čelní, maximální zatížení prádla: od 7 kg, montáž: samostatně, hloubka: 71 cm, šířka: 65 cm, výška: 89 cm, maximální hodnota tlaku tlaku: od 1200 ot / min, třídy spotřeby energie: a, střídačový motor, Ochrana: od dětí, zametání, pár krmivu, zobrazení, programů: praní jemných tkání, mytí dětských věcí, mytí, mytí smíšených tkanin, sportovního prádla, mytí vlny, mytí mytí, rychlé mytí, extra opláchnutí, mytí bavlny, mytí mytí syntetiky, prádla : Žádné, další funkce: řízení vyvážení, zpožděný start, mycí signál, autování, výběru lisování, teplota praní, konstrukční vlastnosti: otevření Luke 180 stupňů

Typ stažení: Čelní, maximální zatížení prádla: od 7 kg, montáž: samostatná, hloubka: 44.40 cm, šířka: 59.50 cm, výška: 85 cm, maximální rychlost spin: 1100-1200 ot / min, třída spotřeby energie: A, motor střídače, ochrana: od dětí, od úniky, pára, zobrazení, programů: praní jemných tkání, mytí věcí dětí, Mytí smíšených tkanin, vlny mytí, rychlé mytí, další oplachování, mytí bavlny, další funkce: řízení vyvážení, zpožděný start, mytí signálu, mytí sběrnice, teplota mytí, inteligentní ovládání mytí, konstrukční vlastnosti: kapalný práškový prostor

Typ stahování: frontální, instalace: samostatná, hloubka: 58.20 cm, šířka: 59.70 cm, výška: 84.50 cm, maximální lisovací rychlost: 1100-1200 ot / min, energetická třída: a, ochrana: od dětí, pár krmiva, displej, programy: zrušení skriptu, džíny mytí, sportovní prádlo, mytí vlny, praní, pre-mytí, rychlé praní, extra opláchnutí. mytí bavlny, ruční mytí, další funkce: řízení vyvážení, odložený start, výběr rychlosti odstřeďování, konstrukční vlastnosti: kapalný práškový prostor

Typ stažení: Čelní, maximální zatížení prádla: od 7 kg, montáž: samostatná, hloubka: 48.60 cm, šířka: 70.10 cm, výška: 98.50 cm, maximální hodnota rychlosti tlaku: od 1200 ot / min, třída spotřeba energie: a, střídače motor, ochrana: od skoky na koni, od dětí, od úniku, pára, zobrazení, programů: prevence tření, mytí svrchních oděvů, jemných pracích tkanin. Mytí dětských věcí, mytí, mytí smíšených tkanin, vlněných praní, ekonomického programu, rychlé mytí, noční režim, další oplach, funkce prádla kolo: přes hlavní luke, další funkce: řízení vyvážení, zpožděný start, mytí signálu, kontrola nad Úroveň pěny, výběr rychlosti spřádání, výběr teploty praní

Typ stažení: Čelní, maximální zatížení prádla: od 7 kg, montáž: vložená, hloubka: 54 cm, šířka: 60 cm, výška: 82 cm, maximální hodnota tlaku tlaku: od 1200 ot / min, třída spotřeba energie: a, ochrana: od Děti, zametání, pár krmiva, zobrazení, programy: Zrušit lisování, prevence fáze, mytí nadzemních oděvů, jemné mytí tkáně, mytí džíny, mytí hříčky, mytí sportovního oblečení, mytí hedvábí, mytí vlny, odstraňování skvrny, ekonomický program, předběžná mytí, rychlé Prát, noční režim, další opláchnutí, ložní prádlo: Ne, další funkce: řízení vyvážení, odložený start, stehovací signál, regulace hladiny pěny, rychlost spřádání, výběru prádla, inteligentní mytí, design, design vlastnosti: kapalný práškový prostor

Typ stažení: Čelní, maximální zatížení prádla: od 7 kg, montáž: vložená, hloubka: 54.50 cm, šířka: 59.50 cm, výška: 82 cm, maximální hodnota rychlosti tlaku: od 1200 ot / min, sušení, energetická třída: a, displej, programy: praní jemných tkanin, mytí věcí, mytí smíšených tkanin, mytí mytí, mytí mytí, mytí syntetů Vlastnosti: Řízení vyvážení

Typ stahování: Čelní, maximální zatížení praní: od 7 kg, montáž: samostatně stojící, hloubka: 50 cm, šířka: 60 cm, výška: 85 cm, maximální hodnota tlaku tlaku: od 1200 ot / min, třída spotřeby energie: a, střídačový motor. Ochrana: od dětí, zametání, pár krmivu, zobrazení, programů: praní jemných tkání, mytí dětských věcí, mytí, mytí smíšených tkanin, mytí vlny, mytí vlny, rychlé mytí, další oplachování, mytí bavlny, syntetické mytí, další funkce: kontrola vyvážení. odložený start, papírnictví koncový signál, busbag, teplota mytí, inteligentní ovládání mytí, konstrukční vlastnosti: kapalný práškový prostor

READ  Režim pro vlnu v pračce Indesit

Historie značky Kaiser

„Kaiser“ produkuje nejen. Zde je celá sada domácích spotřebičů. Mytí, talíře, varné panely, kapuce, mikrovlny, myčky nádobí a vše, co je užitečné pouze na farmě.

Volba takového jména značky. to bylo samo o sobě, hlasité prohlášení výrobce. Koneckonců, přeložený z německy, „Kaiser“ znamená „monarcha“. A toto slovo se vrací do starověkého římského „Caesara“.

Kromě titulu, cenový rozsah celé techniky vyrobené „Kaiser“ se na zvýraznění nad celým hmotnostním segmentem. Náklady na domácí spotřebiče, včetně mytí, je vhodná pro dobře zavedenou střední třídu. Pro ty, kteří jsou nějak kratší pro prémiové výboje a již odmítá používat levnější techniku, aniž by věřili v jeho kvalitě.

Zpětná vazba: Pračka Kaiser W 45.08 Tl. Dobrá pračka. Koneckonců, to je „němčina“!

Pračka Kaiser W 45.08 TL byl zakoupen u nás velmi dávno a my ji milujeme. Po mnoho let to funguje skvěle, vymaže a prosím nás.Ve vzhledu je docela kompaktní. Ale hlavní parametr, pro který jsme si vybrali, je vertikální zatížení. Takže jsem chtěl mou matku, je pohodlnější, když se stroj otevře shora, takže není ohýbat.

Pračka Kaiser W 45.08 TL vypočteno 5 kg nákladu. A to nestačí. Jeho velikosti 60 x 40 cm. Dokonale zařadil svůj výklenek v koupelně.Vyrobeno v Německu. A Němci se vždy lišili v jejich kvalitě.

Pračka Kaiser má velmi pohodlný mechanický ovládací panel. V přiloženém výuce je vše podrobně popsáno, jak ovládat stroj.

Když otevřete horní velký víko, to znamená, speciální práškové a klimatizační prostory.

Buben z nerezové oceli.Stroj nezávisle řídí spotřebu vody a spotřebu elektřiny v závislosti na hmotnosti prádla, kterou načteme. To je docela ekonomické.

Uvnitř bubnu vypadá tak. Spodní prádlo automaticky během mytí je distribuován v bubnu.Pračka „Kaiser“ je vybaven rovnovážným systémem „ABC-Sistem“, který chrání její rozpady a verandu prádla během spřádání.

Spolu s pračkou je inteligentní instrukce „provoz a údržbu a údržbu pračky pro domácnost“ v ruštině a angličtině, podle kterých i nováček nebude obtížné umýt a provozovat stroj.Všechno je popsáno jasně a detail, jaký spodní prádlo mytí, na jakém programu, bílé nebo barvě, obarvené nebo ne, stupeň kontaminace, typ tkaniny. Vše jasně a jen.

Na konci, shrnout: Naše pračka Kaiser W 45.08 tl po dobu 13 let. Z minusů: praskliny se objevily před rokem na tank, ale zatím nepokračuje a jedí relé. Začal velmi dělat buben. Čekáme na mistry. Podívejme se, co řekne. V každém případě si myslím, že nám stroj sloužil docela dlouho a jsme velmi potěšeni.

Dalšími znaky této pračky je, že nelze zapnout, když je otevřený poklop, je také nemožné otevřít poklop, když je stroj zapnutý. Je to velmi spolehlivé, zejména pokud jsou v domě malé děti a skutečně dobrá bezpečnost.

Samozřejmě, že nejlepší modely praček se objevily na trhu domácího spotřebiče, ale také více díky tomu, že má vertikální zatížení, a to je mnohem pohodlnější než čelní.

Obecně platí, že „němčina“ funguje dobře, v zásadě to je docela spolehlivé, pokud se rozhodnete získat pračku, doporučuji se podívat na Kaiser, nebudete litovat.

Recenze praček

Domácí spotřebiče: 10 nejlepší 2021 let

Domácí spotřebiče v roce 2021 se staly chytřejší, krásnější, funkční. V naší závěrečné recenzi roku, nejzajímavější novinky: vertikální vysavače, roboty, kapuce a varné panely, sušící a pračky, technika péče o vlasy a dokonce i laserové televizory! Značky: LG, Samsung, Philips, Dyson, Candy, Hiesense, Elikor, Grundig, SMEC.

Domácí spotřebiče 2021: Nejžhavější testy

Zadejte 2021, je čas shrnout. V této recenzi jsme shromáždili 10 nejoblíbenějších testů tohoto roku. Ověřené modely: Mytí a sušící stroj, chladnička, vysavače, Buckhankop, gril, pomalá značka, kuchyňský stroj, gril. Stisknutím se dozvíte více.

Top 10 nocí Jaro 2021

Top 10 nejlepších modelů pružinových spotřebičů 2021: myčky nádobí, mytí, sušící stroje, planetární mixer, bukhankop, maska. Čistič vzduchu, chladničky, žehlicí systém. Vyberte si, co potřebujete.

Pračka s Bosch WDU28590Oe

Pračka s Bosch WDU28590Oe. Třetí model v našich 5 nejlepších mytí a sušení strojů 2021. Pokud máte aktivní život, děti, práci, sport, studium. Zvažte ji. Bude váš život snazší a pohodlnější. Chcete vědět podrobnosti? Stiskněte, přečtěte si.

Machine sušení podložky LG F2V9GC9W

Machine sušení podložky LG F2V9GC9W. Heroine druhého série recenzí „5 nejlepších mytí a sušicí stroje 2021“. AIDD, „6 Pohyby péče“, ekologybrid, dálkové ovládání LG Thinq. Neúplný seznam technologií, které se používají v tomto modelu. O všech programech a příležitostech.

READ  Jak odstranit stínítko z pračky

Vlastnosti SMA „Kaiser

Mezi značkou „Kaiser“ Existují dva typy praček. s vertikální a horizontální zatížení ložního prádla. Maximální kapacita nádrže pro první typ je 5 kg a pro druhé 8 kg. SMYA s vertikálním typem má režim sušení.

  • Každý z strojů KAISER je vybaven logickou funkcí řízení. To znamená, že podložka po naložení ložní prádlo sám určuje jeho hmotnost, typ, a pak v závislosti na získaných datech vybere nejvhodnější způsob mytí. Tak, v každém psacím stroji je až 4109 režimů.
  • Zpožděný start nebo časovač je také uveden v tomto přístroji.
  • Nádrž je navržena tak, že hladina hluku je minimalizována při mytí.
  • Program BioFerment je režim, ve kterém jsou práškové částice byly odesílány na důležité komplexní proteinové skvrny.
  • Aquastop je maximální ochrana proti průtoku. S tímto psacím strojem můžete být zcela klidný a nebojte se nalijte sousedy zdola.
  • Díky recyklaci jsou detergenty uplatňovány ekonomicky s maximálním účinkem pro mytí.

Provoz motoru z pračky

Kam jdou

Podle oficiálních údajů patří značka Kaiser do Olan-Haushalsgerate. Výroba v zahraničí, Německá kvalita, Německo. Místo výroby nejlepších praček a dalších dalších pohádek, které obchodníci nebaví mluvit s ruským spotřebitelem.Tak nebo ne?

Oficiální zástupce společnosti je nějaký Pavel Loginov. Ve skutečnosti jsou ve všech místech své výroby v Polsku nebo v Rusku.

Pracuji v oblasti opravy domácích spotřebičů. Rozsáhlé zkušenosti s obnovením mytí a myček nádobí.

„Německá“ v značce „Kaiser“ zůstává pouze ta právní adresa společnosti. Nezpůsobuje důvěru a skromné ​​oficiální stránky společnosti.

Mnoho uživatelů si všimne jeho nízkou kvalitu, která obvykle není charakterizována německým výrobcem. A poslední skutečnost, která ukazuje na skutečnost, že auto „Kaiser“ značka se nevztahuje na německou výrobu na takzvané, „vlasti“ Nikdo o nich neslyšel. Může být splněna malá značka? Možná, ale s ohledem na všechno, co bylo řečeno dříve, je těžké uvěřit.

Recenze Modely

Z vlastností praček KAISER, stojí za zmínku recyklačního systému, který snižuje spotřebu detergentů o 20%. Také u strojů se používají vysoce kvalitní kov, nepodléhá korozi, pro výrobu dynamických uzlů. Dalším znakem je stupeň otevírání poklopového bubnu, který je 180 0. Co dělá ložní prádlo velmi pohodlné. Zvažte některé z nejúspěšnějších modelů automobilů z KAISER.

Kaiser WT 36312. pračka s funkcí sušení, určená pro mytí 8 kg prádla a sušení 3 kg. Stroj s elektronickým ovládáním. Kromě základních programů existují speciální, například ochrana před drcením a přímou injekcí. Psací stroj používá fázi bio enzymu, která podporuje rychle rozpouštějící prášek. Kozorská elektronika a nepříjemná tlačítka na ovládacím panelu. Pro takový model budete muset zaplatit pouze asi 40 tisíc.

Kaiser W 36212. Tato pračka je podobná předchozí, je také navržen pro 8 kg prádla. Její rozdíl spočívá v nepřítomnosti funkce sušení. Co to dělá pro 3 tisíc levnější. Obecně platí, že soubor programů je stejná. Na funkčnosti je dobrou volbou pro velkou rodinu.

Kaiser W 34210 NTL. pračka se vertikálním zatížením a možnost mytí až 5 kg prádla a během žíhání urychluje na 1200 ot / min. Má 13 prací programy, mezi nimi je mytí jemných tkanin. Také vestavěná vložka a částečná ochrana úniku. Koupit takový stroj, vybavený vším potřebným, je možné 30 tisíc.

Poznámka! V ruských online obchodech existuje jen velmi málo vět praček této značky, možná to není náhodou, vyvodit závěry.

Recenze o strojích Kaiser

3 roky použité KAISER W 34110, pak se stroj rozbil. Pro opravy požádaly o 8 tun. rublů, to si myslelo o koupi nového auta. Takový závěr. kvalita neodpovídá deklarovanému, dalšímu podvodu. Z „Němců“ očekáváte více než tři roky práce.

Kaiser plný odpadků, ne německé kvality. Používám stroj KAISER W34208NTL na pouhých 7 měsíců a už jsem z toho snít, abych se zbavil. Podařilo se mi koupit, bavlněné věci, které nemám líto, mytí režimu v 95 0 s nefunguje, elektronika je periodicky buggy, musí stroj vypnout a pak zapnout. Chci změnit tento zázrak na LG nebo electroluxu. Lidé, nekupují tuto podobnost techniku, Kaiser jen zvuky vážně, ve skutečnosti je to úplný nesmysl.

Manžel udělal loni dárek. Stroj KAISER W4610TL. Vynikající německá jednotka, to není pro vás nějaké „korejské“, věci zítra narušuje. Se všemi způsoby mytí, samozřejmě, samozřejmě nepoužívám, na cestách. Rychlé mytí, rychlé bavlněné, studny a pár tří režimů. Dobře narušuje a whitens spodní prádlo a věci bílé děti. Down bundy v něm dobře umyje a pastelové spodní prádlo, lisy jen úžasně dobře. Doporučuji vše vynikající pračku.

Elena Sergeevna, 40 let. G. Petrohrad

Chci dát radám lidem, kteří chtějí koupit mycí stroj KAISER W36310. Nechci nikoho nadávat, ale přetečení emocí. V našem případě je to peníze na vítr. Získali psací stroj do nového domova, ukázalo se, že ona chvíli stála bez chvíli, pak zavolala mistry, připojil ji a spustil ji do práce. Prvních 2 měsíců bylo vymazáno normálně, jen mnoho rozpuštěného prášku zůstalo v podnosu, pak šel a šel. Deset rozbil a pak se stroj zastavil vůbec. Nevíme, co s tím souvisí. Tento model nedoporučuji nikomu.

READ  Režim vlny pračky Samsung

Proholovací stroje z Kaiser mají nejednoznačné posouzení od spotřebitelů, některé zvažují auta příliš drahé a nespolehlivé, ostatní naopak jsem rád, že se mytí kvality mytí. Ale samotný výrobce se velmi schovává, takže kdo šťastný. Modely jsou odlišně a kvality komponentů příliš. Hodně štěstí ve výběru!

Nově prodané zboží

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Indesit BTWA 5851

Download Type Vertikální typ řízení Mechanická třída mytí třídy Třída lisu DRUS DRUM MATERIÁLNÍ DRUM Maximální zatížení 5 kg Maximální lisovací rychlost 800 RPM Hluk Hluk Hladina šumu 61 DB Hluk Hluk Hladina 73 DB Spotřeba vody 41 L Číslo programů 12 Programy při zahrnutí praní jemných tkanin.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Korting KWMT 1275 I

Instalace Samostatná konstrukce pračky Non-vojenské barabanov 1-prstový buben zatížení vertikální maximální zatížení ložního prádla 7.5 kgmaximal Rychlost spřádání do 1200 REV / MICLASS MYSLOVÁNÍ ZASKROVANÉ Lisovací ovládání Ovládání elektronických ovladačů Push-Tlačítko, Otočné ovládání výboje Vertikální rovnost programů 16PROG.

Pračka s vertikálním zatížením

Electrolux EW6T5R061 Pračka

Instalace Samostatné zatížení vertikální Maximální prádlo Prádelna 6 kgsushka Čistá kontrola elektromemobile jíst digitální (symbol) Rozměry (SHXGXV) 60x40x89 SMEL 58 CBCrel White Class Class Class Class Efficiency Efektivita účinná účinná účinná účinnost třídy Lisovací pružinový rotační smyk.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Electrolux EW6T4R262

Download Type Vertikální řezání Řízení Řezání CONTROLY TŘÍDA TŘÍDA SPOLEČNOST TŘÍDY SPOTŘEBY SPOTŘEBY ENERGIE SPOTŘEBA AMAXIMÁLNÍ ZAPOJENÍ 6 KNAMAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI 1200 O / ZELINÁNÍ PŘIHLUKA Při mytí 56 Druben hluk s žíháním 77 DB-přidal Power 2200 Vtoprootka trajektový souhrnný počet programů Zapnuto / Vypnuto, bavlna, \ t Bavlněná eco, syntetická, jemná.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikální zatížení Maunfeld MFWM127Wh

Ovládání: Elektronické C LCD displej motoru Metody boty motorové boty: 16 třídní energetická třída: účinnost účinná účinnost: účinnost praní hřebenů: Amaximální světelný prádlo, kg: 6.5terochka Cartamaximální rychlost otáčení během žíhání, otáčky: 1200 elektronických vyvažovacích systémů vyvažování.

Pračka s vertikálním zatížením

Maunfeld MFWM128Wh pračka MFWM128WH

Ovládání: Elektronické C LCD displej Motorial Boot Charitativní metody: 16 Třída výkonu: Energetická účinnost Vlastní kapitál: Energetická účinnost mytí: Amaximální světlo Prádelna, kg: 7.5terochka Cartamaximal Speed ​​Speed, RPM: 1200 Elektronický vyvažovací systém.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Electrolux EWT0862IFW

Maximální zatížení: 6 kg Rychlost skriptu: 800 ot / min Stupeň mytí: třída scénářů: D Třída spotřeba energie: Rozměry: 89x40x60 cm mytí programu: bavlna bavlna eco syntetické syntetické tkaniny z vlny / ruční mytí hedvábné deky jezdectví odtok hedvábné džíny záclony sport 5 Košile Další funkce: Výběr volby teploty mytí.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením CANDY CST G282DM / 1-07

Download typ vertikální řízení typu Elektronická mytí třídy Třída Třída třída C Třída materiálu DRUM Nerezová ocel Maximální zatížení 8 kg Maximální lisovací rychlost 1200 RPM Hluk Hluk Hladina 61 DB Hluk Hladina 77 DB Spotřeba vody 52 L buben Cossack počet programů 15 Bavlna programy s. \ t.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Candy CST G283DM / 1-07

Obrazovka je digitální instalace a vkládání odděleně stojí za maximální zatížení 8 kg načítání vertikální funkce sušení prádla Ne Prádelna Výzkum jíst Smartphone Elektronický typ řídicího typu (inteligentní) Barva Bílé rozměry 40x63x88 cm Energetický stav Lisování účinnosti B Class Energy Energy Class.

Pračka s vertikálním zatížením

Pračka s vertikálním zatížením Electrolux EW8T3R562

Download Type vertikální řezání Elektronické mechanické třídy Třída třídy Spotřeba energie A-40% Maximální zatížení 6 Knamenximal Lisovací otáčky 1500 O / Minunizační hluk s mycím 49 DBurrow Hluk pod žíháním 79 Dbfood Power 2200 Vtodacity Trajekt Přehled Počet programů 15 programů na / Oklokhophopokok.

Místo je informační a není veřejná nabídka určená ustanoveními.2 sv. 437 GK vzhled, barvy a charakteristiky zboží je uvedeno na předběžně, nemusí se shodovat s aktualizovanými modely. upřesnit informace od manažerů při objednávce. Ceny a dodací podmínky jsou platné až do 20.04.2022 18:03.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS