Proč pračka pohybující se při mytí

Pračka s žíháním skákání a vibruje, jaký je důvod?

Během provozu pračky je povoleno lehké vibrace. Nicméně posuny, těžké třesoucí se a řev musí být znepokojen majitelem. Důvody, proč pračka během žíhání skočí nebo vibruje tvrdě, může být odlišná: nesprávná operace nebo složité poruchy. Odstranění důvodů z první skupiny je k dispozici většině uživatelů, druhá skupina. vyžaduje diagnózu a specializovanou pomoc. Nejjednodušší a projevy již během prvního použití faktorů následujících:

Jedním z nejčastějších příčin vibračních psacích strojů během žíhání je špatná volba prostoru pro jeho umístění. Chyby mohou být následující:

 • Podlahový povlak nedostatečné tvrdosti (dřevěné podlahy);
 • Paul je příliš hladký a kluzký;
 • Povrch nerovnoměrný (úroveň kapky pod nohy techniky zvýší shake).

V této situaci je nutné poskytnout pevný a monolitický povlak pod strojem, je povolen gumový koberec. Je důležité dát techniku ​​striktně vodorovně hladinou, upravit polohu nohou, aby se eliminovaly uvolnění. Pomocí úrovně výstavby se ujistěte, že povlak a správnost umístění stroje vzhledem k podlaze (šířkou pouzdra a hloubky, takže neexistují zkreslení).

V pokojích s podlahovými podlahami pro pračku, musíte udělat i pevnou základnu, například z betonu nebo dlaždice. Pokud je nová pračka, instalovaná na úrovni na dlaždice, stále silně vibrován během žíhání, můžete položit gumovou koberec nebo speciální anti-vibrační stojany pod nohama.

Proč pračka LG skoky během žíhání

Pračka je v současné době hlavním asistentem pro domácnost. Během provozu se pračka může pohybovat trochu nebo vibrovat. Ale pokud si všimli, že pračka LG skočí v žíhání nebo hlasitě hluku, pak by to mělo upozornit.

Především by měly být stanoveny důvody, proč pračka skočí během žíhání. Podmíněně mohou být rozděleny do dvou typů: příčiny spojené s nesprávným provozem praček LG a příčin spojené s opotřebením vnitřních částí.

Příčiny, které nesouvisí s rozbitím vnitřních uzlů, mohou být odstraněny nezávisle bez zapojení odborníků z servisního střediska LG. Zvažte podrobněji, což vede k tomu, že pračka začíná skočit a co s tím souvisí:

 • Pokud absolutně nová pračka začala vibračit tvrdé a hlasitě, pak přepravní šrouby nejsou s největší pravděpodobností odstraněny. Dopravní šrouby jsou upevňovacím mechanismem, který drží nádrž při přepravě a chrání jej před houpáním, šoky o stěně a poškození. Pokud je neodstraňujete, pračka bude fungovat, ale bude silně vibrační, a vibrace pračky urychlí opotřebení vnitřních uzlů. Chcete-li je odstranit, musíte se seznámit s instrukcí uživatele na pračku, ve kterém je uvedeno, kolik šroubů je uvedeno a kde se nacházejí.
 • Dalším krokem je nutný pro kontrolu instalace pračky LG. Nesprávná instalace Příčiny Shake. Paul pod pračkou by měl být dokonce, hladký povlak je kontrolován za použití úrovně konstrukce. Ve stejné době, pokud je podlaha lemována lesklými dlaždice, je lepší použít speciální obložení na nohách pračky, aby se během spřádání nenarazil. Také se ujistěte, že pračka je neustále na čtyřech nohách, je lepší vystavovat příliš na úroveň.
 • Pokud jste kdysi všimli, že pračka skoky, zkontrolujte, zda není v bubnu žádná nerovnováha prádla. Nerbalance může dojít, pokud hmotnost věcí přesahuje přípustnou normou nebo naopak byla naložena příliš málo věcí. Pokud se přetížení stalo, buben se nesmí otáčet s nezbytnou rychlostí, ale celá hmotnost věcí tlačí na spodní část bubnu po dlouhou dobu. Když spodní prádlo, spodní prádlo prudce hodil po celou dobu dostupné oblasti bubnu, které skály pračky LG. Také zkontrolujte, zda veškeré spodní prádlo nezaměňovalo v jednom velkém Com (například, když se menší věci spadají do obálky peřiny), pak veškerá hmotnost mokrého plátna padá na malou část bubnu, ve kterém hitů. A v důsledku toho se pračka houpá těžce, když. Pro opravu situace zastavte promývací proces, rozdělte rovnoměrně spodní prádlo nebo ji rozdělte do dvou podložek. Nejčastěji se samo-diagnostický systém vydá kód chyby na nerovnováhu na displejech pračky. UE nebo UB.
 • Ještě jeden z důvodů, proč pračka skoky mohou být mytí sportovních obuvi s točením. Tenisky budou silně porazit na stěnách bubnu pračky, což povede k jeho výuce a vysídlení. Mycí sportovní obuv provádí režim bez lisu.
 • A poslední důvod, který může být odstraněn nezávisle. cizí předmět uvízl mezi bubnem a nádrží. Chcete-li objekt zjistit, musíte se bubnem pomalu posouvat, současně zvýraznit baterku. Objekty se používají přes ohýbané šrafovací manžety pračky, můžete použít pinzety. Ve vzácných případech, aby se subjekt dostal částečná pitva pračky a extrakce opálení. Klíče, mince, tlačítka, kosti z podprsenky a dokonce i oblázky mohou působit jako cizí předměty. Aby se zabránilo podobné situaci, musíte zkontrolovat kapsy před mytím.

Všechny ostatní vyhledávání a řešení problémů je lepší utratit v servisním středisku LG nebo zavolat průvodce domů, protože to trvá sbírku pračky:

 • První část specialistů na servisní centrum zkontroluje odpisový systém, který se skládá z tlumiče, které jsou umístěny pod nějakým sklonem pod nádrží pračky, a pružiny, které jsou nad hrncem pračky a držte ji. Tlumiče, kalhotování oscilací, nakonec selhávají. Tank začne dělat tak silné výkyvy, které budou bojovat proti zdi pračky, a začne skákat. Bude nutné nahradit díly pro nové.
 • Další věc, kterou je třeba zkontrolovat. protizávaží. To je vážení, umístěné na horní části nádrže. Stabilizuje polohu nádrže pračky a neumožňuje mu být výkyvy. Zřídka, ale to se stane, že se může posunout. Pokud protiváha ztrácí montáž, vytáhněte ji. Rozpad proti sobě je doloženo úderem a vibracím bez žaloby.
 • Pokud během provozu pračky LG si všimnete vrzání a závažné vibrace během žíhání, pak bude vyžadován ložisko. Pokud je nenahrazují včas, pak problémy začnou nejen při žíhání, ale také ve fázi mytí. A v průběhu času, ložiska zničí a poškodí důležité detaily pračky.
 • Když je motor opotřebovaný, pračka dělá JERKS během žíhání nebo zcela zastavení. S řemeslnými řemeslnými strojními stroji je lepší okamžitě kontaktovat servisní středisko LG a nesnažte se problém odstranit sami, protože bude vyžadováno speciální vybavení.
 • Dalším důvodem, který činí pračku ostře skok, platí pouze pro pračku s přenosem pásu. V pračkách s přenosem pásu je vibrace intenzivnější, přímý pohon v tomto případě vyhrává, protože pračky přímého plemene původně vibrací je menší. A s časem se pás může natáhnout, a pak otáčení bubnu se stane nerovným. Řemenice někdy rozptýlí na velkém oběhu a pak se objeví nejen silné vibrace, ale také ostré skákání pračky. Řešení problému je pouze jedna věc. nahrazení pásu k novému.
READ  Jak vytáhnout vodu z pračky

Vzhledem k tomu, že jakýkoliv problém je snazší zabránit, než odstranit důsledky, je nutné v souladu s jednoduchými pravidly při výběru a provozu pračky:

Proč pračka silně vibruje během žíhání nebo skákání

Všechny pračky „Procházka“ nebo alespoň vibrovat v procesu práce. Hlasité zvuky doprovázející spin, a „skákání“ vyděsit mnoho majitelů. Někdy to je důsledek nesprávné instalace, kterou můžete rychle správně. A někdy. Caiga je, že stroj musí být opraven. V článku vám instalatérský mistr řekne, co dělat, když pračka skočí nebo vibruje silně během žíhání.

Výrobci pokaždé dokončit design praček, snaží se snížit hladinu hluku. Buben se točí při vysoké rychlosti při spřádání, takže přírodní vibrace jsou prostě nevyhnutelné. Nejsilnější skoky:

 • Úzké vložené styly. Vzhledem k úzkému případu se referenční část snižuje, takže pokud je stroj špatně pevný nebo postavený, bude se pohybovat na podlaze v koupelně.
 • Sumy s kovovými tanky i při práci.

Při nákupu věnujte pozornost metodám upevnění pračky, stejně jako materiály jeho konstrukce.

Důvody tohoto druhu poruch jsou poměrně hodně, mnozí z nich mohou být odstraněny nezávisle, protože obtíže při jejich eliminaci nebudou vyšší práce. Nejdříve zvážit nejjednodušší problémy, ve kterých stroj začne silně vibrovat, třást, skočit a dělat netypový hluk.

Dali na psací stroj specificky k ochraně mechanismu během přepravy. Po dodání jsou odšroubovány, protože snižují účinnost práce a také vedou k poruchám. Přesné množství a místo připojení těchto šroubů je uvedeno v pokynech.

Poznámka! Odstraněny držáky, nevyhazujte, protože mohou být v ruce s další přepravou vašeho psacího stroje

Jiný častý problém, díky které pračky skoky a posuny během spřádání. to není správná instalace. Hlavní podmínka pro normální provoz stroje, je jeho přísně vodorovná poloha hladkého a ne kluzkého podlahy. Tam jsou nohy zdola, které jsou snadno nastavitelné k klíči, upravte je tak, že nechodí a neustále stál, měli byste jej také nastavit z hlediska úrovně pomocí pomoci.

Objasnění příčin úniku a jejich eliminace

Nejprve musíte pečlivě zkontrolovat pračku. Pokud si všimnete například, že voda běží pod dveřmi poklopu, důvod je zřejmý. těsnost elastické manžety je rozbitá. Kontrola palivových a odtokových hadic, manžety dveří a dávkovače také pomohou lokalizovat poruchu.

Pozorná kontrola technologie pomůže lokalizovat členění

Pokud si pamatujete, na kterém z fází mytí začalo proudit. například při opláchnutí nebo během opláchnutí nebo během žíhání, bude také pomáhat při určování zdroje nehody. Když pračka teče, když se sada vody okamžitě zkontrolujte hadici zapojení a umístění jeho připojení.

Kontrola hadic

Začněte od vizuální kontroly plniva a vypouštěcí hadice podél celé délky. Možná bude možné okamžitě vidět podélné trhliny nebo jiné poškození.

Bay hadice poškozená domácími mazlíčky

Důvodem takového poškození může být přeskupení nábytku, který způsobil fluorid hadice nebo nadměrné napětí, jakož i další mechanické nárazy. Pokud oba hadice vypadají celá čísla, odpojte je od stroje a zkontrolujte následující:

Pokud je únik, na papíře se zobrazí mokrá skvrna. Nezapomeňte na montáž SM, ke kterému je plnicí hadice připojena. spojení může být nespolehlivé. Po kontrole hadic je pevně připojte agregátem.

Zkažená hadice nahradit nové. Můžete si jej koupit ve specializovaných prodejnách prodávat pračky a příslušenství pro něj. Pokud neexistuje taková možnost, obnovit integritu, použijte vodotěsný lepidlo a gumovou náplast.

Depresivní filtr

Volně zkroucený filtr nejčastěji způsobuje pračku. Tato vada je snadno nalezena, pokud je louže malý a nachází se pod touto částí, například z levého rohu. V mnoha modelech viz filtr je v pravém dolním rohu případu.

Eliminace kapalného úniku z vypouštěcího filtru

Rozdělte filtr, zkontrolujte její obsah a zachytit. Pak pevně otočte, sledujte doprovodné úsilí o poškození plastového závitu. Poté znovu spusťte mycí cyklus a ujistěte se, že příčina vody byl filtr.

Průtok z akceptoru prášku

V každém případě je zatahovací zásobník, kde jsou umístěny mycí práškové a prací přísady. V procesu práce se tyto látky promyjí z násypky vodou. Ale jestliže někteří z nich jsou nekvalitní, nejsou zcela rozpuštěni, když se vyprázdňují, Zator se objeví v mřížkách nebo menších děrech bunkr. Dalším důvodem pro takový jev může být vodovodní voda.

Zásobník v pračce

Kapalina nemůže rychle projít dávkovačem a část je vylévána ven. Zdá se tedy proudit z akceptoru prášku. Vadná vada je velmi jednoduchá: Vyjměte zásobník a důkladně opláchněte síť nebo otvory ve vodním bunkru. Poté namontujte dávkovač na místě a znovu spusťte praní z nakládání prášku.

Poškození elastické manžety

Hosteska ne vždy zkontrolujte oděvní kapsy, položit ji do bubnu. Mezi cizím předměty může být docela ostré. tolik, že jsou schopni poškodit manžetu. Zdá se tedy proudit ze dveří poklopu.

Opravný proces extrakce manžetu

READ  Pračka InSite WG824TP Jak používat

Pokud je otvor malý, eliminujte poškození vodotěsným lepidlem a elastickým patchworkem. Před manžety musí být odstraněny tím, že řídí svorku, která ji drží v díře. Renovovaný detail gumy lépe instalovat na místo tak, aby náplast byla v horní části poklopu. Tak bude podléhat menším nákladům.

Pokud oprava nepřinesla výsledky a voda pokračuje uniknout ze dveří, budete muset nahradit poškozené manžety nové. Podívejte se na video, abyste zjistili, jak může být manžeta nahrazena v pračce InSeit:

Netěsnost nádrže nádrže

Voda padá do nádrže přes bay trubku. Z vibrací vytvořených otáčením bubnu může být uložen místo připojení s nádrží.

Umístěte plnicí potrubí s nádrží v pračce

Pro obnovení připojení bude muset být tryska odstraněna. Opatrně odstraňte pozůstatky starého lepidla z povrchu, stejně jako z povrchu nádrže. Poté, co jsou obě povrchy zcela suché, připojte trubku zátky s nádrží pomocí epoxidového lepidla nebo polyuretanového tmelu pro upevnění. Můžete také použít jakýkoliv jiný odolný vodotěsný lepidlo.

Foukání potrubí

Aby bylo možné zkontrolovat integritu trysky a těsnost jeho přípojek, vyjměte horní kryt pračky, pod kterým se nachází.

Bay ventil se dvěma rozvětvenými tryskami

Snad svorky v místech sloučenin oslabených a úniky trysky, pak budou muset zpřísnit nebo nahradit novým. V případě poškození trysky jej také nahradit novým.

Tekoucí z odtokové trysky

Takový problém se může objevit po několika měsících operace SMA. Vzhledem k vibracím nejsou žádné trubky vyrobené z materiálů s nízkou kvalitou poškozeny ve formě trhlin. Může zlomit těsnost na místě spoje s nádrží nebo pompem.

V dalším videu čekáte na podrobný příběh o tom, proč pračky proudí a co s tím dělat.

Mladá hospodyňka, s hlavami ponořenými do vzdělávání dětí a domácí domácnosti. Stejně jako máma, může rychle přijít s tím, jak vzít dítě, jako manželka. vařit lahodný oběd tří pokrmů, jako hosteska. vytvořit pohodlí a pohodlí v domě. Jsem rád, že se s vámi podělím o čtenáře LifeHaki, schopný usnadnit domácí práci a ušetřit čas pro vaši oblíbenou práci a cestování.

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Zvyk „Ekonomicky“ používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz „Pull (plemeno) Canber“. „Zapojte se do dlouhodobé práce“ nebo „zpoždění provedení případu“.

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

Členění vnitřních strojů

Pokud žádný z výše uvedených manipulací nedošlo k eliminaci nadměrných vibrací, znamená to, že porucha vznikla někde v zařízení. Chcete-li to eliminovat ve většině případů, bude nutné pomoci specialistu. Členění jednoho nebo více údajů o zařízení může být důvod, proč se pračka třásla během žíhání. Jaké konkrétní podrobnosti by měly být zaplaceny k řešení takového problému?

Tlumiče nebo tlumiče

Tlumičové tlumiče jsou instalovány ve strojích, aby mohly uhasit nadměrné oscilace vytvořené bubnem na vysoké rev. Během provozu se postupně oslabují a selhávají. Kontrola stavu tlumiče nárazů obvykle není obtížné: jen otevřete dveře pračky, vezměte trochu přilákat nádrž do sebe, a pak propustit. Pokud vstane na jeho místo, žádné problémy s pružinami. Pokud se začne plížit v různých směrech, budete muset vyměnit vadné tlumiče. Zpravidla existují dva v zařízení, jsou připojeny ke šroubům nebo plastových objímkách na západkách. Jeden konec prvku je vhodný pro dno pouzdra a druhý. k baku pračky. Za účelem demontáže položek, musíte odšroubovat matice a vytáhnout šrouby nebo plastové objímky a po vložení nových tlumičů a upevněte je do zařízení.

Opotřebení tlumiče nárazu může také způsobit silné vibrace agregátu

Protiváha

Protizávaží jsou těžké bloky uvnitř těla stroje, vyrobené z betonu nebo plastu a zařízení připojené k baku pomocí šroubů. Postupem času mohou prasknout nebo rozpadat (zejména často podobné jevy jsou pozorovány u strojů s betonovými protizávažími). Také v důsledku nadměrného zatížení ložního prádla v bubnu a vytvořených vibracích je možné oslnat upevňovací šrouby na detaily. V důsledku poruch, namísto kalení vibrací je protiváha začít posílit, protože to, co pračka skoky během spřádání. V normy protizávaží dva. Mělo by být pečlivě zkontrolovat jejich integritu a v případě poruchy nahradit nové. Stojí také za prohlížení spojovacích prvků, vytáhnout je nebo změnit je do ostatních.

READ  Jak umýt své portfolio v pračce

V případě vibrací je nutné zkontrolovat integritu protizávaží a zkontrolovat jejich přílohy

Ložisko

Charakteristické broušení železa v pračce může znamenat opotřebení a zničení ložisek v pračce. Normálně zabraňují volné straně hřídele s bubnem. Pokud máte podezření, že kořen zařízení je způsobeno poruchami ložiska, doporučujeme vám okamžitě zavolat inspekční mistry. Zvážit nebo nahradit podrobnosti sami.

Opotřebení sestavy ložisek může být příčinou zvýšených vibrací během žíhání

Pružiny

Stejně jako tlumiče nárazů, pružiny v psacím stroji (nádrž je k nim připojena) oscilace bubnu během provozu. Stejně jako ostatní detaily podléhají opotřebení během provozu. Chcete-li odstranit chyby týkající se opotřebení pružin, budou muset být plně vyměněny.

Opravdu doufáme, že tento článek vám pomohl zabývat se otázkou, co dělat, pokud je pračka. stroj rachotí při mytí. Nezapomeňte, že skákání může nejen způsobit poškození okolního nábytku, ale také se vypořádat s jeho vnitřními detaily: Silné vibrace vedou k tomu, že všechny sestavy jednotky zažívají zvýšené zatížení, ze kterých se může vyskytnout závažnější členění.

Udělal jsem všechno a zkontroloval, a stroj skočí

Dříve byly vozy mnohem stabilnější. Moje máma má například Samsung, který je 15-20 let. Takže to znamená, jako je tento údajný, neskočí nikde a nechodí v kuchyni (pouze tlumiče byly nahrazeny po 12 letech a všech).

A moje nové LG, skoky jako koza, i když se zdálo, že dělá všechno a na úrovni a podlahu a šrouby vzaly všechno, ale stále chodí na dlaždice jen chytit! Proč a co dělat?

Všechno je tady jednoduché. Dříve byly stroje široké, například, moje máma je asi 60 centimetrů dlouhá, buben byl vyroben úzký, ale dlouhý a také řemenový pohon (pás funguje jako přídavný klapka). Tyto stroje jsou správně distribuovány. Zde stojí jako.

Můj nový, mnohem, jen 40 centimetrů, má široký, ale krátký buben a přímý pohon. V souladu s tím je distribuce hmotnosti spodní prádlo mnohem horší. Jednoduchá slova, poloměr bubnu je větší, a pokud je ložní prádlo trochu a přichází v jednom rohu, ukazuje se silnou nerovnováhu. A protože pouzdro je úzké s touto nerovnováhou může vyrovnat se, nemůže! Takže vaše stroje skoky, dokonce nový přímo z obchodu. Vyvstává otázka. co dělat?

Kromě toho navrhujeme vidět video článku.

proč, pračka, mytí

O autorovi:

Vystudoval Institutu cestovního ruchu FPU ve specializované „manažerovi“, miluje cestování a komunikovat s lidmi. Zájem o psychologii, fond tance, studuje angličtina. Po dobu pěti let mateřské dovolené důkladně zvládli řízení domácnosti, nezapomněl na svůj vlastní rozvoj. Dovedně ovládat slovo, může podpořit konverzaci na každém tématu díky zájmu o různé oblasti života.

Našel chybu? Zvýrazněte a stiskněte tlačítka:

Příběhy jsou známy tím, že kotě se dostal do bubnu pračky a projelo plnou promývací cyklus na programu „Woolen věci“, vystoupil z kameniva jako celku a nezraněný. Jediné potíže pro domácího mazlíčka byla alergická na prací prášek.

K dispozici je pračka „pro bakalářské“. Povlečení, oplocený v takové jednotce, nepotřebují železo! Faktem je, že zařízení nemá buben: některé věci mohou být umístěny uvnitř kontejneru přímo na závěsech (například bundy a košile), a menší věci (pojďme říkat, spodní prádlo a ponožky). na speciálních policích).

První oficiální patentovaná pračka byla vyrobena ze dřeva a byla krabička s rámem, naplněný na polovinu s dřevěnými kuličkami. Uvnitř naloženého prádla pro mytí, detergentu a pomocí páky posunul rámec, který zase nucen pohybovat kuličky a tříděné spodní prádlo.

Kosmonauty, kteří jsou v oboru Země, vyřešte problém špinavých věcí s původní metodou. Oblečení jsou vypouštěny z kosmické lodi a spaluje v horních vrstvách atmosféry.

Pračky se týkají vzniku „chybějících peněz“. Ve 30. letech 20. století, američtí gangsters používali prádelnu jako kryt jejich nelegální činnosti. Poskytování příjmů z trestné činnosti pro příjmy přijaté od čištění oděvů, obrátili „špinavé“ peníze do „čistého“.

proč, pračka, mytí

Pračky vybavené „bez žehlení“ nebo „Snadné žehlení“ funkce mohou umýt ložní prádlo a zároveň prakticky ne. Takový účinek je dosažen z důvodu zvláštního přístupu k žíhání. provádí se na nízkých otáčkách, s velkými pauzy a v nádrži se zachovalo malé množství vody.

Pro mytí malých věcí na silnici nebo hotelu je vhodné použít obvyklý plastový sáček. Ponožky nebo punčochové kalhoty uvnitř vázaného balení spolu s vodou a malým množstvím detergentu. Tato metoda vám umožní předem doku a provést mytí, bez poškození tkaniny a bez výdajů hodně prášku a vody.

Existuje celá řada kuliček, které se používají v pračce. Antistatický nedává tkaninám lepení těla po mytí, míče se speciálními závěsy „budou dělat to turistiku“ a zabránit vzhledu válečků a silikon s pupínky nebude nechat chmýří při mytí svrchních oděvů.

V XIX století proběhl prádlo dámy. Šaty byly přednastaveny a pak se promyjí a suší každou část odděleně tak, že tkanina není deformována. Po mytí, oblečení bylo znovu šité.

Jak čistit parní generátor z měřítka

Pokyny pro instalaci stropu sušičky-liana

Sušička prádla s vlastními rukama

Sušička pro prádlo s vlastními plastovými trubkami

Jaký je rozdíl mezi generátorem páry z parníku: Co je lepší vybrat

Jak si vybrat sušící stroj Lingerie: Tipy, parametry

Oprava parníku pro oblečení Udělejte to sami

proč, pračka, mytí

Jak si vybrat venkovní prádlo sušičky: tipy, nejlepší modely, video

Jak čištění parníku z měřítku doma

Jak používat swapar pro oblečení, instrukce

F4 chyba v pračce „Atlant“: hodnota a způsob, jak eliminovat

CO BY KDYBY Natyla vlezla do pračky?! #9 | NATYLA

Pračka Electrolux Vertikální zatížení

Samsung pračka UE Chyba: Příčiny a nápravné metody

| Denial of responsibility | Contacts |RSS