Proč se nemůže opalovat s laserovým odstraněním

Nejčastější dotazy týkající se laserového odstranění

Těhotenství a kojení období jsou absolutní kontraindikace pro odstraňování laserem.

Odstranění laserů vyžaduje dosažení dospělého věku. Pacienti do 18 let (ale ne mladší než 16) potřebují písemné povolení rodiče nebo oficiálního opatrovníka. Eliminace nežádoucích vlasů v tomto případě se provádí v přítomnosti rodiče nebo úředního strážce.

Co je laserové odstranění

Demontáž laserem je kosmetický postup, který se provádí za použití speciálního přístroje: jeho paprsek v podstatě ovlivňuje pigmentu obrazu. melanin. Laser proniká žárovku a ničí svou strukturu zevnitř, brání tomu, že růst vlasů v budoucnu. Nejúčinnějším způsobem je tento postup na vlasové tmavé barvě.

Po první relaci nebudete dostat dokonale hladkou pokožku, ale výsledky budou stále hmatatelné. Tenké a měkké chlupy zmizí bez stopy, ale tvrdý. bude méně patrný. Nezapomeňte, že k dosažení maximálního účinku se doporučuje držet několik sezení, protože laserové odstranění vlasů je postup kurzu. To je primárně způsobeno zvláštností a fázemi vývoje vlasů, stejně jako s rázovou zónou. Přesné číslo může určit pouze specialista. Zpravidla je od 3 do 8 sezení.

proč, nemůže, laserovým, odstraněním

Služba pro odstranění nežádoucích vlasů s pomocí laseru je většina kosmetologických salonů, aby se zaregistrovala. Hlavní věc je přesvědčena o absenci kontraindikací.

Jak často depilace vlasů?

Největším dopadem laseru má vlasy, když je v aktivní fázi růstu. Takové „zralé“ chlupy na těle 5-20%, všichni padají po prvním čase. Zničené folikuly nejsou životaschopné, ale jiné vlasy se objevují. Proto v jednom sezení od všeho nezbavte.

READ  Jak nainstalovat krbový spořič obrazovky na televizoru

Všechny vlasy roste ve fázích a neshodují se. Současně jedno vlasy jsou v růstové fázi, zatímco jiní ve fázi spánku. Jediný efekt odstraňuje pouze aktivní vlasy a spí zůstává. V různých částech těla vydrží fáze spánku totéž, takže pro každý region potřebujete svůj počet relací. A samozřejmě hraje roli tloušťky, barvy a množství vlasů. Výsledek po kurzu. hladká a atraktivní kůže.

Co jiného by nemělo být provedeno před a po epilaci

Specialisté „Lumenis“ doporučují připravit se na laserové odstranění chloupků za pár týdnů před začátkem zasedání. Zejména odborníci informují postup buď po týdnu po menstruaci, aby se zvýšila bolestivá prahová hodnota. Navíc neušit pokožku a získat maximální účinek z postupu:

  • Týden před relací, přestat používat lotiony, tonikum a jiné prostředky obsahující alkohol. Po postupu nepracujte kůži po dobu tří dnů;
  • Jestliže odstranění vlasů se koná v obličejové zóně. v den epilace je nutné odstranit všechna kosmetika;
  • Chcete-li eliminovat riziko mikro popáleniny denně před postupem, musíte oholit vlasy v zóně laserového zpracování;
  • Nestavte se lázně, sauny a neplavují se v bazénu a nádržích do 48 hodin po manipulaci;
  • Nejdou do posilovny, na masáže sezeních a během 2 dnů po epilaci nepoužívejte speciální masážní olej;
  • Před a po postupu neodstraní vlasy pomocí epilátoru, vosku nebo pinzetu. Místo toho můžete využít břitva;
  • V intervalech mezi sezeními je nutné se postarat o pokožku pomocí zvlhčovačů a opalovacích krvědů.

Tím, že kontaktováním jedné z center salónů „lumes“, obdržíte odbornou radu o tom, jak moc to nemůže být opalování před a po odstranění laserových vlasů, a po několika dnech po opalování můžete provést laserové odstranění vlasů. Jiné užitečné Poradenství v oblasti péče o pleť v průběhu postupů.

Podstatou technik laserového epilace

Laserové odstranění nechtěných vlasů je lékařský postup. Podstatou způsobu spočívá v účincích laserové vlny, která má určitou délku, na pigmentu melanin, který je přítomen ve vlasech a dává jim barvu.

proč, nemůže, laserovým, odstraněním

V melaninu, dvě komponenty:

READ  Proč uhlí v kotli nehoří

Barva těchto frakcí závisí na barvě vlasů. Pokud převažuje eumelinin, vlasy budou tmavý odstín, s nadvládou feomelaninu. světlo.

Ve druhém případě (například v červených a blondýnkách) je odraz světla a ne absorbování, pak odstranění vlasů s laserovým depilováním není možné.

Vzhledem k absorpci světla eumelianinem v kůži začíná úpadek chemických sloučenin. Tento proces je způsoben vlivem vysoké teploty. To znamená, že se zahřívá vlasová tyč, teplo se přepne do kořene a žárovky. Zvýšení tepelné reakce zahajuje blokování cév: vlasy přestane krmení. Tak se postupně odchyluje a vypadne.

Po mnoha dnech po opálení můžete provést laserové odstranění

Aby nedoporučovaly photo-založené kůže nebo popáleniny po relaci, laserové odstranění vlasů týden po opálení se nedoporučuje. Pro všechny standardy a pravidla musí být nejméně 14 dní, a v případě, že máte obzvláště citlivou pokožku nebo příliš světla, odborník vám může doporučit, individuálně, udržet delší interval.

Připomeňme, že specificita odstranění vlasů prováděných s diodovým laserem je, že nejlepším účinkem z postupu je pozorován, pokud tmavé vlasy rostou na lehké kůži. V souladu s tím, laserové odstranění vlasů a opálení v soláriu nebo v přímých solárních paprscích nejsou kombinovány. Vlasy svítí a kůže se ztmavne a laserový paprsek prostě nerozpoznává vlasy, protože pigment od něj „odejde“, ale kůže může trpět. V nejlepším případě postup nezvyšuje účinek. Proto po obdržení solárních lázních byste měli počkat alespoň 2 týdny a teprve pak jděte do studia krásy.

Poznámka!

Před přihlášením k postupu přečtěte si kontraindikační článek na laserové epilaci a ujistěte se, že tato metoda odstranění vlasů vám vyhovuje.

Totéž platí pro prostředky pro auto trhu. Mohou být použity nejpozději 2 týdny před postupem a ne dříve než 2 týdny po laserovém epilaci.

Laserové odstranění

V průběhu roku můžete odstranit vlasy s laserem, pokud se přiblížíte k postupu. Hlavní věc není dělat laserové odstranění vlasů před opuštěním moře, protože vlasy mohou pokračovat ve spadání po dobu 2 týdnů a nedoporučuje se jít na postup bezprostředně po návratu z teplých hran. Faktem je, že u opálené kůže obsahuje poměrně hodně melaninu (jako u chlupů, ke kterému ovlivňuje alexandrite laser). Zvyšuje riziko popálení.

READ  Proč byste neměli lít horkou vodu do konvice

Takže základní pravidla laserového odstranění v létě:

Předtím, než se laserový epilace musí být držen alespoň 2 týdny od okamžiku aktivního opálení

Po proceduře není možné Sunbate 2 týdny.

Po odstranění laserových vlasů je nutné během měsíce použít opalovací krém v otevřených prostorách těla.

Pokud nemůžete nezávisle nezávisle určit stupeň opálení, přijďte na bezplatnou konzultaci s laserovým odstraněním na kliniku „Laser Doctor“.

Proč po laserovém odstranění vlasů nemůže dělat vosk

Po vystavení laseru se chlupy přirozeně rozpadly, nemusí se to nutně stát v první den a v příštích sedm deseti dnech, a někteří zákazníci se zdá, že chlupy pokračují v růstu, ale nedostávají se do paniky a Ještě více tak uchýlit k epilaci vosku.

V takové situaci přispívá k poranění vlasových folikulů. A aby se zabránilo jakýmikoli komplikacemi, potřebujete, nejprve, postupujte podle pokynů lékaře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS