Problémy s odvodněním v pračce

Jak čistit pračku z blokování. metod a nuance procesu

Pokud jste po jiném mytí, všimli jste si, že voda z nádrže automatického stroje je pomalejší než obvykle odtok byl nejpravděpodobnější. Takový problém se vyskytuje poměrně často, protože prvky vypouštěcího systému jsou čas od času ucpané, částice odpadků, chlupy, pokryté věcem, se nahromadí na detaily mýdlo.

Může se vyrovnat s blokádou, kterou můžete samostatně bez uchylu o pomoc. Pro vyčištění vypouštěcího systému pračky je nutné připravit speciální čisticí prostředek, houbu, vyrážku, polymerní kabel a také skladové hodiny volnočasových hodin.

Příčiny vzhledu nečistot a vůně v pračce

I když se vaše rodina skládá z vás a zvířete, umýt, musíte strávit nejméně 1 čas týdně. Představte si, kolikrát a ve kterém objemu je nutné vymazat ty, kteří mají děti? A jakmile otevřete pračku a všimnete si skvrn nečistot na vnitřních površích. Kromě toho zápach vlhkosti pochází z bubnu.

Zdá se, jak to vzít? Ve skutečnosti, v procesu práce, stroje v bubnu cirkuluje tekoucí vodu, která by měla nést bez stopy všech znečištění a zbytků fondů. Ukazuje se, že nečistoty vznikly, když odšroubující se věci zůstávají uvnitř stroje, a existuje mnoho důvodů.

 • Používá se pro mycí vodu z vodovodu obsahuje mnoho chemických prvků, včetně železa, která ovlivňuje jeho tuhost. Při vystavení vysokým teplotám se tyto látky koncentrují a usazují se na pevných plochách ve formě vápna.

Minerály obsažené v vodovodu z vodovodu jsou usazeny na topném článku pračky ve formě stupnice

Použijte přesně tolik pracího prášku, jak je nutné podle pokynů: jeho přebytek může zůstat v autě a způsobit vývoj plísní

Zvažte ložní prádlo z automobilu ihned po promývání, aby se zabránilo vzhledu formy a nepříjemných pachů

V důsledku toho se pračka přestane být vaším nepostradatelným asistentem v každodenním životě a místo toho přináší další problémy. Aby nedošlo k tomu, stojí za to se naučit starat o zařízení a vyčistit ji správně.

Odborníci doporučují provádět plnou čisticí stroj každé 2-3 měsíce. Poznámka: Pokud máte spoustu věcí z přírodní vlny v šatní skříni, nebo v domě žije do domu, je nutné přístroj čistit častěji.

VEKOR MYSLO: Co to je

Zvažte některé důvody, proč může být blokování v švestkách:

 • Odlévání outsiderů a odpadků ve filtru.
 • Porucha odtokové trysky mezi nádrží a čerpadlem.
 • Ukončila trvanlivost čerpadla.
 • Poškození hadicové integrity. trhliny, otvory.
 • Objekty, které spadly do kanalizace.

Únik při prádlo

Přezkoumání, že zařízení netěsnosti v procesu práce, není to snadné, protože první stopy mohou být minimální, jsou snadno odepsány na blízkost skořápky nebo ložního prádla od naposledy. Ale pokud voda proudí v pračce během mycího cyklu, to je, delší než v zátoce nebo oplachování, bude situace horší velmi rychle a může poškodit vnitřní prvky zařízení, je nemožné je obnovit. Během provozu věnujte pozornost i malým kalužím pod přístrojem a zkontrolujte nejzranitelnější uzly:

 • Buben. Po použití zkontrolujte buben pro integritu, přítomnost otvorů a pokuste se ho chránit před ostrým bleskem, tlačítek, tlačítek atd. Protože, pokud teče toky, jeho náhrada, zejména v drahých značkách Zanussi, Miele a AEG, může stát až 50% ceny nového vozu.
 • Horní část těsnění. Gumové těsnění vytváří těsnost uvnitř nádrže a chrání před únikem. Při použití agresivních prášků, čištění kyselin, těsnicí manžeta může být prodloužena. I když je otvor nahoře, v režimu mycí vlhkosti, vlhkost stále proudí. Po nalezení poškození okamžitě zavolejte průvodce pro výměnu a při volání, nechte značku a model zařízení, aby byl specialista okamžitě potřebný náhradní díl.
 • Vypouštěcí filtr. Každý uživatel musí pravidelně kontrolovat filtr pro odpadky. Ale pokud máte volně zkroucené korek nebo bylo poškozeno, bude proudit z této díry. Pokud byl hrubý vytvořen zespodu a přímo pod filtrem, nejprve se ujistěte, že je pevně zkroucena.
READ  Jak prát froté župan v pračce

Jak opravit odtok v pračce

Wikihow pracuje na principu Wiki, což znamená, že mnoho našich článků napsal několik autorů. Při vytváření tohoto článku o jeho editaci a zlepšování pracovali autoři dobrovolníků.

Počet názorů tohoto článku: 3814.

Hlavní příčinou problémů s odtokem praček je blokování. V této jednoduché příručce vám řekneme, jak opravit odtok v pračce.

Přečtěte si návod k obsluze. Pračka jsou obvykle připojeny k provozu manuálu. Pokud kód chyby bliká na panelu pračky, podívejte se na pokyny, které tento kód znamená. Nejčastěji chybový kód, což znamená problémy s odtokem: F9 E1, ale vaše pračka může být odlišná. Pokud pokyny říkají, že je nutné vyměnit vodní čerpadlo, zavolejte na mistry pro opravu praček nebo přečtěte náš článek „Jak vyměnit vodní čerpadlo v pračce„.

 • Vložte hadici do pračky, ujistěte se, že odtokový otáček není vyšší než 2,4 metru od podlahy a konec hadice je vložen do odtokového otvoru není hlubší než 11 cm. Zkontrolujte, zda není odtokový otvor překryt, a hadice nebude ohnutá. To vše může ovlivnit odtok vody.

Zapněte cyklus oplachování / spinu. Pokud auto odčerpá vodu, všechno je v pořádku. Pokud ne. přejděte ke kroku číslo 4.

Vyčistěte čerpadlo. Nejprve odpojte stroj před sítí. Poté určete umístění čerpadla do pračky. S vertikálními nakládacími stroji je obvykle zezadu a stroje s předním zatížením. vpředu pod dveřmi. Chcete-li se k němu dostat, budete muset odstranit přední panel. Když vidíte čerpadlo, všimnete si kulaté sekce s oválnou rukojetí ve středu. S největší pravděpodobností bude vyrobena z bílého plastu.

Otočte proti směru hodinových ručiček pro odstranění filtru. Nebojte se aplikovat sílu, filtr se točí velmi pevně. Připravte si kbelík a ručníky předem, abyste otřete vodu, která může být zjištěna z čerpadla. Uvnitř vás jistě najde textilní prach, mince a možná i kousky látky nebo ponožek.

READ  Jak prát tenisky adidas v pračce

Vyčistěte filtr a sklouzněte jej. Zastřelte prst do díry napravo od filtru a ujistěte se, že v čepelí čerpadla není nic uvíznutí a nezasahuje do jejich volného pohybu. Položte filtr na místo, pevně jej utáhněte ve směru hodinových ručiček, stejně jako nastavit všechny provedené panely.

Znovu zapněte cyklus opláchnutí / spinu. Pračka by měla začít rychle. Pokud tomu tak není, musíte nahradit čerpadlo. zavolejte průvodce nebo si přečtěte náš článek „Jak vyměnit vodní čerpadlo v pračce„.

Kontrola výkonu

Chcete-li se ujistit, že je filtr správně nainstalován, musíte spustit provoz zařízení. K tomu je LG mytí v síti a otevírá vodovodní kohoutek k pračce.

Chcete-li zkontrolovat, můžete začít celý cyklus, ale zkušební opláchnutí. Pokud se voda začne sestávat, znamená to, že instalace byla provedena s porušováním.

Zatímco Falešný panel v oblasti filtru není nainstalován na místě, můžete dokonce vidět vodu. V tomto případě by měl být filtr reinstalován, také přede-de-od napětí podložky a zlomit vodu.

Pokud je po spuštění testu, vše je suché, falešný panel, který uzavírá poklop může být instalován na místě. Poté je pračka LG možné použít bez omezení.

Farma způsobuje selhání oběžného kola. Ve většině modelů se nachází okamžitě na filtru, takže jeho stav může být kontrolován současně s čištěním filtru.

Po odstranění filtru získáte přístup k oběžnému kolu. Chcete-li začít, měli byste se pokusit otočit lopatky ventilátoru (například šroubovák). V normálním stavu by se měly volně otáčet, neměly by být zkrouceny. Je třeba mít na paměti, že lopatky otáčejí nerovnoměrně, protože jsou na hřídeli, a rotor je vyroben z permanentního magnetu; Musí být odlišeno od brzdění (tření) kvůli odpadu.

Pevné předměty jsou obvykle uvízlé mezi lopatkami: zápasy, mince, hůlky z lízátek. Pokud nic není pozorováno, a rotace je volná, znamená to, že zůstane zkontrolovat čerpadlo. Je umístěn vedle odtokové trysky. Pokud se rozhodnete zkontrolovat výkon čerpadla, musíte provést následující operace:

 • Znovu zkontrolujte oběžné kolo, zkontrolujte průběh a opotřebení keře. Pokuste se otřást oběžného kola, pokud je znatelná vůle, musí být čerpadlo změněno.
 • Zkontrolujte multimetr čerpadla, abyste zjistili, zda je napětí. Důvodem, proč stroj nesloučí, může být porušování v elektrickém obvodu: poruchu nebo otvor v navíjení nebo řetězce způsobeném zkratem nebo přehřátím. V tomto případě bude čerpadlo také vyměněno.

Někdy, pokud jednotka nebude čerpá během provozu, když je kladen na cyklus, důvod se může selhat v elektronice (která se zpráva zobrazí na obrazovce) nebo fluktuací napětí v síti. Problémem bude restartovat restart: Vytáhněte zástrčku ze zásuvky a připojte se do 5-10 sekund. Pokud práce neobnovila, zkuste spuštění režimu oplachování a stisknutí. Pokud správný efekt nesleduje, elektronický modul funguje a důvod spočívá někde jinde.

Sekvenční kontrola konstrukčních uzlů stroje odhaluje zdrojový zdroj assistenza-elettrodomestici.Mrak

V dalším videu čekáte na podrobný příběh o tom, proč pračky proudí a co s tím dělat.

Mladá hospodyňka, s hlavami ponořenými do vzdělávání dětí a domácí domácnosti. Stejně jako máma, může rychle přijít s tím, jak vzít dítě, jako manželka. vařit lahodný oběd tří pokrmů, jako hosteska. vytvořit pohodlí a pohodlí v domě. Jsem rád, že se s vámi podělím o čtenáře LifeHaki, schopný usnadnit domácí práci a ušetřit čas pro vaši oblíbenou práci a cestování.

READ  Jak uvolnit buben pračky

Вечный амортизатор на стиральную машину, больше не прыгает в режиме отжима, ремонт стиральной машины

Našel chybu? Zvýrazněte text s myší a klepněte na tlačítko:

Odstranit měřítko a značku se železnými podrážkami je nejjednodušší než sůl vaření. Nalijte hustou vrstvu soli na papíře, zahřejte železo na maximum a několikrát, lehce aplarování, strávit železo přes vrh soli.

Nejen talíře a šálky jsou v myčce dobře. Je možné stáhnout plastové hračky, skleněné placky lampy a dokonce i špinavé zeleniny, jako jsou brambory, ale pouze bez použití detergentů.

Zvyk „Ekonomicky“ používat pračku stroje může vést k vzhledu nepříjemného zápachu. Mytí při teplotách pod 60 a krátkým oplachem umožňují houby a bakterie špinavým oblečením, aby zůstaly na vnitřních površích a aktivně násobitelné.

Pokud se na svých oblíbených věcech objevilo první známky přenášení v podobě neuspořádaných tyčí, můžete se jich zbavit speciálního psacího stroje. Shawra. Rychle a účinně vrací lumpy lumpy z textilních vláken a vrací se na věci, které stojí za to.

Bojovat proti můry jsou speciální pasti. V lepící vrstvě, kterou jsou pokryty, přidány samicové peněženky, které přitahují muže. Lepení na pasti, klesají z chovného procesu, což vede ke snížení populace můry.

Čerstvý citrium se hodí nejen na čaj: Vyčistěte kontaminaci z povrchu akrylové lázně, osvětluje polovinu řezaného citrusu, nebo rychle umýt mikrovlnnou troubu, uvedení vodní nádrže v něm a plátky citronu po dobu 8-10 minut po dobu 8-10 minut Napájení. Změkčené nečistoty budou jen otřít houbu.

Stropové stropy PVC-fólie jsou schopny vydržet od 70 do 120 litrů vody pro 1 m 2 jeho plochy (v závislosti na velikosti stropu, stupně jeho kvality napětí a fólií). Takže se nemůžete bát úniky ze sousedů shora.

problémy, pračce

Před zobrazením různých skvrn z oblečení, je třeba zjistit, jak bezpečné je vybrané rozpouštědlo pro samotnou tkáň. Používá se v malém množství do nízkopodlažného pozemku ze strany 5-10 minut. Pokud si materiál zachovává svou strukturu a barvu, můžete se přesunout do skvrn.

Vlákna zlata a stříbra, které ve starých časech vyšívané oblečení se nazývají restaurace. Pro získání jejich kovu byl drát dlouho tažen klíšťaty do stavu požadované jemnosti. Výraz „Pull (plemeno) Canber“. „Zapojte se do dlouhodobé práce“ nebo „zpoždění provedení případu“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS