Robot vysavač Xiaomi se samočisticí stanicí

Top 7 Nejlepší roboty vysavače s vlastním čistícím základem. Jaký model si vybrat v roce 2021?

Moderní robot vysavač dává ještě více svobody. to může nejen utratit a umýt podlahy, ale také vyložit odpad v jednorázovém balení. Tak každý den nepořádek s sběratelem prachu. Jen jednou týdně, který kontroluje kartáče a jednou za měsíc změňte balíček.

A dnes, aby se robot vysavač s vlastním čištění již nemusí prodávat auto nebo se dostat na druhou práci. Existuje mnoho možností na trhu v hodnotě až 30 tisíc, s jednoduchou funkčností a středně kvalitní shromáždění. Existují také prémiové modely pro 50-70 tisíc, s inovativními funkcemi a vynikajícími úklidovými ukazateli. Dále v článku budu stručně hovořit o nejlepších modelech v různých cenových segmentech, takže si každý může vybrat vysavač v kapse.

Pokročilý algoritmus slam

Algoritmus pro simultánní lokalizaci a mapování (SLAM) se používá v Marketu NASA Mars Rover, bezpilotní vozidla Google a dalších projektů. Metoda používá senzory laserových vzdáleností pro získání přesných informací o vzdálenosti, stejně jako datový gyroskop, kilometr, akcelerometr a další data. Tyto informace mohou být použity pro generování mapy místnosti a přesně určující umístění robota nebo vytvořit přesnou trasu.

Robot Vacuum Cleaner MI robot vakuum vytvoří virtuální mapu místnosti, rozděluje ji v zóně a dělá trasu pro čištění. Detekce překážek a nastavení trasy dochází v reálném čase. Způsob ve tvaru písmene Z zvyšuje účinnost čištění.

Vzhled

Nyní zvažte, jak je uspořádána Lydsto G2. Začněme s robotem vysavačem. Je to kulatá forma, vyrobená jak v bílém, tak v černém. Nemocniční výška 79 mm od podlahy.

Zadní, na stranách sběrače prachu instalovaných terminálů pro nabíjení. Přední namontovaný mechanický měkký dotykový nárazník. Na pohled shora Ovládací panel obsahuje 2 ovládací tlačítka: Start / Pauza a nucený návrat do nabíjecí databáze.

Kombinovaná kontejner pro vodu a odpadky se nachází v zadní části pouzdra. Vidíme instalovaný otvor s opouštěm, aby se uvolnil odpadky z sběrače prachu do sáčku ve stanici. Sběratel prachu pojme až 300 ml suchého odpadu, zatímco vodní nádrž se vypočítá na 250 ml. Trojitý filtrační systém: Na základě filtru mesh, pěny a HEPA. Uvnitř nádrže je čerpadlo instalováno pro elektronické nastavení dodávky vody.

Na spodní straně robota instaloval 4 senzory ochrany proti poklesu z výšky. Boční kartáče jsou dva: Jsou to tři-paprsek, rychlé spotřebování.

Centrální kartáč bezkartáče-lístek. Z obou stran je jasné pro čištění z ran a vlny, je to plus.

Voda na ubrousku je krmena 3 otvory. Tryska je připojena v důsledku mechanických zámků. Ano, a stojí za zmínku, že centrální kartáčkový blok má lydsto G2 plovoucí, díky kterému je kartáč lépe přitlačován proti různým podlahám, a proto je lepší kartáčové koberce.

Zvažte stanici. Má poměrně neobvyklý design dokovacích terminálů pro nabíjení. Piny jsou vyrobeny podél okrajů a jsou vybaveny válečky, které pomáhají robotu držet se stanicí. Taška se nachází pod vrchním víkem. Je to stejné ve struktuře a kvalitě provedení, jako je většina ostatních samočistených robotů vysavače. Ubytuje až 3L suché odpadky. Je také důležité poznamenat, že stanice má znak ionizace na odpadky, díky kterému odpadky nebude cítit. A navíc, pokud do databáze spadne mokré odpadky, šance, že se plíseň objeví. minimum.

Obecně platí, že kvalita montáže a designu robota nejsou stížnosti.

Specifikace

Hlavními charakteristikami Xiaomi Lydsto R1 Robot vysavače, který uvedl výrobce:

  • Li-ion 5200 mach baterie.
  • Stanice spotřeby energie: 1 kW.
  • Svačení do 2700 pa.
  • Pracovní doba až 150 minut.
  • Čištění plochy do 200 kV.M.
  • Objem sběrače prachu 250 ml.
  • Objem vody 200 ml.
  • Popatrnost Překážky do 20 mm.
  • Rozměry: 35098 mm.

Charakteristiky jsou poměrně standardní, pokud jde o roboty vakuových čisticích prostředků středního a prémiového segmentu 2021 verzí. Jít dál.

Funkce

Přesunutí do přezkumu funkcí společnosti MIJIA Samočistací robot vakuového mopu. Tento robot vysavač je určen pro čínský trh. Mezinárodní verze není v současné době na prodej, takže když je připojen potřebujete si vybrat region Čínu. V souladu s tím, aplikace Inteeis bude v angličtině, a robot sám mluví čínsky. Je důležité vzít v úvahu. No, aplikace v nejlepších tradicích čínských verzí robotů Xiaomi zpomaluje dolů, což může způsobit nepříjemnosti během provozu.

Na hlavním pracovním panelu se robot vysavač vytváří mapu místnosti a automaticky ho zonizuje na pokojích. Kliknutím na pravé pokoje na mapě můžete poslat robot, aby se v těchto pokojích mohl dostat ven. Poskytuje také režim čištění ve vybraných zónách a lokálním režimu čištění.

Pod mapou umístěnými tlačítky nucené robot se vrací do stanice a start / pauze. Níže jsou uvedeny nastavení parametrů čištění. V normálním režimu můžete zvolit režim čištění: pouze suchý, suchý a mokrý a pouze mokrý. Také poskytuje nastavení sacího výkonu. Některé úpravy stupně smáčecího ubrousku na stanici. Ale můžete flexibilně nastavit parametry čištění pro každý pokoj, a to: počet průchodů s robotem (jeden nebo dva), typ čištění a sacího výkonu. To je plus!

READ  Vysavač Bosch bliká červeně a modře

Přejděte do sekce Nastavení. V seznamu Čistícího časopisu. Na mapovém manažeru, kde si můžete vybrat jeden z uložených karet do paměti. Tento robot vysavač podporuje multikart. Na vybrané mapě můžete nainstalovat virtuální stěny a zakázané zóny a dokonce i jednotlivé zakázané zóny pro režim mokrého čištění. Kromě toho můžete upravovat hranice místností a dát jim jméno. V případě potřeby můžete kartu resetovat, spustit funkci oplachování ubrousky a sušení.

V sekci Nastavení čištění si můžete vybrat dny v týdnu, čas čištění, místnosti, stejně jako zvolit individuální nastavení pro čištění parametrů pro každou místnost. To je plus.

Dva posuvníky jsou zodpovědní za zařazení režimu čištění kolem obvodu a dvojitého průchodu všech dostupných oblastí. K dispozici je také režim „Nerušit“ v určitém čase a funkce rychlé konstrukce čištění karty. Pod ním další jezdec. je zodpovědný za zahrnutí režimu sterilizace vody ve stanici.

Stále existují sekce, kde můžete sledovat stav spotřebního materiálu, uveďte vyhledávání robota na zvukovém signálu a upravit další parametry čištění. Tato sekce zastaví více.

Má pododdíl s nastavením čištění koberců. Obsahuje funkce, jako je automatický zvýšení výkonu při jízdě na koberci, funkce vyhnout se koberci, stejně jako mapování koberců na mapě. Kromě toho můžete zapnout a vypnout hlasová upozornění, nastavit svůj svazek a zvolit schéma pohybu robota vysavače v režimu mokrého čištění. Buď se pohybuje s-figurativní jako většina ostatních robotů. Buď odstraní rybí kost, který vám umožní lépe otírat znečištění z podlahy. No, níže stažen schopnost kalibrovat senzory na robotu a zapnout ruční ovládání. Jedná se o celou funkčnost Samočistého robota MIJIA.

Tyto funkce budou stačity, aby automaticky udržovaly čistotu v domě. Navíc stojí za zmínku, že robot je schopen pokračovat v čištění po nabíjení na základě.

Vzhled

V charakteristickém ekosystému Xiaomi stylu s převahu bílých a matných povrchů. Má technologický vzhled.

Důležitou součástí je nabíjecí stanice vyrobená ve formě sloupce se sklopným víkem, pod kterou je prostor skrytý s odnímatelným sáčkem prachu.

Sada startérů těchto sáčků je navržen asi šest měsíců provozu bez dodatečných nákladů. Můžete si koupit ruské prodejny, tak levnější na Alixpress.com.

Také pod víkem je výklenek pod kartáčem používaným k čištění štětce a válečku. V budoucnu.

Vestavěný napájení. Kompletní kabel se širokým průřezem a uzemnění. Na své délce je zásoba.

V horní zóně má Roidmi Eve Plus oblast zobrazení, nebyla v modelu dříve zhodnotil. Je to smyslová. V závislosti na aktuálním pracovním stavu zobrazuje data nabití baterie nebo předpovězeného času pro čištění.

Provádí také ovládací funkci. Dlouhé lisování na něm začíná nucené čištění robota vysavače.

Parkovací plocha s venkovním místem a dvěma kontakty. Při parkování je částečně uzavřeno víkem nabíjecí stanice. Na obsazeném místě o stejné oblasti jako jednoduché modely.

Robot vysavač v tradičním výkonu s radiální formou. Stejná bílá barva s několika zónami v černém. Ve středu je v něm věžička s senzory.

Ihned poblíž ostrova s ​​dotykovými tlačítky, kombinovaný s LED indikátory.

Tam je pružinový nárazník, změkčení kolize se stěnami. Ačkoli zde senzor zde je maximálně vyloučen takové kontakty.

Snímače pro určení vzdálenosti k objektům jsou umístěny na čtyřech stranách vysavače na samostatných ostrovech. A snímače definice výšky na základě.

Rozdíl od jednoduchých modelů bez vykládání prachu to byla přítomnost trysky s bočním ventilem. Přes ni připojí k nabíjecí stanici pro přenos shromážděných kontaminantů v sáčku.

Ale také ušetřit spotřební materiál, bude možné kontejner čistit ručně. Je odnímatelná. Doprovázený filtrem HEPA.

Můžete opravit malý kontejner s prostorovým prostorem ve výšce. Můžete si vybrat mezi jednorázovými ubrousky nebo z mikrovlákna.

Robot vysavač podporuje zvuková a hlasová oznámení v ruštině. Objem je regulován.

Dvě kola s půdami jsou zodpovědná za pohyb kolem pohlavního pokrytí. Země odpisování upevnění. Má dobrou pasitelnost.

Pro dálkové ovládání používá aplikaci MI. Po přidání výstupu ve formě dlaždic s ikonou a titulem.

Při výběru vestavěného pokoje. Režimy čištění Výstupní tlačítka, přeprava a počáteční čištění. Jsou zde údaje o poplatku baterie a času čištění.

Karta Roidmi Eve Plus sestává při čištění. Vystavuje zóny a pozemky, které projdou.

K dispozici několik stupňů přívodu vody do ubrousku. Instalace bloků bloků automaticky. Síla čerpadla se mění. Vystavuje se počet pokojových cyklů.

Provádění základních nastavení parametrů. Existuje volba pro výběr dnů v týdnu a čas spuštění automatického čištění. Několik možností pro budování trasy uvnitř. Zvýšená síla na koberci podlahy.

Vestavěný dálkový pro ruční volbu směrování směrem.

Podrobné hodnocení Xiaomi Redmi Note 7

Bylo to tak ohromené vaším článkem, který jsem si koupil stejně, dobře s CacheBank a bonusy, ukázal se, že je levnější než tisíce 5 000. První dojem. wow! Zvláště ohromen, jak pohání pod židlemi v kuchyni, kde vzdálenost mezi nohami doslova pár milimetrů je širší než samotný robot. Filigránová práce! Snažil jsem se jen suchý, ale dokonale se s ní kopíhá a stanice sbírka odpadků je obecně zázrakem! Mají přátele vysavač za 7 tisíc., A je to jen ivan blázen na pozadí našeho Ilya Muromets. Díky za vysílání! P.S Hlavní mínus je, že je nemožné zastavit robot a přenos na jiné místo, dokud nedokončí čištění, t.na. V tomto případě nebude mapa místnosti uložena. To je, on dělá jen v případě, že je vše zcela jiné.

READ  Jak zvýšit tlak v kotli ferroli

Štětce, HEPA filtr a tryska pro mokré čištění rovně na Xiaomi 1C, pravděpodobně šířící se robot. Je to, že je hadr, a ne jednorázový ubrousek, ale forma je stejná. Chápu zde tu výhodu sání a čisticí stanice. Ten je opravdu pohodlný, pravděpodobně, ačkoli sám o sobě jednou týdně, potřásl jsem (30 čtverců náměstí na náměstí každý den), ale stále. Na síle sání nevidím zvlášť rozdíl v mém 1c v režimu turbo a obvyklé, ale nadbytečný nebude bolí. Proč věž s laserem na vysavače stále nerozumí, jen zabraňuje mě, abych řídil všechny druhy lůžek a pohovek. 1c a bez něj normálně staví. Co je čip?

Dobrý den, řekni mi, proč tento konkrétní robot byl vybrán, a ne z modelu Roomba, jaký druh myšlenek máte jako nováček při výběru?

ROOMBA Zbytečné silnice, často za cenu Rumba, můžete si koupit dva nebo pak tři další, kteří budou také nerozeznatelní k provedení následující funkce.

dík. A stále můžete říct, zda je v jednom zařízení smysluplný, kombinující funkce suchého a mokrého čištění nebo lepších dvou specializovaných jednotlivých robotů?

Jsem na 4PDA na fóru, diskutuji o tři dny, jak jsem si koupil následující model Roadmi Eva, nebyl potěšen službou mytí na Roborock S6MaxV. Myslím, že po několika týdnech mohu odpovědět na vaši otázku))))) Zatímco mám jeden robot hlavně pro suché a občas mokré, a druhý pro suché i vlhké))) a stále jsem neodpověděl na vaši otázku. Ale řekněme, z finančního hlediska bych mohl udělat a jen Roadmi Eva, ale musím se vyzvednout častěji)))

Zvažte, že nemám koberce a paláce a t.D. Na podlaze, pouze 100m2 laminát, který ovlivňuje.

V prasátko srovnávání rozpočtových modelů s dražším, navzdory skutečnosti, že jsou vizuálně podobné. Měl jsem dříve Deebot 900i, pak Roborock S5 Max. Samozřejmě, že mají cenový rozdíl, ale jak Rovborock zamyšleně udeřil, mnoho maličkostí, které ovlivňují práci a servis. V kvalitě čištění není rozdíl zvlášť patrný, ale Deebot musel být obsluhován maximálně 2 týdny denního čištění, protože jeho vlasy byly navinuty všude všude, prostor je vložen do kontejneru kolekce odpadků odpadky, protože přilehlé není hermetické. Ale Roborock nyní odstraní ještě o něco více (periodicky spuštění do druhého patra), ale zároveň. vlasy téměř nejsou zašroubovány, celé odpadky v kontejneru. V důsledku toho, Roborock i po několika měsících, mnohem čistší než Deebot za týden. Statistiky jsou slušné, oba více než rok práce v některých podmínkách. Stále Deebot Dumber, ale to nejsou časté situace, kdy zboural střechu od zdánlivě obvyklou situací.

Mimochodem, jak je přihrádka pro nádobu na odpadky v místě kontaktu s kontejnerem z Roidmi? Existují těsnící prvky? Zajímalo by mě, jak jiní výrobci. ROBOROCK se zajímá o přilehlé provedené, pružinové a uzavřené v kruhu gumového materiálu a na samotném kontejneru gumové těsnění, protože odpadky je pouze v nádobě.

A jak je prostor uspořádán pro nádobu na odpadky v místě kontaktu s kontejnerem z Roidmi?

Vyrobeno velmi vysoká kvalita: kryt na pružinovém gumovém těsnění kolem obvodu. S největší pravděpodobností, jako bordock.

Mám problémy s tímto vysavačem, i když jsem velmi spokojen s čištěním, pomáhá mu velmi dobře.1 nemluví rusky (při přesunu do ruštiny, chyba stahování píše).2 Aktualizováno v aplikaci, klepněte na tlačítko Aktualizovat, ne aktualizované, zapisovat, Chyba aktualizace.3 Pokud nedošlo k žádnému mokrově čištění po dlouhou dobu, nalil vodu do stodoly, zapnul kombinovaný válec k nejmokrajším, píše. nestačí ve vodní nádrži, a nevrátí mokré čištění, může Druhý pokoj a začíná umýt podlahu.Пользуюсь приложением Mi Home

Не пробовали пользоваться родным приложением? Возможно, пункты 1 и 2 связаны как раз с этим?

Ahoj. Подскажите, когда от вас ожидать обзор на новые весы Huawei Scale 3 pro?

Подскажите — а в сравнении с Roborock S5 MAX — что посоветуете взять?

К сожалению, у меня слишком мало опыта в этой области, чтобы советовать конкретную модель (фактически, это мой первый робот-пылесос). Поэтому не смогу подсказать.

смотря. что вам надо))) Roborock S5 MAX — на текущий момент, хоть и старая, но где-то золотая середина, поэтому если надо тоже но дешевле то одна, модель(помоему Xiaomi Roidmi Eve и будет ей). если к примеру лучше мытье полов то другая (к примеру DREAME BOT W10). если все тоже самое но чуть лучше и просто есть деньги на апгрейд то третья к примеру Roborock S7 ) и т.D. — надеюсь я хоть как-то обьяснил…

READ  Litinové nádobí vhodné pro indukční varné desky

A jak je přátelský s alarmovým systémem, přesněji s objemovými senzory ? Opravdu fungují?

Záleží pravděpodobně od typu nastavení snímače a citlivosti. V mém případě se senzor objemu nereaguje na pohyb robota.

Pro start, malý pozměňovací návrh o hlavním „Lidar“. Soudě podle vzhledu, to není vůbec timo-vyčerpaný komora a „Standardní“ vysávání typu dálkového rozsahu sestávající z IR laserového ukazatele na jednom rameni a řadě optických senzorů s čočkou na jiném. Ukazatel svítí při nízkém úhlu k optické ose senzoru, v důsledku které je „bunny“ z ukazatele na stěně posunut do pravé tolevie vzhledem k ose senzoru, v závislosti na vzdálenosti Tato zeď. Zpočátku se objevily v neečtených vysavačích (používali hlavní kartáče vyrobené pro lepší čištění rohů). Také není jasné, že účelem časově vyotvané komory zůstává v levém okně tohoto vysavače. Bude moci provádět roli zálohovacího rámečku během poruch? Robosza používám 6 let. Zpočátku jsem chtěl sbírat robota na moci na mikrokontroléru, ale tím, že přemýšlím o možnostech, jsem si uvědomil, že to nebude fungovat na dobré mechanici na koleni a rozhodl se koupit rozbité používané robot, aby změnil mozek. T.na. věřil, že je to nejdražší a něžná část v Robososu. Po nákupu se ukázalo, že neexistují žádné problémy s mozky a hlavní problémy těchto robotů. mechanismy skórovaly s vlasy a nitě a baterie vyčerpaly svůj zdroj. Takže Lena zvítězila a udělají jejich mozek s šachem a Poetess, odmítl jsem. Držel 5. modely, jsem nainstaloval lithiové baterie všem. Výsledkem je, že 2 absolutní opačné modely vyšlo k vůdcům mého výběru: 1) „blázen“. sekera shromážděná, hlučná a tak jednoduchá (typ QQ-02). Zpočátku jsem se chtěl zbavit ho, ale přestal ještě jeden okamžik: navzdory skutečnosti, že to prochází místností, jako je slepá kotě. vždy přináší kompletní odpadkovou nádobu na úkor výkonného vysavače a jeho kontejner je ne malá. T.E. Může snadno zanechat hrubý pozemek na podlaze, ale v integrálu, po něm doma mnohem čistší než dříve. Kvůli hluku dávám přednost, že nebudu doma, když to funguje. 2) „Umnitsa“. LG hombot, kulatý a s jednou kamerou při pohledu do podlahy. Byl to jen průlom ve srovnání s předchozí. Rychlé, tiché, chytré, silné, s velkým hadrem pro mokré čištění (ale bez nádrže s vodou) as velkým kontejnerem. Pro navigaci používá fotoaparát, stejně jako v optické myši, IR osvětlení. (T.C. Světlo uvnitř mu za nic), a ultrazvukové detektory aproximace. Nějaký druh karty je samozřejmě staví, ale nebude možné hodnotit jeho kvalitu, t.na. Připojení s telefonem nemá. Vzhledem k dolnímu umístění je fotoaparát rychle pokryt vrstvou prachu, ale nenachází přísahá a jeho práce pokračuje (možná není optimální). Obecně jsem hrál a už přestal sledovat, jaké cesty si vybere, a jednoduše používám toto požehnání civilizace. Minusů. tráví hlasitě. To je zvláště patrné, kdybyste to ublížili s nohou v noci =). Spustím vysavače z tlačítka, nepoužívám plánování. Ovládání z telefonu a virtuálních hradeb Samozřejmě bude znatelně přidávat použitelnost, zejména s velkou oblastí, ale v mém případě to není kritické a dokonce „blázen“ vám umožní znatelně zjednodušit úklid domácího.

robot, vysavač, xiaomi, stanicí

Výsledky hodnocení vysavačů Xiaomi

Modely ROBOROCK se vyznačují vyšší kvalitou a lépe se zaměřují ve vesmíru, nicméně stojí více než roboty s podobnými funkcemi, ale jinými čáry vysavače Xiaomi.

Pokud jste s výhodou suché čištění a máte malou oblast, věnujte pozornost rozpočtovým zařízením ROOROCKE E4 nebo MIJIA G1. Stojí také za hledání MI robota vysavače 1s, což stojí o něco více, ale vybavené Lidarem pro lepší navigaci.

Pokud je oblast bytu nebo domu velká, musíte přijít s Roborock S6 čistým nebo již zmíněným MI robot vysavačem 1S.

Pokud máte ve své prioritě mokré čištění, pro malou oblast (až 60 kV. m) Můžete si koupit Mijia 1c. Pro velké pokoje, Dreame F9, MIJIA LDS, VIOMI V3, ROOROCK S5 MAX nebo S6 MAXV.

Mimochodem, nedávno v Rusku začal oficiálně prodat bezdrátový manuální vysavač Vysavače MI kapesní vysavač G10, které v některých situacích může nahradit robota. Novinka je stejně dobrá a čistí koberce a promyje pevnou podlahu. Může být zakoupen kromě robota vysavače pro čištění nepřístupných nebo nebezpečných míst pro něj (například schody).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS