Sáčková chladnička se síťovým napájením

Nejlepší autochladničky pro rok 2021 (top of the best)

Strojově ovládané kondenzátory jsou poměrně praktické a většinou se nejedná o objemná zařízení, která jsou určena k přepravě rychle se kazících potravin. Obvykle ve formě malé nádoby nebo sáčku, který lze vzít s sebou na piknik.

Některé typy chladniček mají různé funkce ohřevu a chlazení/mrazení potravin nebo nápojů v závislosti na přání spotřebitele.

Pračky mohou být přenosné nebo vestavné.

V prvním případě by hlavními kritérii byly:

Vestavěné spotřebiče závisí především na schopnostech stroje. Zde je třeba vzít v úvahu velikost a umístění dávkovače.

Je na zákazníkovi, aby se rozhodl, jaké zařízení si koupí.

Kontejnery, vestavěné nebo přenosné, se dělí na několik typů:

Výběr chladničky do auta. nejlepší modely.

Samotný pojem termobox zahrnuje hned tři zařízení různých typů:

Zjistěte, která chladnička je pro vás vhodná, na co se při nákupu zaměřit a jak se ujistit, že při výběru a provozu neuděláte chybu? Prozkoumejme tyto otázky společně podrobněji.

Začněme tím nejzákladnějším. termotaškami a termoboxy.

Jedná se v podstatě o velmi velkou termosku s měkkými (sáček) nebo tvrdými (krabice) stěnami.

Pokud chcete, aby vaše jídlo a nápoje byly studené, musíte je tam nejprve dát studené.

Pro zvýšení účinnosti těchto „termosek“ jsou naplněny akumulátory chladu.

Jsou to takové malé nádoby s chladicím prostředkem. roztokem vody a soli nebo gelem.

Můžete si je buď koupit, nebo si je vyrobit sami (přidejte několik lžic soli do láhve s vodou a vše zmrazte).

Tímto způsobem bude chlad rovnoměrně stékat dolů a ochlazovat vše kolem. Mnoho modelů má pro tento účel kapsy nebo speciální prvky na víku.oprava.

Efektivní velikost baterie se vypočítá podle vzorce:

1 litr chladicí baterie = 10 litrů objemu chladničky

Zde jsou skutečné výsledky chladicích baterií po jejich umístění do plastových termoboxů od různých výrobců:

Doba skladování v chladu závisí také na množství potravin v zásuvce.

Čím jsou větší, tím méně vzduchu v nich zůstává, čímž se zabrání škodlivé výměně vzduchu. Měření ve výše uvedené tabulce byla provedena s prázdnými zásuvkami!

Ne vždy tomu tak je. Skutečná velikost závisí na výrobním materiálu a výplni stěn.

Zkušenosti z reálného života nám říkají, že kvalitní termotaška může izolovat stejně dobře jako levná plastová krabice.

Níže je uvedena tabulka pětihodinových testů různých tepelných jímek s tepelnými akumulátory uvnitř.

Jak vidíte, některé z nich vykazují prakticky stejné výsledky jako termoboxy (viz test výše).

Tašky jsou pohodlnější, kompaktnější a snadněji se přepravují.

U levných izolovaných kontejnerů je izolace ve formě tenkých pěnových desek.

Zde dochází k největším tepelným ztrátám. Mnohem účinnější je použití tekutého polyuretanu jako plniva.

Jednoduše se nalije mezi vnitřní a vnější stěny a vytvoří rovnoměrnou tepelnou izolaci.

Dodatečné otvory v krabici, které jsou inzerovány jako způsob, jak udržet chlad, se ve skutečnosti ukázaly jako zbytečné.

Údajně je snadné dosáhnout na potraviny, aniž byste museli otevírat celé víko. Ve skutečnosti je většina lidí později jen utěsní tmelem.

Především je nepoužívají. Za druhé se mezery mění v další tepelné mosty.

Podívejte se především na způsob, jakým se horní část termoobalu uzavírá.

Tímto způsobem se nahromaděný chlad z interiéru uvolňuje ven.

Jak zkontrolovat kvalitu a tloušťku tepelné izolace chladicího boxu v obchodě? Položte krabici naplocho a prsty přitiskněte stěnu.

Pokud stěna „hraje“ a snadno se drolí, pak je krabice zřejmě dutá a její izolační vrstva je minimální.

Pokud je izolace dostatečně dobrá, nebude možné stěnu snadno vyrazit.

Výsledkem toho všeho je, že. Pokud máte na výběr, je lepší si připlatit a koupit dražší termobrašnu než levný termobox.

Budete mít zhruba stejnou dobu skladování, ale cestování venku nebo na pláž je díky tomu pohodlnější než nošení velkého plastového kbelíku.

Peltierovy chladiče byly vynalezeny, aby zvýšily účinnost termoboxů a umožnily chladit potraviny bez použití kostek ledu.

V domácnostech se Peltierovy prvky nejčastěji používají ve vinotékách.

Jak vybrat chladič do auta

Technický ředitel řetězce salonů Fresh Auto Maxim Rjazanov vysvětluje pravidla výběru chladničky do auta. Existují čtyři typy autochladniček:

  • Absorpce. nejsou citlivé na otřesy jako kompresní chladiče, které při jízdě rachotí, napájené ze zásuvky nebo zapalovače a z plynové láhve.
  • Komprese. Může ochladit obsah až na.Nejjednodušší použití: nevyžadují nabíjení, nepřehřívají se a udržují potraviny v chladu po dobu 12 hodin, 18 stupňů Celsia a lze je dobíjet ze solárního článku.
  • Termoelektrické. Stejně jako ostatní typy jsou napájeny z cigaretového zapalovače a udržují teplotu po celý den.
  • Sáčky do chladničky. Nejjednodušší použití: nemusí se dobíjet, nezahřívá se a udržuje potraviny v chladu po dobu 12 hodin.

Dalším důležitým bodem při výběru chladničky je objem potravin. Objem spotřebiče závisí na množství potravin a vody, které si plánujete vzít s sebou. Je logické, že pokud cestuje jedna osoba, postačí jí lednice o objemu 3-4 litry, pro dvě osoby 10-12 litrů a pro rodinu s dětmi lednice o objemu 25-35 litrů.

Výkon, hlučnost, rozměry a hmotnost jsou dalšími kritérii pro výběr vhodné chladničky do auta. Motorista by měl věnovat pozornost teplotě, na kterou lze potraviny zchladit. Kvalitní přístroj odolává vibracím na silnici a jeho provoz by neměl být narušen nakloněním vozidla.

Než si tuto šikovnou a praktickou pomůcku koupíte, musíte zvážit, kam ji umístíte. Crossovery a SUV mají v kabině a zavazadlovém prostoru dostatek místa, ale sedany mají v zavazadlovém prostoru méně místa.

Ledničku je lepší instalovat uvnitř vozu, zejména pokud potřebuje napájení z cigaretového zapalovače. Některé moderní vozy ji však mají v zavazadlovém prostoru, takže není nutné ji dávat do kufru a zabírat místo.

Pokud není možné ledničku v interiéru pevně upevnit, doporučují motoristé umístit ji vzadu. uprostřed mezi předními sedadly. Můžete v něm snadno používat potraviny a vodu a můžete prodloužit drát do zapalovače cigaret. Hlavní je dobře ji umístit, aby „neběhala“ po interiéru vozu nebo neodskakovala na nerovnostech.

Typy chladniček do vozidel

Řekněme si podrobněji o typech technik.

Kompresní chladničky

Fungují podobně jako chladničky známé široké veřejnosti. Tento spotřebič snižuje teplotu potravin pomocí chladiva.

Výhody. hospodárnost (nízká spotřeba energie), kapacita. Potraviny a vodu v ní lze chladit, dokud teplota nedosáhne minimálně 1 °C.20° С.

Nevýhody. citlivost na otřesy vozovky, podléhání vibracím, nadměrná velikost.

Termoelektrické chladničky

Tento model je jednotkou, ve které je teplota snížena díky elektřině. Chladničky tohoto modelu dokáží potraviny nejen zchladit na teplotu.3 stupňů, ale také ohřát na 70. Chladnička je zkrátka schopna pracovat i v režimu trouby.

Výhody. naprostá nezávislost na dopravních otřesech, možnost ohřívání jídla, tichost, malé rozměry.

READ  Po zapnutí odsávacího ventilátoru se vysune napnutý strop

Nevýhody. vysoká spotřeba energie, pomalé chlazení a malý objem nádrže.

Absorpční chladiče

Tento model se od výše uvedených modelů liší způsobem chlazení potravin. Chladivem v těchto chladničkách je roztok vody a čpavku. Tento přístroj je odolný vůči všem druhům dopravních zácp a výmolů.

Výhody. možnost napájení z více zdrojů (elektřina, plyn), úspora energie, zcela tichý provoz, velký objem (až 140 l).).

Izotermické chladničky

Patří mezi ně chladicí tašky a termoboxy. Tyto chladničky do vozidel jsou vyrobeny ze speciálního plastu s izolační vrstvou. Tento typ spotřebiče sám o sobě nevytváří teplo ani chlad.

Výhody. po určitou dobu se potraviny uchovávají ve stejném stavu jako předtím, jsou také levné a nenáročné a mají malé rozměry.

Nevýhody: Krátká životnost studených potravin a nápojů v horkém počasí a malý objem nádrže.

Kompresorová chladnička pro automobily není horší než domácí chladnička, protože pracuje na freon. Tyto modely jsou nejúčinnější díky své schopnosti rychle chladit potraviny a nápoje, mrazit a udržovat nízkou teplotu po dlouhou dobu. Tyto modely však mají i své nevýhody, včetně vysoké ceny a zranitelnosti během přepravy.

Indel B TB31

Kompresorová autochladnička Indel má spolehlivý a malý kompresor, který snese náklon až 30 stupňů. Díky tomu je možné vzít chladničku na dlouhé cesty. Požadovaný teplotní rozsah se zobrazuje na elektronickém displeji. Zařízení je vybaveno chladicí a mrazicí komorou. Lze je nastavit na teploty od.12 až 12 stupňů Celsia. Chladnička o objemu 30 litrů pracuje s napětím 12 a 24 V. Rozměry 38x35x58,5 cm a hmotnost 11,4 kg. Žádný vestavěný chladicí systém. Vnitřek komory je osvětlen.

chladnička, napájením
  • Chrání výparník před poškozením;
  • Kompaktní velikost;
  • Dva typy napájení;
  • Nízká hladina hluku;
  • Solární napájení.

Nádoba má praktické prohlubně pro uložení lahví. Držák pro montáž na vozidlo je třeba zakoupit samostatně. Chladič je napájen z cigaretového zapalovače a standardní elektrické sítě.

Dometic CoolFreeze CDF-18

Chladnička Dometic CoolFreeze má objem 18 litrů. Dostatek místa na potraviny a dvoulitrové láhve s tekutinami. Chladicí oddíl nabízí chladicí rozsah od 10 do 15 °C.18 stupňů. vnitřní izolace z bezfreonové polyuretanové pěny. Jednotka má rozměry 41,5×46,5×30 cm a váží 9,5 kg. Vícestupňové relé monitoruje a chrání baterii před hlubokým vybitím. Systém CoolFreeze funguje na palubním napájení 12 a 24 V. Teplota nastavená elektronickým termostatem. Víko je zajištěno západkou.

Víko se otevírá do strany, což je důležité pro stísněné prostory. Kryt lze sklopit nebo zcela sejmout. Pevné rukojeti pro přenášení jsou zabudovány. Košík není součástí dodávky.

Mobicool FR40

Praktická a spolehlivá chladnička pro skladování potravin na cestách. Lehké polypropylenové pouzdro má hmotnost pouhých 12,5 kg. Objem 38 litrů nabízí nízkou spotřebu energie, což je u přenosného spotřebiče velká výhoda. Napájení je možné ze sítě 12, 24 nebo 220 V. Přístroj dokáže uchovávat teploty od 10 do.10 stupňů. Rozměry 58,4 x 44,6 x 36,5 cm. Skládací rukojeť, odnímatelné víko, digitální displej a vnitřní osvětlení. Systém ochrany baterie byl navržen tak, aby chránil baterii před hlubokým vybitím.

K dispozici v modré nebo šedé barvě. Není třeba kupovat napájecí adaptér. Pokud plánujete používat chladničku delší dobu bez napájení, můžete si zakoupit dobíjecí baterii.

Colku DC-35T

Kompaktní a prostorná kompresorová chladnička, která se vejde do vozidla. Plastový materiál pouzdra není náchylný ke korozi. Pohodlná madla na obou stranách, která lze v případě potřeby sklopit. Jednotka je vnitřně osvětlená a vybavená bezpečnou západkou. Společnost vybavená tichým spolehlivým kompresorem. Možnost naklonění až o 30 stupňů pro přepravu. Rozměry 54×37,9×45,5 cm. Jednotka má objem 33 litrů a váží 12 kg. Používá palubní síť automobilu a standardní síť 220 V pro napájení.

Colku DC-35T je kvalitní model za přijatelnou cenu, který se může pochlubit turbo režimem udržujícím nízkou teplotu. Včetně rukojetí a napájecího adaptéru.

Alpicool ACS-40

Kompaktní přenosné zařízení o objemu 40 litrů pro chlazení potravin. Objemem se liší od svých konkurentů v této cenové kategorii. Tělo je vyrobeno z lehkého hliníku. Funkce zahrnují rychlé zmrazování a úsporné režimy. Baterie je chráněna proti úplnému vybití. Fotoaparát pracuje v teplotním rozmezí od 20 do.20 stupňů. Víko se otevírá ve dvou variantách. Teplota uvnitř prostoru zobrazená na vysoce kontrastním LCD displeji. Rozměry chladiče vozidla jsou 42×36,5×57,5 cm. Váží 15,5 kg.

Chladicí box do auta je vhodný pro cestování autem nebo lodí. Tělo se snadno čistí. Kompresor lze naklonit až do úhlu 40 stupňů. Dvouletá záruka výrobce.

Přenosné bateriové chladiče. nalezeno 456 položek.456 produktů

Typ: nádoba, objem: 24 l, režim chlazení: termoelektrický, funkce ohřevu, funkce: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 48 W, napájecí napětí: 12/220 V, materiál: plast, šířka: 43.50 cm, hloubka: 30.20 cm, výška: 40 cm.

Libhof Q-26 je jedním z modelů kompresorových automobilových chladniček se zajímavým tvarem. Země původu Slovensko. Tento chladicí box lze instalovat vedle sedadla řidiče jako loketní opěrku v nákladních vozidlech, autobusech, SUV a dalších vozidlech.

Libhof Q-28. kompaktní kompresorová chladnička do vozidla. Robustní kovová spona na těle je určena k upevnění na sedadlo spolujezdce pomocí bezpečnostního pásu. Vzhledem k vyšší výšce těla než u modelu Q-18 se tento chladič obvykle rozkládá pro větší pohodlí.

Typ: sáček, izolační vrstva: polyuretan

Díky kompaktním rozměrům se chladič AVS „CC-24NB“ vejde kamkoli do vozidla. Dokonale chladí nápoje a uchovává potraviny podléhající zkáze v jakémkoli horku, a to i v těch nejnáročnějších cestovních podmínkách. Snadné použití autochladničky není.

Typ: nádoba, objem: 19 l, způsob chlazení: kompresor, vlastnosti: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 39 W, napájecí napětí: 12/24 V, šířka: 61 cm, hloubka: 32 cm, výška: 28 cm.50 cm, hmotnost: 10.10 kg

Typ: taška, objem: 30 l, režim chlazení: termoelektrický, funkce: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 48W, napájecí napětí: 12V, šířka: 39cm, hloubka: 33cm, výška: 28cm, hmotnost: 1.90 kg

Typ: taška, izolace: polyuretanová pěna, vnější vrstva: polyester

Teplotně izolační vrstva: Polyuretan, vnější vrstva: Polyester, vnitřní vrstva: Polyethylen, Koncepce chlazení: Nutný akumulátor chladiva, Doba udržení teploty: 12 h, Výška: 33 cm, Šířka: 31.50 cm, hloubka: 22 cm, hmotnost: 0.60 к.

Typ: nádoba, princip činnosti: termoelektrický, napájení: zapalovač, napětí: 12V, objem: 24l, funkce: držadla pro přenášení, materiál: plast, výška: 43.50 cm, šířka: 40 cm, hloubka: 30 cm, přídavné režimy: vytápění

Termokontejner do auta AVS CC-27WBC je nepostradatelným doplňkem pro všechny motoristy, kteří tráví dlouhou dobu na cestách. Umožňuje uchovávat potraviny a nápoje, které si hodláte vzít na dlouhou cestu. Chladič do auta je vyroben z vysokotlakého.

Typ: taška, princip činnosti: termoelektrický, napájení: zapalovač, napětí: 12V, objem: 14l, materiál: textil, výška: 27cm, šířka: 32cm, hloubka: 20.50 cm

objem: 24 l, funkce ohřevu, materiál: plast, hmotnost: 5.90 kg

Typ: nádoba, objem: 22 l, způsob chlazení: termoelektrický, spotřeba energie v režimu chlazení: 40W, napájecí napětí: 12V, materiál: plast, šířka: 41cm, hloubka: 24cm, výška: 41cm, hmotnost: 2.85 kg

READ  Na HANSA vaření panelu bliká f

Toto praktické řešení pro neelektrické chlazení v sobě spojuje jednoduchost a funkčnost. Připraven kdykoli vyrazit na cestu s vámi! Mobicool MP26 má malé rozměry pro snadnou přepravu a univerzální.

Termočlánek do vozidla lze použít nejen v autě, ale i v přírodě, na venkově nebo v jiných dopravních prostředcích (lodě, turistické autobusy), protože kromě 12V přípojky má výrobek i zásuvku 220V, napájení je zajištěno.

Tepelně izolační vrstva: PEVA, polyuretanová pěna, materiál vnější vrstvy: polyester, princip chlazení: nutný chladicí akumulátor, doba udržení teploty: 20 hodin

Typ: nádoba, princip činnosti: termoelektrický, napájení: AC, zapalovač, napětí: 12V, 220V, objem: 25l, funkce: držadla pro přenášení, materiál: plast, výška: 39.50 cm, šířka: 29.60 cm, hloubka: 39.60 cm

Univerzálním modelem řady Smart CONTROL je termoelektrická autochladnička AVS CC-22WAС s univerzálním napájením 12/24/220V! Minimální teplota chlazení do.2°С! Tato řada. hrdost na místo s twistem! Stylový design, uživatelsky přívětivé ovládání a vyšší výkon.

Typ: taška, tepelná izolace: PEVA, materiál vnější vrstvy: polyester, princip chlazení: bez chladicí baterie, vyžaduje chladicí baterii, doba udržení teploty: 12 hod

Typ: nádoba, objem: 30 l, způsob chlazení: termoelektrický, funkce ohřevu, funkce: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 52W, napájecí napětí: 12/220V, materiál: plast, šířka: 39.50 cm, hloubka: 29.50 cm, výška: 43.50 с.

Typ: nádoba, princip činnosti: termoelektrický, napájení: AC, zapalovač, napětí: 12 V, 24 V, 220 V, objem: 22 l, materiál: plast, výška: 38 cm, šířka: 54 cm, hloubka: 28 cm, možnost: ohřev

Chladnička IG-200ml 80707 od známého výrobce automobilového příslušenství AVS je určena k udržení potravin v chladu po delší dobu. Hermeticky uzavřená nádoba naplněná neškodným roztokem absorbujícím teplo. Před použitím je třeba obsah mrazicího oddílu a mrazicího prostoru znovu uzavřít.

Typ: nádoba, princip činnosti: termoelektrický, napájení: AC, zapalovač, napětí: 12V, 220V, objem: 24l, funkce: držadla pro přenášení, materiál: plast, výška: 44cm, šířka: 39cm, hloubka: 26cm

Typ: kontejner, princip činnosti: kompresor, napájení: AC, zapalovač, napětí: 12 V, 24 V, 220 V, 110 V, objem: 40 l, funkce: vnitřní osvětlení, materiál: kov, výška: 42.70 cm šířka: 65 cm hloubka: 37 cm.50 cm, další režimy: zmrazení.

Typ: | termoelektrická přenosná autochladnička,Izolace: | tělo s polyuretanovou pěnou o tloušťce 20 mm,Objem: | 25 l,Napájení: | 12V DC (může fungovat z adaptéru 220V AC, který není součástí balení a je třeba jej zakoupit zvlášť),Chlazení: | 18°-2.

Typ: kontejner, princip činnosti: termoelektrický, napájení: zapalovač cigaret, napětí: 12 V, objem: 28 l, vlastnosti: přihrádka na kabel, transportní kolečka, držadla pro přenášení, materiál: plast, výška: 45 cm, šířka: 34 cm, hloubka: 47 cm.

Typ: taška, objem: 19 l, způsob chlazení: termoelektrický, vlastnosti: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 65 W, napájecí napětí: 12 V, šířka: 36 cm, hloubka: 26 cm, výška: 37 cm

Přenosné chladničky s mrazničkou 220v. 389 nalezených položek.389 položek

Typ: kontejner, princip činnosti: kompresor, napájení: ze sítě, z cigaretového zapalovače, napětí: 12 V, 24 V, 220 V, 110 V, objem: 40 l, funkce: vnitřní osvětlení, materiál: kov, výška: 42.70 cm, šířka: 65 cm, hloubka: 37.50 cm, další režimy: zmrazení.

Kompaktní rozměry umožňují, aby se zařízení AVS „CC-24NB“ vešlo do kterékoli části vašeho vozu. Dokonale chladí nápoje a uchovává rychle se kazící potraviny v chladu v jakémkoli horku, a to i v těch nejnáročnějších cestovních podmínkách. Autochladničku je vhodné používat ne.

Kompaktní a robustní mobilní chladnička Mobicool MT08 je užitečným společníkem na dlouhé cesty. Zejména pro osobní automobily, připevněné k sedadlu bezpečnostním pásem! Pro osvěžující jídlo nebo pro uhašení žízně na cestách.

Libhof K-26. kompresorová autochladnička klasického tvaru. Osvědčené řešení pro přepravu a skladování malých množství potravin. Robustní kryt je v typické bílé barvě chladničky s tmavými akcenty. Víko má klasický, atraktivní vzhled.

Typ: nádoba, objem: 25 l, způsob chlazení: kompresor, vlastnosti: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 45 W, napájecí napětí: 12/24 V, šířka: 58 cm, hloubka: 36 cm, výška: 37 cm, hmotnost: 11 kg.20 kg

Libhof K-30. kompresorová chladnička do vozidla s klasickým tvarem. Značka země Slovensko. Osvědčené řešení pro přepravu a skladování malých množství potravin. Robustní tělo je vyvedeno v klasické bílé barvě ledničky s tmavými akcenty.

Typ: nádoba, objem: 19 l, způsob chlazení: kompresor, materiál: kov, plast, šířka: 65.50 cm, hloubka: 38.50 cm, výška: 36.50 cm, hmotnost: 12 kg

Typ: nádoba, objem: 22 l, režim chlazení: termoelektrický, funkce ohřevu, funkce: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 68 W, napájecí napětí: 12/220 V, materiál: plast, šířka: 37 cm, hloubka: 25 cm, výška: 49 cm.50 cm

Vylepšená verze oblíbené miniledničky španělské značky Balvi. Nyní stylovější a prostornější! Ani největší vedra pro vás nebudou problémem, protože díky stylové miniledničce s mrazničkou Drinks vaše nápoje, ovoce, jogurty.

Typ: truhla, objem: 33 l, způsob chlazení: kompresor, spotřeba energie v režimu chlazení: 40W, hmotnost: 12 kg

Materiál: plast, výška: 28 cm, šířka: 23.80 cm, přídavné režimy: vytápění

Termoelektrická autochladnička Mobicool Mirabelle MM24M je ideální pro skladování malého množství nápojů a potravin. Tento model využívá termoelektrický chladicí systém. Přístroj je schopen pracovat se dvěma napájecími zdroji. 12 V a 12 V.

Typ: taška, objem: 30 l, způsob chlazení: termoelektrický, vlastnosti: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 48W, napájecí napětí: 12V, šířka: 39cm, hloubka: 33cm, výška: 28cm, hmotnost: 1.90 kg

Objem: 75 l, režim chlazení: kompresorový, funkce: vnitřní osvětlení, spotřeba energie v režimu chlazení: 2500 W, napájecí napětí: 12/24/220 V, šířka: 36 mm.30 cm, hloubka: 65.20 cm, výška: 66.60 cm, hmotnost 17.90 kg

Typ: nádoba, objem: 20 l, režim chlazení: kompresor, spotřeba energie v režimu chlazení: 40W, materiál: kov, šířka: 61cm, hloubka: 32cm, výška: 32.50 cm, hmotnost: 11.50 kg

Jednokomorové chladničky ATLANT SOFT LINE s mrazicím prostorem jsou vysoce funkční a blíží se možnostem dvoukomorových chladničekVlastnosti a designDvě nádobyČiré plastové nádoby na zeleninu nebo ovocePolepka.

Aktualizovaná verze oblíbené miniledničky španělské značky Balvi! Nyní stylovější a prostornější! Ani ta největší vedra vás neprozkouší, protože díky stylové miniledničce Drinks budou vaše nápoje, ovoce, jogurty a další potraviny.

Skvělé pro každou cestu. vejde se mezi autosedačky. Cestovatelé, kteří mají rádi kvalitní a zdravé jídlo, čerstvé potraviny a chlazené nápoje, si oblíbí prostornou mini autochladničku o objemu 22 litrů. Lehká váha 3.5 kg a kompa.

Výška: 107 cm, mrazicí prostor: horní, odmrazování mrazicího prostoru: manuální, odmrazování mrazicího prostoru: odkapávací systém, počet komor: 1, barva korpusu: bílá, třída energetické účinnosti: A, šířka: 50 cm, hloubka: 53 cm, celkový objem: 150 l, objem x.

Typ: nádoba, objem: 25 l, způsob chlazení: termoelektrický, funkce ohřevu, vlastnosti: držadla pro přenášení, spotřeba energie v režimu chlazení: 43W, napájecí napětí: 12/220V, materiál: plast, šířka: 40.50 cm, hloubka: 30.60 cm, výška: 42 cm.

READ  Jak odstranit zámek z trouby Gorenje

Sáčky do chladničky

Kredit si můžete sjednat na webových stránkách společnosti HOLODILNIK a v maloobchodních prodejnách.ru“:

Tento produkt si můžete koupit na splátky, aniž byste museli přeplácet nebo platit zálohu. Můžete si je koupit na splátky online a v prodejnách Cholodilnik.ru“ po dobu až 24 měsíců.

Vezměte prosím na vědomí! Pro uplatnění nákupu na splátky by měly být všechny položky v nákupním košíku označeny příslušným označením. Při nákupu na splátky nemůžete využít dalších slev. Tento nákup není dostupný pro právnické osoby.

Akumulační jednotka Privilege Club. Nakupujte, sbírejte body CashBack a okamžitě zaplaťte až 50 % z dalšího nákupu.

komunita preferovaných zákazníků, kteří dostávají personalizované a výhodnější nabídky na základě uvedených preferencí.

Chladicí tašky jsou určeny k uchovávání potravin při jejich přenášení. Ať už cestujete pěšky, na kole nebo autem, tuto jednotku lze umístit jako batoh nebo do kontejneru. Kompaktní chladicí boxy ve tvaru batohu se skvěle hodí na výlety s batohem, dlouhé procházky přírodou nebo výlety za město na piknik. Pokud vlastníte auto, můžete si s sebou vzít plastovou nádobu, která udrží nápoje a další potraviny ve správné teplotě a zároveň nezabere tolik místa v zavazadlovém prostoru. V takovém případě si můžete vyzvednout také chladničku s vozidlem. Rozdíl mezi ní a chladicí nákupní taškou je v tom, že dokáže chladit samotné potraviny. Nezapomeňte, že čím větší jednotka, tím více potravin si můžete vzít s sebou. Abyste mohli najít pro vás nejvhodnější přenosné zařízení pro přepravu potravin, můžete použít funkci „Filtry“. Pohodlná chladicí taška vám usnadní a zpříjemní všechny cesty! Jsme si jisti, že vám pomůžeme vybrat a koupit nejlepší chladicí tašku a příslušenství s dodáním v Moskvě a Rusku v internetovém obchodě Holodilnik se zárukou od výrobce. Nízké ceny, slevy, dárkové certifikáty, rychlé online objednání pouze na oficiálních stránkách Holodilnik.

Autochladničky

12V, 10A)“ /

Část 5. Naše chladničky a o chladničkách obecně

Nechtěl jsem psát o chladničkách zvlášť, u nich je vše víceméně jasné, ale po přečtení blogů ostatních účastníků fóra na našich stránkách jsem si uvědomil, že toto téma není zcela pokryto, každý vypráví pouze o konkrétním modelu chladničky, který osobně používá, a neexistuje obecné povědomí o tom, co jsou a jak se liší.

Jedním z nich, o kterém jsme se krátce zmínili v části 4, je. NAŠE polní kuchyně pro kempování.

V této části vám tedy řeknu:1. Jaké přenosné chladicí jednotky jsou k dispozici a jak se liší2. jaké konkrétní modely máme a jak je používáme venku, v přírodě a dokonce i v kanceláři.

Začněme teorií stavby ledničky 🙂Kdykoli se chystáme na delší cestu, ať už cestujeme autem, jedeme k moři, na piknik nebo na víkendový pobyt, vždy s sebou vozíme jídlo a (nebo) pití.Aby se potraviny nekazily a nápoje byly chladné, potřebujeme přenosnou ledničku.

chladnička, napájením

Nejprve musíme vybrat ledničku, která nejlépe vyhovuje našim účelům.K tomu si musíme položit několik otázek:

Jak dlouho budete na cestách nebo na dovolené??Když jste na celý den pryč, jednoduše vložte potraviny do chladicí tašky. Lehký, prostorově úsporný a kompaktně složitelný, když se nepoužívá.Chladicí taška Vyrobeno z izolačního materiálu a schopné udržet přijatelnou teplotu po dobu 12 hodin.Dražší varianta udržování příjemné teploty v chladničce Izotermický kontejner. Vydrží teplý nebo studený 12 až 72 hodin.Pokud se chystáte na dlouhou cestu, budete potřebovat Chladič napájený z baterie. Pokud je při příjezdu k dispozici chladnička napájená ze sítě, zvažte možnost pořízení chladničky na 220 V. Existují také Plynové chladiče. Pro časté cestování na dlouhé vzdálenosti hledejte spotřebiče s více zdroji energie.Klimatické podmínky v regionu by vás také měly vést k výběru chladnějšího zařízení. Jihoevropané by měli zvolit výkonnější chladicí řešení. jedním z nich je právě kompresorový kotel. Dokážou udržet správnou teplotu po dlouhou dobu.Pokud je teplota velmi vysoká a potraviny jsou velmi citlivé na přehřátí, je nejlepší volbou kompresorová chladnička.

Provozní podmínky?Kompresorové nebo absorpční chladiče by neměly být vhodné pro jízdu v terénu. Vydrží velké otřesy a vibrace. Je velmi pravděpodobné, že se brzy rozpadnou. v tomto případě je lepší zvolit termoelektrickou chladničku. Existují však i výjimky z pravidel, existují modely kompresorových chladniček určené pro práci v těžkých podmínkách (instalace na lodi nebo terénním automobilu).

Množství potravin?Jedné osobě stačí 3 až 5 litrů. Tříčlenná rodina potřebuje přibližně 30-40 litrů chladiva. Určitě je to přibližná čísla, osobně pro mě, takže tím více, takže je to lepší, hlavní věc, která v autě má.

Cena?Cena závisí na objemu chladničky a teplotním rozdílu mezi vnitřním objemem a okolním vzduchem.

Přenosné chladničky se dělí na typy podle principu chlazení:– Chladicí tašky a izotermické nádoby. termoelektrické. absorpční (elektro-plynové). kompresorové

Chladicí tašky a izolované nádoby.Tento název je odvozen od skutečnosti, že nemohou produkovat chlad ani teplo. Udržují pouze počáteční teplotu, mohou mít přidanou akumulaci chladu (při zahřátí mohou být také akumulátory tepla). Tyto spotřebiče jsou autonomní, tj. ke svému provozu nepotřebují elektřinu.Potraviny by měly být umístěny uvnitř buď studené, nebo ohřáté.Pokud nepotřebujete uchovávat potraviny delší dobu, má smysl koupit chladicí tašku (nebo izolovanou nádobu)

Klady:nízká cenaNevýhodykrátká trvanlivost

Termoelektrické chladničky.Peltierův jev vzniká průchodem proudu polovodičovými deskami. Vzduch kolem jedné desky se ohřívá a vzduch kolem druhé se ochlazuje. Při změně polarity se chování desek změní.Existují tedy chladničky s chlazením i s duálním režimem chlazení a ohřevu. Lze je dodávat v širokém rozsahu kapacit. obvykle od 0.5 až 50 litrů. Existují dokonce i chladiče ve tvaru hrnku do auta. Tyto chladiče fungují ze zásuvky zapalovače cigaret. Po připojení speciálního síťového adaptéru lze napájet ze sítě 220 VDoporučuje se vkládat potraviny dovnitř studené nebo ohřívané.

Klady:– Minimální citlivost na otřesy a vibrace (ideální pro jízdu v terénu). Spolehlivost a dlouhá životnost (žádné pohyblivé části a žádná chladicí kapalina). Zahřívání obsahu (ne všechny modely). Nízká hlučnost. Nízká hmotnost

Nevýhody:– Pomalý ohřev (chlazení). velmi vysoká spotřeba energie

Absorpční (elektroplynové) chladničky.Jsou ohřívány vodným roztokem čpavku, který cirkuluje z elektrické sítě nebo z plynového spotřebiče. Tento princip provozu neumožňuje uvolnění modelů s objemem menším než 20 litrů. Podobná zařízení však mohou fungovat i z plynových lahví, což je výhodné zejména v místech, kde není přístup k elektřině.

Klady:– spolehlivost a dlouhá životnost (absence pohyblivých částí). hospodárnost (při použití plynu). rychlé chlazení (při napájení 220 V nebo plynem). tichý provozNevýhody:– citlivost na silné náklony automobilu (pokud se automobil nakloní pod úhlem asi 30 stupňů, dojde k přerušení cirkulace kapaliny v zařízení a chladič se vypne). žádné chladiče s malým objemem (minimálně 20 litrů). vysoká cena. malý výběr modelů

| Denial of responsibility | Contacts |RSS