Skříňka na troubu a mikrovlnnou troubu

skříňka, troubu, mikrovlnnou

nápadů na oddělení trouby v kuchyni

Instalací trouby výš než obvykle je proces vaření mnohem pohodlnější. V našem článku si můžete prohlédnout všechny druhy skříněk na trouby a zjistit, jaké rozměry modulů doporučujeme.

Dva vysoké moduly pro montáž spotřebičů. Jedna skříňka je vyplněna chladničkou a odkládací policí, druhá má vestavěnou troubu na úrovni pracovní desky a prostorné police, které zakrývají čela.

Skříňka s troubou v rohové kuchyni s lesklými čely

Sbírka nápadů

Odsavače par se liší designem, funkcí a výrobcem. Existují hotové varianty z továren, ale nejlepší možností je. kuchyňský nábytek na míru.

Klasický styl. Prázdná čela zakrývají obsah polic, takže můžete skříňku maximálně zaplnit. Skříň pomáhá uvolnit místo a odstranit nepotřebné předměty.

Odrůdy

Aby hostesky neměly problémy s ukládáním velkého množství nádobí, kuchyňského náčiní, vyvinuli návrháři různé skříňky, které umožňují kompaktně umístit v domě dostupné nádobí, kuchyňské náčiní, a navíc najít místo pro uložení spotřebičů, bez kterých si moderní kuchyni již nelze představit. Stačí si jen vybrat jeden z navržených modelů z fotografií v katalogu podle potřeb a přání majitelů a dům se rázem naplní novými barvami a chutí. Existuje několik typů skříní:

Nejoblíbenější a nejoblíbenější je stále sloupová kuchyňská hnízdová skříňka. Výhody. díky malé šířce výrobku je velmi prostorný, uvnitř je mnoho polic, které umožňují ukládat potřebné a užitečné věci. Tato jednotka může být otevřená, uzavřená, podle počtu dveří. jednoduché, dvojité, může být vybavena spodními posuvnými policemi nebo zásuvkami, což výrazně zjednodušuje skladování produktů, které nepodléhají rychlé zkáze. Klasická podlahová skříň s prázdným čelem, která vám umožní maximálně zaplnit šatník a zároveň skrýt jeho obsah.

Výrobci nábytku nabízejí zákazníkům sloupy s prosklenými čely, částečně nebo zcela, vitrážové dveře, posuvné dveře, s ozdobnými vložkami, což dodává obvyklému předmětu interiéru eleganci a lehkost.

Oblíbené jsou otevřené police v horní části nebo uprostřed pro vystavení dekorací a uzavřené police ve spodní části, abyste nemuseli vystavovat své věci. Je k dispozici ve zcela otevřeném provedení a spíše než skříň se nazývá regálová jednotka. Tento typ nábytku je vhodné zdobit vázami, figurkami, textilem. Velmi pěkně zde vypadají sklenice s kořením a sypkými produkty vyrobenými ve stejném stylu. Krásné nádobí také potěší oči hostů a majitelů.

Skvělým nápadem pro malou kuchyň je rohová skříňka. Tato modulární konstrukce pomáhá vytvořit krásný a pohodlný interiér a zároveň nabízí výhody:

 • Harmonicky vyhlazuje ostré rohy a uvolňuje prostor v místnosti;
 • má větší hloubku než běžná nástěnná jednotka;
 • může se skládat z několika modulů (úložné prostory, vestavěné spotřebiče, chladnička). v tomto případě vám vyplnění rohové zóny umožní dobře využít každý centimetr kuchyňského prostoru.
READ  Jak pálit maso v mikrovlnné troubě

Zlatým pravidlem je dodržovat harmonickou kombinaci všech nábytkových prvků a kombinovat úzké skříňky s dalšími předměty tak, aby celá sestava působila jako jeden celek. Posuvná (zásuvková) skříň je druh úložného systému, který díky speciálním pomůckám a mechanismům opouští běžnou nábytkovou řadu. K tomuto typu úložné jednotky jsou připojeny koše a police, takže je snadné udržovat pořádek:

 • suché a tekuté koření ve speciálních nádobách;
 • Menší kuchyňské náčiní;
 • výrobky pro čištění a dezinfekci povrchů.

Nápad s výsuvným modulem si jistě oblíbíte, pokud máte úzký otvor ve skříni a žádná jiná zásuvka se vám tam nevejde. Další typ skříněk pod linku je určen pro vestavné spotřebiče. Umístěte troubu, mikrovlnnou troubu, kuchyňský robot nebo kávovar do vysoké jednotky a vedle ní umístěte varnou desku, aby bylo veškeré vaření soustředěno na jednom místě. V moderních kuchyních je chladnička také nenápadně schovaná za vysokým čelem skříňky. Kuchyně mohou být vybaveny celým blokem vysokých skříněk.

Návrhy

Výběr elektrické trouby s rozměry rámu

Při rozhodování o koupi vestavné trouby je třeba pečlivě zvážit, do jaké skříně bude trouba umístěna. Můžete jej zakoupit se spotřebičem, ale často se prodává bez kanálu. V tomto případě si ji musíte vybrat sami. Na co si dát pozor při nákupu?

Nejprve je třeba znát přesné rozměry trouby. Výška a hloubka kanálu by měla být o 15-20 mm vyšší, aby docházelo k dobré cirkulaci vzduchu. Nedělejte větší rozdíly, jinak by mohlo být obtížné jej namontovat a nainstalovat.

Instalace a připojení elektrické trouby

Předem se postarejte o elektroinstalaci. Tam, kde má být trouba umístěna, je třeba předem zajistit kabelovou zásuvku, protože tento typ konstrukce nemá zástrčku, ale vyžaduje přímé připojení k elektrické síti.

Při výběru skříně se ujistěte, že jsou v ní lišty, které podpírají horizont.

Bílá předstěnová kuchyňská linka s předmontovanou bílou skříňkou na spotřebiče

Zvažte také design a barvu skříňky, aby ladila se zbytkem kuchyně.

Kuchyňská linka s integrovanými spotřebiči, které dokonale ladí s barvou a velikostí

Skladovací systémy pro varné desky

Mezi nejoblíbenější úložné systémy patří:

 • Karusely jsou kombinací půlkruhových polic upevněných na svislé podpěře. Systém je vybaven otočnými mechanismy, které mu umožňují otáčet se kolem své osy. Klapky se zavírají v jedné rovině díky rohovému výřezu. Speciální tenký kovový okraj zabraňuje tomu, aby při otáčení cokoli vypadlo z polic;
 • Otočné police. umožňují otáčení a synchronizaci několika sekcí najednou. Stačí zatáhnout za jednu polici, aby mechanismus fungoval. Police jsou k dispozici v kovovém nebo plastovém provedení osmičky. Jedna police unese až 15 kg;
 • Smartcorners jsou výsuvné jednotky. Vnitřní strana dvířek je vybavena síťovanou kovovou policí s výsuvnými zásuvkami. Síťové police pojmou až 8 kg a vnitřní police až 25 kg. Police jsou upevněny tak, že se postupně vysouvají jako vagóny ve vlaku;
 • Výsuvné zásuvky. umožňují snadný přístup k věcem a šetří místo v kuchyni. Výsuvné zásuvky jsou oblíbenou volbou v malých kuchyních, protože do nich lze najednou uložit zeleninu, ovoce, malé spotřebiče a další náčiní;
READ  Mikrovlnná trouba mikrovlnná trouba to sami

Skříňka Prestige/Classic H 108 pro troubu a mikrovlnnou troubu

Skříňka Prestige/Classic N 108 pod troubu a mikrovlnnou troubu je navržena tak, aby šetřila místo v kuchyni v továrně na nábytek Boroviči. Tato skříňka je vyrobena z laminované dřevotřísky, která jí dává záruku dlouhé životnosti. Tento modul je k dispozici v široké škále barev. Na skříni je použito stylové kovové kování. Skříň je vybavena dvěma nakládacími prostory.

Zatím žádné recenze tohoto produktu. Vaše recenze bude první!

Nabízíme vám ke koupi skříňku pod troubu a mikrovlnnou troubu „Prestige/Classic N 108“ za 12 250 Kč. Velmi pečlivě dbáme na kvalitu prodávaných výrobků a dáváme přednost pouze výrobcům, které jsme prověřili.

Chcete-li si koupit skříňku pod troubu a mikrovlnnou troubu „Prestige/Classic N 108“ v našem internetovém obchodě, musíte provést objednávku jakýmkoli pohodlným způsobem:

 • Na stránkách. Jednoduše si vyberte své oblíbené položky, vložte je do nákupního košíku a přejděte k pokladně (nebude to trvat dlouho).
 • Volejte 7 (812) 987-06-10, 7 (952) 287-06-10. Naši operátoři zodpoví všechny vaše dotazy ohledně zboží a přijmou vaši objednávku ke zpracování.
 • Prostřednictvím e-mailu: mebelbig@. V dopise by měly být uvedeny názvy (kódy) vybraného zboží a jeho množství, jakož i informace o vás: F.И.О., kontaktní telefonní číslo a e-mail.

г. Petrohrad. str. Tkaní, d. 16, p. A Upozornění: na této adrese není recepce.

skříňka, troubu, mikrovlnnou

Informace na našich stránkách mají pouze informativní charakter a v žádném případě nelze materiály nebo ceny na těchto stránkách považovat za veřejnou nabídku. Pro informace o dostupnosti a cenách kontaktujte naše manažery.

Materiály

Hlavními požadavky na nábytek pro vestavné spotřebiče jsou odolnost vůči vysokým teplotám, odolnost vůči velkému zatížení, odolnost vůči deformacím a nepřítomnost nebezpečných látek nebo zápachu při zahřívání.

Materiály pro kuchyňské skříňky a vliv teploty:

skříňka, troubu, mikrovlnnou
 • Přírodní dřevo. Drahý materiál. Nevýhody. nevydrží vysoké teploty. Kritický bod je 95 stupňů, jinak by vyšší teplota mohla způsobit požár.
 • Dřevotřískové desky. Dřevotřískové desky jsou oblíbeným materiálem pro levný nábytek. Nevýhodou je, že povrch špatně reaguje na vysokou vlhkost a že se používají různé koncentrace fenolformaldehydových pryskyřic. Čím vyšší je obsah formaldehydu, tím je nábytek nebezpečnější, protože tato škodlivá látka při zahřívání otravuje vzduch. Třída nebezpečnosti E 0,5 až E 1 schválená pro dětský nábytek a obývací pokoje. Výrobce tuto hodnotu uvádí v certifikátu.
 • Dřevovláknité desky. Tento materiál je při stejné tloušťce dvakrát pevnější než dřevotřísková deska. Výhody: při působení tepla v troubě nemění tvar a neuvolňuje do ovzduší toxické látky; dobře odpuzuje vodu a páru.
READ  Může být skříňka zavěšena nad podvěsnou digestoří?

Na zadní stěny lze použít laminovanou překližku nebo dřevotřískové desky.

Co je tak skvělého na vestavném spotřebiči v kuchyni?

Při rozhodování o uspořádání místnosti je třeba pečlivě zvážit výhody a nevýhody různých variant nábytku a spotřebičů a také rozvržení. To platí i pro výběr typu trouby. Výkon trouby nezávisí na tom, zda se jedná o vestavný nebo volně stojící spotřebič. oba jsou určeny k použití v domácnosti.

Vestavná trouba má však několik velkých výhod.

 • Možnost ušetřit užitečný prostor.
 • Vzhled kuchyně s integrovanými spotřebiči je nesrovnatelný s volně stojící kuchyní, která vypadá moderně, elegantně a esteticky.
 • Pro ženy v domácnosti je prostor pracovního trojúhelníku chytře uspořádán tak, aby umožňoval pohodlné vaření a následný úklid.
 • Vytvoření jednotné pracovní desky bez mezer pomáhá zbavit se zbytečných nečistot a zjednodušuje čištění.
 • Troubu a varnou desku lze upevnit na různých praktických úrovních.
 • Ve vestavných skříních můžete kombinovat různé spotřebiče a úložné prostory.

Použití vestavěných konstrukcí má také některé nevýhody, které se pro některé lidi zdají být docela závažné.

skříňka, troubu, mikrovlnnou
 • Důležitý bod. cena těchto nábytkových sestav je výrazně vyšší než u tradičních sestav.
 • Montáž a demontáž spotřebičů zabudovaných do nábytkových modulů je poměrně časově náročná. Proto může dojít k problémům, když chcete vadný spotřebič přestavět nebo vyměnit.

Předmontované moduly pro mikrovlnné trouby

Často není dostatek času nebo chuti dělat nábytek doma. V tomto případě existují dvě možnosti: objednávka z výroby nebo nákup prefabrikovaného modulu. V tabulce najdete nejoblíbenější skříňky. IKEA nabízí prefabrikované moduly a některé společnosti vyrábějí moduly na zakázku. Měli byste také hledat obdoby ve svém městě.

Prefabrikované moduly pro mikrovlnnou troubu v kuchyni

(příklady z IKEA, Mebel dlya Vas, Borovichi Mebel)

| Denial of responsibility | Contacts |RSS