Skládací konvice Xiaomi hl skládací rychlovarná konvice

Xiaomi HL skládací rychlovarná konvice KP-808 bílá

Jedná se o nejvýhodnější nabídku tohoto produktu v jiných obchodech.

Na Gooz si můžete koupit: Skládací rychlovarná konvice Xiaomi HL Folding Kettle KP-808 White za cenu od 2990 Kč. Kliknutím na tlačítko „Koupit nyní“ získáte podrobnější informace o produktu.

Gooz je služba pro porovnávání cen, která vám usnadní najít přesně to, co hledáte.

Dostupné možnosti přepravy: Vlastní doručení, expresní doručení.

Platební metody: můžete platit v hotovosti nebo bankovní kartou

Kliknutím na „Obchod“ budete přesměrováni do partnerského obchodu, kde se můžete odhlásit, zobrazit kontaktní informace a další důležité informace.

Charakteristika

Power 1800W
Maximální objem 1,5 л
Indikátor zapnutí je
Ochrana proti zapnutí bez vody je
Automatické vypnutí je zde
Materiál karoserie kov/plast
Barva bílá
Dlouhý síťový kabel 0,75 м
Šířka/výška/hloubka 20.4/23.5/14.5 cm
Hmotnost 1,1 kg

Kompletní sada

Vzhled

Jako obvykle Xiaomi dělat krásně a zároveň minimalistické. Myslím, že mnohým se bude líbit jednoduchost konvice. Bílá, válcovitá, úhledná s logem Mijia. Tělo je vyrobeno z kvalitního plastu a vnitřek konvice je celokovový. Dobrý dotek a snadné čištění. Díky velkému poloměru víka se ruka snadno vejde dovnitř konvice, což usnadňuje její čištění.

Tlačítko pro otevření víka je na rukojeti. A pod rukojetí je spoušť. Konvice a podstavec jsou zřejmě z jednoho kusu, protože podstavec je rovněž bílý. Celkově vypadá velmi stylově, myslím, že konvice se hodí do každé kuchyně.

Více o konvici

Připomeňme, že tento model je jednoduchý a nelze jej ovládat aplikací. Samotná konvice je lehká, stejně jako její podstavec. Má chladicí mechanismus, který nedovolí konvici zapnout, pokud v ní není voda.

Konvice je poměrně hlučná, zejména pokud je zcela naplněná. A když už mluvíme o zápachu, není cítit guma ani plast. Nemůžete se o něj spálit, protože po uvaření je horký pouze vnitřek a vnější část těla zůstává teplá.

Konvice prakticky neslyšně přistane na své podložce. Na zadní straně podstavce jsou gumové nožičky, které vytvářejí odolnost proti klouzání po povrchu, ale konvice se přesto díky své nízké hmotnosti pohybuje.

Dobrou zprávou je, že materiál není špinavý a plast je matný. Po dlouhé době používání zůstala konvice stejně bílá. Šňůra se může zdát krátká, protože je dlouhá 75 cm. Na to nezapomeňte, jinak budete muset použít prodlužovací kabel.

Po dosažení varu se konvice automaticky vypne. Konvice pojme 1,5 litru vody a uvaří ji za 4-5 minut, což je dostatečně rychlé. Po zapnutí konvice se na tlačítku rozsvítí červený indikátor.

READ  Jaký je příkon rychlovarné konvice v kilowattech?

Víko konvice má tři polohy aretace:

Zdá se mi, že se konvice otevírá do poloviny, aby se ochránila před stříkajícími horkými kapkami, které se po varu hromadí na víku. Tímto způsobem se tato pravděpodobnost minimalizuje.

Výhody

 • Žádný nepříjemný zápach
 • Celokovová žárovka
 • Design
 • Příjemné na dotek
 • Nerezová ocel uvnitř
 • Rychlé vaření
 • Úspora tepla

Nevýhody

 • Tlačítko se neotevře úplně, takže ho musíte zatlačit rukou (pro mě to není nevýhoda, jak je vysvětleno výše)
 • Žádný indikátor hladiny vody
 • Není tichý, ale ani příliš hlučný
 • Asijská zástrčka

Rychlovarná konvice Xiaomi Mi je opravdu dobrá konvice, ano, má nedostatky, ale jsou drobné. Osobně jsem byl velmi spokojen s jeho přijatelnou cenou a kvalitou. Konvice této úrovně od konkurence Xiaomi bude určitě dražší.

Kde koupit?

Vytvořil telegramový kanál s produkty od výrobců Xiaomi. Kliknutím na tento odkaz se můžete zapojit.

Přehledně

Při setkání s konvicí okamžitě pochopíme, že se díváme na zařízení Xiaomi. Vskutku je těžké udělat chybu. prakticky celý vnější povrch pouzdra a základny je vyroben z vysoce kvalitního bílého matného plastu. Křivky jsou hladké a zaoblené. Vše vypadá elegantně a promyšleně. Podívejme se na zařízení blíže a všimněme si jeho hlavních funkcí.

Konvice vypadá jako jeden celek se základnou. Ve spodní části konvice vidíme logo společnosti, na pravé straně je velká a jednoduchá rukojeť, pod kterou je vypínač.

Na protější straně konvice je nálepka s varovnými informacemi a QR-kódem pro stažení aplikace Mi Home (i když to není potřeba. opakujeme, máme konvici bez Wi-Fi).

Tlačítko pro uvolnění víka je na svém obvyklém místě a je vyrobeno z bílého lesklého plastu.

skládací, konvice, xiaomi, rychlovarná

Stisknutím tlačítka se víko konvice odklopí v úhlu přibližně 30 stupňů.

Pokud chcete, můžete víko otevřít téměř úplně (75 stupňů), ale ne tlačítkem, ale ručně. Kryt je zvenku plastový, zatímco uvnitř je kovový. Očekáváme, že toto řešení by na jedné straně zachovalo teplo uvnitř konvice a na druhé straně by zabránilo tomu, aby se vnější strana víka během provozu příliš zahřála.

Naše konvice má na přední straně malou kovovou hubičku. Kovová lišta je viditelná i při zavřeném víku. designový prvek.

Pohled dovnitř odhalí pevnou kovovou žárovku. Podle výrobce používá Mi Electric Kettle nerezovou ocel GB4806 304. Tato třída nerezové oceli je považována za mimořádně bezpečnou a hojně se používá v potravinářském a zdravotnickém průmyslu. Je odolný proti korozi a nečistotám, bez zápachu a snadno se čistí.

V horní části baňky je otvor, za kterým se skrývá detektor páry (vypne konvici, když se voda začne vařit). Na boční stěně jsou stupnice. 0,5 litru, 1 litr a 1,5 litru (což odpovídá maximální hladině vody).

READ  Robot vysavač Xiaomi se samočisticí stanicí

Celokovová baňka je jedním z hlavních „trumfů“ naší konvice. Toto řešení umožňuje zabránit úniku vody v místech, kde je dno přilepené nebo kde jsou připevněna nejrůznější „okénka“ (opět lepidlem), jak se to často stává u plastových nebo skleněných konvic. Vzniká tak potenciální konkurent kdysi oblíbeného modelu Bosch TWK1201N, který si uživatelé oblíbili pro jeho „nezničitelnost“.

Na spodní straně konvice se nachází nálepka s technickými informacemi a kontaktní skupinou. Opět se vraťme k informacím od výrobce: rychlovarná konvice Mi je vybavena termostatem se senzorem, který vyrobil britský výrobce Strix. Dokáže přesně ohřát vodu na bod varu. Termostat s čidlem od společnosti Strix dokáže ohřát až 10 000krát a má dlouhou životnost.

Základna je stejně jako konvice vyrobena z bílého plastu. Skupina kontaktů. černá.

Základna má na spodní straně gumové nožičky a prostor pro omotání napájecího kabelu. Samotná šňůra není nijak výjimečně dlouhá, pouze 0,7 m.

Plně utěsněné tělo rychlovarné konvice Mi je vyrobeno z izolované dvouvrstvé nerezové oceli. Tím je voda chráněna a zároveň se kolem vnitřku konvice vytvoří dutina. I když se voda začne vařit, vnější strana konvice se neohřeje na více než 40 °C.

Značka Šťastný život
Název produktu Skládací rychlovarná konvice HL
Normy GB4706.19-2008 GB4706.1-2005 GB4806
Materiály PP, silikon, nerezová ocel třídy 304, PA
Svazek 1 л
Hmotnost 700 г
Frekvence 50Hz
Power 600W
Elektrické napětí 110V~220V
Sada rychlovarná konvice, úložný vak

Kupte si skládací rychlovarnou konvici Xiaomi HL Folding Electric Kettle v jedné z poboček prodejen, Petrohrad, Jekatěrinburg (CHEL) nebo si domluvte doručení kamkoli na území Ruska.

Veškeré informace uvedené na těchto stránkách mají pouze informativní charakter a v žádném případě se nejedná o veřejnou nabídku ve smyslu ustanovení § 437 odst. 2 občanského zákoníku

Podobné elektrické konvice

Koupit levněji

Hledáte levnější způsoby, jak koupit Xiaomi HL skládací rychlovarná konvice? Společnost Tech1and nabízí několik možností:

Odběr novinek

Tech1and Průvodce produkty a cenami elektroniky, domácích spotřebičů a výrobků pro domácnost a kancelář. Pokud hledáte kde koupit Skládací rychlovarná konvice Xiaomi HL za nejlepší cenu v internetových obchodech, pak byste měli jít sem. Katalog produktů Rychlovarné konvice a ohřívače obsahuje důležité a užitečné informace pro váš výběr: můžete porovnávat, najít model podle parametrů a podrobného popisu, vyhledat produkt podle názvu, přečíst si uživatelské recenze nebo odborné recenze a doporučení a mnoho dalšího.

skládací, konvice, xiaomi, rychlovarná

Copyright © 2016-2022 Tech1and. Tato webová stránka není prodejcem zboží ani služeb. Veškeré informace uvedené na těchto stránkách pocházejí z veřejných zdrojů, slouží pouze jako reference a nejsou veřejnou nabídkou, reklamou ani výzvou k akci. Kopírovací materiály musí obsahovat aktivní přímý hypertextový odkaz na stránky Tech1and.

READ  Jak vybrat fén na krátké vlasy

Nejoblíbenější modely konvic značky Xiaomi

Chytrá konvice Xiaomi se dnes rozhodla koupit lidem, kteří chtějí pít lahodný čaj z čisté vody, a že nemá žádné nečistoty a chuť chlóru. Výrobky čínské značky Xiaomi jsou vyrobeny z nerezové oceli, skla, vysoce kvalitního plastu a dalších materiálů. Poskytují konvici pevnou a odolnou konstrukci a snadné použití.

Přístroje se liší designem, funkcemi, časovačem a několika režimy ohřevu. Za nejoblíbenější modely rychlovarných konvic Xiaomi lze považovat následující:

 • Přenosné termo konvice, které kombinují funkce běžné konvice a termosky: ohřívají vodu a udržují ji dlouho horkou.
 • Multifunkční sada, která umožňuje ohřívat a vařit vodu a jiné tekutiny a také je v hrnku chladit.
 • Multifunkční konvice Xiaomi Viomi Smart Kettle YM-K1510, vytvořená z bezpečných materiálů, udržuje teplotu po několik hodin a umožňuje přípravu čaje, polévky nebo léčivého nápoje.
 • Skládací konvice Xiaomi Deerma DH207, která udržuje vodu dlouho horkou, odstraňuje z ní chlór, vybavená nastavitelnou rukojetí. Snadno se vejde do tašky, takže si ho můžete vzít s sebou.
 • Rychlovarná konvice Xiaomi Mijia, která má dvojitou vrstvu zabraňující popálení a velký objem pro vaření čaje pro více osob.

Základna konvice je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 304. Díky tomu je ocelový plech odolný vůči korozi, nečistotám, zápachu a snadno se čistí. Kromě toho je deska navíc chráněna proti olovu, kobaltu, zinku, chromu a dalším těžkým kovům, které se mohou dostat do těla s vodou.

Vzhledem k tomu, že horní část konvice má velký průměr a víko se odklápí pod úhlem 90 stupňů, vnitřek konvice se snadno čistí. Usnadňuje také čerpání vody.

Ocelový plech

Základna konvice z oceli třídy 304. Tento materiál z nerezové oceli je velmi bezpečný. Je široce používán ve zdravotnictví a potravinářství. Má tyto výhody: nerezaví, nešpiní se, je bez zápachu, snadno se čistí a chrání před těžkými kovy (např. zlato a stříbro, olovo, zinek, nikl, kobalt, chrom). Jistota kvality vody.

Ochranný systém proti chodu bez vody

Vysokou bezpečnost systému zajišťuje snímač teploty. Během varu vypíná ohřev konvice a nelze ji zapnout, když není voda. Je možný scénář, kdy se nedostatečné množství vody automaticky ohřeje na správnou teplotu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS